SPORT 6
Vier wereldtitels koning biatlon Björndalen
irl
HOC 986
maandag 14 maart 200
BUITENLANDS VOETBAL
BELCIE
Charleroi-St. Truiden 0-0. FCBrussels-Bergen
2-1. Oostende-Gent 1-2, Lokeren-Germinal B
0-1, La Louvière-Westerlo 1-2, Cercle B-An-
derlqcht 1-3. Lierse-Beveren 1-3, RC Genk-
Bruggè 2-1.
Fenerbahce
Galatasaray
Trabzonspor
Besiktas
Rizespor
Denizlisporsp.
Konyaspor
Gaziantepspor.
Malatyaspor
Brugge
25-63
Beveren
25-30
Anderlecht
24-52
Lierse
25-29
RC $enk
25-48
Cercle B
25-28
Standard L
24-47
Germinal B
25-26
Gent
25-46
Moeskroen
25-24
Chqrjeroi
25-43
St. Truiden
25-24
We^erlo
25-37
FCBrussels
25-20
La Louvière
23-36
Oostende
25-19
Lokeren
25-33
Bergen
25-18
DUITSLAND
Borussia Dortmund - Stuttgart 0-2 (0-1). 43.
MeiSsner 0-1, 90. Meissner 0-2 (strafschop)
Rode kaart: 90 Worns (Borussia Dortmund).
48..Mëira (Stuttgart).
Schalke 04 - Bayem Munchen 1-0 (0-0). 69.
Lincoln 1-0.
Arminia Bielefeld - Hamburger SV 3-4 (2-3).
2. Labth 0-1. 21 Porcello 1-1. 27. Porcello 2-
1, 3ff. Barbarez 2-2, 43. Boulahrouz 2-3. 71
Mahdavikia 2-4, 89. Buckley 3-4. Rode kaart.
79. Brecko (Hamburger SV/ 2x geel)
Bayer Leverkusen - Hertha BSC 3-3 (2-2). 5.
Ponté 1-0, 13. Butt 2-0 (strafschop), 24. Mar-
celinljo 2-1, 29. Marcelinho 2-2, 62. Neuen
dorf- è-3, 84. Voronin 3-3. Rode kaart-. 12. v
Burik^Hertha BSC).
SC Freiburg - FC Nurnberg 2-3 (1-1). 8. Koe-
joe 1-0, 23. L.Muller 1-1, 59. Bajramovic 2-1,
85 Mintal 2-2, 90. Mintal 2-3.
FC Kaiserslautern - Borussia Monchenglad-
bach 1-0(1-01.45 Altintop 1-0.
Werder Bremen - FSV Mainz 05 0-0.
Wolfsburg - Hannover 96 1-0 (1-0). 6. Mense-
guez 1-0.
Hansa Rostock - Bochum 3-1 (1-0). 36 Oi
Salvo 1-0,49. Di Salvo 2-0. 52 Prica 3-0, 70.
Edu 3:1
Schalke 04 25-53 Hannover 96 25-32
BayernMun. 25-50 Bielefeld 25-32
VfB. Stuttgart 25-45 Dortmund 25-32
Bremen 25-44 FC Nürnberg 25-28
HSV Hamburg 25-43 Borussia M 25-28
HertHa BSC 25-41 Mainz 05 25-27
B. Leverkusen 25-40 Rostock 25-20
Wolfsburg 25-37 VfL. Bochum 25-19
Kaiserslautern 25-36 Freiburg 25-16
ENGELAND
Toulouse 1
-1.
Lyon;
29-59
St.Etienne
28-37
Marseille
29-51
Pans S.G.
29-36
Lille:"
29-48
Metz
28-33
Monaco
27-45
Nantes
29-33
Auxerre
27-42
Nice
29-33
TodlOiise
28-42
Strasbourg
28-31
Rennes
29-40
Caen
29-29
Bordeaux
29-39
Ajaccio
28-28
Sochaux
28-38
Bastia
29-26
Lens
29-38
Istres
29-22
AC Milan
28-63
Reggina
28-35
Juventus
27-60
Livorno
28-35
Inter
28-47
Messina
28-35
Sampdoria
28-47
Lazio
28-34
Udinese
28-45
Fiorentina
28-31
Palermo
28-43
Parma
28-29
Roma
28-38
Chievo
27-28
Bológna
28-37
Brescia
28-26
Cagliari
28-37
Siena
28-26
Lecce
28-36
Atalanta
28-21
PORTUGAL
SCHOTLAND
FC Barcelona
28-65
Zaragoza
28-38
Real Madrid
28-54
Real Sociedad
28-35
Villareal
28-47
Levante
28-34
Real Betis
28-45
Mélaga
28-34
Espanyol
28-45
Getafe
27-32
Valencia
28-43
Santander
28-31
Sevilla
28-43
Osasuna
28-31
Deportivo
28-42
Albacete
28-24
Atl. Madrid
28-42
Mallorca
28-24
Atl. Bilbao
:«l)
27-38
Numancia
28-20
-rf:
TURKIJE
24-62
24-57
24-55
24-45
24-37
24-36
24-34
24-31
24-31
Ankaraspor
Genclerbirligi
Samsunspor
Diyarbakirspor
Ankaragücü
Sakaryasp
Kayserisp
Istanbulspor
Sebatspor
23-29
24-29
24-29
24-29
25-29
24-19
24-19
24-18
24-10
AMATEURVOETBAL
ZATERDAG HOOFDKLASSE C
Dronten-WHC 2-1, WOG-ONS Sneek 3-2, HHC
Hardenberg-DOS Kampen 1-2, Harkemase
Boys-Genemuiden 3-0, ACV-Nunspeet 5-3.
Excelsior'31 19-38 Hardenberg 19-25
WHC 19-35 Genemuiden 20-24
Harkemase B 19-34 ONS Sneek 18-22
WOG 19-33 Nunspeet 20-21
Be Quick'28 18-30 Dronten 21-20
ACV 19-28 SDC Putten 19-19
Urk 17-27 DOS Kampen 19-17
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse A: Rijnvogels- Ter Leede 2 2-0,
RCL- Pancratius 5-0, Wartburgia 2- Nootdorp 2-
0, RWH- Rijsoord 4-0, CSW-Oostkapelle afg.
RCL 17-46 CSW 14-18
RWH 15-38 Wartburgia 2 16-16
Ter Leede 2 17-34 Nootdorp 17-13
Rijnvogels 16-23 Rijsoord 16-11
Oostkapelle 15-20 Pancratius 15-10
Reiger Boys 16-20
Eerste klasse C: Saestum 2- 't Gooi 2-0, Herptse
Boys- 't Goy 8-0, ODC- SJC 0-1, TYBB- DSE 1-
6, DONK-Alkmania afg.
Herptse Boys 15-35 SJC 15-20
DSE 14-30 Buitenveldert 2 14-17
't Goy 14-24 't Gooi 14-17
ODC 16-23 Alkmania 14-11
Saestum 2 16-22 TYBB 14- 4
Donk 14-20
Tweede klasse A (za.): Spijkenisse- Jodan Boys
0-4, FC Lisse- Ter Leede 3 5-1, Quick Boys- Ba-
rendrecht 0-1, Peursum- Zwaluwen 1-2,
MW'27- WIK'57 3-0, Smerdiek- Xerxes 7-0,
Berkel- RKDEO 2-4.
FA Cup kwartfinales:
Bolton - Arsenal 0-1. 3 Ljungberg 0-1.
Southampton - Man.United 0-4. 2. Keane 0-1.
45. Ronaldo 0-2, 48' en 87' Scholes 0-3 en 0-
4.
Blackburn - Leicester (II) 1-0. 83. Dickov 1-0
(pen):
Newcastle - Tottenham 1-0. 5. Kluivert 1-0.
FRANKRIJK
Lyon-lstres 2-1, Ajaccio-Paris S G. 1-0, Bor-
deaux-St.Etienne 2-0, Marseille-Lens 2-1,
Metz.-Rennes 1-1, Nantes-Caen 2-0, Nice-
Strasbourg 0-0, Sochaux-Bastia 1-0, Lille-
Smerdiek
18-48
Berkel
18-21
Barendrecht
18-41
Xerxes
17-17
Zwaluwen
18-38 Quick Boys
18-15
FC Lisse
17-36
Peursum
18-15
Jodan Boys
18-31
Ter Leede 3
16-13
MW'27
16-28
WIK'57
16- 9
RKDEO
16-22
Spijkenisse
16- 4
Chievó - Juventus 0-1 (0-0). 88. Olivera 0-1
Rode kaart: 89. Olivera (Juventus).
