F A M I L erichten Jantje 86 GEZELLIG GEN1 Laat kinderen spelei Manisch-depressief. Wat Advertentieservice h dc me du overzicht overlijdensberichten uari 2005 Executie verkoop KRAS !5 b 4 www.vmdb.nl DINSDAG 8 FEBRUARI 2005 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editie(s), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Met groot verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van ons lid en oud- bestuurslid Trudie van Veen-Hockx Zij was al van kort na de oprichting lid van onze drumfanfare "de Rijntamboers". Tijdens haar 34 jarig lidmaatschap heeft zij veel voor de vereniging betekend o.a., als lid van het da gelijks bestuur in de functie van secretaris, als lid yan de activiteiten cie., redactie van het clubblad en als archivaris van de vereniging. Wij dragen haar in ons hart mee en zullen haar nooit vergeten. Wij wensen de nabestaanden en in het bijzonder Teus, Marijke, Yvonne en Anneke veel sterkte in de komende tijd. Bestuur en leden van "de Rijntamboers." Vrees niet: Ik laat je niet alleen Vertrouw op Mij, Ik zal je dragen Ik houd Mijn vleugels uitgeslagen en voor je door de wolken heen Diep bedroefd hebben wij afscheid genomen van Trudie van Veen-Hockx Wij wensen Teus en de kinderen heel veel sterkte toe met dit verlies. Cas Paauw Ella Paauw-Lindhout Martin Lennart Wie in de schuilplaats van de Allerhoogste is geze ten, overnacht in de schaduw van de Almachtige. Psalm 91:1) Bedroefd delen wij u mede, dat rustig en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Jan Dirk Schoenmaker Leimuiden, Oude Wetering, 28 oktober 1929 5 februari 2005 T. W. Schoenmaker- van Vuuren Wilma en Jan Michael en Catherine Manon en Sander Evelien Marcel Marja en Peter Iris Rosa Joh. Sepershof 30 2377 BD Oude Wetering Gelegenheid tot condoleren is er op woensdag 9 februari a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in De Spreng, Kerkstraat 50 te Oude Wetering en na afloop van de begrafenis. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 10 fe bruari 2005. voorafgaand aan de begrafenis zal om 13.00 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Gereformeerde kerk, Kerkstraat 50 te Oude Wetering. Al hield je nog zo van het leven, je had het niet in eigen hand. Ongevraagd moest je het verlaten. En wij staan machteloos aan de kant. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden be spaard is gebleven, is voor ons allen veel te vroeg heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en mijn schoonzoon Leonardus Gerardus van Klink Leo echtgenoot van Elly van KI ink-van der Poel In de leeftijd van 51 jaar. E. C. M. van KI ink-van der Poel Monique en Richard René en Sonja Mevr. T. van der Poel-Boheemen Dhr. K. van der Poel 6 februari 2005 Correspondentieadres: Zwaan 26 2381 KJ Zoeterwoude Leo is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot be zoek. Afscheid nemen van Leo kunt u tijdens de avond wake op woensdag 9 februari om 19.30 uur in de St. Janskerk aan de Zuidbuurtseweg 14 te Zoeterwoude, waarna er gelegenheid is om de familie te condole ren. De Eucharistieviering voor herri zal worden opge dragen op donderdag 10 februari om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna wij Leo zullen bege leiden naar zijn laatste rustplaats op de begraaf plaats aldaar. Een man Een gewone man Ceen gewone man Onze buurman Leo van Klink is te jong overleden. De Zwaan zal nooit meer hetzelfde zijn. Wij leven intens