U| uit in Waar bepaal I je zelf wat je I verdient? I Vacaturekrant Leef/B Leiden Kansen bieden en kansen krijgen Dat is de zorg van Valent RDB www.lumc.nl De gemeenteraad van Leiden zoekt v/m: Teammanager V&V (m/v) C meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren075-6813677 pag@hdc.nl Geef enthousiaste mensen de ruimte en de goede ideeën komen vanzelf. En voor goede ideeën staan we altijd open. Om te zorgen dat de problemen van morgen vandaag al een oplossing kennen. Noem het ambitieus. Wij zien het liever als pro-actief werken. Er is wel iets waar je rekening mee moet houden: voordat je er erg in hebt, zit je er middenin. Op een terrasje aan de Nieuwe Rijn bijvoorbeeld. Communicatiemedewerker, 20 - 24 uur p/w Als communicatiemedewerker ondersteunt u de gemeenteraad, de raadscommissies en de raadsleden in de contacten met de burger, de organisaties en de media binnen de gemeente Leiden. U schrijft en redigeert artikelen, o.a. voor de Stadskrant. Ook het versterken en toegankelijk maken van de website behoort tot uw werkzaamheden. Daarnaast bent u belast met de begeleiding en uitgave van promotiemateriaal. U houdt zich ook bezig met het adviseren ten aanzien van raad- en commissieactiviteiten. U bent bereid om zo nu en dan 's avonds te werken. U heeft een HBO werk- en denkniveau en een opleiding op communicatiegebied en beschikt over goede aantoon bare schrijfkwaliteiten. Wij zijn zeer geïnteresseerd in door u gemaakte artikelen. Daarnaast is de gemeentelijke overheid/organisatie u bekend en heeft u affiniteit met het werken in een politiek en bestuurlijke omgeving. Uw bruto salaris bedraagt maximaal 3.164,= per maand (schaal 9) bij een 36-urige werkweek. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw E.H.T. van der Vlist, griffier, telefoon 071-5165510. Wanneer u meer over ons of over de vacature wilt weten, kijk dan op www.leiden.nl/vacatures. Uw schriftelijke reactie en enkele door u gemaakte artikelen kunt u voor 29 maart a.s. richten aan de Gemeente Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, t.a.v. mevrouw W.C.M. Beurze, stafafdeling PICOF, o.v.v. vacaturenummer Gr05/01. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Onze cliënten in staat stellen zo lang mogelijk de regie over hun eigen leven te voeren. Die doelstelling staat centraal in de zorgaanpak van Valent RDB. Dat stralen wij uit in onze dienstver lening en die instelling vinden wij terug in de mensen die ons team komen versterken. De bij zondere sfeer die dat oplevert, tref je aan in alle geledingen van onze organisatie. De zorg van Valent RDB biedt mensen kans op een plezieriger leven. Tegelijk bieden wij jou een uitdagende baan, met mooie ontplooiingskansen en ruimte voor vernieu wing. Wij stimuleren aanstormend talent om het beste uit zichzelf te halen. Dat alles doen wij in een hechte samenwerking waarin eerlijkheid, openheid, vertrouwen en wederzijds respect voorop staan. Thuiszorg - locatie Noordwijk Werken in de thuiszorg is niet alleen afwisselend en veelzijdig, het is ook bijzonder werk. Mensen willen steeds vaker zo lang mogelijk thuis blijven wonen in de eigen vertrouwde omgeving. Die wens hanteren wij dus als uitgangspunt voor alle zorg aan onze cliënten. Voor de Thuiszorg in Noordwijk zijn wij met spoed op zoek naar een voor 36 uur per week De teammanager V&V begeleidt en geeft enthousiast leiding aan een team verzorgenden C, verzorgenden 16, verpleegkundigen en wijkverpleegkundigen. Binnen het team is een (nieuwe) wijze van werken ingezet die gevolgd moet worden. Daarnaast is de teammanager verantwoordelijk voor de kwaliteit en kwantiteit van de zorg en voor een correcte uitvoering van het personeelsbeleid. Hij/zij rapporteert aan de unitmanager extramuraal. Wij vragen: afgeronde opleiding op hbo-niveau, aangevuld met een managementopleiding aantoonbare ervaring als manager en leidinggevende coachende vaardigheden communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk commerciële vaardigheden kunnen (bij)sturen affiniteit met de zorg kunnen omgaan met weerstanden innovatieve en creatieve eigenschappen relativeringsvermogen een bouwer Wij bieden: de mogelijkheid (met medewerkers) een eigen afdeling vorm te geven projectmatige werken gevarieerde zelfstandige functie goede secondaire arbeidsvoorwaarden salariëring CAO Thuiszorg, schaal 10 Nieuwsgierig naar jouw kansen bij Valent RDB? Voor nadere informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer R. Rietman (071) 361 75 75, teammanager ad-interim, of bij afwezigheid met mevrouw C. de Langen, unitmanager extramuraal, telefoon (0252) 37 64 46. Een taak- en functieomschrijving kun je opvragen bij de afdeling Werving Selectie, telefoon (071) 409 33 71. Solliciteren? Stuur je schriftelijke sollicitatie voor 27 maart 2005 naar Valent RDB, afdeling Werving Selectie, Postbus 592, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer 5319/1. Valent RDB is dagelijks met ruim 2400 medewerkers actiefin de gehele Duin- en Bollenstreek. ^*ve,t De organisatie biedt de volgende diensten: Thuiszorg, verzorgingshuiszorg, verpleeghuis- jT"™ zorg, maatschappelijk werk, jeugdgezondheidszorg 0-4 jaar, voeding- en dieetadvisering, thuishulp door vrijwilligers en aanvullende (particuliere) diensten. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. www.valentrdb.nl ING is een internationaal, financieel concern dat actief is in ruim zestig landen. Wereldwijd biedt ING producten en diensten op het gebied van bankieren, verzekeren en vermogensbeheer Pro-actief, klantgericht, oprecht en open: dat is wat de 115.000 medewerkers wereld wijd kenmerkt en dat is ook wat ING maakt tot een uitstekende plek om een professionele toekomst op te bouwen. ING gaat de uitdagingen in de wereld van de financiële dienstverlening graag aan Als jou dat aanspreekt, dagen we je uit om onze wereld van carrièremogelijkheden te ontdekken. In Nederland kun je aan de slag bij bekende merken als Nationale-Nederlanden, de ING Bank. de Postbank. WestlandUtrecht en RVS, alle onderdeel van ING. Stuk voor stuk bedrijven waar betrokkenheid het opvallendste kenmerk is. Waar groei niet ten koste van het persoon lijke gaat. En waar je je eigen weg kunt uitstippelen in een diversiteit aan functies. Zo ook bij RVS. Hier wer ken circa 2.000 medewerken, onder wie 800 adviseurs, voor ruim 1,2 miljoen klanten. Door samen te werken met onder meer de Postbank en de ING Bank weet RVS met een scala aan producten en diensten optimaal in te spelen op de wensen van zijn klanten. Wat doe je als RVS adviseur? Als RVS adviseur werk je vanuit huis. Je krijgt een klantenbestand toegewezen, waarvan het beheer geheel in jouw handen ligt. Je richt je daarbij niet alleen op onderhoud, maar ook op uitbreiding van het bestand door steeds nieuwe klanten te winnen. Je onderscheidt je door je klanten niet alleen een professioneel, maar vooral ook een persoonlijk finan cieel advies te geven. Je weet wat er leeft bij je klanten, zoekt hen thuis op en geeft advies over het brede pakket financiële kwaliteitsproducten van ING, zoals schade- en levensverzekeringen, pensioen en hypotheken. Door je ondernemersgeest, werklust en ambitie de ruimte te geven, kun je je eigen succes bepalen. Uiteraard ben je ook verantwoordelijk voor het halen van de vooraf vastgestelde doelstellingen. Daarbij sta je er overigens nooit alleen voor: je werkt weliswaar zelfstandig en in alle vrijheid, maar tegelijkertijd maak je ook deel uit van een krachtige organisatie. Je werkt in een regio met zo'n vijftien collega's, waarbij je wordt gecoacht door een ervaren salesmanager. Wat zoeken we? Je hebt minimaal een MBO-diploma en zeker vijf jaar werkervaring. Een HBO werk- en denkniveau is je dan ook niet vreemd. Je bent ten minste twee jaar met aantoonbaar succes werkzaam geweest in j een commerciële functie, bij voorkeur in de financiële dienstverlening. Een rijbewijs is een must en werken vanuit huis en in de avonduren is voor jou geen probleem. Wat bieden we? Een dienstverband bij ING met een goed basissalaris en een uitstekende provisie regeling. Verder kun je rekenen op prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals kortingen op bank- en verzekerings producten, een ADSL-aansluiting en een aantrekkelijke autoregeling. Solliciteren? Solliciteren kan via onze site www.ing.nl/werken. Vul bij het sleutelwoord de functie in; het vacaturenummer is 290338. Heb je geen aansluiting op het internet, stuur dan je sollicitatie naar: ING, Specialty Recruitment, locatie DP 1.28.48, postbus 247, 3000 AE Rotterdam. Voor meer informatie kun je bellen met Francis Lorang, (020) 584 63 25. Een test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. c In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. Wij zoeken een toegewijde collega die mee wil werken aan de verdere verbetering van de farmaceutische voorzieningen binnen het LUMC. De afdeling Klinische Farmacie en Toxicologie is momenteel sterk in beweging. We zijn namelijk gericht op het verder ver beteren van de kwaliteit van de farmaceutische voorzieningen binnen het LUMC. Zo besteden we momenteel extra aandacht aan de berei dingswijze van geneesmiddelen en de informa tievoorziening omtrent geneesmiddelengebruik. Als apothekersassistent kunt u daaraan bijdragen. U zorgt voor het gebruiksklaar maken van parenteralia voor toediening aan kinderen op de IC. En u zorgt voor de bereiding van cytostatica en onderzoeksmedicatie. Daarnaast houdt u zich bezig met medicatie bewaking, receptverwerking en geneesmid delenvoorziening ten behoeve van de verpleegafdelingen en de transmurale zorg. Ook het verstrekken van informatie omtrent geneesmiddelengebruik behoort tot uw taken. Apothekersassi Klinische Farmacie en Tn T Beschikt u over het diploma apothekers assistent? Vindt u het leuk om kennis over te dragen aan artsen en verpleegkundigen? Dan bent u wellicht de enthousiaste collega die wij zoeken. U werkt in een dienstverband van 36 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar. Uw salaris bedraagt maximaal 2.494,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 7, CAO-AZ). Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons op nemen. Voor vragen belt u met mevrouw C.M. van der Hulst, hoofdassistente afdeling Dienstverlening en Informatie, telefoon 071 526 48 02 of via 071 526 91 11, pieper 9282. Of met mevrouw I. sectiehoofd afdeling Dienstverlenl Informatie, telefoon 071 526 33 Of 071 526 91 11, pieper 9599. H Wilt u solliciteren, stuur dan 26 maart 2005 uw sollicitatiebrief motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. mevrouw A.L. Veldti Bureau Bedrijfsvoering divisie 4 Postbus 9600, 2300 RC Leiden. zowel op de envelop als op de bnf het vacaturenummer van de functi D.05.TD.04/LD10. U kunt ook dit teren via www.lumc.nl, kies 'vaca LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 32