BESTE Vacatureoverzicht Dagblad 'We zoeken collectanten!' Leidsch SÉ Dagblad DAGKLASSEMENT TUSSENKLASSEMENT Kuijt en Keiler scoren goed KRAS MAANDKLASSEMENT UITSLAG BESTE DAGBLADADVERTENTIE 2004 Laat ze niet vallen Nationaal Epilepsie Fonds Coach van het Jaar is een voetbalspel, waarbij de lezers van deze krant uit het spelersaanbod van de eredivisie een eigen elftal samenstellen. De deelnemers scoren punten op basis van de wedstrijdresultaten. Meer informatie op www.leidschdagblad.nl of bel op woensdagen van 15.00 tot 16.00 uur via 072 519 68 33. Positie Coach Woonplaats Punten Positie Coach Woonplaats Punten 1 Raas Rijnsburg 74 1 Hookipa Valkenburg 811 2 Heino Hazerswoude dorp 73 2 Dennis Kort Leiderdorp 798 3 Droeskoeker Sassenheim 71 3 Leoz Sassenheim 793 4 Ewald Sassenheim 71 4 Diego Rijswijk 792 5 Leen Katwijk aan Zee 69 5 Marcelo Dordrecht 787 6 Ricardo Katwijk aan Zee 69 6 Mike Molkenboer Leiderdorp 785 7 John Bol Voorschoten 68 7 Geert vd Weiden Noordwijkerhout 782 8 Arnold Leiderdorp 68 8 Gijs Nijmegen 780 9 A.f.c. van Wieringen Hillegom 68 9 Stefan van Zeil Rijpwetering 772 10 Miriam Leiden 66 10 Pnoort Lisse 765 Weekwinnaar Rafi Fawaz uit Rijnsburg dankte zijn zege vooral aan de goal van Utrecht-verdediger Sander Keller tegen NAC en het trio doelpunten dat Dirk Kuijt vrijdagavond namens Feyenoord voor zijn rekening nam. Verder sprokkelden zijn middenvelders John de Jong (PSV) en Youssouf Hersi (Vitesse) nog de nodige puntjes bij elkaar. Het leverde Rafi Fawaz een originele Molten wedstrijdbal ter waar de van €60,- op. Voor de 15-jarige maandwinnaar Ruben van Rijn uit Katwijk ligt een fraai VIP-arrangement voor twee personen in het viersterren hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee ter waarde van €200,- klaar. Met 113 punten werd Quick Boys supporter Ruben van Rijn een afgetekende maandwinnaar van ons spel Coach van het Jaar. Er werd in deze twintigste competitieronde van de Holland Casino Eredivisie overigens behoorlijk raak geschoten. De Graaf schap en Feyenoord pakten vrijdagavond al flink uit. Met name de Rotterdammers waren goed op schot in het Doetinchemse stadion de Vijverberg. Dirk Kuijt schoot de bal drie keer langs doelman Van Fessem en zijn medespits Lazovic mikte twee keer raak. Hofs en Castelen zorgden met elk een treffer voor een ouderwetse Rotter damse zevenklapper. Ajax verloor het zicht op de beide koplopers AZ en PSV door in de eigen Arena met 1 -2 van FC Twente te ver liezen. Verdediger Escudé kopte Ajax nog wel naar een 1-0 voor sprong. Leuk voor onze deelnemers aan het spel Coach van het Jaar, die voor de Franse verdediger een plekje in hun team hebben ingeruimd. Een scorende verdediger levert nu eenmaal extra pun ten op. Voor de Ajax fans slechts een doekje voor het bloeden na tuurlijk. Wie trouwens onze deelnemers de laatste weken waar voor hen geld geeft, is RKC-spits Hoogendorp. Twee seizoenen geleden prima op schot, vorig jaar van slag af en deze competitie voor de vijfde wedstrijd in successie goed voor een treffer van RKC uit Waalwijk. FC Groningen ging in Waalwijk met 3-0 onderuit. ■itir-k-k jlotel Zuiderduin www.zuiderduin.nl NIKETIMING UjN SPORTS www.sportBI nl Positie Coach