Ajax heeft geen scherpschutters meer Babos komt weer op het eerste plan Vedetten doen aan eerherstel SPORT 3 PSV doorstaat laatste test zonder problemen Hoe (on)misbaar is Lange Jan? Olympique Lyon op halve kracht ter geschorst ens gokken De Engelse scheids - Mike Dean is naar nu ekend geworden ge- tot het einde van het T wegens stiekem gok- «arbiter, die wedstrijden 111 de Premier League, op paardenkoersen. Dat io rerboden, maar het moet ipjrden gemeld bij de En- j jetbalbond (FA). Dean nagelaten. Zijn uitslui- 'C>n februari ingegaan, t reden is nu pas naar !ebracht' hmadi kiest Marokko f - FC Twente-speler •lAhmadi (20) heeft ge- )m in de toekomst voor onale elftal van Marok- elen - en niet voor zijn 3U eland Nederland. Daar- eft hij zichzelf bevrijd ^kwellend dilemma. El heeft de bondscoach flrokko onder 20 jaar al 1 it. KNVB-coach Wim jm zal hij deze week op [te stellen. El Ahmadi kt' ^'n beshssing deze maandag ii april 2005 EREDIVISIE Middenvelders moeten het doen bij gebrek aan topscorer door Covert Wisse den haag - In het buitenland staat Ajax nog altijd voor mooi, aanvallend voetbal en veel doelpunten. Binnen de eigen landsgrenzen is dat al lang niet meer zo. Spitsen van Ajax zijn geen goalgetters meer; Jari Iitmanen was in 1994 de laatste Ajacied die topscorer van Nederland werd. Tekenend is dat gisteren tegen AZ (4-2) middenvelders (De Jong tweemaal, Sneijder en Pie- naar) de productie voor hun rekening namen. Met zes schamele goals is Wesley Sneijder nu clubtopscorer, maar hij staat heel ver achter op Feyenoorder Dirk Kuijt (22 goals). Sneijder staat niet eens bij de beste twintig op de rang lijst. Ruud Geels, vijf keer topscorer van Nederland, waarvan viermaal ('75- '78) in Ajax-dienst, vindt dat bescha mend. Geels: „Ik vind dat een spits van Ajax er hoe dan ook 25 tot 30 per seizoen in moet leggen. Ook nu, want Ajax speelt ondanks alles dit seizoen aanvallend. Een spits van Ajax krijgt elke wedstrijd drie a vier honderdprocentkansen. Het ligt niet aan het systeem. Dat ze zo matig scoren, zegt iets over de kwali teit van de spitsen. De club is de laat ste jaren niet gelukkig geweest met het aantrekken van goede puntaanval- lers." Geels geeft een voorbeeld. „Neem nu weer Charisteas. Hij speelde niet eens bij zijn vorige club Werder Bremen. Ik begrijp niet dat hij is gekocht. Soms snap je ook niet dat een spits bij Ajax droog komt te staan. Ik heb Machlas bij Vitesse aan de lopende band zien scoren. Ik dacht: dat wordt wat met 'm bij Ajax. Niet dus. Dat vond ik onver klaarbaar. Babel kun je nu overigens niks verwijten. Hij is de man voor de toekomst." Ajax leverde sinds de invoering van de eredivisie ('56-'57) zestien keer de na tionale topscorer. Maar na Henk Groot, Johan Cruijff, Ruud Geels, Wim Kieft, Marco van Basten, Dennis Berg kamp en Jari Litmanen droogde de bron op. Sinds 1994 is de Amsterdam se club geen hofleverancier meer van topscorers. Het woord was daarna vooral aan de scherpschutters van PSV: Ronaldo, Nilis, Van Nistelrooij en Kezman. Machlas (1998, Vitesse) en Van Hooijdonk (2002, Feyenoord) on derbraken in die periode de PSV-hege- monie op de schutterslijst. PSV staat inmiddels qua aantal top scorers op gelijke hoogte (16) met Ajax. Slechts viermaal stond een Feye noorder (Kindvall tweemaal, Houtman en Van Hooijdonk) aan het einde van een seizoen bovenaan de lijst. PSV heeft ook de man in huis die in to taal de meeste doelpunten heeft