Armstrong is eerder thuis dan verwacht SPORT Paul Hunter, van WK snooker naar chemotherapie Voetbalsterren van weleer in de polder Bobbers trainen op het droge Advocaat maakt laatste klus niet af Boogerd: 'Logische keuze' Inmaakpartij Tiilton twee r geschorst ,,iad0 springs - Wielrenner Hamilton is voor twee jaar n e orst wegens doping door n. transfusie. De 33-jarige kaan onderging de zoge nde bloeddoping tijdens de evan Spanje in september fj aar. Hij kreeg een trans- "I net bloed van een ander. [beurde de ochtend voor 5IS' drit, een specialisme 'tiify Hamilton in Athene tij- t ze(de Spelen olympisch kam- Vi werd. Zijn Zwitserse phonak schorste Tyler e ton meteen na de eerste uldiging. Na zijn overwin- nAthene, op 19 augustus, de coureur ook getest. Hij ositief, maar de contra- »efi ise bevestigde dat niet. 1 iu )C besloot daarop dat hij edaille mocht houden. I tmund koopt molarek dinsdag 19 april 2005 ÏSi egts assistent C Groningen noen - Raymond Libregts or< ;nd seizoen de assistent linj ofdtrainer Ron Jans bij mi iningen. De oefenmees- git 5 de laatste twee jaar vai rainer bij Go Ahead Eag- 40-jarige zoon van oud- ikelcoach Thijs Libregts was Ier actief bij PSV, VW, MW en Eindhoven. Als ;ze deed hij ervaring op bij aa iven en RBC. lk ter wil toch rzitter blijven - Sepp Blatter wil nog mijn van vier jaar voor- e blijven van de wereld bond FIFA. Dat zei de ;e Zwitser gisteren tegen itse persbureau DPA. is sinds 1998 preses van l zijn huidige, tweede, loopt af in 2007. „Ik stel 'kandidaat als ik gezond de federaties het wil ei hij. Blatter komt hier- ug op zijn besluit in en hij aankondigde na ede termijn te stoppen. 1 en Heister r samen - Bij de WK tafel- in China komen Trinko n Danny Heister ook in jbelspel uit. Het duo viel Ina jaren uiteen. Het le tfzelfs tot een conflict toen inmiddels bondscoach, erder dit jaar niet selec- voor Oranje. Na een ge- fgelopen week tussen pgi leister en de sectie Top lij fln de NTTB heeft het sloten weer samen in ac- omen. Dat gebeurde !t laatst tijdens de Spelen ;e wil meer ngcontroles - IOC-baas Jacques toe 'lee^t namens een aantal n£j3; itionale sportbonden op- geK n to meer dopingcon- Jet wereldantidoping- WADA heeft het aantal (gn competitioncontroles ruggebracht. In 2003 3:0 15000 controles uitge- "'aJ 'prig jaar 2400. „Out-of- v titiontests zijn de hoek- ian de strijd tegen do- zei Rogge gisteren. Ivoor de Ideinere bon- ,d v de hulp van het WADA i ang omdat deze vorm wptrole zeer kostbaar is." ETAALD OETBAL hou< '.halvefinales: Eeyenoord-PSV, donderdag: Willem fenveen-RBC, zaterdag: ADO Den 'JC. PSV - Vitesse. RKC-AZ oningen -Feyenoord, Ajax - Graaf- Willem II, FC Utrecht-FC Twente, deif Bosch dit irde' Sle. vrijdag: Heracles - Cambuur, VW, AGOW - FC Zwolle, Dor- 1a, Fortuna S. - MW, GA Eagles Excelsior-Emmen, Helmond '1 ndam. Stormvogels Telstar-Eindho- Ved den haag/gpd - „Ikhoop dat ik hier volgend jaar weer ben." Nog nooit klonken die woorden zo gemeend uit de mond van een topsporter. Paul Hunter werd gistermiddag uitgescha keld op het WK snooker, maar begint vandaag aan een strijd die veel zwaarder is: die tegen kanker. De 26-jarige Hunter, de num mer vier van de wereld, kreeg eerder deze maand te horen dat hij lijdt aan darmkanker. Die mededeling sloeg in de interna tionale snookerwereld in als een bom, maar de topper uit het Engelse Yorkshire weigerde zich zonder slag of stoot bij de ziekte neer te leggen. Direct kondigde hij aan 'gewoon' het WK te spelen en zich pas daar na uitgebreid te laten behande len. Hunter trof in de eerste ronde van de 'Embassy' Michael Holt, een