ra Vacaturekrant Senior Medewerker Toekenning^ Medewerker Toekenningen Medewerker Aanspraken Behet E Gezocht: Bedrijfsautospecialist BEEK CONTAINER GROEP, NEDERLAND Agogisch medewerker e t i m Assistent LANS (fulltime) m/v (fulltime/parttime) m/v (fulltime/parttime) m/v HORECA CATERllSlJ meerbanenopvacaturekrant.nl Adverteren7 075 Pouw, met vestigingen in Amsterdam, Badhoevedorp, Hoofddorp, Leiderdorp en Lisse, heeft als hoofdactiviteit het verkopen van nieuwe en gebruikte Peugeots, maar ook met het totaalpakket aan aftersales activiteiten zijn wij dagelijks bezig. Enthousiasme, klant vriendelijkheid, service en sfeer zijn enkele kernwoorden binnen ons bedrijf. In verband met de groei van onze bedrijven zoeken wij op korte termijn: EEN BEDRIJFSAUTOSPECIALIST M/V (fulltime dienstverband) voor onze vestiging Lisse In ons splinternieuwe bedrijfsautocentrum in Lisse, geheel ingericht volgens het Blue Box concept van Peugeot, ben je verantwoordelijk voor de gehele presentatie en het zelfstandig verkopen van Peugeot bedrijfsauto's in de zakelijke markt. Je inventariseert en signaleert koopmotieven en zet deze om in een koopovereenkomst. Eveneens adviseer en offreer je op het gebied van verschillende modellen, ombouwmogelijk- heden, uitvoeringen, accessoires en leasing. Verder zorg je ervoor dat de bedrijfsauto's op de juiste manier gepresenteerd staan in onze showroom. Het profiel: Je beschikt minimaal over een afgeronde IVA-opleiding of een HBO werk-/denkniveau en hebt minimaal 5 jaar ervaring in de verkoop van bedrijfsauto's. Professionaliteit, klantgerichtheid en enthousiasme staan ook bij jou hoog in het vaandel. Je bent commercieel en resultaatgericht. Aangezien wij regelmatig activiteiten organiseren, verwachten wij naast de reguliere openingstijden de nodige flexibiliteit van je voor wat betreft de werktijden. Verder dien je te beschikken over elementaire kennis van computers en de gangbare software. Wat bieden wij: Voor deze functie geldt dat wij, naast een gezellige, open en enthou siaste werksfeer, een uitstekend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. De sollicitatieprocedure: Als jij de persoon bent, die wij graag als nieuwe collega willen begroeten, stuur dan binnen 14 werkdagen na het verschijnen van deze advertentie je sollicitatiebrief met een CV naar Pouw Leiderdorp, T.a.v. mevrouw B.F. Hassefras, Van der Valk Bouwmanweg 2,2352 JC LEIDERDORP. Solliciteren per e-mail kan ook: info@pouw-leiderdorp.nl Voor meer informatie over deze vacatures kun je bellen met mevrouw B.F. Hassefras, telefoon 071-5812360. POUW Amsterdam Anth. Fokkerweg 15 Tel.: (020) 617 88 05 Amsterdam-Noord Joh. van Hasseltweg 65 Tel.: (020) 637 27 27 Badhoevedorp Jan van Gentstraat 120 -126 Tel.: (020) 659 05 90 Hoofddorp Opaallaan 2 Tel.: (023) 554 15 54 Leiderdorp Van der Valk Boumanweg 2 Tel.: (071) 581 23 60 Lisse Meer en Duin 52 Tel.: (0252) 43 50 70 www.pouw.peugeot.nl Wij zoeken per direct Chauffeurs Werkzaamheden Het inzamelen van afval en reinigen van containers. Het plegen van klein onderhoud aan het voertuig. Overige werkzaamheden. Opleidingseisen Rijbewijs BC en chauffeursdiploma. Technische achtergrond (ervaring met kraanwerk is een pré). Bijrijders/Beladers Werkzaamheden Het reinigen en onderhouden van containers. Overige werkzaamheden. Telefonische inlichtingen: de heer L. van der Made Sollicitaties aan Beek Container Groep Nederland B.V Flevoweg 10 2318 BZ Leiden tel. 071 5232365 planning@beekcontainercleaning.nl Stichting Dienstverlening Leiden voor ouderen