Oude garde moet Roemenië redden tegen Oranje SPORT Mannen dragen nu het Nederlandse turnen Tuchtzaak tegen Mourinho Hansworsten erikanen ïiworld ion-actief Kluivert denkt niet meer aan het Nederlands elftal Olympische Spelen vanaf 2028 mogelijk in Nederland y %maker coach iTiirkiyemspor jort-noord - Simon Kis- jr wordt met ingang van uwe voetbalseizoen trai- de Amsterdamse lasser Türkiyemspor. De ;e Santpoorter volgt John die drie jaar werkzaam •est bij de ambitieuze irclub. Kistemaker is •t laatst bij Telstar actief t als coach. Tijdens de petitie in 2001 moest hij imet gezondheidspro- n. Türkiyemspor wordt ende club van Kistema- 35 jaar geleden als trai- »on bij Hillegom. thaus wil gaar worden Loth ar Matthaus wil ir worden. De Duitse grootheid, sinds decem- 3 bondscoach in Hon- leeft dit gezegd in een met de krant Blild am Matthaus (44) wil wel itse pas behouden. „Het bijzondere eer zijn als iet staatsburgerschap en. Ik zou dat natuurlijk iren want het zou mijn iet dat prachtige land al- nadrukken", aldus Mat- dinsdag 22 maart 2005 door Henri van der Steen Boekarest - Roemenië moet en zal zaterdag winnen van het Ne derlands elftal, anders wordt een nieuw elftal opgebouwd. „Ik heb oudere spelers opgeroepen, om dat ik ze nodig heb, al is het maar voor één keer", aldus bondscoach Victor Piturca giste ren bij het bekendmaken van zijn selectie voor de WK-inter- lands tegen Oranje en Macedo nië, volgende week woensdag. Piturca zegt geen keus te heb ben gehad; hij was wel gedwon gen bijna of geheel gestopte oud-cracks terug te halen. Mu- tu, de sterspits, is nog twee maanden geschorst vanwege het gebruik van cocaïne, het ta lent Niculae heeft bij Sporting Lissabon in twee jaar tijd vijf wedstrijden gespeeld, anderen zijn ook geblesseerd of zitten bij hun (buitenlandse) club steevast op de bank. Om die redenen maken Cosmin Contra (29), Viorel Moldovan (33) en Dorinel Munteanu (bij na 37) hun rentree in de selec tie. Piturca kan een kansje wa gen met deze routiniers, omdat hijzelf niet zal worden geslacht offerd als de WK-kwalificatie mislukt. Hij heeft - net als Van Basten - de opdracht een po ging te doen het WK te halen, maar zich vooral te concentre ren op het EK van 2008. De wedstrijd van zaterdag is wat hem betreft wel bepalend. „Het gaat zaterdag om een be slissende interland, zeker voor ons. Nederland zal tevreden zijn met een gelijkspel, wij moeten winnen, omdat we thuis spelen. Maar Nederland is sterk en wij zullen zowel fysiek als psychologisch een topdag moeten hebben om te winnen. Daarom heb ik enkele oudere spelers opgeroepen. Zij hebben de kwaliteiten, hun leeftijd telt even niet." En zo speelt Dorinel Munteanu zaterdag zijn 121ste interland, waarmee hij nog vier caps te- kortkomt ten opzichte van de grote Gheorghe Hagi, de Roe meense recordintemational met 125 landenwedstrijden. Viorel Moldovan zal wel begin nen als centrumspits; hij speelt, na zijn afscheid in 2003, zijn 69ste interland. Moldovan heeft, met zijn halflange haren en wat verlopen kop, wat weg van Ilie Nastase, de oud-tennis- vedette. Mooie man, deze Mol dovan, goeie speler ook. Hij is in zijn nopjes met zijn selectie. „Ik heb voor de televisie zitten lijden als de nationale ploeg speelde, want ik speel graag voor mijn land. Ik heb ook nog plezier in voetballen, dus..." De oude heren Moldovan en Munteanu zullen zaterdag toch ook hulp krijgen van de jeugd, Cristian Chivu voorop, mis schien ook Nicolae Mitea. De reserve-linksbuiten van Ajax, van wie in Amsterdam wordt beweerd dat hij geen woord Nederlands of Engels spreekt, blijkt