erichten Bijzonder LIM WAGEMAKER F AMI LI FAMILIEBERICHTEN Adriana van der Boon overzicht overlijdensberichten ruari 2005 Jack van der Salm MASSALE LIQUIDATIE-VEI Zalencentrum D Executie verkoop 1 DINSDAG 15 FEBRUARI 2005 Overlijdensberichten en geboorteadvertenties: Into per telefoon: 072 - 5196699 Opgave per fax: 072 - 5196696 Opgave per e-mail: familieberichten@nhd.hdc.nl Sluittijden: Uiterlijk op de dag vóór verschijning 16.30 uur. Overige advertenties: dag vóór plaatsing 11.00 uur. Almere Vandaag verschijnt op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag huis-aan-huis in Almere Overleden Nu alleenmaar: Amen zeggen, al is het met gebroken stem. Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze onvergetelijke, oergezellige en altijd behulp zame buurman Marcel Boon echtgenoot van Ellie Boon-v.d. Plas vader van Daisy, Kelly en Marcel Op de leeftijd van 38 jaar. Jack en Els de Zwart Iris Roos Lucas Wyborghstraat 29 2225 TD Katwijk (Z.H.) Marcel, Kende je al zolang. Samen zoveel mee gemaakt Samen zoveel gelachen Samen zoveel gehuild Samen zoveel gedeeld Je bleef me iedere keer weer verbazen, ook nu weer. Rust zoals jij wilt Marcel Toen ik je leerde kennen zag ik witte sokken in slippers. Als ik nu witte sokken in slippers zie, zie ik jou. Dag Marcel, rust zacht. Astrid Geschokt en diep getroffen zijn wij door het plotse ling overlijden van onze vriend en collega Marcel Boon Wij verliezen in Marcel een goede vriend en collega. Zijn nooit aflatende inzet en humor maakte van hem een uniek persoon die wij heel erg zullen gaan missen. Wij wensen Ellie, Daisy, Kelly, Marcel jr. en overige familieleden heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Smits Reiniging b.v. Steve en Koen Onverwachts werden wij geconfronteerd met het overlijden van ons gewaardeerd sponsorlid Marcel Boon Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur KW Quick Boys, Bestuur Businessclub Quick Boys Katwijk, 10 februari 2005 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze directeur, collega en vriend Marcel Boon We zullen je enorme aanwezigheid missen" Wij wensen Ellie, Daisy, Kelly, Marcel Jr. en overige familieleden heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Namens alle medewerkers van Boon bedrijfsdiensten b.v. Pierre, Peter, Frans, Hans, Jolanda, Henk en Rein. Het is zo stil en wit, dit rusten zo slapen enkel God's gekusten. Zo vredig licht en grondloos diep de Tijd valt lang voor hen die waken. Maar God zal samen wakker maken, die Hij gescheiden tot Zich riep. Op 12 februari hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en mijn zuster Weintje Barnhoorn sinds 17 april 1975 weduwe van Jan van Duin Katwijk 3 september 1907 Katwijk 12 februari 2005 We zijn niet bedroefd, omdat wij haar hebben verlo ren, maar dankbaar dat wij haar hebben gehad. Sassenheim: Jans t en Kees Noordwijk: Geer en Gijs t Noordwijk: Arie Katwijk: Jaap en Annie Noordwijk: Aad en Vera Noordwijk: Winnie en Klaas Noordwijk: Jan en Ria Klein en achterkleinkinderen Katwijk: J. Barnhoorn Schoolstraat 6 2202 HJ Noordwijk Moeder is opgebaard in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Oude Zeeweg te Noordwijk. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 16 februari om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 15 februari van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van de Begraafplaats en na de begrafenis in het Buurthuis, Hoofdstraat 11 Als ik ga, moet je niet huilen want écht weg ben ik eigenlijk niet mijn lichaam is nu duizend dingen heb daarom niet zo veel verdriet die duizend dingen zijn mijn leven dus zie je, écht weg ben ik niet. Dag Oma Wendy Nelleke en Remko, Amber, Kim Marion en Mark Winny en Arie, Jenneke, Sanne Wilma en André Jan en Leontine, Thijs, Guus, Mees Jan en Suzanna Jan en Willemina, Damian Sindy en Christiaan, Jens Klaas en Simone, Emmanoor Diana en Jan-Anna, Lennard, Dimitri André en Franca, Merel Enige