Danny Blind: met de zegen van Cruijff SPORT Handballer Vink maakt seizoen af in Zaragoza Baan bij Ajax geschenk uit de hemel voor Gerard van der Lem UEFA overweegt arbitersstaking 1 Oud brood Sparta rond met Vloet Batistuta stopt met voetballen Forse premie voor marathonrecord Van de Haar in de ban Van der Vaart niet afwijzend tegenover PSV Zelfs K is blij i nieuwe Beckham begint voetbals* UITSLAGEN ACHTERLIJN Rotterdam - Sparta presenteert deze week Wiljan Vloet als nieuwe hoofdtrainer. Zaak waarnemer Kees Ploegsma sprak gisteren met een be- stuursdelegatie van de Rotter damse club over de laatste de tails rond een verbintenis voor komend seizoen. Vloet, nu trai ner van Roda JC, wordt de op volger van Mike Snoei, die aan een buitenlands avontuur wil beginnen. buenos aires - De Argentijn Ga briel Batistuta (36) is gestopt met voetballen. Hij was negen jaar de spits van het Italiaanse Fiorentina en in die tijd scoorde hij 168 keer in 269 wedstrijden. In 2000 verhuisde hij voor een kleine 30 miljoen euro naar AS Roma en met die club behaalde hij zijn enige landstitel. 'Batigol' maakte ook faam in het Argen tijnse nationale elftal met een topscore van 56 doelpunten in 78 interlands. De afgelopen twee jaar verpieterde hij bij Al Arabi in Qatar. Door hardnekki ge blessures kwam hij nauwe lijks aan spelen toe. Rotterdam - Mocht de winnaar van de marathon van Rotter dam op zondag 10 april onder de 2 uur, 4 minuten en 55 se conden eindigen, incasseert de loper een premie van 250.000 euro. De Keniaan Paul Tergat is met die tijd sinds de marathon van Berlijn in 2003 de wereldre cordhouder. De premie geldt alleen voor de nummer één. utrecht - Coach Foeke Booy maakt in wedstrijden van FC Utrecht voorlopig geen gebruik van de diensten van Hans van de Haar, te beginnen zondag thuis tegen Heerenveen. De clubtopscorer mag wel meetrai- nen met de A-selectie. De maatregel is een gevolg van het gedrag van de speler tijdens de met 2-1 verloren wedstrijd van afgelopen zondag tegen FC Groningen. Van de Haar moest zich in de tweede helft warmlo pen voor een invalbeurt, maar deed dat in de ogen van Booy niet serieus genoeg. Hoe lang de disciplinaire maatregel duurt, wilde Booy niet zeggen. eindhoven/cpd - Als PSV seri eus werk wil maken van de komst van Rafael van der Vaart is de middenvelder van Ajax be reid om met de Eindhovense club in gesprek te gaan. Dat heeft Van der Vaart in kleine kring laten weten. Technisch directeur Guus Hid- dink is gecharmeerd van Van der Vaart. De 21-jarige Ajacied zou in een iets ander concept op het middenveld de vervan ger kunnen worden van Johann Vogel. Van der Vaart raakte dit seizoen uit de gratie bij Ajax. Hij verloor onder interim-trai ner Ruud Krol zijn basisplaats. Eerder ontnam diens voorgan ger Ronald Koeman hem de aanvoerdersband. Met het oog op het WK van 2006 wil Van der Vaart vaste grond onder zijn voeten. De keuze voor een buitenlands avontuur lijkt logisch, maar een vaste basisplaats is hem ook veel waard. Het contract Van der Vaart loopt over ruim een jaar af. De club kan dus een transfersom voor hem bedin gen, maar gezien de resterende contractduur zal die niet al te hoog zijn. Saillant is dat Van der Vaart zijn zaken laat behar tigen door Sören Lerby. De Deen belandde in 1987 als spe ler bij PSV nadat Hiddink hem had weggehaald bij Monaco. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3654, 14 maart. 2, 5, 12, 14, 17, 23, 25, 30, 40, 42, 44, 54, 55,60,63,71,73,76,78,79. (O.nder voorbehoud van typefouten) TENNIS Indian Welli. Masters. Mannen, tweede ronde: Hewitt (Aus/2) - Gine- pri (VSt) 6-2 7-6 (2), Safin (Rus/4) - Nieminen (Fin) 4-6 6-1 7-5, Moya (Spa/7) - Ferrero (Spa) 6-3 6-4, Santoro (Fra) - Joachim Johansson (Zwe/11) 4-6 6-2 7-6 (6), Llodra (Fra) - Hrbaty (Slw) 4-6 6-1 6-2, Mathieu (Fra) - Haas (Dui/6) 7-6 (3) 6-3, Canas (Arg/14) - Carlsen (Den) 6-4 6-3. Lopez (Spa) - Karlovic (Kro) 6-7 (4) 6-4 6-4, Hernych (Tsj) - Spadea (VSt) 6-2 1-6 7-6 (6). Ferrer (Spa) - Grosjean (Fra) 6-2 3-6 6-1, Muller (Lux) - Stepanek (Tsj) 6-3 3-6 6-0. Vrouwen, derde ronde: Clijsters (Bel) - Tsjak- vetadze (Rus) 6-1 7-6 (4), Linetskaja (Rus) - Mauresmo (Fra/2) 2-6 6-2 7-5, Dementieva (Rus/4) - Beltrame (Fra) 5-7 6-3 7-6 (5), Koez- netsova (Rus/5) - Vento-Kabchi (Ven) 6-2 6-1, Golovin (Fra/14) - Diaz-Oliva (Arg) 6-2 2-6 6- Eerste divisie. Cambuur Leeuwarden - FC Eindhoven 4-3 (4- 1). 10 Brack 1-0, 12. Bronkhorst 2-0, 23. Brack 3-0 (strafschop), 29. Lachambre 3-1, dinsdag is maart 2o< door Peter van Duyl Amsterdam - Met de zegen van Johan Cruijff, de almachtige re gent van het Nederlandse voet bal, begint Danny Blind morgen aan zijn eerste werkdag als hoofdtrainer van Ajax. De Zeeuw moet er de komende 27 maan den voor zorgen dat de vereni ging het gezicht terugkrijgt, dat zij de voorbije jaren langzaam maar zeker is kwijtgeraakt. Bij de presentatie van Blind, gisteren in de Arena, viel bijna onvermijdelijk de naam van Jo han Cruijff. Voorzitter John Jaakke zei nadrukkelijk dat het licht voor de aanstelling van Blind vanuit Barcelona op groen werd gezet. De splinter nieuwe trainer zelf werd gebeld door Cruijff. De goedkeuring van Cruijff was voor Blind uiter aard geen absolute must, maar een klein beetje steun vanuit Barcelona maakt het werken wel zo prettig. Daar kunnen Frank Rijkaard en Marco van Basten over meepraten. Niet voor niets nam Blind even de tijd om op zijn relatie met Cruijff in te gaan. „Veel mensen verbinden mij met Louis van Gaal. Omdat we toen veel suc ces hadden en dat het meest vers in het geheugen ligt. Maar de band met Johan Cruijff is al tijd extreem goed geweest. Hij heeft mij ooit als speler naar Ajax gehaald, dan is er iets, ook emotioneel. Dat is altijd geble ven." Naam: Danny Blind. Geboren: 1 augustus 1961 in Oost-Souburg. Clubs: RCS (Oost-Souburg), Sparta (1979-'86), Ajax (1986-'99). Aantal wedstrijden in be taald voetbal: 537 (45 doel punten). Aantal interlands: 42 (1 doelpunt). Prijzen met Ajax: Cham pions League (1995), Euro pacup EI (1987), Uefa Cup (1992), Wereldbeker (1995), Europese Super Cup (1996), 5x Nederlandse titel (1990, '94, '95, '96, '98) ,4x Neder landse beker (1987, '93, '98, '99), 3x Nederlandse Super Cup (1994, '95, '96). Hoewel Ajax-directeur Arie van