ge maakt in de eredivisie. Dat is Willy van der Kuijlen met 311 goals. Hij gaat aan kop van de eeuwige ranglijst voor Ruud Geels (266), Johan Cruijff (216) en Kees Kist (211). Van der Kuijlen hoeft niet bang te zijn dat zijn positie de komende jaren van uit Amsterdam onder vuur wordt ge nomen. nemen. In juni spelen nden op het WK onder Nederland en de igen zijn in volle rdink begint revalidatie I - AZ-aanvaller Martijn is succesvol geope- an zijn knie in het Me ld entrum Alkmaar. De ge- i Ie kruisband in zijn 1 mie is vervangen door s uit de hamstring van en rechterbovenbeen. lastiek' neemt de func- de kruisband over. Het stij van Meerdink vergt naar olj ïting tussen de zes en ete iiaanden.Meerdink v rorige maand in Katwijk Lni ierd tijdens de training ori Nederlands elftal in de e p maar de uitwedstrijd ele aemenië. -P rro en Makaay n Chelsea Ha ih ic/frankfurt - Bayern kaï in kan morgenavond in rktf npions-Leaguekwartfi- A en Chelsea zijn sterkste als oppel opstellen. Na de Ivan Roy Makaay is ook keer van Claudio Pizar- i aande. Makaay speelde inb [mee in de competitie- iolc d tegen Borussia Mün- dbach, die Bayern in met 2-1 won. Bayern vi vorige week de eerste ar lale tegen Chelsea in met 4-2. In de vorige a B an de Champions Lea- im le Pizarro Arsenal met geli iffers in München. Jer [heeft dit seizoen al ze- 3.4 opese goals gemaakt. Feyenoord-goalie overtuigt tegen NAC door Hans Leber breda - Het overkomt niet iede re man: met je nieuwe vriendin bij je ex langskomen en daar zeer enthousiast worden ont vangen. Gabor Babos werd giste ren als doelman van Feyenoord in Breda hartstochtelijk toege juicht door de fans van zijn oude dub NAC: 'We love you Babos, we do!' Om zijn sprookje com pleet te maken: Feyenoord won (0-2), betrokkene speelde goed en is door zijn coach weer tot eerste doelman uitgeroepen. De zon schijnt dus weer voor de lange Hongaar. Twee keer werd hij dit seizoen gepasseerd na fouten. Het woord miskoop viel nog net niet, maar zijn glansrijke transfer afgelopen zomer naar Rotterdam glom niet meer. Kom bij Babos niet aan voor lyrische teksten op het moment dat het wél goed met hem gaat. Hij is en blijft een koele, licht in zichzelf gekeerde, soms norse zwijger: „Ik ben blij dat ik weer speel." De Gabor Babos van 10 april is een heel andere dan die van 16 februari. Toen was er in Lissa bon de diepe teleurstelling dat Feyenoord-trainer Ruud Gullit voor de UEFA-Cupwedstrijd te gen Sporting koos voor Patrick Lodewijks. Babos pijnigde in de catacomben zijn hersenen op zoek naar begrip. „Ik moet nu goed gaan nadenken", kondig de hij aan. Dat heeft hij blijkbaar gedaan. En hij heeft gesproken met Gul lit, die hem duidelijk vertelde wat hij van hem vond en wat er bij Feyenoord van een keeper wordt verwacht. Gullit gisteren: „Ik moest mij ei een keertje kwijt. Het is een heel goed ge sprek geweest, waarin Gabor het helemaal met me eens was." Over de inhoud doen beide he ren geen uitspraken, maar Gul lit zette gisteren de keeper flink in de bloemetjes. „Babos was onze beste man. Hij was heer en meester. Hij krijgt een com pliment, net als Pim Doesburg (keeperstrainer Feyenoord, red.) die hem heeft begeleid." De trainer sprak niet alleen met Babos, maar ook met mensen in de omgeving van de keeper over wie vriend en vijand meld den dat het falen bij hem 'tus sen de oren' zat. Kreeg eerder dit seizoen Lode wijks een kans zich te bewijzen omdat Babos op de training