Aan zege Mattan zit een luchtje SPORT Adriaanse: 'Niet op safe spelen tegen Villarreal' Chelsea kan het ook zonder coach Nol de Ruiter krijgt medaille terug van koningin Beatrix Iist .teas Renner profiteert van volgauto's Volleybalsters jeugdselectie naar VC Weert John van Loen betrokken bij bizar ongeval r Matthaus kritiek op Advocaat - Ajax mist van- thuiswedstrijd te ll aanvaller Angelos De Griek heeft nog ran de enkelblessure o in het uitduel veen opliep. Trainer venmin beschikken >ed Lindgren (ham- ire) en de Franse iscudé (schorsing). Ier Vaart is daaren- 5t en Sneijder, tegen geschorst, keert ■ug- Bakker in rKNSB - Voormalig tv- or Heinze Bakker n het algemeen be- b schaatsbond ;er (63) is momen- ond voorzitter van ituur marathon. In moet Bakker in elk tefeuille communi- donderdag 7 april 2005 :sl n dze gaat Rangers ^hota Arveladze (32) zomer als zijn opt bij Glasgow fe voormalige voet- yax speelde sinds Rangers en scoorde Jrijden in de Schotse pelpunten. iniet ivisie den iissel - Het m van Capelle aan Det komend seizoen n de eredivisie vol- ub heeft geen or kunnen vinden deelname aan de niet haalbaar. Voor- d Vink heeft dit gis- Itigd. Capelle wil de ^verhuren. all nieuwe Veendam fiud-voetballer Joop n tweejarig con- nd als hoofdtrainer dam. Als speler was bij de formatie. Hij igang van 1 juli Jan e directeur wordt. 2000 assistent-trai- rroningen. 'janden Jng arbiter I- De tuchtcommis- Duitse voetbalbond it scheidsrechter Tor- in verband met zijn [uitse omkoopschan- kracht Kanden geschorst, jij bond wist Koop van Jdmanipulaties door i j Robert Hoyzer, de limkoopschandaal, it hij de DFB hiervan hoogte. Koop werd Iden al eerder op (gezet. aar voor bs en Annus De Hongaarse atle- le heeft Laszlo Faze- werpen) en Adrian elslingeren) gisteren lar geschorst. Het ich afgelopen jaar in iet aan de internatio- jreglementen. Faze- rs moesten eerder al sch goud uit Athene door Ad Pertijs wevelgem - Nico Mattan zette een verse pint aan zijn lippen en bezwoer van de prins geen kwaad te weten. „Ik hoor twee minuutjes geleden pas dat er wat aan de hand schijnt te zijn", zei de 34-jarige West-Vlaming, een uur nadat hij op uiterst merkwaardige wijze Gent-We- velgem had gewonnen. Zo merk waardig, dat er na finish over niets anders werd gesproken dan de manier waarop de aan vankelijk geloste Mattan in de laatste honderden meters alsnog koploper Flecha voorbij kwam gevlogen. Het had er alle schijn van dat de fietsende hartpatiënt Mattan op zijn minst dankbaar profi teerde van het feit dat er twee auto's en twee motoren tussen hem en Flecha reden. Uit het zog komend van de neutrale materiaalwagen van Shimano dichtte hij het gat en passeerde de Spanjaard. „Ik kon er per soonlijk niks aan doen. Of had ik moeten stoppen met fietsen toen ik die wagen naderde?" Dat niet, vond Ferretti, de ploegleider van Flecha. „Maar wat in hemelsnaam deden die wagens en die motoren daar. Is dit ProTour? De UCI wil binnen de ProTour werken met de bes te organisaties, de beste ploe gen en de beste renners. Ken nelijk niet met de beste juryle den." De Italiaanse teambaas van Fassa Bortolo diende een klacht in tegen de wedstrijdleiding. „Nogmaals, Nico Mattan valt niets te verwijten. Een coureur die een auto voor hem ziet rij den, zoekt die op. Maar het is een schande wat hier gebeurt." Mattan won volgens hem dank zij het geblunder van de koers- leiding. De Spaanse juryvoorzitter Ro berto Ariznavaretta zegde toe dat er een gedetailleerd rapport wordt opgemaakt. Het zou er toe kunnen leiden dat de