PSV klaart Volendamse klus simpel Federer wast Agassi de oren Henk Angenent ligt weer op koers SPORT ortuna Sittard kan niet eens meer de spelersbus betalen v,: Geldwolf? iaanse niet er bij RTL =s iar - Co Adriaanse wil neer meewerken aan Voet site, dat RTL 5 elke vrij en maandagavond uit- De trainer van AZ voelt belazerd', 'onfatsoenlijk ïdelcl' en 'in zijn hemd ge- I oor het programma waar- ian Derksen en Wim Kieft ijks hun kijk op het voet- >al ven. wo «j der Sar ia. ent jaar bij i v( n - Edwin van der Sar erspog een seizoen langer bij :h( m. De Nederlandse doel- rti taat nu tot medio 2006 bij en idense club onder con ing De 34-jarige international, kei keer voor Oranje uit- aaispeelt sinds 2001 voor nlim. i hi isfer dronken jtballer ketst af dit N - De overgang van Jer- ill Pennant van Arsenal fdl lirminham City is voorlo- k n de baan. Maandag, ijn en de clubs bekend dat irmalige jeugdintematio- sp het einde van het sei- aar Birmingham zou ver- r e n, maar een incident in o rkeer waarbij Pennant in en toestand de Mercedes amgenoot Ashley Cole te- e a n lantaarnpaal parkeer- me ligt de overgang te blok b amdaoui mag h van Excelsior K dam - Excelsior en Tot- tr; n Hotspur zijn het eens va transfer van Mounir El o loui. De 20-jarige aanval- ne dagen op proef ge en >ij de club van trainer Jol. El Hamdaoui maakt io< et seizoen 2001/2002 :lu t van de A-selectie van lar or. woensdag 26 januari 2005 trs volgt Ede op •/fpi :n impa naar U Chester City ti ster - Kiki Musampa et seizoen af bij Man- City. De 27-jarige aan- reikte overeenstem- et de Engelse club over tract tot het einde van nc ïen. Musampa kwam 1 >ij zijn oude club Atleti- e^j id weinig aan spelen die hij euw operatie Kim Staelens - Volleybalintematio- Staelens heeft opnieuw atie aan de knie onder- schroeven zijn uit het van de spelverdeelster rd die er vorig jaar na PP ire knieblessure waren ht. Staelens had net de veJ; met het Nederlands Vat- ZIJ - Arno Pijpers is met lellijke ingang benoemd inisch manager van FC UDe 45-jarige voormalig oach van Estland volgt jllem van Ede op, die n week geleden opstap- nerFoekeBooy blijft ink eer 2,5 jaar bij FC iet. De clubleiding heeft 1 v itract met de trainer in ële zin opgewaardeerd. "n blessures Va C Utrecht e Ara r- Bekerhouder FC k. treedt vanavond zwaar rbfcd aan in de uitwed- 2 j NAC Breda in de vier- van de Amstel Cup. 00 Foeke Booy mist zeker no raarschijnlijk zelfs zeven en Douglas, Tanghe, aan- rla De Jong en Schut zijn edi eerd, Mols en Broerse )ai chorst en Kruys heeft ip. ie Witziers kleden im iik|iN - Oud-atlete Nettie -Timmer is gisteren op leeftijd overleden. maakte deel uit van de >loeg die op de Olym- pelen van 1948 in Lon gouden medaille won (100 meter. Fanny Blan- en zat ook bij dat vier- verleed precies een jaar eindhoven/gpd - Vier stations telde de kortste weg naar een prijs voor PSV, na gisteravond resteren er nog drie. In de acht ste finale van de Amstel Cup ontdeed de ploeg van Cuus Hid- dink zich van FC Volendam zoals het hoorde; zonder blessures, zonder kaarten, zonder overma tige inspanning. De eerstedivi- sionist kwam er in Eindhoven nog genadig vanaf: 4-0. PSV hoefde niet zijn beste voet bal te spelen om de machteloze Volendammers kansloos te la ten. De aanloop naar de over rompeling was nog moeizaam, vooral omdat het eerste doel punt lang op zich liet wachten. Een kopbal van Vennegoor of Hesselink belandde op de paal en DaMarcus Beasley had twee uitgelezen mogelijkheden. Des- Eagles stunt niet Een nieuwe stunt van Go Ahead Eagles in het beker toernooi is uitgebleven. De ploeg was in de