en algemene kennisgeving Met een gevoel van grote verslagenheid moeten wij onverwacht afscheid nemen van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Jacobus Stokkel Koos 25 maart 1952 Correspondentieadres: Titus Brandsmalaan 15 2321 CE Leiden 8 februari 2005 A. Stokkel-Duffels Familie A. de Weijer De crematieplechtigheid heeft op 14 februari in besloten kring plaatsgevonden. weduwe van Johan Dorrepaal Katwijk aan Zee, 24 februari 1917 Hazerswoude, 1 februari 2005 Op 1 februari is onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder overleden. Met haar is ook een groot stuk van de kennis over ons verleden heengegaan. Wij zijn haar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend en voor alle liefde en zorg waarmee zij ons heeft geholpen te worden wie wij zijn. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen De begrafenis heeft op 4 februari 2005 in besloten kring plaatsgehad. Correspondentieadres: Bent 8 2391 JJ Hazerswoude Volkomen onverwacht en tot ons grote verdriet is overleden Yvon Willem Heijiigers - Von - Soerabaja, 16 november 1918 t Leiden, 12 februari 2005 Soms tegen van alles gekant Maar altijd heel markant Een echte persoonlijkheid Vóór alles gesteld op je eigen vrijheid je eigen ruimte, je eigen tijd Eigenwijs en eigengereid Maar ook heel zorgzaam en toegewijd Daarnaast heel mild de laatste tijd Uniek in je humor en je geestigheid Dit alles zijn wij voor altijd kwijt. Je hebt er geen idee van hoe veel we je zullen mis sen. Laura Heijiigers - Stecher Renée en Marijke en Janny Margie en Pieter, Dewi Irene Francis Sandra Duinstraat 1 2225 RA Katwijk Op woensdag 16 februari is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid afscheid te nemen en de familie te condoleren in de kapel van huize de Wilbert, Over- rijn 7 te Katwijk aan de Rijn. Vrijdag 18 februari om 14.00 uur vindt de herden king plaats in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Aansluitend is er gele genheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig, maar ook met dankbaarheid dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoon moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Wilhelmina Elisabeth Guijt-van Zonneveld weduwe van Cornelis Guijt 28 juli 1917 112 februari 2005 Wij danken het personeel van verzorgingshuis 'de Robijn' voor de liefde en aandacht die zij mama hebben gegeven. Voorschoten: Wil en Han Bob en Colinda Sean Onno en Esther Sjoerd en Pauline Laurens Leiden: Ellie en Piet Karin en Sandra Petrea en Robert Leiden: Cees en Marian Joost en Maaike Esther en Michael Dirk en Sandhna Anisha Correspondentieadres: Wil Bal Leidseweg 334 2253 JM Voorschoten Mama is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, waar op woensdag 16 februari van 20.15 uur tot 20.45 uur gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De samenkomst voorafgaande aan de crematie zal plaatshebben op donderdag 17 februari om 10.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de samenkomst willen wij u graag nog even ontmoeten in de ontvangkamer van het cremato rium. Grafmonumenten bedrijf en toonzaal Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. Naam overledene Frits Hoogsteder, echtgenoot van Greet Hoogsteder-Groot Wilhelmus Johannes Sweijen, echtgenoot van An Sweijen-van Brugge Paula Elisabeth Maria van den Berg-Kostermans, weduwe van T. J. M. v.d. Berg Stefania Nadia Patrizia Hurkmans-Badano, echtgenote van Theo Hurkmans Machiel Petrus Maria Marchand, Willem Frederik Choufour, weduwnaar van Martje Choufour-Dallinga Nel van Osnabrugge-Verhoorn, weduwe van Hendrik Dirk van Osnabrugge Catharina Cornelia van der Poll-van Velzen, echtgenote van Koos van der Poll Hendrik Pieter Wondergem, echtgenote van Bep Wondergem-Kramer Mare Hoogers, Daniël Jacob Zilverberg, weduwnaar van A. A. M. Zilverberg-van der Laan Geertruida Catharina Jorritsma-Fleur, weduwe van Tjerk Jorritsma Hermanus Wilhelmus van Velzen, echtgenoot van