ECRETARESSE Vacaturekrant O CO CD o lij 1 HDC MEDIA Vertegenwoordiger www.rijnland.net Teekens Karstens Italenteerde doorzetter voor het notariaat (fulltime) J flE - RELATIEBEHEERDER GESPECIALISEERDE ZORG Projectmedewerker civiele techniek en/of bouwkunde mn Procesbesturingsdeskundige m n Senior administratief financieel medewerker m/v Van der Velde 5) meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-6813677 pag@hdc.nl l' Rijnland Het hoogheemraadschap van Rijnland is een waterschap, in het gebied tussen IJmuiden, Amsterdam-West, Gouda en Wassenaar, een gebied van ruim 1.100 km werken wij aan het waterbeheer. In dit gebied wonen, werken en recreëren ruim 1.3 miljoen mensen. Wij zorgen voor voldoende zoet water, we zuiveren afvalwater van huishoudens en bedrijven en we houden de zee buiten de deur. Hoogheemraadschap van Rijnland Postbus 156, 2300 AD Leide Tel. (071) 306 30 63 Meer weten over het hoogheemraad schap van Rijnland? Kijk op advocaten notarissen kensKarstens Advocaten Notarissen is een gerenommeerd en bloeiend full service toor in Leiden. Met een diversiteit aan klanten. Van particulieren tot en met grote multi- onals. TeekensKarstens is een prettig kantoor. Althans, dat begrijpen we van onze 85 lewerkers. We zijn op zoek naar een nieuwe collega, namelijk een: b een veredelde telefoniste? Nee! Is ze een typgeit? Nee! Zit ze alleen maar met secreta- - es op een kamer? Nee! De secretaresse die wij zoeken voor het notariaat heeft meer en op haar zang. Ze is een doortastend talent, liefst met enige werkervaring. Bijvoorbeeld stagiair. Onze secretaresse is een doorzetter en beschikt over daadkracht, inzet en Itiveringsvermogen. Moeiteloos draagt ze bij aan de totstandkoming van akten. ,R TAKEN? nmaken en inboeken van dossiers; [werken van notities en verslagen; orbereiden van conceptakten; stellen van brieven; eren van telefonisch overleg met cliënten en verwijzers; houden van de agenda (kandidaat)notaris. RESSE? r dan schriftelijk of per mail je sollicitatie met CV naar Conny van Wetten (personeels- t stfionaris). Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met haar (op maandag mjonderdag), T. 071 566 02 15, wetten@teekenskarstens.nl of kijk op www.teekenskarstens.nl. TB U S 201 2300 AE LEIDEN T 071 566 02 00 W W W. T E E K E N S K A R ST E N SN L ze* 1 (ê*££JT6£I aity° 0k Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala aan diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1.850 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klantgerichte organisatie. Ons werkgebied omvat Leiden, Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Stichting Thuiszorg Groot Rijnland heeft een vacature voor een: stimulerend zorgmanager met oog voor verpleegkundige productontwikkeling 24 uur per week (in de aanvangsfase 28 uur) Thuiszorg Groot Rijnland investeert in het ontwikkelen van gespecialiseer de zorg. De relatiebeheerder heeft oog voor relevante ontwikkelingen en onderhoudt het interne en externe netwerk. Binnen het beleidskader worden omvang, aard en ontwikkeling van de gespecialiseerde verpleeg kundige zorg door de relatiebeheerder in een jaarplan opgenomen en gerealiseerd. Er bestaat een functionele relatie naar de controller zorg beleid. De relatiebeheerder wordt ondersteund door een planner. De relatiebeheerder voert het personeelsbeleid uit op aspecten als werving en selectie, beoordeling van functioneren, coaching, verzuim, opleiding/ ontwikkeling en arbeidsvoorwaarden. Hij/zij is verantwoordelijk voor de 24-uurs zorgverlening en stuurt de vólgende professionals aan: De huidige verpleegkundige aandachtsvelden