Slappe hap legt zich neer bij degradatie J SPORT 4 Lekker fris, lekker degradatievoetbal Lugdunum en GHC worden niets wijzer Valken voert druk op ARC haalt punt in Amsterdam op Voorschoten '97 gelooft bij voorbaat al niet in een goed resultaat u Kickers '69; moet eerste^ plaats delet" HDC 984 dinsdag 29 maart 2005 DERDE KLASSE ZATERDAG GHC heeft in het onderlinge treffen met Lugdunum maar net het hoofd boven water we ten te houden: 1-1. Een eind stand die met name voor Kik- kerpolderbewoners zuur was. Lugdunum domineerde het grootste deel van de wedstrijd. Bovendien had de ploeg van Hennie de Klerk de zinnen ge zet op de vierde plaats op de ranglijst en de koppositie in de derde periode. Door het gelijke spel maakt Lugdunum dus pas op de plaats, maar voor GHC bete kende de deling dat het elftal terrein verloor op RCL. On danks de slechte conditie van het GHC-terrein haalde de wedstrijd een redelijk niveau. Nadat Henk de Cler (lat), José Montfils en Martin van Kins (paal) enkele kansen voor Lug dunum misten, sloeg GHC uit het niets toe. Op aangeven van John Fakkel zette Edwin de Roo de thuisclub op voorsprong. Lugdunum, zonder de ge schorste Harm de Vos, liet zich niet ontmoedigen en zette de Vlietbewoners na rust onder zware druk. Dat leidde tot de 1- 1 van Henk de Cler. Nadat Ra- chid Oulgout voor de groen- hemden een open kans miste, leek het pleit beslecht. Totdat Dennis Groeneveld Fakkel in het doelgebied van de Kikkers vloerde. Michael ten Brinke verzuimde GHC van elf meter naar de winst te schieten. VIERDE KLASSE ZATERDAG Abbenes dient na de 13-0 ne derlaag bij Blauw-Zwart bij de KNVB een klacht in tegen arbi ter Hoeks. De leidsman zou een aantal dubieuze beslissingen in het nadeel van Abbenes heb ben genomen. Door de neder laag degradeerde het elftal uit Haarlemmermeer. Ook bij Blauw-Zwart riepen de beslis singen van Hoeks vragen op. Aanvoerder Wijnand Bakker, sprak van een 'aparte manier van fluiten van de scheids'. On danks de gefronste wenkbrau wen maakten Lennart Hoogen- boom (5x), Jacques van den Burg (4x), Meivin Baljeu, Mark van der Kooij, Frank van Deur- sen en Michael van Deursen korte metten met het geplaagde Abbenes, dat het al in de eerste helft zonder Johan Geel (twee maal geel) moest stellen. Alphense Boys won in de vier de klasse B uit met 2-0 bij BDC '68. De ploeg gaat daardoor aan de leiding in de derde periode. Alphense Boys, dat sterk speel de, werd tot tweemaal toe een strafschop onthouden. Eerst werd Michael Arehene gevloerd en vervolgens negeerde de arbi ter een handsbal. Dat weerhield Angelo Leverock en Clarence Voorn er niet van om de Alphe- naren naar de zege te schieten. Amsterdam - En weer was Remco Tuinenburg de gevier de man. Vorige week zorgde de doelman van ARC er hoogstpersoonlijk voor dat Vo- lendam geen potten kon bre ken. Deze keer was hij in Am sterdam de ultieme spelbreker voor Ajax, dat in de eerste helft uit dode spelsituaties twee ri ante mogelijkheden kreeg om de score te openen. Beide ke ren voorkwam Tuinenburg ze ker lijkende tegentreffers. Me de zo bleef het 0-0. De Amsterdammers waren technisch de meerdere van ARC. Maar Ajax slaagde er niet in om het geliefde combinatie spel op de mat te leggen. Dat was grotendeels de verdienste van het collectief ijzersterke ARC. De roodzwarten speel den zodanig gegroepeerd, dat er voor korte Amsterdamse combinaties nauwelijks ruimte was. Gedwongen door die compacte strijdwijze greep Ajax steeds vaker naar het wa pen van de lange bal van ach teruit. Het was koren op de molen van de Alphense defen