Reggina - Messina 0-2 (0-2). 13. Cristante 0-
1,41 D'Agostino 0-2.
Palermo - Udinese 1-5 (0-3). 29. Di Michele
0-1, 37. Di Michele 0-2, 45. Muntari 0-3, 54.
Di Michele 0-4, 69. Santana 1-4, 82. laquinta
1-5-
AC Milan - Sampdoria 1-0 (0-0). 65 Kaka 1-0.
Cagliari - AS Roma 3-0 (2-0). 23. Zola 1-0,
41 Esposito 2-0, 48. Suazo 3-0.
Brescia - Livorno 2-3 (1-0). 16 Caracciolo 1-0
(strafschop). 55. Doga 1-1, 71. Protti 1-2
(strafschop). 84 Danilevicius 1-3, 89. Carac-
ciolo_2-3. Rode kaart: 70 Di Biagio (Brescia).
Bologna - Siena 1-1 (0-0). 56. Bellucci 1-0
(strafschop), 65. Maccarone 1-1.
Atalanta - Parma 1-0 (0-0). 79. Adriano 1-0.
Lazio - Inter Milan 1-1 (1-0). 45. A.Filippini 1-
0, 70. Cruz 1-1
Lecce - Fiorentina 2-2 (2-0). 24. Dalla Bona 1-
0, 30. Vucinic 2-0, 47. Jorgensen 2-1, 86.
Maggio 2-2.
Tweede klasse A (zo.): DUNO- DWO 0-4, VEP-
Oliveo 6-1, KFC'71 2- GDA 1-3, Iduna- Bernar-
dus 2-2, DEHMusschen- Vredenburch 1-3.
GDA 14-36 DWO 12-15
VEP 11-30 Oliveo 13-15
Iduna 13-26 DEHMusschen 11-10
KFC'71 2 12-25 Vredenburch 11- 7
UVS 13-17 DUNO 13- 0
Bernardus 13-17
JEUGDVOETBAL
A-junioren
Eerste divisie B: RBC- Dordrecht 0-4, Fortuna
S - NAC 2-2, UVS- SWSMC 1-3, WV-Sparta R.
afg.
Sparta 14-34 WV 13-21
NAC 15-30 FC DenBosch 16-21
Eindhoven 15-27 TOP 15-20
Fortuna S. 16-27 RBC 16-14
SWSMC 17-25 UVS 16-13
Dordrecht 15-23 Excelsior M. 16- 1
Tweede divisie A: Hollandia- Hellas Sport 1-2,
Hoofddorp- DWV 2-0, DWS-Spakenburg uitg
IJsselmeervogels-Afphense Boys uitgFC Volen-
dam 2-AGOW afg., Roda '46-Elinkwijk afg.
Roda'46
16-31
Alphense B.
15-21
Hollandia
15-28
Elinkwijk
16-19
AGOW
15-28
DWV
16-17
DWS
15-28
Spakenburg
15-15
Hellas Sport
17-27
IJsselmeerv.
15-12
Volendam A2
14-24
Hoofddorp
15- 8
Tweede divisie B: Kozakken B - Sparta (AV) 1-4,
Quick Boys- RVC 2-3, Quick- Sarto 1-0, Feyen-
oord (AV)- Katwijk 3-2, Laakkwartier- Spar-
taan'20 1-0, VCS-BSC 2-2
Spartaan'20 15-35 Quick Boys 15-19
Feyenoord (AV) 15-31 Kozakken B. 15-18
RVC 15-25 VCS 14-17
Katwijk 15-25 BSC 15-16
Laakkwartier 14-24 Quick 14-14
Sparta (AV) 14-19 Sarto 15- 8
Derde divisie B: DCG- ARC 2-1, Voorsch.'97-
DOVO 0-2, Zeeburgia- FC Lisse 0-5, Huizen- FC
Abcoude 1-0, DSO-JSV 5-2.
FC Lisse
18-38
Noordwijk
18-24
Jodan Boys
18-37
DOVO
17-19
DSO
17-31
Voorsch.'97
16-16
DCG
17-30
JSV
18-15
Zeeburgia
15-26
ARC
16-14
Huizen
15-24
FC Abcoude
17-12
Braga-Maritimo 1-1, Benfica-G. Vicente 2-0,
Academica-Rio Ave 0-0, Moreirense-Leiria 0-
0. Beira Mar-Estoril 2-1.
Benfica 25-48 Leiria 25-33
Porto 25-45 Belenenses 24-32
Braga 25-44 Setubal 24-32
Sporting 24-42 Moreirense 25-25
Boavista 24-41 Penafiel 24-24
Rio Ave 25-37 G.Vicente 25-23
Marrfimo 25-36 Estoril 25-23
Qulmaraes 24-34 Beira Mar 25-23
Nacional 25-34 Academica 25-22
Aberdeen-Hibernian 3-0, Celtic-Dunferml. 6-
0. Hearts of Midi.-Inverness 0-2, Kilmarnock-
Dundée Utd. 3-0. Livingston-Motherwell 1-1,
Dundée-Glasg. Rangers 0-2
Glasg. Rangers 30-75 Kilmarnock 30-35
Celtic 28-71 Inverness 28-33
Aberdeen 29-48 Dunferml. 29-26
Hibernian 29-47 Dundee 29-24
HeaflsofMidl. 29-42 Livingston 29-23
MotHèrwell 29-39 Dundee Utd. 29-22
Ob
SPANJE
Atletico Madrid - Valencia 1-0 (1-0). 13. Tor-
es'1-Ó.
Getafe - Real Madrid 2-1 (1-0). 41. Albiol 1-0,
47. Riki 2-0, 90. Solari 2-1.
Villarreal - Espanyol 4-1 (1-1). 25. Forlan 1-0,
31-liópo 1-1, 50 Sorin 2-1, 57 Riquelme 3-
1 (strafschop), 83. Lucho4-l.
Levante - Osasuna 4-0 (3-0). 7 Juanma 1-0,
22 Juanma 2-0, 35. Manchev 3-0, 64. Sergio
Garcia 4-0.
Sevilla - Real Zaragoza 0-1 (0-1). 33 Milito 0-
1.
Real Sociedad - Numancia 2-1 (1-0). 8 Kova-
cevic 1-0, 49. Tevenet 1-1,85. Barkero2-l.
Santander - Mallorca 3-0 (2-0). 1. Anderson 1-
0, 4. Aganzo 2-0, 51. Benayoun 3-0.
Alba'cete - Deportivo la Coruna 0-1 (0-1). 37.
Coloctini 0-1.
Malaga - Real Betis 1-2 (1-2). 4. Juanito 0-1,
17. Edu 0-2, 26. Baiano 1-2.
FC Barcelona - Athletic Bilbao 2-0 (2-0). 21
Luis Prieto 1-0 (eigen doel), 38. Giuly 2-0.
Alexandria'66
19-39 VZ'81
20-27
Dreamboys
19-35 Snoekie
18-25
Tutor
19-33 Groenoord
19-25
ZVOB
18-32 WIA
18-14
TPP
17-28 Semper Altius
18-12
Simeko'82
18-27 NOC
19- 8
Vrouwen
Hoofdklasse: Simeko'82- Dreamboys 3-8,
Nieuwkoop- UVS 1-2, Donk- ZVOB 4-3, West-
landia- Iduna 8-5, Activitas- Kralingen 7-2.
Dreamboys
Westlandia
UVS
Activitas
Iduna
Simeko'82
RESERVEVOETBAL
19-49
GDA
17-24
17-40
Donk
20-23
18-36
ZVOB
16-22
19-32
Tutor
20-17
17-30
Nieuwkoop
17-13
18-25
Kralingen
20- 6
Ankaragücü-Denizlisporsp 1-1, Konyaspor-
Mal^tyaspor 2-0, Trabzonspor-Sakaryasp 4-3,
Istanbulspor-Galatasaray 0-3, Diyarbakirspor-
Gazibhtepspor. 3-0, Samsunspor-Kayserisp. 3-
3, 5lzespor-Sebatspor 2-1, Ankaraspor-Besik-
tas 2-4, Fenerbahce-Genclerbirligi 3-2.
B-junioren
Tweede divisie B: BSC- Alexandria'66 0-5, UVS-
SWSMC 4-3, ADO DenH B2- Excelsior R. B2
0-2, DHC- Barendrecht 0-3, RVC- Quick Boys 1-
5, Spartaan'20 2-Excelsior M. gest.