Eijden er gisteren alles aan deed om het tegendeel te bewe ren, kon hij niet de indruk weg nemen dat Blind in de Arena geen eerste keus is. De lands kampioen had zijn zinnen gezet op Martin Jol. Pas toen die on haalbaar bleek, kwam Blind weer in beeld. Niet voor niets duurde het bijna twintig dagen voordat Blind, die toch direct beschikbaar was, werd aange steld. „We hebben ons zo breed mogelijk laten adviseren", ver klaarde Van Eijden. „Door zo veel mogelijk mensen die iets met Ajax hebben." Danny Blind kon niet verbloe men dat hij liever met ingang Danny Blind beantwoordt vragen tijdens zijn presentatie als trainer van Ajax. Op de achtergrond een portret van Johan Cruijff. Foto: ANP/Marcel Antonisse van het volgend seizoen aan zijn eerste karwei als hoofdtrai ner had willen beginnen. „Er zitten voordelen en nadelen aan, maar het was een stellig verzoek van Ajax om per direct te beginnen", legde Blind uit. „Gelijk de koe bij de horens vatten om op die manier tijd winst te boeken." Met de aanstelling van de nieu we hoofdtrainer ondergaat de technische staf van de lands kampioen een ingrijpende ver andering. Ruud Krol blijft aan als assistent, maar Blind be dong dat Gerard van der Lem (bij Ajax ooit assistent van Louis van Gaal) en Fred Grim (als keeperstrainer) elke dag naast hem op het veld staan. Wil Coort - de huidige keepers trainer - maakt zijn contract af bij de jeugd van Ajax, Tonny Bruins Slot wordt scout en gaat weer wedstrijdanalyses maken. „Ik heb gezocht naar loyale mensen met een toegevoegde waarde", verklaarde de nieuwe baas. Blind draaide er niet omheen dat in het restant van de com petitie de tweede plaats het be langrijkste doel voor Ajax is. Daarmee krijgt de club het recht om zich via de voorronde te plaatsen voor de Champions League. Ook de beker, waarin de Amsterdammers in de halve finale tegen Willem II spelen, is een serieus en belangrijk doel voor de nieuwe oefenmeester. Blind debuteert zondag in de thuiswedstrijd tegen PSV. Daar na volgen in korte tijd duels met Heerenveen, AZ en ook Feyenoord. Van de nieuwe trainer, stipte Blind aan, mogen niet onmid dellijk wonderen worden ver wacht. „Natuurlijk wil je als trainer zoveel mogelijk vast houden aan wat je als club wil", zei hij wel. „Maar je moet niet de intentie hebben dat je direct veel veranderingen kunt aan brengen, die hout snijden. Zon dag spelen we tegen PSV, dét is het allerbelangrijkste. We gaan nu het werk doen dat nodig is om die wedstrijd te winnen." Danny Blind is de eerste Ajax- trainer sinds Jan Wouters die wordt aangesteld zonder enige ervaring op het hoogste niveau. Wouters ging in Amsterdam volledig ten onder aan de druk en het verwachtingspatroon die onlosmakelijk aan het hoofd trainerschap van Ajax zijn ver bonden. Voor die wetenschap loopt Blind echter niet weg. „Je kunt", vindt hij, „nooit mensen met elkaar vergelijken. „Het laat zich nooit vertalen of het beter is om eerst twee jaar in de subtop te werken of twee ënhalf jaar als hoofd jeugdop leidingen, zoals ik. Je weet niet of iets een succes wordt. Het zelfde gold voor Rijkaard bij Barcelona of Van Basten als