regels rond volgwagens in de laatste kilometers aanmerkelijk wor den aangescherpt. Gisteren werden vraagtekens geplaatst bij het handelen van de twee wagens die vlak achter Flecha en kort voor Mattan re den. Het is bekend dat koersdi- recteuren, staande uit het schuifdak, graag in de slip stream van de winnaar over de meet glijden. Voor hun eigen glorie en om de sponsors te plezieren. Luc Gheysens zou door de jury gesommeerd zijn zich te laten terugzakken, maar hij bleef eigenwijs in het wiel Nico Mattan wint Gent -Wevelgem. De Belg leek verslagen door Juan Antonio Flecha, maar kwam, in de slipstream van volgauto's, toch nog terug. Foto: Reuters/Thierry Roge van Flecha zitten en werd zo verrast door de snel terugkeren de Mattan. De rol van de chauffeur van de neutrale materiaalwagen van Shimano was nog merkwaardi ger. Die werd gereden door Pol De Baerdemaeker, een uitge rangeerde ploegleider die door Cees Priem van Shimano in een van diens wagens werd ge plaatst. Twintig kilometer voor de finish dolde 'Zotte Polle' voor het oog van de tv-camera nog opzichtig met Mattan, die het water uit een aangereikte drinkbus bij hem naar binnen spoot. De laatste honderden meters had het er alle schijn van dat De Baerdemaeker al remmend Mattan tot zich liet komen. „Onzin", zei de Belg. „Die Spanjaard viel gewoon stil en daarom moest ik inhou den." Ondertussen blijft het onduide lijk wie gisteren de eerstverant woordelijke was voor de ontsta ne situatie: de door de organi satie aangestelde koersdirec- teur, of de door de UCI aange wezen president van de jury. Alain Rumpf, de manager van de ProTour, zegt dat de leiding van een wielerwedstrijd niet te vergelijken is met die van een voetbalmatch. „Daarin is dui delijk één man de baas: de scheidsrechter. In een koers is het een complexe samenwer king van organisatie en jury. De één gaat over de middelen, zo als auto's en afzetting, de ander over de sportieve aspecten. Sa men beslissen ze van situatie tot situatie." Nico Mattan, die opgewekt aan zijn pintje was begonnen, werd een beetje sikkeneurig van de discussie. „Alsof ik hier win dankzij een motor of auto. Ik geef toe dat ik op een gegeven moment niet meer geloofde in mijn zegekansen, maar ik ben wel mijn eigen tempo blijven rijden voor de tweede plaats. Flecha reed zijn tempo en zo kwamen we bij elkaar." Teambaas Marc Coucke van Davitamon-Lotto schoot zijn pupil te hulp. „De sterkste heeft gewonnen. Als Flecha vandaag de sterkste was geweest, had den er twintig auto's achter hem mogen rijden, maar dan nog had niemand hem terugge pakt." door Harry Arts villarreal - AZ is niet van plan zich vanavond in de UEFA Cup tegen Villarreal te gaan verstop pen. „Als wij een ronde verder willen komen, moeten we niet op safe spelen", waarschuwt trainer Co Adriaanse. AZ past zich tegen de nummer drie van Spanje wellicht wel aan. Adriaanse heeft de afgelo pen dagen een videoband van het duel Villarreal-Steaua Boe karest bekeken en daaruit de conclusie getrokken dat er een mannetje moet worden opgeof ferd om vormgever Juan Ro man Riquelme te neutraliseren. De Argentijn werd enkele jaren geleden met veel tromgeroffel door Barcelona overgenomen van Boca Juniors, maar in Camp Nou viel hij al snel in on genade bij Louis van Gaal, toe vallig volgend seizoen de nieu we coach van AZ. Zijn voorganger heeft wel een hoge pet op de man met de flu welen touch. „Het is een bui tengewoon balvaardige speler, die in staat is met een actie twee of drie man uit te spelen", aldus Adriaanse. „Me ik op Ri quelme