UVS 15-35 SWSMC 15-24
Excelsior R. B2 14-29 Excelsior M. 14-15
ADO DenH. B2 15-29 Spartaan B2 14-15
DHC 15-27 Alexandria'66 14-13
RVC 15-27 Barendrecht 15-12
Quick Boys 15-27 BSC 15- 0
Derde divisie B: FC Blauw Wit- JSV 2-1, DCG-
Vitesse'22 4-0, FC Lisse- Sportlust'46 5-2, Ro
da '46-FC Omniworld 2 afg., AFC 2-Geinoord
Nieuwegein afg.
DCG 17-42 FC Lisse 16-20
Geinoord 15-33 FC Blauw Wit 17-18
Sportlust'46 15-28 Vitesse'22 16-17
Roda'46 15-24 DOVO 15-14
AFC B2 16-23 Omniworld B2 16-14
JSV 16-21 RKAW 16-11
ZAALVOETBAL
Mannen
Eerste divisie A: NBHW Boys- Roda'23 5-0, Vo-
lendam 2- Scagha'66 7-7, AORC- Jai Swadesh
6-1, Westlandia- Koos Alberts 1-0, Hovocubo-
Bax 5-5, R'damse Studs- Lutjebr./Paus 0-6,
Noordzee- Maasstad 8-3.
AORC 21-57 Koos Alberts 19-24
NBHW Boys 21-45 Jat Swadesh 21-22
Bax 21-41 Maasstad 21-20
Scagha'66 21-39 Noordzee 20-18
Lutjebr7Paus 21-37 Westlandia 21-17
Volendam2 22-35 Hovocubo 22-17
Roda'23 22-32 R'damse Studs 21-12
Hoofdklasse: ZVOB- VZ'81 4-4, Snoekie- WIA 8-
4, Dreamboys- NOC 10-2, Tutor- TPP 3-3, Si-
meko'82- Groenoord 4-4. Semper Altius-
Alexandria'66 4-9.
ZATERDAG
Hoofdklasse A: Voorschoten'97 2-Quick Boys
2 1-3, Rijnsburgse Boys 2-Katwijk 2 2-3, FC
Lisse 2-ARC 2 2-2, Barendrecht 2-Excelsior
M. 2 3-1.
Quick Boys 2 15-34 Barendrecht 2 15-22
Katwijk 2 15-28 Noordwijk 2 14-17
ARC 2 16-26 Capelle 2 14-16
Rijnsb B 2 16-26 JAC2 15-14
Excelsior M. 2 15-24 Voorschoten 2 16-14
FC Lisse 2 16-23 Zwaluwen 2 15-8
IA: Ter Leede 2-RCL 2 2-0, DSVP 2-Sportlust
'46 2 2-1, Scheveningen 2-Vitesse Delft 2 3-
1, Valken'68 2-Zevenhoven 2 1-0, Katwijk 3-
De Jodan Boys 2 1-2, Spirit 2-Quick Boys 3 0-
0.
2A: ARC 3-WDS 2 1-5, DSO 2-Spirit 3 0-1,
Koudekerk 2-RCL 4 1-1, Quick Boys 5-Soccer
Boys 2 afgForum Sjxirt 3-Ter Leede 4 2-6,
Noordwijk 4-BVCB 2 2-0.
2B: Capelle 3-DSO 3 2-2, Die Haghe 2-Ter
Leede 3 0-4, Semper Altius 2-Ri|nsburgse
Boys 3 1-3, WOR 2-Noordwijk 3 1-4, RCL 3-
Forum Sport 2 1-0.
3A: JAC 3-Floreant 2 0-2, Oegstgeest 2-DWO
2 5-0, Be Fair 2-DSVP 3 2-1, Forum Sport 4-
Katwijk 4 afg., Rijnsburgse Boys 4-Voorscho-
ten'97 3 4-1, FC Rijnvogels 3-SEV 2 1-0
3B: Alphia 2-ARC 4 2-1, De Jodan Boys 3-Ber-
kel 2 1-2, Floreant 3-Siveo '60 2 1-1, Voor
schoten'97 4-Zevenhoven 3 1-2.
4A: Wassenaar 2-GHC 2 3-5, TAW 2-Hazers-
woudse Boys 2 0-3, Woubrugge 2-Leiden 2 1-
2, Kagia 2-Tonegido 2-2.
4E: SEV 3-Kagia 3 4-1, Valken'68 3-FC Lisse
3 0-2, Rijnsburgse Boys 5-Scheveningen 3 2-
0.
4F: Te Werve 5-JAC 5 4-1. TAW 3-ARC 5 4-2,
Alphia 3-Valken'68 4 1-6, Quick Boys 7-
Noordwijk 64-3.
5A: FC Boshuizen 2-Koudekerk 3 4-0, Wad-
dinxveen-Floreant 4 4-2, Blauw-Zwart 2-Roo-
denburg 2 1-7.
5B: FC Rijnvogels 5-Wassenaar 3 2-1, Val
ken'68 5-Noordwijk 7 4-2, Voorschoten'97 5-
Ter Leede 6 0-4, Katwijk 7-FC Lisse 4 1-1,
UVS 3-0egstgeest 4 2-1.
5C: Noordwijk 8-DWO 4 6-2, Rijnsburgse Boys
12-Quick Boys 9 3-3, DVC 3-Katwijk 8 2-0,
SV'35 3-Valken'68 6 0-4.
5D: SVOW 2-Spirit 5 0-3, BSC '68 3-Zevenho-
ven 4 2-0, Hazerswoudse Boys 3-Alphia 4 4-4,
Soccer Boys 3-De Jodan Boys 5 2-0, Katwijk
6-Woubrugge 3 2-1
5E: De Jodan Boys 6-WOR 3 1-5, Bergam
bacht 2-Capelle 5 uitg., Linschoten 2-ARC 7
2-3, Spirit 6-Sportlust '46 4 1-0.
6A: Leiden 3-Valken'68 7 0-5, Katwijk 10-
RCL 5 4-1, Rijnsburgse Boys 9-JAC 7 9-1,
Duinoord/J. 4-Ter Leede 7 2-4, FC Rijnvogels
6-WSB 3 2-1, Quick Boys 12-LSW70 3 9-3.
68: Nat. Nederlanden 2-SV35 4 1-1, DSO 7-
Katwijk 11 6-1, ARC 12-Forum Sport 6 0-0,
SEV 5-Rijnsburgse Boys 10 7-3, Duinoord/J.
3-RCL 6 0-0, Quick Boys 13-Voorschoten'97 7
10-0.
6C: Oegstgeest 5-Quick Boys 10 0-1, Noord
wijk 9-SV35 6 9-3, Rijnsburgse Boys 11-ARC
9 3-4, Voorschoten'97 6-FC Rijnvogels 7 4-4,
Katwijk 12-WSB 2 4-1.
6D: Alphia 6-Katwijk 13 2-2, RCL 7-Quick
Boys 11 2-3, GHC 3-Lugdunum 3 1-3, ARC
10-Ter Leede 5 2-1, Bernardus-FC Rijnvogels
8 uitg.
6E: Hazerswoudse Boys 4-Alphia 5 2-1, Sport-
lust '46 5-Lugdunum 5 uitg., TAW 4-Ooster-
heem 3 2-1, SVOW 3-ARC 11 0-0 gest., Wou
brugge 4-BVCB 6 7-1.
7A: Zoetermeer 2-Oosterheem 5 1-2, Forum
Sport 7-DWO 5 2-2, Noordwijk 12-RCL 8 0-5,
Voorschoten'97 9-Oegstgeest 9 2-8, Quick
Boys 16-Rijnsburgse Boys 14 4-2.
7B: Oegstgeest 6-FC Lisse 6 3-1, Valken'68 8-
SJC 2 2-1, SEV 6-FC Rijnvogels 9 4-2. Noord
wijk 10-Foreholte 2 2-6, Quick Boys 14-0egst-
geest 7 1-3.
7C: Noordwijk 11-RCL 9 3-1, FC Ri|nvogels
10-Valken'68 9 2-4, SJC 3-SEV 7 3-3, Oegst
geest 8-Katwijk 15 2-0, FC Lisse 7-Leiden 4
1-2
7D: FC Boshuizen 4-RCL 10 3-2, DSVP 8-
Quick 8oys 17 3-7, Tonegido 2-SEV 8 2-5.
7E: Zevenhoven 5-Koudekerk 5 0-5, Alphia 8-
ARC 15 3-3, Sportlust '46 7-Waddinxveen 2
1-2 gest., SJZ-DSO 10 3-5, Woubrugge 5-
DSVP 9 4-2.