sie, die mede dankzij een uit stekende positiebezetting moeiteloos overeind bleef. Opbouwend bleef de ploeg van Dennis van den IJssel on der de maat. De aanvallende aspiraties vertoonden te wei nig samenhang om de tegen stander serieus te verontrus ten. Maar omdat Ajax evenmin tot grootse daden kwam, was de uiteindelijke eindstand even logisch als terecht. Toch had ARC de winst naar zich toe kunnen trekken. Twee minuten voor tijd had Guiller- mo Graaven de winnende tref fer op zijn schoen. In plaats van uit te halen, legde de hard werkende maar nauwelijks ef fectief spelende Graaven de bal echter af naar Maurice Bartels, die in een beduidend minder kansrijke positie stond. De poging van Bartels smoor de dan ook in de Amsterdamse defensie. Een winnaar ver diende het duel ook niet. HOOFDKLASSE A door Peter van der Hulst voorschoten - Het avontuur van Voorschoten '97 in de hoofd klasse is na een seizoen al weer ten einde. Kwalitatief komt de ploeg die afgelopen zomer zo verrassend promoveerde tekort voor het hoogste niveau. Zeker als de hoofdrolspelers zich als een stel makke schapen naar de slachtbank laten leiden. De slap pe hap van coach Peter Wubben verloor thuis kansloos van Spar ta Nijkerk met 3-0. In de strijd tegen degradatie verwacht je op zijn minst bele ving en vechtlust. Geen trainer hoeft zijn spelers op zo'n mo ment nog te zeggen dat duels moeten worden gewonnen, dat de tegenstander geen centime ter ruimte mag krijgen. Sparta Nijkerk kon combineren dat het een lieve lust was, geen Voor schotenaar die eens zijn been uitstak. Als een stel lieve juffer tjes liepen de elf van Wubben over het veld. Het bewijs ervoor stond op het wedstrijdformu lier. Scheidsrechter Van Gijzen hoefde geen enkele gele kaart uit te delen. In de strijd tegen degradatie verwacht je op zijn minst geloof in eigen kunnen. Voorschoten '97 had zichzelf na de 1-0 over winningen op Huizen en Kat wijk een goede dienst kunnen bewijzen. Bij winst op Sparta Nijkerk en met het duel tegen mede-degradatiekandidaat TOGR nog voor de boeg was er nog zicht op lijfsbehoud. Een potje zomeravondvoetbal past dan niet in het scenario. Tim Kluivers kan nauwelijk moe zijn geworden van de dribbelpassjes en de tikjes breed die hij op het middenveld maakte. Edvin Pe- jcinovic verklaarde enkele we ken geleden nog dat er bij hem geen aanvaller voorbij komt. De Spartanen uit Nijkerk liepen hem aan alle kanten voorbij. Het was bewonderenswaardig dat velen van de ongeveer vijf honderd toeschouwers tot de laatste seconden naar het echec bleven kijken. In de strijd tegen degradatie verwacht je op zijn minst doel punten. Voorschoten '97 moet dan wel de intentie tonen om aan te willen vallen. De bal bleef geregeld geen tien secon den in de ploeg, het midden veld werd overlopen en van druk naar voren was al hele maal geen sprake. De enkele spelers die waren opgeofferd om voorin tegen een overmacht aan Sparta Nijkerk-verdedigers te spelen, kregen geen enkele steun van hun teamgenoten. En als de bal al eens in de richting van het doel kwam, leverde Mi ke Nikic hem simpel in. Niet voor niets werd hij na rust ver vangen door Bernardo Bor. De invaller zorgde voor de enige twee kansjes van het hele duel. De eerste keer stuitte zijn po ging, die het midden hield tus sen een schot en een voorzet, op keeper Sven Onland, de tweede keer schoot hij hoog over. Voorschoten '97 mocht nog van geluk spreken dat het bleef bij tegendoelpunten van Mark Dijs, Albert van Nijhuis en Karim Elkadouri. In de strijd tegen degradatie verwacht je op zijn minst boos