FAMI JantjeöBetcr erichten Laat kinderen spelen KLAASSENS Manisch-depressieE Wat n Shoppen in DÜSSELDGE Advertentieservice hdcmedTa unicef# Let op dit keurmerk overzicht overlijdensberichten art 2005 b www.vmdb.nl 1 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten® hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699 Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van welke editie(s), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Enige kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in Rijn en Vliet te Leiden is heden rustig ingeslapen onze lieve moe der, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Petronella Marks-Betgen sinds 4 maart 2000 weduwe van Jacobus Marks 20 februari 1917 +20 maart 2005 Leiden: Al ie en Gerard Echten: Nel en Harry klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: H.L. van Gulden Vledders 5 7932 PT Echten (Dr). De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op donderdag 24 maart om 16.00 uur in crematorium "Rhijnhof", Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Als u samen met ons afscheid wilt nemen, wordt u om 15.45 uur in het crematorium verwacht. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren. Geschokt en intens verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Johannes Koldenhof Drie dagen na het overlijden van zijn zoon Hans in de leeftijd van 79 jaar. Maria Koldenhof-Truijers Hennie en Sjaan Koldenhof-Lamboo Richard en Simone Raymond Dick Koldenhof en Fanja Kesbeke Gonnie Koldenhof-Zwetsloot Hennie van Leeuwen Mark en Monique Thomas, Sydney Natascha en Dennis Anouchka Nico en Marjan van Leeuwen-van der Reijden Debby en Matthijs Brenda en Roy Rob en Wil van der Voort-van Leeuwen Sanne en Jeroen Lieke Huub Ron en Esther van Leeuwen-van den Berg Ichelle Leiden, 19 maart 2005 Boerhaaveplein 38 2343 LV Oegstgeest. Hans is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid wordt gehouden in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden op donderdag 24 maart om 15.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. "De Heere zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in der Eeuwigheid. Psalm 121:8. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons tijdens haar leven heeft meegegeven, geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd, maar voor ons toch nog onverwachts, uit ons midden heeft wegge nomen onze moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder Derkje de Lange-Wessels weduwe van Marinus de Lange, in de gezegende ouderdom van 103 jaar. Katwijk: G.J. de Lange J. de Lange-Glasbergen Valkenburg: G. de Mooij-de Lange P. de Mooij Klein- en achterkleinkinderen Valkenburg ZH, 21 maart 2005 Rijnweide 38 Correspondentie-adres: G. de Mooij-de Lange, Burg. Lotsystraat 112235 CX Valkenburg. Onze moeder en oma is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot condoleren op woensdag 23 maart van 20.00 - 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. don derdag 24 maart om 13.30 uur in de Oranjezaal van het Kerkelijk Centrum "Het Anker", Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de fórklaan te Katwijk aan Zee. GEEN BLOEMEN Kleine oorzaken Grote gevolgen Met grote verslagenheid moeten wij u in kennis stellen van het plotselinge overlijden van mijn zeer dierbare en zorgzame vrouw, lieve moeder en onze schoonzus en tante Jacoba Theodora Spierenburg-Rehling Coby in de leeftijd van bijna 70 jaar. Reeuwijk-Brug: P. Spierenburg Rodion Zevenaar: mr. S. Halbertsma C. J. Halbertsma-Spierenburg Falco Reeuwijk-Brug, 18 maart 2005 Poelruit 15 2811 SW Reeuwijk-Brug Coby is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 24 maart van 11.30 tot 12.15 uur. De begrafenisplechtigheid zal aansluitend worden gehouden om 13.00 uur in de aula van begraaf plaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van Rhijnhof. Enige kennisgeving In alle rust en in ons bijzijn is kalm ingeslapen Elisabeth van Berge Henegouwen-Blok weduwe van Antonius Johannes van Berge Henegouwen in de leeftijd van 93 jaar. Uit aller naam: Anneke van Berge Henegouwen Wij bedanken het verzorgend personeel van de afdeling Kraaiennest van 'Mariënhaven' voor de liefdevolle verzorging. 