Woonplaats Punten 1 R. van Rijn Katwijk 113 2 Sjaak Leiden 109 3 Captain Jack 2 Sassenheim 107 4 Andre Mohlmann Lisse 106 5 Bram Rijnsburg 104 6 Toine Leiden 103 7 Hennie v. Hanegem Leiden 102 8 Klaveren Rijnsburg 102 9 Miesje2002 Leiden 101 10 Davoenska Katwijk 101 In de week van 17 januari heeft u via deze krant uw stem kunnen uitbrengen op de Beste Dagbladadvertentie van 2004. Een initiatief van de Nederlandse dag bladen. Daarbij ging het om de beste algemene advertentie en de beste inhaker. De winnaars van de verkiezing van De Beste Dagbladadvertentie 2004 zijn: CATEGORIE ALGEMEEN CATEGORIE INHAKERS De hoofdprijs, een reischeque t.w.v. €2.000,- is gewonnen door: Mevrouw M. van Rooyackers, Oosterhout (NB) De 10 cadeaubonnen t.w.v. 100,- zijn gewonnen door: De heer Th. Christ, Nijmegen De heer H. Kruis, Rotterdam Fam. W.H.M. Kuppen, Wijchen De heer W.H.A. van Tienderen, Middenmeer De heer Th. Leenknegt, Vogelwaarde Mevrouw M-J van Baal-Fassaert, Etten-Leur Mevrouw S. Stam, Alkmaar De heer J.A. Glas, Aartswoud De heer J. Beukers, Egmond-Binnen De heer R. van Schepen, Zoetermeer De prijswinnaars worden persoonlijk benaderd. BESTE Dagblad S! Adverteerder: Kanis Gunnink Bureau: Only Adverteerder: Rexona Bureaus: Draft en Lowe S 20 S Q4» De Beste Dagblad Advertentie van 2004 is een gezamenlijk initiatief van de Nederlandse dagbladen. mi 'Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit jaar van 6 toten met 11 juni. Dan gaan we weer alles op alles zetten om zoveel mogelijk geld op te halen voor 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een paar uurtjes maar. Ik weet zeker dat al die mensen met epilepsie, zoals mijn dochter, u heel dankbaar zullen zijn. Net als ik. Alvast bedankt!' Bel: 030 - 63 440 63 De Macht van het Kleine .Postbus 270-3990 6B Houten-6ico222111-www.epilepsie.nl meer vacatures op vacaturekrant.nl di rpi 1 (Aankomend) Registeraccountant/ Bedrijfsadviseur Administratief/ Secretarieel Medewerker Afdelingsmanager Vers Allround Kok Audio Editor Bedrijfsleidster 1 Calculator Classroom Assistants Clinical Trail Assistant Commercieel Administratief Medewerkster Commercieel Medewerker Binnendienst Ervaren Keukenmonteur Ervaren Monteur Ervaren Netwerkbeheerder Ervaren Secretaressen Exact Support Engineer Filiaalleider Verkoper Binnendienst-Kleurmaker Graphics Designer Hoofd Administratie Hoofd Secretariaat It Specialist Junior Maintenance Engineers Junior Satellite Engineers Kassa-/Verkoopmedewerkers Magazijnmedewerker Marketing Manager (24 Uur) Medewerker Customer Service r Medewerker Data Control Medewerker Verhuur Medewerker Verkoop Binnendienst Medewerkster Meewerkend Voorman Meewerkend Voorman Aanleg Meewerkend Voorman Onderhoud Personeelsfunctionaris - ±32 Uw Per Week Post Production Assistant Promo Producers Sales Executive Secretaresse Secretaresse Secretaresse Service Manager Stafmedewerker Logistiek Tape Operator Teachers Verkoop/Verhuurmedewerker Verkoopadviseur Verkoopadviseur Industrie Verkoopmedewerker Verpakkingsmachine Monteur Verpleegkundige In De Wijk Vertegenwoordiger Video Editor Vulploegmedewerkers Weekendhoofd Weekendhulpen Wijkziekenverzorgende Administrateur Full-Time Administratief Medewerker