PSV heeft vier keer hulp nodig SPORT Duitse justitie doet ook huiszoeking bij Waterink Stanley Brard terug na Japans avontuur PHILIPS Veel penalty's tegen RBC Record Cech, Robben loopt blessure op Keukenrra li uit =ie Ajax m - Trainer Ronald an Ajax heeft Antho- om disciplinaire re- ^r twee weken uit de :zet. De Ghanees (22) ;ele malen te laat op- »pr de training. De op- traf geldt deze en vol- e*k. >t >a koploper einsfermarkt VI zCoploper Chelsea afgelopen twee seizoe- ><g procent van het to- vg aan transfergelden •lse Premier League Dat blijkt uit een stu- cjorts Business Group Deloitte. ivername door de multimiljonair Ro- gaf de Lon- tbalclub zo'n 367 mil- uit aan spelers. >rdam wil cJSiro 2007 Wmilaan - De ge- heeft de "'de Ronde van Italië h zeer geïnteresseerd t let organiseren van de Me Ronde van Italië in at-baas Angelo Zomeg- msterdam en drie an- lspese steden buiten ;r\derd zich kandidaat nroor 2006, maar het Ahse college vindt die °lkort dag. donderdag 3 februari 2005 ratis voor falsvierders - Supporters van die zondag in deding naar de thuis- egen Groningen ko- gratis naar bin- ub hoopt met die ac- lion vol te krijgen. De Mit niet lukt is groot, ^jk met de wedstrijd in Waal- gehouden. ,>eigert ikken 11 Foeke Booy gaat in ;en het schikkings- it de KNVB hem vori- i">ed. De aanklager be- )al stelde de trainer mg voor van twee -n waarvan één voor- nadat scheidsrech- mond hem in het be et NAC naar de tribu- ituurd. Booy zou de tial hebben beledigd. dhoven gnenburg Gerald Vanenburg ^rijkste kandidaat ictie van hoofdtrai- iindhoven. Dat is vestigd door be- drie van Rijsingen, aat zelf ontkent. De JV'er is bij FC Eind- eeld als gevolg van en zijnde samen- ssen de twee Eind- ubs. De bijna 41-jari- ïrg hoopt komende diploma Coach Be- >al te halen. De afge- seizoenen was hij Jong PSV. door Frans van den Nieuwenhof eindhoven - Hoe verhoog je als topclub de amusementswaarde van een voorspelbaar, midweeks duel tegen een degradatiekandi daat? Verknal eens een straf schop. Of twee! PSV had gisteren vier penalty's nodig om RBC Roosendaal definitief op de knie- en te dwingen. Toen de opwin ding daarover eenmaal verdwe nen was, kon PSV tevreden vast stellen dat het opnieuw vier keer had gescoord. Uitgerekend in een week dat heel Duitsland fel debatteert over wel of niet terecht gegeven strafschoppen kreeg PSV er gis teren dus vier. Daarvan was al leen de derde discutabel. De overtreding van Meivin Fleur op DaMarcus Beasley was glas helder - en kostte de verdediger van RBC terecht rood - maar de plek van het onheil lag in het schemergebied van net erbin nen of net erbuiten. Dit keer had scheidsrechter Van der Hilst de schijn tegen zich. Ver der floot hij onberispelijk. PSV was er gisteren op gebrand een mentale tik uit te delen aan AZ en Ajax door de voorsprong op de ranglijst, al was het maar voor een paar dagen, uit te breiden tot vijf en tien punten. De zwakste verdediging van de eredivisie hield het evenwel lang droog in het Philips Stadi on. Geheel op eigen kracht luk te dat niet, PSV schakelde op het gemakkelijkste onderdeel van het spel (de