zet, kan ik nog niet zeg gen: de betreffende speler weet het zelf nog niet." Adriaanse heeft een dubbel ge voel over de tegenstander van vanavond. „Ze staan derde in de Primera Division en zijn in Europees verband al heel lang ongeslagen. Dus het moet een sterke ploeg zijn. Van de andere kant: hun stijl van voetballen is niet de mijne. Ze hebben een blok van zes, zeven man die al leen maar defensief denken. Het is niet voor niets dat ze vaak met 1-0 winnen. Bij bal verlies zakken ze snel terug. Achterin veroorloven ze zich geen enkele frivoliteit, Ze trap pen de bal rücksichtlos naar vo ren. Daar lopen een paar arties ten die het vermogen hebben om in hun eentje een beslissen de actie te maken." AZ kan vanavond tegen Villar real in zijn sterkste opstelling aantreden. Adriaanse onder wierp gisteravond in het stadi on El Madarigal achttien veld- spelers aan een laatste training. Ook Joris Mathijsen, die dins dag nog een mri-scan van zijn kwetsbare knie liet maken, kon overal aan meedoen. Hem wacht de taak om spits Jose Mari (ex-Atletico en ex-Milan) uit te schakelen. De Spaanse ploeg mist wel en kele vaste krachten, vooral in de verdediging. Adriaanse: „Hun achterste lijn is sowieso het zwakste deel van de ploeg. Het Reina thuis niet te passeren Dat AZ een moeilijke avond tegemoet gaat, blijkt alleen al uit de ongelooflijke serie waaraan Villarreal bezig is. De Spaanse club heeft in de laat ste achttien Europese thuis wedstrijden niet één doelpunt tegen gekregen. In al die duels werd het doel verdedigd door José Manuel Reina, een 22-jarige Madrileen is zaak voor ons ze zo veel mo gelijk onder druk te zetten. Ze zijn al lang ongeslagen, maar die twee jaar voor Barcelona speelde voordat hij in 2002 naar Villarreal kwam. De laat ste keer dat Reina in een Euro pese wedstrijd moest vissen, was in augustus 2002. Malaga won toen (in de finale van de Intertoto) met 0-1 in Villarreal. Sindsdien hield Reina in de Intertoto en de UEFA Cup achttien keer op rij de nul. die nederlaag komt er onher roepelijk een keer aan. Waarom niet tegen ons?" weert/gpd - De volleybalsters van de nationale jeugdselectie tot 18 jaar gaan komend sei zoen in Weert spelen. De speel sters hebben vrijwel unaniem gekozen voor het aanbod van VC Weert. De eredivisieclub gaat training, studie, huisves ting en andere faciliteiten rege len voor de toppers in spe. Het gaat voorlopig om negen speelsters van 16 en 17 jaar uit de jeugdselectie. Op verzoek van hun ouders heeft bonds- trainer Jean-Pierre Staelens half maart contact gelegd met VC Weert-trainer Jan Meertens. Zijn club staat nationaal hoog aangeschreven als kweekvijver voor volleybaltalent. Dankzij het intensieve trainingspro gramma zijn tal van speelsters van VC Weert uitgegroeid tot international. En dat doel staat ook de jeugdselectie voor ogen. De talenten komen nu nog uit voor diverse clubs in het land. Ze willen echter graag in één team spelen zodat ze sneller doorgroeien naar het hoogste niveau. Het is de bedoeling dat Staelens, Meertens en assistent- trainer Fred Hermans van VC Weert de pupillen wekelijks 15 tot 20 uur trainen. utrecht/gpd - „Ik was behoor lijk ondersteboven." John van Loen is amper 36 uur later nog amper van de schrik bekomen. De assistent-trainer van FC Utrecht was dinsdagochtend betrokken bij een bizar ongeval in zijn woonplaats IJsselstein. Op weg naar de training reed Van Loen een dochter van Frans Adelaar aan, het jongste kind van zijn voormalige ploeg genoot en de huidige hoofdtrai ner van ADO Den Haag. Naar omstandigheden