katwijk komt weer bedrogen uit SPORT 5 Lijdensweg Voorschoten '97 is ten einde elmeervogels zwijnt met een punt bij degradatiekandidaat-tegen-wil-en-dank Katwijk - IJsselmeervogels Toine F Ami jjiandicapt Rijnsburg blijft overeind FC Lisse velt VOmfis Over Volendam HDC985 maandag 11 april 2005 i Langendorff jam - Het elftal van TOGR zwarte rouwbanden, Voor- 1 had dat voorbeeld beter kun- Igen. De ploeg had dan wel terfgeval te betreuren, maar it gelijkspel (2-2) is het avon- de hoofdklasse afgelopen. Dat verrassing. De povere selectie oor de hoogste regionen van ateurvoetbal tekort. Pijn deed iheid wel. Op televisie komen ;len voor drieduizend toe- ers zit er voorlopig niet meer enwacht werd nog krampach- rgehouden dat de hoop op oud niet was opgegeven. Bij p TOGR - derde van onderen nd er immers nog een klein om degradatie te ontlopen. >lle blik op het wedstrijdfor- li jntkrachtte dat statement on- middellijk. Vaste krachten als Bernar do Bor en Niels Karremans hadden eerder op de dag met het tweede elf tal gespeeld tegen de reserves van ARC (2-1 winst) en zaten niet eens op de bank. Het tweede elftal, uitko mend in de reserve hoofdklasse, had een hogere prioriteit. Een vreemde beslissing? Nee. Trainer Peter Wubben had de bui al veel langer zien aankomen. De pro motie naar de hoofdklasse kwam een jaar te vroeg. De selectie kon door de late promotie niet meer worden ver sterkt. Een lange lijdensweg was het gevolg. Na vierentwintig wedstrijden staat Voorschoten laatste met slechts vijftien punten. „Of ik leuke momen ten heb beleefd aan de hoofdklasse? Nee. Eigenlijk niet. Deze ploeg komt gewoon heel veel kwaliteit tekort. Ze ker in de voorhoede. Zonder nieuwe krachten hoeven we er ook niet op te rekenen in de top van de eerste klasse mee te draaien." Realistische woorden van de trainer. Tegen TOGR maakte Voorschoten wederom geen sterke indruk. De ploeg werkte hard, maar was nauwe lijks gevaarlijk. De Rotterdammers, ook geen hoogvliegers, probeerden in een laag tempo hun plek in de hoofd klasse veilig te stellen. Door twee goals van Antonio Garcia Mendes leidde de ploeg een kwartier voor tijd met 2-0. Dat Voorschoten nog terug kwam tot 2-2 had het niet aan zich zelf te danken. TOGR bezweek onder de zelf opgelegde druk. De spanning viel van de gezichten van de spelers af te lezen. De doelpunten van Ro nald van Delft en Robin van der Erre- len waren desondanks fraai. De gevaarlijkste man bij Voorschoten was Tim Kluivers, voor de gelegen heid als laatste man geposteerd. Voor hem was de degradatie misschien nog wel het treurigst. Quick Boys vroeg anderhalve week geleden of hij naar Katwijk wilde komen. De club had behoefte aan een 'nummer tien' en zag in Kluivers een ideale kandi daat. De technicus (24) voelde zich vereerd, maar legde het aanbod naast zich neer. Hij had zijn woord al aan Voorschoten gegeven. „Ik heb daar wel een paar nachten van wakker ge legen", biechtte Kluivers op. „Maar ik wilde niet dezelfde problemen krij gen als bij Katwijk." Daar maakte hij afgelopen zomer onverwacht kenbaar voor Voorschoten te gaan voetballen. Kluivers heeft toch, net als veel van zijn teamgenoten, vrede met de de gradatie. „Er waren momenten dat ik dacht: ik ben het verleerd." In de eer ste klasse hoopt hij het plezier in het voetbal weer terug te vinden. „We