strafschop) twee slechte schutters in. In de eerste helft miste zowel Van Bommel als Ooijer vanaf elf meter. Het was pijnlijk om de gemankeerde traptechniek van beide internationals te zien. Doelman Aerts hoefde niet eens erg zijn best te doen om red ding te brengen. Na de eerste miskleun sloeg het eenzijdige duel direct dood. Tot dat moment had PSV de zweep er aardig over liggen bij RBC Roosendaal en kreeg het, via Ji- sung Park, twee kansjes op een treffer. Beide keren was zijn lob niet secuur. Park stond in de eerste helft ook aan de basis van beide strafschoppen. Twee overtredingen op de Koreaan bleven zonder gevolg. Uitgespeelde kansen creëerde PSV verder nauwelijks. Venne- goor of Hesselink kon er één claimen, toen hij de bal na een combinatie tussen Ooijer en De Jong zachtjes op de slof nam. In Nederland kan een topclub soms nog zo slordig met kansen Mark van Bommel heeft zojuist PSV's eerste strafschop gemist. Links RBC-speler Tyrone Loran. Foto: ANP/Robert Vos omgaan, het zegt niets over het uiteindelijke resultaat. Vijf mi nuten na de rust. stonden er nog maar tien spelers van RBC Roosendaal op het veld, nadat Fleur de doorgebroken Beasley had onderuit gehaald. Van Bommel toonde het karakter van een topvoetbalier door ge woon de verantwoordelijkheid weer op zich te nemen en de derde strafschop wel binnen te trappen. Beasley stelde Van Bommel kort daarop in staat elk gevoel van frustratie van zich af te spe len. Met een bekeken trap, bin nenkant voet, zorgde de aan voerder voor 2-0. Het wedstrijd je werd nog even spannend, omdat doelman Gomes lelijk in de fout ging en de bal zomaar in de voeten van invaller Danny Guijt schoof. Die aarzelde geen moment: 2-1. De schlemielige Gomes hoefde niet lang te balen, want kort daarop kreeg PSV zijn vierde strafschop. Vennegoor of Hes selink benutte die koel, waarna De Jong ervoor zorgde dat PSV na de winter in al zijn wedstrij den vier keer scoorde. Overigens had RBC de wed strijd eigenlijk met negen man moeten eindigen. José Fortes Rodriguez solliciteerde nadruk kelijk naar zijn tweede geel (na dat hij in eerste instantie al een keer met twee benen vooruit tackelde, hetgeen hem rood had kunnen kosten), maar slachtoffer Van Bommel over tuigde de scheidsrechter geen kaart te trekken. Het collegiale gebaar werd gewaardeerd. Van Bommel kreeg een warm ap plaus bij zijn wissel, en werd aan de zijlijn ook nog eens be dankt door RBC-trainer Van Dijk. PSV: Gomes; Ooijer (66. Farfan), Alex. Bouma en Lee; Van Bommel (82. Luci us). De Jong en Vogel; Park. Venne goor of Hesselink en Beasley. RBC: Aerts; Loran. Molenaar. Rodri guez en Fleur. Luyten (62. Guijt). Oli- seh. De Lange (79. Smolders) en Ham mond; De Groot (59. Lammens) en Hakansson. blackburn/anp/rtr - PetT Cech heeft gisteravond het record van Peter Schmeichel verbe terd. De Tsjechische doelman van Chelsea \ierde tijdens de wedstrijd bij Blackburn Rovers (0-1) na een kwartiertje voor zichzelf even het feit dat hij al 695 minuten lang geen doel punt tegen had gekregen in de Engelse Premier League. De legendarische Deense kee per van Manchester United