7F: Sportlust '46 8-Be Fair 6 1-3, DSVP 10-
RKDEO 1-2, ARC 14-DSO 11 2-1, Alphia 9-
Soccer Boys 5 2-3
8A: Valken'68 10-SJC 4 12-2, Van Nispen 3-
Leiden 7 2-0, WSB 4-SEV 10 7-1, Kagia 4-
Oegstgeest 13 0-8, FC Lisse 8-Quick Boys 18
4-0.
8B: Valken'68 11-Leiden 6 4-3, Oegstgeest
11-RCL 11 3-4, Abbenes 3-Voorschoten'97
13 3-1, SV'35 7-WSB 5 3-1, Ter Leede 10-
Kagia 5 0-8, FC Lisse 9-Quick Boys 19 4-3.
8C: FC Rijnvogels 11-FC Rijnvogels 12 6-3,
Forum Sport 8-0egstgeest 12 1-1, SJC 5-GWS
4 1-0, Foreholte 3-Noordwijk 14 4-4, Katwijk
16-RCL 12 10-0.
8D: SV'35 8-Voorschoten'97 10 0-6, RCL 13-
Graaf W II VAC 5-0, Wilhelmus 2-Forum Sport
9 2-2, Wassenaar 5-DWO 9 2-5
8E: LSW'70 4-FC Rijnland 0-1, Valken'68
12-Ter Leede 11 3-1, GHC 4-Leidsche Boys 2
1-2, Teylingen-WSB 6 4-3, Leiden 8-Lugdu-
num 4 2-2, ARC 19-Rijnsburgse Boys 15 3-2.
8F: Rohda '76 7-CVC Reeuwijk 6 3-3, Aarlan-
derveen 3-Koudekerk 6 4-3, Zevenhoven 6-TA-
W 6 2-0.
8G: De Jodan Boys 11-Zwammerdam 4 3-4,
Koudekerk 7-DSO 13 2-1, HVZ-Stompwijk'92
2 afg., RCL 14-Be Fair 8 9-0, Sportief 4-ARC
16 3-0.
8H: Soccer Boys 7-Oosterheem 4 7-0, Sport
lust '46 12-De Jodan Boys 9 0-0, Rohda '76
5-Gouda 7 7-3, DONK 2-ARC 17 8-1, Koude
kerk 8-Spirit 9 3-3.
ZONDAG
Hoofdklasse A: Poortugaal 2-FC Kranenburg 2
1-2, Quick 2-DHC 2 0-0, SWSMC 2-Westlan-
dia 2 2-1, Excelsior'20 2-VELO 2 0-1, Concor
dia 2-WSB2 1-1.
Kranenburg 2 14-35 DHC 2 14-18
Quick 2 14-27 Westlandia 2 14-17
WSB 2 14-24 Excelsior 2 13-16
HBS 2 15-22 Poortugaal 2 15-13
SWSMC 2 15-20 VEL0 2 15-13
Concordia 2 13-19 UVS 2 14-11
IA: SJC 2-GDA 2 1-1, Wilhelmus 3-Tonegido
2 1-4, VCS 2-Scheveningen 2 6-0, Laakkwar
tier 2-HMSH 2 1-2, DWO 2-Foreholte 2 2-3
2A: UNIO 2-DOSR 2 0-1, ESTO 2-Stolwijk 2
2-1.
3A: ROAC'79 2-Concordia 3 1-0, Docos 2-
WSB 3 5-2, Teylingen 2-Altior 2 5-3, Voor
schoten'97 3-UDO 2 2-3, FC Lisse 2-Tonegido
4 4-1
3B: DONK 2-Dilettant 2 2-0, Delft 3-FC Lisse
3 2-1, Nieuwerkerk 3-SEP 2 6-0.
4A: Lugdunum 3-Graaf W II VAC 2 3-1, Meer
burg 2-Docos 3 2-1, Van Nispen 2-MMO 2 2-
2, FC Lisse 4-Zoetermeer 3 1-2, Bernardus 2-
SJZ 3 3-2, ASC 2-FC Rijnland 2 7-0
4C: NSV '46 2-DOSR 3 0-2, SJZ 2-Nieuwkoop
2 2-1, SEP 3-Kickers'69 2 2-1, Alkmania 3-
Alphen 2 3-6, Meerburg 3-Bernardus 3 5-3
5A: Leidsche Boys 2-NSV '46 3 1-2, SJC 3-
Blauw-Zwart 3 1-2, Graaf W II VAC 3-Warmun-
da 2 2-1, Altior 3-Forum Sport 2 3-2.
5D: WSB 4-UDO 3 1-0, LSW'70-Blauw-Zwart
4 0-6, Graaf W II VAC 4-UVS 3 2-1, Taurus 2-
SJC 4 afg., Wilhelmus 4-FC Boshuizen 4 6-5.
5E: Blauw-Zwart 5-SJZ 4 2-2, Alphense Boys
4-Altior 4 5-2, Kickers'69 4-VEP 3 1-4, Bode
graven 3-Roodenburg 5 2-2, ESTO 3-Meerburg
4 3-1
6A: GHC 2-SJC 5 2-5, Van Nispen 3-Teylingen
5 4-2, WSB 5-Alphense Boys 5 6-7, UDO 4-
HW 5 3-3, Juventas 3-Voorschoten'97 4 2-2,
ASC 4-Forum Sport 5 4-1.
6B: RKAW 5-ASC 3 4-1, Teylingen 4-LS-
W'70 2 3-1, Kickers'69 5-SJZ 6 5-4, Forehol
te 3-UVS 4 3-3, Alphense Boys 6-Nieuwkoop 4
3-1.
6C: DOSR 5-ROAC79 4 3-1, Nicolaas Boys 3-
Docos 5 1-0, RKAW 4-UDO 5 3-2, FC Boshui
zen 5-SJC 6 7-2, GOL Sport 2-GHC 0-1 gest.
6D: MMO 4-Alkmania 4 1-5, DOSR 6-Stomp-
wijk'92 3 5-6, ROAC'79 3-RKAW 7 5-1, Al
phense Boys 7-Nicolaas Boys 4 0-6, Alphense
Boys 9-SJZ 5 6-3.
7A: Leidsche Boys 5-DWO 4 1-1, Bernardus
10-Alphense Boys 8 1-1, SJZ 8-UVS 5 7-2,
Warmunda 4-Haagse Hout 5 5-5, Nicolaas
Boys 5-DOSR 8 1-1, FC Lisse 8-Alkmania 5 5-
3.
7B: Bernardus 8-FC Lisse 5 0-7, Foreholte 4-
ASC 5 4-2, SJZ 7-Leidsche Boys 6 1-1. Zoe
termeer 5-Bernardus 7 5-3, RKAW 8-NSV '46
4 5-2, Altior 5-Graaf W II VAC 6 5-2.
7C: Alkmania 6-Foreholte 5 1-5, FC Lisse 6-
Bernardus 9 1-2, SJC 7-Bernardus 5 2-7,
Graaf W II VAC 7-DOSR 7 1-5, FC Rijnvogels-
Oosterheem 2 1-1, ASC 6-Docos 6 6-2.
7D: Alphen 3-Leidsche Boys 3 2-0, Bernardus
6-Kickers'69. 6 0-4, DOSR 9-Altior 6 1-4,
Stompwijk'92 4-Docos 7 1-2, MMO 5-GOL
Sport 3 3-1.
8A: Leidsche Boys 7-Docos 8 7-1, GOL Sport
5-GHC 5 11-2, SJC 9-Alkmania 7 3-3, Duin-
oord/J. 4-Foreholte 7 3-3, HW 7-SJZ 9 0-4.
8B: NSV '46 5-LSW70 3 3-2, HW 6-Alphen-
se Boys 13 9-0. FC Rijnland 4-Teylingen 8 1-
3, Forum Sport 3-MMO 6 3-2, GHC 4-GOL
Sport 6 3-4.
8C: DSO 6-Zoetermeer 9 afgStompwijk'92
6-GHC 6 0-3, Altior 7-Meerburg 7 2-6, SEP 6-
RKAW 9 0-9, FC Lisse 10-SJC 8 4-2, Forum
Sport 4-FC Boshuizen 6 3-3.
8D: Roodenburg 3-Blauw-Zwart 6 1-1, Fore
holte 6-SJC 10 2-3, FC Rijnvogels 2-Alphense
Boys 12 uitg., GHC 7-GOL Sport 4 3-11, Soc
cer Boys 4-Teylingen 7 2-1, Alkmania 8-UVS 6
2-2.
