3 Leef jé uit in jë Vacaturekrant Holland Rijnland Rayonbeheerder Short Stay (m/v) 9e Kansen bieden en kansen krijgen Dat is de zorg van Valent RDB Leiden De gemeente Leiden zoekt v/m: Enthousiaste oproepkrachten voor de functie van baliemedewerker P&0- adviseur (m/v) meer banen op vacaturekrant.nt if Wonen heeft ca. 5.500 verhuur- riheden in eigendom en beheer. Ongeveer 1.200 wooneenheden bevinden zich in monumentale ■n in de historische binnenstad. Voor studenten uit binnen- en Inland en voor jongeren zijn we de grootste aanbieder van Mrulmte in Leiden en omgeving, mij ons werken 55 medewerkers. I Wonen is een open en innova- 7organisatie die nieuwe kansen t voor haar huidige en nieuwe \engroepen Daarbij staat onze schappelijke verantwoordelijk- 'als woningcorporatie centraal. Binnen onze organi satie houdt de afde ling Short Stay zich I bezig met de verhuur van gestoffeerde en gemeubileerde woonruimte en met serviceverlening aan internationale stu denten en andere gasten. Ook be middelt Short Stay bij tijdelijke verhuur voor derden. Op de afdeling werken vijf medewerkers. Voor de afdeling Short Stay zoeken wij per direct een flexibele technische collega met een dienstverlenende instelling voörde functie van (36 uur) Functie De rayonbeheerder voert het technisch en sociaal beheer uit in het aangewezen rayon. Werkzaamheden Voert (herstel)werkzaamheden uit; Verricht inspecties en beoordeelt de staat van oplevering; Verleent technische assistentie bij inrichting van de panden; Houdt spreekuur ten behoeve van bewoners; Bemiddelt bij conflicten en verwijst door bij complexe situaties; Voert sleutelbeheer van panden in het rayon; Participeert in de wachtdienst regeling. Wij vragen Opleiding HAVO/MBO niveau op technisch vakgebied; Aantoonbare technische werkervaring; Goede beheersing van Engelse taal in woord en geschrift; Goede contactuele eigenschappen; Klantgerichte instelling; Zelfstandig, maar ook teamplayer; Kennis van Word, Access en Excel; In bezit van rijbewijs BE. Ons aanbod Wij bieden een aantrekkelijke functie in een open en sociale, professionele werkomgeving. De functie is fulltime d.w.z. 36 uur per week. Goede secundaire arbeidsvoor waarden waaronder opleidingsmogelijkheden. Op de functie is de CAO Woondiensten van toepassing. Het salaris voor deze functie bedraagt in aanvang minimaal 1.967,- en maximaal 2.520,- bruto per maand met een uitloop naar 2.772,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Reacties Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw D. Elfers, manager Short Stay, tel. (071} 51617 29. Uw sollicitatie kunt u tot 9 april 2005 richten aan de directie van StS Wonen, Postbus 11275, 2301 EG leiden o.v.v."sollicitatie" op de envelop. Solliciteren per e-mail kan ook: pz@slswonen.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen we niet op prijs. je eigen thuis Een nieuwe samenwerking in een historische regio nd Rijnland is het samen- ingsorgaan van zestien ienten in het noorden van Holland. Een aantrekkelijke in het hart van de Randstad .eiden als centrumgemeente, wisseling van steden en en, duinen, bollenvelden, n en groene ruimte maken nd Rijnland geliefd bij iners, bedrijven en toeristen. Hand Rijnland geven de ;enten samen richting aan een wichtige ontwikkeling van de door afspraken te maken op ibied van ruimtelijke ordening, n, verkeer en vervoer, natuur dschap, economische zaken, ie en de sociale agenda. |lland Rijnland werken samen: nade, Hillegom, Katwijk, Leiden, [rdorp, Lisse, Noordwijkerhout, wijk, Oegstgeest, Rijnsburg, nheim, Valkenburg, Voorhout, Ichoten, Warmond en prwoude. d Rijnland, Grachtweg 42, us87,2160AB Lisse. '252) 46 24 00 -kt-iet: www.hollandrijnland.net Samenwerkingsorgaan Holland Rijnland zoekt Beleidsmedewerker V/M aandachtsgebied Ruimte 32 uur p/w (salarisschaal 11) Beleidsmedewerker V/M aandachtsgebied Sociale Agenda/Werk Inkomen 32 uur p/w (salarisschaal 11) Projectleider V/M aandachtgebied Verkeer Vervoer 24 uur p/w (salarisschaal 10) Medewerker financieel/administratief beheer V/M aandachtsgebied Collectief Vraagafhankelijk Vervoer 32 uur p/w (salarisschaal 9) Stafmedewerker Personeel Organisatie V/M 32 uur p/w (salarisschaal 9) Voor alle functies geldt dat het aantal uren bespreekbaar is. Kijk voor informatie over de inhoud van de functies, de functie-eisen en de arbeidsvoorwaarden op: www.hollaiidriinland.net/vacatures De vacatures zijn gelijktijdig in- en extern opengesteld. Sollicitaties voor 11 april per e-mail te richten aan: vacatures@hollandrijnland.net Adverteren? 