hebben dit seizoen alleen maar te genstanders van onze goal afgehou den. Aan druk zetten kwamen we nooit toe. En dan kom ik pas goed tot mijn recht." Als Voorschoten volgend jaar niet terugkeert naar de hoofd klasse, vertrekt hij alsnog. „Het houdt een keer op, natuurlijk." Het bestuur doet er ondertussen alles aan Voorschoten zo snel mogelijk 'hoofklassewaardig' te maken. Een gedraaid veld, een grotere tribune en een handvol nieuwe spelers moeten een eventuele terugkeer succesvoller maken. Geert Kaldenhoven, oud- vlagger en speaker bij de club, erkent dat er dit jaar op veel vlakken iets schortte. „We hebben maar één tele foonlijn in de bestuurskamer. Als de radio of televisie op bezoek komt, zijn we niet bereikbaar. Dat zijn op zich kleine dingetjes. Maar eigenlijk moet dat niet kunnen. Als we op alle fron ten 'klaar' zijn, kunnen we een twee de Noordwijk worden. Geen kampi oenskandidaat, maar een stabiele middenmoter." Frank Buizer wil daar nog niet aan denken. De geblesseerde aanvoerder hoopt nog wat minuten in de hoofd klasse mee te pakken. „Het is zo gaaf om mee te maken. Natuurlijk, met degradatie had ik vanaf het begin re kening gehouden. Maar spelen tegen clubs als Quick Boys en IJsselmeervo- gels is echt fantastisch." DE TWAALFDE MAN nton Diedrich j k - De teleurstelling was e Katwijk had het gevoel ploeg met een punt (1-1) Jsselmeervogels te wei- I gekregen. Ook de me ng dat TOGR had gelijkge- verlichtte de domper K lijks. De Katwijkers hou- i n punt voorsprong op de It ie/degradatieplaats en (dden er meer moeten en 21 zijn. k in de eerste helft kreeg L er IJsselmeervogels geen 1 an de grond tegen het g lat vlak boven de rode lijn staat. Daar hoort c|niet. De ploeg heeft te j. voetballers om in een |e genoemd te moeten ?r met TOGR, Huizen en e hoten '97. Toch is het st t grootste deel van de a ijd liet Katwijk zaterdag 3( at de elfde plaats onte er is. In de laatste twintig »n werd duidelijk hoe de laar is gekomen. is dit seizoen door chtervolgd, vorige week i erend in de twee eigen 5 nten van een van zijn voetballers, Daniël Hen- die pech zorgt ervoor ploeg onzeker wordt als piim begint te spannen. |ast mist de ploeg de j, id die komt met ervaring hoogste niveau. r)i eervogels wilde in die Sp minuten per se winnen ?niick Boys en Capelle op ir itand te houden en aan, Katwijk moest met 5p i macht in de eigen 'zes- g an de bak. Dat leverde s| op, ballen die half van m sprongen, pogingen om aj op te ruimen die ner- leken. .r( terwijl Katwijk al in de s Ie minuut verdiend op rong was gekomen. San- lenaar rondde de aanval Hensen met een mooie OW het midden was be- i. Erwin Verkuijlen gaf J rzet. Verdedigend hiel- Katwijkers goed stand en onmachtige Spaken- aanval. Aanvoerder Toi- '?ni gaf de grote, sterke temper geen centimeter e, Jeroen Buijs hield lin- o Richard Corts volledig tang. Dennis Knüppe beste speler van IJssel- gels te zijn, een mid- 8 Ier die graag aansluit bij rste linie. Ronald Pronk voor de toeschouwers 1 len weinig opvallend, loor zijn harde werken elke aanvalsdrift van in de kiem gesmoord, was aan de aiïdere >k niet constant een ge- Dor de bezoekers, maar Sander Molenaar in sprintduel met Jan Pieter Hartog van IJsselmeervogels. Molenaar leek lange tijd matchwinner te worden voor Katwijk. Foto: Cees van Hoogdalem WEDSTRIJD VAN