f FAMI L erichten Rijnland WAGEMAKE overzicht overlijdensberichten art 2005 ra s KRAS Zondagsdienst op Goede Vrijdag 25 mat DONDERDAG 24 MAART 2005 Blijf mij nabij, wanneer het duister daalt. Tot ons grote verdriet delen wij u mede, dat op 82- jarige leeftijd is overleden, mijn lieve echtgenoot, onze onvergetelijke vader, onze trouwe grootvader Jan Bastiaan Proper Leiden, 5 januari 1923 Wassenaar, 18 maart 2005 Wassenaar: E. I. Proper-den Duik Leiden: R. J. Proper M. S Proper-Pelger Manon, jan Willem, Maarten Fayence (Fr.): M. Proper J. H. Beekman Saskia, Fabienne Oegstgeest: A. B. Proper Y. O. M. Proper-Groenen Bas-Jan Wassenaar, 24 maart 2005 'De Witte Hoogt' Meijboomlaan 4, 2242 PR In overeenstemming met zijn wil heeft de begrafe nis op 23 maart in besloten familiekring plaatsgevonden. Heel verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Adriana Hënderika (Adri) Volker-Visser weduwe van Willem Volker (18 december 2001 Sliedrecht Oegstgeest 31 augustus 1917 22 maart 2005 Zij had een levenslustig en sterk karakter. Wageningen: Kees Volker Corry Volker-Gosselaar Leentje, Tijs Hohegeiss (D): Riekje Volker Wolfgang Wetzig Viviane, Marijke, Louise Leiden: Nico Volker Kloetinge: Nelleke Volker Kees Steur Klaas, Gijs, Teun Rijpwetering: Gerard Volker Colinda van der Helm Correspondentieadres: Thijsselaan 15 6705 AK Wageningen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 26 maart van 9.15 tot 10.15 uur in het verzorgings centrum Hofwijck, Hazenboslaan 38, Oegstgeest. Aansluitend vindt om 12.00 uur de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats van Sliedrecht aan de Thorbeckelaan. Ondanks alles, was er telkens weer zijn lach. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft bete kend delen wij u mee dat, moedig tot het laatste moment maar door ziekte verzwakt, van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze va der, schoonvader en opa Wim Wijsman Pips in de leeftijd van 68 jaar. Annie Wijsman-van de Berg André André Michael Nanda en Cor Danny Melissa Leiden, 23 maart 2005 Marnixstraat 2A 2316 EN Leiden Wim is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, waar gelegenheid is tot afscheid nemen en condo leren op vrijdag 25 maart van 19.30 tot 20.15 uur. De samenkomst voorafgaand aan de crematie vindt plaats op zaterdag 26 maart om 12.00 uur in de au la van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de samenkomst is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. f Wat was je sterk en arbeidzaam steeds heb je voor eenieder klaargestaan. Flink was je, je hele leven. Moedig ben je tot het einde gebleven. Diepbedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor zijn gezin heeft betekend, geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenorhen mijn lieve man, onze onvergetelijke vader, schoonvader en aller liefste opa, onze broer, zwager en oom Hendricus Martinus Lauwrentius Herruer Henk echtgenoot van Lida van der Linden Sassenheim, 29 januari 1928 t Sassenheim, 23 maart 2005 L. Herruer-van der Linden Martien en Lia Mariska en Arlo Erik en Barbara Jeroen Petra en Mark Theo en Thea Frank en Jacqueline Mark Sander Jasper Henk en Marja Justin Kayleigh Chanina Tristen en verdere familie Sassemerhof 21 2171 SB Sassenheim Henk is overgebracht naar het Ui vaartcentrum 'Vliem', Jacoba van Beierenlaan 4 te Sassenheim, alwaar gelegenheid is tot condoleren op vrijdag 25 maart 2005 van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 26 maart 2005 om 10.00 uur in de St. Pancratiuskerk, Hoofdstraat 188 te Sassenheim, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op het kerkhof bij de kerk. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na de be grafenis in 'De Oude Tol', Hoofdstraat 147 te Sas senheim. Geen bezoek aan huis. Dankbaar voor de liefde en zorgzaamheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u bedroefd kennis dat omringd door haar dierbaren rustig is in geslapen onze lieve moeder, oma en overgroot moeder Maria Cornelia Vioen-Opdam weduwe van Piet Vioén Noordwijkerhout, 1 januari 1914 Leiden, 21 maart 2005 Onze bijzondere dank voor de liefdevolle verzorging gaat uit naar het verzorgend personeel van Verpleeghuis Overrhijn, afdeling Oranjegracht. Berkel Enschot: Jan en Connie Vioen-Wey Marjan en Kees Stjin, Daan Pieter en Michella Sabine en Martijn Floor en Barbara Evelien en Remco Zaandam: Riet en Jan Oomens-Vioen Rob en Marije Bjarne, Hjalmar, Lasse Marcel en Sabine Alphen a.d. Rijn: Joke en Jacques van Vliet-Vioen Freek en Lies Julia, Bo Jacco en Richelle Correspondentieadres: M. J. S. Oomens-Vioen Syltpier 16 1506 BX Zaandam Moeder is overgebracht naar de rouwkamer van Verpleeghuis Overrhijn, Willem de Zwijgerlaan 44 te Leiden. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 26 maart om 11.45 uur in de kapel van Vepleeghuis Overrhijn. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Op hetzelfde moment, waarop iemand tegen mij zei: 'Kijk, hij is weg' zijn er aan de andere kant ogen die hem zien komen en stemmen, die vol blijdschap zeggen: 'Kijk, daar komt hij'. Plotseling is van ons weggenomen, op de leeftijd van 50 jaar, mijn lieve man en lieve papa Eeuwke Wobbe Westra Joeke Nel ie Westra-van den Berg Jelle Westra Kanaalstraat 3 2231 KA Rijnsburg 22 maart 2005 Gelegenheid tot condoleren vrijdag 25 maart a.s. van 17.00 tot 18.30 uur in de Immanuelkerk, Kerk straat 5 te Rijnsburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden op zater dag 26 maart a.s. om 11.00 uur in de Maranatha- kerk, Burg. Hermansstraat 40 te Rijnsburg. Aanslui tend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Na de begrafenis is er gelegenheid om te condole ren in de bovenzaal van de Immanuelkerk. Geschokt en intens verdrietig geven wij u kennis van het volkomen onverwachte overlijden van mijn lieve zoon, onze onvergetelijke broer, zwager en oom Joeke Westra in de leeftijd van 50 jaar. C. Westra-Star Theo en Nel Henk en Saskia Bert Wobbe en Leo Jan en Leny Gert en Ria Kees en Irma Sam en Liesbeth Neven en nichten Wij zullen zijn tomeloze positieve energie en zijn persoonlijke inzet voor eenieder van ons nimmer vergeten. Rijnsburg, 22 maart 2005 jelle en Nelie, jullie moeten nu samen zoeken naar een nieuw begin. Dwars door een dal van tranen, zo vol herinnering jullie hadden nog zoveel plannen, wildpn samen nog zoveel doen. Onvoorspelbaar, onvoorstelbaar wat de dood met deze plannen kan doen. Wij zijn heel erg geschrokken van het bericht dat Joek Westra vader van Jelle uit groep 3 zo plotseling is overle den. Wij wensen Jelle en zijn moeder Nelie heel veel sterkte toe en dat zij de kracht van onze he melse Vader mogen ontvangen om dit grote gemis te kunnen dragen. Leerlingen, ouders, bestuur en team van p.c. basisschool 'Oranje-Nassau' Rijnsburg, 22 maart 2005 'Heer waar dan heen tot U alleen' Plotseling is uit onze familie kring weggenomen onze lieve neef Joeke Westra Op de leeftijd van 50 jaar Moge God, Nelie en Jelle en zijn moeder en verde re familie nabij zijn in deze moeilijke tijd. Uit aller naam: Familie Star neven en nichten Rijnsburg 22 maart 2005 Naam overledene Marie Jeanne ter Borg-Pot Willemina Langenbach Heinkje Vastenburg-Criffioen, weduwe van Elbert Vastenburg Janny de Bruin-Tuinman Johanna Elisabeth Bolding-Booter Margaretha Bloem Jacoba Barendina Poggemeier Gerardus Antonie Breems Maria van Amsterdam-Steijn, weduwe van M. P. van Amsterdam Gerardus Adrianus Johannes Nijssen, weduwnaar van C. M. Karrenbeld Johannes Koldenhof Leonardus Adrianus Duijn Anna Geertruida Cornelia Kuijper-de Jong Sietske Geertje Truida Steffens-Crombeen, weduwe van G. H. Steffens Monique Blom-van der Wereld Karl Heinz Bouwman Hendrik Willem Moen Annemieke de Jong Hendrikus Jacobus Ebbelaar Bonsje Deen-van den Heuvel Gijsbertus Melchior de Gier Teunis Molema Hermanus Frederik Bronwasser Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium 1928 Hilversum 25 mrt. 14.30 uur Crematorium Den en Rustte Bilthoven 1910 Veenendaal 24 mrt. 14.30 uur Crematorium Den en Rustte Bilthoven 1916 Huizen 26 mrt. 12.45 uur Algemene Begraafplaats te Hilversum 1943 Hilversum 25 mrt. 10.30 uur Crematorium Daelwijck te Utrecht-Noord 1927 25 mrt. 14.45 uur Crematorium Westgaarde te A'dam-Osdorp 84 jr. Leiderdorp 25 mrt. 13.00 uur Begraafplaats Rhijnhof te Leiden 98 jr. Hoogeveen in besloten kring 1931 Haarlem 24 mrt. 15.00 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 83 jr. Roelofarendsveen 24 mrt. 10.30 uur Menswordingkerk te Leiderdorp 1914 Haarlem 24 mrt. 15.45 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 79 jr. Oegstgeest 24 mrt. 15.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden 1908 Haarlem 25 mrt. 12.15 uur Begraafplaats Westerveld te Driehuis 1922 Loenen a.d Vecht 25 mrt. 14.45 uur Crematorium Daelwijck te Utrecht-Noord 94 jr. Haarlem 25 mrt. 10.30 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 40 jr. Haarlem 25 mrt. 11.00 uur R.K. Begraafplaats St. Jozef te Haarlem 1925 Ijmuiden in besloten kring 1937 Hilversum 26 mrt. 09.45 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven 1962 Hilversum 24 mrt. 10.30 uur Noorderbegraafplaats te Hilversum 72 jr. Bussum 25 mrt. 15.00 uur Crematorium Almere te Almere 1924 Huizen 26 mrt. 12.00 uur Algemene Begraafplaats te Blaricum 1941 Eerbeek 25 mrt. 15.00 uur Crematorium te Dieren 85 jr. Oudshoorn 24 mrt. 14.00 uur Algemene Begraafplaats,Koudekerk a.d. Rijn 81 jr. Huizen 25 mrt. 09.30 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven nestf* God is with you more than ever when you think you'll manage never y* When you feel all down and out J Helpless, lonely, full of doubt Listen carefull, look above feel his comfort, love His love 'Dit kan niet waar zijn!' Wij zijn verbijsterd door het plotselinge en veel te vroege overlijden van onze geluidsman en geliefd bandlid Joek Westra Wij wensen Nelie en Jelle alle sterkte toe met het verlies van hun man, vader en beste vriend. Arenda Gerard Hanno Jasper Nico Riny Joek, je blijft altijd in ons hart. En plotseling was het stil.... Joek Westra Nelie en Jelle héél veel sterkte. Bestuur buurtvereniging Kanaalstraat Verbijsterd zijn wij door het overlijden van onze al tijd behulpzame buurman Joek Wij zullen hem missen. Wij wensen Nelie, Jelle en familie veel sterkte toe. Buren Kanaalstraat en Katwijkerweg De Heer is mijn h, J| Een bijzondere vrouw heeft ons verlat II Wij blijven achter met mooie herinner, n> vol dankbaarheid. ov mi en aai Wie haar gekend heeft, weet wat wij nu missen. Verdrietig, maar dankbaar voor alle lief wijsheid, die we tijdens haar lange leve wi haar mochten ontvangen, geven wij u kennner het toch nog onverwachte overlijden, o >rl< jarige leeftijd, van mijn lieve zorgzame mi e^\ schoonmoeder, onze oma en oude oma f c je van Hooidonk-Hofi tic Dirkj sinds 1972 weduwe van Nicolaas van Hot Cees van Hooidonk Truus van Hooidonk-van derf0" Nicolette en Ruud Marlou Linda en Peter Sophie, Jasmijn f, e tpl tpl in •t 22 maart 2005 Rosenburch 173 2321 RG Leiden Correspondentieadres: C. van Hooidonk Zijldijk lc 2352 AA Leiderdorp Er is gelegenheid tot afscheid nemen en leren op Goede Vrijdag 25 maart van 18, 19.00 uur in uitvaartcentrum Monuta 't Huys, Gitstraat 1 te Leiden. De begraf enisplechtigheid zal worden gel op zaterdag 26 maart om 10.00 uur in aar van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhij din (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot a ren in de ontvangkamer van Rhijnhof. "!l Je a ier ma ir.l lee 011 ge gei Geschokt zijn wij door het onverwachts overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Eeuwke Westra Zijn grote deskundigheid, zijn enthousiasme en be trokkenheid zijn voor het bedrijf van grote waarde geweest. Wij zullen hem in grote dankbaarheid herinneren en zeer zeker gaan missen na bijna 33 jaar trouwe dienst binnen