8E: Zoetermeer 8-Alphen 5 3-1, Foreholte 8-
GHC3 5-1, SJC 11-Graaf W II VAC 8 3-0, Oos-
terheem-MMO 7 6-0, Alphense Boys 10-
Stompwijk'92 7 1-1, Meerburg 8-UVS 7 4-2.
hochfilzen - De Noor Ole Einar Björndalen heeft zijn status bevestigd als koning biatlon. Hij veroverde gisteren bij de wereldkampioen
schappen in het Oostenrijkse Hochfilzen zijn vierde gouden medaille. De 31-jarige Björndalen won het slotonderdeel, de 15 kilometer met
massastart. Hij was eerder in Hochfilzen wereldkampioen geworden op de sprint, de achtervolging en de estafette. De Noor is nu in het bezit
van zes wereldtitels, vijf olympische titels en 54 wereldbekerzeges. Foto: EPA
BADMINTON
Birmingham. All England. Vrouwen, halve fina
les: Xie Xingfang (Chn) - Audina (Ned) 11-8
11-5, Zhang Ning (Chn) - Hirose (Jap) 11-4 9-
11 11-1. Finale: Xie Xingfang - Zhang Ning
11-311-9
Mannen, halve finales: Lin Dan (Chn) - Wong
Choong Hann (Mal) 15-8 12-15 15-1, Chen
Hong (Chn) - Lee Chong Wei (Mal) 15-13 15-
10. Finale Chen Hong - Lin Dan 8-15 15-5
15-1.
BASKETBAL
Almere 2
20-34
Zwolle 2
19-18
MSV
19-32
ASVU
20-18
Groene Uilen
19-24
JBC
20-16
Astronauts 2
19-20
Voorburg
19-12
Punch
19-20
Attacus
18- 8
EBBC2
20-20
Red Giants
18- 8
Quo Vadis
20-20
Eerste divisie: De Hoppers- Orca's 82-57.
Goba
21-38
Dunckers
21-20
Leiden
21-36
Shooters
21-18
De Hoppers
21-26
Zoebas
21-16
Akrides
21-26
Tonegido'65
21-12
Initial H.F.
21-26
Orca's
21-12
Beverwijk
21-26
Rowic
21-10
Black Eagles
21-22
Hoofddorp
21- 6
Jongens Junioren: Rotterdam- EBBC 72-60.
Leiden
21-38
Zwolle
21-18
Mosquito's
21-32
Black Eagles
21-16
Astronauts
21-30
Celeritas
21-16
Eiffel Towers
21-28
EBBC
21-14
Noordkop
21-28
Almere
21-14
Binnenland
21-24
Rotterdam
21- 8
Rqnmond
21-22
Lely
21- 4
Vrouwen
Eredivisie: Den Helder- DAS 97-50.
Lely
15-26
Grasshoppers
16-16
Den Helder
16-26
Celeritudo
15-12
Binnenland
15-24
Wildcats
16-12
Landslake L.
15-22
Lieshout
16- 8
Leiderdorp
16-18
DAS
16- 4
Wings
19-34 Hellas 2
18-18
Loreal
19-29 Hermes
19-16
Foreholte
19-28 Internos
19-15
VHC
19-25 Westlandia
19-14
Bevo
19-24 DWS
19- 4
Leudal
19-19 PSV
18- 0
HOCKEY
2-4
DSHC
13-32 Myra
13-19
Alecto
13-29 Roomburg
13-18
Cartouche
13-24 ZwartWit
13-13
Aeolus
13-23 USHC
13-10
Shinty
13-22 Bennebroek
13- 9
Alliance
13-19 Derby
13- 3
Eerste klasse B:
Overbos- Ring Pass 2-5. Leoni-
Amersfoort
13-36
Asvion
13-14
Qui Vive
13-30
Capelle
13-13
Leiden
13-28
Gouda
13-13
Ring Pass
13-21
Terriërs
13-12
Huizen
13-20
Groen Geel
13-10
Leonidas
13-20
Overbos
13- 7
Tweede klasse A: Pijnacker- Westland 2-4, Kie
viten- Spirit 1-1, IJssel- HDS 3-2, Zoetermeer-
Pollux 9-2, Forescate- Zevenbergen 2-2, Dor
drecht- Dopie3-l.
Westland 13-31 HDS 13-18
Kieviten 13-28 Forescate 13-16
Zoetermeer 13-26 IJssel 13-13
Spirit 13-25 Zevenbergen 13-10
Dordrecht 13-24 Pqnacker 13- 7
Dopie 13-19 Pollux 13- 5
Derde klasse B: Xenios- AMVJ 5-3, FIT- Alphen
3-7, Leidse Studs- Catwqck 3-10, Rijswijk-
Woerden 4-1, Castricum- Kikkers 3-3.
Alphen 12-34 Woerden 12-13
Rijswijk 12-28 Castricum 12-10
FIT 12-27 Leidse Studs 11- 7
Catwijck 12-24 Kikkers 12- 4
Xenios 12-22 AMVJ 12- 3
Heerhugow. 11-16
Vierde klasse A: Reeuwijk- Hisalis 0-1, Berkel
Rod - Waddinxveen 1-2, Noordwijk- Forcial 3-1,
Alkemade- Evergreen 2-2, Bleiswijk- Souburgh
9-3.
Waddinxveen 12-28 Souburgh 11-16
Bleiswijk 12-25 Voorhout 11-14
Berkel Rod. 12-25 Alkemade 12-10
Evergreen 12-18 Reeuwijk 12- 8
Hisalis 12-18 Forcial 12- 7
Noordwijk 12-17
Vrouwen
Overgangsklasse A: Union- Breda 2-1, Forward-
Huizen 4-1, HIC- Gooische 4-1, Alecto- EMHC
2-1, Cartouche- Overbos 3-1, Wageningen- Hur
ley 2-7
Perik Jumpers 15-16 Shooters
New York. NBA. Miami Heat - New Jersey Nets
90-65, Golden State Warriors - Atlanta Hawks
105-92, LA Lakers - Charlotte Bobcats 117-
116, New Orleans Hornets - Milwaukee Bucks
111-107, Denver Nuggets - San Antonio Spurs
90-87, Portland Trailblazers - Memphis Grizz
lies 80-66, Indiana Pacers - Golden State War
riors 101-83, Orlando Magic - Minnesota Twins
96-101. Philadelphia 76-ers - Charlotte Bob
cats 112-80, Toronto Raptors - Atlanta Hawks
112-116 (na verlenging), Boston Celtics - De
troit Pistons 115-113 (na 2 verlengingen), Mil
waukee Bucks - Dallas Mavericks 110-112,
Phoenix Suns - Houston Rockets 107-127, Utah
Jazz - Memphis Grizzlies 82-94, Sacramento
Kings - LA Clippers 113-112, Seattle Superso-
nics - Chicago 8ulls 97-100.
GOLF
Doha. Qatar Masters, Europese Tour. Eindstand:
1. Els (ZAf) 276 (-12), 2. Stenson (Zwe) 277, 3.
Fulke (Zwe), Green (Aus) 279, 5. Karlsson (Zwe)
Kingston (ZAf), Lane (Eng) 280, 49. Derksen
289, 60. Muntz 291, 66. Lafeber 292.
HANDBAL
Hurley
13-36 Union
13-17
Forward
13-31 Alecto
13-13
HIC
13-29 Overbos
13-12
Cartouche
13-23 Wageningen
13-11
Breda
13-21 EMHC
13- 9
Gooische
13-20 Huizen
13- 0
Eerste klasse
B: Qui Vive- Shinty 1-1,
ÜSHC-
Hilversum 4-0, Amstelveen- Leiden 6-0, Leus
den- Roomburg 1-2, VW- HBS 2-1, Almere-
Rood Wit 1-4
Amstelveen
13-37 Roomburg
13-14
Rood Wit
13-30 Leiden
13-12
WV
13-27 HBS
13-12
Hilversum
13-22 Almere
13-10
Qui Vive
13-21 USHC
13- 8
Shinty
13-18 Leusden
13- 7
Tweede klasse B: Phoenix- Myra 1-3, Alphen-
Strawberries 1-0, Forescate- Voordaan 2-3, Cat
wijck- Terriërs 0-2, Reigers- AMVJ 0-4
Myra
12-28
Strawberries
12-16
Voordaan
12-26
Catwijck
12-15
Terriërs
12-24
Phoenix
12-13
Alphen
12-20
Bennebroek
11-10
AMVJ
11-18
Reigers
12- 0
Forescate
12-17
Derde klasse B: Leidse Studs- Loenen 3-6, Xeni
os- Abcoude 1-1, Noordwijk- Alkmaar 2-0, Haar
lem- Heerhugow. 0-0, Castricum- Weesp 2-3.
