B jSTÏl Vacaturekrant O ~ir randstad V..Ü jij weet wat je te bieden hebt wij weten wat je zoekt SE RVI IflfIDCR BETONPOMPEN/SCHUIMBETOI ERVAREN PLANNER IJ MAATSCHAP REMMERSWAAL STAAT EEN COMFORTABELE STOEL KLAAR rrn AiVV meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-t hoogst persoonlijk algemeen Thijs Garritsen 071 524 95 20 Schuttersveld 9 Leiden algemeen Thijs Garritsen 071 524 95 20 Schuttersveld 9 Leiden algemeen Thijs Garritsen 071 524 95 20 Schuttersveld 9 Leiden administratief Manon Moerland 071 581 23 10 Reaal 5d Leiderdorp industrie Manon Moerland 071 581 23 10 Reaal 5d Leiderdorp detailhandel Manon Moerland 071 581 23 10 Reaal 5d Leiderdorp financieel Francis Stroes 071 524 95 20 Schuttersveld 9 Leiden commerciële talenten m/v voor diverse banken in de omgeving. Jij bent pro-actief, commercieel en klantgericht. Eveneens ben je sociaal, communicatief zeer sterk, daadkrachtig en beschik je over een goede portie lef. Heb je een afgeronde mbo-opleiding én enige commerciële werkervaring (mag ook door bijbaan of stage)? En vind je het tijd voor een nieuwe uitdaging? Reageer dan snel en neem contact op met Randstad Leiden, Francis Stroes of Thijs Garritsen 071-5249520 commercieel medewerker binnendienst m/v voor een bank in Leiden. Je bent verantwoordelijk voor de verkoop voorbereiding, -route en -afhandeling. Je voert verkoopge sprekken en inventariseert de wensen en behoeftes van klanten. Als persoon ben je communicatief sterk, resultaatge richt en commercieel ingesteld. Heb je een afgeronde mbo- of hbo-opleiding én enige commerciële werkervaring en ben je op zoek naar een fulltime baan? Reageer dan snel en neem contact op met Randstad Leiden, Francis Stroes of Thijs Garritsen 071-5249520 baliemedewerker bank m/v Voor diverse banken in Leiden zoeken wij enthousiatste baliemedewerkers (fulltime). Je bent verantwoordelijk voor het te woord staan van klanten. Hierbij interpreteer je de klantvraag en bepaal je de klant route. Wij zoeken pro-actieve, verkoopgerichte kandidaten. Heb jij een afgeronde mbo-opleiding én enige commerciële werkervaring? Ben je daarnaast communicatief sterk en beschik je over een goede portie lef? Reageer dan nu en neem contact op met Randstad Leiden, Thijs Garritsen of Francis Stroes op nummer 071-5249520. administratief medewerker m/v Voor een distributeur en ontwerper van een aantal kledingmerken zoeken wij voor de periode van half juni tot en met half september een efficiënte en flexibele administratief medewerker. Je werkzaamheden bestaan uit het behandelen van telefoon, post, archiveringswerkzaamheden en het invoeren van gegevens. Je springt in waar nodig tijdens deze hectische periode. Je hebt een afgeronde (v)mbo-opleiding commerciële richting, een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, je kunt werken met Word, Excel en Outlook. Verder ben je servicegericht, doortastend, assertief, stressbestendig en 100% beschikbaar in deze periode. Ben jij de duizendpoot die wij zoeken? Bel dan snel! warehouse voorman m/v voor de distributeur en ontwerper van een aantal kledingmerken. Je geeft leiding aan de medewerkers in het magazijn en houdt toezicht op de werkzaamheden. Tevens werk je mee in het magazijn. Je bent verantwoordelijk voor de personeelsplanning en zorgt voor een goede werksfeer. Je hebt een afgeronde mbo-opleiding, aangevuld met ruime magazijnervaring, bij voorkeur in de kledingdistributie. Je hebt aantoonbare leidinggevende capaciteiten en een uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Verder ben je in het bezit van een reachtruckcertificaat en rijbewijs B. Je bent communicatief vaardig, stressbestendig en initiatiefrijk. Pas jij in dit profiel? Reageer dan snel! winkelmedewerker m/v Nu het tuinseizoen is begonnen en de drukte weer toeneemt zoeken wij voor een speciaalzaak voor de tuinbouwsector, waar veel agrarische-, doe-het-zelf- en tuinproducten worden verkocht, een winkelmedewerker. Je