een wond boven het oog had, drie weken geleden moest de Hongaar plotseling tegen RKC spelen omdat bij Lodewijks tij- Feyenoorder Shinji Ono brengt David Mendes da Silva van NAC uit evenwicht. Foto: ANP/Robert Vos dens de warming-up een van de 38 jaar oude spieren het be- gaf. Babos greep de kans met beide handen aan, zoals hij in het veld momenteel ook alle ballen te grazen neemt. Hoog, laag, voorzetten van links en van rechts... er volgt een brul en Ba bos pakt of slaat de bal. Waar 'm dat nou precies in zit, die overtuiging die vorige week in de wedstrijd tegen AZ voor het eerst dit seizoen de kop opstak? Het antwoord op die vraag geeft hij met zijn vuist op de borst slaand: „Dat zit van bin nen." Klaar. „Het is een mentale kwestie ge weest", zei Gullit gisteren na een wedstrijd die hem verder niet vrolijk maakte. Een doel punt van Salomon Kalou vlak voor rust en een afstandsschot van Shinji Ono in de tweede helft brachten zijn elftal de achtste competitiezege op rij. „We hebben een bijna slechte wedstrijd gewonnen, daar ben ik als trainer dan nog wel blij mee." Zijn collega Ton Lokhoff, die sinds de winterstop slechts vier punten haalde, vond dat zijn ploeg in elk geval weer eens wat beter had gespeeld. Feyenoord wacht vanaf woensdag in acht dagen tijd Den Bosch, Ajax en (voor de beker) PSV. Met AZ op vier punten is zelfs de belangrij ke tweede positie, goed voor de voorronde van de Champions League, weer in het vizier. Op 16 februari stond in Lissa bon, enkele meters van de pruillippende Babos, collega keeper Lodewijks te dollen met journalisten: „Kunnen jullie niet zorgen dat ik nog een jaar tje keeperscontract krijg? Dat verdient beter dan als keepers- trainer", zei hij, verwijzend naar de status die hij aan het einde van dit seizoen, eerst nog als assistent van Doesburg, zou krijgen. Gullit heeft tevreden keepers: Babos heeft geen pruillip meer en Lodewijks heeft dat keepers contract inmiddels binnen. NAC BREDA: Schollen; Collen, Pen- ders, Colin en Gudelj; Diba, Mendes da Silva, Slot (69. Comelisse), Petö (79. Schenning) en Lurling (69. Stam); Boussaboun. FEYENOORD: Babos; östlund, Saïdi, Gibbs en Bosschaart; Castelen, Ghaly, Ono en Goor; Kuijt (78. Lazovic) en Kalou. Real Madrid wint topper van Barcelona n »n ten Voorde Nog één keer raap- 1 ekwetste ego's hun laat- ve je zelfrespect bij elkaar. Ier leekte sterren van Real vai bliezen gisteravond in dei iieker tegen Barcelona Detflweer eens het stof van imme benen: 4-2. en dragen altijd iets fa- =thmet zich mee. Die oren angst was de laat- in in de aanloop naar de r dvijftigste klassieker te- tsrivaal Real Madrid ook k voelbaar in de scha- 1 Camp Nou. e buffer van negen pun- nijmerden de.fans langs van het trainingsveld, at als het in Madrid per ten :m's zou 8aan? Wat als vaande, arrogante ve- isd 10£ ^eer ru8gen 122 rechten? Dan was het tussen de twee clubs '/el l zeven duels te gaan jeI ar zes punten en dan wel eens gedaan zijn vermeende superioriteit ferwachte kampioen. V et optimisme zou moe- assi tren, daar heerste de af- dagen merkwaardig het pessimisme bij de ■jij at onbestemde voorge- '.jjrd gisteravond bewaar- or de socios van Barce- (rl|®twas tegen de klok van _J>en toen het in Catalonië 'lied Viva Espaha door kC adio Bernabeu galmde, j ar kon het niet voor de ;rs, die elke nederlaag eal als een regelrechte en(aring ervaren. t dan toch weer span- ord door Frans van den Nieuwenhof eindhoven - Met