DE WEEK: slaagde er wel in de Vogels voornamelijk op hun eigen helft te laten voetballen. Mar cel Vondeling en Sander Mole naar lagen steeds op de loer, Hensen kwam vaak over zijn man heen. Op die manier moest de aanvallend ingestelde César Mendoza achter hem aanlopen, in plaats van anders om. Zeker na het invallen van Chris de Bie voor de licht geblesseer de Verkuijlen kreeg Katwijk een paar kansen de bevrijdende 2-0 te maken. Dat lukte niet. En zo kroop de onzekerheid in de ploeg. IJsselmeervogels ging al les naar voren gooien, inclusief centrale verdediger Erwin van der Lugt. Het zou toch niet weer misgaan? Het ging weer mis. Door de makke van Katwijk dit seizoen. In de 81ste minuut kreeg Kat wijk een vrije trap op de helft van IJsselmeervogels, twintig seconden later lag de 1-1 in de touwen achter doelman Dave de Heiden. Katwijk nam de bal kort, verspeelde het balbezit en maakte een overtreding rond de middenlijn. Kemper nam de vrije trap snel, de Katwijkse verdediging stond nog niet op zijn plek en Corts profiteerde eenvoudig. „Daar had iemand even voor de bal moeten gaan staan, zo dat ze die vrije trap niet snel konden nemen", vond trainer Richard Grootscholten, bij wie de teleurstelling over de twee verloren punten overheerste. „Ons verhaal is bekend. We hebben een aardige ploeg met jongens die nog heel veel kun nen groeien. Maar we missen slimmigheid en routine." Sinds de winterstop heeft Kat wijk drie keer verloren en twee keer gelijkgespeeld. „Alleen te gen Rijnsburgse Boys hadden we echt een off-day", vindt Grootscholten. „Tegen Capelle kregen we te weinig, vorige week hadden we het nooit mo gen weggeven en nu hadden we ook de overwinning ver diend. Het zit niet mee." Zijn ploeg heeft niet de makke lijkste twee wedstrijden nog voor zich. Het laatste duel is thuis tegen Spakenburg en vol gende week... „Geen idee wie we volgende week krijgen", zegt Grootscholten met een glimlach. Tegen Quick Boys kan hij waarschijnlijk wel weer beschikken over Karim Hajji. Jan de Heiden uit Zoeter- woude: „Ik ben sinds een jaar suppor ter van Katwijk, omdat mijn zoon Dave daar is gaan voet ballen. Ik vind ze vandaag goed spelen, ze vechten er tenminste voor. IJsselmeervo gels valt mij eerlijk gezegd een beetje tegen, als dat de koplo per voor moet stellen? Katwijk heeft het afgelopen seizoen veel onnodige punten ver speeld, vorige week tegen Huizen helemaal natuurlijk, ze hadden die bal gewoon de tribune in moeten jassen. Ik vind dat Dave goed speelt vanmiddag hoor, hij keept so wieso wel een goed seizoen vind ik. Aan het begin van het jaar had hij wat moeite, maar na een paar wedstrijden had hij de zaak weer goed onder controle." Arend Vlasman uit Katwijk: „Ik vind het een schappelijke wedstrijd, ik zit wel te genie ten. Ze staan voor tegen de koploper, dat had ik niet ver wacht. Ze spelen de laatste weken sowieso al wat beter. Eindelijk stoppen ze er wat meer strijd in, aan het begin van het jaar miste ik dat wel. Maar ik zeg altijd: eens een supporter, altijd een suppor ter. Nee, ik denk niet dat ze gaan degraderen, ik kan het me niet voorstellen. Maar ook al degraderen ze, dan blijf ik supporter hoor. Ik ben wel zo'n Katwijker dat ik ook Quick Boys het allerbeste gun. Ik hoop gewoon dat het dorp Katwijk altijd wint." Tinie Ouwehand uit Katwijk: „Ik