gaat het goed met Amy Adelaar, de 12- jarige dochter van Frans en Toos Adelaar. Ze ligt in het Uni versitair Medisch Centrum in Utrecht, dat wel. Met een zware hersenschudding, een gebro ken neus en een afgebroken tand. „Toen ze na de botsing op de grond lag herkende ik haar meteen", aldus Van Loen. De geschrokken ex-prof reed direct achter de ambulance aan naar het ziekenhuis. „Pas toen ik de zekerheid had dat alles goed met haar ging, ben ik naar de training gegaan. Het is af schuwelijk. Ik heb al vanaf 1984 mijn rijbewijs en heb nog nooit een ongeluk gehad. Ik kan er ei genlijk weinig van zeggen, het overkomt iedereen wel eens." i gpd - Lothar Mat st voor de nabije toe- j Borussia Mönchen- De Duitse recordin- 1, die in 1979 zijn car- jofvoetballer bij Glad- n, zegt in zijn column Jkblad 'Sportbild' dat èkelijks verbaast over c aan vaste lijnen in an Dick Advocaat. de voorspong van n op de plaatsen die tot gevolg hebben, jadbach zich in groot schrijft de huidige :h van Hongarije. Hij t dat directe degrada- iten als Hansa Ros- '1 Bochum inmiddels 1 concept gevonden m de neergang naar 2 Bundesliga nog te hieuwelingen die Ad- ïft aangetrokken, zijn iatthaus slechte keu- St. „Het zijn allemaal e bij hun vorige club Lnk zaten. Dat komt vocaat altijd bij ploe- e waar hij te hooi en )te spelers mocfrTha- die categorie was on- voor Borussia Mön- Qach. Nee, ik ben niet ch over de goede af- "lit seizoen." Ronald Koeman overhandigt Nol de Ruiter de gouden EK-medaille. Foto: GPD/Jaap de Boer den haag/londen/gpd - Zijn dwingende hand ontbrak, maar José Mourinho heeft zijn ploeg al dusdanig bewerkt, dat nie mand bij Chelsea in de war raakt van een schorsing van de coach. Ook Bayern München kreeg het elftal gisteravond in de eerste wedstrijd in de kwart finale van de Champions Lea gue niet van het winnende spoor: 4-2. Zat hij thuis voor de buis of had hij zich verschanst in het hotel in Chelsea Village, het pompeu ze onderkomen van de club naast het stadion? Een camera van de BBC speurde negentig minuten lang de tribunes af omdat voor het duel het ge rucht rondzong, dat José Mour inho toch in het stadion zou zijn. De stoere, zelfverzekerde tronie van de eigenzinnige Portugees werd echter niet aangetroffen op Stamford Bridge. Vanaf zijn schuiladres keek Mourinho toe hoe zijn assistenten Steve Clark en Baltemar Brito zijn geestes- kindje door de avond loodsten. Chelsea versloeg Bayem Mün chen, dat zonder de geblesseer de Roy Makaay speelde, en nam daarmee alvast een voor schot op de halve finales van de Champions League. Het was grappig om te zien dat een papiertje - met allerlei tacti sche gegevens - van hand tot hand ging op de Chelsea-bank. Opdrachten van Mourinho? Zou heel goed kunnen. Opval lend was ook dat zich op de bank bij Chelsea een man met een muts bevond, die wel heel veel overleg voerde met de technische mensen voor hem. Zat er onder die deksel op zijn hoofd misschien een verborgen 'oortje', waardoor Mourinho toch nog een hotline met de bank onderhield? Chelsea werd gisteren geholpen door de vroege openingstreffer van Joe Cole, wiens schot door Bayem-verdediger Lucio van richting werd veranderd: 1-0. Voor de neutrale kijker ont brandde het duel pas echt in de tweede helft. Het bal werd ge opend door Bayem, dat in de vijftigste minuut op gelijke hoogte kwam toen invaller Bas- tian Schweinsteiger profiteerde van een foutje van de anders zo onkreukbare Chelsea-doelman Petr Cech: 1-1. Mourinho moet zich op dat moment alweer on misbaar hebben gevoeld op de