JjFü Vacaturekrant HDCMEDÏA Leiden groepsleidsters m/v www.lumc.nl media vertegenwoordiger m/v De gemeente Leiden zoekt enthousiaste oproepkrachten v/m: Receptioniste informatiebalie/telefoniste servicepunt Burgerzaken en Belastingen T In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. Wij zoeken nog een gemotiveerde collega als spin in het web van de sectie Ethiek en Recht van de Gezondheidszorg. H De secretariaten van een universitair medisch centrum zoals het LUMC, zijn vaak de spil van de afdelingen. De mensen die er werken komen in aanraking met artsen, studenten, wetenschappers en ander personeel dat zich bezighoudt met patiëntenzorg, onder zoek of scholing. De structuur is complex en het werk soms stressvol. Maar het is ook uitdagend en biedt alle ruimte voor zelfstandig heid. Iedereen die zich hierin kan vinden en daarbij ook nog eens over een goed gevoel voor humor beschikt, zal er de baan van zijn leven hebben. I Wij zoeken een zelfstandige secretaresse voor de sectie Ethiek en Recht van de Gezondheidszorg, een organisatorisch onder deel van de afdeling Neurologie. In deze functie ondersteunt u door middel van uiteenlopende secretariële werkzaamheden de wetenschap pelijke staf en u geeft inhoud aan de inrichting en het functioneren van het secretariaat. U beschikt over een MBO werk- en denkniveau en heeft een secretariële opleiding gevolgd. Kennis van de Engelse taal is belangrijk en bij voorkeur heeft u al enkele jaren secretariële ervaring opgedaan. U werkt in een dienstverband van 18 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Uw Salaris bedraagt maximaal 2.261,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 6, CAO-AZ) H Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over de functie kunt u bellen met de heer prof. mr. dr. D.P. Engberts, hoofd van de sectie Ethiek'en Recht van de Gezondheidszorg, telefoon 071 526 31 24. I Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 26 februari 2005 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. mevrouw. E. Koudstaal, P&O-adviseur divisie 3, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer van de functie: C.05.EK.06/LD06. U kunt ook direct solliciteren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC, Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 Secretaresse m/v Ethiek en recht Kinderdagverblijf 't Kwebbeltje is een particulier kinderdagverblijf in Voorschoten. Het kinderdagverblijf bestaat uit twee groepen - een babygroep - een peutergroep Voor ons kinderdagverblijf zijn wij op zoek naar voor 34 uur per week (4 dagen Voor iedere groep, de baby- en de peutergroep, zoeken wij een gemotiveerde en gezellige collega. Indien u - in het bezit bent van een diploma MBO/LKC of SPW - een flexibele instelling heeft - in een klein team kan werken - affiniteit heeft met kinderen verzoeken wij u te solliciteren Uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken richten aan Kinderdagverblijf 't Kwebbeltje Mevr. J.C.M. van der Pols Leidseweg 89 2253 AA Voorschoten Geef enthousiaste mensen de ruimte en de goede ideeën komen vanzelf. En voor goede ideeën staan we altijd open. Om te zorgen dat de problemen van morgen vandaag al een oplossing kennen. Noem het ambitieus. Wij zien het liever als pro-actief werken. Er is wel iets waar je rekening mee moet houden: voordat je er erg in hebt, zit je er middenin. Op een terrasje aan de Nieuwe Rijn bijvoorbeeld. BBq HDC Media is uitijeuer aan de regionale dagbladen: Noordhollands Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, De Gooi- en Eemlander, Leidsch Dagblad en Almere Vandaag. Alle dagbladen zijn toonaangeuend in het gebied u/aarin zij uerschijnen. Dat gebied strekt zich grofweg uit uan Texel tot Wassenaar en uan Amersfoort tot de Noordzeekust. Dagelijks uoorziet HDC Media ruim goo.ooo dagbladlezers uan nieuius, meningen en achter gronden uit de regio, binnen- en buitenland. Daarnaast heeft H DC M edia nieuiue producten en dien sten op de marktgebracht. Het bedrijfexploiteert internet sites met databanken met onder meer huizen, uacatures en auto's, die gekoppeld zijn aan de uiebsites uan de dag bladen. Dat is een succesuolle combinatie, uiant de sites uan HDC Media trekken elke maand meer dan 700.000 indiuiduele bezoekers. Ten slotte uerzorgt HDC Media uitgauen op maat in opdracht uan derden. Die producten kunnen uariëren uan kranten tot glossy magazines. In de uestigingen uan het bedrijf in Noord- en Zuid- Holland werken ruim 900 mensen. Het hoofdkantoor uan HDC Media isgeuestigd in Alkmaar. Het commercieel advertentiebedrijf werft advertenties voor alle uitg van HDC Media. Het bestaat uitaccountgroepen die elkeen eigenn sector bewerken. Zo zijn er accountgroepen voorde autobranche,! soneelsmarkt, de onroerend goedsectoren de lokale markt. Voord; Accountgroep zoeken we gedreven verkopers voor de functie v (omgeving Amsterdam en Zuid Holland) We zoeken jonge