t erichten Hoortoestel c FAMILIE 12 h PeerdeWian Verhuisd tandarts Peerdeman audio boortoestellen bv Tel.: (071) - 5141538 lp; WAGEMAKti Grafmonumee Schadeclaim!? ZATERDAG 2 APRIL 2Q05 Nog volop genietend van het leven is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Johannes Gerardus Marinus van Leeuwen Hans Leiden, Oegstgeest, 28 juli 1941 1 april 2005 Ger Brigitte en Fred Kimberly en Maurits Dominique en Gerben Matthieu Monique en Ronald fvlaxime Fabien Frances en Peter Stefano en Cynthia Gino Constanza Felicia Mazzel en Rex Cornelis Dopperlaan 8 2343 MG Oegstgeest Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 5 april van 19.30 tot 20.15 uur in Uitvaartcentrum Monuta van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis vindt plaats in het Groene Kerkje, Haarlemmer straatweg 6 te Oegstgeest op woensdag 6 april om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Willibrords Erf. Pa echt iets voor jou om er zo tussen uit te knijpen op 1 april Je meiden: Git Niek Ces Nooit meersoep Nooit meervoetbal Nooit meerOpa Hans We missen je nu al! Stefano en Cynthia Kimberly en Maurits Dominique en Gerben Gino Constanza Matthieu Maxime Felicia Fabien Dag kanjer Onze lieve vriend en maatje is er niet meer. Lau en Su en de kinderen De vader van onze schoondochters is ons plotseling ontvallen. We zullen hem missen. Bep en Piet Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend Hans van Leeuwen Wij zullen Hans gedenken als een toegewijd per soon die door zijn visie en kennis veel voor ons bedrijf heeft betekend. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. John, Gerda en de kinderen Opdam "De Heer is mijn Herder" Op 1 april 2005 is vredig ingeslapen mijn lieve man, onze vóder, groot en overgrootvader Jan Rhijnsburger ♦25 juli 1920 te Valkenburg 1 april 2005 te Oegstgeest Valkenburg: P. Rhijnsburger-de Haan Eindhoven: L. J. Rhijnsburger en familie Valkenburg, 2235 BN het Zwammerveld 11 Correspondentieadres: Gascognehof 8 5627 KK Eindhoven Gelegenheid tot condoleren op woensdag 6 april van 13.15 uur tot 13.45 uur in de kerkzaal van de Ned. Hervormde Kerk Castellumplein te Valken burg. Aldaar zal de uitvaartdienst in bovengenoemde kerk om 14.00 uur gehouden worden, waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats zal plaatsvinden. De Heer is mijn Herder Als de zon schijnt Bloeit de bloem op z'n mooist Het hart gericht naar de hemel Drinkt ze de zonnestralen op Het water schittert En kleurt helder blauw Maar wat als de zon verdwijnt Dan sluit de bloem in de knop Het hart is verborgen En komt niet meer op Het water is zwart En donker is de nacht. Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn en voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Kelly Mariane van Dalm-Cramer weduwe van Jules Victor van Daim 17 februari 1921 tl april 2005 Onze welgemeende dank gaat uit naar de verzor genden van verpleeghuis Lindendael, afdeling Distel, te Hoorn. Loes t en Tonny Jimmy en Jannie Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Kruiskruid 28 2771 RB Boskoop Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 april van 19.30 tot 20.15 uur in Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 5 april om 15.00 uur op de begraafplaats Rhijnhof, Laan van Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een vol en rijk leven is in alle rust overleden onze innig geliefde broer, oom en zwager. Diederik Evert Frans Schendstok Dick l'nnenemend en Dierbaar Aruba, 26 augustus 1945 Zoeterwoude, 31 maart 2005 Berry Elzien Hans en Gaby Carlijn en Joram, Kuba Bob Sabine Henk Zijn verzorgers en zijn huisgenoten Correspondentieadres: Swettterhage, woning 6 Blankaartweg 2 2381 AD Zoeterwoude-Dorp Dick is thuis op zijn kamer in woning 6, waar u op elk gewenst moment afscheid kunt nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dins dag 5 april om 10.30 uur in Den Herbergh van Swetterhage, Blankaartweg 2 te Zoeterwoude-Dorp. Aansluitend zal er gelegenheid zijn tot condoleren in Den Herbergh. De crematieplechtigheid vindt plaats op 5 april om 14.