mee met Elly, Monique en Richard, René en Sonja Cees, Elly, Guus, Bernadette, Ankie, Arie, Marion, Cees, Jos, Herman, Hannie, Mar- goret, Elly, Joke, Willem, Wilma, Henry, Marcel en Marlen. Heden bereikte ons het droevige bericht, dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze trouwe mede werker Leo van Klink Wij zijn hierdoor diep geschokt. Leo werkte sinds 1989 met veel toewijding bij Baars Personenwagens Leiden, waar we een uitstekende en gewaardeerde medewerker verliezen. Wij allen zul len hem ontzettend missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Elly, hun kinderen en overige familie en wensen hen veel kracht toe in deze zeer moeilijke tijd. Leiderdorp 6 februari 2005 Directie Baars Groep Geschokt zijn wij door het veel te vroeg overlijden v. Leo van Klink Het leek juist weer de goede kant op te gaan en dan Je mocht de strijd niet winnen. Leo, we zullen je nooit vergeten en herinneren als ee Wij wensen Elly en zijn kinderen veel sterkte toe. Leo bedankt dat je onze collega was. Al je coll 1953 2005 Stil ben je van ons Heengegaan Altijd Heb je voor ons klaar gestaan Je bent een broer van ons allen Jou te moeten missen zal Ons zwaar vallen Wij zijn verschrikkelijk verdrietig. Veel te vroeg kwam het afscheid van onze broer, zwager en oom Leo van Klink en Elly en de kinderen veel sterkte toe. Wij Willy en Aad Cee s en Ineke Bra m en Marjon Ans en Wil Ger ardus en Pia Lou is en Linda Ina en Win, Nev en en nichten Een schat van een vrouw haar stralende ogen haar zorg voor elke dag haar grote tevredenheid haar blijde lach. Nooit een klacht maar dankbaar voor de kleinste dingen zo nemen we haar mee in onze herinneringen. Tot ons groot verdriet is plotseling overleden mijn lieve vrouw, onze unieke moeder en trotse oma Lenie Zandbergen-Duineveld 20 maart 1931 15 februari 2005 Spinozalaan 2 F 2231 SR Rijnsburg Jaap Zandbergen Trudie en Jaap Karin, Petra Wil en Jan Mike, Heidi, Rick Gonnie en Ton Lenneke en Chris, Sandra Jacqueline en Johan Linda en Tim, Danny Jan en Monique Sylvia en Reinoud, Yvonne Mart en Ella Jaap, Mart, Lisette, Jeroen, Femke Helène en Wilco Koen, Lisa Karin en Leon Tess, Evi Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 9 februari in "de Voorhof", Vliet N-Z 36 te Rijnsburg van 19,00 tot 20.30 Uur. De gezongen Uitvaartmis wordt gehouden op donderdag 10 februari om 10.30 uur in de H. Willibrordkerk, Rhijn- geesterstraatweg 37 te Oegstgeest, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in "La France". Lenie is thuis, alwaar geen bezoek. Intens bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Lenie Zandbergen-Duineveld Zij had een opgewekte en optimistische kijk in het leven en voor iedereen altijd een luisterend oor. Wij zullen haar ontzettend missen. Wij wensen Jaap, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte om het verlies te dragen. Familie Duineveld Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van Leo van Klink Leo, we missen je al een poosje .Het leek zo lang beter te gaan, maar je hebt de strijd jammer genoeg verloren. Rust zacht Elly, kinderen en familie heel veel sterkte. namens al je collega's uit Leiderdorp LAATSTE OPRUIMINGSRESTANTEN LADY-BRAX PANTALONS NU 69,- LAKERKO BLOUSES NU 40% korting GOR-RAY ROKKEN NU 69,- PRINGLE JUMPERS NU 49.