eerdere ron des van de Amstel Cup nog verantwoordelijk voor de uit schakeling van eredivisie- ploegen De Graafschap en Roda JC. Gisteravond tegen Willem II konden de Eagles geen vervolg geven aan de serie. Willem II was met 1-0 te sterk in de Adelaarshorst. De overwinning van Willem O, dat afgelopen weekeinde in de competitie fors van FC Twente verloor, was een ge lukkige. Vooral voor rust was de Deventer ploeg in eigen stadion sterker dan de Til- burgers. Zijm maakte het Til- burgse doelpunt door in ei gen goal te schieten: 0-1. FC Den Bosch heeft zich ten koste van FC Dordrecht (3-1) geplaatst voor de kwartfina les van de Amstel Cup. Het werd aan de Krommedijk pas in het laatste kwartier een echte bekerwedstrijd. FC Den Bosch wankelde, nadat Den nis de Nooijer de thuisploeg in de 73e minuut weer hoop had gegeven op een stunt: 1- 2. Verder kwam de subtopper uit de eerste divisie niet. ondanks werd de partij nog voor rust beslist. Vennegoor of Hesselink kopte in de 37e mi nuut raak uit een corner en Ji- sung Park kwam knap voor zijn man bij een voorzet van Cocu, waarmee het verzet van de ar me opponent was gebroken. In de rust werden Jefferson Far- fón en John de Jong ingebracht. Op voorhand had Hiddink zijn opstelling niet aangepast. Zo kort na de winterstop was het belangrijker dat de vaste waar den ritme konden opdoen met het oog op de belangrijke maand die gaat komen. Hoog tepunten in februari zijn de duels met AZ (12 februari) en AS Monaco (22 februari). Guus Hiddink bekijkt vanavond de competitiewedstrijd van Mona co bij RC Strasbourg. Bovendien zit het niet in de aard van het huidige PSV om een bekerduel zoals dat van gis teravond te laten lopen. De ploeg is eerzuchtig en wil zo lang mogelijk op drie fronten in de race blijven. Was er voor rust al sprake van eenrichtingsverkeer, na de her vatting was het zelfs geen wed strijd meer. Door toedoen van PSV, dat in een iets hoger tem po speelde en snel naar 4-0 uit liep via twee doelpunten van Mark van Bommel. In de 49e minuut benutte de aanvoerder een strafschap nadat Venne goor of Hesselink was gevloerd door Peter Wijker. Drie minu ten later kreeg Van Bommel vrij baan na een pass van Vogel. Hij ontweek de uitkomende Volen- dam-doelman Van der Geest en schoof de bal binnen. In het restant was PSV mild voor Volendam, dat Gomes nooit echt op de proef stelde. De Eindhovenaren deden het rustig aan. Alleen Park was nog dicht bij een doelpunt. Guus Hiddink maakte na afloop wei nig woorden meer vuil aan de voorspelbare avond. „We zitten in de volgende ronde, daar gaat het om. Met alle respect voor Volendam is dat niet meer dan logisch. Het duurde iets te lang voordat we de wedstrijd naar ons toetrokken en het kwali teitsverschil in doelpunten uit drukten. In zo'n wedstrijd neig je snel naar slordigheden. Later deden we het beter." Met een mengeling van hoop en vrees volgt Andre Agassi de door hem geretourneerde bal. Foto: EPA/Barbara Walton door Mare Molenaars Melbourne - Het gaat te ver om te zeggen dat dé kwartfinale van de Australian Open, die tussen Roger Federer en Andre Agassi, best schriftelijk kon worden afgedaan. De geniale Zwitser verliest wel eens een potje, maar zelden van een spe ler uit de toptien. Ook deze keer niet. Het tweegevecht tussen Federer en Agassi werd vooraf bestem peld als een klassieker maar kon die status geen moment waar maken. Daarvoor was de suprematie van de 23-jarige ti telverdediger, met afstand nummer een van de wereld, eenvoudig te groot. Agassi pro beerde het wel, liet soms ook weergaloos tennis zien, maar uiteindelijk liep zijn