£3 Vacaturekrant Rijnland Optometrist /T.O.A© a Sluittijden 2005 Aht meer banen op vacaturekrant.nl voor personeelsadvertenties Centrum '45 MEDEWERKER GROENBEDRIJF (mlv) DE RAAD VASTGOED voor/mensen Het team van de polikliniek oogheelkunde bestaat uit een maatschap van zes oogartsen, orthoptisten. optometrist T.O A. en polikliniek assistenten. Zij werken samen aan een hoge kwaliteit van patiëntenzorg. Wizi/n op zoek naar een enthousiaste ervaren: voor 20 uur per week (55,56%) Het betreft een vacature voor een dienstverband voor bepaalde tijd dat na een jaar omgezet kan worden in een dienstverband voor onbepaalde tijd. Uw werkzaamheden: - het begeleiden van het diabetes screeningspreekuur; - het ondersteunen van de oogartsenspreekuren; - het verrichtten van perimetrie-onderzoek en ander diagnostisch onderzoek. Wij vragen: - het diploma optometrist of T.O.A. - een servicegerichte stressbestendige klantvriendelijke instelling: - ervaring met geautomatiseerde systemen; - bij voorkeur enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. Wij bieden: - uw salaris bedraagt maximaal 2 848.- (FWG 45/50 afhankelijk van opleiding en ervaring) bij een fulltime dienstverband conform de CAO Ziekenhuizen; - een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden en een eindejaarsuitkering. Informatie over deze functie wordt u verstrekt door mevrouw J.M.van den Berg-Pet. unitcoördinator polikliniek oogheel kunde telefoon 071 - 58 28 583 of mevrouw H. Kemme, oogarts telefoon 0172 - 46 76 73. Voor meer informatie over het ziekenhuis verwijzen wij u naar www.rijnland.nl Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t a v. mevrouw B. Dubbeldam, afdeling personeel organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer 009LD ziekenhuis We hopen u te kunnen verwelkomen in onze organisatie die volop in beweging is! De sluittijden in 2005 voor het aanleveren van materiaal voor personeelsadvertenties zijn: donderdag 10.00 uur voor door HDC Media te vervaardigen advertentiemateriaal (zetwerk) vrijdag 10.00 uur voor digitaal kant-en-klaar advertentie materiaal (CPDF PDF), rechtstreeks aangeleverd of via onze online invoerapplicatie op www.hdcmedia.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Personeel Accountgroep: 075 - 681 36 77/ pag@hdc.nl Stichting Centrum '45 is het landelijk centrum voor de psychiatrische en psychotherapeutische behandeling van oorlogsgetroffenen en slachtoffers van georganiseerd geweld. Er wordt onderzoek gedaan en onderwijs gegeven op het gebied van psychotraumatologie. De behandeling van oorlogsgetroffenen en veteranen vindt plaats in Oegstgeest en de behandeling van getraumatiseerde vluchtelingen en asielzoekers in Noordwijkerhout en Amsterdam. De locaties Oegstgeest en Noordwijkerhout beschikken over een polikliniek, dagkliniek en kliniek, in Amsterdam is een polikliniek gevestigd. Bij Centrum '45 werken circa 160 medewerkers. Wij zoeken voor de Kliniek voor getraumatiseerde Vluchtelingen en Asielzoekers in Noordwijkerhout De Vonk meerdere SOCIOTHERAPEUTEN/ERVAREN B-VERPLEEGKUNDIGEN (m/v) voor een dienstverband van 32 tot 36 uur per week Functie-informatie: - begeleidt cliënten in het dagelijks leefmilieu in de kliniek - geeft psycho-educatie aan cliëntengroepen - voert individuele behandel/begeleidingsgesprekken met cliënten - bewaakt en bevordert als plancoördinator een goed verloop van de behandeling van de toegewezen cliënten - draagt bij aan het ontwikkelen van sociotherapeutische werkvormen voor de doelgroep - neemt deel aan de cliënt- en beleidsbesprekingen van de kliniek - werkt in onregelmatige dienst, waaronder dag-, avond- en nachtdiensten Algemene vereisten: - opleiding verpleegkundige B of HBO-V eventueel aangevuld met andere relevante opleidingen - ervaring met het sociotherapeutische werk en groepswerk - affiniteit met de problematiek van vluchtelingen en asielzoekers en het werken in een multiculturele omgeving - kan zelfstandig en in teamverband werken - heeft zicht op en kennis van het werken in complexe behandelsituaties - voldoende levenservaring en stabiliteit om te kunnen werken met een cliëntengroep met ernstige psychotrauma-gerelateerde problematiek - goede spreekvaardigheid van de Engelse taal; kennis van Frans en andere talen strekt tot aanbeveling Arbeidsvoorwaarden: - de aanstelling is voor de duur van een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband - salariëring vindt plaats volgens de FWG-salarisstructuur en is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring; de functie is ingedeeld in Functiegroep 50 - de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de CAO-GGZ Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J.H. Wessel, hoofd uitvoering Kliniek 'de Vonk' Telefoon 071 3642070. Algemene informatie kunt u vinden op onze website www.centrum45.nl. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen en met vermelding van de functie richten aan: mevrouw A.W.M. Schavemaker, personeelsfunctionaris, Stichting Centrum '45, Rijnzichtweg 35, 2342 AX Oegstgeest, of e-mail naar vacature@cen tru m4 5nl De sector Grondgebiedzaken van de gemeente Oegstgeest is voor de afdeling Beheer Openbare Ruimte (BOR) op zoeh naar een (voor 36 uur per week) Oegstgeest is een mooie groene gemeente met bijna 22.000 inwoners. Oegstgeest ligt vlakbij Leiden en dicht bij de kust. Het voorzieningenniveau in Oegst geest is hoog en dat willen we graag zo houden. De gemeente is ambitieus. De milieuwijk Poel geest wordt de komende jaren voltooid en ook is Oegstgeest bezig met de ontwikkeling van Rijnfront. Rijnfront is het gebied ten westen van de A44. Het is de bedoeling dat hier in de toekomst zowel woningen als bedrijven worden gebouwd. Oegstgeest is niet alleen een mooie gemeente om te wonen, maar ook om te werken. Bij de gemeente werken momenteel zo'n 150 mensen, verspreid over de sectoren Grondgebiedzaken, Middelen, Inwonerszaken en een Staf bureau. De gemeente kent een open en informele cultuur. We werken efficiënt, houden de kosten goed in de gaten en vinden een goede service aan onze inwoners heel belangrijk. Onlangs hebben wij onze identi teit bekrachtigd met een nieuwe huisstijl. Deze huisstijl is vanzelf sprekend ook doorgevoerd in onze vernieuwde website: www.oegstgeest.nl Neemt u hier als mogelijk toekomstig medewerker van Oegstgeest eens een kijkje. Oegstgeest staat niet alleen in de regio. Sterker nog, op steeds meer beleidsterreinen vindt regionale samenwerking plaats. De komende jaren zal de samen werking met de omliggende gemeentes steeds intensiever worden. Dit heeft in de toekomst beslist ook gevolgen voor regel geving, het voorbereiden van beleid en de tijd en aandacht die het ambtelijk apparaat aan deze samenwerkingsverbanden zal moeten schenken. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De functie: De medewerker groenbedrijf heeft een afwisselend en aan trekkelijk werkpakket. Het werkpakket bestaat uit verzorging van het openbare gebied in zijn algemeenheid. Hierbij kan worden gedacht aan het onderhoud van de sportterreinen en diverse aanleg- en onderhoudswerkzaamheden in het groen. Tevens zorgt u voor het schoonhouden en verrichten van klein onderhoud aan diverse machines en gereedschappen. Daarnaast kunt u ingezet worden bij allerlei voorkomende werkzaamheden bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte (bijvoorbeeld gladheids- en calamiteitenbestrijding). Wij zoeken iemand die: In het bezit is van het diploma voor aankomend hovenier of een vergelijkbare opleiding (GBB), of bezig met de studie. U bent tevens in het bezit van een rijbewijs B. Werkervaring is een pre. maar geen voorwaarde. Verder verwachten wij van onze toekomstige collega een positieve, zelfstandige en flexibele instelling. Wat wij bieden: Wij bieden een prettige werksfeer in een team van enthousiaste professionals waarbij kwaliteit voorop staat. De cultuur kan worden omschreven als informeel waarbij snel en doelmatig werken het uitgangspunt vormt. Afhankelijk van uw opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maximaal 2.038,- bruto per maand voor de functie van medewerker groen (schaal 4). Tevens is een ongemakken- toelage en een kledingtoelage van toepassing. De gemeente Oegstgeest biedt haar medewerkers een uitstekend pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden aan zoals een fietsenplan, ouderschapsverlof, diverse beloningsinstrumenten, een persoonlijk ontwikkelingsplan (POP) en een regeling kinder opvang die het werken bij de gemeente Oegstgeest nog aantrekkelijker maken. vVl/y GEMEENTE OEGSTGEEST De Raad Vastgoed B. V gevestigd te Katwijk is een modern en innovatief vastgoedbedrijf Het bedrijf is zeer actief in het realiseren en beheren van bouwprojecten in het westen van het land. Voor de afdeling beheer zijn wij op zeer korte termijn op zoek naar een kandidaat voor de fulltime functie van een: ONDERHOUDSMEDEWERKER - in een informeel en enthousiast bedrijf- Uw functie: U verricht onderhoudswerkzaamheden aan, in en rond de bij De Raad Vastgoed B V in beheer zijnde kantoor- en bedrijfsgebouwen, woningen, hotels en garages. De werkzaamheden zullen voornamelijk worden uitgevoerd in samenwerking met onze beheerders. De opdrachten lopen uiteen; nazorg, onderhoud, reparaties en (kleine) verbouwingen. Voor deze functie denken wij aan iemand die: - de nodige werkervaring heeft m de bouw of het plegen van onderhoud; - minimaal m het bezit is van het diploma MTS Bouwkunde, eventueel met aanvullende cursussen; - beschikt over goede communicatieve vaardigheden; in het bezit is van een geldig rijbewijs B en E; - beschikt over verantwoordelijkheidsgevoel; flexibel is. De Raad Vastgoed B.V. biedt: I - een leerzame, leuke en afwisselende baan op een groeiende afdeling; I - volop ruimte om initiatieven te ontplooien en te ontwikkelen; i - passende salariëring en arbeidsvoorwaarden i Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: i De Raad Vastgoed B.V T.a.v. de heer H Kralt Postbus 3081 2220 CB KATWIJK i Voor telefonische informatie over deze functie en De Raad Vastgoed B.V. kunt u I contact met ons opnemen op het telefoonnummer 071-4051414 of via e-mail op het adres info@deraad nl 1 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Sandtlaan 36 2223 GG Katwijk Tblefoon 071 - 4051414 Fax 071 - 4051404 internet: www.dcraad.nl email; info@deraad.nl Uw reactie: Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning sturen t.a.v. de heer S.A. Karthaus, personeels consulent afdeling Personeel en Organisatie. k gemeente Oegstgeest. Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. U kunt ook per e-mail reageren naar karthaus@oegstgeest.nl. Voor meer informatie omtrent de functie kunt u contact opnemen met de heer J. van der Heide, afdelingshoofd BOR, tel. (071)519 18 52.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 24