- EN 69, KLAASSENS BREESTRAAT 114a b LEIDEN Naam overledene Lft./Geb. jr. Aafje Kuijper-Karemaker 1926 Willemina Catharina van Bogget-van der Meer, weduwe van B. van Bogget 1927 RenéMoison 1959 Klaas van der Bos, echtgenoot van C.E.M. van der Bos-Kortekaas 1923 Fijtje van der Pias-van Duijn, weduwe van Jacob van der Plas 88 jaar Pieter Hijman, echtgenoot van F. Hijman-de Vries 1935 Trudie van Veen-Hockx, echtgenote van Teus van Veen 1960 Cornelia Margaretha Maria Turk-van Velzen 69 jaar M. P. F van Leeuwen-Olsthoorn, weduwe van P.G. van Leeuwen 1928 Hugo Jacobus Disseldorp, echtgenoot van A.A. Disseldorp-van Bohemen 1917 Ir. Johannes Mik, echtgenoot van Janny Mik-Borst 1925 Petronella Maria Rigter 1925 Johanna Wilhelmina Maria Baar-van Benschop, weduwe van R.J. Baar 1913 Maria Jacoba Filipiak-Duijn, weduwe van Josef Filipiak 92 jaar Marga Carla Beekes-van Hall 69 jaar Plaatsnaam Driehuis Haarlem Heemstede Haarlemmerliede Katwijk Leiden Warmond Roelofarendsveen Hoogmade Rijpwetering Lossdrecht Blaricum Uitvaart/Crematie 11 febr. 13.30 uur 10 febr. 11.00 uur 10 febr. 14.30 uur 9 febr. 12.30 uur 9 febr. 13.30 uur Nederhorst den Berg 9 febr. 11.00 uur Nieuw Loosdrecht 8 febr. 11.45 uur Naarden 9 febr. 10.30 uur Kerk/Begraafplaats/Crematorium Crematorium Westerveld, Driehuis Begraafplaats Akendam, Haarlem-Noord Crematorium Westerveld, Driehuis St. Jac. de Meerderkerk, Haarlemmerliede Kerkelijk Centr. "'t Anker", Katwijk aan Zee zal in besloten kring plaatsvinden 9 febr. 14.00 uur Protestantse Kerk, Warmond Kerk H. St. Petrus Banden, Roelofarendsveen R.K. kerkO.L.Vr. Geboorte, Hoogmade O.L.V. Geboorte, Rijpwetering Crematorium Den en Rust, Bilthoven Parochiekerk van St. Vitus, Blaricum Kerk O.L.V. Hemelvaart, N'horst den Berg Aula 2 van Crem. "Daelwijck", Utrecht Aula v.d. Alg. Begraafplaats, Bussum 8 febr. 10.30 uur 9 febr. 10.30 uur 10 febr. 10.30 uur 9 febr. 15.00 uur 10 febr. 10.30 uur Op donderdag 10 fe bruari 2005 om 11.00 uur vindt een openbare verkoop plaats voor rekening van: M. Traas, zaakdoende te Katwijk, Sandtlaan 36 G2. De verkoop geschiedt in opdracht van de Belas tingdienst Holland- Midden, kantoor Leiden, Stationsplein 7 te Leiden. Te koop worden aan geboden: Volvo 850 GLT met ken teken DZ-DV-36. Kantoor inventaris met o.a. 2 Apple pc's. De zaken zijn een half uur voor de verkoop te bezichtigen op het adres: Katwijk, Sandtlaan 36 G2. De belastingdeur waarder A. J. M. van de Beek tel. 071-5244361 tussen 8.15 en 10.00 uur. Belastingdienst Ook op zondag telefonisch bereikbaar! Ontdek de gezelligste stad van Vlaanderen! j- Genieten in Gent1 Dat doet u met KRAS Stervakanties en nog voordelig ook! Want een 3-/4-daagse autoreis met verblijf in het pittoreske hotel Gravensteen boekt u al vanaf slechts 79! En dit is inclusief uw dagelijkse ont bijtbuffet! Vanuit uw Hotel Gravensteen, gelegen in har tje centrum, wandelt u zo naar het Belfort, kasteel 'het Gravensteen', de mooie winkels en boetiekjes, en de vele pleinen met gezellige restaurantjes en cafés. Gent is niet voor niets verkozen tot de gezelligste stad van dit jaar... HOTEL GRAVENSTEEN" Het gezellige hotel is gelegen in hartje Gent, dat is ondergebracht in een prachtig 19e-eeuws herenhuis en is gesitueerd tegenover het bekende kasteel "Gravensteen'! Het hotel beschikt over een sfeervolle bar, een parkeerga rage (tegen betaling) sauna, fitness en een lift. De kamers (deels in achter het hotel gelegen verbouwde koetshuis) zijn sfeervol ingericht en beschikken over bad of douche, toilet, televisie, radio, telefoon, minibar en verwarming. een