zich uitstekend te kunnen uitdrukken, in het Engels. Hij rent tijdens de training als een uitgelaten jong over het veld, blij weer thuis te zijn. „Ja, maar ik krijg hier ook het vertrouwen. Ik denk dat ik zaterdag speel ja, waarschijnlijk links vanaf het middenveld, in een 4-4-2-sys- teem. Ik speel liever 4-3-3, maar we hebben geen rechtsbuiten." De situatie bij Ajax, waar hij achter Boukhari de tweede en achter Babel soms zelfs de der de linksbuiten is, verbijstert hem nog altijd. „Vorig jaar heb ik geweldig gespeeld, ineens stond ik er naast. Ik begrijp er nog steeds niks van. Misschien is Boukhari beter..." Zijn con tract loopt nog twee jaar, aan zijn gezicht te zien veel te lang. Spanje blijkt zijn nieuwe be- ers van aar 38 Kim Clijsters is met tegen op de wereldrang- herboren tennisster uit lom dankzij haar zege lasterstoemooi van In- ills bijna honderd plaat- Ie nieuwe lijst; van 133 Clijsters maakte afgelo- :k. in het Amerikaanse Veils een einde aan een iode zonder succes. ;nde polsblesurre hield iden aan de kant en oor dat ze duikelde ►honderd. Twee jaar was ze nog de nummer de wereld. athonverbod' Ierse priester - Een rechter in Londen voormalige Ierse pries- lelius Horan verboden op 17 april aanstaande uden in de buurt van oers van de marathon len. Hij mag zich ner- tonen in de nabijheid 42.195 meter lange par- de duizenden hardlo- et hij dit wel, dan j onmiddellijk gearres- imelius Horan werd in vorig jaar wereld- in hij tijdens de ie marathon in Athe- aanse koploper ii de Lima beet greep ibliek in duwde. lent IJsland: er is welkom k - Het parlement van ieft gisteren met grote jheid ingestemd met men van de IJslandse iiteit aan Bobby Fischer, malige wereldkampi oen, die in voorarrest 1 vanwaar hij uitleve- r de VS aanvecht, kan vestigen op het eiland. p WADA in ■>kse zaak Iet mondiale antido- eau WADA kan zich men met de vrij de Griekse sprinters mteris en Katerina Indien de intematio- tiekfederatie IAAF de overneemt, gaat WA- beroep bij het inter- sporttribunaal CAS. dan de eerste keer zijn ">A zelf juridische stap- it tegen van doping i sporters. De Griekse tnd sprak de twee atleten tot verrassing vorig week vrij van 11st ontlopen van do- -Ivitroles. gpd - De drie Ameri- ipelers van Omniworld 1, Brett Starkey, Dexter 1 David Walker, staan k-actief. Zij kwamen braken met trainer- lees van Rootselaar niet einde van het seizoen drie spelers door het nent op non-actief ge- ngezien Van Rootselaar Dken heeft geen ver meer te hebben in het hebben zich zaken die niet ernstig ge en om de spelers te maar wel om ze op te stellen", reageert directeur Eelco ,p kwamen de Amerika- geld te laat. Hun con- ipen aan het einde van en af. Van Gelder en Wammes timmeren internationaal aan de weg door Herman Wissink den haag - En weer was het raak: medailles voor Neder landse turners. Afgelopen weekeinde was er tijdens de wereldbekerwedstrijd in Cott- bus goud voor Yuri van Gelder en zilver voor Jeffrey Wammes. Een maandje eerder was er ook al goud voor Van Gelder en pakte Wammes zelfs twee keer goud. Met een Europese titelstrijd op komst, begin juni in het Hon gaarse Debrecen, en het we reldkampioenschap in novem ber in Melbourne kan er toch weer gehoopt worden op Ne derlandse medailles. Na het de bacle van het WK in Anaheim in 2003 was het vaderlandse turnen wel zo'n beetje afge schreven. Na de successen op de WK van 2000 in Gent en de EK in Patras viel het vrouwenturnen in een heel diep dal en bakten de mannen er in Anaheim ook niet al te veel van. Maar met dank aan Wammes en Van Gelder worden er toch blinkende