Andere tijden als hedendaagse rock-'n-roll MEDIA De 'power' van Beau in Boulevard Trio van solistische superego's 'Iedereen kan tv maken' TROS verliest oofe Ivo Niehe aan Tal g Lustrum-uitzending over de jaren vijftig B&W verdwijnt van beeldbuis dinsdag 22 maart 2005 Hilversum - Het programma B &W verdwijnt na negen seizoe nen van de tv. Op 22 april is op Nederland 3 de laatste afleve ring van het doordeweekse dis cussieprogramma van de VARA. De omroep werkt aan een nieuw programma dat vanaf september moet worden uitge zonden. VARA-programmadi- recteur Frans Klein zegt dat het tijd is voor iets nieuws. BBC schrapt 3780 banen londen - De Britse televisie- en radiozender BBC zet de komen de drie jaar een streep door nog eens 2050 arbeidsplaatsen. Dit aantal komt boven op de re ductie van 1730 banen die de BBC eerder had aangekondigd. Daarmee komen bij elkaar 3780 banen te vervallen, heeft de BBC gisteren laten weten. De BBC heeft ongeveer 27.000 werknemers in dienst. Kijkcijferrecord voor Studio Sport Hilversum - Studio Sport heeft zondagavond een kijkcijferre cord gebroken. Het eerste uur van de uitzending trok gemid deld 3.935.000 kijkers. D?t was goed voor een kijktijdaandeel van 56 procent. Dit zijn de hoogste kijkcijfers over de afge lopen tien jaar. Het bestbeke- ken moment van de uitzending lag om 19.21 uur, tijdens het laatste deel van de samenvat ting Ajax-PSV. Toen zaten 4.270.000 Nederlanders van zes jaar en ouder aan de buis ge kluisterd. Het laatste record van Studio Sport dateerde van 15 december 2002, toen er 3.845.000 mensen keken. Boekje over Exota maakt VARA boos Hilversum - De VARA en oud voorzitter Marcel van Dam be reiden een kort geding voor te gen de uitgever van 'Het grote boek van de kleine feiten' dat vorige maand is uitgekomen. In het boek van Peter Smit staat een passage over de onthulling die Van Dam in de jaren-70 als ombudsman deed dat flesjes Exota-frisdrank plotseling kon den exploderen. De VARA eist dat het 'grievende' en 'reputa- tiebeschadigende' boek over de Exota-affaire voor morgen uit de handel wordt genomen. 538 weert anti Duits spotje Hilversum - Radio 538 is ge stopt met het uitzenden van een reclamespot van de ameri- canfootballclub Amsterdam Admirals. De commercial be gint met een fragment van het oude Duitse volkslied 'Deutsch- land, Deutschland über alles', dat gaat het commerciële radio station te ver. Na klachten van tientallen luisteraars heeft het besloten te stoppen met de uit zending van de spots. De Admi rals gebruiken het lied in hun spot om de aandacht te vesti gen op het nieuwe seizoen. De vijf Duitse ploegen regeren de Europese competitie.Het eerste couplet van het lied werd na de Tweede Wereldoorlog verbo den. De Admirals wijzen op de oorspronkelijke betekenis van het lied, dat met nazisme niets te maken heeft. nd !e. hilversum/gpd - Als alles door- maakt Caroline Ten Of RTL is er eindelijk uit: een pool van presentatoren gaat Beau van Erven Dorens bij RTL Boulevard op volgen. Na vier jaar dringt zich de vraag op: Waar om was hij de juiste man op de juiste plaats? Of wel, hoeveel Beau zit er in Boulevard? door Bart van Zoelen Hilversum - Eén geschikte opvolger, een man of vrouw die Beau van Erven Dorens zou kunnen evenaren, was kennelijk niet te vinden. RTL doet binnenkort een beroep op heel team van presen tatoren om de plek van de gevierde anchorman van RTL Boulevard op te vullen. Een van hen is John Williams, zo maakte Albert Verlinde, het tweede gezicht van de dagelijkse showbizzru- briek, afgelopen weekeinde bekend. ,,RTL is als verlamd geweest van angst om ons te vervangen", zegt Verlinde. „Als een programma zo goed scoort en zo ingeburgerd raakt, durf je er bijna niet aan te komen." En dat heeft weer tot gevolg dat het bijna ondoenlijk was om een be vredigende