ben erg tevreden over het spel van Katwijk. Je ziet dat ze er echt voor knokken. Ze zijn het trouwens ook aan zichzelf verplicht hoor, ook aan de supporters trouwens. IJssel meervogels valt me trouwens erg tegen. Het is alles of niets voor Katwijk, dat lijken ze zich eindelijk te realiseren. Ik hoop niet op een promotie-/.degra- datieplek, dat is slecht voor mijn hart. Waarom ze zo laag staan? Omdat we een jonge ploeg hebben en omdat er aan het begin van het seizoen zo veel gewisseld is. Daardoor ontbrak het bij veel jongens aan zelfvertrouwen. Ik hoop dat ze volgend jaar een paar goede aankopen doen, dan kunnen we weer voor het kampioenschap strijden." Henny van Steijn uit Katwijk: „We kwamen verdiend voor, eindelijk lijkt het weer ergens op. Na de blamage van vorige week, herstellen ze zich van daag goed. Ik ben al jaren supporter van Katwijk. Het is een gezellige club en een ver eniging zonder al te veel poe ha. We zijn hier normale men sen en dat straalt de club ook uit, ik voel me daar erg bij thuis. Nee joh, ik weet zeker dat we niet gaan degraderen, daar hebben we een veel te goede ploeg voor." Rien en Greet Jonker uit Kat wijk: „We komen al jéren bij Kat wijk. De kinderen gingen voet ballen en dan ga je mee. Wij zijn echte die-hards, we gaan naar alle uit- en thuiswedstrij den, in regen, wind, hagel, storm. Ook als het niet zo goed gaat, ja. Dit seizoen heb ben we behoorlijk wat pech gehad, maar de laatste paar jaar is het niet echt wat het wezen moet. De ploeg is jong, en dat is een gevolg van een slecht inkoopbeleid. Bepalen de spelers gingen tegelijk weg, dat had beter opgevangen moeten worden. Maar we zien de toekomst zonnig in. Als je deze ploeg bij elkaar houdt en je haalt wat routine erbij, dan kun je volgend jaar de topvijf halen. We hebben zeker ver sterkingen nodig. Toine l'Ami gaat weg, daar moet iemand voor in de plaats komen. En een bonkige spits kan ook geen kwaad. In elke linie ei genlijk wel iemand." MAN VAN DE WEDSTRIJD De aanvoerder van Katwijk was heer en meester in het centrum van de verdediging. Hij gaf André Kemper, de grote, sterke aan valler van IJsselmeervogels, geen centimeter ruimte. L'Ami heerste in de lucht en hield de achterste linie bij de les. En toch ging het mis. De aanvoerder was na afloop dan ook diep teleurgesteld. „We hebben het weggegevenbaalde hij hardop. „We kregen een vrije trap op hun helft, dan is zoiets dom balverlies." L'Ami is het met zijn trainer eens waar de oor zaak van de lage klassering ligt. „Op zo'n moment zie je dat we ervaring missen. Even voor die bal gaan staan, zodat ze hem niet snel kunnen nemen. Dan is er niks aan de hand, want de rest van de wedstrijd hebben we heel weinig weggegeven. We hebben bij vlagen redelijk goed voetbal laten zien en er hard voor geknokt. IJsselmeervogels is dan wel de kopkloper, maar als één ploeg had verdiend om te winnen, waren wij het. Ik ben er goed ziek van." i doelpunt Spakenburg helpt 'echte' Rijnsburgers nk Hogewoning lo ieWRG - In een ingezon- Bf in een plaatselijk ie -huisblad maakte een infer zich vorige week n r het feit dat er zo wei- rtisburgers in het eerste lo&n Rijnsburgse Boys v terdag in de gewonnen ve rijd tegen Spakenburg ic*schenen er vijf en later tsgenoten in het veld. lar1 D Ted Verdonkschot, die in elftal basisspelers mis- ïe ende