075-6813677 pag@hdc.nl Geef enthousiaste mensen de ruimte en de goede ideeën komen vanzelf. En voor goede ideeën staan we altijd ope Om te zorgen dat de problemen van morgen vandaag al een oplossing kennen. Noem het ambitieus. Wij zien het liever als pro-actief werke Er is wel iets waar je rekening mee moet houden: voordat je er erg in hebt, zit je er middenin. Op een terrasje aan de Nieuwe Rijn bijvoorbeeld. Dienst Informatie en Dienstverlening, afdeling Burgerzaken Je adviseert en informeert de burger bij het aanvragen van documenten zoals paspoorten, rijbewijzen en uittreksels. Je maakt met behulp van de aanvraagformulieren de vereiste documenten, bewijzen etc. Uiteraard heb je hierin een belangrijke con trolerende functie. Je hebt een HAVO- danwel MBO-opleiding, bent klantgericht en bereid vakgerichte cursussen te volgen. Je hebt ervaring met het toepassen van wet- en regelgeving in klantcontacten. Voor meer informatie bel je op woensdag of vrijdag met Ruud Heemskerk, telefoon 071-516 5432. Na een inwerkperiode kunnen de oproepkrachten de vaste medewerkers vervangen. Je bent bereid zowel ochtend- als mid dagdiensten en op de donderdagavond van 17.30-20.00 uur te werken. Verder verwachten wij dat je goed bereikbaar bent, je je onverwacht op korte termijn vrij kunt maken om in te vallen, snel op het werk kan zijn, bereid bent om voor langere tijd als oproepkracht beschikbaar te blijven en dat je in de vakantieperiodes van de vaste medewerkers kunt werken. De oproepkrachten ontvangen een uurloon dat afhankelijk is van leeftijd en ervaring. Je basissalaris (15 uur) wordt maande lijks uitbetaald; de overige uren worden per kwartaal uitbetaald op declaratiebasis. Je salaris bedraagt maximaal 2.257,- bruto per maand (schaal 6) bij een 36-urige werkweek. Wanneer je opgeroepen wordt, verbind je je in beginsel de werk zaamheden te verrichten. Een oproep kan uiterlijk 12 uur voor de aanvang van de werkzaamheden worden afgezegd. Een schriftelijke reactie kun je vóór 11 april 2005 richten aan het stafbureau PICOF van de Dienst Informatie en Dienst verlening, ter attentie van Marian Brandt, Postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacaturenummer ID05/09. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De zorg van Valent RDB biedt mensen kans op een plezieriger leven. Tegelijk bieden wij jou een uitdagende baan, met mooie ontplooiingskansen en ruimte voor vernieu wing. Wij stimuleren aanstormend talent om het beste uit zichzelf te halen. Dat alles doen wij in een hechte samenwerking waarin eerlijkheid, openheid, vertrouwen en wederzijds respect voorop staan. Voor de regio Bollenstreek standplaats Sassenheim, zijn wij voor de duur van een zwangerschapsverlof op zoek naar een Onze cliënten in staat stellen zo lang mogelijk de regie over hun eigen leven te voeren. Die doelstelling staat centraal in de zorgaanpak van Valent RDB. Dat straten wij uit in onze dienstver lening en die instelling vinden wij terug in de mensen die ons team komen versterken. De bij zondere sfeer die dat oplevert, tref je aan in alle geledingen van onze organisatie. Voor 26 uur per week Over de functie: het betreft een tijdelijke functie voor de duur van een periode van begin juni tot half oktober 2005 de P&0 adviseur ondersteunt en adviseert het management van de regio bij implementatie en uit voering van het sociaal- en personeelsbeleid hij /zij wordt hiërarchisch aangestuurd door de regiomanager Bollenstreek functioneel gebeurt de aansturing vanuit het hoofd P8.0 Wij vragen: een afgeronde HBO P&A opleiding of gelijkwaardig met enkele jaren ervaring, bij voofeur in de intramurale -en extramurale zorgverlening kennis van relevante wet- en regelgeving communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk (in staat om op alle niveaus te kunnen communiceren) servicegericht innovatief en creatief kennis van Word en Excel stressbestendigheid en prioriteiten kunnen stellen Wij bieden: een gevarieerde en zelfstandige functie salariëring conform de CAO- voor de Verpleeg- en Verzorgingshuizen FWG 55 tegemoetkoming kosten kinderopvang Nieuwsgierig naar jouw kansen bij Valent RDB? Voor nadere informatie over deze functie kun je contact opnemen met mevrouw T. Boudesteijn, regio manager Bollenstreek, telefoonnummer (0252) 34 51 19. Solliciteren? Stuur je schriftelijke sollicitatie voor 10 april 2005 naar Valent RDB, afdeling Werving Selectie, Postbus 592, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer 5492/1. Valent RDB is dagelijks met ruim 2400 medewerkers actief in de gehele Duin- en Bollenstreek. De organisatie biedt de volgende diensten: Thuiszorg, verzorgingshuiszorg, verpleeghuis- zorg, maatschappelijk werk, jeugdgezondheidszorg 0-4 jaar, voeding- en dieetadvisering, thuishulp door vrijwilligers en aanvullende (particuliere) diensten. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. www.valentrdb.nl

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 21