nieuwkomer op het WK. Holt liet weten 'direct met 10-0 te verliezen' van Hunter als hij zijn landgenoot daarmee kon helpen, maar zo simpel was het niet. Integendeel, want in de fa meuze Crucible was vrijwel ie dereen op de hand van de moe dige Hunter. Die bekende giste ren tranen in zijn ogen te heb ben gehad toen hij werd ont haald in de arena. Niet alleen de toeschouwers gaven hem een staande ovatie, maar ook de spelers op tafel twee, Jimmy White en Fergal O'Brien, onder braken hun spel voor het ap plaus. Heel even leek het erop dat Hunter, ook wel de Beckham van het snooker genoemd, dit jaar nog een keer terug mocht komen in de Crucible. De drie voudig winnaar van de Masters verkleinde zijn achterstand van 6-9 tot 8-9, maar werd door een zwakke pot in het achttiende frame toch nog uitgeschakeld. Een omhelzing van Holt, nog Lund - Borussia Dort- heeft Ebi Smolarek over- lien van Feyenoord. De ge Pool speelt sinds be- jaar op huurbasis bij de club van trainer Bert van jk. De aanvaller dwong in basisplaats af in de ïacht. In twaalf competi- itrijden scoorde hij drie 1 stapt Tij Fortuna 9 - Ruud Hesp heeft be- per direct te vertrekken nmercieel manager van ia Sittard. De 39-jarige nv oelman van onder meer ij], ia, Roda en Barcelona zat ng ?le weken ziek thuis. Hij tw :h niet kon vinden in de na r waarop de Raad van lissarissen het sanerings in de club uitvoert. Hesp Vb naf juni 2002 als com- «1 manager werkzaam ortuna. augusta/anp - Geen dwaalspo ren meer, Lance Armstrong ver schafte gisteren in Augusta ein delijk duidelijkheid over zijn toe komst als wielrenner. Nadat hij eerder had aangegeven de Ron de van Frankrijk dit jaar voor de laatste keer te zullen rijden, kwam aan de vooravond van de Ronde van Georgia het verlos sende woord: Armstrong zet na die Tour onmiddellijk een punt achter zijn loopbaan. Dat is ruim een jaar eerder dan verwacht. De zesvoudig Tour winnaar kwam vorige zomer met zijn nieuwe ploeg Discove ry Channel een contract over een voor twee jaar, waarin hij eenmaal verplicht was aan de Tour deel te nemen. Armstrong (33) zei in de winter mogelijk voor een ander programma te willen kiezen waarin hij zich in eerste instantie uitliet over en kele voorjaarsklassiekers. Maar nog voor het seizoen goed en wel was begonnen, kwam de toezegging dat hij er begin juli in Frankrijk bij is voor de jacht naar zijn zevende Tourzege. Van de geplande optredens dit voorjaar in Europa kwam wei nig terecht. Armstrong stapte af in Parijs-Nice, waar de koude hem geen goed deed. In de Ronde van Vlaanderen, een koers die hij toch heel graag had willen winnen, kwam hij in de finale tekort. Met Armstrong stopt aan het einde van dit wielerjaar een groot en controversieel kampi oen. Als jochie werd hij in 1993 in Oslo wereldkampioen. Nie mand zag in die jaren in hem de groot ronderenner die hij, na zijn genezing van kanker, uit eindelijk werd. Armstrong was bijna twee seizoenen volledig out, nadat artsen in het najaar van 1996 bij hem teelbalkanker hadden geconstateerd. Groots was zijn rentree in de Tour: in 1999 won hij, plots als een begenadigd klimmer en de beste tijdrijder van de wereld. In de jaren erna was Arm strong, begeleid door nooit be wezen en door de renner heftig ontkende dopinggeruchten, in Frankrijk heer en meester. In 2003 ontstond er wat twijfel omdat de machine voor het eerst haperde. Een jaar later keerde hij terug, met aan zijn zijde een nieuwe liefde, de pop zangeres Sheryl Crow. Arm strong won overtuigender dan ooit met vijf ritzeges. En over trof met zijn zesde Tourzege de grootheden Anquetil, Merckx, Hinault