werklust toch spaak op het onwaar schijnlijke talent uit Oberwil. De cijfers logen er niet om: 6-3, 6-4, 6-4. Op Federer, die in de halve fi nale op Marat Safin stuit, staat Sjarapova en Williams hittebestendig Maria Sjarapova en Serena Williams waren gisteren het meest hittebestendig in de tennisoven van Melbourne, waar de temperatuur naar een onbarmhartige 35 gra den Celsius steeg. Beide ten nissters bereikten de halve fi nale en staan daarin tegen- geen maat, moest ook Agassi toegeven. Die constatering moet hem door het hart snij den. De Amerikaan is een mo delprof die een tekort aan leng te, kracht of talent jarenlang wist te compenseren met een Spartaans trainingsregime. Op 34-jarige leeftijd toont hij weliswaar nog geen spoor van slijtage, maar het zal ook hem duidelijk zijn dat hard werken tegen een speler van het kaliber Federer niet langer volstaat. Of Agassi, viervoudig winnaar in Melbourne, conclusies trekt over elkaar. De 17-jarige Rus sische versloeg in de kwartfi nale haar landgenote en US Open-winnares Svetlana Koeznetsova (4-6 6-2 6-2). De Amerikaanse Williams maak te in haar kwartfinale korte metten met de Frangaise Amélie Mauresmo (6-2 6-2). uit de nederlaag is nog maar de vraag. Opgeven staat niet in zijn woordenboek. Dat heeft niet al leen te maken met zijn liefde voor de sport die hem zoveel heeft gebracht, het is min of meer genetisch bepaald. Agassi erfde de vechtlust van zijn va der, een olympisch bokser uit Teheran die op 22-jarige leeftijd een armoedige jeugd achter zich liet om zijn geluk te be proeven in Amerika. Het einde van een tijdperk lijkt nabij, al weigerde de Vegas Kid na afloop van de wedstrijd te gen Federer een voorschot op de toekomst te nemen. Waar om ook? Agassi, op wie de tijd maar geen vat lijkt te krijgen, is topfit en toont nog altijd dezelf de beroepsernst die hem tot een van de beste tennissers al ler tijden maakte. In de herfst van het afgelopen seizoen won hij nog het sterk bezette toernooi van Cincinna ti, met winstpartijen tegen drie voormalige wereldleiders: Moya, Roddick en Hewitt. Het zondagskind Federer, in recht streekse duels met spelers uit de top tien al 24 wedstrijden op rij ongeslagen, liet zich in dat toernooi al op de eerste maandag verrassen door Hrba- ty. Een dergelijke misstap over komt hem zelden. „Hij is van een uitzonderlijke klasse", simde de zichtbaar aangeslagen Agassi, die zich suf trainde om in Melbourne nog een keer geschiedenis te ma ken. .Alles wat die jongen doet, doet hij goed. En de rest doet hij beter." U ITS LAG E N BASKETBAL New York. NBA. Philadelpia 76ers - Miami Heat 106-98. Was hington Wizards - Cleveland Cavaliers 106-97. Chicago Bulls - Atlanta Hawks 107-82. Minne sota Timberwolves - Detroit Pistons 86-83. Houston Rockets - Orlando Magic 89-78. Port land Trailblazers - San Antonio Spurs 107-99, LA Clipppers - Dallas Mavericks 97-87. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3614, 25.01.2005 2.8.16.19.23.25.26.27.32.33. 46.50.53.57.58.66.75.76.77.80 Onder voorbehoud van typefouten SCHAATSEN Heerenveen. Skate-off. Mannen, 10.000 meter: 1. Angenent 13.32,26, 2. Prinsen 13.34,09, 3. Brigt Ryk- kje 13.37,02. Bijzonderheid: Angenent en Prinsen plaatsen zich voor WB-finale in Hee renveen. Vrouwen, 5000 meter: 1 Huizebosch-Smit 7.16.35, 2. Vis 7.21,20, 3. Kleibeuker 7.24.36. 4. Van Goozen 7.28,20, 5. 