heid en emoties in de kleedka mer. Spelers die elkaar verwij ten maken, slaande deuren, niets van dat alles was waar te nemen. Er waren zelfs voetbal lers die zich glimlachend rich ting douche begaven. Wubben liet zijn irritatie niet blijken, maar zijn oordeel was venijnig. „De gelatenheid druipt er van af. Ze hebben zich al neerge legd bij degradatie, alleen was dat vandaag nog te vroeg. On danks dat de eerste klasse onaf wendbaar lijkt, eis ik de komen de weken meer strijd dan ik vandaag heb gezien." Een ploeg die in een van de be langrijkste wedstrijden van het jaar speelt alsof hij al gedegra deerd is, verdient ook geen an der lot. De met een liesblessure kampende aanvoerder Frank Buizer zag het vanaf de zijlijn net zo gelaten aan als zijn teamgenoten op het veld. „Een aantal duels hebben we nipt verloren. We hadden er gewoon nog bij kunnen staan." Maar, moest Buizer ook toegeven, op grond van het vertoonde spel komt Voorschoten '97 tekort voor de hoofdklasse. „We gaan het daarom maar weer in de eerste klasse proberen." Wubben kon niet begrijpen dat zijn elftal zo makkelijk het hoofd in de schoot legde. „Er stond geen ploeg. Na de vroege achterstand was het team lam geslagen. Ik heb het afgelopen seizoen genoeg strijd, mentali teit en beleving gezien, maar na een tegendoelpunt lijkt de mentale weerbaarheid, het ge loof in eigen kunnen en een goed resultaat zo maar weg te vloeien." Vier duels voor het einde van de competitie viel zo het doek voor Voorschoten '97. In theo rie kan het elftal het verblijf in de hoofdklasse nog verlengen, maar de praktijk leert dat de spelers zich al verenigd hebben met degradatie. Acht punten achterstand overbruggen op TOGR, dat op een promotie/de gradatieplaats staat, is voor zo meravondvoetballers een on mogelijke opgave. Vermakelijk duel wijst Woubrugge als winnaar aan door Robbert Minkhorst leiden - Een liefhebber zal vooraf niet gauw gedacht heb ben: LSW - Woubrugge, daar moet ik zaterdag bij zijn. Maar wat de twee teams, laatste en voorlaatste in de derde klasse, op tafel zetten, zag er smakelijk uit. Lekker fris, lekker anders dan degradatievoetbal. Het duel kreeg met Woubrugge een verdiende winnaar (1-3). LSW schoot met het aantrekke lijke spel niets op. De studen- ténclub begint er rekening mee te houden dat het verblijf 'tus sen de grote jongens' bij één seizoen blijft. Het bestuur mag een grote broek aan hebben ge trokken door de selectie vol gend jaar op het veel beter ver zorgde complex van Lugdunum te laten voetballen, voorlopig lijkt die broek een maatje te groot. De derde klasse is profes sioneler, hoogstaander, en er wordt veel beter in gevoetbald dan in de vierde klasse. Dat heeft LSW gemerkt. Voorzitter en voorstopper in het eerste elftal, Koen Jansen, moest erkennen dat de deur naar de uitgang van de derde klasse wijd open staat. „We moeten de laatste vier duels winnen. Van de eerste achttien wedstrijden hebben we er twee gewonnen. Dat het ons mis schien lukt: waar is dat op ge baseerd?" Coach Wim Mugge weet boven dien dat de studentikoze sfeer in deze tijden geen uitkomst biedt. „Het is een houding van so what? Dan gaan we toch ge woon weer lekker bovenin de vierde klasse voetballen? Ik zeg gewoon eerlijk: we komen er in principe niet meer aan. Zeg nooit nooit, maar we hebben het onszelf vreselijk moeilijk ge maakt. We hebben niks meer in eigen hand." LSW rest in elk geval nog één Met een sliding houdt Woubruggenaar Fred van der Meer LSW'er Peter Wierenga van de bal. Foto: Dick Hogewoning sleutelduel, tegen nummer tien in de