Castricum 12-31 Leidse Studs 12-13
Weesp 11-29 Abcoude 12-12
Alkmaar 12-25 Xenios 12- 9
Haarlem 12-20 Heerhugow. 12- 9
Noordwijk 12-19 Kraaien 11- 5
Loenen 12-13
Vierde klasse B: Purrnerend- Voorhout 1-4, Mag-
Vrouwen
Hoofdklasse B: Hermes- Foreholte 20-30,
Wings- Internos 24-8, Loreal- Leudal 19-15.
Hellas 2- Bevo 28-23, DWS- Westlandia 9-31,
PSV- VHC 13-35.
nus- Waddinx
iv 1-3, FIT- Zandvoort 7-0, Hoorn-
Kikkers 0-3, Spire- Hisalis 0-6, Reeuwijk- Her
mes 5-1.
Hisalis
13-32 Purmerend
13-17
Voorhout
13-32 Magnus
13-17
Waddinxv.
13-31 Hermes
13-11
FIT
13-28 Hoorn
13-10
Reeuwijk
13-22 Zandvoort
13- 4
Kikkers
13-20 Spire
13- 0
KORFBAL
Mannen
Eerste klasse A: Bennebroek- Shinty 2-3, USHC-
Alecto 2-4, Myra- Alliance 0-3, Derby- Aeolus 4-
6, DSHC- Zwart Wit 3-1, Roomburg- Cartouche
das- Huizen 2-0, Groen Geel- Leiden 2-6,
Amersfoort- Capelle 5-1, Terriërs- Qui Vive 2-5,
Gouda- Asvion 2-1.
Leopold van Asten/VDL Groep Fleche Rouge 8-
79,41. WB-stand: 1. Skelton 72 punten, 2. Nie-
berg (Dui) 66, 3. Pessoa 58, 8. Wim en Gerco
Schröder 48, 17 Van der Vleuten 40, 39. Leo
pold van Asten 14.
Concours op tijd: 1. Leopold van Asten/VDL
Groep Glory 0-52,91, 2. Smith (GBr) Kalusha 0-
53,13, 3. Wylde (VSt) Impatiens du Pre 0-
54,89. 17. Gerco Schröder/Eurocommerce La-
napoule 4-57,18
Dortmund. Grote Prijs van de Bondsrepubliek,
na barrage: 1 Nieberg (Dui) Loreana 0-35,28,
2. Tjark Nagel (Dui) Cash 0-35,48, 3. Rayma-
kers (Ned) Van Schijndel's Curtis 0-35,56; zon
der barrage: 13. Dubbeldarn/BMC De Sjiem 4-
65,39.
Prijs van Noordrijn-Westfqlen, na barrage: 1
Bruggink (Ned) Joël 0-36,01, 2. Könemund
(Dui) Colino 0-36,15, 3. Engemann (Dui) Aboy-
eur 0-37,55.
PRIJSVRAGEN
Lucky Day 3653: 3 7 9 12 13 14 16 19 20 23
30 31 32 34 57 6163 64 71 78
Lotto 804: Actuele Jackpot 5.800.000,.
3. 5,15, 17, 21, 34 bonusgetal 14, kleur groen
SCHAATSEN
Hoofdklasse: kruisfinales Groningen: Fortuna-
DOS'46 15-17, PKC-Nic. 18-8 (DOS'46 en
PKC spelen op 19 maart om de landstitel).
Tweede klasse E: DKV (IJ)-Ventura Sport 17-15
(uitgespeeld, Ventura Sport degradeert).
Kinderdijk 14-25 Kios 14-11
Tempo 14-23 Oranje Nassau 14- 8
DKV (IJ) 14-16 ZKC'31 14- 8
Korbis 14-14 Ventura Sport 14- 7
Derde klasse B: Paal Centraal-Vlug Vaardig
16-9 (V&V degradeert)
Res. eerste klasse E: Rohda 3-WION 3 17-12.
Res. tweede klasse B: OWO 3-Fiducia 2 22-11
Junioren kruisfinales: Dalto-Oranje Wit 23-13,
KVS-PKC 9-19 (Dalto en PKC spelen 19 maart
om de landstitel.
PAARDENSPORT
Parijs. Wereldbekerwedstrijd, na barrage: 1.
Pessoa (Bra) Baloubet du Rouet 0-37,08, 2.
Beerbaum (Dui) Couleur Rubin 0-38,07, 3. Phi-
lippaerts (Bel) Parco 38,81, 4. Gerco Schröder
(Ned) Eurocommerce Monaco 0-39,08, 5. Skel-
ton (GBr) Arko 0-39,52, zonder barrage: 22.
1.10,12). Eindstand WB reuzenslalom: 1 Pou-
tiainen 461, 2. Paerson (Zwe) 410, 3. Rienda
Contreras 384 Eindstand WB algemeen: 1
Paerson 1359, 2. Kostelic (Kro) 1356, 3. Göt-
schl (Oos) 1164.
TAFELTENNIS
Mannen
Eredivisie: Brandersstad- FVT 1-6, Hotak'68-
Remax 1-6, Scylla- De Toekomst 3-4, Westa-
Torenstad 5-2.
FVT 6-30 Scylla 6-19
Remax 6-29 Torenstad 6-19
Westa 6-27 Brandersstad 6-15
De Toekomst 6-20 Hotak'68 6- 9
Eerste divisie 1: TTCV- Smash'70 7-3, BIT-
Treffers 8-2, Varese- Amstelveen 0-10.
Smash'70 5-33 Amstelveen 5-28
TTCV 5-31 Treffers 5-23
BIT 5-30 Varese 5- 5
Peking. WK shorttrack. Mannen, 500 meter: 1
Tremblay (Can) 42,106, 2. Hamelin (Can)
42,135, 3. Hyun-Soo Ahn (ZKo) 42,185. Uitge
schakeld in series: Juffermans (42,696), Boer
(44,939). 1000 m, finale: 1. Ohno (VSt)
1.27,038, 2. Ahn (ZKo) 1.27,630, 3. Li (Chn)
1.28,304; Uitgeschakeld in series: 21. Juffer
mans (Ned) 1 33,274; uitgeschakeld in voor
ronde: 41. Boer (Ned) 1.36,282. 3000 m, su
perfinale: 1. Ohno, 2. Ahn, 3. Lee (ZKo), 4. Ha
melin. Eindstand: 1. Ahn 89, 2. Ohno 68, 3.
Tremblay (Can) 60, 4 Hamelin 42, 5. Lee 26,
6 Li 23, 21. Juffermans, 43. Boer
Vrouwen, 500 meter: 1. Yang Yang A (Chn)
45,038, 2 Meng Wang (Chn) 45,129, 3.
Tianyu Fu (Chn) 45,232. Uitgeschakeld in
kwartfinale- Mau Asam (1.00,711/series
46,267). Uitgeschakeld in series Van Doorn
(46,971) 1000 m, finale: 1. Choi (ZKo)
1.31,085, 2. Jin (ZKo) 1.31,232, 3. Wang
(Chn) 1.31,343; Uitegschakeld in kwartfinales.
14. Mau-Asam (Ned) 1.34,850; uitgeschakeld
in series: 27. Van Doorn (Ned) 2.16,672. 3000
m, superfinale: 1. Kang (ZKo), 2. Jin (Jin, 3.
Choi (ZKo). Eindstand: 1. Jin 76, 2. Choi 63, 3.
Kang 60, 4. Wang 52, 5. A Yang Yang (Chn) 34.
6. Radanova (Bul) 16, 13 Mau-Asam, 21 Van
Doorn.
Heerenveen. Twintigste marathon Essent-beker
Mannen, 150 ronden: 1. Wubben (Pijnacker), 2.
Lissenberg (Almere), 3. Angenent (Woubrugge),
4 Berga (Hoogeveen), 5. Jeroen de Vries (Sint
Nicolaasga), 6 Rozendaal (Warmenhuizen), 7.
Landman (Amsterdam), 8. Heideman (Olde-
broek), 9. Juffermans (Stompwijk), 10 Peter de
Vries (Heerenveen). 35. Baars (Nieuw Vennep).
39 Vink (Noordwijkerhout). 40. Hoogenboom
(Roelofarendsveen).
Eindstand: 1. Heideman 367.4, 2. Landman
328 1. 3. Rozendaal 308.1, 4 Jeroen de Vries
291.1. 5. Wubben (Pijnacker) 282.4. 7. Ralf
Zwitser (Katwijk) 241.1 9. Juffermans (Stomp
wijk) 236.1. 14. Angenent (Woubrugge) 179 1.