en Indurain, die de be langrijkste rittenkoers ter we reld vijf keer wonnen. Komende zomer gaat hij op voor zijn zevende. Daarna is het over en uit. Zijn drie kinderen uit zijn eerdere huwelijk zien hem liever thuis in Austin, Texas. rijswiik/anp - Een logische keuze, noemde Michael Boo gerd gisteren het besluit van Lance Armstrong komende zo mer na de Ronde van Frankrijk zijn wielerloopbaan te beëindi gen. „Ik weet wat voor druk ik voel voor de Amstel Gold Race. Wat hij voor een Tour mee maakt moet zeker het kwadraat daarvan zijn", aldus de Hage naar die zondag tweede werd in de Gold Race. Boogerd had zich 's middags nog afgevraagd met wat voor mededeling Armstrong op zijn vooraf aangekondigde perscon ferentie zou komen. „Ik had wel gedacht dat hij ging stoppen, maar niet meteen na de Tour. Aan de andere kant: hij is 33, wordt straks 34. Het is een mooie leeftijd om te stoppen. Zeker als ik hoor dat zijn kinde ren hem graag vaker thuis zien." Hennie Kuiper was Armstrongs ploegleider in diens beginjaren bij de profs. De oud-renner had verwacht dat de Amerikaan als nog af zou zien van Tourdeel- name. „Ik vraag me af wat zijn motivatie nog is. In 2003, toen hij met grote moeite zijn vijfde Tour won, is hij zich meteen gaan richten op nummer zes. Nu vraag ik me af of hij straks voldoende voorbereid is. Ik sprak gisteren bij de Gold Race mensen die overtuigd waren dat Lance ook dit jaar de Tour wint, ik heb grote twijfels." Kuiper zag Armstrong ploete ren in Parijs-Nice. „Hij heeft de komende maanden een achter stand weg te werken, een in haalrace die voor een 25-jarige veel makkelijker is." harderwijk/gpd/anp - De bobsleeteams van Arend Glas en Eline Jurg hebben gisteren een nieuwe oefenstartbaan in Harderwijk in gebruik genomen. Dat gebeurde onder toeziend oog van NOC*NSF-voorzitster Erica Terpstra. De baan is een initiatief van het Infra Opleidings centrum SBW in Harderwijk en biedt de voor de Winterspelen gekwalificeerde teams de mogelijk heid in eigen land te trainen. Van de aanwezigheid van de bobstartbaan gaat volgens de gemeente Harderwijk een wervend karakter uit. Er is een vergunning verstrekt voor vijf jaar maar in werkelijkheid moet de baan 1 de cember 2006 weer zijn afgebroken. De bobslee- bond Nederland en de sportkoepel NOC*NSF noemden dit eind vorig jaar al een stukje kapi taalvernietiging 'waar hoe dan ook een stokje voor gestoken zou moeten worden.' De baan - een kopie van de olympische piste in Turijn - is in eigen beheer gebouwd door 150 leerlingen en docenten van SBW. De nieuwe sportaccommodatie zal niet alleen gebruikt wor den door de (top)sporters. De bouwer wil ook particulieren en het bedrijfsleven in het kader van teambuilding interesseren voor een start met officiële tijdmeting. Daarvoor worden, clinics be legd. Het opleidingscentrum heeft inmiddels al veertien clinics moeten reserveren. De bobsleekemploeg belegt eind volgende maand z'n eerste trainingskamp in Harderwijk. Ook in de maanden juni en juli alsmede eind no vember worden meerdaagse trainingssessies ge houden. Arend Glas - piloot van de viermansbob - en Eline Jurg -piloot van een tweemansbob - verschijnen iedere maandag en woensdag in Harderwijk op de baan voor individuele trainin gen. Begin mei komt de voorlopige olympische winterspelenploeg - inclusief trainers en begelei ders zeventig man sterk - naar Harderwijk voor een driedaagse trainingssessie. Theo van Seggelen van WCS naar internationale spelersorganisatie Fifpro door André Hoogeboom hoofddorp - De rode loper lag uit, bewakers waren nadrukke lijk aanwezig, cameraploegen, internationale