bondscoach. Soms lopen din gen nu eenmaal als ze lopen." amsterdam/gpd - Het telefoon tje van Danny Blind, afgelopen vrijdag, kwam als een verras sing, maar tegelijk ook als een geschenk uit de hemel. Bijna werkte Gerard van der Lem als coach in Dubai, vanaf morgen is hij weer assistent-trainer van Ajax. Zoals hij tussen 1990 en 1997 de rechterhand van Louis van Gaal was, zo zal hij nu Dan ny Blind met raad en daad trachten bij te staan. Dus wandelt Van der Lem weer binnen bij de club die hij in 1997 samen met Van Gaal voor Barcelona verruilde. De Am sterdammer stond daarna op eigen benen bij AZ, in Japan en Saudi-Arabië. Het afgelopen jaar had Van der Lem geen werk, nu keert hij dus terug op het oude nest. „Ik heb er geen moeite mee om geen hoofd coach meer te zijn, tenminste niet bij Ajax", zei hij. Van der Lem (52) en Blind ken nen elkaar al vanaf de tijd dat ze samen bij Sparta speelden ('vaak ging ik er dan uit, zodat Danny kon invallen en de volle premie kreeg'). Bij Ajax kwa men ze elkaar later opnieuw te gen, nu kruisen hun wegen zich andermaal bij dezelfde club. „Ik ben blij dat ik Danny kan hel pen", zei Van der Lem gisteren. „Hij komt straks misschien in situaties die ik al twintig of der tig keer heb gezien. Ik vind het verstandig dat Danny er wat oudere trainers bij heeft. Hij heeft straks toch de back-up van Krol en mij." Van der Lem, die dolgraag in Nederland aan de slag wilde, noemt zichzelf vooral 'soepel in de omgang'. „Ik weet jonge spelers te raken, dat zal mede een rol hebben gespeeld om mij te nemen. Neem nou ie mand als Rafael van der Vaart. Die speelde twee jaair geleden de sterren van de hemel. Het lijkt mij sterk dat hij er nu niets meer van zou kunnen." In 2002 was Van der Lem al een paar maanden terug bij Ajax. Toen werkte hij onder anderen met spelers als John Heitinga, Wesley Sneijder en Nigel de Jong. De oude en nieuwe Ajax- assistent kijkt uit naar de her nieuwde samenwerking. „Sneij der moest ik wel eens tot de or de roepen, De Jong heb ik naar de diëtist gestuurd, die vond ik té zwaar. Ach, soms hebben die jonge jongens een schop onder hun kont nodig, die geef ik ze dan. Daar heb ik totaal geen moeite mee." amsterdam/gpd - stelling van Danny nieuwe trainer bij unaniem door de 1 met instemming b Wesley Sneijder: geen ervaring heefi niets. Ervaring zegt wieso niets. Toen i teerde in het eerste ook geen ervaring wedstrijden die da den behoorden tot te." Het helpt zeker dat met een groot aant in de jeugd heeft g: Met Sneijder werk jaar in de A-junion heeft een andere v spel. Ik hoop dat! doorvoert in het ben heel blij met Hij kent de club, v*11 en weet wat er verl wordt. Ik ben blij duidelijkheid is gel We hebben welisw laatste drie wedsti wonnen, maar ert veel onzekerheid.' iets." John Heitinga spet seizoen in de jeugi Danny Blind en ui eveneens lovende keuze van de diret hij veel spelers uit) selecties kent is Bovendien is hij weet hij wil." Verder werkte Blii u Jong, Maduro, Ste v en Van der Vaart. e| Ook aanvoerder b ziet het gebrek aai^, niet als een handi heeft als speler all f, maakt en kent de haver tot gort." Zelfs Ruud