bank, maar zijn aanvoerder Frank Lampard en aanvaller Di- dier Drogba schoten het op drift geraakte Chelsea naar een 4-1-voorsprong. Het slotakkoord was echter voor Bayem, dat in de laatste seconde nog een strafschop mocht nemen van scheidsrech ter Temmink. Michael Ballack faalde niet, zijn treffer temper de de euforie bij Chelsea enigs zins. Chelsea-aanvaller Eidur Gud- johnsen. „De scheidsrechter floot een goede wedstrijd, op de laatste dertig seconden na." De Stam opent score AC Milan heeft gisteren een belangrijke stap gezet op weg naar de halve finales van de Champions League. De Italianen wonnen in de kwartfinales de stadsderby met Internazionale met 2-0. Jaap Stam en de Oekraïner Sjevtsjenko scoorden. IJslander vond de penalty onte recht. Ballack ging, na licht contact met Carvalho naar de grond. Temmink vond dat de aanvoerder van Bayem werd gehinderd, Gudjohnsen was het daar niet mee eens. „Een schandalige penalty. Ballack liet zich vallen." Als Chelsea vol gende week, ondanks de 4-2- thuiszege, wordt uitgeschakeld, is dat de schuld van Temmink, „Redden we het niet, dan is hij verantwoordelijk voor onze uit schakeling." UITSLAGEN BASKETBAL door Martijn van Beeten loosdrecht - Zeventien jaar na het Oranje-succes op het Europees kampioenschap voetbal in Duitsland heeft Nol de Ruiter zijn gouden me daille teruggekregen van koningin Beatrix. De Ruiter, gisteren 65 jaar geworden en in 1988 as sistent van bondscoach Rinus Michels, liep des tijds het kleinood mis. De Ruiter was ontroerd tijdens het verjaardags feest in z'n chaletje in Loosdrecht. Uit handen van Ronald Koeman, in 1988 vice-aanvoerder, kreeg het huidige hoofd scouting van FC Utrecht dan eindelijk die medaille. „Dat is heel belangrijk voor me." In het feestgedruis na de gewonnen EK-finale te gen de Sovjet-Unie kreeg De Ruiter nooit die gouden plak in handen. De voetballers stapten de tribune op, de assistent-coach bleef op het veld. De overgebleven medailles werden verza meld, maar niet uitgereikt. En een dag na het EK vertrok De Ruiter naar Spanje. De vakantie was al geboekt. De Utrechter miste daardoor de huldiging in Den Haag, bij koningin Beatrix. Daar werden de reste rende medailles bezorgd bij de rechtmatige eige naars. Wijlen Jo van Marle, toen voorzitter van de voetbalbond KNVB, hield die van De Ruiter over. En gaf het eremetaal cadeau aan Beatrix. De Ruiter baalde, stuurde tevergeefs een brief naar de KNVB en staakte daarna de pogingen om z'n medaille terug te krijgen. Tot zijn vrouw vorig jaar aan huisvriend Cees van Galen vroeg om een poging te wagen. En die slaagde, met hulp van de KNVB. De medaille bleek, net als veel andere presentjes, netjes gearchiveerd en gelabeld te zijn door het koninklijk huis. In december werd het verjaardagscadeau voor De Ruiter al bezorgd op het bondsbureau in Zeist. Gistermiddag, in Loosdrecht, had De Ruiter die medaille eindelijk in handen. „Die krijgt thuis een heel mooi plekje. En heel zichtbaar. Voor mij is het belangrijk om iets tastbaars te hebben van het succes van 1988." DAMMEN Groningen. NK mannen. Vierde ronde: De Voogd - Gérard Jansen 0-2, Scholma - Thijssen 0-2. Barkel - Heusdens 1- 1. Baljakin - Clerc 1-1, Stokkel - Dolfing 1-1, Hans Jansen - Winkel 2-0, Messemaker - Lem- men 1-1 Stand: 1. Thi|ssen 6, 2. Gérard Jansen 5. 3 Barkel, Heusdens, Baljakin, Clerc. Stokkel, Dolfing, Hans Jansen, Messemaker en Lem- men 4, 12. Scholma, De Voogd en Winkel 3. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3673, 6 april. 6, 7, 14. 16. 19, 27, 31, 32, 33. 