pers. Als ware het een Oscar-uitreiking, maar dan in Hoofddorp. Maar het ging om voetbalsterren, oude voetbalsterren, helden van wel eer, voetballegendes als Michel Platini, en de Franse oud- bondscoach Hidalgo, maar ook Eusebio, Kameroen-vedette Ro ger Milla, samen met de huidi ge Ajacieden Julien Escudé, Hans Vonk en Yannis Anasta- siou. Voetbalsterren in de polder. Dat ter gelegenheid van de offi ciële opening van het Fifpro kantoor, verhuisd van Gouda naar Hoofddorp. Fifpro is de wereldwijde organisatie van profvoetballers en een organi satie die aan invloed wint. Zo vertelde in ieder geval een trot se Theo van Seggelen, schei dend voorman van de WCS, de nationale spelersvakbond. De Leidenaar gaat afscheid nemen van de WCS en krijgt een zetel in het bestuur van de interna tionale vakbond, een bond die grote plannen heeft. Een van die plannen werd gis teren vol trots gepresenteerd. De verkiezing van de beste elf voetballers ter wereld in de vorm van een mega publici- Michel Platini (links) opent het onderkomen van Fifpro. In het midden Terry Venables. Hij presenteerde het programma. Foto: GPD/Cees Zorn teitsspektakel, de World Player Awards. Dat gaat in september 2005 plaatsvinden in London, bij het Wembley-stadion. Het sportequivalent van de Oscars. Ook pop- en filmsterren gaan meedoen, omdat, zo verwoord de Arsenal-vedette Ashley Cole per satelliet: „Veel voetballers popsterren willen zijn en veel popsterren voetballers." Fifpro heeft zwaai' geschut in gezet om de spelersorganisatie op de kaart te zetten. De feeste lijke opening van het kantoor op de zeventiende verdieping van een kantorencomplex in Hoofddorp was daar één van. Uitkijkend over een naargeesti ge omgeving, met Schiphol als blikvanger. Voorheen gevestigd in Gouda, maar omdat Neder land vastloopt in de files, ver huisd naar een locatie op een steenworp afstand van Schip hol, snel bereikbaar voor de in ternationale gasten een staande ovatie van het pu bliek en het doek viel voor Hunter. Even later nam hij vrolijk plaats voor de camera van de BBC. Vertelde hij over zijn nieuwe agenda deze week. Vanochtend een CT-scan, om de emst van de kanker vast te stellen, en daarna zo snel mogelijk begin nen met chemotherapie. Snookeren is er voorlopig waar schijnlijk niet bij, als hij daar ooit nog aan toe komt. Hunter klonk strijdvaardig, de zelfde instelling die hij ook al tijd aan de snookertafel toont. De jonge Brit wil namelijk niets liever dan één keer het WK win nen, het toernooi waarin hij in 2002 tot de halve finale reikte. door Frits van Otterdijk mönchengladbach - Na 167 da gen in de Bundesliga heeft Dick Advocaat de witte vlag gehesen. De kleine generaal is moege streden en diende gisteren zijn ontslag in bij Borussia Mön chengladbach. De vijfvoudige kampioen van Duitsland vecht tegen degradatie. In een korte schriftelijke verkla ring liet Advocaat weten dat hij opstapt om de club en zijn team te verlossen van de enor me druk. De coach, die bij de supporters en de Duitse media al langer onder vuur ligt, hoopt dat daarmee de weg vrij is naar klassebehoud. Advocaat had bij zijn aantreden gezegd dat het zijn 'laatste klus' zou worden. Het is niet bekend wat hij nu gaat doen. Uit het gloednieuwe stadion van de Borussen kringelde di rect na de bekendmaking al witte rook uit de schoorsteen, want een tussenpaus was al ge vonden. Horst Koppel, de ama teur-trainer van de club Mön chengladbach, zal de laatste vijf duels aan het roer staan. Hij deed dat ook al met succes eind oktober toen Holger Fach na dertien maanden moest ver trekken wegens gebrek