erichten W' A "Vertel het met pmulieberickt, v4jb Manisch-depressief. Wat nu? Genieten in de BRABANTSE KEI Advertentieservice H DC ME DIA Uw tweede huis in bourgondisch België BEZOEK ONZE INFODAGEN Help de mensen in Irak! |M Den Haag www.vmdb.nl overzicht overlijdensberichten j|g?4jj 2005 KRAS i Ff-- •- BQH2HZE33j Bij elke gelegenheid past een familieberi DONDERDAG 21 APRIL 2005 901 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte-jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2,1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editie(s), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Middèn in het leven nog zoveel te geven idee en plannen te over in één keer voorbij voor ons was je een kei enig in je soort we zetten ons leven met jou in onze gedachten voort Bedroefd nemen wij afscheid van onze lieve broer, zwager en oom Dirk Sneijer Hanny en Wim Aam en Ankie Kees en Lenie neven en nichten Hij wilde nog zoveel Hij wilde ons niet kwijt om afscheid te nemen is er nooit genoeg tijd. Intens bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat toch nog onverwachts is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa, Cornells Adrianus van Noort Cor Drager van de zilveren medaille in de Orde van Oranje Nassau eerder weduwnaar van Helena Maria Ruygrok Voorhout, 8-1-1927 Lisse, 19-4-2005 H.T. van Noort-Noordermeer Wil en Fieke Ellen en Marco, Sonja, Frank, Ruud Arnold en Janneke Arjan, Thomas, Lisette Trudy en Aad Patricia^ en Don, Michel en Annette, Angelique en Ap Els en Willem Jack en Pascale, Rick Hans en Marjolein Lianne, Jasper Peter en Inge Lisa, Menno, Alex Ton en Emmy Romy, Wessel Dineke\^en Erwin Toine, Guido Eikenlaan 290 2161 EK Lisse Mijn man is opgebaard in woon- zorgcentrum Berkhout, Berkhoutlaan 15 te Lisse, alwaar dagelijks tussen 10.00 tot 18.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De Uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 22 april om 11.00 uur in de RK Mariakerk, Oranjelaan 98 te Lisse. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op begraafplaats Duinhof aan de Spekkelaan te Lisse. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Mariënhof naast de Mariakerk. Plotseling is van ons heen gegaan mijn lieve zwager en onze lieve oom Ton Wareman Leiden: Riek Leiderdorp: Rik en Zahra Leiderdorp: Sandra en Joop 18 april 2005 Moeder zijn is alles geven, zorgen en leiden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, alles... en tevreden sterven. In alle rust en in ons bijzijn is kalm ingeslapen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Eva Cornelia van der Linden Berkhout weduwe van Willem van der Linden eerder weduwe van Karei Hendrik Peter Boeff Leiderdorp 27 juli 1914 t Leiden 19 april 2005 Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die de medewerkers van Zorgcentrum Lorentzhof, haar de laatste jaren hebben gegeven. Karei en Nan René Sylvia en Leon Amber Eva en Toon Ton en Astrid Jeffrey Lisanne Gerard en Elly Carola en Erwin Mitchell Gerard en Toos Mike Kees en Adilia Mirjam en Richard Wendy Kristie Wim Zorgcentrum Lorentzhof Lorentzhof 1 Kamer 213 Leiden Correspondentieadres: Lupinetuin 3 2317 MX Leiden Moeder is in haar kamer, alwaar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 25 april om 15.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. In de prachtige omgeving uan de provincies Namen en Henegouwen in het zuidelijkste punt van België ligt Village I'Eau d'Heure. Dit unieke vakantiepark grenst aan de prachtige meren van I'Eau d'Heure en biedt een veelheid aan watersport. U kunt er heerlijk surfen, waterskiën, vissen, duiken en zeilen. Er zijn in het heuvelachtig, groene landschap met waterwegen bovendien volop mogelijkheden om te wandelen, jtetsen of oud-heden te bezoeken. De luxe uitgevoerde villa's maken uw vakantie compleet. De omgeving biedt tal van sfeer volle dorpjes met restaurants voor de fijnproever en Frankrijk is dichtbij. Geniet van uw comfortabele vakantieverblijf en profiteer van de optimale verhuuropbrengsten. do 21 april 14-20 uur Hotel Van der Valk, Zwijndrecht vr 22 april 14-20 uur Hotel Van der Valk, Assen zat 23 april 11-16 uur Hotel Van der Valk, Voorschoten Beheer en verhuur door Landaf GreenParks