prachtig uitzicht heeft over de Gf„ Ook vindt u hier o.a. talrijke bijzondere, musea, gezellige winkelstraatjes en rel' dien heeft u de mogelijkheid om eeij maken over de Leie, waar vele schildershr den langs de groene oevers. Naast Gèf* stapjes maken naar dé nabij gelegen sfe[j' en Waterloo, bekend van de beroemde, absolute aanrader. Maar vergeet het ro luchtmuseum Brugge niet! GRATISljj TIPS VOOR UITSTAPJES Het historische Gent is dit jaar verkozen tot de gezelligste stad van Vlaanderen! Slenterend door het oude centrum, pittoreske straatjes met mooie oude gevels en vele plei nen zult u dit zelf ervaren. Naast de gezelligste stad wordt Gent ook wel bloemenstad genoemd en wordt vaak ver geleken met Amsterdam. Toch heeft Gent zijn eigen char mes.... want geen enkele stad in België biedt zoveel histo rische gebouwen als Gent. Te beginnen met het welbe- Aankomstdata HW 96.777fr .....I ,,.n lOf) 3 dgn, vrijwel tedere vr. van 18/2 t/mj, 4 dgn, vrijwel iedere vr. van 18/2 t/m. ringskosten 15 (verplicht, per tw Prijzen zijn persoon, tenzij anders ver-, vervoer, reserveringskosten, toeristei en annuleringsverzekering. Vraag uitiP schrijving reisnummer HW 96.777/H| LïïJ B I KRAS SterVakantles-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 S Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 I Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 Sw- A1s kinderen samen spelen leren ze samenleven. Denk samen met uw kinderen na over waar en hoe zij kunnen spelen. Vraag het gratis SpelenSp aan bij Jantje Beton! NATIONAAL JEUGD FONDS Postbus 85233, 3508 AE Utrecht, info@jeugdfonds.nl depressief. In Nederland hebben zo'n 150.000 mensen een manisch-depressieve stoornis. Een ernstige ziekte waarbij stemmingswisselingen kunnen leiden tot oncontroleerbaar, irreëel denken en gedrag. Dat gebeurt in de depressieve en in de manische fase. De ziekte gooit het leven van de patiënt flink overhoop en grijpt ook diep in bij de naaste omgeving. Voor patiënt en betrokkenen is het zwaar om met deze stoornis om te gaan. Gelukkig vinden veel patiënten baat bij medicijnen, therapie en lotgenotencontact. Het maakt hun leven stabieler. Hoewel de meeste patiënten de rest van hun leven last houden van deze stoornis, kunnen ze leren zich te wapenen tegen verslechtering. De Vereniging voor Manisch Depressieven en Betrokkenen (VMDB) is hierbij een bondgenoot voor zowel patiënten als. direct betrokkenen. Dat zijn samen zo'n 1 miljoen mensen. Bijna iedere Nederlander heeft dan ook op de een of andere manier met manische-depressiviteit te maken. Vraag met de bori gratis informatie aan of word lid. Bellen, faxen of e-mailen kan ook. Lotgenoten-telefoon 0900 - 202 53 77 (lOcpm) (alle dagen 9.00 tot 21.00 uur) Landelijke bijeenkomsten Regionale contactgroepen Informatie via kwartaalblad, website en publicaties VMDB Postbus 24076 3502 MB Utrecht T (030) 280 30 30 F (030) 280 28 80 E vmdb@nsmd.nl JA, IK WAPEN MIJ TE MANISCH-DEPRESSIEVE Ik word lid voor 20,- per jaar. en een acceptgiro voor mijn be (leden ontvangen 4 x per jaar het kw en uitnodigingen voor vijf landelijke t deelname aan regionale contactgro Stuur mij eerst meer gratis infc Naam: Woonplaats: 0900 - 202 53 77 lotgenotenlijn iioepmi J (A.U.B, invullen en aankruisen wal van (oepass* I .1 Knip de bon uit en stuur deze i J naar VMDB, Antwoordnummer' i 3502 VB Utrecht. Postzegel hol

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4