hield het in 1997 een minuut minder lang vol. Chelsea leidde op het moment van het feestje van Cech, die op 12 december voor het laatst werd gepasseerd (2-2 tegen Arsenal) met 1-0. Ar jen Robben scoorde al na vijf minuten. Vlak daarna ruimde Robben met een enkelblessure het veld. Hij strompelde naar de zijlijn na een confrontatie met voor malig Ajacied Aaron Mokoena. Het is dus onzeker of de aanval ler van de partij kan zijn in de oefeninterland tegen Engeland. Cech verdedigde de voorsprong van Chelsea hoogstpersoonlijk tot het einde, onder meer door een strafschop van Paul Dickov te stoppen. De Londenaren lie pen daardoor aan kop verder uit. De voorsprong op Man chester United, dat dinsdag Ar senal passeerde op de ranglijst, is elf punten. Er staan nog der tien duels op het programma. Inmiddels vijfentwintig verdachten in omkoopschandaal arnhem/gpd/anp - De Duitse justitie heeft gisteren bij 32 huiszoekingen nieuw bewijs materiaal gevonden in het om vangrijke omkoopschandaal in het Duitse voetbal. Ook het ap partement van de Nederlandse voetballer Thijs Waterink in Pa- derborn is doorzocht. Ruim 150 agenten hebben de huiszoekingen verricht. „Tij dens de huiszoekingen is met succes gezocht naar bewijsma teriaal", sprak gisteravond een woordvoerder van justitie in Berlijn. Hij wilde niet aangeven of er belastend materiaal tegen Waterink is aangetroffen. „Ik kan alleen bevestigen dat hij tot de verdachten behoort." Ook zouden onder meer de wo ningen van de scheidsrechters Jürgen Jansen in Essen, Wïel- and Ziller in Dresden en Domi- nik Marks in Berlijn zijn door zocht. Ook arbiter Felix Zwayer behoort tot de verdachten. Van deze vier is alleen de naam van Ziller niet officieel bevestigd. Waterink heeft inmiddels toe gegeven 10.000 euro te hebben aangenomen als aanmoedi gingspremie voor zijn ploeg SC Paderborn 07 in het bekertref- fen met HSV (4-2). Deze door arbiter Robert Hoyzer beïnvloe de bekerpartij vormde het be gin van de ontmanteling van het inmiddels reusachtige gok schandaal. Justitie onderzoekt in het geval van Waterink niet alleen de her komst van de 10.000 euro, maar ook de eventuele rol van de Ne derlandse aanvoerder en zijn ploeggenoten tijdens de wed strijd. Arbiter Hoyzer kende Pa derborn twee dubieuze straf schoppen toe. Bij een daarvan was Waterink betrokken. Jost Ferlings, de advocaat van de uit Arnhem afkomstige voet baller, wil nog steeds op geen enkele wijze reageren. Hij wacht af totdat hij de officiële juridische stukken in deze zaak in handen heeft. Justitie in Berlijn maakte giste ren bekend dat inmiddels zes voetbalclubs (Ahlen, Chemnitz, Energie Cottbus, Dynamo Dresden, Kickers Offenbach en Paderborn) en 25 personen worden verdacht in deze affai re. Het gaat in totaal om tien wed strijden uit de hoogste drie klassen in het Duitse voetbal. „Iedereen wiens betrokkenheid wordt genoemd in de verhoren is voor ons een verdachte zo lang we geen zekerheid hebben over hun onschuld", aldus de woordvoerder. „Dat geldt dus ook voor Waterink." Bij de Kroatische broers, eige naren van café King in Berlijn- Charlottenburg en verdacht