Financiering mogetijk via ING Bank Uw ideale pensioenvoorziening Allé faciliteiten op pafk aanwezig Nagenoeg onbeperkt eigen gebruik Uw woning is klaar Reeds 195 kopers gingen u voor! Voor verkoop en informatie Dormio recreatiewoningen UUHJyllcJ T 026 353 77 00 www.dormio.nl info(a)dormio.nl INACTIE. MEMlSA. MENSEN IN NOOD. NEDERLANDSE R00E KRUIS. NOVIB. STICHTING VLUCHTELING. TEAR FUN0. TERRE Giro 800 800 SAMENWERKENDE HULPORGANISATIES www.giro800800.nl De hulporganisaties zijn in actie. Help nu en geef. In Nederland hebben zo'n 150.000 mensen een manisch-depressieve stoornis. Een ernstige ziekte waarbij stemmingswisselingen kunnen leiden tot oncontroleerbaar, irreëel denken en gedrag. Dat gebeurt in de depressieve en in de manische fase. De ziekte gooit het leven van de patiënt flink overhoop en grijpt ook diep in bij de naaste omgeving. Voor patiënt en betrokkenen is het zwaar om met deze stoornis om te gaan. Gelukkig vinden veel patiënten baat bi) medicijnen, therapie en lotgenotencontact. Het maakt hun leven stabieler. Hoewel de meeste patiënten de rest van hun leven last houden van deze stoornis, kunnen ze leren zich te wapenen tegen verslechtering. De Vereniging voor Manisch Depressiever) en Betrokkenen (VMDB) is hierbij een bondgenoot voor zowel patiënten als direct betrokkenen. Dat zijn samen zo'n 1 miljoen mensen. Bijna iedere Nederlander heeft dan ook op de een of andere manier met manische-depressiviteit te maken. Vraag met de bon gratis informatie aan of word lid. Bellen, faxen of e-mailen kan ook. Lotgenoten-telefoon 0900 - 202 53 77 (10 cpm) (alle dagen 9.00 tot 21.00 uur) Landelijke bijeenkomsten Regionale contactgroepen Informatie via kwartaalblad, website en publicaties VMDB Postbus 24076 3502 MB Utrecht T (030) 280 30 30 F (030) 280 28 80 E vmdb@nsmd.nl -t 0900 - 202 53 77 lotgenotenlijn nocmi JA, IK WAPEN MIJ TEGEN DE MANISCH-DEPRESSIEVE STOORNIS Ik word lid voor 20,- per jaar. Stuur mij informatie en een acceptgiro voor mijn betaling. (leden ontvangen 4 x per jaar het kwartaalblad PLUSmmus en uitnodigingen voor vijf landelijke bijeenkomstenook deelname aan regionale contactgroepen is mogelijk) Stuur mij eerst meer gratis informatie. Woonplaats: IA. U B. invullen en aankrwse Knip de Bon uit en stuur deze in een envelop naar VMDB, Antwoordnummer 52034, 3502 VB Utrecht. Postzegel hoeft niet. Naam overledene Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium Herman Korbee 1932 Ijmuiden 21 april 09.45 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Sake Janssen, weduwnaar van Bep Janssen-Günthert 73 jr. Bussum 23 april 11.00 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven Dirk van Dijk, weduwnaar van J. H. Ruizendaal 1923 Luttelgeest 21 april 13.30 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven Theodora Maria Higler-Struik, weduwe van J. A. Higler 85 jr. Nieuwegein 22 april 16.00 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven Maria Hcndrika Brienne-Vredenburg, echtgenote van Pieter Briènne 1925 Hilversum 23 april 12.00 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven Atze Hendriks 1937 Naarden 22 april 12.30 uur Algemene Begraafplaats te Bussum Elisabeth Maria Mascini 1917 Bilthoven 23 april 12.00 uur Crematorium Haarlem te Haarlem Maria Jacoba Balfoort 1927 Haarlem 22 april 16.30 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Frans, José, Pim, Bram, Max Hilversum 23 april 13.00 uur St. Barbara begraafplaats te Hilversum Tinus Willem Oost 1944 Bussum 22 april 17.00 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven Jacob Roest 1932 Oegstgeest 22 april 11.00 uur Groene Kerkje te Oegstgeest Cateau Tromp 85 jr. Leiderdorp 22 april 15.00 uur Begraafplaats Rhijnhof te Leiden SUPERVOORDELIGE I »-/5-daags, autore.s Vel<lhovenl NOTSt I de KRAS Geldpas! info: www.krasgeldpas.nl Ontdek het bosrijke zuiden van Nederland fee hoteles Op naar de Brabantse Kempen! KRAS SterVakan- ties heeft i.s.m. het NH Koningshof in Veldhoven wederom een heerlijk arrangement naar dit prachtige bosrijke gebied voor u samengesteld. En,zoals u van KRAS gewend bent, natuurlijk tegen zeer voordelige prijzen! Want een 4-daagse autoreis boekt u al vanaf slechts 89, inclusief ontbijtbuffet! De normale