Krol, tweede en zelfs n; de plan verwezen n vinden in de beslis het bestuur. „Ikw H voren waar ik aan f Dat er nu een hooq] aangesteld, kan ik e maar toejuichen. n gewoon aan te ko ,c heb er ook totaal jy te mee." 1( Tonny Bruins Sloi maal uit de techni ;j verdwenen, ontbr^ al op de training, is een eenvoudige^ voor, zo zei Krol: al bezig met het aw van de tegenstan^ zondag." Dat is V\e door Gertjan van Geen Barcelona - Handballer Mat- thijs Vink speelt de rest van het seizoen voor CAI Aragon in Za ragoza. De 23-jarige Noordwij- kerhouter wordt verhuurd door Barcelona. Aragon, de nummer drie in de Spaanse eerste divi sie, heeft een optie tot koop voor het komende jaar. Vink, sinds een paar maanden international, verhuisde twee jaar geleden van landskampi oen Aalsmeer naar de veelvou dig titelhouder uit Catalonië. Hij werd als eerste buitenlander ooit in het opleidingsteam ge stald. Met het tweede dwong hij vorig seizoen promotie naar de eerste divisie af. Barcelona 2 maakte echter geen gebruik van die mogelijkheid en verkocht zijn plek. „Dat dreigde dit jaar weer te gebeuren", zegt Vink om aan te geven dat er geen rek meer in zat. De Noordwijkerhouter speelde in de voorbereiding een paar keer mee met het eerste team, maar maakte nooit een serieuze kans bij de Europese topclub. Barcelona is zesvoudig winnaar van de Champions League en Matthijs Vink: „Bij Zaragoza word ik als een ster ontvangen." Archieffoto: United Photos de Boer heeft zich dit seizoen al ge plaatst voor de halve finale. Vink: „Het tweede blijft een op leidingsteam. Nu heb ik het ge voel bij een profclub te gaan spelen. Ik werd opgehaald door de directeur en moest gelijk voor de televisiecamera's ver schijnen. Bij Bar^a stond ik nooit in the picture. Hier word ik als een ster ontvangen." Aragon doet dit seizoen een se rieuze poging om naar de pri- mera division op te klimmen. De club heeft een grote bank als gulle sponsor. „Ze pompen er veel geld in om naar de ere divisie te gaan en ze hadden mij daarbij nodig", aldus de linker- öpbouwer. Vink liet zich bij staan door Valero Rivera, die als coach met Barcelona zes keer de Champions League won. „Het is snel gegaan. Vrijdag hoorde ik dat er interesse was en zaterdag is alles geregeld. Qua club, qua niveau en qua salaris is dit een forse verbete ring. Gisteren heb ik al meege- traind en komend weekeinde speel ik mijn eerste wedstrijd." Vink heeft er het volste vertrou wen in, dat Zaragoza, waar tweewekelijks 4000 man op de tribune zitten, volgend jaar in de eredivisie speelt. „De prime- ra division is mijn doel. Het is een hele stap om van de tweede divisie naar de top van de eer ste divisie te gaan, maar ik ga ervan uit dat ik veel speel. Ik ben niet gehaald om op de tri bune te zitten." den haag/greenwich/gpd/reu- ters - David Beckham begint deze zomer nog een eigen voet- balschool aan de oevers van de Theems, in Greenwich. De 29- jarige voetballer van Real Ma drid vindt dat het tijd is om iets terug te doen voor zijn geliefde sport. Hijzelf begon zijn carri ère als tienjarige bij de Bobby Charlton voetbalschool. „Ik heb het geluk om in een po sitie