en mensen met een handicap Hooglandse Kerkgraoht 32, 2312 HV Leiden tel.: 071-5123744 e-mail: a.snelder@sdlleiden.nl De Stichting Dienstverlening Leiden heeft tot taak te bevorderen dat zowel ouderen als mensen met een functiebeperking een zelfstandige leefwijze kunnen voeren en maatschappelijk kunnen participeren. Door vertrek van een van onze medewerkers zijn we op zoek naar een enthousiast voor 20 uur per week, verdeeld over de week De functie: De agogisch medewerker organiseert en coördineert dienstverleningsactiviteiten ten behoeve van thuiswonende ouderen en mensen met een lichamelijke functiebeperking en draagt tevens zorg voor de dagelijkse uitvoering hiervan (zoals eettafels, visitekringen, thuisadministratie, ontmoeting -en contactmogelijkheden etc.). De activiteiten dienen gericht te zijn op het vergroten en verbeteren van de zelfredzaamheid en het leefklimaat van mensen die tot de doelgroep behoren. Het zorgdragen voor beheer van het dienstencentrum, waar de activiteiten plaats vinden, behoort ook tot de taak van de agogisch medewerker. Verder maakt het begeleiden en ondersteunen van medewerkers en vrijwilligers, zowel individueel als in groepsverband, deel uit van het werk en is het onderhouden van contacten met direct uit de functie voortvloeiende personen en instanties een belangrijk aspect van het werk. Vopr deze functie zoeken wij iemand die: beschikt over een op de functie gerichte MBO opleiding (MBO-SD of andere relevante opleiding). >- affiniteit heeft met de doelgroep. »- het een uitdaging vindt en initiatiefrijk is om gezamenlijk met vrijwilligers en medewerkers activiteiten en diensten voor ouderen te organiseren. *- beschikt over een klantgerichte en klantvriendelijke houding. s- goed, enthousiast en motiverend kan samenwerken met deelnemers, cliënten, mantelzorgers, vrijwilligers en professionals zelfstandig en projectmatig kan werken. >- beschikt over organisatorische kwaliteiten. Wij bieden: Een uitdagende functie in een enthousiast team met veel mogelijkheden voor eigen inbreng: De aanstelling geschiedt vooralsnog voor de periode van een jaar. De salariëring, schaal 6 (minimaal 1733,- en maximaal 2438,-) en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Welzijnswerk. Solliciteren: Voor informatie kunt u zich wenden tot mevrouw A. J. Smits (teamleider Noord), of mevrouw A. J. M. Driessen (cliënt-/ouderenadviseur), tel.: 071-523 32 10. Sollicitaties kunt u voor 15 februari aanstaande richten aan de sollicitatiecommissie agogisch medewerker op bovengenoemd adres. (Mocht u recent hebben gesolliciteerd naar een vergelijkbare functie bij ome Stichting en u heeft bericht ontvangen dat wij uw briefin portefeuille hebben gehouden, dan hoeft u niet opnieuw te solliciteren.) Fetim B.V is een internationale handelsorganisatie, gespecialiseerd in de marketing en distributie van bouw en Doe-Het-Zelf producten. Fetim is een sterk groeiend bedrijf, waar zo'n 250 mensen werkzaam zijn. Verdeeld over meerdere concembedrijven, zijn wij actief in verschillende marktsegmenten. Het hoofdkantoor in Amsterdam beschikt over een Distributie Centrum met 25.000m2 opslag en transitoruimte. Voor de afdeling die verantwoordelijk is voor het aansturen en optimaliseren van het totale logistieke proces zijn wij op zoek naar een ambitieuze collega die de functie wil vervullen van STAFMEDEWERKER LOGISTIEK M/v HBO-niveau De werksfeer binnen dit jonge team kenmerkt zich door openheid, directe communicatie en veel ruimte voor initiatief. WERKZAAMHEDEN het aansturen