V 4 ZATERDAG 23 APRIL 2005 Overleden 't laatste beetje is nu op veel was er te verduren het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren voor wie het aangaat is het niet erg ze heeft genoeg geleden wel voor hen die zij achterlaat vaarwel, en rust in vrede Heel verdrietig zijn wij om het verlies van mijn dierbare vrouw, onze bijzondere moeder en lieve oma Jannetje Jans Lubbe-Dongelmans Jannie Leiden, 19 maart 1943 Oegstgeest: Voorhout: Wateringen: Oegstgeest, 20 april 2005 J. A. Lubbe Anita Stavleu-Lubbe Ben Stavleu Mandy Bryan Rina Lubbe Marcel Noordermeer Chantal Denise Hoofddorp: Hendrik-Jan Lubbe Mary Bijlsma Nikita Kayla Brenda Kwekerij 't Zwarte Hart j. A. Lubbe Haarlemmerstraatweg 1 2343 LA Oegstgeest Mama is thuis waar we liever geen bezoek ontvan gen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 25 april van 19.00 tot 20.30 uur in Willibrords Erf, Haarlemmerstraatweg 4-6 te Oegst geest. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dins dag 26 april om 11.00 uur in het Groene Kerkje, Haarlemmerstraatweg 4-6 te Oegstgeest. Aanslui tend begeleiden wij mama naar haar laatste rust plaats. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gele genheid elkaar te ontmoeten in Willibrords Erf. Lieve Jannie Jouw laatste trein is gaan rijden zo kwam er een einde aan jouw lijden.We weten: afscheid nemen moet, toch blijven we zeggen: 'Wijffie, hou hem goed'. Stelnie en Evert Dik Jolanda en Ton Remco Carina en Manuel Lindy Duncan Owen Ken Hem in al uwe wegen, en Hij zal uwe paden recht maken. Spreuken 3: 6. Diep bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Krijntje Barnhoorn-van Rijn op de leeftijd van 76 jaar. J. Barnhoorn Hans en Janna Karin en Gijs Arie An et Janine Lenie en Jan Linda Karl a en Peter Arie en Jenny Tamara en Ronald Kimm en Martin Joeri Aron Jaap en Anja Maikel Yvonne en Wim Marja en Ronald Claudia Christian 22 april 2005 Groen van Prinstererweg 68 2221 CB Katwijk Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in de aula van Huize "Duinrand", ingang Groen van Prin stererweg hoek Nolensstraat, alwaar gelegenheid is tot condoleren op maandag 25 en dinsdag 26 april van 19.00 - 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. woensdag 27 april om 13.30 uur in het Kerkelijk Centrum "Het Anker", Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. GEEN BLOEMEN Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou wen. Gij kent mijn zitten en mijn opstaan Gij verstaan van verre mijn gedachten; Psalm 139-2 Zijn ziekte en de pijn van het verlies van, en het voor hem ondragelijke verlangen naar zijn moeder, hebben hem zijn levenslust ontnomen. Zo is, na een kort, onzelfzuchtig en oprecht leven van ons heengegaan, mijn zeer geliefde en intens met ons verbonden zoon en broer, kleinzoon en neef Christian Pieter Sierat in de leeftijd van 25 jaar. Henk Sierat Dominic Sierat Sharmaila-lsadora Hoopman Mw. A. M. Sierat-Bergman Familie Sierat-Cnossen Familie Landré-Sierat Familie Sierat-van Ree Familie Van Riet-Sierat Familie Pot-Van Rijn Familie Konings-Pot Familie Pot-Oudakker Leiden, 19 april 2005 Correspondentieadres: H. J. Sierat Maria Rutgersweg 96 2331 NX Leiden De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 26 april om 13.30 uur in de Hooglandse Kerk te Lei den en zal worden voorgegaan door Ds. L. Pino. De uitvaartplechtigheid zal om 16.00 uur worden voortgezet in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Verzocht wordt gebruik te maken van de parkeer plaats aan de Haagweg, van waaruit vervoer naar de Hooglandse Kerk mogelijk is. Tot onze grote schrik hebben wij kennis genomen van het plotselinge heen gaan van onze Dispuutgenoot en goede vriend Chris. Chris wij zullen je enorm missen en je vele goeie en humoristische uitspattingen nooit vergeten. Christian P. Sierat 1979-2005 t Als ware Didozonen Zullen wij ons waardig tonen Zolang wij samen horen Gaan wij nooit verloren Het Amsterdamsch Dispuutgezelschap Dii Immortales Decus Offerant wenst de vader, broer, familie en vrienden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Acht man - één jaar, voor nu en altijd. Chris Sierat Je jaargenoten D.I.D.O. '99 We wensen Henk, Do en de familie heel veel sterkte toe. Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve zwager en oom Dick Sneijer Jaap en Nel Teun t en Marlies Corry en Ric Arie en Elly neven en nichten Katwijk 20 April 2005 Ik rust nu uit, ik heb mijn strijd gestreden. Ik heb het als een moedig man gedaan. Wie kan begrijpen wat ik heb geleden en wie kan voelen wat ik heb doorstaan? Ik rust nu uit, mijn taak is afgekomen. Ook voor mij toch nog onverwacht, laat ik Eric van der Burgh veel te vroeg achter mijn vrouw mijn ouders mijn zus mijn zwager Ineke Aart en Nel Renée Folkert Sytze Bregtje Ymkje Valkenburg, 22 april 2005 Schelphoek 34 2235 EW Valkenburg Het afscheid vindt plaats op woensdag 27 april om 14.00 uur in Crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na afloop is er gelegenheid mijn familie te con doleren in de ontvangkamer van het crematori um. U wordt uitgenodigd daar samen met mijn fami lie het glas op mij te heffen. Geen bloemen P^ LITI E Hollands Midden Geschokt namen we kennis van het plotselinge overlijden van onze collega Jan Jonker Wij wensen zijn vrouw, kinderen, overige familie leden en nabestaanden veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens het management van Politie Hollands Midden de hoofdcommissaris Drs. J. J. M. Stikvoort MPM Leiderdorp, 23 april 2005 Pm l i t i e Verslagen zijn wij na het zeer plotselinge overlijden van onze gewaardeerde collega Jan Jonker Jan was medewerker basispolitiezorg/motor surveillant in het team Leiden Midden. Hij was een zeer betrokken en bescheiden collega op wie je al tijd rekenen kon. In het werk was hij een steun voor veel collega's. Jan laat een vrouw en twee kinderen achter. Wij zijn in gedachten bij hen. De collega's van het team Leiden Midden Leiden, 23 april 2005 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Jan Jonker echtgenoot van onze collega Miranda Zwanenburg. Volledig onverwacht is aan Miranda haar lieve partner en aan Kim en Rosa hun lieve vader ontval len. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Mi randa, haar kinderen en naaste familie. Wij wensen hun heel veel sterkte, steun en troost toe en hopen dat zij de kracht zullen krijgen om het verlies van Jan een plaats te geven. Gevolmachtigden en medewerkers Deloitte Voorhout Jan We zoeken naar woorden die we niet kunnen vinden, Dit doet zo'n pijn, zo jong. We hadden nog zoveel willen doen, Samen lachen, samen uit. Het is ons niet gegund. Een stuk van ons is met jou gestorven. Je shirt zal nooit meer gedragen worden, nooit meer Je vrienden van Katwijk 8 We hopen dat Miranda en de kinderen, je moeder, broers èn overige familie de kracht kunnen vinden dit enorme verlies te verwerken. We zullen ze altijd bijstaan. Wat is mijn wereld wazig wat wordt mijn wereld klein. Ik kan mij niet herinneren wie jullie allemaal zijn. Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds en is het weer heel even net zoals vanouds. Na een lang en actief leven is, sneller dan verwacht, van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en opapa Albertus van der Zwart Ab echtgenoot van Neeltje Braam op de leeftijd van 83 jaar. Sassenheim: N. van der Zwart-Braam Aalsmeer: Cees en Detsy Rutger en Astrid Rebecca en Daniel Barry en Eveline Danny Maaike en Jorrit Wassenaar: Marja en Louis Linda en Sven Simone Johan Voorhout: Ad en Erika Noa Sophie t Tycho 2171 HE Sassenheim, 22 april 2005 Jan van Brabantweg 15 Ab is overgebracht naar het uitvaartcentrum "Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen. We nemen afscheid van Pa op woensdag 27 april 2005 om 14.00 uur in vermeld uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Herv. Kerk, Hoofdstraat 217 te Sassenheim. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het uitvaartcentrum, zij-uitgang begraafplaats. 'Het is goed zo' Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader, mijn pap, en onze opa Jacobus van der Poel echtgenoot van Simonia Gonda van der Poel-Vallentgoed Noordwijk, Noordwijk, 2 mei 1921 22 april 2005 S. G. van der Poel-Val lentgoed Monique Meike Annelies Lidy en Hans Jorinde Laurie Annette en Lukas Iwan Sof ie Fleur Herenweg 9 2201 GA Noordwijk Mijn man is thuis, waar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 25 april van 19.30 tot 20.30 uur. De Uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 27 april om 10.30 uur in de parochiekerk St. Je roen, van Limburg Stirumstraat 24 te Noordwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats aan de Gooweg te Noordwijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de 'Poort van Kleef', Douzastraat 5 te Noordwijk. Al heeft zij ons verlaten Zij laat ons niet alleen Wat wij in haar bezaten Is altijd om ons heen Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoe der Sophia van Iterson-Minke sinds 19 oktober 1990 weduwe van Gerardus van Iterson in de leeftijd van 91 jaar. Wij danken het personeel van zorgcentrum Groenhoven voor de liefdevolle verzorging. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 17 april 2005 Correspondentieadres: G. van Iterson De Sitterlaan 50a 2313 TR Leiden Wij hebben onze moeder in besloten kring naar haar laatste rustplaats gebracht. "Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven." Matthéüs 11: 28. Intens verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat de Here tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Jacob Guijt op de leeftijd van 75 jaar. A. Guijt-Ouwehand Jana en Pim Ron en Renée Dennis Dave Kees en Joke Anneke Kees-Jan Janny en Teun John en Willeke Maikel Lisanne Annette en Jan Cor-Niels Jacco Annemarije 21 april 2005 Duinstraat 18 2225 RC Katwijk Mijn man, onze vader en opa is thuis, alwaar gele genheid is tot condoleren op zaterdag 23 en maan dag 25 april van 16.00 - 17.00 en 19.00 - 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. dins dag 26 april om 13.30 uur in de Ichthuskerk, Nach tegaallaan 7 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou- In Memoriam IN MEMORIAM HENK KOK hij leefde van 24 april 1920 tot 19 juli 1991 Paps, je was een pracht mens morgen zou je 85 jaar worden.... toch gefeliciteerd Mama, Romy, Gejo, Mieke, Jolanda, Marco en de gehele aanhang Psalm 118:7 O.B. De Heer is mij tot hulp en sterkte, Hij is mijn lied, mijn psalmgezang. Hij was het, die mijn heil bewerkte. Dies loof ik Hem mijn leven lang. Vertrouwend in haar Heer en Heiland is haald onze lieve zorgzame moeder, scb der, groot- en overgrootmoeder Adriana Star weduwe van Adrianus Zandbergei 13 augustus 1920 t 21 ap Zevenhuizen: Jenny en Wim (Groningen) Pauw-Zandbergen Rijnsburg: Bep en Bram van Egmond-Zandl Rijnsburg: Ada en Hage Verduyn-Zandberg Zeewolde: Cobie en Pleun v.d. Berg-Zandberjj Rijnsburg: Aad en Marjo Zandbergen-Schon Kleinkinderen en achterkleinkinderei Rijnsburg, Huize De Vlietstede Correspondentieadres: H. A. Verduyn Rapenburg 1 a 2231 GG Rijnsburg Gelegenheid tot condoleren maandag 25 19.30 tot 21.00 uur, in de bovenzaal van nuëlkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg. De dienst van Woord en Gebed zal gehou den dinsdag 26 april om 10.30 uur in de hakerk aan de Burg. Hermansstraat te waarna de begrafenis zal plaatsvinden o graafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot co in de bovenzaal van de Immauëlkerk. Telkens weer zullen wij jou tegenkome, H Wij zeggen veel te vlug: 'Het is voorbij Wel je lichaam is ons ontnomen, maar niet wie je was en ook niet wat je Bedroefd omdat wij afscheid moesten nen dankbaar voor haar liefde en toewijding v r die haar dierbaar waren, delen wij u med e ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onz me (schoon)moeder en oma Alida Bruné-de Moecf Aad 21 a|i 27 januari 1933 Leiden: P. J. Bruné Reeuwijk: Pauline en Sake Kuipers-B Inge en Reinout Nynke Hielke Valkenswaard: Margot en Guido Ramaekf n Eveline Lucas Bastiaan Jasmijn Rotterdam: Harriet en Dino Chroné-Bij" Matthieu Laurent Duyvendakstraat 7 2313 PZ Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen en c( rf op maandag 25 april van 19.30 tot 20. uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, te Leiden. Ingang bij de rouwappartement achterzijde van het gebouw. De uitvaartplechtigheid vindt plaats op 27 april om 16.00 uur in de aula van cre^ Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Aansluitend is er eveneens gelegenheid leren in de koffiekamer. Diep bedroefd om het verlies maar danki^ de vele mooie jaren die wij samen hebbi^ geven wij u kennis van het overlijden var ve man, onze zorgzame vader en schoonv Antonius Abraham Ware Ton in de leeftijd van 79 jaar. Annie Marja Goldie 18 april 2005 Burggravenlaan 97 2313 HP Leiden Overeenkomstig de wens van mijn man,, der en schoonvader heeft de crematieplf in familiekring plaatsgevonden. c In Artemoriam 23 april 2004 23 a We missen je zo Lieve moeder Anna, ma, trotse oma Annie Vervoorn-Diseraad D Onze tranen van verdriet, drogen niet. Is i di Voor altijd i Liefs van on

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4