DINSDAG 22 FEBRUARI 2005 901 FAMIU E<jgj erichten Na een leven van hard werken en oprechte zorg, voor allen die hem dierbaar waren, is toch nog on verwacht van ons heengegaan mijn lieve man, on ze vader, schoonvader en opa Johannes Abraham Kempeneers Joop Sint Philipsland, 22 augustus 1917 Leiden, 20 februari 2005 Leiden: W. J. Kempeneers-van Booma Warmond: Peter Kempeneers Petra Kempeneers-Heere Albertine Pieter Leiden: Jon Kempeneers Aagke Kempeneers-Semeijn Barbara en Ruud Caroline en André Correspondentieadres: )on Kempeneers Kanaalweg 47 2313 DV Leiden Geen bloemen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 23 februari van 19.00 tot 20.00 uur in Uitvaartcen trum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Dag lieve Opa Kemp Barbara Caroline de Beer Met verslagenheid ontvingen wij het bericht dat de oprichter van ons bedrijf is overleden, de heer J. A. Kempeneers Sr. 22 augustus 1917 20 februari 2005 Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en naaste familie. Namens het personeel: Kempeneers' Automobielbedrijf B.V. Alphen a/d Rijn en Rijnsburg Namens medewerkers en directie van B.V. L.I.A.M. betuigen wij ons medeleven met het plotselinge overlijden van de heer J. A. Kempeneers Sr. Met grote belangstelling heeft hij het reilen en zei len van onze onderneming gevolgd. Hij was een markant en graag gezien persoon. Wij wensen mevrouw Kempeneers en familie veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Medewerkers en directie, B.V. L.I.A.M. Utrecht 29 oktober 1908 Nu blijf ik bij U voor altijd. Ps. 73:9 (berijmd) Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan onze lieve schoonzuster, tante en oudtante Geertruida Suzanna Verweijs-Thomassen a Thuessink van der Hoop van Slochteren sinds 18 augustus 1971 weduwe van dr. P. G. Verweijs. t Leiderdorp 19 februari 2005 Uit aller naam: Mevrouw G. S. van der Hoop van Slochteren Onze dank gaat uit naar mevrouw A. de Jong voor de jarenlange goede zorgen. Correspondentieadres: Mevrouw G. S. van der Hoop Singelstraat 23 7411 HP Deventer De overledene is overgebracht naar Uitvaartcen trum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst voorafgaand aan de begrafenis zal worden gehouden op vrijdag 25 februari om 13.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Voorganger zal ds. B. J. W. Schelhaas zijn. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. We zijn zeer bedroefd dat we zo plotseling af scheid van je moesten nemen. De iris die ieder voorjaar weer eigenzinnig bloeit in je tuin, zal een blijvende herinnering zijn. Ineke van den Berg Bewoners en oud-bewoners van Centraal Wonen 'de stadsOase' Leiden We wensen de familie en vrienden van Ineke veel steun bij het verwerken van dit onvoorstelbare ver lies. Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is Tegen alle hoop in en ondanks zijn onvoorstelbaar positieve instelling hebben wij, veel te vroeg, afscheid moeten nemen van Jack Blommers Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 58 jaar. Zoeterwoude: Dineke Blommers-Scheltes Leiden: Rutger en Chéri Blommer Puck en Kiki Leiderdorp: Michiel en Marcia Blommers Eva en Lieke Leiden: Douke Blommers en Jaap-Jan Stapel Oegstgeest: J. M. Scheltes-de Ridder 19 februari 2005 Grutto 1 2381 KB Zoeterwoude Afscheid nemen van Jack doen wij op donderdag 24 februari om 14.00 uur in het Groene Kerkje, Haarlemmerstraatweg 4/6 te Oegstgeest. Aansluitend zal er gelegenheid zijn tot condoleren in de Engelbertha Hoeve, Hoge Morsweg 140 te Leiden, waar wij op verzoek van Jack een glas met u willen drinken. Gedachten, woorden en liefde zijn golven van een verzegelde herinnering In die herinnering zullen we opnieuw met je praten, huilen, lachen en je liefhebben Jack Blommers Veel te vroeg moeten we je missen Jouw levensinstelling is een blijvend voorbeeld Oegstgeest: Amsterdam: Borger: Voorhout: Bavel: 19 februari 2005 J.M.Scheltes-de Ridder Gerda Scheltes Bas, Karin en Layam Jochem Emil en Winde Sonja Scheltes Daan, Mirjam en Kylian Tijs en Carlijn Arthur Anne Scheltes Danielle Brouwer-Scheltes Richard Brouwer Joel Ie, Tessy en Benthe Geschokt en diep bedroefd zijn wij met het verlies van onze geliefde buurman Jack Blommers Onze vriend en eerste burgervader van de Grutto Wij zullen hem heel erg missen. Wij wensen Dineke, de kinderen, kleinkinderen en familieleden bijzonder veel sterkte toe. Je buren van de Grutto: Fabienne en Sander, Annie en Kees, Naomi en John, Ute en John, Gita en Gopi, Hanke en Rolf, Khursheed en Homi, Henny en Jan, Ada en Bert, Loes en Onno, Roos en Pieter, Rick, Anita en Ron, Atie en Edzo, Bep en Aad, Conny en Martin, Betty en Gerard. Met grote verslagenheid en droefheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van de oud-voorzitter van de Kamer mr. Jack Blommers Ridder in de Orde van Oranje Nassau Jack Blommers was van 1994 - 2003 voorzitter van de Kamer. Hij was een gewaardeerde, warme en markante persoonlijkheid die op karakteristieke wijze leiding gaf aan het bestuur van de Kamer. De Kamer is hem veel dank verschuldigd. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en overige familieleden. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland C.A. Piket, voorzitter drs. A. Berkhout, directeur Ons bereikte het droeve bericht dat op 19 februari 2005 is overleden onze oud-partner, de heer mr. J. Blommers belastingadviseur Jack heeft vele jaren als partner deel uitgemaakt van onze groep. Hij blijft in onze herinnering als een innemende persoonlijkheid die een belangrijke bijdrage heeft geleverd aan de ontwikkeling van Deloitte. Wij wensen zijn vrouw Dineke, de kinderen en kleinkinderen en de verdere nabestaanden sterkte toe dit verlies te dragen. Bestuur Deloitte Rotterdam, 21 februari 2005 Wij ontvingen het droevige bericht dat op 19 fe bruari 2005 is overleden onze oud-partner, de heer mr. J. Blommers belastingadviseur Vele jaren heeft Jack zich met veel enthousiasme en vakkundigheid ingezet voor Deloitte, voor zijn kantoor Leiden en voor zijn cliënten. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Dineke, de kinderen en kleinkinderen en de verdere nabe staanden. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Gevolmachtigden en personeel Deloitte Leiden Leiden, 21 februari 2005 'Vol gas' stond hij in het leven, al was het maar voor even. Patrick van Vliet Op de jeugdige leeftijd van 17 jaar Piet van Vliet Sylvia van Vliet-Nijenhuis 20 februari 2005 Spinozalaan 8 2231 SR Rijnsburg Website: www.patrickvanvliet.tk Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren donderdag 24 februari van 19.30 tot 21.00 uur in 'De Voorhof' aan de Vliet N. Z. 36 te Rijnsburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 25 februari om 14.00 uur in de Grote Kerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Met droefheid en verslagenheid geven wij u kennis dat de Heere geheel onverwacht van ons heeft weggenomen onze geliefde kleinzoon en neefje Patrick van Vliet Op de leeftijd van 17 jaar Wij wensen onze zoon en schoondochter, broer, schoonzus en neef heel veel liefde en steun toe. Opa en Oma van Vliet Ooms en tantes Neven en nichten Patrick Voor altijd onze vriend. Daan en Niels Geheel onverwaqht is uit ons midden gerukt onze geliefde collega Patrick van Vliet Medewerkers van Bloemenhandel Chaqurel Gert-Jan Ingrid Geertje Annet Diana Birgit Alieke llona Diana Geeke Debbie Marianna Frankcka Verslagen geven wij kennis van het plotselinge overlijden van Patrick van Vliet Op de veel te jonge leeftijd van 17 jaar. Binnen onze tennisvereniging zullen velen zijn en thousiaste en vriendelijke karakter missen. Wij wensen zijn ouders Piet en Sylvia, zijn broer Maurice en verdere familie, heel veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit onvoorstelbaar grote verlies. Leden en bestuur van Tennisvereniging De Rijnkanters Henk Coopmans, voorzitter Corrie de Mooij, secretaris Hier zijn geen woorden voor Patrick van Vliet 17 jaar Trevor en Karin Blonk Stéphanie Fabiënne Dominique Jan-Willem en José Cox Nikki Roy De zachtmoedigen zullen het aardrijk beërven. De reinen van hart zullen God zien in heerlijkheid. De vreedzamen zullen als kinderen God's mogen sterven. En in de eeuwige rust gaan, voor hen toebereid. "De HEERE is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23: 1. Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankba re herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschonken, delen wij u mee dat na een moedig en geduldig gedragen ziekte in haar Heere en Heiland is ontslapen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Agada van Rijn-Zuijderduijn 9 april 1929 t 20 februari 2005 J. van Rijn Rina en Huib Dirk en Jacqueline Jaap Sandra enTeunis Joëlle Koos en Marja Ivo en Petra Stefan Machtelt Kees Jaap en Heieen Tim Mirjam Atie en Anthon Amanda Tamara Adrianastraat 58 2225 NZ Katwijk Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 23 februari van 19.00 - 20.00 uur in het rouwcentrum, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. don derdag 