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwburg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. En net op het moment dat er iemand zegt: 'Zij is weg' zijn er andere stemmen die juichen 'Daar komt zij' En dat is de mooie kant van de dood Zij wilde bij ons blijven en heeft er alles aan gedaan dit onvermijdelijke afscheid zo lang mogelijk uit te stellen om heen te gaan. Clara Theodora Hogervorst weduwe van Marinus Bunschoten 27 december 1924 31 maart 2005 Lied en Jan Jan en Diana Julia Mirjam en Pieter Lucas, Ruben Correspondentieadres: J. Siemerink Tooropstraat 16 2231 MC Rijnsburg De Eucharistieviering voorafgaand aan de begrafenis zal plaatshebben in de Kapel van Woonzorgcentrum St. Jeroen, Jeroenspark 1 te Noordwijk op dinsdag 5 april om 11.00 uur. Aansluitend zullen we haar wens in vervulling laten gaan en haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de R.K. Begraafplaats aan de Gooweg te Noordwijk. Gelegenheid tot afscheid nemen maandagavond van 19.30 uur tot 20.30 uur in St. Jeroen te Noordwijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Ossewa', Duinweg 7 te Noordwijk. Bedroefd, maar met fijne herinneringen aan de gelukkige jaren met elkaar delen wij u mede dat, in de gezegende leeftijd van 90 jaar, van ons is heen gegaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Simon Petrus van Kins Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Overrhijn voor de liefdevolle verzorging. M.C. van Kins-del Sasso Ineke en Adriaan Ivan, Stefan, Mario Frans en Gemma Ramón, Miguel Lies en Thanos Lidy Leiden, 31 maart 2005 Correspondentieadres: Hyacinthstraat 44 2201 BZ Noordwijk Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 5 april van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van Overrhijn, Willem de Zwijgerlaan 44 te Leiden. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woens dag 6 april om 10.30 uur in de Lam Godsparochie locatie H. Antonius, Boshuizerlaan 13 (hoek Vijf Meilaan) te Leiden, waarna om 12.00 uur de crema tieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heden overleed op 87-jarige leeftijd onze vader en opa Piet de Wit weduwnaar van Trijntje van den Heuvel 23 augustus 1917 31 maart 2005 Willy de Wit Ada de Wit Tineke de Wit Frits van der Sluis Jorike Jolmer Marijn Nel Callenbach-De Wit Charles Callenbach Tamara en Chris Rian en Susanne Dion Safia Seth Ria de Wit Van Alphenplein 31 2353 BX Leiderdorp Correspondentieadres: Reviusdreef 3 2353 BD Leiderdorp telefoon: 071-5414070 Wij herdenken Piet in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leider dorp op dinsdag 5 april om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Brasserie Park, Van Diepeningenlaan 2, 2352 KA te Leiderdorp. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart. Heden is van ons heengegaan onze moeder, schoon moeder en oma Alida Jacoba van Dijk-Kriek weduwe van D.G. van Dijk 4 oktober 1927 1 april 2005 Hans Yvonne en Peter Natas ja en Chris King en Nancy Correspondentieadres: Hoofdstraat 149 2351 AE Leiderdorp Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 april van 19.30 tot 20.15 uur en dinsdag 5 april van 14.45 tot 15.15 uur in Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 5 april om 16.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van Rhijnhof. Tandartsenpraktijk Per 1 april 2005 is de praktijk van gevestigd aan de Diikaravenlaan 71 2352 RN Leiderdorp Het team wordt uitgebreid met een part-time tandarts en een mondhygiënist. Het telefoonnummer blijft ongewijzigd: 071-5232380 Na een leven van werken, zorg en toewijding voor zijn gezin is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Henricus Joannes Juffermans Oegstgeest, 28 februari 1916 t Oegstgeest, 31 maart 2005 Wij zijn dankbaar dat papa samen met mama zo lang van een rustige oude dag heeft mogen genieten. Oegstgeest: M. J. J. Juffermans-Beijersbergen Leiden: Jacqueline Waddinxveen: Annelies en Ton Boudewijn Jojanneke Rustenborch Van Wijckersloothplein 3, kamer 16 Correspondentieadres: Annelies en Ton Weijermars Noordeinde 144 2742 WH Waddinxveen Pa is overgebracht naar het mortuarium van de paro chiekerk H. Willibrord, Rhijngeesterstraatweg 35 te Oegstgeest, alwaar geen bezoek. De avondwake zal worden gehouden op dinsdag 5 april om 19.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna er gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De uitvaartdienst zal plaatsvinden in eerder genoem de kerk op woensdag 6 april om 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op het parochiekerk hof naast de kerk. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot con doleren in restaurant La France, gelegen naast de begraafplaats. Zij is gestorven zoals zij heeft geleefd. Altijd zorgend en denkend aan een ander. Nooit eens klagen, nooit iets vragen. Rust nu maar uit. Na een werkzaam leven, vol zorg en toewijding aan hen die haar dierbaar waren, is rustig van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Emerentia Maria Anna Versteegen Emmie in de leeftijd van 78 jaar. Jo Versteegen - Vink Annie en Bart van Diemen - Versteegen Cor van der Salm - Versteegen Grard Versteegen - Vergeer Jan Straathof Neven en nichten 1 april 2005 Correspondentie-adres: B.J. van Diemen Weipoortseweg 94 2381 NJ Zoeterwoude Emmie is opgebaard in de rouwkamer van verzor gingshuis Huize Emmaus, Bennebroekweg 1 te Zoeterwoude waar doorlopend bezoek mogelijk is van 9.00 tot 19.00 uur. De Eucharistieviering voor Emmie zal plaatsheb ben op woensdag 6 april om 10.30 uur in de kapel van bovengenoemd verzorgingshuis, waarna aan sluitend de begrafenisplechtigheid plaatsvind op de R.K begraafplaats aan de Zuidbuurtseweg 14 te Zoeterwoude. Dankbetuiging DANKBETUIGING Hierbij willen wij u hartelijk danken voor alle belangstel ling en het medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Huig Disseldorp De bloemen, kaarten en vele woorden van troost waren hartverwarmend. Familie Disseldorp Rijpwetering, april 2005 2 maanden op proef Gratis hoortest Vergoeding wordt voor u geregeld Voor informatie en huisbezoek even bellen: Audio Hoortoestellen Steenstraat 41Leiden (Bushalte voor onze deur) Bedroefd, maar dankbaar dat hij zola^«£ midden mocht zijn, geven wij u kennis va - lijden van mijn dierbare broer, onze zwajl"! Hendrik Nas 5ecr loop Eftf inA 'inte Theo en Trina j^j Ger en Barbara0j Jeanette en Petjat j Kimberley ,m t Geboren, 7 oktober 1943 Gradus en Willy ,jjc Erwin en Marjcfaol Aaron en Mar ie pa] pet Correspondentieadres: ien Lijnbaan 23 'AV' 2352 CK Leiderdorp ite en Henk is opgebaard in zijn kamer van S«1A woonlocatie de Linde, woning 34, Blanldoi 2381 AD te Zoeterwoude, alwaar afscheiat.' kan worden. PI De afscheidsdienst vindt plaats op woensj om 10.30 uur in den Herbergh van Sl3l Aansluitend zal de begrafenis om circa' plaatsvinden op de Algemene Begraafplaln& aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot co^w Brasseriepark, Van Diepeningenlaan 2 te 2 april 1992 Lieve Madieke vl Voor altijd onze Madieke, nooit zullen we jou vergeten. Gebeurt er iets bijzonders, dan moet jij het even weten Even met je praten, en ieder op zijn eigen manier Pe( Lieve Madieke met jou in onze gedad21 ben je gewoon nog altijd hier. Heel veel liefs en dikPJ( Papa en Mama ,c^ Myrthe en Bram V Marije en Nick Pi In liefdevolle herinnering Paulus Johannes Goun Paul 3 april 2003 3 ih ij< Pa je bent uit ons oog maar niet uit ons hart Jo en je kleink; ,nf bedrijf en toon Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 576(j DE specialist van Leiden e.o. De gemeente Heemstede nodigt bedrijven uit zich aan te melden voor de aanbesteding reïntegratie- 1 trajecten voor 2005 met optionele verlenging van tweemaal één jaar. Voor verdere informatie betreffende deze aanbesteding verwijzen wij u graag naar onze website: www.heemstede.nl> werken ondernemen. Duizenden bedrijven en particulieren besluiten niet naar de rechter te stappen omdat procederen grote financiële risico's met zich meebrengt en de uitkomst van de procedure onzeker is. Daarmee wordt afstand gedaan van vorderiij met een gezamenlijke waarde van honderdu miljoenen euro's. r Professionele bijstand van een expert op ba^ no cure no pay biedt uitkomst. De Stichting NoCureNoPffi/, treedt op als adj"! en procesmanager voor bedrijven en particu Speciale gebieden zijn: r Schades als gevolg van verontreiniging water, bodem en lucht, wateroverlast1 verdroging, bodembewegingen, 11 Waardevermindering van onroerend goe1 Het niet nakomen van contracten 3 r Op vrijblijvende basis beoordelen wij graag E uw zaak voldoende sterk is om succesvol ted Duidelijke taal die geen geld ko,y Stichting NoCi/reNoPm/ Postbus 96 - 2200 AB Noordwijk Telefoon 071 361 11 59 - Fax 071 361 3 0 E-mail: info@stichtingnocurenopayf www.stichtingnocurenopay.nl r Uitvaartonderneming chellingerhout T. (071) 341 23 15 Dag en nacht bereikbaar www.schellingerhout.nl Mijn uitvaart... .mijn manier. Begrafenissen Crematies Wilsbeschikking Deposito's Verzekeringen - Nazorg

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4