te verkeren dat ik iets terug kan doen. Als jochie, toen ik bij de Bobby Charlton Voetbal- school kwam, dro< van professioneel worden." Het project in Gre( in totaal 23 trainei werken, wordt lat( aangevuld met eenj school in Los Ang( verwacht dat er 15j het eerste jaar van 1 Londen gebruik ku ken, waarvan zo'n p lessen kunnen vol} taal deze zomer dus Beckham. ro ui 45. Akachar 4-1, 61. Van de Langenberg 4-2, Telstar 24 9 9 6 36 36-29 66. Van de Langenberg 4-3. Veendam 24 10 6 8 36 40-36 Dordrecht 25 10 6 9 36 34-38 Helmond Sport - Heracles Almelo 0-1 (0-0). GA Eagles 25 8 8 9 32 32-37 82. Gilessen 0-1. AGOW 24 10 1 13 31 38-41 Haarlem 25 8 6 11 30 36-42 TOP Oss - WV Venlo 0-3 (0-1). 41. Jacobs 0- Excelsior 25 8 5 12 29 34-37 1, 50. MeeuwisO-2, 67. Van LoenhoutO-3. TOP 25 7 6 12 27 32-52 MW 25 6 7 12 25 25-34 Haarlem - BV Veendam 0-0. Scheidsrechter: Eindhoven 25 4 8 13 20 35-54 Janssen. Fortuna S. 24 5 7 12 19 34-51 Emmen 25 4 6 15 18 27-55 Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 0-0. Scheids rechter: Wiedemeijer. Derde periode Sparta 8 6 2 O 20 27- 6 FC Volendam - Sparta 1-4 (0-2). 3. Van den Cambuur L. 8 6 0 2 18 13- 4 Bergh 0-1, 15. Schenkel 0-2, 50 Koevermans Heracles 7 5 1 1 16 15- 6 0-3, 68. Koevermans 0-4, 88 Buys 1-4 Telstar 7" 4 3 0 15 16- 9 Emmen - Stormvogels Telstar 2-2 (1-2). 2. Slory 0-1, 4. Veldmate 1-1. 18. Kantelberg 1- 2, 50. Wessels 2-2. Excelsior - AGOW 1-0 (1-0). 29. Curth 1-0. Stand: Sparta 25 16 7 2 55 71-27 Heracles 24 15 4 5 49 43-24 WV 24 13 7 4 46 45-22 FC Zwolle 25 11 8 6 41 40-31 Volendam 25 11 5 9 38 34-32 Cambuur L 26 11 5 10 38 31-33 Helmond Sp 25 10 7 8 37 43-35 WIELRENNEN Civitanova. ProTour. Tirreno - Adriatico. Zesde etappe, start en finish in Civitano va: 1 Petacchi (Ita) 164 km in 3.53.40, 2. Freire (Spa), 3. McEwen (Aus), 4. Gril- lo (Ita), 5. Bennati (Ita), 6. Marinageli (Ita), 33. Vierhouten, 100. Löwik 0.19, 104. Van Heeswijk, 107. Boogerd, 119. Knaven, 130. Den Bakker 0.33. Algemeen klassement: 1. Freire 28.13.57, 2. Petacchi 0.19, 3. Guidi (Ita) 0.30, 4. Hondo (Dui), 5. Brochard (Fra) 0.33, 6. Vicioso (Spa) 0.37, 27. Boogerd 1.02, 49. Kroon 6.57, 72. Kna ven 10.15, 92. Löwik 16.12, 104, Vier houten 20.26, 119. Den Bakker 28.50. den haag/stockholm/gpd/reu- ters - De Europese voetbalbond UEFA is in rep en roer na het besluit van Anders Frisk om met onmiddellijke ingang te stoppen als scheidsrechter. De Zweed heeft genoeg van de doodsbedreigingen aan het adres van hemzelf en zijn gezin. De UEFA zinspeelt op een arbi tersstaking en bezint zich bo vendien op maatregelen tegen Chelsea-coach Jose Mourinho, die als 'vijand van het voetbal' wordt gebrandmerkt. „We moeten iets doen", zegt Volker Roth, voorzitter van de scheidsrechtercommissie van de UEFA. Volgens Roth is het niet ondenkbaar dat de arbiters in de Bundesliga in staking gaan uit solidariteit met de ge stopte Frisk. „De scheidsrech ters zullen hun solidariteit uiten op een wijze die haar weerga niet kent", kondigt Roth aan. „Ik houd niet van stakingen, maar we moeten zulke midde len overwegen." Roth ziet Jose Mourinho als de aanstichter van de bedreigin