't Hart 7.28,83. Bijzonderheid: Huizebosch-Smit en Vis plaatsen zich voor WB-finale in Heeren veen. SCHAKEN Wijk aan Zee. Corustoemooi. Grootmeestergroep A, negende ronde: Kramnik (Rus) - Van Wely (Ned) 1/2-1/2, Sokolov (Ned) - Morozevitsj (Rus) 0-1. Topalov (Bul) - Anand (Ina) 1/2-1/2, Polgar (Hon) - Bruzon (Cub) 1/2- 1/2, Leko (Hon) - Short (Eng) 1-0, Svidler (Rus) - Grisjoek (Rus) 1-0, Ponomariov (Oek) - Adams (Eng) 1/2-1/2. Stand: 1. Topalov. Leko 6, 3. Anand, Adams 5,5, 5. Kramnik 5. 6. Grisjoek, Bruzon, Pono mariov 4,5, 9 Van Wely. Polgar. Svidler, Short 4.13. Morozevitsj 3, 14. Sokolov 2,5. Grootmeestergroep B, negende ronde: Kosten- joek (Rus) - Stellwagen (Ned) 0-1, Karjakin (Oek) - Nijboer (Ned) 1-0, Ernst (Ned) - Smeets (Ned) 0-1, Nielsen (Den) - Ramirez (CRi) 1/2-1/2, Stefanova (Bul) - Nikolic (Bos) 1-0, Onisjoek (VSt) - Cheparinov (Bul) 1/2-1/2, Carlsen (Noo) - Mamedjarov (Aze) 1/2-1/2. Stand: 1. Mamedjarov 7, 2. Karjakin 6,5, 3. Stellwagen. Cheparinov 5,5, 5. Smeets, Carl sen 5. 7. Onisjoek, Nielsen, Stefanova 4,5, 10. Kostenjoek 4, 11. Ramirez, Nikolic 3. 13. Nijboer, Ernst 2,5. Grootmeestergroep C, negende ronde: L'Ami (Ned) - Wempe (Ned) 1-0, Lanchava (Ned) - Jonkman (Ned) 0-1, Bosboom (Ned) - Koroti- lev (Rus) 0-1. Georgiev (Mac) - Pliester (Ned) 1-0, Muhren (Ned) - Mamedjarova (Aze) 0-1, Negi (Ina) - Spoelman (Ned) 1/2-1/2. Alek- sejev (Rus) - Zjoekova (Oek) 1/2-1/2. Stand: 1 L'Ami. Aleksejev. Georgiev 7. 4 Korotilev, Zjoekova 6.5. 6. Jonkman 4.5. 7. Bosboom. Lanchava 4, 9. Muhren. Spoelman, Negi 3.5, 12. Mamedjarova 2,5, 13. Pliester 2.14. Wempe 1.5 SKI Schladming. Wereldbeker rr Slalom: 1. Pranger (Oos) 1.47,13 (51,92 +55,21), 2. Raich (Oos) 1.47,17 (51,70 +55,47), 3. Myhrer (Zwe) 1.47,37 (53,11 +54,26), 4, Schönfelder (Oos) 1.47,44, 5. Vi- dal (Fra) 1.47,57, 6. Brolenius (Zwe) 1.47,64. Stand WB slalom, na 7 van 9 wedstrijden: 1. Raich 442, 2. Pranger 378, 3. Schönfelder 298. Srand WB algemeen, na 25 van 36 wedstrij den: 1. Miller (VSt) 1093, 2. Raich 998, 3. Maier (Oos) 730 TENNIS Melbourne. Australian Open. Vrouwen, kwartfinales: Sjarafiova (Rus/4) - Koeznetsova (Rus/5) 4-6 6-2 6-2. Serena Wil liams (VSt/7) - Mauresmo (Fra/2) 6-2 6-2. Mannen, kwartfinale: Federer (Zwi/1) - Agassi (VSt/8) 6-3 6-4 6-4. Safin (Rus/4) - Hrbaty (Slw/20) 6-2 6-4 6-2 VOETBAL Engeland: League Cup, halve finale: Watford- Liverpool 0-1Liverpool naar de finale. Frankrijk: Marseille - Sochaux 0-2. Schotland: Livingston - Hearts 1-2. Marathonschaatser plaatst zich voor wereldbekerfinale Heerenveen door Peter van der Hulst heerenveen - Henk Angenent ligt weer op koers om zijn droom, deelname aan de Olym pische Spelen van Turijn (2006) te kunnen verwezenlijken. De schaatser plaatste zich gisteren op het ijs van Thialf met gemak voor de wereldbekerfinale in Heerenveen. Nu was die op dracht niet al te zwaar. Miel Ro- zendaal, Jochem Uytdehaage en Ralf van der Rijst hadden zich afgemeld voor de tien kilo meter, waardoor Angenent, Brigt Rykkje en Tom Prinsen streden om twee vacante plek ken. Rykkje viel met de zwakste tijd af. Begin november beende Ange nent nog boos weg uit het As- sense schaatscentrum De Smelt. Hij vond het onterecht dat hij tijdens het NK afstanden in een vroeg paar moest starten op de tien kilometer. Daardoor kon Rykkje zich met succes richten op de tijd van de Wou- bruggenaar en de laatste start- plek voor de eerste wereldbeker van het seizoen wegkapen. In Heerenveen waren gisteren de rollen omgedraaid. Rykkje startte in de eerste rit aüeen, waarna Prinsen en Angenent met succes de jacht openden. Angenent won de skate-off in 13 minuten en 32,26 seconden, waarmee hij Prinsen een kleine twee en Rykkje een kleine vijf Henk Angenent leidt de dans voor Tom Prinsen. Foto: ANP/Olaf Kraak tellen achter zich hield. Na een verloren