en optimaliseren van de dagelijkse operationele werkzaamheden in het Distributie Centrum het zorgdragen voor accurate voorraadinformatie het beheren van opslaglocaties en het bepalen van opslagmethodieken het onderhouden en optimaliseren van ons Warehouse Management Systeem het opstellen en meten van Key Performance Indicators het initiëren van verbeterprocessen Na een gedegen inwerkperiode in al deze werkzaamheden zullen een aantal specifieke taken uw verantwoordelijkheid worden. WIJ VRAGEN VAN U een HBO-opleiding in de richting Bedrijfskunde of Logistiek of een opleiding op MBO-niveau en een aantal jaren relevante werkervaring, bij voorkeur op het gebied van warehousing. een operationele instelling goede comrriimicatieve vaardigheden, affiniteit met computer- en informatiesystemen en inventiviteit. 'logisch' inzicht, zelfstandigheid, verantwoordelijkheidsgevoel en flexibiliteit. WIJ BIEDEN U Een uitstekend salaris, in overeenstemming met het niveau van de functie, een dertiende maand, 2% gratificatie, een goede pensioenregeling en een persoonlijk beloningssysteem. Binnen Fetim wordt een niet-roken beleid gevoerd. Bent u die enthousiaste collega die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen aan: Fetim B.V, Mw. E. Alberts, Personeelsadviseur Postbus 770, 1000 AT Amsterdam Tel.: 020-5805333 of per e-mail: ealberts@fetim.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevr. E. Bloemheuvel, Manager Support Team. Tel. 020-5803693 of per e-mail: e.bloemheuvel@fetim.nl Wij zoeken voor de vestiging Alphen aan den Rijn gedreven jonge assistent-accountants met enige werkervaringen de juiste teamgeest. Kunnen wij jou over de streep trekken? Doorbijten is je tweede natuur. Je weet prioriteiten te stellen en snel en efficiënt te reageren op vragen die spelen. Binnen de diverse enthousiaste teams van relatiebeheerders en assistent-accountants krijg je de vrijheid om veel taken zelfstandig uit te voeren. Veel doen en veel leren is het motto. Wij bieden je een boeiende doorgroeifunctie met een goed salaris en uitstekende secundaire voorwaarden. Opleidingseisen Een accountancy-gerichte opleiding op MBO/HBO-niveau en de wil om door te studeren voor accountant. Geïnteresseerd? Kijk voor een uitgebreide functiebeschrijving op LULuuj.lansigt.nl. Stuur of e-mail je CV met een korte sollicitatiebrief-ter attentie van P. (Pieter) van der Kwaak RA - naar: cu@lansigt.nl of: Lansigt accountants en belastingadviseurs. Postbus 2150,2400 CD Alphen aan den Rijn, T 0172-44 24 25. Met een team van 65 enthou, werkers, verdeeld over vier v Alp hen aan den Rijn, Boskooj Nieuiv Vennep werken wij iec veel plezier voor onze ondei opdrachtgevers uit het MKE Toekomstgericht werken wi optimaal rendement in finar menselijk opzicht. AC CO U N TA BELASTI NGADi De toekomst Pensioenfonds Horeca Catering (PH&C) verzorgt de pensioenen voor circa 540,000 deelnemers die werk zaam zijn (of zijn geweest) bij ruim 57.000 werkgevers in de bedrijfstak. Het belegd vermogen van PH&C bedraagt op dit moment ongeveer i,6 miljard. PH&C voert een viertal regelingen uit, te weten een ouder- doms-en vroegpensioenregeling, een WAO-aanvulfingsregeiing en een WAO-gatverzekerlng. PH&C is een ambitieus bedrijfstak pensioenfonds. Het komende jaar groeit het pensioen- bedrijf van 60 naar ongeveer ioo medewerkers die actief zijn op het terrein van premieheffing, premie incasso, pensioenadministratie, uitbetaling van pensioenen, vermogensbeheer en beleid. Deze groei wordt veroorzaakt doordat PH&C de pensioenadministratie