i A Vacaturekrant Financieel talent met groeiambities? ÜA 4 Politieacademie Universiteit Leiden aren management Assistent vacaturesleidenunivnl DE RAAD VASTGOED WerïTN www.werkkring.nl Bedrijfseconoom (m/v) KPD r Docent A meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-6813677 pag@hdc.nl De Universiteit Leiden is een authentieke universiteit die soms bewust wel en soms bewust niet wil vernieuwen. Soms moet een universiteit vooroplopen. Modieuze trends moet zij willen tegengaan. Vanaf 1575 leveren ons onderwijs en onderzoek prominente bijdragen aan welvaart, welzijn en cultuur. a De Universiteit Leiden streeft steeds opnieuw naar wetenschap- i r pelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Mede 63; daarom werkt zij in de Europese League* samen met elf andere vooraanstaande universiteiten. Kwaliteit en vernieuwing gaan in !n Leiden hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers ant en studenten die met ons vooruit willen kijken. gef :ijn "!n de League of European Research Universities werken samen: Cambridge, Edinburgh, Genève, Heidelberg, Helsinki, Leiden, Leuven, Milaan, München, Oxford, Stockholm en Straatsburg. van Bestuur van de Universiteit Leiden zoekt een llege per week) Vacaturenummer: 5-037 lege van Bestuur (CvB) bestaat uit drie leden: de voorzitter, de vice-voorzitter ttor magnificus. Het CvB onderhoudt vele relaties, zowel binnen als buiten bsiteit en wordt logistiek, secretarieel en administratief ondersteund door Vtariaat van vijf management assistentes. Dit team organiseert als frontoffice s een vlekkeloos verloop van de ondersteuning van het CvB. Belangrijke 4>n zijn het fungeren als eerste aanspreekpunt en het agendabeheer. lagement assistente voor de vice-voorzitter. U beschikt over een HBO denkniveau met een gerichte secretariële opleiding en ruime ervaring in reuning op top/directieniveau. Een professionele werkhouding, gevoel juiste omgangsvormen, flexibiliteit en stressbestendigheid behoren tot Donlijke competenties. U bent representatief, dienstverlenend ingesteld ;n^ aantoonbare ervaring als teamspeler. Verder beschikt u over goede com- tieve vaardigheden met actieve kennis van de Engelse taal. Sollicitanten —ervaring in een vergelijkbare functie komen niet in aanmerking. [eft vooralsnog een aanstelling voor bepaalde tijd van één jaar. Een vast irband is niet uitgesloten. Het salaris bedraagt maximaal t 2.781 bruto per tolgens schaal 8 van de CAO Nederlandse Universiteiten. De inschaling jafhankelijk van uw opleiding en ervaring. De universiteit biedt een jelijk pakket arbeidsvoorwaarden waaronder een tegemoetkoming in de Itenverzekering en een arbeidsvoorwaarden-keuzemodel. ^|er informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met Marilyn Coordinator van het secretariaat van het College van Bestuur, telefoon- 1071527 3057. Voor meer informatie over de arbeidsvoorwaarden bij de reit surft u naar www.personeel.leidenuniv.nl of neemt u contact op met c, P&O adviseur van het Bestuursbureau, telefoonnummer 071 527 7286. uien twee weken na het verschijnen van deze advertentie uw gemoti- ïactie, voorzien van uw CV en met vermelding van het betreffende nummer op brief en enveloppe naar: Gemeenschappelijke P&O Dienst, 9500,2300 RA Leiden of mail naar GPODvacatures@BB.leidenuniv.nl lige tekst van deze vacature staat op www.vacatures.leidenuniv.nl >t kan ook opgevraagd worden: telefoon 071527 30 48. naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. re) CAL. latt in en De Raad Vastgoed B. V. gevestigd te Katwijk is een modern en innovatief vastgoedbedrijf. Het bedrijf is zeer actief in het realiseren en beheren van m0 vastgoedprojecten in het westen van het land. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de fulltime functie van: BEHEERDER DATACOMMUNICATIE (MA') De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: Zorgdragen voor aanvragen en het adviseren van onze huurders m.b.t. telefome- en internetzaken; Uitbesteden van opdrachten en aansturen van uitvoerende partijen; Beheer van diverse telefooncentrales en patchkasten; Opstellen van datacommunicatie overeenkomsten; Verzorgen van alle voorkomende administratieve handelingen m.b.t. diverse datacommunicatie; Controleren van de facturatie. Voorcalculatie en jaarlijkse nacalculatie. ndiijGevraagd wordt: werlt itaq Een representatief, flexibel en initiatiefrijk persoon; Een goed denk- en werkniveau (MBO met aanvullende opleiding m.b.t. datacommunicatie); Werkervaring in een soortgelijke functie is een pré; Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal ;t Ne" en/0De Raad Vastgoed biedt: f Een plezierig en informeel werkklimaat; Volop ruimte om initiatieven te ontplooien en te ontwikkelen; Passende salariëring en goede arbeidsvoorwaarden. Bent u die veelzijdige persoon die op korte termijn kan beginnen9 Richt dan uw brief met curriculum vitae aan: tien' De Raad Vastgoed B V .T.a.v. de heer H. Kralt -ne'lPostbus 3081 ït e-lB220 CB KATWIJK comVc t veifei 'oor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Kralt op het Jefoonnummer 071-4051414 of via e-mail op het adres tnfo@deraad.nl 1' quisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Sandtlaan 36 2223 GG Katwijk Ttlcfoon 071 - 4051414 Fax 071 - 4051404 """F www.deraad.nl email: info@deraad.nl Servo Balans producent van elektronische en mechanische weegmachines voor industriële toepassing Weegmachines worden in eigen beheer ontwikkeld, uitgewerkt en gefabriceerd volgens specificaties van de klant. Wegens toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar: EEN ERVAREN LASSER/ CONSTRUCTIEBANKWERKER Werkzaamheden: Afwisselend las- en constructiewerk Functie eisen: Leeftijd: 20-35 jaar Opleiding c.q. kennisniveau: bij voorkeur LTS of MTS werktuigbouw Sollicitatie richten aan: Servo Balans International B.V. T.a.v. De heer E.W.P. van Diest Jan Evertsenlaan 4, 2224 SV KATWIJK Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Van Diest, telefoon 071-40 30 101 yjcring Van werkkring veranderen? Zin in een baan die er wél toe doet? Een werkkring in het confessioneel voortgezet onderwijs. Dat maakt verschil! Werkkring is een verband van 18 scholengemeenschappen in Noord-Holland die samenwerken op het gebied van personeelszorg en integraal personeelsbeleid. Onze cliënten in staat stellen zo lang mogelijk de regie over hun eigen leven te voeren. Die doelstelling staat centraal in de zorgaanpak van Valent RDB. Dat stralen wij uit in onze dienstver lening en die instelling vinden wij terug in de mensen die ons team komen versterken. De bij zondere sfeer die dat oplevert, tref je aan in alle geledingen van onze organisatie. Dan hoor jij bij Valent RDB Bij Valent RDB rekenen onze cliënten op de beste zorg en optimale kansen op een plezierig leven. Om dit waar te maken moeten wij kunnen rekenen op collega's die slechts met het beste genoegen nemen. De bedrijfseconoom die wij op het oog hebben, moet daarom meer bijdragen dan goed kunnen rekenen. Uitdaging Hij of zij is niet snel tevreden en gaat graag met ons de uitdaging aan om het beste uit zichzelf te halen. Om door te kunnen groeien tot controller op concernniveau, bieden wij jou een jaar om dat niveau te bereiken. Dat doe je niet alleen met het vervullen van diverse bedrijfseconomische taken, maar ondersteund door op maat gesneden, aanvullende scholing en een professionele begeleiding. Bij gebleken geschiktheid zul je op concernniveau worden ingezet, om het management optimaal te kunnen ondersteunen. Wij bieden een gedreven een uitdagende baan voor 36 uur per week Doel: doorontwikkelen tot controller op concernniveau Profiel Wij willen in contact komen met een ambitieuze jonge bedrijfseconoom, academisch gevormd of met ten minste HEAO-BE, aangevuld met enige jaren werkervaring. Maar bovenal kijken wij uit naar iemand die zich wil inzetten in een hecht team van