een volledig fitte selectie maakt PSV zich de komende dagen op voor de zware Champions-Leaguewed- strijd tegen Olympique Lyon van woensdag. PSV doorstond de laatste test zaterdag zonder problemen; het zette FC Den Bosch met groot gemak opzij (3-0). Trainer Guus Hiddink noemde het optreden in eigen stadion 'een lelijke tussendoor wedstrijd'. Hij doelde op het matige niveau van de wedstrijd en de moeilijk heid om voor dit soort klussen optimale concentratie op te brengen. „De hoge concentra- tiepieken liggen op afgelopen dinsdag en komende woens dag. Dan zijn dit moeilijke wed strijden." Saillant was wel dat andere Eu ropese topploegen als Chelsea, Bayem München en AC Milan schade leden of heel moeizaam tot winst kwamen. Koploper PSV bleef echter probleemloos schadevrij tegen hekkensluiter FC Den Bosch. Het kon zich ge makkelijk permitteren om An- dré Ooijer, Johann Vogel en Ji- sung Park uit voorzorg aan de kant te houden. Hiddink bespeurde de afgelo pen dagen bij meerdere spelers tekenen van vermoeidheid. Hij had eveneens Mark van Bom mel en Phillip Cocu kunnen sparen, „maar dat zijn nu juist de types die altijd willen trainen en willen spelen." Hiddink loofde zaterdag vooral de instelling van Cocu, die na een vrije trap van Van Bommel en een goed afgelegde bal van Vennegoor of Hesselink de 1-0 binnen tikte. „De opofferingsge zindheid van Phillip in dit soort wedstrijden verdient een com pliment. In grote wedstrijden is dat relatief makkelijker, maar SC Heerenveen - FC Twente 1-2 (0-1). 38. Culina 0-1. 59. Culina 0-2, 61. Yil- dirim 1-2. Scheidsrechter: Luinge Toe schouwers: 21.000. Rode kaart: 72. Tourna (FC Twente/2x geel). Gele kaarb Sjoekov (FC Twente). PSV - FC Den Bosch 3-0 (1-0). 30. Co cu 1-0, 61. Bouma 2-0, 88. Van Bom mel 3-0. Scheidsrechter: Van Sichem. Toeschouwers. 31.200. Gele kaart: Janssen. Van den Ouweland (FC Den Bosch). FC Groningen - RBC Roosendaal 3-0 (1- 0). 16. Seedorf 1-0. 74. Fledderus 2-0. 80. Seedorf 3-0. Scheidsrechter: Wege- reef. Toeschouwers: 11.350. NEC - Vitesse 1-1 (1-1). 6. Amoah 0-1. 32. Niedzielan 1-1. Scheidsrechter: Bossen. Toeschouwers: 12.000. Gele kaart. Van den Eede. Niedzielan, Den- neboom (NEC), Van den Berg, Janssen, Dors (Vitesse). NAC Breda - Feyenoord 0-2 (0-1). 43. Kalou 0-1, 82. Ono 0-2. Scheidsrech ter: Vervecken (Bel). Toeschouwers: 15.124. Gele kaart: Gudelj, Lurling, Slot (NAC Breda). Saïdi. Bosschaart (Feyenoord). RKC Waalwijk - Roda JC 1-0 (0-0). 67 Oost 1-0. Scheidsrechter: Van Dongen. Toeschouwers: 6000. Ajax - AZ 4-2 (2-1). 19. De Jong 1-0. 38. Nelisse 1-1, 42. De Jong 2-1. 51., Sneijder 3-1, 62 Pienaar 4-1, 86. Sek- tioui 4-2. Scheidsrechter: Van Egmond. Toeschouwers: 49.882. Gele kaart: Tra- belsi (Ajax). Topscorers: 1. Kuijt (Feyenoord) 22. 2. Kalou (Feyenoord) 18, 3. Vennegoor of Hesselink (PSV) 15. 4. N'Kufo (FC Twente) 13, 5 Van Bommel (PSV). Huntelaar (SC Heerenveen) 12. 7. Perez (AZ). Hoogendorp (RKC Waalwijk) 11. 