geheel in eigen beheer neemt Wij zoeken dan ook mensen met ambitie die willen meebouwen aan onze 'nieuwe' organisatie. De functie De Senior Medewerker Toekenningen (MBO+/HBO werk- en denkniveau) richt zich op het effectief en efficiënt uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van toekenningen. Je behandelt aanvragen voor pensioen (ouderdoms-, nabestaanden- en vroegpensioen), VUT en uitkeringen bij arbeidsongeschiktheid. Je verzorgt tevens correspondentie met deelnemers en bent in staat complexe vraagstukken te behandelen. Als senior medewerker coördineer en begeleid je werkprocessen en lever je een bijdrage aan het ontwikkelen, vastleggei* bijhouden hiervan. De Senior M? Toekenningen legt verantwoord rapporteert aan het Afdelingshc Toekenningen Uitkeringen. De functie De hoofdtaak van de Medewerker Toekenningen (afgeronde MBO-opleiding) bestaat uit het ondersteunen van de Senior medewerker Toekenningen bij het effectief en efficiënt uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van toekenningen. Je behandelt, zonodig in afstemming met de Senior Medewerker Toekenningen, aanvragen voor pensioen (ouderdoms-, nabestaanden- en vroeg pensioen), VUT en uitkeringen bij arbeids ongeschiktheid. De werkzaamheden vinden pla<1 een klein maar gedreven team.'^ De Medewerker Toekenningen verantwoording af en rapportee het Afdelingshoofd Toekenning5 Uitkeringen. b De functie Binnen een enthousiast team ben je onder meer verantwoordelijk voor de uitvoering van GBA-controles, het verzorgen van de pensioenopbouw, inkomende en uitgaande waardeover drachten. Je beheert aanspraken in het Dé Medewerker Aanspraken I- pensioenadministratiepakket en houdt mutaties van aanspraken bij. Het verevenen en converteren van pensioenen behoort tevens tot jouw werkzaamheden. (afgeronde MBO-opleiding) legt woordingaf en rapporteert aan' Afdelingshoofd Aanspraken E Informatie Voor meer informatie over de functies kun je contact opnemen met Tim Akkerman, Hoofd van de afdelingen Toekenningen Uitkeringen en Aanspraken Beheer, telefoon (079) 565 14 21 of e-mail t.akkerman@phenc.nl. Voor meer informatie over de sollicitatieprocedure kun je contact opnemen met Personeelsfunctionaris Nicole Schrijvers van Zenden of Sylvia van Bebber, telefoon (079) 563 1416 of e-mail personeelszaken@phenc.nl. Wij zoeken Gedreven collega's die het een uitdaging vinden om in een veranderende omgeving aan de slag te gaan. Je bent accuraat, klant- en resultaatgericht en een echte team player. De Senior Medewerker Toekenningen beschikt over een aantal jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Relevante kennis en ervaring is voor deze functie een must. Voor de functies Medewerker Toekenningen en Medewerker Aanspraken Beheer is relevante kennis en ervaring met pensioenen een pré. Wij bieden Een informele, plezierige werkomgeving met korte lijnen. Tevens krijg je de ruimte om je verder te ontwikkelen en persoonlijke ambities te realiseren. Het salaris is markt conform en uiteraard afhankelijk van jouw ervaring. Interesse Stuur je sollicitatiebrief met Curriculum Vitae binnen 14 dagen naar Pensioenfonds Horeca Catering, t.a.v. Nicole Schrijvers van Zenden, Personeelsfunctionaris, Postbus 7308, 2701 AH Zoetermeer of per e-mail personeelszaken@phenc.nl ji< PENSIOENFONDS Postbus 7308 2701 AH Zoete rrrv(' Paletsingel 10 2718 NT Zoete Tel (079) 363 14 00 Fax (079) 3Ir www.phenc.nl ir Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet (P*

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 26