erichten FAMI m {fcf acr" n/evtel ket met t frmUUberickt, overzicht overlijdensberichten il 2005 r M EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. Leidsch Bij elke gelegenheid past een familieberic DINSDAG 19 APRIL 2005 901 Onze prachtige kleinzoon is geboren. Voor altijd zal hij bij ons horen. Stan Ernst Alexander Geboren 17 april 2005 Trotse ouders Femke en Ernst Barthen Opa en Oma Lies en Theo Barthen Overleden Voor een dag van morgen Wanneer ik morgen doodga, vertel dan aan de bomen hoeveel ik van je hield. Vertel het aan de wind, die in de bomen klimt of uit de takken valt, hoeveel ik van je hield. Vertel het aan een kind, dat jong genoeg is om het te begrijpen. Vertel hét aan een dier, misschien alleen door het aan te kijken. Vertel het aan de huizen van steen, Vertel het aan de stad, hoe lief ik je had. Maar zeg het aan geen mens. Ze zouden je niet geloven. Ze zouden niet willen geloven dat alleen maar een man alleen maar een vrouw, dat een mens een mens zo liefhad als ik jou. Groot was zijn liefde, groot is het verdriet, mooi zijn de herinneringen die mijn lieverd, onze papa, schoonpapa en de allerliefste opa achterliet Adrianus Everardus Maria Rodewijk Adrie (Aad) 15 november 1951 117 april 2005 Roelofarendsveen: Henneke Rodewijk-v.d. Voorn Noordwijkerhout: Fabian, Cindy Caitlin Roelofarendsveen: Dominique "v^Eric Zuideinde 111a 2371 BT Roelofarendsveen Aad ligt in het mortuarium van St. Petrus Banden, Noordeinde 185, Roelofarendsvéen. Bezoektijd zal zijn woensdag 20 april van 18.30 tot 19.30 uur. De avondwake zal gehouden worden op donder dag 21 april van 19.00 tot 20.00 uur in de kerk van de St. Petrus Banden. De uitvaartdienst zal gehouden worden vrijdag 22 april om 10.30 uur in de bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na afloop is er nog gelegenheid om te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze mededeling als zodanig beschouwen. 13 oktober 1955 Voorschoten Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie momen ten die we met elkaar hebben gehad, is na een ge zond en actief leven veel te vroeg en onverwacht overleden mijn zoon, onze broer, zwager en oom Johan Petrus Maria Arts Jan 15 april 2005 Roelofarendsveen Th. Arts-v.d. Klaauw J. J. M. Arts Greet en Dick Monique en Henk Jacqueline en Dirk-Jan Wim en Nel Jan-Willem en Marga Martijn en Muriël Peter en Angel ique Fien en Piet Sonja en Harrie Astrid Peter Wil en Wilma llona Peter Lia, Stephan, Miranda en Jeffrey, wij zullen er altijd voor jullie zijn. Stil ben je van ons heengegaan Ie hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven je was een schat voor ons allen je te moeten missen zal ons zwaar vallen Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat na een veel bewogen leven van ons is heengegaan mijn lieve Saar, onze zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Sara Maria van Egmond- van Schoonderwoerd den Bezemer Saar weduwe van Jacobus van Egmond 4 september 1928 16 april 2005 Wij danken het personeel van verpleeghuis Leythenrode voor de liefde en aandacht die zij mijn partner en onze moeder hebben gegeven. Theo Bloemzaad Koos en Nellie Dennie en Jeffrey Jan en Liesbeth Theo en Marian- Sandrina, Eveline Lia en Henk Lisette en Danny, Martijn Herman en Noortje Eva, Lucas, An nelore, Lodewijk Tineke Miranda Devin Simone Jessica Piet en Jeanette Correspondentieadres: Van Heussenstraat 15 2315 MB Leiden Saar is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, waar u op woensdag 20 april van 20.15 uur tot 20.45 uur ge legenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De samenkomst voorafgaande aan de crematie zal plaatshebben op donderdag 21 april om 11.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na deze samenkomst willen wij u graag nog even ontmoeten in de ontvangkamer van het crematori um. Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlij den na een moedige en ongelijke strijd van onze lieve zus Sara Maria van Egmond van Schoonderwoerd den Bezemer 4 september 1928 16 april 2005 weduwe van Koos van Egmond. We zullen je nooit vergeten. Annie Riethoven van Schoonderwoerd den Bezemer Jannie vd Berg van Schoonderwoerd den Bezemer Jan van der List Truus van der List van Schoonderwoerd den Bezemer Mieke Bavelaar van Schoonderwoerd den Bezemer Arie Honsbeek Jeanne Honsbeek van Schoonderwoerd den Bezemer Tiny Bekooy Neven en nichten Veel fijne herinneringen Verzacht mijn smart Voorgoed uit ons midden Voor altijd in mijn hart Bedroeft maar dankbaar voor alles wat zij voor mij heeft betekend, geef ik kennis dat van mij is heengegaan. Mijn lieve schoonmoeder op de leeftijd van 81 jaar. Ma Leenen je schoondochter Tinie Leenen 17-4-2005 Tinie Leenen Enige Kennisgeving Met droefheid, maar dankbaar voor de mooie mo menten die we met elkaar hebben gehad, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Gerbrand Marbus Noordwijk 15 Maart 1943 Pensacola (U.S.A.) 17 April 2005 Noordwijk: D. Marbus J. M. Marbus-de Raad C.N.Marbus A. C. H. Marbus-van Beveren L. Marbus I. M. Marbus-Rodenburg Weymouth (U.K.): A. J. Whittock-Marbus K. D. Whittock Neven en nichten