23. Vink (Noordwijkerhout) 81 27. Hoogen
boom (Roelofarendsveen) 65. 30. Baars (Nieuw
Vennep) 60. 43. Martijn van Es (Zoeterwoude)
37.47 Jens Zwitser (Katwijk) 23.
Mannen B, 100 ronden: 1 Hadders (Groningen)
27. Paauw (Rijnsburg). 31 Hin (Nieuw Ven
nep) 36. Kortekaas (Oegstgeest).
Eindstand: 1 Hadders 269.4. 13. Van der Valk
(Pijnacker) 102.1.25. Hin (Nieuw Vennep) 51.
Vrouwen, 60 ronden: 1 Van Benthem (Gronin
gen), 2. Kleibeuker (Heerenveen), 3. Voskuil
(Epe), 4. Bekkering (Den Ham), 5. Coolen (Hee
renveen). 8. Van Goozen (Hoogmade). 13. Pen-
nings (Nieuw Vennep). 29. Vander Wiel (Leiden)
Eindstand: 1. Bekkering 392 2. 26. Van Goozen
(Hoogmade) 51. 27. Pennings (Nieuw Vennep)
45. 29 Elstgeest (Hoogmade) 31. 42. Vander
Wiel (Leiden) 6.
SKI
Lenzerheide (Zwi). Wereldbeker, finale. Mannen
Reuzenslalom: 1. Görgl (Oos) 2.10,51 (1.05,35
1.05,16), 2. Miller (VSt) 2.11,19 (1.05,60
1.05,59), 3. Raich (Oos) 2.11,31 (1,06,15
1.05,16), 4. Maier (Oos) 2.11,35, 5. Nyberg
(Zwe) 2.11,82, 6. Rahlves (VSt) 2.11,96. Eind
stand WB reuzenslalom: 1. Raich 423, 2 Miller
420, 3. Grandi (Can) 366. Slalom: 1. Matt (Oos)
1 22,81 (40,66 42,15), 2. Vogl (Dui)
1.23.54 (40,87 42,67), 3 Schönfelder (Oos)
1.23.55 (41,16 42,39), 4. Raich (Oos)
1.23,59 (41,22 42,37), 5 Moelgg (Ita)
1.23,62 (41,33 42,29). 6. Miller (VSt)
1 23,66 (42,03 41,63). Eindstand WB sla
lom: 1. Raich 552 punten, 2 Schönfelder 408,
3. Pranger (Oos) 396 Eindstand WB algemeen:
1. Miller 1648, 2 Raich 1454, 3. Maier (Oos)
1295.
Vrouwen Slalom: 1. Schleper (VSt) 1 29.13
(41,97 47.16). 2. Kostelic (Kro) 1.29,47
(42,05 47,42), 3. Hosp (Oos) 1.30,03
(42,54 47,49), 4. Ertl (Dui), Poutiainen (Fin)
1.30,11,6 Fleiss (Kro) 1 30,30. Eindstand WB
slalom: 1 Poutiainen 570, 2. Kostelic 400, 3.
Schild (Oos) 376. Reuzenslalom: 1. Rienda
Contreras (Spa) 2.20,18 (1.09,85 1 10,33),
2. Poutiainen (Fin) 2.20,48 (1.09,95
1.10,53), 3. Hosp (Aus) 2.20,69 (1.10,27
1.10,42), 4. Görgl (Aus) 2 20,76 (1.09,86
1.10,90), 5. Götschl (Aus) 2.21,28 (1.11,25
1.10,03), 6. Simard (Can) 2.21,39 (1.11,27
DTK'70 5-40 Disnierats 5-25
SKF 2 5-28 Pecos 5-24
Alkmaar'71 5-26 NOAD 5- 7
Scylla 2
Tanaka
Kluis 2
5-26
5-23
5-19
Vrouwen
Eerste divisie: SAR- Red Stars 2 10-0, Hoon
horst- Vice Versa'51 7-3, Docos- Torenstad 6-4
Hoonhorst 5-40 ViceVersa'51 5-23
SAR 5-34 Docos 6-20
Torenstad 6-25 Red Stars 2 5-18
Den Helder. Nancy Evans Cup, halve finale. Eer
ste wedstrijd: NAK/Den Helder (Ned) - Relesa
Cartagena (Spa) 2-3. Li Jie - Erdelij 11-6 6-11
11-8 11-7, Melnik - Yanfei Shen 15-13 12-10
14-12, Timina - Zamfir 10-12 4-117-11, Li Jie
- Yanfei Shen 11-3 7-11 4-11 12-10 5-11, Mel
nik - Erdelij 6-11 14-12 7-11 3-11. Return: 10
april.
TENNIS
Indian Wells. Masters.
Mannen, eerste ronde: Fish (VSt) - Gambill (VSt)
6-2 6-2, Muller (Lux) - Lisnard (Fra) 6-4 7-5,
Saulnier (Fra) - Hanescu (Roe) 6-2 6-2, Mathieu
(Fra) - Calatrava (Spa) 6-3 3-6 6-1, Hernych
(Tsj) - Delgado (Par) 6-2 6-4, Ginepri (VSt) -
Acasuso (Arg) 7-5 7-6 (5), Karlovic (Kro) - Ben-
neteau (Fra) 7-6 (2) 6-4, Olivier Rochus (Bel) -
Zabaleta (Arg) 7-5 6-4, Monaco (Arg) - Dupuis
(Fra) 6-2 6-2, Berdych (Tsj) - Arazi (Mar) 6-1 6-
1, Carlsen (Den) - Mayer (Dui) 7-5 6-3, Calleri
(Arg) - Toersoenov (Rus) 6-2 3-6 6-3, Ferrero
(Spa) - Andrejev (Rus) 6-3 6-3, Mirnyi (WRu) -
Malisse (Bel) 6-3 4-6 7-6 (4), Rusedski (GBr) -
Salzenstein (VSt) 3-6 7-5 6-3, Goldstein (VSt) -
Hyung-Taik Lee (ZKo) 6-1 7-6 (1), Clement
(Fra) - Young (VSt) 6-3 6-2, Verdasco (Spa) -
Odesnik (VSt) 7-6 (0) 6-4, Blake (VSt) - Martin
(Spa) 6-2 6-3, Schüttler (Dui) - Kuznetsov (VSt)
6-4 6-3, Carraz (Fra) - Philippousis (Aus) 7-6 (7)
6-1, Zib (Tsj) - Volandri (Ita) 6-1 6-4, Arthurs
(Aus) - Starace (Ita) 6-4 6-3, Kim (VSt) - La-
pentti (Ecu) 7-5 6-1, Ferrer (Spa) - Vahaly (VSt)
6-4 6-3, Santoro (Fra) - Mello (Bra) 6-2 6-3,
Björkman (Zwe) - Labadze (Geo) 6-1 7-6 (4)
Tweede ronde: Roddick (VSt/3) - Verdasco 6-3
3-6 7-6 (2). Coria (Arg/5) - Kim 7-6 (2) 7-6 (3),
Henman (GBr/6) - Clement 4-6 6-4 6-3, Agassi
(VSt/9) - Arthurs 6-4 6-1, Nalbandian (Arg/10) -
Monaco 6-2 6-1, Robredo (Spa/12) - Monfils
(Fra) 6-3 6-1, Blake - Davidenko (Rus/15) 6-3
7-6 (6). Srichaphan (Tha) - Calleri 7-5 6-4, Kie-
fer (Dui) - Sargsian (Arm) 6-0 6-0, Enqvist (Zwe)
- Joezjm (Rus) 6-4-6-1, Melzer (Oos) - Goldstein
7-6 (3) 3-6 6-3, Novak (Tsj) - Olivier Rochus 6-3
6-4, Gonzalez (Chi) - Rusedski (GBr) 7-6 (4) 7-6
(5), Björkman - Thomas Johansson (Zwe) 4-6 6-
3 7-6 (0), Pavel (Roe) - Carraz 6-7 (5) 7-6 (8) 6-
2, Mathieu - Haas (Dui/16) 7-6 (3) 6-3.