langebaansei- zoen mag de winnaar van de Elfstedentocht van 1997 zich daarom weer meten in een in ternationaal veld. Angenent verprutste in de vorige jaargang zijn kansen na een matig optre den op het NK afstanden, ter wijl hij zich in 2002 nog liet kro nen tot afstandskampioen en in 2003 het WK afstanden afsloot met een vierde plaats. Aanvankelijk had Angenent ook dit keer niet al te veel hoop op een succesvolle missie. Tijdens het NK marathon kampte hij begin januari nog met een vormcrisis. „Na het NK ging het snel beter. Ik zat de dinsdag er op vijf uur op de fiets en het be gon opeens te draaien." De be vestiging kreeg hij op het ijs. Angenent verbeterde zijn per soonlijke records op de 500 en de 3000 meter en reed ruim twaalf seconden van zijn beste tijd op de vijf kilometer af. Op de tien kilometer was hij giste ren ook sneller dan ooit. „Vier pr's in 2005. Dat is toch aar dig." Of het genoeg is om één van de drie schaatsers te worden die begin maart deel mogen nemen aan de WK afstanden in Inzeil is de vraag. De beste Nederlander in het wereldbekerklassement is zeker van zijn plek. De overi ge twee deelnemers worden aangewezen op basis van de ge reden tijd tijdens de wereldbe kerfinale. Eerder in het seizoen klokte Bob de Jong op het ijs van Thialf de derde Nederland se tijd. In die world cup kwam hij tot een tijd van 13.17,42. An genent bleef daar gisteren nog een kleine vijftien seconden van verwijderd. Gianni Romme, Carl Verheijen en De Jong wa ren op basis van hun plek in het wereldbekerklassement al zeker van deelname aan de finale. Om zich goed voor te kunnen bereiden op zijn race op 19 fe bruari zal de Woubruggenaar zijn titel in de alternatieve Elf stedentocht op de Weissensee niet verdedigen. „Dat is te gek. Ik laat die wedstrijd daarom lo pen." Komende zaterdag rijdt hij in Oostenrijk wel het Open Nederlands Kampioenschap en op maandag een criterium. Na de marathon van Groningen (9 februari) zal hij zich volledig richten op de wereldbekerfina le. Bij de vrouwen plaatsten Jenita Huizebosch-Smit en Marja Vis zich op de vijf kilometer voor de afsluitende wereldbeker wedstrijd van het seizoen. Re- nate Groenewold, Gretha Smit en Moniek Kleinsman waren al zeker van deelname. J Lpd - Fortuna Sittard et een schuldenlast 24 miljoen euro. De '^Tl Hp rlnh ic 70 hnna H 1 de club is zo hoog dat irancier Essent de 'oer dreigt te staken, avonds geen :n meer kunnen wor- ild. Ook is er geen om de spelers te ver uitwedstrijden. Een aantal crediteuren, dat in totaal nog circa één miljoen eu ro heeft te vorderen, dreigt op korte termijn de overeenkomst met de club te verbreken. Ook hebben enkele schuldeisers in middels incassobureaus op Fortuna afgestuurd. De raad van commissarissen van Fortuna heeft het gemeen tebestuur van Sittard-Geleen duidelijk gemaakt dat vóór dinsdag aanstaande één mil joen euro nodig is. De clublei ding laat in het midden wat er gebeurt als dit geld niet tijdig beschikbaar komt. Op 14 januari heeft Fortuna de gemeente met klem om hulp gevraagd. De club zegt een overbruggingskrediet van een kleine vijf miljoen euro nodig te hebben om het dit en volgend seizoen uit te kunnen zingen. Ook heeft Fortuna de gemeente dringend verzocht het stadion over te nemen. Of Sittard-Geleen bereid is om op zeer korte termijn minimaal één miljoen euro op tafel te leg gen om Fortuna voor bankroet te behoeden, is allerminst ze ker. Een van de kortlopende schuldeisers is de gemeente Sit tard-Geleen zelf, die nog 270.000 euro aan onroerende- zaakbelasting (OZB) van de club tegoed heeft. Enkele weken geleden legde de fiscus