opvolger te vinden voor Van Erven Dorens, die toe is aan een nieuwe uitdaging. Na vier jaar is daarmeefiet moment aangebroken om de balans op te maken. Waarom was Beau bij uitstek geschikt als presentator van Boulevard? „Omdat hij bijzonder origineel, intellectueel en brutaal is", zegt zijn vaste vervanger en Voetbal Insite-presentator Wilfred Genee. „Hij straalt uit dat hij meer in zijn mars heeft dan roddel alleen terwijl hij het serieus genoeg neemt om met volle overgave dat programma te presenteren. Dat geeft het programma cachet. Iedereen zegt altijd dat hij de roddelbladen alleen bij de kapper leest, maar dat is natuurlijk gelul. Het is net als met sport, iedereen smult ervan." „Hij is naar school geweest", zegt Mies Bouw man, de moeder aller tv-presentatoren. „Hij heeft een grotere woordenschat dan de gemid delde presentator en dat is altijd heel prettig." „Maar dat geldt voor Beau én Albert", zegt Bert van der Veer, tv-criticus en regisseur van Barend Van Dorp, dat andere vertrouwde presentato renduo van RTL 4. „Met hun gekissebis hebben „Beau is altijd zichzelf." Foto: GPD ze showbizznieuws salonfahig gemaakt. Mensen die nooit geneigd zijn geweest om Privé, Story of Weekend te kopen, zitten toch maar naar het ba by- tje van Frans Bauer te kijken." „Hij is ook acceptabel voor de grachtengordel", zegt Jeroen Kijk in de Vegte, die het één keer als vervanger van Van Erven Dorens mocht probe ren en met een zekere hardnekkigheid genoemd werd als zijn opvolger. „Dat relativeert enorm en benadrukt dat de showbizz niet zo belangrijk is als soms gesuggereerd wordt. Wat natuurlijk ook zo is, maar hij is iemand die dat goed kan ver woorden." En daarbij hoort behalve de opgetrokken wenk brauw van verwondering over alles wat Verlinde vertelt, ook van tijd tot tijd een minzaam lachje. Mies Bouwman: „Het gaat om dat kleine lachje bij onzinnieuws. 'Waar hebben we het over?', zegt hij ook rustig. Of: 'Wie is dat dan?'." „Op het gebied van de showbizz heeft hij natuur lijk een kennisachterstand ten opzichte van Ver linde", zegt Van der Veer. „Maar zelfs die onkun de is een element in het programma." „De kracht van Beau is dat hij altijd zichzelf is", zegt Kijk in de Vegte. „Hij is een hele intelligente man die zich niet aanpast aan wat andere men sen vinden wat hij moet doen. Hij valt nooit door de mand omdat hij als in een rol grappig of bij dehand doet. En hij kan ook zomaar van de ene op de andere dag blij en dan weer timide zijn." „Maar bovenal is het succes van Boulevard het succes van de chemie", zegt Van der Veer. De af leveringen van Boulevard met Beau, Albert en Peter van der Vorst zijn veruit de beste uitzendin gen." En de vloeiende samenwerking tussen Beau en Albert is bijzonder, want, zoals Mies Bouwman zegt: „Goede duo's zijn heel zeldzaam op televisie." En Beau vervult binnen die twee-eenheid vol gens haar bepaald niet alleen de rol van aange ver. „Hij is totaal gelijkwaardig aan Albert", zegt Mies Bouwman. „Dat maakt het juist zo span nend om naar te kijken. Want wie gaat er het snelst op in? Wie kapt de ander af?" Bij de benefietuitzending ten behoeve van de slachtoffers van de tsunami-ramp heeft ze als gast een kijkje in de keuken kunnen nemen. „Beau houdt op een voortreffelijke wijze het tem po hoog. Vergeet de autocue maar. Die gebrui ken ze alleen maar als iets heel exact moet wor den gezegd." „Van belang daarbij is dat je elkaar compleet ver trouwd", zegt Verlinde. „Dat je elkaar niet wilt naaien en elkaar altijd opvangt." Beiden moeten de verleiding kunnen weerstaan om elkaar voort durend te overtroeven met snelle grappen. „Of de ander een lastige vraag stellen zodat die in el kaar zakt", zegt Verlinde. „Dat tempo is ook de crux van het programma", zegt Genee. „Het is even ruiken, aanstippen en dan weer