plak ken in de wacht gesleept en is het turnen plots weer springle vend. De mannen hebben het stokje overgenomen van de vrouwen. De 21-jarige ringenspecialist Yuri van Gelder is absolute top. Zijn wereldbekerzege in Parijs van bijna twee jaar geleden was voor iedereen nog een verras sing. Maar de winst van de World Cup-finale in Birming ham in december vorig jaar werd al als heel normaal be schouwd. Cottbus was alweer zijn zevende wereldbekerover winning. De ster van de 17-jarige Wam mes is rijzende. Met zijn dub bele twistersalto gebückt en zijn dubbele streksalto oogstte hij internationaal heel veel bewon dering. In New York kon er al een voorzichtig kushandje naar het publiek van af, de vreugde zal nog groter zijn als hij op het EK en WK op het podium staat. Euforie alom dus. Maar de top in het Nederlandse turnen be staat uit twee mannen. Voor de nabije toekomst is er in de per soon van Epke Zonderland, na tionaal kampioen allround, nog een derde topper te verwach ten. Maar niet voor niets waar- Yuri van Gelder afgelopen weekeinde in actie in Cottbus. Hij won goud. Foto: ANP/Norbert Millauer schuwde in december mannen- bondscoach Rob Stout al voor te veel optimisme. De basis is smal. Er dient zich wel jeugdig talent aan, maar het bereiken van de top bij het mannentur- nen is een zware opgave. Maar wie maalt daar op dit mo ment om? Bij andere sporten in het kleine Nederland is het im mers niet anders geweest dan dat er een beroep werd gedaan op het schaarstemodel. Door de successen van Pieter van den Hoogenband en Inge de Bruijn was Nederland plots een zwemnatie en door de succes sen van Mia Audina was het in eens een badmintonland. En nog niet eens zo lang geleden heette Nederland een volleybal- land te zijn. Het gevolg van de prestaties van sporters die hoog boven het maaiveld uitstaken en voor internationale succes sen zorgden. En met hen juich te heel Nederland mee. Van Gelder is inmiddels opge nomen in de Defensie Topsport Selectie. Als soldaat en aanko mend onderofficier krijgt hij al le gelegenheid zijn talenten uit te buiten. Jeffrey Wammes is pas zeventien jaar en heeft nog een dikke tien jaar om nog be ter te worden. Hij trainde in de weken na de wedstrijden in New York van een maand gele den met wereld- en olympisch kampioen Paul Hamm. Het is lente in turnland, nog even en het is hoogzomer. De ster van de 17-jarige Jeffrey Wammes is rijzende. Foto: GPD/Koen van Weel UEFA: coach brengt voetbal in diskrediet UITSLAGEN londen/anp/rtr - De tucht- commissie van de Europese voetbalunie (UEFA) behandelt op 31 maart de strafzaak tegen Chelsea-coach José Mourinho. De Portugese trainer wordt be schuldigd van het geven van valse verklaringen en het scheppen van een 'negatieve en vergiftigde' sfeer. Daarmee zou hij het voetbal ernstig in diskre diet hebben gebracht. Aanleiding van de tuchtzaak te gen Mourinho zijn diens uit spraken na de wedstrijd in de Champions League tussen Bar celona en Chelsea in Nou Camp vorige maand (2-1). Hij betichtte arbiter Frisk van par tijdigheid en sprak schande van een vermeend onderonsje in de catacomben tijdens de rust tus sen de Zweedse scheidsrechter en Barcelona-trainer Frank Rijkaard. Mourinho weigerde na afloop van het duel, met rood voor Chelsea-aanvaller Drogba, op de verplichte persconferentie te verschijnen en legde zijn spe lers een zwijgplicht op. Later zei de eigenzinnige Chelsea-coach nog wel dat de Italiaanse arbiter Collina als enige scheidsrechter de return in Londen zou aan kunnen (4-2). De UEFA voelde zich door deze uitspraak ernstig in verlegenheid