prijs per kamer bedraagt al gauw 125, dus tel uit uw voordeel. Vanuit Veldhoven kunt u heerlijke fiets- en wan deltochten maken door het bosrijke gebied van de Kempen. Ook kunt u vanuit uw hotel uitstapjes maken naar bijvoorbeeld lichtstad Eindhoven of pretpark de Efteling! En natuurlijk moet u de kenmerkende Brabantse gezelligheid niet vergeten! NH KONINGSHOF**** Dit prachtige hotel is gevestigd in een voormalig meisjes klooster en ligt midden in de bossen. Het beschikt over oa.een sportcentrum met groot binnenzwembad, een fitnessruimte en sauna (allen gratis).Tegen een kleine vergoeding kunt u ook gebruikmaken van de zonnebanken, squashbaan, kegelbanen en tennisbanen. Bovendien zijn er diverse gezellige bars en res taurants Uw kamer is voorzien van douche, toilet,tv en telefoon. TIPS VOOR UITSTAPJES Veldhoven ligt midden in het bosrijke Kempen, één van de mooiste natuurge Nederland. Tijdens uw tochten door de steld staan van de vele kapelletjes, oude kleine dorpjes. Veldhoven heeft zowe' als een modern winkelcentrum. Een bekende Volmolen, een historische afstand vindt u het dorpje Eersel met trum, Valkenswaard en Oirschot, dat een gezicht heeft. Maar opk de gezellige licht op slechts een steenworp afstand, Z SPECIALE AANBIEDING: WELKOMSTPINER Speciaal voor de klanten van KRAS Stervakanties heeft de directie van het hotel besloten om op de dag van aankomst een welkomstdiner aan te bieden tegen de speciale prijs van slechts 21 U dient dit diner dan wel direct bij boe king te reserveren! Aankomstdata HZ 14.5: 4 dagen, vrijwel iedere vrijdag van F 29/4t/m 28/10 E. 5 dagen, vrijwel Iedere maandag van 2/5 t/m 31/10 Toeslagen per persoon: 1-persoonskaifis komstdiner 21, reserverlngskósten 1! CO boeking). Prijzen Zijn per persoon, tenzij i Exclusief: vervoer, res kosten, div. verzekeif gebreide reisbeschrijving reisnr.HZ 14.521 Ook op zondag telefonisch b LED E S£ev'l/é<k&ntl&!> KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 jgj jj| Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 Kom in Pieterburen kijken hoe we zeehonden helpen. In de Zeehondencrèche Pieterburen redden we jaarlijks vele tientallen zeehonden. Dieren die In nood zijn geraakt. Verstrikt in een visnet. Aangespoeld als hulpeloos zeehondenjong zon der moeder. Ziek door vervuiling of besmetting. Ze aan hun lot overlaten, betekent doodgaan. Dankzij onze hulp overleven ze bijna allemaal. Kom langs om dit te bekijken. Zoals de zeehonden in ziekenboeg en quaran taine. Of de dieren die al weer in de binnen- en buitenbassins rondzwemmen. Zie hoe ze gevoerd worden. Loop rond in bezoekershal en voorlichtingsruimte. Enzovoort 365 dagen geopend van 9.00 tot 18.00 uur. De toegangsprijs is slechts één euro om de kos ten te dekken. Ter plekke kunt u een van de vele manieren kiezen om de zeehonden te steunen. Daardoor kunnen ze straks hun vrijheid weer tegemoet zwemmen. Nu direct helpen kan ook. Vul de bijgaande bon in en stuur hem gratis op. Bedankt! J JA, ik help als donateur Stuur mij gratis 4 x per jaar het Rd y. boordevol actuele informatie plus voor mijn betaling JA. ik adopteer een zeehonden- voor (€100,- Stuur mij gratis een mooie foto, re; matie over het dier/de dieren uit 4 x per jaar het Robbenbulletin pjui ,een acceptgiro voor mijn betaling J Stuur mij informatie over legaten en erfenissen. zeehondencrèche pieterburen OHZHl (AU.8. invullen Stuur deze bon in een envelop r Zeehondencrèche Pieterburen, Antwoordnr. 950, 9950 WL Pieterhij Een postzegel hoeft niet, moor mag wel. Grooj Familieberichten worden vaak geassi met de overlijdensberichten. Toch zij genoeg andere gelegenheden waarb familiebericht ook op zijn plaats is. Bruiloften, een zilveren of gouden I en geboorten zijn allemaal uitsteke gelegenheden om een familieberk Leidsch Dagblad te plaatsen. Het heel sympathieke manier om mei uw situatie op de hoogte te stelli zij met u mee kunnen leven. De mogelijkheden bij het plaat een familiebericht zijn legio: v. tekeningen en leuke foto's to bijzonder randje rondom uw advertentie. Bel gerust eens vend met de unit familieb van het Leidsch Dagblad (072) 5196 699 of StUU e-mail naar familieberichten@h< We informeren u al

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4