verder. In hun beste uitzendingen komen ze er dan zelfs la ter weer op terug." Maar alle items moeten heel vluchtig afgehandeld worden. „Je moet er geen wereldnieuws van maken," zegt Genee. Het is daarbij de taak van Van Erven Dorens om de grote lijn in de gaten te houden. „Precies zoals Henk van Dorp dat doet aan de tafel van Barend Van Dorp", zegt Van der Veer. „Maar hij doet veel meer dan alleen de voorzetten geven. Hij durft daar ook van af te wijken, durft te ontspo ren." Dat geeft Boulevard een scherp randje. „Blijkbaar wordt braafheid alleen niet heel erg gewaardeerd aan een televisieprogramma, zie ook de rol van Jan Mulder in Barend Van Dorp. Maar wat de presentatie van Beau zo ongelooflijk knap maakt is dat het programma vervolgens toch weer op de rails terechtkomt. En hij doseert dat waanzinnig goed." „Wij zijn allebei vooral goed in een duo", zegt Verlinde. „In zijn eentje is hij erg ongecontro leerd en altijd op het randje waardoor je denkt: is dit wel leuk? Maar gekoppeld aan een ander en binnen een strakke formule blijft de balans, be staan. Als hij iets ontzettend fouts zegt, kan ik hem aanvullen waardoor het weer leuk wordt en andersom." Maar Beau is niet voor een gat te vangen. In vier jaar Boulevard is hij nooit echt over de schreef gegaan, zegt Verlinde. „Hij heeft ook een soort gemoedelijkheid over zich. Ja, daar zit een merk waardige discrepantie in." „Bij de talkshows van Beau zag je hoe moeilijk hij het had in zijn eentje", zegt Van der Veer. In Beau en Beau Rivage kon Van Erven Dorens niet excelleren. „Maar ik denk dat het wel iets is wat hij kan en gaat leren. Het is alleen een iets ander kunstje." „Ik vraag me alleen af of hij ooit nog een programma krijgt waarin hij met zoveel po wer Beau kan zijn", zegt Genee. Boulevard moet nog maar zien hoe het overeind blijft zonder de vertrouwde anchorman. Genee: „Er is maar één Beau. We kunnen ervan uitgaan dat het nooit meer zo goed wordt." gaat, raakt de TROS zes van haar kijkcijfersuccessen kwijt aan de nieuwe televisiezender van John de Mol.Het lijkt wel of De Mol een soort nieuwe Ne derland 2 wil beginnen. Zeker is, dat Linda de Mol van de TROS naar Talpa gaat, het tv-bedrijf van haar broer John. Ze gaat daar tv-shows maken en in een dramaserie spelen. Daarmee komt een einde aan vijftien jaar Love Letters bij de TROS. De omroep zal het pro gramma niet met een nieuwe presentatrice voortzetten. Ook zeker is, dat Ivo Niehe de TROS verlaat. Volgens de TROS maakt hij deze zomer nog wel een serie af over 25 jaar TV Show, maar zal hij vanaf 1 janu ari voor Talpa actief zijn. Talpa zelf bevestigt dat niet. „We spreken met Ivo Niehe, maar getekend is er nog niets." Ook op het verlanglijstje van Talpa staan de TROS-program- ma's Een tegen honderd (met Caroline Tensen), Miljoenen jacht (met Linda de Mol) en Bankgeheim (Mare Klein Es- sink). Die programma's worden betaald door het bedrijf Nova media, dat ondermeer de Post codeloterij organiseert. Een woordvoerster van het bedrijf zegt dat zwaar getwijfeld wordt over een overstap naar De Mol. „We hebben jarenlang succes bij de TROS, dus een beslissing om te veranderen neem je niet zo maar." Bij de TROS hopen ze er het beste van. In elk geval voorjaar nog een niei eE gramma voor de omrOg teld De Tweelingtest. [20 En dan is er nog Harnjte die bij de TROS Dit nieuws presenteert. Zei voor Talpa teksten schrijven. Het gerucht hij meer gaat doen, beeld ook spelen in ee dy. De TROS bevestigt dat met Reinout Of 0|. wordt gesproken over zenden van Pulse, het pos. ma dat nu bij RTL 4 te 3 een beetje lijkt op de T Bij Talpa is men niet id: met alle geruchten. \xJn men met het eredivisie en mogelijk ook nog d ei! pions League waarop pa is geboden, lijkt het de nieuwe zender voor de programma's van N EJ 2 gaat bestaan. „En