gebracht, maar bleef toch bij de aanstelling van Chelsea-coach José Mourinho (midden) is uitzinnig van vreugde na de uitschakeling van Barcelona. Rechts een van zijn spelers, Eidur Gudjohnsen. Foto: EPA/Rebecca Naden Collina voor het topduel, het geen al eerder binnenskamers was besloten. Naast Mourinho zijn ook assis tent-coach Clarke en veilig heidsfunctionaris Miles in staat van beschuldiging gesteld. De laatste zou na het duel in Lon den een donkere speler van Barcelona voor 'aap' hebben uitgemaakt waarna het nodige tumult ontstond. Na het duel in Barcelona wer den arbiter Frisk en zijn gezins leden vanuit Engeland zodanig bedreigd, dat hij met onmiddel lijke ingang besloot te stoppen. Die pijnlijke zaak wordt Mour inho door de UEFA zwaar aan gerekend. Voor de 42-jarige topcoach dreigt een boete en/of een verbanning naar de tribune. Chelsea speelt de ko mende maand in de kwartfina les van de Champions League tegen Bayern München. PAARDENSPORT Koersen Alkmaar. Eerste koers: 1 Pricey Fantasy - Straver, J (1.21,8), 2. Tequila Sunrise. 3 Ulysses. Tweede koers: 1 Rebel Pierre- Langeweg, H.W |r. (1.19.8), 2 Nutcracker, 3 Nicky B. Derde koers: 1 Olex Buitenzorg - louwershei- mer, P.F.(1.20,8), 2 Sinton Robel 3 Radja Supreme Vierde koers: 1 So What EK - Joenoes, J.A. (1.22,4), 2 Santana J 3. Super Swagerman. Vijfde koers: 1 Uniek Buitenzorg - Pools, R L. 1 22.6), 2. Tara Pavas, 3. Touch of Che Che. Zesde koers: 1 Romeo Beemd - Roeges, K.L.C.(1.19,1), 2. Silvio Baldwin, 3. Orion Dijkhoeve. Zevende koers: 1 Profiler - Diest, C.J. van (1.20,8), 2. Omar Shariff3. Orient Stardust. Achtste koers: 1 Topper Swagerman - Blonk, A. van der (1.22,6), 2 Nanette d'Almere, 3. Renny Jeanet 4 Price Yellowstar. Niet ge start: Romario. Totalisatoromzet: 27,616,00. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3660, 21 maart. 5, 8,16, 23, 26, 27, 32, 40, 41, 43, 44, 48, 49, 50, 53, 58. 63, 65, 79, 80. (Onder voorbehoud van typefouten) VOETBAL Helmond Sport - FC Dordrecht 2-0 (1-0). 32. Van Dijk 1-0, 57. Cvetkov2-0. Scheidsrechter: Van Sichem Toeschouwers: 2525. Rode kaart: 8. Carrilho (FC Dordrecht) Emmen - Fortuna Sittard 1-1 (1-0). 17 Wes- sels 1-0, 78 Dassen 1-1 Scheidsrechter: Van der Roest Toeschouwers: 2550 Gele kaart: Veldmate. Kamps (Emmen), Elberkam (Fortu na Sittard). FC Zwolle - FC Eindhoven 3-4 (3-1). 8. Jans sen 1-0, 12. Lim-Duan 2-0, 26. Berger 3-0 (strafschop), 38. Van Gils 3-1. 64. Van de Langenberg 3-2, 86 Ayaz 3-3. 90 Van Dooren 3-4 Scheidsrechter: Janssen. Toeschouwers: 3378. Gele kaart: Thijssens, Martis (FC Eind hoven) MW - VW Venlo 0-0. Scheidsrechter: Luinge Toeschouwers: 6091. Rode kaart: 78. Miceli (MW2x geel). Gele kaart: Van Loenhout (VW Venlo) Stand: Sparta 26 16 8 2 56 72-28 Heracles 26 17 4 5 55 50-27 VW 26 13 8 5 47 47-27 FC Zwolle 27 12 8 7 44 48-37 Helmond Sp 26 11 7 8 40 45-35 Cambugr L. 27 11 6 10 39 32-34 Dordrecht 27 11 6 10 39 36-41 Volendam 26 11 5 10 38 34-33 Veendam 26 10 7 9 37 41-39 AGOW 26 12 1 13 37 43-42 Telstar 25 9 9 7 36 37-31 TOP 27 9 6 12 33 36-53 Excelsior 27 9 5 13 32 38-41 Haarlem 26 8 6 12 30 37-46 GA Eagles 26 8 8 10 29 32-40 MW 27 6 9 12 27 26-35 Eindhoven 27 5 8 14 23 40-59 Fortuna S. 25 5 8 12 20 35-52 Emmen 27 4 7 16 19 30-59 Derde Periode: Sparta 8 6 2 0 20 vo CM Heracles 8 6 1 1 19 19- 7 Cambuur L. 8 6 0 2 18 13- 4 Telstar 7 4 3 O 15 16- 9 VW 8 4 3 1 15 15- 5 Helmond Sp 8 3 3 2 12 16-11 FC Zwolle 8 3 3 2 12 15-13 MW 8 3 3 2 12 8- 6 Veendam 8 3 3 2 12 8- 8 AGOW 8 4 0 4 12 15-16 WIELRENNEN Cocu meldt zich in Noordwijk Phillip Cocu meldt zich van daag toch in Noordwijk