9. Landzaat (AZ), Castelen (Feyen oord), Amoah (Vitesse), Boussaboun (NAC Breda), Hofs (Vitesse 6, Feyen oord 4) 10. PSV 28 23 4 1 73 75-13 AZ 27 18 6 3 60 63-26 Ajax 28 18 5 5 59 58-29 Feyenoord 27 17 5 5 56 76-32 Vitesse 28 13 6 9 45 45-38 FC Twente 28 13 6 9 45 38-31 Heerenveen 28 13 5 10 44 45-45 RKC 28 10 8 10 38 35-38 FC Utrecht 27 10 6 11 36 29-31 Roda JC 28 10 6 12 36 47-45 Groningen 28 10 6 12 36 41-45 Willem II 28 9 5 14 32 33-52 NEC 28 7 9 12 30 32-40 ADO 28 8 6 14 30 32-43 NAC 28 8 6 14 30 35-55 RBC 28 6 2 20 20 26-63 Graafschap 28 4 6 18 18 28-64 Den Bosch 27 3 3 21 12 15- 63' hij liet ook vanavond weer zien hoe hij zich kan wegcijferen voor de ploeg." Over de voorstelling was Hid dink verder niet te spreken. „We willen altijd meer dan we kunnen laten zien in dit soort wedstrijden. Het tempo was te laag, waardoor we opbouwend vanuit de verdediging wat slor dig waren." Meevaller was het frisse spel van invaller Ibrahim Afellay, die de 3-0 van Van Bommel knap voorbereidde. De fraaie 2-0 kwam van de linkervoet van Wilfred Bouma. PSV: Gomes; Bogelund, Alex. Bouma en Lee, Van Bommel. Cocu en Lucius (68. Afellay); Beasley (66. Robert), Ven negoor of Hesselink (83. Van der Schaaf) en Farfan. FC DEN BOSCH: Mampaey, Ver- haegh, Unejcen, Volmer en Snoyl (79 Cales). Cas, Beekmans. Van den Ou weland (66. Haemhouts), Biyadat (76. Euvrard) en Powel; Janssen. Programma: 13 april: FC Den Bosch Feyenoord; 15 april: Roda JC - FC Utrecht, 16 april: De Graafschap - RKC Waalwijk, RBC Roosendaal - AD0 Den Haag, Vitesse - SC Heerenveen; 17 april: Feyenoord - Ajax, Willem II - PSV, FC Twente - NEC, FC Den Bosch - FC Gro ningen, AZ - NAC Breda. EER5TE DIVISIE Topscorers: 1. Koevermans (Sparta), Mustapha (Sparta), Van den Bergh (Sparta) 20, 4. Derksen (Fortuna Sittard) 16. 5. Hofstede (WV-Venlo) 15, 6. Ham ming (BV Veendam), Cvetkov (Helmond Sport) 13, 8. Berger (FC Zwolle), Lopes Monteiro (AG0VV Apeldoorn) 12, 10. Kantelberg (Stormvogels/Telstar), Muha- madu (MW), El Hamdaoui (Excelsior) 11. Programma: vandaag: Fortuna Sittard - FC Eindhoven, Helmond Sport - Cam- buur Leeuwarden, Emmen - Haarlem, Heracles Almelo - FC Zwolle, Go Ahead' Eagles - MW, Stormvogels Telstar - Spar- ta, FC Dordrecht - Veendam, AGOW - WV-Venlo, Excelsior - FC Volendam; 15 april: Sparta - AGOW, FC Volendam - Emmen, Haarlem - FC Dordrecht. Veen dam - Stormvogels Telstar, WV-Venlo - Fortuna Sittard, FC Eindhoven - Heracles Almelo, TOP Oss - Excelsior, MW - Hel mond Sport; 17 april: FC Zwolle - Go Ahead Eagles. nantes/anp - Olympique Lyon, komende woensdag tegenstan der van PSV in de Champions League, heeft zaterdagavond in de Franse competitie gelijkge speeld. Bij Nantes werd het 2-2. Voor de kampioen scoorde Pierre-Alain Frau twee keer. De afgelopen week kwam PSV tegen Lyon eveneens weg met een gelijkspel. In Frankrijk werd het 1-1. Ondanks de remise in Nantes blijft Lyon in de eigen competitie ongenaakbaar kop loper. Trainer Paul le Guen van Lyon stuurde niet zijn sterkste elftal het veld in. Juninho en Abidal zaten niet eens bij de selectie. Govou, Malouda en Wiltord verbleven negentig minuten op de bank. Barcelona-speler Ludovic Giuly gaat met gestrekt been een duel aan met Zinedine Zidane van Real Ma drid. Foto: Reuters/Sergio Perez i jMden de komende we- p le Primera Division? Met )e( "ge Real weet je het )f( °oit. Opvallend was wel rijs raak verguisde sterren ef, dnd gisteravond hun Q(i 'dj zetten en dat in 'telden van het collec- Ijjéén na dan, want de ge- de Luis Figo spuide zijn ls over zijn verbanning ^wedstrijd in de micro foon van een radioverslaggever. Vandaag zal hij zich moeten verantwoorden voor die onge zouten kritiek. Barcelona, met Giovanni van Bronckhorst in de basis, was lange tijd de betere ploeg in de enerverende topper, maar net als in de Champions-League- wedstrijd tegen Chelsea stierf de ploeg van Frank Rijkaard ook dit keer weer in schoon heid. Barga maakte