16 maart 2005 'Mariënhaven' Mgr. Aengenentlaan 1 Warmond Correspondentieadres: Antonie Duycklaan 10 C 2334 CD Leiden De bijzetting in het familiegraf heeft in besloten kring op 21 maart plaatsgehad op de Algemene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Slechts enkele weken scheiden vreugde en verdriet. Na een kortstondig ziekbed is in ons bijzijn rustig ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder en vriendin Riek Bink-de Ru 4 augustus 1925 19 maart 2005 'Doe ze allemaal maar de groeten van me' Velden: Eric Bink Hanneke van den Dop Leiden: Bert Mieremet Correspondentieadres: Bong 20 5941 NL Velden Riek is opgebaard in Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis vindt plaats op donderdag 24 maart om 12.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. In liefste herinnering 22 maart 2001 22 maart 2005 In memoriam Wilma Franse-Hogewoning Cees, Linda en Richard, Rogier PRINGLE FOR LADIES NIEUWE VOORJAARSCOLLECTIE Een grote collectie LADY-BRAX pantalons v.a 88,- combineren fantastisch met de PRINGLE jumpers en vesten. BREESTRAAT 114ab LEIDEN Help mee in de strijd teg|n kinder si" rit r Word nu lid van Unicef Bel 0800 1133 KINDEREN EERST Voor vragen over het CBF-Keur: Centraal Bureau Fondsenwerving Tel: 0900 202 55 92 0,35 p.m.) www.cbf.nl VOOR GOEDE DOELEN Naam overledene Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium Christina Nieuwland-van der Linde 1922 Voorschoten 22 mrt. 14.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden Gerritje Lagemaat-Hoetmer, weduwe van Joh. Lagemaat 1913 Eemnes 23 mrt. 13.00 uur Algemene Begraafplaats te Hilversum Nel Monnereau-van Dam, echtgenote van Wil Monnereau 1919 Utrecht 23 mrt. 13.30 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven Johannes Cornelis Zevenhoven 64 jr. Zoeterwoude 23 mrt. 11.30 uur Begraafplaats Meerburg te Zoeterwoude Petrus Wijnandus Cegienas van Kessel 1924 Leiderdorp 23 mrt. 13.00 uur Begraafplaats Eikelenburg te Rijswijk Josephine Hartnett 1934 Leiden 24 mrt. 11.00 uur Begraafplaats Rhijnhof te Leiden Hen van Duffelen 1945 Haarlem 24 mrt. 13.00 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Agnes van der Hulst-van Stijn, weduwe van Henk van der Hulst 87 jr. Warmond 23 mrt. 10.30 uur Parochiekerk St. Matthias te Warmond lohanna Margaretha Albretina Faase, echtgenote van Jaap Vink 82 jr. Velsen-Zuid 23 mrt. 14.00 uur Sacramentskerk te Bloemendaal Tinie van Delft-Durieux 59 jr. Rijnsburg 22 mrt. 14.00 uur Maranatha kerk te Rijnsburg Elly van der Wel-Teitsma, weduwe van Kees van der Wel 1929 Soest 23 mrt. 12.00 uur Algemene Begraaplaats te Soest Antje van Duijvenbode-van der Plas, weduwe van Jan van Duijvenbode 93 jr. Katwijk 23 mrt 14.30 uur Oude begraafplaats te Katwijk aan Zee A1s kinderen samen spelen leren ze samenleven. Denk samen met uw kinderen na over waar en hoe zij kunnen spelen. Vraag het gratis SpelenSpel aan bij Jantje Beton! NATIONAAL JEUGD FONDS Postbus 85233, 3508 AE Utrecht, info@jeugdfonds.nl In Nederland hebben zo'n 150.000 mensen een manisch-depressieve stoornis. Een ernstige ziekte waarbij stemmingswisselingen kunnen leiden tot oncontroleerbaar, irreeel denken en gedrag. Dat gebeurt in de depressieve en in de manische fase. De ziekte gooit het leven van de patiënt flink overhoop en grijpt ook diep in bij de naaste omgeving. Voor patient en betrokkenen is het zwaar om met deze stoornis om te gaan. Gelukkig vinden veel patenten baat bij medicijnen, therapie en lotgenotencontact. Het maakt hun leven stabieler. Hoewel de meeste patenten de rest van hun leven last houden van deze