Erna van Velzen-Rietveld Lft geb.jr Plaatsnaam Uitvaart crematie 1933 Bennebroek 17 febr. 12.45 uur 1929 Haarlem 17 febr. 11.00 uur 1930 Heemstede 16 febr. 13.00 uur 1960 Khao Lak 16 febr. 11.00 uur 59 jaar Haarlem 16 febr. 11.00 uur 81 jaar Noordwijk 16 febr. 11.00 uur 79 jaar Leiderdorp 16 febr. 11.15 uur 83 jaar Voorhout 16 febr. 10.30 uur 1923 Weesp 16 febr 11.45 uur 1985 Hilversum 17 febr. 13.00 uur 1912 Hilversum 16 febr. 14.15 uur 81 jaar Bussum 17 febr. 10.00 uur 48 jaar Bussum 16 febr. 14.00 uur Kerk begraafplaats crematorium Crematorium Westerveld, Driehuis-Velsen R.K. Parochiekerk, Haarlem Schalkwijk R.K. kerk O.L.V. Hemelvaart, Heemstede R.K. Kerk Moeder van de Verlosser, Haarlem Kerkcentrum St. Jan de Doper, Haarlem Crematorium Rhijnhof, te Leiden Algemene Begraafplaats, Leiderdorp Parochiekerk St. Barholomeus, Voorhout Crematorium De Nieuwe Ooster, Amsterdam Oud Katholieke Kerk, Hilversum Aula van Crematorium ölandhorst, Lelystad Parochiekerk St. Jozef, Bussum Algemene begraafplaats, Bussum Soms is het beter iets moois te verliezen beter verliezen dan dat je het nooit hebt gehad. Op 14 februari 2005 overleed mijn lieve man en vader in de leeftijd van 41 jaar. Jacqueline Jari Kievitlaan 3 2396 JC Koudekerk aan den Rijn Geen bezoek aan huis. Wij gedenken Jack in een Avondwake op vrijdag 18 februari om 19.00 uur in de Bernarduskerk, Rijndijk 108 te Hazerswoude-Rijndijk (Groenendijk), waarna gelegenheid is tot condoleren in restaurant Groenendijk, Rijndijk 96 te Hazerswoude-Rijndijk. De afscheidsdienst wordt zaterdag 19 februari om 10.30 uur gehouden in voormelde kerk, waarna wij Jack begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats te Koudekerk aan den Rijn. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in restaurant De Lachende Kikker, Hoogewaard 16 te Koudekerk aan den Rijn. In plaats van bloemen gaarne uw gift in de collectebussen van het Koningin Wilhelminafonds, die tijdens de uitvaart zullen zijn opgesteld. Tot onze droefheid overleed onze lieve zoon, broer, zwager en oom Jacobus Cornelis Maria van der Salm - Jack - Hij is en blijft een voorbeeld voor ons allen. Jack, bedankt voor het spoor dat je achterlaat. Pa en Ma Van der Salm Marco en Sandra Hans en Carolien Paul en Paulien Neefjes en nichtjes Koudekerk aan den Rijn, 14 februari 2005 Geschokt ontvingen wij het bericht dat in de nacht van 13 op 14 februari is overleden onze collega Jack van der Salm in de leeftijd van 41 jaar. We wensen Jacqueline, Jari en verdere familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers Nieuwkoop De Kwakel B.V. Een bijzonder mens is van ons heengegaan Verdrietig om zijn heengaan maar met een dankbare herinnering aan een zeer bijzonder mens. Dat was hij Jack van der Salm De motor bleef maar gaan. Nu heeft de motor het begeven, Maar de wielen rollen voort en zullen nooit stil gaan staan. We zullen je missen. Wij wensen Jacqueline en Jari heel veel sterkte toe. Bestuur Stichting Trekkertrek Hans Mario Dirk Arjan Na een ongelijke strijd die hij r hebben wij met droefheid veel te\ moeten nemen van onze lies zwager en oom Jack van der S, Pa en Ma Williams Henk en Myriame Petra en Peter en Rob en H Neefjes Koudekerk aan den Rijn, 14 februa 15 februari 2002 Als er van tranen een trap beston en van herinneringen een brug, dan klommen wij naar boven en haalden we je terug. Je bent altijd in onze gedachten. Ria Tromp Teun, Janny, KLAASSENS CONFECT LAATSTE WEE OPRUIMINGSREST; COSTUUMS DRESSLER E.A. Gedipl. kledingcoupeur aanwezig, s confectie als maatwerk afgeleverd. KLAASSENS BREESTRAAT 114ab LEIDEN OFFICIËLE PUBLIEKE AAN> van gehele omvangrijke imp groothandelsvoorr< PERZISCHE-/OOSTERSE CHINESE-/NEPAL TA alsmede BERBEI d.m.v. rechtstreekse verkoop aa zonder enige tussenkomst van zonder enige opslag of bijkom Alle tapijten zijn voorzien van een echthe alsmede garantiecertificaat. Als u deze g mist, dan mist u de kans van uw leven o tapijt van