beslag op de tv-inkom- sten van Fortuna omdat de eer- stedivisionist de loonbelasting en BTW niet meer kan betalen. Daardoor komt er de komende tijden nauwelijks nog een euro binnen. Ook de KNVB zit de club achter de vodden. Als Fortuna niet vóór dinsdag kan aantonen dat alle achter standen bij de belastingdienst - enkele tonnen - zijn wegge werkt, dan worden drie compe- titiepunten in mindering ge bracht. Even dacht ik dat het gekken werk was, maar het was rea liteit. De Amerikaanse honkbal ler Roger Clemens tekende afge lopen vrijdag een contract voor 18 miljoen dollar per seizoen. Dat is vrij veel geld. Dat is onge lofelijk veel geld voor een werper die de veertig al gepasseerd is. De Amerikaanse sportwereld is een gekkenhuis waar met geld gesmeten wordt en waar man nen met een grote staat van dienst op 42-jarige leeftijd hoog spel kunnen spelen en dus ook kunnen winnen. Clemens, toege geven een fan tastische wer per, nam twee jaar geleden af scheid van het grote honkbal. Hij deed dat als New York Yan kee en hoopte (echt waar) dat hij zijn zwa nenzang met de Amerikaanse olympische honkbalploeg in Athene kon zingen. De Amerikaanse ploeg haalde de Spelen echter niet en dus baalde Clemens flink. Hij wilde op de berg Olympus afscheid ne men met een gouden medaille; dat was al jaren zijn droom ge weest, maar die reis ging niet door. Vervolgens tekende hij voor een fooi bij de Houston Astros. De vijf miljoen die hij opstreek wa ren echt niet meer dan wat zak geld. Hij zou zijn laatste jaar in zijn woonplaats spelen en dan deed geld er niet toe. Dat doet het, zo zegt hij, nog steeds niet. Afgelopen weekend zag ik een grappig interview met hem op de Amerikaanse televi sie. Hij zei onder andere: „Ik speel niet meer voor geld. want daar heb ik genoeg van. Ik doe het ook niet voor mijn kinderen, want daar is ook al voor ge zorgd. Laat ik dan maar zeggen dat ik dit jaar voor de toekomst van mijn kleinkinderen speel." Clemens is in dezen eerlijk; er komt bij topsporters die een lan ge, goedbetaalde carrière door maken inderdaad een moment dat geld geen drijfveer meer is een ijzeren leefstijl te hanteren. Clemens houdt van zijn sport en hoewel hij in de zomer 43 wordt, voelt hij nog geen directe drang om te stoppen. Hij speelt verder en ja, hij doet dat inderdaad voor onbeschoft veel geld. Ik heb, op basis van zijn statis tieken van afgelopen seizoen, eens proberen uit te rekenen wat hij per wedstrijd en per gooi zal gaan verdie nen. Hij startte 33 maal en dat betekent dus 545.500 dol lar per wed strijd. Per strike-out (drie maal slag) komt i hij uit op I 82.600 dollar en let op dit li getal: Cle- mens gooide I I verleden sei- li zoen 3431 ballen naar zijn catcher. Dat komt dus nu neer op 5200 dollar oer bal. Kan je dat voorwkllen? Ruim vijfduizend Euro voor iedere bal die gegooid wordt. Dat klinkt bijna idioot, neen, het is idioot. En toch is Clemens deze grote sommen geld waard. Hij trekt mensen naar het honkbalpark, hij wint wedstrijden en hij is een serieus levende, goed gecon serveerde veertiger die het aller beste uit zijn lange loopbaan haalt. Hij begint straks aan zijn 23-seizoen. Mensen zullen weer toestromen om deze pummelige Texaan aan het werk te zien. Zijn bijnaam „The Rocket"staat nog steeds, hij is de hard gooi ende, ongeschoren, harde prof die wedstrijden wil winnen om dat hij van zijn sport houdt. Nog zo'n getal. Als hij hetzelfde aantal wedstrijden als afgelo pen seizoen zal winnen dan is een winstwedstrijd goed voor een miljoen. Echt waar. Mart Smeets

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 19