aan suc ces. Koppel won als interim trainer destijds zijn enige wed strijd met 2-0 van Bayern Mün- chen. Om meteen daarna plaats te maken voor Advocaat, die Pim Verbeek meenam als assis tent. Verbeek gaf gisteren overi gens te kennen dat ook hij per direct vertrekt. De met veel bombarie binnen gehaalde Advocaat kreeg zijn verkrampte ploeg niet aan het voetballen. In de winterstop mocht hij daarom op koopjes jacht. Voor circa 3,5 miljoen eu ro kocht hij zeven nieuwe spe lers, onder wie de Belgische Ajax-spits Wesley Sonck. Maar de ingreep bracht evenmin een ommekeer. Mönchengladbach bleef punten verspelen. De laat ste vijf wedstrijden werd niet eenmaal gewonnen en de club heeft maar één punt meer dan Bochum, dat op een degrada- tieplek staat. Niet alleen de slechte prestaties hebben Advocaat de das omge daan. Ook zijn gedrag stuitte op veel weerstand. De supporters zagen hem als een autoritaire en weinig communicatieve trai ner. Ze hadden geen begrip voor het feit dat hij vier basis spelers, onder wie de Tsjechi sche international Marek Heinz, uit het elftal gooide we gens te weinig inzet. Afgelopen zaterdag, toen de ploeg in de laatste minuut een zege uit handen gaf tegen Mainz '05 (1-1), was de val on vermijdelijk. Advocaat bood di rect na het duel zijn ontslag aan, maar daar wilde het be stuur niets van weten. Pas toen de coach gistermorgen het ver zoek herhaalde, ging voorzitter Rolf Königs akkoord. „Herr Ad vocaat is niet alleen een vak man, maar ook een man van eer", sprak Königs vol lof giste ren op de persconferentie. Hij doelde op het meerjarige con tract dat op 30 juni wordt ont bonden. zonder dat Advocaat financiële eisen stelt. UITSLAGEN ATLETIEK Boston. Marathon. Mannen: 1 Negussie (Eth) 2.11.45, 2. Onsare (Ken) 2.12.21, 3 Cherono (Ken) 2.12.48. 4 Culpepper (VSt) 2.13.39. 5. Cheruiyot (Ken) 2.14.30, 6. Cher.gat (Ken) 2.15.19 Vrouwen: 1. Ndereba (Ken) 2.25.13, 2. Alemu (Eth) 2 27.03, 3 Genovese (Ita) 2 29.51, 4 Zacharova (Rus) 2.31.34, 5. Biktagirova (Rus) 2.32.41, 6. Morgoenova (Rus) 2.33.2 PRIJSVRAGEN Lucky Day 3682, 18 april. 2, 4, 6. 14, 15. 16, 24. 30, 36. 37. 50, 55, 56, 57. 59. 67. 73. 75, 79. 80 (Onder voorbehoud van typefouten) TENNIS Barcelona. Mannen. Eerste ronde: Wessels (Ned) - Saulnier (Fra) 6- 3 6-3, Hrbaty (Slw/10) - Haehnel (Fra) 6-1 6- 1, Malisse (Bel) - Kohlschreiber (Dul) 6-1 6-2, Thomas Johansson (Zwe/9) - Koubek (Oos) 6-2 6-1, Monaco (Arg) - Andre|ev (Rus/16) 6-3 2-6 6-3. Starace (Ita) - Gabasivili (Rus) 6-1 6-1, Mirnyi (WRu) - Costa (Spa) 7-6 (3) 3-6 7-6 (5). Nieminen (Fin) - Hyung-Taik Lee (ZKo) 6-4 7- 6 (4). Mantilla (Spa) - Llodra (Fra) 6-2 6-1. Wawrinka (Zwi) - Garcia-Lopez (Spa) 6-3 6-1, Lopez (Spa/12) - Almagro (Spa) 6-4 6-2, Sri- chaphan (Tha) - Carlsen (Den) 6-2 6-1, Acasu- so (Arg) - Vicente (Spa) 7-5 6-4, Fogues (Spa) - Christophe Rochus (Bel) 7-6 (10) 1-6 6-3. IJSHOCKEY Eindhoven. WK, eerste divisie, groep b. Tweede dag: Nederland - Litouwen 3-3 (1-0 1- 3 1-0). 10 Polet 1-0. 21. Ahukoms 1-1. 30. Leienas 1-2. 34 Stienstra 2-2, 39. Pliskaus- kas2-3. 