enthousiaste collega's, bij wie eerlijkheid, openheid, vertrouwen en wederzijds respect vooropstaan. De functie-uitdaging: bepalen van kostprijzen voor de verschillende producten en diensten met systemen en procedures bewaken van alle activiteiten die financiële en beleidsmatige consequenties (kunnen) hebben opzetten en bewaken van de interne controle beheersen, optimaliseren en toetsen van bedrijfsprocessen ondersteunen van de organisatie-eenheden bij het voorbereiden van onder meer een jaarplan, begrotingen en meerjarenprognoses verzorgen van (periodieke) managementinformatie op verschillende niveaus analyseren en interpreteren van beleids- en managementinformatie Wij vragen: een afgestudeerd bedrijfseconoom, academisch gevormd of op ten minste HEAO-BE-niveau, met bijvoorkeur enige jaren werkervaring zelfstandigheid, maar tegelijk een teamplayer, op verschillende niveaus initiatief, tactisch inzicht en doorzettingsvermogen uitstekende communicatieve vaardigheden goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid stressbestendigheid Wij bieden: een uitdagende functie die uitgebreid inzicht biedt in de financiële huishouding binnen de complexe structuur van de gezondheidszorg een aantrekkelijke kans om kennis te vergaren en een waardevolle bijdrage te leveren aan een transitietraject naar een commerciële organisatie de mogelijkheid om instrumenten en middelen te ontwikkelen om deze transitie te doen slagen salaris conform CAO Verpleeg 8. Verzorgingshuiszorg Selectiegesprekken De eerste selectiegesprekken zijn gepland op dinsdag 5, en woensdag 6 april, de tweede vinden plaats op maandag 11 april. Meer weten? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer M. Tensen, controller, telefoon nummer (071) 409 32 63 of, bij diens afwezigheid, met de heer J. de Vries, lid van de Raad van Bestuur, telefoonnummer (071) 406 15 09. Solliciteren? Stuur je schriftelijke sollicitatie voor 27 maart 2005 naar Valent RDB, ter attentie van Werving Selectie, Postbus 592, 2220 AN Katwijk. Yd&nXrR.&&. Valent RDB is dagelijks met ruim 2400 medewerkers actiefin de gehele Duin- en Bollenstreek. De organisatie biedt de volgende diensten: Thuiszorg, verzorgingshuiszorg, verpleeghuis zorg, maatschappelijk werk, jeugdgezondheidszorg 0-4 jaar, voeding- en dieetadvisering, thuishulp door vrijwilligers en aanvullende (particuliere) diensten. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. www.valentrdb.nl x KPD Automatisering B.V. Is een softwarehuis dat toonaangevende automatiseringsoplossingen maakt voor bedrijven in de Bouw- en GWW-branche. Iedere dag zorgen ruim 20 gemotiveerde medewerkers dat circa 2.000 klanten probleemloos bestekken, calculaties, planningen etc. kunnen maken. Om onze Verkoop Binnendienst te versterken, is KPD voor de periode van 1 mei tot 31 oktober 2005 (en daarna als oproepkracht) op zoek naar een Medewerker Verkoop Binnendienst voor 24 uur m/v FUNCTIE Je ondersteunt onze accountmanagers en je collega's bij de Verkoop Binnendienst bij het versturen van documentatie en het maken van offertes en opdrachtbevestigingen. Je verzorgt en coördineert acties, mailings en beurzen. Kortom, een zeer afwisselende functie. KENNIS Minimaal MEAO-diploma, administratief of commercieel MS Office en CRM-pakketten Aantoonbare affiniteit met de ICT-branche ERVARING Ruime werkervaring in soortgelijke functies COMPETENTIES Een service- en klantgerichte instelling Communicatief vaardig (mondeling en schriftelijk) Commerciële inslag Zelfstandig en proactieve instelling Stressbestendig Wij bieden je een salaris dat overeenstemt met de functie, je opleiding en ervaring. Je komt te werken bij een organisatie die in beweging is. De lijnen zijn kort, de sfeer informeel, het bedrijf uniek. Je sollicitatie vergezeld van je CV kun je richten aan: KPD Automatisering B.V. t.a.v. de heer C. Abbing, Sales Manager Wilhelminapark 17, 2342 AD Oegstgeest Postbus 48, 2340 AA