42. 47. 49. 55. 64,66, 70,71,73,76, 78. (Onder voorbehoud van typefouten) TENNIS Amelia Island (VSt). Vrouwen Tweede ronde: Davenport (VSt/1) - Brandi (Pue) 6-4 6-3, Zvonareva (Rus/6) - Peng (Chn) 4-6 6-4 7-6 (6), Schnyder (Zwi/8) - Chladkova (Tsj) 6-3 6-0, Sugiyama (Jap/13) - Strycova (Tsj) 6-7(3) 6-16-1, Asagoe (Jap/15) - Ray mond (VSt) 7-5 6-3, Peschke (Tsj) - Frazier (VSt/16) 6-4 6-4. Valencia. Mannen Eerste ronde: Nadal (Spa/3) - Ferrero (Spa) 6-2 6-1. Tweede ronde: Gonzalez (Chl/2) - Mantilla (Spa) 6-4 6-1, Verdasco (Spa/6) - Luzzi (Ita) 6- 2 6-0, Costa (Spa) - Koubek (Oos) 6-4 6-2, Na varro (Spa) - Dupuis (Fra) 1-6 6-4 6-3. Casablanca. Mannen Tweede ronde: Volandri (lta/2) - Nieminen (Fin) 3-6 6-1 6-4, Muller (Lux/7) - Tipsarevic (SMo) 6-3 6-4, Christophe Rochus (Bel/8) - Sanchez (Spa) 7-5 4-6 6-3, Zib (Tsj) - Ventura (Spa) 6-4 6-1 VOETBAL Champions League. Kwartfinale, eerste wedstrijd. Chelsea - Bayern München 4-2 (1-0). 4. Cole 1-0, 52. Schweinsteiger 1-1, 60. Lampard 2- 1, 70. Lampard 3-1, 81. Drogba 4-1, 90. Bal lack 4-2 (strafschop). Scheidsrechter: Tem mink (Ned) Gele kaart: Drogba, Carvalho, Gal las, Makelele (Chelsea), Frings, Schweinstei ger (Bayern München). AC Milan - Inter Milan 2-0 (1-0). 45. Stam 1- 0, 74. Shevchenko 2-0. Scheidsrechter: Sars (Fra) Toeschouwers: 80.000 Gele kaart: Gatt uso, Stam, Shevchenko (AC Milan), Mihajlo- vic, C Zanetti (Inter Milan). Programma: Dinsdag 12 april: Inter Milan-AC Milan, 8ayern München-Chelsea. VOLLEYBAL Mannen. Eredivisie, halve finales play-offs. Dynamo - Omniworld 3-0. WIELRENNEN Wevelgem. ProTour. Gent-Wevelgem. 1. Mattan (Bel) 208 km in 4.53.07 (42.577 km/u). 2 Flecha (Spa) 0.02, 3. Bennati (Ita) 0.09, 4. Cancellara (Zwi), 5. Hushovd (Noo), 6. Cooke (Aus) 0.16. 7, Steels (Bel) 0.18, 8 Cadamuro (Ita), 9. Zabel (Dui), 10. O'Grady (Aus), 14. 0e Jongh, 18. Van Dijk, 28. Posthu- ma. 33. Tankink 0.31, 37. Kroon 2.05, 66 Knaven 6.57, 74. Pronk. Stand ProTour individueel: 1. Petacchi (Ita) 93. 2. Freire (Spa) 78. 3. Hondo (Dui) 70. 4 Boonen (Bel) 62. 5. Julich (VSt) 50. 6. Husho vd 50, 29. Van Bon 10, 41 Knaven 1. 42 Posthuma 1 Stand ProTour ploegen: 1 Fassa Bortolo 80. 2 Davitamon-Lotto 77. 3. T-Mobile 70. 5. Ra bobank 68. Vitoria. ProTour. Ronde dn het Baskenland. Derde etappe, Ortuella - Vitoria: 1 Valverde (Spa) 176 km in 4.10.09. 2. Lombardi (Ita). 3. Leukemans (Bel). 4. Perdiguero (Spa), 5. 0i Luca (Ita). 6. Halgand (Fra). 34 Mentsjov (Rus), 37. Lotz, 43. Weening, 44 Boogerd. 48 Eltink, 55. Veneberg. 153. Engels 7.51, 171. Moerenhout 9.38 Algemeen klassement: 1 Aitor Osa (Spa) 11 22.57. 2. Di Luca 0.02. 3. Halgand (Fra). 4 Rebeilin (Ita). 5 Cunego (Ita) 0.05. 6. Ro driguez (Spa) 0.07, 7. Mentsjov. 8 Boogerd 0.12, 24 Weening 0.25, 75 Elt.nk 5 53. 76 Veneberg. 153 Lotz 25.10, 168 Engels 33.01, 172. Moerenhout 34 48 Angers. Circuit de la Sarthe. Tweede etappe, eerste deel, Varades - Angers: 1. Flickinger (Fra) 92 km in 2.06.31, 2. Borg- hesi (Ita). 3. Mertens(Bel), 4. Pollack (Dui), 5 Ravard (Fra). 6. Haussier (Dui), 38. Ullrich (Dui), 39. Giting Tweede etappe, tweede deel, individuele tijdrit in Angers: 1 Brard (Fra) 8,8 km in 10.33, 2 Chavanel (Fra) 0.02, 3. Fothen (Dui) 0.07. 4. Martinez (Spa) 0.10, 5. Van den 8roeck (Bei) 0.12, 6. Bileka (Oek) 0.13, 13. Ullrich 0.21, 43. Giling0.46 Algemeen klassement: 1 Chavanel 6 55.33. 2 Fothen 0.05, 3 Martinez 0 08. 4 Van den Broeck 0.10, 5. Bileka 0.11.6 Peschel (Oui) 0.12, 13. Ullrich 0.19, 40.Giling0 44

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 21