waar de selectie van het Nederlands elftal samenkomt voor de in terlands tegen Roemenië en Armenië. Cocu raakte zondag tijdens de topper tegen Ajax geblesseerd en moest worden loofde land. „Open spel, leuk voetbal." Eerst Roemenië - Nederland. Beslissende wedstrijd? Ajax- keeper Bogdan Lobont, de on betwiste nummer één op doel van de Roemenen, lijkt de uit slag al te kennen, hoewel het vervangen. Gisterochtend bleek de middenvelder al veel minder last te hebben van zijn blessure. Cocu klaagde in eer ste instantie over zijn knie, maar bleek ook een verkram ping in de hamstring te heb ben. Roemeense voetbal al jaren in crisis verkeert. „Crisis? Ja, maar die telt niet bij de nationale ploeg. Wij zijn fa voriet", bluft de extroverte Lo bont, met een rood Ajax-petje op zijn hoofd. „Want wij spelen thuis." newcastle/anp/rtr - Patrick Kluivert heeft Oranje voorlopig uit zijn hoofd gezet. De 28-jari- ge spits van Newcastle United wil zich volledig op zijn Engelse club concentreren. „Het Neder lands elftal is niet meer belang rijk voor mij. Het interesseert me momenteel niet", liet hij te gen Britse verslaggevers weten. Kluivert speelde vorig jaar bij het Europees kampioenschap in Portugal onder de toenmali ge bondscoach Dick Advocaat geen minuut. Diens opvolger Marco van Basten heeft even min al een beroep op hem ge daan. Voor de komende WK- kwalificatieduels met Roemenië (zaterdag) en Armenië (volgen de week woensdag) kreeg de topscorer van Oranje aller tij den (veertig treffers in 79 inter lands) opnieuw geen uitnodi ging- „Het doet me niets", gaf Klui vert aan. „Het boek-Oranje in mijn leven is waarschijnlijk dicht. Als ik nu was geselec teerd voor het Nederlands elf tal, zou ik misschien niet eens zijn gegaan. Ik had er nog eens goed over moeten nadenken. Want er is met mij in het verle den natuurlijk wel het een en ander gebeurd bij Oranje." Kluivert: „Ik richt me nu volle dig op Newcastle. Bij deze club wil ik presteren. Ik heb het hier prima naar mijn zin, zowel op als buiten het veld. Het voetbal in de Premier League bevalt me uitstekend." De voormalige spits van Ajax tekende vorig jaar zomer een driejarig contract op St. James Park nadat hij door Barcelona in de uitverkoop was gedaan. Het is echter nog niet zeker dat hij in Newcastle mag blijven. Door een reeks van blessures heeft hij zich bij de Engelse middenmoter nog niet onmis baar kunnen maken. Kluivert kwam in de Engelse competitie pas vier keer tot sco ren. In de FA Cup maakte hij belangrijke treffers tegen Chel sea (1-0) en Tottenham Hot spur (1-0). Newcastle speelt in de halve finales tegen Man chester United en is ook nog actief in het UEFA-bekertoer- nooi, met twee duels in de kwartfinales tegen Sporting Lis sabon. arnhem/gpd - Nederland is op zijn vroegst in 2028 in staat om de Olympische Spelen te orga niseren. Dat stelt de nationale sportkoepel NOC'NSF na een eerste onderzoek naar de mo gelijkheden om de Zomerspe len naar ons land te halen. De weg naar de Nederlandse Spelen is lang, denkt NOC*NSF. Allereerst moet een gedegen sportinfrastructuur worden op gebouwd, die leidt tot een ste vig draagvlak voor sport in de samenleving. Pas dan zou het organiseren van de Olympische en Paralympische Spelen 'een reële mogelijkheid' zijn. NOC'NSF gaat een werkgroep oprichten met vertegenwoordi gers uit de sportwereld, de ge meenten, de rijksoverheid en het bedrijfsleven. Die werk groep moet de kansen van Ne derland verder onderzoeken. Het resultaat wordt in decem ber van dit jaar verwacht De Zomerspelen zijn eenmaal eerder in Nederland gehouden, in 1928 in Amsterdam. De hoofdstad deed later nog een gooi naar de Spelen van 1992. TOP Oss - BV Veendam 2-0 (0-0). 