houdt je bezig met diverse werkzaamheden in de winkel, het adviseren van klanten en kassawerkzaamheden. Ben jij een daadkrachtig en initiatiefrijk persoon en heb je ervaring in kassa/winkelwerkzaamheden? Ben je communicatief vaardig, secuur en steek je graag de handen uit de mouwen? Deze functie is voor 6 maanden met een mogelijke verlenging tot een jaar, fulltime en afwisselend op zaterdag en koopavond. financiële talenten m/v voor diverse organisaties in de omgeving. Je bent financieel en communicatief sterk en beheerst de Nederlandse én de Engelse taal goed in woord en geschrift. Daarnaast werk je nauwkeurig en zelfstandig. Heb je een afgeronde mbo-opleiding én enige financiële werkervaring (of een stage van minimaal 6 maanden)? Vind je het tijd voor een nieuwe uitdaging? Reageer dan snel en neem contact op met Randstad Leiden, Francis Stroes of Thijs Garritsen 071-5249520 kijk voor meer banen op www.randstad.nl ,Ci11 Voor de Regio West (standplaats Leiden) zoeken wij een FRWSJS HOOFD INTERNE ZAKEN (l FTE) [H=* GROEP U'lünHi Onderwijs Service Groep verleent, vanuit diverse vestigingen verspreid over heel Nederland, (onderwijs) instellingen diensten op het gebied van Personele zaken, Financiële zaken, Bestuurs- en Management Ondersteuning, Planmatig Onder- houdsbeheer. Facilitaire zaken en loopt voorop met Digitale diensten. Wij zijn maatgevend, onze dienstverlening is modulair opgebouwd, eigentijds en altijd actueel. Door onze structurele samenwerking met E&S Advies en Management BV, zelfstandig onderdeel van de Onderwijs Service Groep, als organisatie- en adviesbureau actief op het terrein van onderwijs, welzijn en zorg, bent u bij ons verzekerd van optimale en volledige service die op uw wensen is afgestemd. www.osg.nl ONDERWIJSSERVICE OP MAAT Bent u geïnteresseerd in één van beide functies, stuur dan een brief met CV binnen 10 dagen na het verschijnen van deze adver tentie naar de Onderwijs Service Groep, Postbus 32084, 2303 DB Leiden, t.a.v. de heer H.W. van Assema, regiodirecteur West. U geeft leiding aan de medewerkers van de afdeling Interne zaken en be waakt de uitvoering van het takenpakket. U bent in staat de medewerkers te sturen/coachen, te begeleiden en te motiveren. Zelf wordt u aangestuurd door de regiodirecteur. U draagt zorg voor de ondersteuning van de regiodirecteur en van het management van de vestigingen Leiden, Rotterdam, Dordrecht, Amsterdam en Alkmaar op het gebied van de beheersmatige taakgebieden. U draagt zorg voor het uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van secretariële ondersteuning, financiën, personeelszaken, contracten- en offertebeheer en facilitaire zaken. U draagt zorg voor de afstemming van bovenstaande werkterreinen met het hoofdkantoor te Arnhem. U stelt procedures op en draagt zorg voor de bewaking hiervan. U bent een enthousiaste kandidaat, die op tijd de juiste initiatieven neemt en in staat is coachend en stimulerend leiding te geven. U bent breed inzetbaar en u bezit kennis en ervaring op het gebied van secretariële ondersteuning, financiën, personeelszaken en facilitaire zaken. U bent bekend met het omschrijven, implementeren en bewaken van administratieve procedures en organisaties. U bent in staat gegevens en situaties te beoordelen en te analyseren en vervolgens de regiodirecteur en het management te onder steunen, te informeren en te adviseren op het gebied van bovenstaande werkterreinen. U heeft een relevante opleiding op MB0+/HB0 niveau dan wel daarmee overeenkomend werk- en denkniveau en bij voorkeur enkele jaren ervaring in een dienstverlenende functie/organisatie. U heeft ruime ervaring met Word, Excel en Powerpoint. Een uitdagende, verantwoordelijke en zelfstandige functie binnen een dy namische organisatie. De salariëring is in overeenstemming met de zwaarte van de functie en vindt plaats conform de CA0-0SG. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de regiodirecteur West, de heer H.W. van Assema, telefoonnummer (071) 531 30 51. Ter versterking van ons team in de regio West (standplaats Leiden) zoeken wij een i SENIOR MEDEWERKER FINANCIËLE ZAKEN (l FTE) Als senior medewerker financiële zaken houdt u zich bezig met het zelf standig voeren van financiële administraties, het opstellen en analyseren van cijfers en managementinformatie ten behoeve van klanten, het mede opstellen en controleren van begrotingen en jaarrekeningen, het signaleren van gevolgen van wijzigingen in de wet- en regelgeving en het controleren van het grootboek. U hebt minimaal een MBO-opleiding in de administratieve richting (bijvoor beeld MEAO bedrijfsadministratie/MBA). U beschikt over kennis op het gebied van tekstverwerkings- en spreadsheetsystemen, zoals Excel. Kennis van en er varing met FIS2000 is een pré. U hebt een klantgerichte en flexibele instelling. U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Een uitdagende en afwisselende functie in een dynamische werkomgeving. De salariëring is in overeenstemming met de zwaarte van de functie en vindt plaats conform de CA0-0SG. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling financiële zaken, de heer P.J. Kattenburg, telefoonnummer (071) 531 30 51. In de bouwsector hebben onze bedrijven een belangrijke marktpositie ingenomi gebied van het verhuren van betonpompen, onderwaterbeton en het leveren en aanbrengen van Schuimbeton en Werkvloeren. De afdeling betonpompen heeft momenteel 20 voertuigen operationeel en vinden hun weg in geheel Nederland. Voor de centrale-planning in Zoeterwoude-Rijndijk zijn wij op zoek naar een Uw taken: U wordt verantwoordelijk voor zo efficiënt mogelijk inplannen van onze betonpo de eindcontrole en de administratieve afwikkeling. U begeleidt en stuurt onze machinisten aan en u adviseert onze opdrachtgeven e B&U en de GWW sector bij het maken van de juiste keuze. 1 U onderhoudt nauw contact met onze technische dienst voor o.a. preventief on >d U maakt deel uit van het managementteam en u bent nauw betrokken bij alle fa van het ondernemen. Wij vragen: HBO werk- en denkniveau Flexibele en prestatiegerichte instellii Goede communicatieve vaardigheden Leidinggevende capaciteiten Affiniteit met automatisering Woonachtig in de omgeving van ZoeP Wij bieden: Salaris passend bij de functie, uw achtergrond en ervaring Een zelfstandige, uitdagende en afwisselende functie Ruimte en waardering voor initiatieven en inbreng Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden _.!f» 4 naai -■ ïle Heeft u belangstelling? Bel of schrijf naar Hans Huisman FABER BETONPOMPEN BV, Productieweg 52, 2382 PD Zoeterwoude Tel: 071- 5 417 357 Mobiel: 06-22397475 of hans@faberbetonpompen.nl www.faberbetonpompen.nl Van Hulzen - een van de grote public-relationsadviesbureaus van Nederland is op zoek naar: EEN DYNAMISCHE, VEELZIJDIGE PROJECTASSISTENTE die de projectmanagers ondersteunt bij de dagelijkse werkzaamheden op het gebied van campagnes, evenementen, congressen, persbijeenkomsten, mediatrajecten, traffic, etc. EN EEN CHARMANTE, ENTHOUSIAST; TELEFONISTE/RECEPTIONIST het eerste aanspreekpunt van het bureau, die teve11 lichte secretariële werkzaamheden verric Meer weten: www.hulzen.nl Of bel, e-mail met: Van Hulzen Evelien Scherpenhuyzen tel. 071 560 20 60 e-mail scherpenhuyzen@hulzen.nl PUBLIC RELATIONS Maatschap Remmerswaal biedt een veelheid aan specialismen. Accountants, belastingadviseurs, automatiseringsconsulenten en andere medewerkers begeleiden cliënten volledig op administratief, fiscaal en automatiseringsgebied. Onze reputatie is mede gebaseerd op het alert inspelen op problemen en vragen. Die stoel is symbolisch voor onze prettige werkomstandigheden. Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Zo'n 31 mannen en vrouwen omvat ons team, wat door onze cliënten omschreven wordt als bijzonder deskundig, klantgericht, maar ook gezellig informeel. Gezien de groei van ons kantoor zoeken wij ter uitbreiding: AANKOMEND ASSISTENT ACCOUNTANT M/V In het bezit van PD, MEAO diploma en/of studerend voor MBA/SPD GEVORDERDE ASSISTENT ACCOUNTANT M/V Met ervaring in het opstellen van jaarrekeningen Voor deze boeiende functies zoeken wij geschikte kandidaten. Affiniteit met automatisering en kennis van Exact software en MS Office is een pré. De werkzaam heden voor deze functies zijn zeer afwisselend. Het uit voeren van werkzaamheden bij onze cliënten behoort tot de mogelijkheden. Uw schriftelijke sollicitatie zullen wij vertrouwelijk behan delen. Stuur uw reactie t.a.v. de heer P.J. Vergeer CB. m w MAATSCHAP REMMERSWAAL Raadhuislaan 4 2242 CP Wassenaar Tel. 070 511 93 43 E-mail@maatschap-remmerswaal.nl http://www.maatschap-remmerswaal.nl De Stichting Openbare Bibliotheek Leiden is de meest bezochte culturele instelling in de stad Leiden en bestaat uit een centrale vestiging, drie filialen, een aantal servicepunten en een bibliobus. De OBL verzorgt een ruim pakket aan traditionele en nieuwe diensten en beschikt over moderne automatiseringsfaciliteiten. De OBL ontwikkelt zich in de richting van een klant- en marktgerichte, zakelijke organisatie. De afdeling E&C zal in dit kader de komende jaren aandacht besteden aan: het uitwerken van de belevenis bibliotheek is een speerpunt voor de nieuw op te richten afdeling E&C. Door in te haken op hetgeen Leiden als cultuurstad heeft te bieden wil de OBL de stad en haar burgers een thematisch aanbod van activiteiten presenteren. Het opzetten van projecten i.s.m. overheden, fondsen, sponsors en partners in de stad en de regio. In verband mef de nieuw op te richten afdeling E&C zoeken wij per 1 juli een Hoofd afdeling Evenementen Communicatie (E&C) Voor 20 - 32 uur per week Het hoofd E&C is verantwoordelijk voor het beleid van de organisatie op het gebie E&C. Verder heeft de functionaris specifiek verantwoordelijkheid voor de uitvoerin het vastgestelde beleid, het opstellen van de begroting E&C, de leiding van project totstandkoming van de jaaragenda voor de belevenisbibliotheek en het organisere evenementen. De functionaris geeft leiding aan de afdeling E&C die uit vijf person bestaat. Het hoofd afdeling E&C rapporteert aan de Manager Bibliotheek Gerelatee Ondersteuning (B.C.O.). Wij zoeken een kandidaat die: aantoonbare ervaring heeft met en kennis van bovengenoemde werkgebieden over het vermogen beschikt ideeën te vertalen naar de praktijk in de vorm van pl adviezen en uitvoering in staat is zowel in teamverband als zelfstandig te werken op HBO niveau aantoonbaar leidinggevende ervaring heeft en werkt vanuit een pro actieve instel 1 een sterke netwerker is en bij voorkeur reeds een relevant netwerk heeft een uitstekend communicatie en presentatievermogen heeft belangstelling heeft voor literatuur, educatie en cultuur woonachtig is in Leiden, of de bereidheid heeft om naar Leiden te verhuizen Geboden wordt: een boeiende werkkring in een organisatie in ontwikkeling een salaris conform CAO openbare bibliotheken, bij aanvang schaal 9 (min. 2492' max. 3209 euro op FTE basis) en bij gebleken geschiktheid is doorgroei naar sch mogelijk (min. 2716 euro, max. 3584 euro op FTE basis). Regeling Meerkeuzesysteem Arbeidsvoorwaarden Verhuiskostenregeling Meer informatie: Mw. A.M. van Rijnswou, Manager B.G.O., tel. 071 -516 16 22. In eerste instantie wordt de functie voor een periode van twee jaar aangeboden wi een contract voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheid behoort. Procedure: Een assessment zal deel uitmaken van de selectieprocedure. De sollicitatiegesprekken zullen half mei plaatsvinden. Uw sollicitatiebrief met C.V u tot 7 mei a.s. richten aan: Openbare bibliotheek Leiden, t.a.v. de heer drs. P.W.J. Duijvestein, directeur, Nieuwstraat 4, 231 2 KB Leiden, of pd@obl.nl. Bij sollicitatieprocedures binnen de OBL wordt de NVP sollicitatiecode in acht geno!

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 24