specialismen: wond- en stomazorg, diabetes; oncologie, astma-COPD, PCGS, incontinentie, reuma, neurologie; De verpleegkundigen van het Specialistententeam en het Acuut team. Functie-eisen: Afgeronde verpleegkundige opleiding op HBO-niveau, aangevuld met relevante inhoudelijke management-opleiding; Minimaal 3 jaar managementervaring binnen de zorgsector; werkt efficiënt; Aantoonbare ervaring met productontwikkeling binnen de zorgsector; sparringpartner voor managers; bedreven in implementeren van nieuwe ontwikkelingen; Uitstekende communicatieve en onderhandelingsvaardigheden; Kennis van personeelsbeleid en coachingsvaardigheden; Resultaatgericht, flexibel, vernieuwend, en weet te enthousiasmeren. De functie wordt gehonoreerd volgens FWG-schaal 60. De plaatsing in de functie is in eerste instantie voor de duur van één jaar. Een assessment- onderzoek maakt deel uit van de procedure. Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer D. Vermeulen, relatiebeheerder gespecialiseerde zorg a.i. of mevrouw L. Mulder, manager RVE Leiden. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van CV ontvangen wij graag uiterlijk 9 mei as. U kunt deze richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, dhr. G. Buchrnhornen (personeelsadviseur), Postbus 2254, 2301 CG, Leiden. E-mail: pz@stgr.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. „y" Thuiszorg Groot Rijnland bezet het kwaliteitskeurmerk van de Landelijke Vereniging voor Thuiszorg (het LVT-certilicaat) H thuiszorg Groot Rijnland www.thuiszorggrootrijnland.nl 1 januari 2005 is het nieuwe hoogheemraadschap van Rijnland ontstaan uit een fusie van vier waterschappen. Wij zoeken enthousiaste mbo'ers die met ons willen bouwen aan de nieuwe organisatie. Het hoogheemraadschap van Rijnland zoekt: Je vervaardigt in teamverband ontwerp- en bestektekeningen. Tevens ga je detail- en werktekeningen vervaardigen en controleer je deze van derden. Je coördineert als opzichter in de uitvoeringsfase de werkzaamheden van projecten (gemalen, dijken, zuiveringen) en houdt het dagelijks toezicht, mbo-opleiding, studierichting civiele techniek en/of bouwkunde. Salarisindicatie 2781,-- (schaal 8). Je bent verantwoordelijk voor het schrijven of aanpassen van PLC-progamma's en het onderhoud van de hardware en software van PLC's/PC's. Daarnaast draag je verantwoording voor het installeren van telemetrie- systemen. Je neemt deel aan zowel nieuwbouw- als verbouwprojecten op jouw vakgebied. Je houdt de administratie bij ten behoeve van het systeem- en storingenbeheer en draagt bij aan het opstellen van de begroting. Je bent bereid tot het verrichten van wachtdienst. MTS-elektrotechniek, besturingstechniek of gelijkwaardige opleiding met ruime ervaring op het gebied van PLC's, PC's, netwerken en aanverwante zaken. Salarisindicatie 2.460,- (schaal 7). Je bent bij de financiële administratie verantwoordelijk voor de crediteurenadministratie. Je ondersteunt en coacht medewerkers vakinhoudelijk en verzorgt de verwerking van de inkomende facturen. Je zorgt voor het uitvoeren van de eindcontrole op facturen en voor het maken, controleren en verwerken van betalingsvoor- stellen. Daarnaast lever je een bijdrage aan de algemeen-administratieve werkzaamheden voor de jaar rekening. Je beschikt over goede contactuele eigenschappen. MEAO of Moderne Bedrijfsadministratie. Salarisindicatie 2.460,- (schaal 7). Wil je meer weten over bovenstaande vacatures en de bijbehorende verantwoordelijkheden, functie-eisen en arbeidsvoorwaarden? Kijk dan op www.rijnland.net/vacatures. Hier vind je ook het online sollicitatieformulier. Het