Correspondentie adres: Pieter Bedijnstraat 18 2202 VK Noordwijk De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Diep geschokt zijn wij door het overlijden van on ze gewaardeerde medewerkster en collega Tonny Steenvoorden-Schouten Wij wensen haar naasten veel sterkte toe met dit verlies. Directie en collega's Albron Catering De mensen van voorbij, zij blijven met ons leven. De mensen van voorbij, ze zijn met ons verweven, in liefde, in verhalen, die wij zo graag herhalen, in bloemengeuren, in een lied dat opklinkt uit ver driet. De mensen van voorbij, zij worden niet vergeten. De mensen van voorbij zijn in een ander weten. Bij God mogen ze wonen, waar geen pijn kan ko men. De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij. Hanna Lam Johanna Neeltje van Malssen-van der Horst tante Zus weduwe van Pieter Johannes Dirk van Malssen Walburg 14 maart 1912 fArnhem 15 april 2005 Velp: C.A.H. van der Horst-Kuiper Dieren: Carla en Sam Velp: Juul Neven en nichten Correspondentie-adres: Pres. Kennedylaan 230 6883 AV Velp Tante zus is overgebracht naar uitvaartcentrum "IRIS", Arnhemsestraatweg 67 te Rheden. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woens dag 20 april-om 14.15 uur in de "IJsselzaal" van het crematorium te Dieren, Imboslaan 6. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer van het crematori um. Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken, van be langstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze vader en schoonvader Marinus Modderkolk Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Mede namens verdere familie:- A. Modderkolk Leiden, april 2005 Voor uw bewijs van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Johanna Cornelia Wilhelmina Hofman-Post betuigen wij u onze hartelijke dank. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Mede namens: Familie Hofman Familie Hagen Familie Hundersmarck Leiden, april 2005 Naam overledene Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium Cornelia Lagerman-Scheer, weduwe van Dirk Lagerman 1915 Loosdrecht 20 april 13.30 uur Algemene Begraafplaats te Loosdrecht Jan Eising 1919 Haarlem 20 april 13.00 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Wilhelmina Johanna Kraaijenbosch-Boeter 68 jaar IJmuider 20 april 11.15 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Jantje Harmina van Velthuijsen-Udo, weduwe van C. A. van Velthuijsen 1920 IJmuiden 21 april 12.00 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Johan P. M. Arts, echtgenoot van Lia Disseldorp 1955 Roelofarendsveen 20 april 10.30 uur Kerkhof te Roelofarendsveen Maarten Johannes den Duik, weduwnaar van Aaltje den Dulk-Zandberg 1920 Den Helder 21 april 13.00 uur Algemene Begraafplaats te Huisduinen Rinkje Otten-Post 1907 Bentveld 20 april 11.00 uur Algemene Begraafplaats te Heesmstede Jacoba den Hollander-Meijvogel 48 jaar Katwijk 20 april 14.00 uur Begraafplaats Duinrust te Katwijk aan Zee Bernardus Gerardus Maria van Pampus 1923 Zoeterwoude 21 april 10.30 uur R.K. begraafplaats te Amsterdam losephina Christina Bianco 1935 Lage Vuursche 20 april 9.30 uur R.K. begraafplaats te Hilversum Elisabeth Vooijs-Plug, weduwe van Cornelis Vooijs 91 jaar Katwijk 20 april 10.30 uur Begraafplaats Duinrust te Katwijk aan Zee Bij exploot van ondergete kende d.d. 15-4-2005 is op verzoek van H. Dacha wo nende te Leiden aan M. El Fedaoui, thans zonder bekende woon- en/of verblijf plaats, een verzoek tot echt scheiding met de aanzegging dat 3-8-2005 door tussen komst van een procureur een verweerschrift kan worden ingediend. Een afschrift van dit exploot is af te halen door betrokkene op onderstaand adres. C.C.A. de Winter t.k.-deurwaarder Deurwaarderskantoor Buik Van der Horst Boommarkt 3A Leiden Tel. 071-5161010 PRINGLE FOR LADIES GROTE VOORJAARSCOLLED G0R/RAY ROKKEN LADY-BRAX PANTALONS EN BERM PRINGLE JUMPERS EN VESTEN ZOMERTWINSETS NU 98,- KLAASSENS BREESTRAAT 114ab LEIpEN ^3*-— V f77"i t V mm j i I a TUAII.AN» f-fci KJ Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je'overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen kunnen beleven, tachtig keer weg ki dromen in een ander land. Met een boi hand, kun je reizen in je hoofd. Waarh wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. Steeds weer plezier van karton en p DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAPIERII Familieberichten worden vaak geassorii met de overlijdensberichten: Toch zijn i genoeg andere gelegenheden waarbij 11 familiebericht ook op zijn plaats is. Bruiloften, een zilveren of gouden hui j, en geboorten zijn allemaal uitstekend01 gelegenheden om een familiebericht Leidsch Dagblad te plaatsen. Het is f heel sympathieke manier om mens uw situatie op de hoogte te stellen, zij met u mee kunnen leven. De mogelijkheden bij het plaatsei een familiebericht zijn legio: van tekeningen en leuke foto's totejik bijzonder randje rondom uw advertentie. Bel gerust eensn e vend met de unit familieberit van het Leidsch Dagblad (072) 5196 699 of stuurf' e-mail naar familieberichten@hdü We informeren u gi

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4