gen richting Frisk. De coach van Chelsea beschuldigde de Zweed van partijdigheid tijdens het Champions League-duel Barcelona-Chelsea (2-1). Frisk zou in de rust met Barcelona- trainer Frank Rijkaard hebben gesproken. „Het zijn de coa ches die de massa's opruien", vindt Roth. „We kunnen niet accepteren dat een van onze beste scheidsrechters daarom moet stoppen. Mensen als Mourinho zijn de vijand van het voetbal." De UEFA gaat proberen Anders Frisk weer op het veld te krij gen. „Onze eerste reactie is er één van solidariteit en medele ven", zegt William Gaillard, woordvoerder van de voetbal bond. „Maar tegelijk willen we hem er van overtuigen dat hij moet blijven fluiten, omdat we mensen van zijn kaliber en kwaliteit nodig hebben." Gaillard doet een beroep op het gezond verstand. „Spelers en coaches moeten hun zelfbe heersing bewaren. Voetbal wordt door miljoenen mensen bekeken, we kunnen niet ver wachten dat ieder van hen geestelijk even ontwikkeld is. Daarom moet men zeer voor zichtig zijn met het geven van verklaringen die ontvlambaar kunnen zijn." bakker, mag ik van u een halfje volko ren, drie croissantjes en een verklaring waarom het bij Quick Boys de laatste weken helemaal niet loopt? Want ik heb geen idee. We hebben het er met de colle ga's onderling uitgebreid over gehad. Onze hoofden gebroken over de vraag waarom de ge doodverfde kampioen er al we ken niks van bakt, bakker. We kwamen er niet uit. GOZ, Deltasport, Schevenin- gen, Excelsior Maassluis, dat zijn ploegen waar de kampi oen van hoort te winnen. Quick Boys verloor die wed strijden achter elkaar. En vrij kansloos ook. Weet u, bakker, ik heb nooit geloofd in dat 'ongrijpbare be grip' vorm. Tuurlijk, de ene keer gaat het wel, de andere keer gaat het niet, maar dan staan er nog tien anderen op het veld en er zitten er nog een paar op de bank. Die moeten allemaal ook kunnen voetbal len. Hoe zo'n goede ploeg col lectief plotseling zo slecht kan worden, kunt u het mij uitleg gen? Er leek een team te staan met een mooie mix van slagroom taartjes en degelijk meergra- nenvloerbrood. Frivole toefjes voorin, een stevige bodem in de achterhoede. Nu valt het als losse zandkoekjes uit elkaar. Daar kan zelfs de beste bakker niks meer van maken. Bakker, er is ook g Over anderhalve ut' het weer zomertijd! kent een uurtje kon driekwart van de e\ de lagere klassen z tien man staan om vergeten is zijn klo{ zetten. Het beteken^ het voetbalseizoen i v zit. Dit jaar zou hefte kunnen dat geen efo, uit de regio in de k{ s competitie uitkomig j Ter Leede niet, Nok Rijnsburgse Boys niet. En Quick Boy v niet. Hebben wij uye tra vrije zaterdagen dan die promotiel\ d wedstrijd van Katk Maar, bakker, datfe jammer. Het is nar# om op een mooie af te reizen naar hfa ten, onderweg te /(feit een pittoresk restaL]\ de oevers van hetlLy daarna twee van Jj amateurploegen t*o land te zien voetb\ Willen wij dat gem ken, bakker, dan n Boys ophouden tefc nat deeg als een h tweedeklasser. De jüt lukt dat nog? Ons is het een rai Heeft u nog wat oifr voor de Vogels? Anton Diedrich

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 20