competitie DWO. Winst dan is niet genoeg om niet meer afhankelijk te zijn van wat Woubrugge en DWO verder doen. Woubrugge heeft een zwaarder programma dan LS- W, maar de ploeg achterhaalde tenminste DWO, dat van de aanstaande kampioen Forum Sport verloor. Het gat met een veilige plek bedraagt voor Wou brugge drie punten. Wie als tiende eindigt, speelt nacompe- titie. De twee ploegen daaron der degraderen. „Dit was no dig", constateerde aanvoerder Fred van der Meer droogjes. „Als we vandaag niet gewonnen hadden, was het voor ons over geweest", is zijn overtuiging. „We hebben een heel jong elftal en spelen zeer wisselvallig", zei de ervaren voorstopper verder. „Waar wij het van moeten heb ben is heel kort en heel scherp voetballen, dan zijn we niet de mindere. Als we LSW de ruim te hadden gegeven, hadden we het zeker niet gered." LSW zal zeker niet zijn beste wedstrijd van het seizoen heb ben gespeeld, maar de dappere pogingen van de spelers om het spel naar hun hand te zetten en Woubrugge vast te nagelen maakten van het duel een aar dig kijkspel. Zeker omdat het weerwerk van Woubrugge om van te smullen was. De tegen stander trok net zo fier ten aan val en leunde eigenlijk alleen in het laatste halfuur achterover, toen de wedstrijd allang was ge speeld. Woubrugge won omdat de combinaties beter liepen, er meer samenhang en samen spraak in het elftal zat dan bij de Leidenaars, en omdat Mi chael Uithol veel slagvaardiger was Peter Wierenga aan de overzijde. De onmacht van LSW'er Wie renga neemt een chronische vorm aan. Dat hij niet scoort, zit hem al het hele seizoen in de weg. Tot zaterdag stond de ster ke spits pas op vier doelpunten. „En allemaal van die intikker- tjes zoals vandaag", zei zijn trainer. Vorig jaar, in de vierde klasse scoorde hij 28 keer. Woubruggenaar Uithol nam zelf de eerste treffer voor zijn rekening en toen de linkerspits even van positie ruilde met rechtsback Dick Troost, bedien de hij diezelfde Troost met een prachtige dieptepass, waarna deze 0-3 maakte. Tussendoor had Walter van der Weijden een omstreden strafschop binnen geschoten. Met die wetenschap in het ach terhoofd ontspoorde de wed strijd even toen LSW bij een zelfde onschuldig vergrijp geen penalty kreeg. Mark Janssen haalde vervolgens op schanda lige wijze zijn gram op Stan Verwoerd, en kreeg rood. Wie renga sloeg daarna gefrustreerd de pen uit de handen van scheidsrechter Rob van de Wa ter, maar bleef dezelfde kaart bespaard. „Ik doe in zo'n situatie eerst een, twee stappen naar achte ren", gaf Van de Water nader hand uideg. „Ik keek of hij zich herstelde. Ik had er ook wel be grip voor. In zo'n situatie ko men de emoties los. Er stond veel op het spel. Ik vond het een heerlijke wedstrijd. Zulke duels mogen ze me iedere week geven." LSW70 - Woubrugge 1-3 (0-3). 19. Uithol 0-1, 40. Van der Weijden 0-2 (strafschop). 45+2. Troost 0-3, 90+3. Wierenga 1-3 Scheidsrechter: Van de Water. Bijzonderheid: 75. LSWer Pe ter van den Broek valt na een ongeluk kig duel uit met een gebroken rib. Toeschouwers: 36. LSW70: Versloot; Rijpkema, Douwes (Sitée), Jansen; Waasdorp, Blom (Van den Broek, Van den Burg), Janssen, Knollema; Thonrée, Waalkes, Wieren- Woubrugge: De Blanken; Troost, Van der Weijden, Van der Meer, Van Elink- huizen: Vitters, Loos (Schijf), Prangers, Verwoerd; Uithol (Van der Neut), Mol- leman. door Hennie Kanbier oegstgeest - Sinds begin de cember vorig jaar stond nog steeds de tweede confrontatie tussen Oegstgeest en Valken '68 open. Door het uitvallen van de arbiter destijds en het niet kun nen vinden