Oegstgeest Tel. 071 519 49 49 Fax 071 515 63 31 E-mail vacature@kpd.nl www.kpd.nl Werken aan een veilige samenleving Politieacademie De Politieacademie is het centrum voor opleidingen en kennis van de Nederlandse politie. Het is een dynamische organisatie, die onderwijs en kennis biedt op hoog niveau, anticipeert op maatschappelijke ontwikkelingen en deze ka» Vertalen ki onderwijs-op-maat. Een leven lang leren, een leven lang kennis ontwikkelen en uitwisselen. Sbmen met de korpsen. Bij de Politieacademie volgen jaarlijks 30.000 politiemensen onderwijs De Faculteit Algemene Politiekunde, onderdeel van de Politieacademie, verzorgt in Nederland alle initiële politie opleidingen op vijf verschillende kwalificatieniveaus die overeenkomen met die in de Beroeps- en Volwassenen Educatie (BVE) sector en het hoger onderwijs. In alle gevallen gaat het om kwalificaties (en bijbehorende opleidingen) voor uitvoerende politieberoepen. De Faculteit Algemene Politiekunde is onderverdeeld in drie geografisch bepaalde Onderwijsgroepen (Zuid, Noord-Oost en West), die ieder bestaan uit meerdere opleidingslocaties. In verband met het vertrek van een collega, is de directie van de Faculteit Algemene Politiekunde voor de Onderwijsgroep West (Den Haag en Amsterdam) op zoek naar gegadigden voor de functie van: taakaccent praktisch politieel ongevalsinzicht (32 uur per week) De functie U bent verantwoordelijk voor de uitvoering van onderwijsactiviteiten met betrekking tot het vak gebied van 'praktisch politieel ongevalsinzicht' (PPOI). U levert een bijdrage aan het verwerven van de gewenste beroeps-ondersteunende competenties door studenten. U houdt zich bezig met de bege leiding van zowel individuele studenten als van groepen met aandacht voor zelfstandig en actief leren. U weet het belang en de beroepsrelevantie van het PPOI onderwijs over te brengen op studenten. U bent verantwoordelijk voor onderhoud en ontwik keling van het PPOI onderwijs. In de uitvoering van uw functie onderhoudt u interne en externe contac ten en participeert u in overleg- en werkgroepen. U werkt het grootste deel van uw tijd op de locatie Den Haag, maar inzet in Amsterdam behoort tot de mogelijkheden. Uw profiel U bent een professional die het vakgebied PPOI in relatie tot de beroepspraktijk van politiemensen overziet. U beschikt over uitstekende sociale vaardigheden, bent flexibel, creatief en beschikt over een groot gevoel voor verantwoordelijkheid. U weet anderen te motiveren en te inspireren. U bent bereid en in staat tot het dragen en afleg gen van verantwoording over het eigen handelen. U bent in staat om in te spelen op veranderde omstandigheden en u blijft daarbij doelmatig handelen. U blijft effectief presteren onder tijds druk of bij bij tegenslag. Indien u meer informatie wenst over de Politieacademie kunt u onze internetpagina www.politieacademie.nl raadplegen De eisen Een vakgerichte opleiding op MBO/HBO niveau. Didactische ervaring. Kaderinstructeur EHBO. Werkervaring als verpleegkundige of op de ambu lance is een pre, evenals kennis van het politievak. Kennis van vakgerichte applicaties (Word, Outlook, Excel) is noodzakelijk, ervaring met het werken in een digitale leeromgeving (Blackboard) is een pre Ons aanbod De functie is gewaardeerd in schaal 8 conform het Besluit Bezoldiging Politie (BBP). Bij een volledige werkweek van 36 uur is dat maximaal 2.935,- bruto per maand. Afhankelijk van uw ervaring kan een aanloopschaal worden gehanteerd. De politie kent goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. Interesse? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.D. Elzinga, Teamleider Onderwijs te Den Haag, telefoon 070 - 424 45 63. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen opsturen naar: Politieacademie, P&O Faculteit Algemene Politiekunde, t.a.v. mevr. W. van Dullemen, Wegastraat 44, 2516 AP Den Haag. LITI E

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 27