s cAl Vacaturekrant Adj u nct-d irecteu r ir randstad de koning HHli sis wonen" Medewerker Communicatie (m/ Kansen bieden en kansen krijg Dat is de zorg van Valent R Medewerker Planning Logistiek jij zoekt iets dicht bij huis wij zijn altijd in de buurt Serviceflat Schouwenhove Leiden Leerling - kok m/v Banen voor mensen met eigen wensen Directiesecretaresse (m/v) bij voorkeur 36 uur per w< Consultatiebureau arts JGZ 0- 4 jaar (r Jx vmJ meer banen op vacaturekrant.nl Diagnostisch en Facilitair Centrum 5CAL Diagnostisch en Facilitair Centrum (Artsenlab) is gevestigd in Leiden en heeft circa ë>0 medewerkers in dienst. 5CAL verzorgt in de 'regio Leiden en omstreken voor huisartsen, verloskundigen en bedrijven een pakket aan voorzieningen zoals laboratori umbepalingen. histologie, cervixcytologie, diabeteszorg, fundusfotografie, echografie, NT- metingen. e.c.g.-anatyses, fetsergometrie en echocardiogram. In verband met de snelle groei van onze organisatie is het noodzakelijk over te gaan tot aanstelling van een: Plaats in de organisatie De adjunct-directeur geeft in samenwerking met de directeur leiding aan de organisatie. Hij/zij houdt zich bezig met de ontwikkeling van het strategisch beleid. Belangrijk daar bij is het signaleren van mogelijkheden van nieuwe vormen van dienstverlening. Het onder houden (en uitbreiden) van contacten met samenwerkingspartners zoals ziektekosten verzekeraars, huisartsen en verloskundigen is van groot belang voor onze organisatie. De adjunct-directeur maakt deel uit van het managementteam en neemt deel aan het intern overleg met adviseurs en hoofden van diensten. Taken en verantwoordelijkheden: Ontwikkeling strategie en beleid: Bewaakt doelmatigheid en kostenbeheersing; Betrokkenheid bij de opzet van diverse projecten; Onderhouden van contacten met diverse partijen; Waakt over de kwaliteit van de dienstverlening. Functie-eisen: Een afgeronde opleiding op HBO/WO-niveau op economisch/financieel gebied; Leidinggevende kwaliteiten; Goed organiserend vermogen: Affiniteit met automatiseringsprocessen; Uitstekend financieel inzicht en analytisch vermogen: Kennis van de gezondheidszorg is een pré. 5alaris conform zwaarte van de functie. Wanneer u vragen heeft kunt u contact met onderstaande opnemen. Bij interesse kunt u uw sollicitatiebrief met CV binnen drie weken sturen naar: 5CAL Diagnostisch en Facilitair Centrum Doezastraat 2a t.a.v. mw PJ. Koelewijn E-mail: pkoelewijn@scallab.nl Postbus 16060 Tel: 071-5161663 2301 GB Leiden Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hoogewoord 183. 2396 AP Postbus 6. 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn www.latexfalt.com - info@latexfak.com LATEXFALT BV is actief in het ontwikkelen, produceren, transporteren en aanbrengen van bindmiddelen voor bouw- en wegenbouw-toepassingen. Een gedeelte van deze producten vindt zijn weg naar exportgebieden. Latexfalt BV is een toonaangevend, dynamische en mensgerichte organisatie waarbinnen persoonlijke en organisatorische ontwikkeling voorop staat. Als gevolg van uitbreiding van activiteiten zijn wij op zoek naar een collega: De functie: Algemeen Het zorgdragen voor een goede afwikkeling van een order vanaf het moment van de bestelling tot aan het moment van aflevering aan de klant, tegen de afgesproken condities. Deze werkzaamheden dragen extern bij aan een hoge klanttevredenheid en intern aan een optimaal functionerende organisatie. Specifiek Het plannen van transportopdrachten van wegenbouwbindmiddelen en het coördineren van uitvoeringswerkzaamheden waarbij de wegenbouwbindmiddelen op de weg aangebracht worden door middel van een sproeiwagen. Wij vragen: minimaal MBO werk- en denkniveau, enkele jaren ervaring in een gelijksoortige functie, kennis