het spel, Real de doelpunten. De Koninklijke begon daar al vroeg mee, want na twintig mi nuten was het al 2-0 dankzij treffers van Zidane en Ronaldo. Ondanks die marge werd het pure voetbal gespeeld door de gasten, die de bal fris en vrolijk over het groene tapijt tikten. Samuel Eto'o bracht in de 29ste minuut de hoop in de Cata laanse harten terug en vanaf dat moment leek de gelijkma ker slechts een kwestie van tijd. Maar zoals zo vaak viel ook nu de treffer aan de andere kant. Raul onderstreepte de zuinige, maar uiterst effectieve manier van spelen van Real, door uit een van de spaarzame uitvallen vlak voor rust de 3-1 te scoren. Die treffer haalde de angel uit het duel, want de tweede helft was lang niet zo opwindend. Michael Owen, zowaar basis speler dit keer, maakte er nog 4- 1 van, waarna het slotakkoord werd verzorgd door de gouden voet van Ronaldinho: 4-2. door Frans van den Nieuwenhof eindhoven - Blijft hij of gaat hij? Jan Venne goor of Hesselink staat in de belangstelling van vele clubs uit Europa. Hij kan naar En geland, Duitsland, Frankrijk en zelfs Rus land. PSV maakt geen haast om zijn con tract, dat afloopt in 2006, te verlengen. De spits staat op een kruispunt in zijn loop baan. Hoe (on)misbaar is hij voor PSV? Sommige deuren kunnen alleen met ge weld worden opengewrikt. Zaterdagavond heeft PSV het toch nog even lastig om FC Den Bosch op de knieën te krijgen. Jan Vennegoor of Hesselink breekt het duel halverwege de eerste helft open. Vrije trap van Van Bommel, een gewonnen kopduel in de zestienmeter en een niet te missen kans voor Cocu: 1 -0. PSV wint met 3-0, maar verder blijft de inbreng van Lange Jan beperkt. De statistieken over dit seizoen schetsen een bijna onthullend beeld. PSV verloor in de Champions League twee keer, en beide keren (Arsenal en Panathinaikos) stond Jan niet aan de aftrap. PSV verloor één compe titiewedstrijd, tegen Roda JC. Jan was ge blesseerd. En toen PSV gelijkspeelde bij FC Utrecht en Feyenoord was Jan ook geen basisspeler. Houden dus, zo'n spits! Waarom verlengt PSV zijn contract dan niet heel rap? Vennegoor of Hesselink is een vreselijk dure voetballer. PSV kocht hem vier jaar geleden voor elf miljoen euro van FC Twente. Een bedrag dat nu nooit meer terug te verdienen is. Per jaar schrijft PSV dus zo'n twee tot drie miljoen euro op hem af. Grappig: PSV had destijds ook Van Hooijdonk kunnen nemen, maar liet dat achterwege, omdat die geen geld meer zou opleveren. Als de club een deel van de investering te rug wil vangen, kan het nu. Vennegoor of Hesselink speelt zich nadrukkelijker dan ooit in de kijker: hij staat hoog op de top- scorerslijst, besliste wedstrijden tegen Pa nathinaikos en Monaco, is opnieuw inter national en te koop. Onder spelersmakelaars is hij een veelbe sproken subject. Er bestaat interesse vanuit grote voetballanden. Niet de echte top, maar wat daar net onder zit. Ook Lokomo- tiv Moskou wil de man uit Oldenzaal heb ben. Jan wacht af, PSV ook. Als de prijs en de club goed is, zal hij wel verkocht worden. PSV heeft het geld, zeg een miljoentje of vijf, hard nodig om de ploeg verder te ver sterken. Er moeten drie middenvelders, een rechtsback en een spits (Robinho?) ge haald worden. De club kampt nog steeds met schulden vanuit het verleden. Cash geld is niet voor handen en moet dus ergens vandaan ko men. Uit de verkoop van Lange Jan bijvoor beeld.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 15