enig verband en ei de brief 'schandalig', eljen klopte die ook feite- e ..In de wedstrijd tegen viMaassluis vorige week pal er ook al vier echte #gers in het veld." Hoe vt zij, Rijnsburg bleef in n urg knap op de been ei e voorsprong, die hal- de tweede helft op het d verscheen, niet meer weg. Daardoor nam de ploeg de vierde plek over van de 'blau wen' en komt aan kop van de derde periode. De enige Rijnsburgse treffer kwam op naam van een Spa kenburg-verdediger. Aanvoer der Marchel Kamphuis schampte de bal met het hoofd na een scherp genomen hoek schop van Frank Aboikoni en klopte zo zijn eigen keeper. De corner van Aboikoni was een verhaal apart. De aanvaller was net het veld ingestuurd met de opdracht 'neem jij de corner maar'. Enkele seconden later lag de bal in het net. Dat Rijnsburg won, was niet onverdiend. Spakenburg, dat een wisselvallig seizoen door maakt, speelde vooral tegen zichzelf. Het kreeg wat kansen dankzij onzeker keeperswerk van Langstraat. Na rust ransel de de doelman een vrije trap uit de bovenhoek en Ben van der Meij redde op de doellijn. De Spakenburgers maakten er verdedigend een knoeiboel van. Ballen werden zomaar in de voeten van Rijnsburgers ge speeld en glijpartijen waren aan de orde van de dag. In de eerste helft leidde dat tot een schot van Danny van der Vijver, dat rakelings naast ging. Na de thee waren Tesso de Munck en Joost Kuhlmann dichtbij een treffer. In de slotfase, toen Spakenburg alles of niets speelde, hadden Aboikoni en invaller André van Egmond de wedstrijd kunnen beslissen. Van Egmond kon slechts gestuit worden door een overtreding van invaller Creutzburg. Rood was in de 88ste minuut het logi sche resultaat. Scheidsrechter Doest (van het Katwijkse bana- nenincident) gleed in zijn en thousiasme om de kaart te trek ken uit. Oorzaak was niet een bananenschil maar het modde rige veld. Het was zijn enige misser van de middag. FC Lisse-Volendam Volendam was niet naar Lisse gekomen om te winnen. Met veel mensen achter de bal poogde de ploeg een punt veilig te stellen. De eerste helft lukte dat nog wonderwel, ook al kreeg Rick Stals twee mooie kansen. Jack Honsbeek was van afstand bijna suc cesvol. Pas na rust gaf Volendam zich gewonnen: dat gebeurde toen scheidsrechter Van Gij- zen keeper Arnold Smit terecht van het veld stuurde. Smit haalde naast zijn strafschop gebied de doorgebroken Stals neer. Zijn vervanger Cees Tol werd al na vijf minuten gepasseerd door Meivin Nijlhof. FC Lisse, dat de geschorste Kevin Winter miste, kreeg daarna vele kansen om de score ruim op te voeren, maar alleen Kwong Wah Steinraht trof nog doel: 2-0. Door de nederlaag is Vo lendam na één seizoen alweer gedegra deerd uit de hoofdklasse. DOVO - ARC Een wedstrijd die, aldus ARC-trainer Den nis van den IJssel, op een 0-0 afstevende, eindigde in een overwinning voor thuis ploeg DOVO. In het laatste kwartier scoor den de Veenendalers tweemaal. ARC en DOVO hadden zich beiden gefo cust op de laatste periodetitel. Een goede serie wedstrijden bracht de teams niet al leen in veiligheid, maar ook aan de top van het klassement in die periode. „We hadden dus goede zaken kunnen doen, zelfs met een gelijkspel", aldus Van den IJssel. „Nu hebben we het niet meer in eigen hand." Een periodetitel in de hoofdklasse geeft een ploeg recht op deelname aan