dltm' zo. Wij gaan geen kop van Nederland 2. En tm( van SBS of RTL. We esp nieuws doen. En daar eens een bekend pr< tussen zitten of een DC Nederlander met ee LH programma. Voor d °P preseneteren we onz 161 programmering." let t Dit weekeinde start T *-H een wedstrijd waarbij bliek een naam mag l voor de nieuwe zend de wedstrijd Roemen UT land via Nickelodeo "is daarvoor een oproep g n^,c Andere tijden is 'hot'. Het ge schiedenisprogramma van NPS en VPRO viert vanavond het eer ste lustrum met een kleurspecial over de jaren vijftig. door Berrit de Lange Hilversum - Ter geruststelling van de verstokte kijker: Andere tijden staat tot en met 2006 in het uitzendschema van Neder land 3, meldt eindredacteur Ad van Liempt. Sinds de eerste uit zending op 12 maart 2000 stijgt het aantal kijkers elk jaar ge staag, het geschiedenispro gramma van NPS en VPRO op dinsdagavond trekt nu gemid deld tegen de vierhonderddui zend kijkers. Voor Nederland 3- begrippen een imposante sco- ffe. Een jubileumbijeenkomst voor kijkers, georganiseerd door de NPS, trok begin maart ruim vierhonderd belangstellenden. 'History is today's rock-'n-roll', zó citeerde presentator Hans Goedkoop ten overstaan van de Andere tijden-fans uitbundig de baas van de BBC. „Televisie en geschiedenis zijn voor elkaar geschapen", zegt Van Liempt. „We hebben de juiste vorm te pakken met de combinatie van actualiteit en geschiedenis. Geschiedenis is voor veel mensen koning-kei- zeradmiraal. Door het recente verleden uit te pluizen, toont Andere tijden dat de grotere verbanden uit de historie veel belangrijker zijn." Een van de beste Andere tijden- uitzendingen, volgens de eind redacteur, was die over Zwarte maandag in 1992, toen een Ne derlands plan voor de toekomst van de Europese Unie drama tisch schipbreuk leed. „Er heb ben naar die uitzending echter maai- weinig mensen gekeken. Met afleveringen over het ko ningshuis halen we steevast de hoogste kijkcijfers. Maar dat is geen reden om alleen maar lichte flauwekul te brengen." Volgens Van Liempt is een pro gramma als Andere tijden on ontbeerlijk op de vaderlandse kijkbuis: „Geschiedenis is bij uitstek een publieke taak: als we ons verleden verwaarlozen, gaat het mis. Bij de commercië le zenders zou een dergelijk programma ondenkbaar zijn: het trekt namelijk geen massa's kijkers en het is duur." Historicus Jan Bank noemt An- De jaren vijftig-special bevat unieke beelden van de watersnoodramp, maar ook vna dit vakantiekamp. dere tijden „een kundige com binatie van archiefonderzoek en journalistiek. Ik vind het wel mooi dat ze heel wat kijkers trekken met een programma dat dwars ingaat tegen alle Hil- versumse trends. Jammer ge noeg beperkt de formule zich tot de moderne tijd. Ik zou wel eens een goede impressie wil len zien van de Nederlandse opstand onder Willem van Oranje. Maar dat wordt natuur lijk lastig als je van beelden af hankelijk bent." De jubileumuitzending van An dere tijden duurt een vol uur. De kijker krijgt een impressie in kleur van de jaren vijftig, een tijdperk dat velen alleen in zwart-wit kennen. Zullen de professionele kleurenfilms en - amateurbeelden die de redactie op de kop wist te tikken het De kijkers van Andere tijden zijn oud en toleran Een goede programmaredac tie kent zijn kijkers. Bij Andere tijden weten ze alles van de bijna vierhonderdduizend- koppige aanhang. Het publiek van het NPS /VPRO-program- ma is relatief oud en bestaat uit vooral 'participerende bur gers' en 'tolerante wereldbur gers'. De 'ambitieuze plezier- maker' daarentegen kijkt nooit naar Andere tijden. De 'geheide Nederland 3-kijker' is uiteraard goed vertegenw< digd, als-ie niet toevallig n Nederland 1 kijkt. De maki hoeven niet bang te zijn d de Andere tijden-kijkers vluchten naar Yorin, daarl ken ze namelijk nóóit naai op RTL 