74. Dijkhui zen 1-0, 87. Cairo 2-0 Scheidsrechter: Lies veld Toeschouwers: 1089. Gele kaart: De Vries, Weerman (BV Veendam). Haarlem - AGOW 1-4(1-2). 27 Monteiro0-1. 35. Ten Heuvel 1-1, 45. Velasco 1-2, 56. Meekels 1-3. 74 Stegeman 1-4. Scheidsrech ter: Smit Toeschouwers: 1200. Excelsior - Heracles Almelo 1-4 (0-0). 47 Mulder 1-0, 63. Tamerus 1-1, 79. Quansah 1- 2. 85. Tamerus 1-3, 90 Hocher 1-4 Scheids rechter: Van Hulten Toeschouwers: 1435. Ge le kaart: Hellings, De Vries (Heracles Almelo) Catalaanse Week. Eerste etappe. Lloret de Mar - Lloret de Mar: 1. Murn (Slv) 165,5 km in 4 22.30, 2. Corioni (Ita), 3. Artetxe (Spa). 4 Bileka (Oek), 5. Edo (Spa), 6 Righi (Ita). ACHTERLIJN Goedemorgen slager, mag ik van u een onsje kipfilet, een half pond halfom en kunt u mij vertellen waar dit plotse ling vandaan kwam? Want ik heb geen idee. Wekenlang schopten die jon gens van Quick Boys geen deuk in een pakje paté (ook al leken hun schoenen wel van beton), maar in één keer is het alle maal weer hosanna. Zes keer scoren bij Sparta Nijkerk, da's niet niks. Het ging niet helemaal zoals het moest, natuurlijk. Die eer ste helft was lange halen en rennen maar. Vijfenveertig mi nuten boerenkool-met-worst voetbal, slager, dat verwacht je toch niet van de kampioen? Maargoed, als het werkt moet je het doen. En in de tweede helft ging het lopen. Zaalvoetbalcombina ties, hakjes, tiktiktikvoetbaL Het is natuurlijk hartstikke leuk voor die jongens, vindt u niet slager? Ze zijn er plotse ling weer achter gekomen dat ze best balgevoel in hun hoe ven hebben. Dat ze gehakt kunnen maken van een tegen stander. Misschien zijn ze er ook wel achtergekomen dat kampioen en koploper zijn niet betekent dat de titel al binnen is. Gert Aandewiel, een van de trai ners, noemde het een 'Hilbert van der Duimpje': zijn ploeg was een rondje te vroeg gestopt met schaatsen. Na de inliaal- race op IJsselmeervogels dach ten ze dat ze er al waren, om vervolgens keihard het deksel op de neus te krijgen. Drie competitienederlagen op rij en een titel die aan de horizon langzaam wegdreef. Na een oefenwedstrijd en een stevige praatsessie is de vorm' plotseling terug. In één klap. En het is helemaal mooi dat die hansworsten van IJssel meervogels zich hebben laten slachten door SHO. Nu heeft Quick Boys het weer in eigen hand. Maar het mes snijdt aan twee kanten, slager. Ze zijn nu weer de favoriet voor de titel, en dat waren ze een maand geleden ook. Toen ging het behoorlijk mis. Aan de andere kant, er lo pen bij Quick Boys toch niet zulke runderen dat ze twee keer dezelfde fout zullen ma ken? (Hoewel, zeg dat maar eens tegen die krakkemikkige verdediging, die toch weereen paar keer de deur wijd open zette.) Het begint ernaar uüte zien dat de laatste wedswtjd van het seizoen, I)sselmeen>ogels - Quick Boys, het kampioen schap beslist. En zeg nu zelf, slager, dat IJsselmeervogels is toch ook geen wonderploeg? Dus dan kunnen wij ons weer opmaken voor een lange lente, voetbal tot de zomervakantie, kampioenscompetities, uitzin nige feestvreugde, een vol bordes en juichende fans in de vijver van het gemeentehuis. Een afscheid zoals Gert Aande wiel en Hendrik van Beelen dat verdienen. Misschien draaf ik nu een beetje door. Voor het zover is. moet Quick Boys nog tegen bij voorbeeld Capelle en Kativijk. Dat kan zomaar punten kos ten, slager, en bij elk punti>er- lies zijn ze het haasje. Anton Diedrich

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 21