de 'grote' Amstel Cup. ARC was voor rust beter, DOVO na rust. DOVO kwam op voorsprong nadat een aanvankelijk goed weggewerkte vrije trap in de herkansing alsnog werd ingekopt. In blessuretijd scoorde de thuisclub nog maals. Namens ARC stichtte Bas Bakker met een aantal scherp indraaiende vrije trappen gevaar in de Veenendaalse defen sie. „We misten net dat laatste voetje om tegen de bal aan te zetten", zei Van den IJs sel. Barendrecht - Ter Leede De omstandigheden waren bij Barendrecht niet in het voordeel van Ter Leede. Er moest gespeeld worden op een hobbelig bijveld en de felle regen maakte het voetbal in de tweede helft bepaald niet gemakke lijk. Ter Leede had in de eerste helft op HOOFDKLASSE A ASWH - Noordwijk 1-1 (1-0). 16. Van der Waal 1-0, 89. Leonard 1-1. Scheids rechter: Klerks Toeschouwers: 650. Noordwijk: Spaan 8 85. Schoonen Reumer 8 Van Dam 6 Korbee 7 Leonard 6 Van 't Wout 7 Pitti 6 Van der Niet b De Vries 5 Schaafsma 5 Bos 6 DOVO - ARC 2-0 (0-0). 78. Van de Broek 1-0, 90+2. Levant 2-0. Scheidsrechter: Van Aken. Toeschouwers: 500. ARC: Tuinenburg 6 Slingerland 6 Roest 6 Vermeulen 5 Van Schie 8 Van Beest 4 Van Lochem 7 54. Egberts 5 Bakker 7 Bartels 5 Balkhoven 5 66. Vork 5 73. Bahlmann - Verlaan 6 Barendrecht - Ter Leede 0-0. Scheids rechter: Van der Werft. Toeschouwers: 400. Ter Leede: Waasdorp 9 87. Bloemheuvel - Faerber 6 Rahou Van Zeist 8 Koordes Jansen 7 Gootjes Lagendijk 7 Gotschin Escudero 6 Hamdi 7 FC Lisse - Volendam 2-0 (0-0). 59. Nijl hof 1-0, 72. Steinraht 2-0. Scheidsrech ter: Van Gijzen. Rood: 54 Smit (Volen dam). Toeschouwers: 350. Heemskerk 7 Van Wieringen 6 Lee 7 Naarendorp 6 Nijlhof 7 Van der Laan 6 Tan 7 J. Winter 6 75. Opdam 7 Steinraht 6 Honsbeek 7 Stals 7 Ajax - Kozakken Boys 0-0. Scheidsrech ter: Bellinga. Toeschouwers: 200. Marken - Bennekom 1-1 (1-0). 36. Aber- crombie 1-0, 90 +5. Splinter 1-1. Scheidsrechter: Vos. Toeschouwers: 350. Hoek - Heerjansdam 3-1 (2-0). 9. Melki 1-0, 20. Binnerts 2-0, 85. El Channouti 2-1, 86. Ysebaert 3-1. Scheidsrechten Roeland. Toeschouwers: 800. ASWH Kozakken B Bennekom Hoek TerLeede Lisse Noordwijk DOVO Heerjansd. Ajax ARC Marken Barendrecht Volendam 24 17 3 24 12 7 24 12 6 24 13 1 24 10 10 24 12 4 24 9 8 24 10 4 24 10 3 24 8 6 24 8 5 24 2 5 4 54 50-21 5 43 38-17 6 42 43-28 10 40 52-35 4 40 38-23 8 40 56-42 7 35 38-39 10 34 36-33 11 33 35-41 10 30 24-33 11 29 25-34 14 20 25-46 16 18 23-50 17 11 18-59 voorsprong moeten komen. De Sassenhei- mers kregen twee keer een mogelijkheid uit een vrije trap en Mo Rahou schoot te zacht in toen hij de doelman al was gepasseerd. Ter Leede, zonder de geschorsten Hoogka mer, Rbii en Kalkema, kwam in de tweede helft onder druk te staan. Doelman Tho mas Waasdorp redde zijn ploeg een paar keer. Zijn beste actie was het tegenhouden van een penalty van Rafael Andrade: 0-0. ASWH - Noordwijk Een fris voetballend Noordwijk hield de kersverse kampioen op 1-1. ASWH gunde een aantal vaste waarden weliswaar wat rust, maar de thuisploeg verzaakte zijn sportieve plicht niet. „Een overwinning had niet misstaan", concludeerde elftalleider Cees van der Wiel. „In het laatste half uur was het Noordwijk dat het spel maakte." Het elftal kwam aanvallend uiteindelijk te kort om ASWH te verslaan. De Ambachters hadden in de eerste helft de leiding geno men, Joost Leonard