4 stemmen ze zeld af. Mannen, vrouwen, hoq laag opgeleiden zijn ondei kijkerspubliek van Anderei den evenredig vertegenwo digd. beeld van een saai, burgerlijk en benepen tijdperk bevesti gen? Of zal het uurtje 'nostal- gie-tv' in kleur juist afrekenen met het wat grauwe imago van de jaren vijftig? Er zullen tegen de gewoonte van Andere tijden in geen inter views met ooggetuigen tussen de beelden door te zien zijn. Wel zijn er aan de kleurenbeel den allerlei geluidsfragmenten uit het decennium toegevoegd en dichter Simon Vinkenoog geeft buiten beeld commentaar. Uniek zijn de kleurenbeelden over de watersnoodramp in 1953. Beeldresearcher Gerard Nijssen vond het beeldma aal in een archief in Ameri „Het is een stukje van ong vijf minuten uit een soort motiefilm over Nederland telt redacteur Hein Hoffm van Andere tijden. Te zien hoe Nederlanders met ma macht de dijken proberen herstellen. 1800 mensen! men om. Hoffmann: „D01 kleuren komt de ramp ine heel dichtbij, heel anders die grijze beelden die wel nen". Andere tijden, vanavond, derland 3, 20.50 uur. RTL 4 brengt concert, single en tv-serie met Froger, Joling en Gordon Hilversum - Ze noemen zich Big Shots, maar in werkelijk heid komen ze rond van studie financiering. Alleen door te bluffen dat ze een televisieshow maken, lukt het de vier Haar lemse studenten Elian Wils, Gert van Capelle, Guido Kloek en Joost Rutte te integreren in de wereld van de echte jetset. MTV zendt vanaf vanavond het resultaat uit. Van een heus televisieprogram ma was twee jaar geleden nog geen sprake toen het viertal be dacht om bijna gratis op vakan tie te gaan. Ze besloten een ca mera te lenen van school en thuis bij de ouders van Joost in Almere maakten ze perskaarten en beplakten ze een busje. Op naar de Cóte d'Azur! De goedgeklede heren beland den aanvankelijk op een cam ping in de buurt van Monaco. Maai* gaandeweg bekwaamden ze zich in het inpakken van de pr-afdelingen van de luxe ho tels en hippe clubs in Cannes en St. Tropez. „Zonder dat we wisten dat we ooit op televisie zouden komen, hebben we vanaf het begin ge probeerd onze avonturen zo leuk mogelijk in beeld te bren gen", vertelt Elian. „Het idee werd zo uitdagend dat we het niet meer los wilden laten", ver volgt de 24 jarige 'cameraman' en zelfbenoemd regisseur. De macht van de camera bleek onbegrensd, merkte ook Guido (24). Vorig jaar zomer sierden de studenten met hun verhaal zelfs de cover van Nieuwe Revu. 'Producent' Gert: „Hoofdredac teur Mark Koster zag er een leuk verhaal in hoe we ons bin nen hadden gebluft bij de jet set. Dat leverde ons zes pagi na's op én de voorpagina. Een maand daarop vertrokken we Elian, Gert, Joost en Guido vormen Big Shots. naar Dubai". In deze rijke oliestaat beland den de brutale vrienden onder meer op het jacht van een sjeik en krijgen ze de kans rond te racen in Aston Martin's op het F1 circuit. Gert: „Dat was zo gaaf, dat we bij terugkomst be sloten ons beeldmateriaal aan te bieden aan een zender. We hadden een topervaring achter de rug en waren benieuwd wat de kenners ervan zouden vin den". Met een draaiende camera gin gen de heren langs bij Ende- mol, Veronica en BNN om hun programma aan de man te brengen. Uiteindelijk hapte MTV toe. Die stuurde de heren naar Hong Kong met een echt MTV logo op de microfoon. In Hong Kong krijgen de Big Shots een lesje Kung Fu en vieren ze samen met de directeur van Walt Disney Azië zijn verjaar dagsfeest. Aan de vooravond van uitzen ding is het tijd om het program ma te promoten. Daarvoor no digden de studenten onlangs Foto: MTV de pers uit voor een champag ne ontbijt aan boord van een vliegtuig van Cathay Pacific, waarmee ze business class naar Hong Kong mochten vliegen. En ook op Schiphol draaide de camera mee, voor de elfde en laatste aflevering van Big Shots. Elian