24 februari om 11.00 uur in Kerkelijk Cen trum "Het Anker", Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 12.00 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. GEEN BLOEMEN LIEVER GEEN BEZOEK AAN HUIS Zijn plaats is leeg. Zijn stem is stil. Een ieder die hem kende, weet wat dit zeggen wil. Na een volledig en prachtig leven is rustig overle den mijn eten, mijn drinken. Mijn slapie en mijn minnaar, en onze zeer zorgzame vader, onze opa en overgrootvader Arnoldus Hubertus Johannes Marinus Jansen Nol Leiden Leiden 8 juli 1923 19 februari 2005 Leiden: Jantien Jansen-van der Zeeuw Bep en Peter Ramses en Colinda Tess Jantien en Nicolay Pieter en Petra Toos en Nico Robert en Joan Jorien Jantien Arnold en Ingrid Quin Bloemlustplein 26 2312 AC Leiden Nol is thuis, waar we liever geen bezoek ontvan gen. De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 25 februari om 10.30 uur in de Lam Gods parochie, wijkkerk Maria Middelares Aller Genade, Rijndijk 283 te Leiden. De crematieplechtigheid vindt plaats om 12.00 uur in crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Lei den. Aansluitend ontmoeten wij u graag in de ontvang kamer van het crematorium. Geen bloemen - Geen toespraken. Met grote stappen handen op je rug liep jij het leven door met kleine stapjes weer terug totdat jij zaterdag 't leven verloor. Nooit meer...een kus op je oog. Lieve opa we missen je! Ramses, Colinda en Tess Jantien en Nicolay Pieter en Petra Lieve opa Klokkie, Ook al ben je nu een sterretje, ik kan nog steeds met je praten. Liefs Ouin Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. je wilde hier niet weg, je wilde bij mij zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht, je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht. Na een langdurig ziekbed is overleden miji sterke vrouw, onze zus, schoonzus, tante, oi en vriendin Ada Zwaan-Peeters Ze werd 71 jaar. Kees Zwaan Familie en vrie 20 februari 2005 Steenberghelaan 45 2253 LM Voorschoten Er is gelegenheid om afscheid te nemen van donderdag 24 februari van 19.30 tot 20.15 Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Wil Zwijgerlaan 179 te Leiden. De afscheidsplechtigheid vindt plaats op vrij februari om 16.00 uur in de aula van crem; Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Schouwweg) te Leiden. Aansluitend is er gelegenheid tot condolerei ontvangkamer van Rhijnhof. Enige kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar dat een langer lijdi bespaard is gebleven, geven wij u kennis overlijden van mijn moeder, schoonmoedc kleine oma Cornelia van Rijn-Kikker weduwe van Jacobus Bartholemeus van In de leeftijd van 79 jaar. Leiden: Koos er Ko, Sai 20 februari 2005 Correspondentieadres: Kersenstraat 2 2321 HR Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen en conn, op donderdag 24 februari van 18.30 uur to uur in uitvaartcentrum Monuta Soek, Gitstr< Leiden. De crematieplechtigheid zal gehouden worr vrijdag 25 februari om 11.00 uur in de ai crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 den. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot cont in de ontvangkamer van het crematorium. Uw woord is een lamp voor mijn voefg Een licht op mijn pad. Ps. 119:105 b 't Het nog noeit, nog noeit zo donker of 't wer altied wel weer licht. je Ede Staal >ei Verdrietig delen wij u mede dat, na een vol erf gen leven, toch nog onverwacht is overled# lieve vader en onze lieve oom Jan Brakels weduwnaar van Neeltje de Blieck Drager van de Eremedaille in zilver, I verbonden aan de Orde van Oranje-Nas|tr Vlagtwedde, 5 mei 1914 Sasse 20 februal Warmond: Hendrik Jan Brakels Westernieland: Sjoukje G. Poel-Brakel£' Henk Poel I Pieterburen: Jeannette, Kor en kirj1® Warffum: Astrid, Casper en kir^ Een woord van dank gaat uit naar het verpleg. verzorgend personeel en artsen van de a!( Teylingen van verpleeghuis Bernardu Sassenheim. Correspondentieadres: Van Beverningkstraat 11 2361 AG Warmond te li Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dor^ 24 februari van 19.00 tot 20.00 uur in de rouv^Q van Mariëngaerde, Mgr. Aengenentlaanhe Warmond. lie r° De Dienst van Woord en Gebed wordt gehou»t vrijdag 25 februari om 14.00 uur in de kerk I Protestantse Gemeente, Herenweg 82 te Waltr; De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaaUk op de begraafplaats bij de Oude Toren, Lal- Oostergeest te Warmond. Na afloop is er gelegenheid tot condole1 't Zenit, gelegen achter de kerk. en

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4