Administratief Medewerker, Administratief/Commercieel Medewerk(St)Er Administratief/Secretarieel Manager Afdelingschef Wasserij Allround Financieel Manager Allround Timmerman Allround-Kraanmachinist Arbo-Verpleegkundige. Artikelbeheerder (FT) Assistent Accountant Aa/Ra Autoverkoper Avond-Weekend-Nacht Hoofd Balieverkopers Bedrijfsleider Begeleider Callcenter Medewerker Casebehandelaar Cnc Frezer Met Ervaring Commercieel Medewerker Commercieel MedewerkerInfotheek Groep Nv j Commerciële Duizendpoot Commissiegriffier/ Plv. Raadsgriffier j£r; Conciërge Conventioneel/Cnc Draaier Met Ervaring Coördinator let Beheer Coördinerend Begeleider Expeditiemedewerker/Chauffeur Mv Financieel Administratief Medewerker Financieel Adviseur Particulieren Fiscalisten En Accountants Aa Full Service Merchandiser Hoofd Afdeling Nazorg Huisartsassistent(E) Incassomedewerkers Ggn Van Mastrigt Partners Gerechtsdeurwaarders Junior Medewerker Planvorming En Oefenen Koeltechnisch Service Monteur Leidinggevende Verkoop Machinebankwerker Maintenance Engineers (Ft) Manager Woondiensten Medewerker Costumer Service Unit Export, Medewerkers Media-Adviseur Medische Instrumentatie Technicus Personeelsadviseur Plant Accounting Manager Costcontroller Procestechnoloog Projectsecretaresse Secretaresse Secretaresses (FT) Sectormanager Industriële Dienstverlening Senior Medewerker Planvorming En Oefenen Service-Onderhoudsmonteur 1 Shop Manager -v| Shovelmachinisten Size Spec Medewerker Software Engineer Telefoniste Receptioniste Uitvoerder Verpleegkundig Centralist Voorzitter Van Het Bestuur Werkvoorbereider Werkvoorbereider Met Ervaring Werkvoorbereider/Calculator Zelfstandig Teamplayer (Ft) Administratief Assistent Administratief Medewerker/Ster Afdelingshoofd Ruimtelijk Beheer Afdelingshoofd Welzijn Agogisch Medewerker Allround-Kraanmachinist Assistent Restaurant Manager Assistent-Accountants Bijrijders/Beladers Binnendienstmedewerker Chauffeurs Commercieel Manager Commercieel Ondersteuner Zakelijke Markt Constructeur Piping Doktersassistente Dumper Chauffeurs Een Bedrijfsautospecialist (Fulltime Dienstverband) Ervaren (Assistent-)Accountant Financieel-Administratief Medewerker Fulltime Chauffeurs Met Volledig Adr Gastheer Gevorderd Assistent-Accountant 1 Groepsleerkracht Hoofd Onderhoudsmanagement Hoofdconstructeur Invalkracht Medewerker Aanspraken Beheer Medewerker Inkoop Medewerker Schoonmaakdienst Medewerker Toekenningen Medewerkers Verkoper Binnendienst (M) Project Engineer j Projectleider Inspecties Projectleiders Elektrotechniek Industriële Automatisering Projectmanagers Reïntegratieconsulent(En) Senior Beleidsmedewerker P&O Senior Medewerker Toekenningen Shovelmachinisten jq g< rn< ho Lentink Accountants En Belastingadviseurs Tools4ever C1000 De Haven Van Huizen Chellomedia Long-Tale Andorra Pol Soest Installatietechniek Klg Manpower Hoenders Instruments Bv Bos Makelaardij O.G. Ton Ter Rele Onj Comlog Educatief Randstad Nobel Van Dijk Partners Habeco B.V. Chellomedia Lentink Accountants/Belastingadviseurs Hemubo Almere Bv Manpower Chellomedia Chellomedia Coop Buzaglo BV Memo B.V. Nobel Van Dijk Partners Intomart Cfk Van Meurs Auto's Manpower Sturkenboom Tomingroep