vraagt ons of het fruit en de omelet smaakt, legt de ca mera dan neer en vertelt vanuit zijn luie vliegtuigstoel: „Zonder dat we het aanvankelijk zelf doorhadden, tonen we met het programma Big Shots aan dat iedereen televisie kan maken. Kijkers zien dat de magie er niet is, dat ze het zelf ook hadden kunnen bedenken". Elian: „We delen een passie voor gave dingen bedenken en dingen doen. We hebben altijd op dezelfde lijn gezeten en te gen elkaar gezegd dat we iets gaan flikken, we hadden alleen nog geen idee wat. Iets bizars." Nico Postma Big Shots, vanavond, MTV, 20 uur. Herhalingen vrij. en zat. Twee concerten onder de titel Toppers in concert, de tv-serie Over de Toppers en de single Over de top. René Froger, Gerard Joling en Gordon zijn een hevig multimediaoffensief gestart met als doel de Amsterdam Arena in mei tot de nok toe vol te krijgen. door Berrit de Lange Amsterdam - Ze zijn al bij Hen- ny Huisman langs geweest voor advies over een opkomst per paard. Ze willen de Arena op 13 en 14 mei volledig platspelen, te beginnen met het liefst zo'n spectaculair mogelijke opening. René Froger en Gerard Joling zijn geen onverdienstelijke rui ters. En Gordon? Ach, die moet dan maar snel een paar lesjes nemen. Kan zijn gestuntel op het edele dier mooi meteen 'weer een paar minuten van de realitysoap van de heren vullen. Joling voelt wel wat voor een ijsbaan waarop het trio elegant de Arena binnen komt zwieren. „Ja, jij hebt makkelijk praten met je ervaring in Holiday on ice", werpt Froger tegen. „Ik heb wel eens op de schaats ge staan, maar daar is ook alles mee gezegd." In de realityserie Over de Top pers die RTL 4 vanaf 2 april over de drie zangers uitzendt, volgt de kijker het trio tijdens hun voorbereidingen op de twee concerten in de Arena, die eind mei eveneens op tv worden ver toond. Het is hoe dan ook al een won der dat ze dit 'monsterproject' Gerard Joling, René Froger en Gordon zingen hun nieuwe single Over de Top. Foto: GPD gezamenlijk zijn aangegaan. Tot voor kort konden Gordon en Joling immers eikaars bloed wel drinken. Froger wierp zich op als bemiddelaar: „Het liep op een gegeven moment echt uit de klauwen. Toen heb ik ze met een fles wijn in m'n achter tuin gesmeten om het als grote jongens onder mekaar uit te praten." Gordon: „Het geschil ligt nu begraven in de tuin van René. Zand erover!" Het resultaat was voor het eerst te zien toen de voormalige aartsvijanden vorig jaar gebroe derlijk in de Arena opdoken naast Froger, die er een serie concerten gaf. De medley werd een dikke hit en een vervolg- succes lonkte. Een nieuwe za kelijke en muzikale klapper kan bijna niet uitblijven door het minutieus uitgedokterde multi mediaoffensief rond de heren dat enkele weken zal aanhou den. Bij de presentatie van de RTL 4- serie, afgelopen vrijdag, brach ten ze hun nieuwe single, niet geheel toevallig de titelsong van de tv-reeks, live ten gehore. Overigens zonder veel bijval: „Wat een stel dooien, zeg, die vaderlandse pers", verzuchte Gordon, die Over de Toppers al omdoopte tot 'Het schaap met de twee poten'. Nog niet alle plooien zijn glad gestreken, zo willen de entertai ners de kijkers laten geloven. In Puur Froger en Only Joling za gen we nog een glimp va privé-leven van René en rard, in Over de Toppers U het vooral om de vraag: hecht trio te smeden var a solistische superego's. D hen een dagje aan het w u zetten in een Amsterdar jaardenhuis bijvoorbeel En zien we werkelijk dat onderlinge irritaties opb len? Als Gordon zijn 'vri ling uitmaakt „voor vuil slang" zou je het bijna d „Joling zou in z'n eentje geen badkuip kunnen vi schatert de blonde zang 1 b presentator. Froger: ,,'tl85 sekreten, die twee. Strai ik er uit geschopt en zijl p» beste vrienden."

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 10