buitengewone allure te verwen tegen 1/4 van de oorspron winkelwaarde, in alle gangbare afmetingen zoals eetkamer-, salon-, hal- en tafelmaten. lopers etc, etc. tpt g - 4 mtr. Tot deze thans ter liquidatie opgedwong waarde van eniae miljoenen, behoren o.i Isphahans, Nains, Mesheds, Tabriz, Hert Heriz, Bidjars, Kars, Keshans, Yayalis, K Belouchistans, Yagcebedirs, Kashmirs, I etc. etc. in vele maten (ook zeer grote) f Chinese tapijten in de zwaarste knoping vele pasteltinten. Authentieke tapijten ul Marokkaanse Berbertapijten (zware kwa Alles moet verkocht worden ongeacht d stuk voor een fractie van de waarde, al1 stuk. Tevens inruil van uw oude kledei Troubadourweg 2 - Alphi Dinsdag 15 februari 11.01 ORIENTA B.V. TEL: 06 ""TOPVOORDEEL! LU» HpHL: Op woensdag 16 fe bruari 2005 om 11.00 uur, vindt een openbare ver koop plaats voor rekening van A. Petit, Meyelaan 30 te Leiderdorp. De verkoop geschiedt in opdracht van de Belas tingdienst Holland-Midden kantoor Leiden, Stations plein 7 te Leiden. Te koop wordt aange boden: Meubilaire- en huishoudelijk zaken. Plaats van verkoop is: Leiderdorp, Meyelaan 30. De zaken zijn te be zichtigen op woensdag 16 februari 2005 van 10.45 tot 11.00 uur. Prijzen zijn a contant. Geen opgeld. De belastingdeurwaar der, M. J. Groeneveld. Tel. tot 9.30 uur is 071-5244364 of 5244444. Belastingdienst I Zoveel luxe voor I [«Mveinig geld.. Voordelig genieten in prachtige i Wat een TOPaanbiedingl KRAS Stervakanties heeft nu een wel heel bijzonder 3-/4- en S-daags autoarrangemen? naar prachtig Zuid-Limburg voor u samengesteld.Want wij hebben het luxe 4-sterren Hotel Brughof tegen zeer scherpe prijzen gecontracteerd. Hierdoor kant u een 3-daags verblijf in deze historische herenboerdenj al boeken vanaf slechts 105! Dit H beslist een koopje, want hiertaj is zelfs he: luxe ontbijtbuffet inbegrepen. Daarnaast kunt u ook nog eens heel voordelig uw diner vooraf boeken. Want voor slechts 35 kunt u stijlvol dineren in het Restaurant Kasteel Erenstein.Het hotel is gele gen aan de rand van het ongerepte natuurgebied'Aistelvallei! Een mooi gebied W3ar u heerlijk kunt fietsen en wandelen. Laat u zich eens heerlijk verwennen in een 4-sterren TOPhoiel. Maar het aantal kamers is beperkt en u weet: vol vol!! HOTEL BRUGHOF**** - KERKRADE Het 4 -sterren Hotel Bruohof is idyllisch gelegen 3jn de rand van hel natuurgebied de 'Anstelvaltei-. De kamers zijn voor zien van telefoon, tv. minibar en badkamer met bad-douche. toilet e.n föhn. Op de binnenplaats in Tearoom la Serre! wordt elke ochtend uw dagelijks ontbijtbuffet geserveerd UW DINER IN RESTAURANT KASTEEL ERENSTEIN Reserveer uw diner voordelig vooraf! Want voor slechts 35 kunt u een heerlijk 3-gangen diner bijbeeken in top-restau- rant Kasteel Erenstein. Dit Is al een scherpe prijs, maar als u ook het tweede 3-gangen diner vooraf boekt, heelt u nog meer voordeel Want dan betaalt u slechts 20 meer! Het gerenommeerde restaurant ligt cp ca. 250 m van Hotel Brughof, midden in het prachtige kasteelpal* van Kerkrade. TIPS VOOR UITSTAPJES Het prachtige Zuid-I imburg is het Heuvelland en de uitlopers i lijk wandelen en fietsen en gr ler>. watermolens en boerderij vanaf 23 apr.l via een eigen e nieuwe GaiaPark Kerkrade Zcxi we de nabijgelegen steden Ata tip noemen we nog tie wereldl in Maastricht van 7/3 t/m 13/3 Aankomstdata HW 3 dagen vrijwel iedere vr. val 4 dagen vrijwel iedere vr.var 5 dagen vrijwel iedere ma. v Toeslagen per persoon: 1-p 3-gangen diner 3S. 2x 3-g< ringskosten 15 (verplicht, Prijzen zijn per persoon. Exclusief; vervoer, »eserverin ringsverzékeriiig Vraact uit leisnumirieis HW 96.311/HZ niet cp zondag worden gebr Ook op zondag tele! KRAS KRAS SterVakantics-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 jgi Alphen aan de Rijn Hooftsrraat 112* Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagcheistraat la-Hoorn Veemarkt 45-47 afe.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4