stoornis, kunnen ze leren zich te wapenen tegen verslechtering. De Vereniging voor Manisch Depressieven en Betrokkenen (VMDB) is hierbij een bondgenoot voor zowel patiënten als direct betrokkenen. Dat zijn samen zo'n 1 miljoen mensen. Bijna iedere Nederlander heeft dan ook op de een of andere manier met mamsche-depressiviteit te maken. Vraag met de bon gratis informatie aan of word lid. Bellen, faxen of e-mailen kan ook. Lotgenoten-telefoon 0900 - 202 53 77 (10 cpm) (alle dagen 9.00 tot 21.00 uur) Landelijke bijeenkomsten Regionale contactgroepen Informatie via kwartaalblad, website en publicaties JA, IK WAPEN MIJ TEGEN MANISCH-DEPRESSIEVE STO« Ik word lid voor 20,- per jaar. Stuur mi en een acceptgiro voor mijn betaling. (leden ontvangen 4 x per jaar het kwartaalbla en uitnodigingen voor wijt landelijke bi/eenkoi deelname aan regionale contactgroepen is Stuur mij eerst meer gratis informatie titie Bati lit VMDB Postbus 24076 3502 MB Utrecht T (030) 280 30 30 F (030) 280 28 80 E vmdb@nsmd.nl Woonplaats: 0900 - 202 53 77 lotgenotenlijn uocpmi (AU B. invullen en aankruisen wat van toepassing is.) Knip de bon uit en stuur deze in een aj naar VMDB, Antwoordnummer 52 034(en 3502 VB Utrecht. Postzegel hoeft niet GEZOCHT: Twee goeie oren om Jannie (77, Alzheimer) te horen vertellen over vroeger. www.handjehelpen.nl HOREN, ZIEN EN HELP OS Heerlijk tussendoortje naar Duitsland Wit «en topaanbieding! Een heerlijk luxe uitje tussendoor tegen deze prijzen, dat kan echt alleen maar bij KRAS Stervakanties1 Want zeg nou zelf, een 3-daags verblijf in het 4-sterren Sorat Hotel vanaf slechts 49, indusief cham pagne ontbijtbuffet, daar blijft u toch niet voor thuiszitten? En dat ook nog eens in dé mode- en winkelstad van Duitsland: Düsseldorf! Nederlanders komen graag in dit nabije 'Parijs' van Duitsland vanwege de prachtige boule vards met elegante winkels, maar natuurlijk ook vanwege gezellige sfeer en de vele uitgaansgelegenheden! Tel daar bij op dat deze bruisende stad makkelijk en snel te bereiken is vanuit Nederland en uw keuze is snel gemaakt. Op naar Düsseldorf dus, maar boek wel snel, want met deze prijzen zijn we vaak snel uitverkocht nac or i odi looi tionaal dan Duits aan. Vooral de Konigs Dusseldorfers 'KÖ'genoemd, met zijn stadsg jes geniet Internationale bekendheid. Heerli artiestencafés, jazzkelders en gezellige resta in de 'Altstadt' En voor cultuurliefhebbers i beleven. Wat dacht u bijvoorbeeld van het G j het Schlossturm en de Marktplatz met het R omgeving van Düsseldorf is zeker de moeite voorbeeld Keulen en Neuss. GRATIST de KRAS info: www.kra! SORAT HOTEL" - DÜSSELDORF Dit comfortabele hotel beschikt over vele faciliteiten, waar onder een restaurant, gezellige bar, een terras, lift en u kunt gratis gebruik maken van de sauna en fitnessruimte.Tegen betaling kunt u gebruik maken van het solarium. Uw ruime kamer is voorzien van een badkamer met bad of douche, föhn, telefoon, radio, minibar, airco en tv. De verzorging is op basis van dagelijks champagne-ontbijtbuffet. TIPS VOOR UITSTAPJES Hotel Sorat is een prima uitgangspunt voor een heerlijk weekendje in deze cultuur- en winkelstad bij uitstek. De gezellige sfeer op de boulevards, Berliner Allee en Königsallee. met hun elegante etalages, doen meer interna- Aankomstdata HZ 14.6111 3 dagen, vrijwel iedere vrijdag van 8/4 t/m 28/10 4 dagen, vrijwel iedere vrijdag van 8/4 t/m 28/10 Toeslagen per persoon l-persoonskamr 39 (4 dgn), reserveringskosten 15 boeking) Prijzen zijn per persoon, tenzij a Exclusief: vervoer, reserveringskosten, reifJer l ringsverzekenng Vraag uitgebreide rei reisnummer HZ 14613 3oi lil ost< igel do enï Iwe ens role KRAS KRAS SterVakantles-relsbureaus vindt u In: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112* Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat I a Hoorn Veemarkt 45-47

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4