onze onderneming. Hij heeft bergen werk verzet en wilde nog zo veel meer Wij wensen zijn vrouw Nelie en zoon Jelle veel sterkte bij het verwerken van dit plotselinge verlies. Namens directie en medewerkers: Fluitronics Nederland Doedijns-Thermo Electric Waddinxveen, 23 maart 2005 Wij ontvingen het droevige bericht dat is ove1^ hij Betsie de Vree-de Zeeuv Betsie is de echtgenote van onze collega A Vree, waarnemend directeur van de unit T$" van ROC Leiden. Wij wensen André en zijn kinderen veel krat bij het dragen van dit grote verlies en hopen gesterkt zullen worden door de herinneringe^ hun echtgenote en moeder. Namens alle collega's van ROC k-j Jacques van Gaal Voorzitter college van bestuur Cc lur ewi lreland& Rondje IERLAND met excursies naar o.a. Cliffs of Motier, Rock of Cashel en Kilkenny Castle Extra ingekochtl Vorig jaar was onze boeiende 8-daagse rondreis door het veelbezongen ledand een groot succes Vandaar dat wij onze uiterste best hebben gedaan om voor komend zomerseizoen wederom met een voordelige aanbie ding naar dit prachtige land voor de dag te komen En dat is gelukt! Want deze zeer complete rondreis kunt u al boeken vanaf slechts 5691 Ierland wordt gekenmerkt door ruige heuvels, diepgroene weiden, hoge bergen, machtige kastelen, statige landhuizen, karaktenstieke dorpjes en een vnendelijke bevolking. Tijdens deze schitterende rondreis bezoeken we onder andere Bunratty Castle, Kilkenny Castle, het fort Rock of Cashel de sensationele Cliffs of Moher en de sfeervolle hoofd stad Dublin Gaat u mee naar het veelzijdige Ierland' REISPROGRAMMA IN HET KORT Na onze rechtstreekse vlucht van Rotterdam naar Dublin gaan we naar het eerste hotel in het graafschapTipperary, waar we de eerste 3 nachten verblijven. Vanuit het hotel maken we excursies naar oa het indrukwekkende Birr Castle, waar u heerlijk in de tuinen kunt wandelen, en het imposante fort Rock of Cashel Tevens organiseren we een facultatieve excur sie naar het in de 12e eeuw gebouwde Kilkenny Castle en Waterford. Daarna rijden we naar het graafschap Clare, waar we de laatste 4 nachten verblijven. In deze regio brengen we o.a. een bezoek aan de indrukwekkende Cliffs of Moher, die op het hoogste punt zo'n 230 m loodrecht uit zee oprijzen Ook maken we een mooie tocht door het fascinerende natuurge bied de Burren, een onverwacht maanlandschap met een unieke vegetatie Daarnaast organiseren we nog een faculta tieve excursie door het schitterende nationale park van Connemara met afwisselend ruige bergen, meren en stroom pjes. en het bijzondere Kylemore Abbey Tenslotte maken we een prachtige tocht naar het graafschap Kerry in het zuiden.Via llmenck rijden we naar Ardfert Castle-Island en we nemen een kijkje in het stadje Tralee We sluiten deze schitterende reis af met een korte stadstour door het gezellige Dublin Vertrekdata HZ 14.585 4-18 1-22 6-20 Augustus 3-17-31 September 21 €569 €569 €569 €569 €569 Toeslagen per persoon: I -persoonskamer 149?lucht- haven-Aoeristenbelastlng en reservermgskosten 39 Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: fooien, facultatieve excursies, luchhaven- /toer.belasting en reserverlngskosten, div verzekerin gen Min. aantal deelnemers 30. Uit. ann termijn bij onv. deeln.. 7 dagen voor vertrek. Vraag uitgebreide reisbe schrijving reiSnr. HZ 14.585 Ook op zondag telefonisch bereikbaar! SfelS'I/élk# n't/ www.kras.nl ]KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote JgJ Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 ^T Baam Bnnkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 ziekenhuis 0p Goede Vrijdag 25 maart zijn de poliklinieken en de laboratoria van het Rijnland Ziekenhuis in Leiderdorp en Alphen a/d Rijn gesloten. Dit betekent dat patiënten op vrijdag 25 maart niet kunnen bellen voor het maken va afspraak en niet terecht kunnen voor bloedprikken of andere laboratoriumonderzoekeil

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4