mensen die uitzien naar een uitdagende functie ir creatieve werkomgeving. Als vertegenwoordiger van HDC Media be straks nieuwe en bestaande relati.es in de autobranche. Je adviseert over de advertentiemogelijkheden in alle producten van HDC Medi zoals de dagbladen, websites en het automagazine Autocircuit. Je bent betrokken bij het bedenken van nieuwe advertentieconcepl Functie-eisen We zoeken iemand die in de eerste plaats enthousiast en gedreven die denkt en werkt op MBO/HBO-niveau. Je kunt zowel zelfstandig teamverband werken, je benteen goed onderhandelaar en hebtov gingskracht. Je bent klantgericht, pro-actief, creatief, origineel enj een uitdaging in het realiseren van je verkoopdoelstelling. Je kunti met Windows, Word en Excel. Uiteraard beheers je het Nederlands goed in woord en geschrift. HDC Media kent uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoom en kan toekomstperspectief bieden aan verkooptalenten. Als verte woordigervan de Auto Accountgroep in het aan jou toegewezen g< krijg je de beschikking over een lease-auto en mobiele telefoon. W zorgen een gedegen opleidingen verkooptraining voor je en daan mag je rekenen op persoonlijke begeleiding van de branchegroepi nager. Je werkt 36 uur per week. ixmor meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-( Carrier Bedrijfskoeling Nederland BV. is onderdeel van UTC. Carrier Bedrijfskoelin koeltechnisch verkoop-, installatie- en servicebedrijf voor gekoelde displays en op gevestigd in Culemborg. Met weer dan 200 medewerkers is Carrier Bedrijf.'skoelii wet nawe de Food Retail (zowel supermarkten als het convenience kanaal) en in Beverage en Food Service markt. Zij levert klantspecifieke oplossingen voordejuj tatie in het juiste productklimaat. Carrier heeft een bepalende positie binnen di Nederland, gebaseerd op jarenlange ervaring en relaties en door continue prodt keling in samenwerking met onze Carrierfabrieken in Zweden en Hongarije. In de Tegio Amsterdam, Haarlem en omstreken zijn wij op zoek naai klantvriendelijke en resultaatgerichte KOELTECHNISCH SERVICEMONTEUR M/V Als Koeltechnisch Servicemonteur bent u verantwoordelijk voor een optimale kwaliteit van de serviceverlening en de voortgang van hei onderhoud in uw district. U heeft veel vrijheid bij het indelen vanu werkzaamheden. U heeft een opleiding MTS-Electrotechniek aangevuld met een koel nische opleiding. U bent in het bezit van een CFK-diploma en heeft ruime werkervaring op koeltechnisch gebied.JDaarnaast bent u an; ontwikkeld Meer informatie? Wilt u meer informatie over deze functie, neem dan contact op me de heer Nico Dooper, Manager Service, telefoon 0345 - 54 44 44. Geïnteresseerd? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen of mailer Carrier Bedrijfskoeling Nederland B.v. T.a.v. Dunja Paul Postbus 40 4100 AA Culemborg duna.paul@carrier.utc.com Bedrijfskoeling Nedei Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. s« Reactie Bel voor meer informatie met Ad van der WurfF, manager van de A Accountgroep 06-53 23 55 42 ofAnja van Vlaanderen, personee lent (072) 5196 340. Algemene-informatie over HDC Media staat 0 website www.hdcmedia.nl. Stuur je e-mail met C.V. en motivatie vóór 25 februari 2005 naar: I personeel.organisatie(a)nhd.hdc.nl ondervermeldingvan vacatui nummer C563. Schriftelijk reageren kan ook: HDC Media, afdelir personeel organisatie, Postbus 2,1800 AA Alkmaar. voor de functie van: Dienst Informatie en Dienstverlening, afdeling Burgerzaken Je verstrekt algemene informatie en geeft voorlichting over de gemeentelijke dienstverlening en producten aan de burger, zowel telefo nisch als persoonlijk. Je handelt standaardvragen af over Burgerzaken en Belastingen en maakt afspraken voor diverse producten. Daarnaast reik je ook paspoorten uit. Na een inwerkperiode kunnen de oproepkrachten de vaste medewerkers vervangen. Je bent bereid zowel ochtend- als middagdiensten en op de donderdagavond van 17.30-20.00 uur te werken. Verder verwachten wij dat je goed bereikbaar bent, je je onverwacht op korte ter mijn vrij kunt maken om in te vallen, snel op het werk kan zijn, bereid bent om voor langere tijd als oproepkracht beschikbaar te blijven en datje in de vakantieperiodes van de vaste medewerkers kunt werken. Je hebt een HAVO- danwel MBO-opleiding, bent klantgericht en bëreid vakgerichte cursussen te volgen. Je hebt ervaring met het toepassen van wet- en regelgeving in klantcontacten. Het basissalaris (15 uur) wordt maandelijks uitbetaald. Je salaris bedraagt maximaal 2.257,- bruto per maand (schaal 6) bij een 36-urige werkweek. De overige uren worden per kwartaal uitbetaald op declaratiebasis. Wanneer je opgeroepen wordt, verbind je je in beginsel de werkzaamheden te verrichten. Meer informatie over de functie kan worden ingewonnen bij Marisa Hoeksema, 071-5165556. niet alleen goed in dagbladen

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 10