van een vervanger, moesten de laatste 34 minuten nog worden uitgespeeld. Valken '68 kwam als enige tot scoren en blijft daardoor in het spoor van Semper Altius in de strijd om het kampioenschap in de tweede klasse C. Het treffen was meer dan amusant en de, zeven extra minuten mochten worden gezien als een toegift. Niet zelden wordt een wedstrijd pas laat opengebroken of komt een duel zelfs in zijn geheel niet op gang. Vlak voor de winter stop speelden Oegstgeest en Valken zo'n duel. Even na de rust werd het vlakke duel des tijds gestaakt en dus mochten de ploegen van Wim Visser en Piet van Duijn weer aan de bak. Bijna vier maanden werd de draad weer opgepakt en hoe anders was de confrontatie nu. Van meet af aan viel er van alles te beleven. De ploegen kenden in vergelij king met het eerste hoofdstuk in Oegstgeest vijf wijzigingen. Zo begon Leon Star nu in de basis bij de nummer twee en met hem is meteen de match winnaar aangehaald. Na 19 mi nuten krulde hij een vrije trap van pakweg twintig meter in de verste hoek. Dit was in een fase dat de Valkenburgers stevige druk zette op het doel van Peter Messemaker, die zijn heil bij Noordwijk gaat zoeken. Hans van der Meij en Henk van de Nagel waren toen al gevaarlijk geweest. Oegstgeest zette daar een niet aflatende vechtlust tegenover en een prima gelegenheid voor Remco Visser, maar de techni cus vond Dirk Varkevisser op zijn pad. Na de fraaie treffer gooide Oegstgeest de remmen geheel los. De middenmoter deed er alles aan om de gelijk maker te produceren, maar met kunst en vliegwerk hield Varke visser zijn doel schoon. Hierbij had hij hulp nodig van Emiel van der Plas, die een paar keer hinderlijk in de weg lag. Dat de wedstrijd uiteindelijk 41 minuten duurde was niemand een doorn in het oog. Hoewel de strijd fair was, kukelden er regelmatig spelers omver en daardoor lag het spel een aantal keren stil. Desalniettemin bleef de vaart in de wedstrijd en was er van verveling geen moment sprake. „Er was eigenlijk in de eerste twintig minuten niets aan de hand. We speelden zoals we van de week hadden geoe fend op de training. Als je zo kort speelt, moet je meteen aan de bak, maar wel met overleg. Na die goal verloren we ons hoofd en laat je het nog bijna liggen ook," aldus een zicht baar opgeluchte Van Duijn. Valken'68 kan zich nu gaan op maken voor de rechtstreekse confrontatie met Semper Altius en bij winst is de achterstand nog slechts een punt. De zege op de formatie van de Voscuyl die 'even snel werd opgehaald' was dan ook meer dan welkom. Oegstgeest zal zich storten op het zware Testprogramma, waarin het nog een kans heeft om de derde periodetitel te pakken. Onderwijl zoeken Vis ser en consorten naar verster king voor volgend seizoen, zo dat het gaatje met de toppers gedicht kan worden. Oegstgeest - Valken'68 0-1 (0-0) 75. 0-1 L. Star. Scheidsrechter: Van de Werf. Toeschouwers: 300. Bijzonder heid: restant (34 minuten) van eerder gestaakt duel. Oegstgeest: Messemaker; Blankert, Al ders, Verra (86. Van den Broek), Van den Broeck, Stouten, Buijs(66. Zand bergen), Van der Meij, Visser, Ravens- bergen, Janszen. Valken'68: Varkevisser; L. Star, Zand bergen, Van de Brink, Van den Hoek, Van der Nagel, W. Star, Van der Plas, Van der Meij, De Ridder, De Mooij. Tuinenburg 9 Jongejan Roest 8 46. De Jong Van Schie 7 Verlaan Bakker 7 Slingerland Van Lochem 7 Graaven f Vermeulen 6 Bartels Bennekom - Barendrecht 3-0 (0-0). 6^ Leenen 1-0, 85. Barten 2-0, Splintl Scheidsrechter: Bellinga. Toeschouwen Rode kaart: Pak (2 x geel, Barendrecht)! Volendam - DOVO 0-4 (0-1). 