omtrent regelgeving in de tranportsector, leidinggevende capaciteiten mbt aansturing chauffeurs, goede communicatieve vaardigheden, goed in teamverband kunnen samenwerken, gemotiveerde, flexibele instelling, Wij bieden: Een goed salaris met secundaire arbeidsvoorwaarden, diverse opleidingsmogelijkheden en een afwisselende functie in een prettige werksfeer. Interesse: Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen via telefoonnummer 071-3429887, de heer H.P. Alma, manager Planning Logistiek. Schriftelijke sollicitatie met CV kunt u sturen aan Latexfalt BV, afdeling P&O. ta.v. de heer P.Wink, of per e-mail naar: peter.wink@latexfalt.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. hoogstpersoonlijk algemeen j Evelien Meeus 0162 49 75 75 Bredaseweg 8 Oosterhout vertegenwoordiger -out-of-home- m/v Wil jij deel uitmaken van een succesvol field salesteam in de zoetwaren- branche? Je bent binnen je rayon verantwoordelijk voor de verkoopresultaten van o.a. de merken Redband, Venco en Sportlife. Je bezoekt zowel bestaande als nieuwe klanten (o.a. bezinestations en scholen) en geeft professioneel advies over het assortiment en de presentatie daarvan. Je bent daarbij in staat om met de juiste acties de verkoopresultaten van je klanten te verbeteren. Administratieve taken behoren eveneens tot je werk. Daarnaast neemt je deel aan de verkoopvergaderingen. Heb je een commerciële opleiding op mbo/hbo-niveau, goede sociale en communicatieve vaardig heden, ben je zelfstandig en resultaatgericht? Bel ons dan snel! kijk voor meer banen op www.randstad.nl Adverteren? 075-6I SavKffldl Scbouwmhova bicdl huisvesting aan zelfstandig wonende ouderen waarbij de Zorgvciening - Veiligheid - Faciliteiten en de Dienst - Serviceverlening voor onze bewoners centraal staat. Voor onze uitstekende keuken zijn wij op zoek naar een: die het als een uitdaging beschouwd en te willen werken in een klein team Uitstekende arbeidsvoorwaarden zoals: - C.A.O. Verpleeg- en verzorgingshuizen - 36-urige werkweek - (vaste werktijden van maandag t/m vrijdag) Voor informatie: de heer G Zaal - hoofd keuken Telefoon: 071 - 5312021 Uitsluitend schriftelijk te solliciteren; Directie Serviceflat Schouwenhove Schouwenhove 27, 2332 DP Leiden www.Schouwenhove.nlinfo@Schouwenhove.nl PER DIRECT GEZOCHT: MEDEWERK(ST)ERS REIZEN Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega! We zijn een gespecialiseerd reisbureau met een internationale klantenkring. De communicatie met onze passagiers vindt (veelal in het Engels) plaats via e-mail en telefoon en wordt uitgevoerd door een enthousiast team van 20 medewerk- (st)-ers. Werkzaamheden: - offertes afgeven - maken en verwerken van reserveringen - factureren en tickets uitmaken - e-mail en telefoon beantwoorden - overige kantoorwerkzaamheden Functie-eisen: - HAVO of MBO 4 - goede typevaardigheid (10 vingers, blind) - bekend met WorldSpan of andere reserveringsystemen - ervaring met Windows 2000 en e-mail verwerking - goede communicatieve vaardigheden - uitstekende beheersing van Nederlands en Engels in woord en schrift - stressbestendig, flexibele instelling en kwaliteitsgericht denken en werken - functioneren zowel zelfstandig als in een team - fulltime beschikbaar Gewenste vaardigheden: - enige IATA kennis - beheersing Frans in woord en geschrift Wij bieden voor deze functie: - goede salariëring - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Interesse? Schrijf ons per post of per e-mail t.a.v. Mevrouw D. Walsh Pieterskerkhof 38, 2311 ST Leiden Tel.: 071-5163535 E-mail: admin@siama.nl www.siama.nl Secretaresse Marketing (fulltime, vast) Voor een internationaal marketingbureau in Leiden. Je bent de spil van een afdeling met 8 medewerkers Je taken zijn o.a