van illegale gokpraktijken, is 2,4 miljoen euro aan mogelijke wedopbrengsten in beslag ge nomen. De woordvoerder van justitie merkte op dat er geen spelers van Hertha BSC worden ver dacht. De Kroatische broers hadden de namen van drie voetballers van die club ge noemd. De drie, oud-Ajacied Nando Rafael, Josip Simunic en Alexander Madlung haalden gisteren bij een rechter in Ham burg een succesje. De rechter bepaalde op straffe van een flinke dwangsom dat het tijdschrift Focus de namen Rood voor schelden met naam Hoyzer De scheidsrechters in Zwitser land hebben naar aanleiding van het omkoopschandaal in Duitsland duidelijk gemaakt aan de voetballers in de natio nale competitie dat ze verwij zingen naar hun omstreden collega Robert Hoyzer niet op prijs stellen. Hoyzer gaf onlangs wedstrijd manipulatie toe. Spelers die Zwitserse arbiters uitschelden voor 'Hoyzer', krijgen rood. Die waarschuwing deelde het scheidsrechterskorps gisteren van het trio niet meer mag noe men in verband met het om koopschandaal. Focus had vo- uit. FIFA-scheidsrechter Gui- do Wildhaber zei gisteren in het 'Bieler Tagblatt' dat alle arbiters deze instructie mee krijgen. „Het zal echter geen heksen jacht worden, we sturen heus niet elke speler het veld uit die 'toto' of 'lotto' roept." Wildha ber neemt zijn Duitse collega Hoyzer diens gedrag overi gens zeer kwalijk. „Hij beseft niet welke enorme schade hij het imago van de arbitrage wereldwijd berokkent. rige week gepubliceerd op basis van uitlatingen van de twee Kroatische betrokkenen. UITSLAGEN Blangé hooguit bondscoach tot de herfst rotterdam/gpd - Peter Blan gé heeft nog geen 'ja' gezegd tegen de Nederlandse Vol leybal Bond (NeVoBo) om bondscoach te worden. Maar mocht de Ortec.Nesse- lande-coach toehappen, dan weet hij dat hij de Oranje-kar maar een paar maanden gaat trekken. Gisteren spra ken Blangé en de NeVoBo voor het eerst met elkaar over een mogelijk (parttime) bondscoachschap. Binnenkort gaan de partijen weer om de tafel. Blangé heeft echter al laten weten dat hij alleen deze zomer aan het hoofd van het Neder lands team wil staan. Een langere verbintenis is onbe spreekbaar. „Ik ben bereid om na te denken over een noodoplossing, want als het goed gaat met Oranje, is dat goed voor het Nederlands team", zegt Blangé. „Maar ik heb ook nog een gezin en kan niet twaalf maanden per jaarwerken.' Oranje speelt in juli WK- kwalificatiewedstrijden en doet van 2 tot 11 september mee aan het Europees kam pioenschap in Servië-Mon- tenegro. „Dat leven al een probleem op," meent Blan gé. „De voorbereiding van Nesselande begint half au gustus, maar dan krijg je het EK nog." Trainer wil weer in Nederland aan de slag BASKETBAL van der Kraan o ambacht - In Ja de eigenlijk geen ij een Nederlander waar Stanley Brard idelde, spraken Ja- •m in de eigen taal iatische genen van jrenoorder zorgden ;ens voor totale ver- de identiteitskaart aarop zijn naam aeld en zijn beroep trainer van Nagoya tight, werd het dui nen niet voor de gek uden door een ver- pdgenoot. hisschien het enige hnalig jeugdtrainer bord, Vitesse, coach ch directeur van