28. Van dd 0-1, 61 Wieringa 0-2, 79 Levant o J Toonen 0-4. Scheidsrechter: Derckse|LJ schouwers: 250. ASWH Kozakken B TerLeede Bennekorn Hoek Lisse Noordwijk Heerjansd. Ajax D0V0 ARC Barendrecht Marken RKAV 22 16 2 4 50 22 12 6 4 42 22 10 8 4 38 22 11 5 6 38 22 12 1 9 37 22 11 3 8 36 22 9 7 6 34 22 9 3 10 30 22 8 5 9 29 22 8 4 10 28 22 7 5 10 26 22 5 2 15 17 22 4 4 14 16 22 2 5 15 11 2tVi 2|in< 3|ro< Xlnr 2ek li n. e( HOOFDKLASSE B Le| Voorschoten '97 - Sparta Nijkerk 0-3 Mark Di|S 0-1, 24 Albert van Nijhuis OSfi Karim Elkadouri 0-3 Scheidsrechter: loc zen Toeschouwers: 500. Keemink H. Borsboom Peicinovic 62 Van Vliet Roest Borst 23. Luykx 6 Jonk 6 Kluivers 4 T. Borsboom 5 Nikic 5 46. Bor 5 Karremans 5 Van Delft ad Capelle - Spakenburg 2-2 (0-2). 25. l+oi 0-1, 40 Heskamp 0-2, 55. Roeland L: Van Gelder 2-2. Scheidsrechter.- Driese10 schouwers: 1000. IJsselm.v. 22 14 3 5 45 Quick Boys 22 13 5 4 44 Capelle 22 11 6 5 39 Rijnsb. B. 22 9 8 5 35 Spakenburg 22 10 4 8 34 Sparta N. 22 9 5 8 32 Excelsior M. 22 9 4 9 31 SH0 22 8 6 8 30 Schevening. 22 7 9 6 30 DeltaSport 22 5 8 9 23 Katwijk 22 6 5 11 23 TOGR 22 5 7 10 22 Huizen 22 4 7 11 19 Voorschot. 22 3 5 14 14 DCG-0din '59 2-1. GVW Gei noord Beursb.. Zuidvogels Odin '59 DCG EERSTE KLASSE A a irs ,°I Zwaluwen'30 ich VRC Mi Rijnvogels Kennemerl. HCSC NAS 19-50 19-36 19-33 19-30 19-30 19-29 Tweede Periode GWV 7-17 Beursb. 7-13 Odin '59 Zuidvogels >rd N l )OS TWEEDE KLASSE Ciiei Oegstgeest-Valken'68 0-1, Soccer Boys- 4-4, De Jodan Boys-DSVP 4-2. Semper A. Valken'68 DS0 Zevenhoven Nootdorp BVCB 18-42 Oegstgeest 18-38 Rohda '76 18-33 DSVP 18-33 Jodan Boys 18-30 Overbos 18-27 Soccer Boys Tweede Periode Semper A. 7-21 Valken'68 Zevenhoven 7-18 Nootdorp DERDE KLASSE A IDV jpr 1de »g. in hel ter LSW'70-Woubrugge 1-3, GHC-Lugdu DWO-Forum Sport 0-4. Forum Sport 18-41 Wassenaar SEV 18-36 Zestienhoven RCL 18-31 SV'35 GHC 18-28 Woubrugge Alphia 18-27 DWO Lugdunum 18-25 LSW'70 I Derde Periode SV'35 3- 9 Forum Sport Lugdunum 3- 7 SEV j VIERDE KLASSE A t, Blauw-Zwart-Abbenes 13-0, Schiplui3 n Kranenburg 1-1. Koudekerk 17-44 Schipluiden ;n Blauw-Zwart 16-33 SJC Leiden 17-30 Leidsche Boys GDA 16-26 Kranenburg ier, Kagia 16-24 Abbenes jj- Hazersw. Boys 17-23 Derde Periode Leiden 3- 9 Blauw-Zwart Koudekerk 3-9 Hazersw. Boys VIERDE KLASSE 8 BSC '68-Alphense Boys 0-2. Floreant 18-38 Sportief Gouda 18-34 Zwammerdam Perkouw 18-34 BSC '68 Ariston'80 18-33 Oudewater Alphense B. 18-30 HION TAVV 18-30 Bergambacht Derde Periode lOt; Alphense B 3-7 Gouda jjgr Oudewater 3- 6 Floreant Ims VIJFDE KLASSE A -Zi hm Van Nispen-Duinoord/J. uitg.. SV0W 20-48 Nat Ned Haagse H.+ 20-47 FC Boshuizen Delft20-44 GWS UVS 20-39 Van Nispen Duinoord/J. 19-32 KSD Oosterheem 20-32 WSB Foreholte 20-27 Marine Tweede Periode Delft 8-21 SVOW Haagse Hout 8-19 Nat. Ned. b, r i)p: erl jva; ene »mi ngf die me bel ng' -Valt hp; md tm ;oF vijfde klasse zondag - kiioe '69 verzuimde gisteren a^or de koppositie te pakken ifro vijfde klasse. De ploeg heeds evenveel punten als Nicpn< boys. Het elftal van Jan Zfn t melk moest nog het restaifi v minuten) inhalen tegen fan ambacht. Maar de 2-0 vtfd; sprong verdween op eigenin als sneeuw voor de zon.ket werd 2-2. De gelijkmaker^ di erg zuur. Want die viel 5 di voor het eindsignaal nahg door richting veranderd sdfui Tim Kluivers wordt aan zijn shirtje getrokken. Een karakteristiek beeld voor het duel met Sparta Nijkerk. De Voorschotenaren lieten zich heel simpel opzij zetten. Foto: Henk Bouwman

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 16