agendabeheer, correspondentie, het maken van verslagen/rapportages/presentaties en het boeken van zakenreizen. Daarnaast verzorg je de PR van de afdeling d.m.v. internet/mailings en heb je verschillende deelprojecten onder je hoede Je hebt een secretariële opleiding plus relevante werkervaring, uitstekende communicatieve vaardigheden, een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift en een goede kennis van het Microsoft Officepakket. Ben jij daarnaast een flexibele, enthousiaste persoonlijkheid die het leuk vindt te regelen/organiseren, neem dan snel contact op! Secretaresse Finance Legal (fulltime, vast) Voor een farmaceutisch bedrijf in Leiden. Je handelt e-mail, post en telefoon af, je houdt je bezig met archiveren, beheert de agenda, plant vergaderingen, verwerkt contracten en notuleert incidenteel. Daarnaast pak je alle voorkomende werkzaamheden op. Je bent handig met Word, Excel en Outlook en hebt een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Heb jij een secretariële opleiding en/of minstens 5 jaar werkervaring en ben je accuraat, stressbestendig en heb je goede sociale vaardigheden, stuur dan snel je CV. CV's ontvangen wij graag via de email en kun je sturen naar info@dekoninguitzendbureau.nl T Z E N D U R E A U Kort Rapenburg 20. 2311 GC Leiden. Tel 071-5144143 Fax 071-5127513 E-mail: info@dekoninguitzendbureau.nl Bezoek ook onze website: www.dekoninguitzendbureau nl Stichting Bureaus Jeugdzorg Haaglanden Zuid-Holland zoekt per direct een: 'W Salaris maximaal; 2.310,53 bruto per maand. Zie voor meer informatie: www.bjzhaaglanden.nl of www.bjzzuid-holl SLS Wonen heeft ca. 5.500 verhuur- eenheden in eigendom en beheer. Ongeveer 1.200 wooneenheden bevinden zich in monumentale panden in de historische binnenstad. Voor studenten uit binnen- en buitenland en voor jongeren zijn we de grootste aanbieder van woonruimte in Leiden en omgeving. Bij ons werken 55 medewerkers. SLS Wonen is een open en innova tieve organisatie die nieuwe kansen zoekt voor haar huidige en nieuwe klantengroepen Daarbij staat onze maatschappelijke verantwoordelijk heid als woningcorporatie centraal. Binnen onze organisatie draagt Communicatie zorg voor alle werk zaamheden op het gebied van interne en externe communicatie en PR-activiteiten. SLS Wonen staat voor een uitbreidingsopgave voor de komende jaren en zoekt, voor de periode van een jaar, een enthousiaste en gemotiveerde (20 uur) k Wij vragen HBO-opleiding (bv. HEAO-CE of NIMA-PR); Enkele jaren ervaring in soortgelijke functie; Kennis van automatisering, public relations en mark Indien mogelijk, enige kennis van de volkshuisvestin Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukking vaardigheden; Uitstekende contactuele eigenschappen; Initiatiefrijk, creatief, integer, zelfstandig en toch team player; Klantgericht, besluitvaardig en stressbestendig. Ons aanbod Een boeiende, veelomvattende en uitdagende functie, je zelf veel vorm kunt geven. De functie is voor 20 uur week, verdeeld over de dagen maandag t/m vrijdag (in tijden zou een andere verdeling kunnen plaatsvinden), functie is de CAO Woondiensten van toepassing. Het s^j voor de functie bedraagt bij een 36-urige werkweek m 3.572,- bruto per maand. Goede secundaire arbeidsvc waarden waaronder kinderopvang en opleidingsmoge heden. Aanstelling geschiedt voor de duur van een jaai Reacties Voor inlichtingen kun je je wenden tot mevrouw M. Henninger, communicatieadviseur, tel. (071) 51617 Je sollicitatie kun je tot en met zaterdag 7 mei 2005 richten aan de directie van SLS Wonen, Postbus 11 2301 EG Leiden o.v.v.'sollicitatie'op de envelop. Solliciteren per e-mail kan ook: pz@slswonen.nl. Functie In samenwerking met onze communi catieadviseur verzorg je de interne en externe communicatie en PR ten aanzien van vastgoedprojecten. Werkzaamheden Initiëren en bewaken van communicatiebeleid op het gebied van projecten; Onderhouden van (de inhoud van) een deel van de website; Verzorgen van perspublicaties en presentaties; Regelen van sponsoractiviteiten; Geven van voorlichting over projecten; Met de functie verband houdende uitvoerende taken. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen we niet op prijs. Onze cliënten in staat stellen zo lang mogelijk de regie over hun eigen leven te voeren. Die doelstelling staat centraal in de zorgaanpak van Valent RDB. Dat stralen wij uit in onze dienstver lening en die instelling vinden wij terug in de mensen die ons team komen versterken. De bij zondere sfeer die dat oplevert, tref je aan in alle geledingen van onze organisatie. De zorg van Valent RDB biedt mensen kans op een plezieriger I Tegelijk bieden wij jou een uitdagende baan, met mooie ontplooiingskansen en ruimte voor verr Wij stimuleren aanstormend talent om het beste uit zichzelf te halen. Dat alles doen wij in ei hechte samenwerking waarin eerlijkheid, openheid, vertrouwen en wederzijds respect voorop s Voor de afdeling JeugdGezondheidsZorg (JGZ) in Hillegom zijn wij op zoek naar een Voor circa 19% Functie-inhoud: de consultatiebureau arts (Cb-arts) maakt deel uit van de divisie JGZ 0-4 jaar en werkt bil een of meerdere consultatiebureauteams de Cb- arts draagt zorg voor de uitwerking van zowel het uniforme gedeelte als het maatwe van het Basistakenpakket de werkzaamheden worden naar eigen inzicht, zelfstandig uitgevoerd binnen de geldende rii en protocollen. De Cb-arts is verantwoordelijk voor een efficiënte en effectieve planning en prioriteitstelling van de eigen werkzaamheden hij/ zij is verantwoordelijk voor het realiseren van een medisch verantwoorde consultatiebul voering binnen de kaders van het vastgestelde jaarplan en budget en is verantwoordelijk voi doelmatige inzet van middelen Wij vragen: een artsenexamen en applicatiecursus PAO-G of opleiding tot jeugdarts of de 1-jarige scholii JGZ 0-19 jaar geïnformeerd van de sociale kaart van de regio ingeschreven in het BIG-register Vaardigheden: kennis en vaardigheden m.b.t. het vakgebied dienen te worden bijgehouden door onder mee bijhouden van vakliteratuur en deelname aan congressen, lezingen en symposia communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk inlevingsvermogen, aandacht, tact, kunnen motiveren en stimuleren geduld en doorzettingsvermogen in de omgang met de kinderen en hun ouder(s)/verzorger(i Wij bieden: een gevarieerde en zelfstandige functie werken in een dynamische omgeving gezellige en creatieve collega's ruime mogelijkheid voor cursussen en/of scholing tegemoetkoming kosten kinderopvang aantrekkelijke reiskostenregeling salaris conform CAO thuiszorg Nieuwsgierig naar jouw kansen bij Valent RDB? Voor nadere informatie over deze functie kun je contact opnemen met mevrouw G. Romme, regie JGZ, tel. (071) 409 32 38. Een taak- en functieomschrijving kun je opvragen bij de afdeling Werving Selectie, tel. (071) 4f Solliciteren? Stuur je schriftelijke sollicitatie voor 2 mei 2005 naar Valent RDB, afdeling Werving Selectit Postbus 592, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer 5469/5. Valent RDB is dagelijks met ruim 2400 medewerkers actiefin de gehele Duin- en Bollenstreek. De organisatie biedt de volgende diensten: Thuiszorg, verzorgingshuiszorg, verpleeghuis zorg, maatschappelijk werk, jeugdgezondheidszorg 0-4 jaar, voeding- en dieetadvisering, thuishulp door vrijwilligers en aanvullende (particuliere) diensten. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. www. va le

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 26