45 Bultie 3-3. Italië - Roemenië 7-0 (2-0 2-0 3-0), Frankri|k - Estland 3-3 (0-2 2-1 1-0) Stand: 1 Italië 2-4 (9-0), 2 Nederland 2-3 (9-6), 3. Frankrijk 2-3 (8-6), 4. Litouwen 2-1 (6-8), 5. Estland 2-1 (3-5), 6. Roemenië 2-0 (3-13). Fifpro is inmiddels een belang rijke speler in het het interna tionale voetbal. Veertig natio nale organisaties zijn erbij be trokken, 38.000 profs. Ook Jo- han Cruijff wordt ingezet om de autoriteit te vergroten. Cruijff, die in Engeland tegenwoordig te boek staat als voetbalfilosoof, heeft zijn Cruyff Academies In ternational verbonden aan Fif pro, om voetballers bij te staan in raad en daad. Het zwaarte punt ligt bij opleiding van spe lers voor een loopbaan in het maatschappelijk leven. „Voet ballers", zo liet Cruijff via het beeldscherm weten, „hebben ook een opleiding nodig. Al was het alleen maar om de com mercie buiten de sport te kun nen houden." Fifpro gaat die opleidingen aanbieden. Cruijff weer: „Maar profs hebben geen tijd om naar school te gaan of cursussen te volgen. Daarom zullen wij er voor gaan zorgen dat de leraren naar het stadion komen." Van Seggelen: „Ik begrijp ook wel dat een voetballer van Chelsea geen behoefte heeft aan een opleiding, want die is financieel wel binnen. De spe ler van Heracles echter wel. Vaak hebben zij na hun voet balloopbaan totaal geen idee wat ze verder moeten gaan doen. Fifpro gaat daarbij hel pen." ACHTERLIJN TA Janneer ik als verslaggever VV op de tribune zit, ben ik onpartijdig. Het kan me wer kelijk niet schelen of Noord- wijk, FC Lisse of Ter Leede de wedstrijd wint. Ik geniet zoals afgelopen zaterdag van de oogstrelende combinatie die tot de 2-0 voor Quick Boys leidde tegen vv Katwijk, maar ik geniet ook van de gedreven heid waarmee Kativijk zich in de tweede helft in de wedstrijd terugknokte en de benodigde punten voor handhaving in de hoofdklasse binnensleepte. In een andere wedstrijd ben ik helemaal niet onpartijdig, na melijk die tussen Quick Boys en de KNVB in de zogenaamde 'bananenzaak'. Het is heerlijk om partijdig te zijn in deze kwestie. Het is natuurlijk altijd leuk als jouw club een wed strijd wint, het is natuurlijk helemaal fijn wanneer de te genpartij verpulverd wordt, met de grond gelijkgemaakt wordt. De KNVB liet gisteren weten dat er in deze kwestie 'ernstige procedurefoutenzijn gemaakt en dat de zaak bij de tuchtcommissie over moet. Quick Boys staafdus al met 1- 0 voor (een eigen doelpunt van de KNVB) en wie het beroeps schrift van mr. André Balke nende, de advocaat van Quick Boys, heeft gelezen (en dat heb ik), kan niet anders conclude ren dan dat het een giganti sche inmaakpartij wordt. De laatste ontwikkelingen in het bananenincident zijn ont luisterend. Ik had gedacht dat de KNVB de zaak zorgvuldig had onderzocht, dat de beste juristen bij de voetbalbond zich oi>er de zaak hadden ge bogen. Het is allemaal niet ge beurd. De telefoniste op het kantoor van het district West 1 van de KNVB heeft de kwestie in behandeling genomen, alsof de wedstrijd Bal op Dak 7 te gen Lutjebroek 4 uit de hand was gelopen. Die heeft in het archief onder kopje 'gestaakt' een standaardbriefje in de computer gevonden en dat, voorzien van de juiste adresse ringen. rondgestuurd. Ja, en nu blijkt dat niet de juiste pro cedure. Gek hè? Wat een stuitend amatmris- me. Honderdduizende^men- sen genieten langs de lijn of via krant en tv van de verrich tingen van de grote amateur clubs. In de top van het ama- teurvoetbal zijn de sportieve belangen groot, gaan vele eu ro's om. ledereen hoopt dat de KNVB de zaak serieus aanpakt wanneer zich iets vervelends afspeelt. En dan blijkt dat bij de bond niemand de moeite neemt om even de eigen regle menten door te lezen voor hij een beslissing neemt. Gelukkig is Quick Boys in dit duel vol op de aanval gaan spelen. Maar toch wordt het geen inmaakpartij. De KNVB gaat deze zaak seponeren. Met de staart tussen de benen lo pen ze voor het einde van de wedstrijd van het veld. Willem Spierdijk Eline Jurg (links) en Urta Rozenstruik wijden de Harderwijkse bobbaan in. Foto: ANP/Koen Suyk

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 19