ADO niet onder de knie igen. Al kan hij in- t een goed gesprek n waar Japanners het ;n. Maar verder is hij met alle gewoonten se beslommeringen anner bekend ge- d vindt het een 'fan- id, waar hij ooit nog te keren. de man, die in het shirt echt waarde- :oen hij in het kam- [voor Johan Cruyff rk opknapte, had hij voor het vak van ter ook nog niet zijn d naar Nederland, •mis van zijn gezin toner van Hendrik it deze winter be- achter het avontuur Stanley Brard: Japanners zeggen overal 'ja' op, maar je moet wel checken of ze het ook doen." Foto: GPD/Cor Vos in het verre oosten na drie sei zoenen even een punt te zetten. Mede door zijn drie zoons - die op school Japans leerden - vond Brard aardig de weg in Ja pan. Brard zegt: „Het was wel handig dat mijn zoons het Ja pans ook konden lezen. Ik heb wel eens voor een restaurant gestaan zonder dat ik op de ge vel kon zien wat er binnen werd geserveerd..." De zonen wilden op zeker mo- ment terug naar Nederland. Brard bleef nog geruime tijd al- leen in Nagoya, omdat hij om- kwam in het werk en net de grote vorderingen van al zijn in spanningen begon te zien. Toen hij bij de vroegere club van Gary Lineker arriveerde kreeg hij drie opdrachten van het bestuur. „Ik moest de spelers verbete ren, de jeugdcoaches verder ontwikkelen en een scoutings- apparaat opzetten. In het eerste jaar ging dat moeilijk, maar in het tweede en derde seizoen zag ik dat er dingen gingen ver anderen en dat alles beter wero." Daarvoor moest hij soms door muren lopen. En genoegen ne men met de omstandigheden. Brard zegt: „Een verenigings cultuur bestaat er niet in Japan. Als ik met een jeugdploeg van de club naar een uitwedstrijd ging, was er geen kantine, wa ren er geen kleedkamers en speelden we kilometers buiten de stad in een park. Daar huur de je van de gemeente een veld. Na afloop ging iedereen met zijn voetbalspullen weer zo de bus in." Brarü week af van veel buiten landse coaches en in Europa uitgerangeerde voetballers om dat hij niet bij het eerste elftal een pak geld wilde opstrijken, maar pionierswerk verrichtte aan de basis van het Japanse voetbal zelf. Het kostte veel energie. „Ik vond dat de club alle talentvolle spelers uit de omgeving moest gaan scouten. Dus riep ik mijn trainers bij el kaar en vertelde dat ik alle goeie namen in de computer wilde hebben. Ik wilde ook dat ze al lemaal naar wedstrijden gin gen. Het was doodstil en ieder een knikte keurig 'ja'. Maar een week later was niemand naar een speler wezen kijken. Toen heb ik ze even hard verteld dat het zo niet langer kon. Toen schrokken ze. Oh jee, hij verheft zijn stem. Hij is boos. Maar het was typisch iets voor Japanners. Ze zeggen overal 'ja' op, maar je moet wel checken of ze het ook doen." Als club is Grampus Eight gi gantisch groot gegroeid. Het complex telt rugby-, honkbal en basketbalterreinen. Op voet- balgebied heeft het eerste team ook genoeg uitstraling buiten het land. Brard: „Stojkovic is er nog steeds de grootste ster. Hij is adviseur van de club, woont in Parijs en komt een paar keer per jaar over." De verleiding om bij zo'n grote club te blijven