hoogheemraadschap van Rijnland wil het aandeel van arbeidsgehandicapten, schoolverlaters en vrouwen in zijn personeelsbestand vergroten en nodigt hen nadrukkelijk uit te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. ThuisWerk Garant.nl Grvjeroeel tan ykxuii» Groep Thuiswerk Garant bemiddeld reeds jaren succesvol tussen aanbieders van thuiswerk en werkzoekenden zoals u. Wij bemiddelen in administratief thuiswerk, telefonisch thuiswerk, vertaalwerkzaamheden en inpakwerkzaamheden. Voor verschillende bedrijven verspreid over Nederland zijn wij opzoek naar gemotiveerde thuiswerkers. Wij zoeken mensen die willen werken van uit huis. Werkzaamheden waarin wij zoal bemiddelen zijn administratieve werkzaamheden, telefonische werkzaamheden (zowel inbound als outbound), vertaalwerkzaamheden, inpakwerk en productiewerk. Al het werk is te doen van uit huis. Schrijf u nu GRATIS in op www.thuiswerkgarant.nl Werken van uit huis, je eigen tijd in delen, uitstekende arbeidsvoorwaarden en goede verdiensten. Schrijf u nu GRATIS in op www.thuiswerkgarant.nl Thuiswerkers gezocht Thuiswerk Garant is opzoek naar gemotiveerde thuiswerkers. Voor verschillende bedrijven verspreid over Nederland zoeken wij mensen die willen werken vannuit huis. "Dagelijks voorziet HDC Media B.V. ruim 900.000 lezers van nieuws, meningen en achtergronden" HDC Media B.V. is uitgever van de regionaal toonaangevende dag- en weekbladen: De Gooi Eemlander, Noordhollands Dagblad, Haarlems Dagblad. Ijmuider Courant, Leidsch Dagblad en Almere Vandaag. Daarnaast exploiteert het bedrijf diverse dagbladgerelateerde internetsites en uitgaven op maat, o.a. themakranten en magazines De accountgroepen binnen het commercieel advertentiebedrijf bewerken elk een apart marktsegment voor de verschillende uitgaven. Voor de accountgroepen auto (Almere, Leiden) en lokaal (Hilversum, Haarlem en Leiden) wordt gezocht naar kandidaten (m/v) voor de functie van: WERVING EN SELECTIE COMMERCIËLE FUNCTIES postbus 140 5260 ac vught telefoon (073) 656 57 55 www.velde.nl ONDERDEEL VAN Van der Velde Comtres Groep ,N COMMUCI tlf Is verkoop de uitdaging in jouw leven? Word jij de beste verkoper? Waarom HDC Media? Zij biedt kansen aan verkooptalenten met een neus voor wat er in de markt leeft. Deze verkooptalenten kunnen rekenen op training en persoonlijke coaching omdat ze gretig zijn hun commerciële kwaliteiten uit te bouwen. Uiteraard passen bij deze zelfstandige buiten dienstfunctie de juiste voorwaarden zoals een auto van de zaak, mobiele telefoon, marktconform salaris en opleidingsmogelijkheden. Functie Je bezoekt zowel prospects als bestaande relaties en je adviseert hen over advertentiemogelijkheden op basis van het brede media-aanbod: dagbladen, weekbladen, internet en mogelijk te ontwikkelen producten. Op basis van afgesproken omzet- en volumedoelstellingen verkoop je resultaatgericht. Je rapporteert je successen aan de teammanager. Binnen je accountgroep ben je een echte teamplayer. Profiel Commerciële scoringsdrang, gedrevenheid en overtuigingskracht Oog voor behoefte van de klant en de markt (automotive of lokale ondernemers) Minimaal MBO-niveau (bij voorkeur aangevuld met b.v. Nima sales) Relevante werkervaring in een commerciële functie Representatief, energiek en een teamplayer Interesse? Stuur dan binnen 10 dagen je brief voorzien van cv ter attentie van mevrouw L Fivie, onder vermelding van HDC051. Voor meer informatie kun je contact opnemen met haar of kijken op www.hdcmedia.nl. Je kunt je sollicitatie ook e-mailen: ea@velde.nl.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 27