kopte de gelijkmaker binnen. Zijn eerste poging was aanvanke lijk knap gepareerd door de keeper van AS WH. De beste mogelijkheden voor Noord wijk waren daarnaast voor Niels Schoonen, Jeffrey de Vries en Paul Reumer. Topscorers: Steinraht (FC Lisse) 21; De- storme (Hoek) 16; Winter (FC Lisse) 15; Ysebaert (Hoek) 12; Koremans (Heer jansdam) 11; Leonard (Noordwijk), Po- wel (Barendrecht) 10; Blankendal (Ajax), Van Meegdenburg (Bennekom), Wessels (Heerjansdam) 9. Programma 16 april: Ajax - Barendrecht, Kozakken Boys - Noordwijk, Volendam - Ter Leede, ARC - Bennekom, DOVO - Hoek, FC Lisse - Marken, Heerjansdam - ASWH. HOOFDKLASSE B Huizen - Quick Boys 0-1 (0-0). 83. Guijt 0-1. Scheidsrechter: Prooi. Toeschou wers: 2200. Quick Boys: Kromhout 7 71. Van der Gun 7 Van Dam 6 Bekx 6 Kenselaar 6 86. Schoneveld Mussche 7 Van Beelen 8 Guijt 8 Van Fruchten 6 Van der Plas 6 61. Torken 6 Timmermans 6 Bak 7 Katwijk - IJsselmeervogels 1-1 (1-0). 9. Molenaar 1-0, 81. Corts 1-1. Scheids rechter: Pijlman. Toeschouwers: 800. Katwijk: De Heiden 7 Pronk 8 Buijs 7 Hensen L'Ami 9 Verheij 6 De Groot 7 69. V. Wonderen 7 Ederveen 6 Molenaar 8 Verkuijlen 7 83. Jonker 56. De Bie 7 Vondeling 7 TOGR - Voorschoten '97 2-2 (1-0). 37. Garcia Mendes 1-0, 75. Garcia Mendes 2-0, 81. Van Delft 2-1, 90+8. Van der Errelen 2-2. Scheidsrechten Smit. Toe schouwers: 325. Voorschoten'97: Lakwijk 6 Toussaint-Steen- - T. Borsboom 6 stra 4 Pejcinovic 5 80. Koenen 78. Van Vliet - Van der Errelen 5 Kluivers 8 Van Delft H. Borsboom 6 Nolet 6 Jonk 5 Nikic 4 Spakenburg - Rijnsburgse Boys 0-1 (0-0) 68. Kamphuis (e.dScheidsrechter: Doest. Toeschouwers: 900. Rode kaart: Creutzburg (Spakenburg). Rijnsburgse Boys: Langstraat 5 Kolder 8 Zandbergen 7 Zinhagel 7 Eekhof 7 90+4. Ketting Simons 7 Kuhlmann 7 Van der Meij 7 78. Van Egmond - Van der Vijver 7 De Munck 7 Freke 7 68. Aboikoni 7 SHO - Capelle 0-1 (0-0) 76. Zenzen 0- I. Scheidsrechter: Zwaard Toeschou wers: 500. Deltasport - Excelsior M. 5-2 (2-2). 7. Vink 0-1. 9 Pellikaan 0-2, 13. Letwory 1-2, 16 Letwory 2-2, 76. Bajraktaraj 3- 2. 87 Grant 4-2, 90. Grant 5-2. Scheidsrechter: Beudeker. Toeschou wers: 350. Sparta Nijkerk - Scheveningen 4-2 (3-1) 4 Nutt 1-0, 11. El Kaddouri 2-0, 37. Van der Geest 2-1, 41. Van Nijhuis 3-L 69 El Kaddouri 4-1, 85. Melfor 4-2. Scheidsrechter: Kiel Tor 625. Quick Boys IJsselm.v. Capelle Rijnsb B. Spakenburg Sparta N. SHO Excelsior M. Schevening. DeltaSport Katwijk TOGR Huizen Voorschot. 23 14 24 14 23 12 24 10 24 11 24 10 24 9 24 9 24 3 5 4 46 4 6 46 6 5 42 9 5 39 4 9 37 6 8 36 6 9 33 5 10 32 9 8 30 8 9 29 7 11 25 9 10 24 8 12 20 6 15 15 55-37 39-29 37-29 51-32 48-40 35-35 34-32 41-41 36-39 34-29 33-43 33-50 33-46 22-49 Topscorers: Van Beelen (Quick Boys) 17, De Harder (Spakenburg) 14. Roeland (Capelle) 13. Garcia Mendes (TOGR) 12, Van Nijhuis (Sparta Nijkerk) 12, Mole naar (Katwijk) 11. Van Gelder (Capetle) 11. Loeve (Excelsior M.) 11. Bak (Quick Boys) 10, Zinhagel (Rijnsb. Boys) 10, Heskamp (Spakenburg) 10. Programma 12 april: Quick Boys - Capel le (0-1. restant zonder publiek) Zaterdag 16 april: Quick Boys - Katwijk, Spaken burg - TOGR. Rijnsburgse Boys - IJssel meervogels. Capelle - Voorschoten'97, Excelsior M - Scheveningen, Deltasport - Huizen, SHO - Sparta Nijkerk.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 17