was groot. De Ja panners wilden Brard ook niet graag laten gaan. Maar de Ne derlander kiest er onder de om standigheden voor om zijn trai nersloopbaan in Nederland voort te zetten. Als zelfstandig coacLj of in de opleiding. New York. NBA. Washington Wizards - Detroit Pistons 96-105, Orlando Magic - Cleveland Cavaliers 105-102. New Jersey Nets - Chicago Bulls 107-97, Mil waukee Bucks - Minnesota Timberwolves 91- 86, Memphis Grizzlies - Phoenix Suns 108- 97, Dallas Mavericks - Miami Heat 109-104. Denver Nuggets - New York Knicks 96-76, Utah Jazz - Charlotte Hornets 105-109, Sacra mento Kings - Seattle Supersonics 101-106, Los Angeles Lakers - Portland Trailblazers 92- Hidalgo (Spa) - Mantilla (Spa) 6-4 6-3. Tokio. Vrouwen. Eerste ronde: Nakamura (Jap) - Fuda (Jap) 3-6 6-4 6-2, Morigami (Jap) - Sanchez Lorenzo (Spa) 6-4 6-1, Craybas (VSt) - Panova (Rus) 6- 4 4-6 7-5. Tweede ronde: Sjarapova (Rus/2) - Vento-Kabchi (Ven) 7-6 (3) 6-0, Koetsnetsova (Rus'3) - Mikaelian (Zwi) 6-3 6-1. VOETBAL 79. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3621, 2 februari. 6, 12, 16, 17, 21, 24, 27, 32, 33, 38, 40, 50,51,58, 59,63,66,71,76,78 (Onder voorbehoud van typefouten) Eredivisie. PSV - RBC 4-1 (0-0). 52. Van Bommel 1-0 (strafschop), 58. Van Bommel 2-0, 74. Guijt 2-1, 76. Vennegoor of Hesselink 3-1 (straf schop), 83. De Jong 4-1. Scheidsrechter: Van der Hilst. Toeschouwers: 30.200. Rode kaart: 51. Fleur (RBC, 2x geel). Gele kaart: Mole naar, Rodriguez (RBC). SCHAATSEN Techendorf. Criterium: Mannen (40 kilometer) 1. Smit, 2. Van Meggelen, 3. Kromkamp, 4. Hoogenboom, 5. Peter de Vries. Vrouwen (30 kilometer): 1, Elma de Vries, 2. Bekkering, 3. Coolen. TENNIS Delray Beach (VSt). Mannen. Eerste ronde: Wessels (Ned) - Van Scheppin gen (Ned) 6-2 6-4, Novak (Tsj) - Delic (VSt) 6- 4 6-3, Gabasjvili (Rus) - Blake (VSt) 4-6 6-2 6- 2, Gambill (VSt) - Saulnter (Fra) 7-5 3-6 6-4, Moodie (ZAf) - Salzenstem (VSt) 7-5 6-2, Va- haly (VSt) - Kendrick (VSt) 7-5 6-4, Guzman (Arg) - Karanusic (Kro) 6-2 3-6 6-3, Delgado (Par) - Weiner (VSt) 6-2 6-1. Milaan. Mannen. Eerste ronde: Schalken (Ned) - Bjorkman (Ned) 6-2 6-2, Pavel (Roe/1) - Carraz (Fra) 7-6 (0) 6-7 (5) 7-6 (3). Söderhng (Zwe/5) - Cle ment (Fra) 6-1 6-7 (3) 6-4. Muller (Lux) - Llo- dra (Fra) 7-6 (5) 7-5, Behrend (Dui) - Andreev (Rus) 6-4 5-7 6-2 Tweede ronde: Ljubicic (Kro) - Heuberger (Zwi) 6-1 6-2. Pattaya. Vrouwen. Tweede ronde: Serna (Spa) - Bartoli (Fra/2) 6- 4 opgave wegens maagklachten, Linetskaia (Rus) - Santangelo (Ita) 3-6 6-2 6-2, Bonda- renko (Oek) - Dokic (SMo) 7-6(1) opgave we gens liesblessure.'Groenefeld (Oui/7) - Vosko- boeva (Rus) 6-4 6-2 Vina del Mar (Chl). Mannen. Eerste ronde: Hidalgo (Spa) - Starace (Ita) 6-1 6-2, Ventura (Spa) - Harboe (Chl) 6-3 4-6 6-2, Calleri (Arg) - Calatrava (Spa) 6-3 6-2. Acasuso (Arg) - Patience (Fra) 6-1 3-6 7-6 (8), Puerta (Arg) - Monaco (Arg) 6-3 6-7 (8) 7-5 Tweede ronde: F.