Vrouwen, tweede ronde: Davenport (VSt/1) - Ka-
ratantcheva (Bul) 6-3 6-2, Mauresmo (Fra/2) -
Garbin (Ita) 6-2 6-1, Sjarapova (Rus/3) - Haynes
(VSt) 6-1 6-2, Dementjeva (Rus/4) - Spears
(VSt) 6-2 7-6 (5), Koeznetsova (Rus/5) - Birner-
ova (Tsj) 6-3 6-2, Dechy (Fra/7) - Loit (Fra) 6-4
4-6 6-3, Fujiwara (Jap) - Schiavone (lta/9) 6-3
7-6 (5), Jackson (VSt) - Suarez (Arg/12) 7-6 (7)
7-5, Craybas (VSt) - Lichovtseva(Rus/10) 6-1 6-
4. Vaidisova (Tsj) - Sprem (Kro/11) 6-1 3-6 6-1.
Hantuchova (Slw/13) - Kremer (Lux) 4-6 6-3 7-
5. Cho (ZKo) - Stosur (Aus) 7-5 6-3, Zuluaga
(Col) - Sanchez Lorenzo (Spa) 6-2 7-5, Petrova
(Rus/6) - Serra Zanetti (Ita) 6-0 6-1. Koetoezova
(Oek) - Pennetta (lta/15) 7-6 (4) 4-6 6-3. Fra-
zier (VSt) - Bedanova (Tsj) 6-3 6-7 (4) 6-2, Pier
ce (Fra) - Cervanova (Slw) 2-6 6-1 7-5, Safina
(Rus/25) - Lee-Waters (VSt) 6-2 6-4, Shaugnes-
sy (VSt/27) - Uberoi (VSt) 7-5 6-1, Raymond
(VSt) - Bondarenko (Oek) 4-6 6-3 6-3, Kirkland
(VSt) - Bartoli (Fra) 6-0 6-1, Tsjakvetadze (Rus)
- Jankovic (SMo) 2-6 6-2 6-4, Lmetskaja
(Rus/30) - Granville (VSt) 6-2 7-6 (4), Vento-
Kabchi (Ven/32) - Talaja (Kro) 4-6 6-2 6-2,
Diaz-Oliva (Arg) - Dulko (Arg/21) 6-4 1-6 6-4,
Martinez (Spa/23) - Randriantefy (Mad) 6-2 6-
3, Golovin (Fra/14) - Fedak
Benesova (Tsj/24) - Llagostera
VOLLEYBAL
Mannen
Derde divisie: Taurus 2- Delta
Castellum 0-4, Protos- Sovicos;
Agon 0-4
18-74 Velo
18-66 Servia
18-61 Delta
17-55 Leython
Promotieklasse A: Waterlanders!
Leython 2- Cito 2 1-3, Nivoc'6f
0, Protos 2- Donar 0-4, Zovoc- N
Nivoc'68 2
Donar
Aspasia
Zovoc
NOVO
Maarssen
16-68 Waterls
16-64 Protos If
16-57 Skania H
18-54 Cito 2 I
17-49 Leythocj
17-41
Eerste klasse A: Visade 3-
werk- Te Werve 3-2, Inter Rijs*
3, Gemini/K.- HPSV 4-0, Kalinb]
3. RW-SKCunb.
Gemini/K. 18-75 HPSV I
Donar 2 18-68 Te Wenj
RW 17-51 SKC
Visade3 18-45 Punchiiz
Castellum 2 18-44 KalinkoL
Inter Rijswijk 3 18-42 Netwert^
Eerste klasse B: Ariston- Kalinla
Leython 3 1-3, Greentex/Sp.-DE
Sovicos 3 3-1, Tula/Smashing|
Fair- Punch 3 2-3.
Kalinko
Punch 3
Tula/Smash.
Sovicos 3
Greentex/Sp.
Leython 3
18-63 I
17-62 Anstt
18-56 DEO I
18-55 GSC I
17-54 Kalinl
17-50 Velo 2*
Vrouwen
Derde divisie: Irene- Taurus 2 :j'
ni/K. 0-4, Vrevok- Spits 4-0, J
Utrecht 3- Visade 3-2, Woerden-hi
18-65 Taurus
19-61 Utrecl
17-60 Spits [j,
18-54 Cito F
18-52 Jupiterl
19-45 Shot fl
Promotieklasse A: Agon- Netvs
Velo 4-0, Leython- VSTS 2 3
4-0, Zovoc- Kalinko 2-3, Inter
unb.
Inter Rijswijk 2 18-67 LeyttejO
Kalinko 17-62 Delta»
Sovicos 20-55 NetweL
Be Fair 17-53 Velo f1
VSTS 2 18-53 Agon jl
Zovoc 18-51 Skan$j
Promotieklasse B: NesselandeK'
Shot 2- Switch 4-0, Utrecht 4|e
den 2- Nesselande 2 4-0, Vivest
Nesselande 2 17-80 Switcr
Nivoc'68 19-58 Thorljg
Vives
Utrecht 4
Shot 2
Protos
17-55 Leytt
18-43 Cito 2?
16-41 Woe
15-40
Eerste klasse A: Aspasia- Kalirfl
2- RW 2-3, Waterlanders- SKf
wijk 3- Castellum 0-4, Geminil
0, In Up Go- Donar unb
Kalinko 2
RW
Castellum
Sovicos 2
Aspasia
Gemini/K. 2
Athene. Top Teams Cup. Final
nale: Olympiakos Piraeus (Grilïj
de (Ned) 3-0 (25-23 25-18 f
plaats: Dukla Liberec (Tsj) - f
(Ned) 3-2 (25-20 25-27 20-2J
WATERPÖ
Mannen F
Hoofdklasse: AZ/PC- Rapido'Sf
4-4, HZ Zian-De Ham 21-7,(1
2, De Zijl/Vivax- Polar Bearf
Brandenburg 13-10
AZ/PC
De Zijl/Vivax
ZPB
Tweede klasse C: De Gouwe-/'
De Dolfijn- 0ceanus8-7, Defh
Katwijk-Wiekslag 7-4, Hoorn-L
19-33 Robtin
19-32 Brara
De Gouwe
DAW
Katwijk
Sassenheim
Wiekslag
De Dolfijn
DWT
ZDHC
Alkemade
Aquafit
NVA/HHC
Koudekerk
15-25 ZPC
14-23 Nocr
15-23 Wes)
16-17 VZV".
16-17 Aqur
15-16
Vrouwen
Tweede klasse A: DWT- Swd
dingen- Utrecht 4-5, Dordrecj
5. ZWV/Nereus 2- DAW 4-2|_
kemade 18-2, Alliance- De Hf"
ZWV/Nereus 2
DAW
Alliance
De Snippen
Haerlem'04
De Ham 2
17-31 Swd
17-29
17-25 Utr«|
17-21 I
16-19 Vlaai
17-16 Alka
WIELRENf
Nice. Parijs-Nice, ProTour
Crau - Cannes:. 1. PosthumiÖ
4 41.24, 2. Ludewig (Dui)I
(Aus) 1.43, 4. Dessel (Fra'|
(Dui) 3.11,6. Schmitz (Necu
Dekker 4.02, 16. Boven, 3(p
Kort 6.06, 95. Thomas Delw
8 26 Zevende etappe, Nicet
(Spa) 135 km in 3.28.29,
Kirchen (Lux). 4. Popovitsj
(Kaz), 6. Voigt (Dui), 9. Thorï
lich (VSt). 20. Erik Dekker.L
78. Boven 12.26, 92. DeJtjf
Kort Opgave: o.a. Lotz, Bobt
ma. Schmitz. Eindklassajjj
22.32.13, 2. Valverde O.lfc'
0.19, 4. Voigt 0.44. 5 Jakr~
Pellizotti 0.49, 11 Erik fS<
Tankink 4 49, 31 ThomasU
Boven 27.08, 84. De Jonghff
57.15. v
Stand ProTour: 1 Julich 508t
41, 3. Zaballa 35, 4. Voigt a
6 Pellizotti 20, 12. Posthunf
ploegen: 1. CSC (Den) 20|
(Spa) 1, 3. Liberty SegurosJ c
bank 14. L
Saltara. Tirreno-Adriatico, Prr
pe, Teramo - Servigliano: 1 j>l!
in 4.53.27, 2. Hondo (Duif
Grillo (Ita), 5. Petacchi (Ita)j
28 Boogerd, 70. Knaven ül 1
Den Bakker 9.13, 100. Lwfle
houten, 141. Van Heeswijk(
Vijfde etappe, Saltara - S
km in 4 22 42. 2. Peron (if
(Tsj), 4 Le Mevel (Fra) 01
0.23, 6. Bettini (Ita) 1.33.]
gerd, 67. Kroon, 70. I
3 26, 127. Vierhouten 6.5|
wijk, 170. Koerts 12.29./
1. Freire 24.20.24, 2. Pe
do, 4. Brochard (Fra) 0.26,
cioso (Spa) 0.30, 23. Boo
6.50, 74. Knaven 9.49, 92]
Vierhouten 20.19, 122. (f
127. Van Heeswijk
1.09.54.