Bv Tomin Groenvoorziening Tomin Groenvoorziening Hg International B.V. Chellomedia Chellomedia Tomingroep BV Erly Gewest Gooi En Vechtstreek Trend Uitzendburo Van Meeuwen Fetim B.V. Chellomedia Klg Gebr. Roskam B.V. Habeco B.V. Habeco B.V. Gelderblom Keune Haircosmetics Thuiszorg Gooi En Vechtstreek Tomin Groenvoorziening Chellomedia Coop Stichting Johanniter Tehuis 'Theodotion' Coop Thuiszorg Gooi En Vechtstreek Ats Start Manpower Multi Care Systems B.V. De ANT Am Groep Manpower Manpower Van Tunen B.V. Am Groep Biensur B.V Manpower Rustman Kia Haarlem Stichting Partners In De Zorg Giebels Bouw Techniek B.V. Nieuwenhuizen B.V. De Stichting SIG Manpower Start De Blok Groep Hoorcentrum Haarlem Bv Manpower Inpromo.NI B.V Gemeente Heemstede Katholieke Scholengemeenschap Hoofddorp De Blok Groep Manpower De Stichting SIG Manpower Start Start Manpower Sweet Paradise Merchandising Bv Begraafplaats Crematorium Westerveld Gezondheidscentrum Schalkwijk Manpower Hulpverleningsdienst Kennemerland Trs B.V. Ikea Manpower Biensur B.V Stichting Bejaardenhuisvesting Puyckendam Manpower Biensur B.V Hdc Media Spaarne Ziekenhuis Stichting Partners In De Zorg Lumiance BV Manpower Start Manpower Biensur B.V Am Groep Hulpverleningsdienst Kennemerland Nieuwenhuizen B.V. Manpower Van Tunen B.V. Manpower Manpower Intos Bouwonderneming Gebr. Stolk B.V. Hulpverleningsdienst Kennemerland Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Midden-Kennemerland Lokhorst De Blok Groep Van Der Ende Straal- En Schilderwerken B. V. Biensur B.V Randstad Beek Container Groep Nederland B.V. Gemeente Voorschoten Gemeente Voorschoten Stichting Dienstverlening Leiden Voor Ouderen En Mensen Met Een Handicap Van Tunen B.V. Restaurant Romanoff Lansigt Accountants En Belastingadviseurs Beek Container Groep Nederland B.V Assurantiekantoor Groot Beek Container Groep Nederland B.V Markeur Holding B.V. Deeren Van Leeuwen Temid Consultants Engineers Huisartsenpraktijk B.M.F. Gerts Van Tunen B.V. Pouw Driebergen Driebergen Accountants Belastingadviseu Groot Hoogwaak Jongeneel Transport Restaurant Disgenoten Driebergen Driebergen Accountants Belastingadviseu Vereniging Voor Protestants Christelijk Basisonderwijs Te Rijnsburg Temid Consultants Engineers Temid Consultants Engineers Vereniging Voor Protestants Christelijk Basisonderwijs Te Rijnsburg Pensioenfonds Horeca Catering Cam Implants Bv Stichting Zorgcentra Vlietlanden Pensioenfonds Horeca Catering Van Klei's Banden Import Bv Temid Consultants Engineers Temid Consultants Engineers Temid Consultants Engineers Temid Consultants Engineers Rework Reïntegratie Outplacement Gemeente Voorschoten Pensioenfonds Horeca Catering Van Tunen B.V. Bovenstaande vacatures zijn afgelopen zaterdag geplaatst in de HDC Media dagbladen. Heeft u de vacature gemist? Stuur dan een briefkaart naar: HDC Media. Personeel Accountgroep, Postbus 23,1500 EA Zaandam. Of mail naar: pag@hdc.nl Vermeld duidelijk uw naam, adres, de betreffende vacature (inclusief bedrijfsnaam) en het weeknummer. Deze en veel andere vacatures zijn ook op internet te vinden via de websites van onze dagbladen of op www.vacaturekrant.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 10