^-er (Spa/4) - Puerta (Arg) 6-2 6-0, AZ Ajax Feyenoord Heerenveen Vitesse Roda JC FC (Jtrecht NAC Groningen RKC FC Twente Willem II NEC ADODenHaag Graafschap RBC Den Bosch 20 16 19 14 19 12 19 2 1 51 1 46 2 41 5 32 5 32 7 30 6 29 6 29 6 27 4 8 25 6 7 24 4 9 22 4 9 22 7 8 19 4 11 16 5 12 11 2 15 11 3 14 9 54-12 46-13 43-17 43-25 33-30 31-27 36-28 23-21 28-38 28-33 23-27 22-25 22-32 21-25 21-31 19-44 21-51 11-46 Crespo 1-3, 90. Tomasson 1-4. Livorno - Reg- gina 1-1 (0-1). 14 Paredes 0-1. 85. Vidigal 1- 1. Juventus - Sampdoria 0-1 (0-1). 33. Diana 0-1 Inter Milan - Atalanta 1-0 (1-0). 33. Mart ins 1-0 Fiorentina - Palermo 1-2 (0-0). 57. Lupatelli 0-1 (eigen doel), 69. Gonzales 0-2. 71 Miccoli 1-2 Lecce - AS Roma 1-1 (0-0). 49. Giacomazzi 0-1 (eigen doel). 89. Vucinic 1-1 Rode kaart: 69. Ledesma (Lecce). Lazio - Brescia 0-0. Stand aan kop: Juventus 22-50 Inter 22-38 AC Milan 22-45 Udinese 22-37 WIELRENNEN Al Khor. Ronde van Qatar. Derde etappe, Al Wakra - Al Khor: 1. Michael- sen (Qen) 194 km in 4.05.28, 2. Breschel (Den) op 0.02, 3. Ljunqvist (Zwe) 1.20, 4 Guidi (Ita), 5 Eriksen (Den) 1.22; Nederlan ders: 13. Tjallingii 5.35, 18. Ten Dam 29.51, 19. Van der Wal, 22. Bos 32.00, 23. Kemna, 24. Van Katwijk, 41. Schmitz, 43. Van Hees- wi|k, 46. Giling, 48. Knaven, 58. Reinerink. 75. Van Bon, 77. Vierhouten, 116. Hoffman. Algemeen klassement: 1. Michaelsen 11.50.23, 2. Breschel 1.14, 3. Guidi 1.28, 4. Rodriguez (VSt) 1.36, 5. Boonen (Bel) 5.27; 7. Tjallingii 5.43. 17. Bos 32.08, 30. Knaven 32.40, 35. Van Bon 33.18, 39. Ten Dam 37.00, 42. Kemna 38.55, 49. Vierhouten, 55. Van Heeswijk, 74. Van der UW 45.34, 77. Reinerink 47.41, 78. Van KalVlfk 47,43. 79. Giling, 80. Schmitz. 113 Hoffman Engeland. Premier League. Everton - Norwich City 1-0 (O-O). 78 Ferguson 1-0. Blackburn Rovers - Chel sea O-l (0-1). 5. Robben 0-1. Manches ter City - Newcastle United 1-1 (0-1). 9. Shearer 0-1, 49. Fowler 1-1 (strafschop) Fulham - Aston Villa 1-1 (O-O). 55. Pa- blo Angel 0-1, 90. Clark 1-1. Birming ham City - Southampton 2-1 (2-0). 12. Pandiani l-O, 41. Blake 2-0 (strafschop) 52. Camara 2-1. Stand aan kop: Chelsea 25-64 Arsenal 25-51 Man. United 25-53 Everton 25-47 Italië. Serie A. Udinese - Chievo 3-0 (0-0). 47 Jankulovski 1- 0. 51. Sensini 2-0, 81. laquinta 3-0 Siena - Cagliari 2-2 (2-0). 4. Chiesa 1-0. 36. Flo 2-0, b8. Lopez 2-1, 85. Bianchi 2-2 Rode kaart: 57. Pasquale (Siena), 65. Lopez (Cagliari) Messina - AC Milan 1-4 (1-2). 9. Crespo 0-!. 18. Tomasson 0-2, 30 Zampagna 1-2, 64 Marseille. Ster van Bessèges. Eerste etappe: 1. Bichot (Fra) 126 km in 3.25.31, 2. Monfort (Bel) 0.02. 3. Labbe (Fra) 0.30. 4 Voigt (Dui) 5.10, 5. Baguet (Fra). 6 Traksel (Ned): 47. Pronk, 119 Cornelissen 15.02. Ronde van Langkawi (Mal). Zesde etappe, Kuala Berang - Cukai: 1 Bon- giorno (Arg) 152 km in 3.20.06. 2. Brown (Aus). 3. Salomone (Ita), 4 McKenzie (Aus). 5 Lequatre (Fra), 6. Radochla (Dui). 13. Van D.jk 3.20.09.66 De Kort. Algemeen klassement: 1 Fukushima (Jap) 18.25 47. 2. O'Neill (Aus) 1.20. 3. Cox (ZAf) 1.22. 4 Rujano (Ven) 1.36. 5. Kannemeyer (ZAf) 1.41. 25. De Kort 2.54. 68. Van Dijk 4.14. Berlijn. 2 Eindstand: 1 Risi/Betschart (Zwi) 305 pun ten. 2. Bartko/Fulst (Dui) 302. 3 Slippens- /Stam (Ned) 249 IJSHOCKEY

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 21