1 0 TOT 50% 269Ï FAMILIE f? Ontdek MAROKKO I erichten yvj D. ELSGEEST ZN. Advertentieservice hdcmedTa winteropruiming 2005 "V-T Meer dan ei postzegel VERBOUWINGS UITVERKOOP KORTINGEN VAN PERZISCHE, OOSTERSE en MODERNE TAPIJTEN Woninginrichting KRAS Wintersport OOSTEN RIJ KRAS 1 VRUDAC 21 JANUARI 2005 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie momen ten die wij samen hebben gehad, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze unieke vader en bijzondere opa. Pieter Waterland Piet in de leeftijd van 86 jaar. W. F. Waterland-Planjer Adrie Peter Sander Fred 19 januari 2005 Beethovenlaan 239 Leiden Correspondentieadres: F. P. Waterland Staal wijkstraat 39 2313 XP Leiden Mjn man is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar op maandag 24 januari van 18.30 uur tot 19.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De afscheidsdienst zal plaatshebben op dinsdag 25 januari om 11.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarna wij hem naar zijn laatste rustplaats zullen begeleiden. Na de begrafenis is er in de ontvangkamer van de begraafplaats tevens gelegenheid tot condoleren. Nooit vragen, nooit klagen altijd alles zelf dragen. Toch nog onverwacht is onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma, stiefmoeder, zuster en tante overleden Aaltje Boersma-de Jong weduwe van Hette Boersma, 11 januari 1995 Gorredijk t Leiden, 7 december 1925 19 januari 2005 Leiden: Annemieke Kroes-Boersma Hans Kroes Wouter Maureen Reinout Correspondentieadres: Roodenburgerstraat 4 2313 HK Leiden Moeder is overgebracht naar het uitvaartcentrum op de Lange Mare te Leiden, alwaar geen bezoek. De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 25 januari om 12.00 uur in het crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de crematie is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. "God ik wil u danken...." Op maandag 17 janüari 2005, overleed zacht en rustig, in de gezegende leeftijd van 93 jaar, onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en over grootmoeder Elisabeth Cornelia Lengkeek Sinds 29 januari 1956 weduwe van C. W. Th. (Kees) Riezenbos Anneke en Ton van Dorssen-Riezenbos Paul Els en Aad Hoogendoorn-Riezenbos Leen en Cisca Riezenbos-Huber Huib en Cleo, Spfie en V Marlies Franca en Dean, Oliver Heieen Leiderdorp, 17 januari 2005 Cor Gordijnsingel 1, kamer 103 Correspondentieadres: Huis ter Duinstraat 22 2202 CT Noordwijk aan Zee De uitvaart heeft volgens haar wens, in alle stilte, in de familiekring plaats gevonden. Wie gezond is weet niet wat ziek zijn betekent, wie ziek is weet alleen dat hij op gezondheid rekent. Op woensdag 19 januari hebben wij afscheid ge nomen van mijn zoon en broer Tjeerd van Geloven Leiden, 17 mei 1978 Leiden, 19 januari 2005 Het ongelijke gevecht dat hij heldhaftig, karaktervol en blijmoedig doorstond, is beëindigd. "Het is mooi geweest" Leiden: Geert-Jan en Liesbeth Antwerpen: Sjoerd en José Leiden: Sief en Pieter Delft: Nan en Peter Leiden: Bouk en Janna Leiden: Goof Correspondentieadres: G. J. M. van Geloven Egelantiertuin 5 2317 NK Leiden We herdenken Tjeerd op zaterdag 22 januari, om 13.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 in Leiden. Aansluitend zal hij daar worden begraven. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer bij de begraafplaats. 'Pluk de dag' was jouw motto 'Pluk de dag' was jouw motto Jij was altijd vol levenslust. Tjeerd van Geloven We zullen je missen, maar nooit vergeten! Gerton Keesi Mikel Chris Pim Ronald Pieter Xander Dirk Jan Gerard Jan Derk Dag, lieve vriend Bedankt voor alles wat je ons gegeven hebt. We hopen dat je nu eindelijk rust hebt gevonden. We zullen je nooit vergeten. Tjeerd van Geloven Sander Micha Lieve Tjeerd De laatste ronde komt altijd te vroeg. Je vrienden van de Marenpoort Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden en wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaammoegestreden, uit ons midden weggegleden. En na een dappere ongelijke strijd uit je lijden nu bevrijd. Dankbaar voor alles wat hij heeft gegeven, nemen we afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame va der, schoonvader en fantastische opa Johannes Simon Maria van Diemen Jan echtgenoot van E. A. Th. van Diemen-Ludlage 25 maart 1943 19 januari 2005 Lies van Diemen-Ludlage John en Kirsten Brigitte en Nico Rachel Ie, Mitchell 19 januari 2005 Huigsloterdijk 70 2156 LG Weteringbrug De eucharistieviering ten afscheid wordt gehouden op zaterdag 22 januari om 11.00 uur in de kerk van parochie H. Jacobus de Meerdere, Meerkreuk 3 te Oude Wetering, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof van de pa rochies H. Jacobus de Meerdere en H. Petrus Ban den, Noordeinde 185 te Roelofarendsveen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in "De Pepersteeg", Noordeinde 167 te Roelof arendsveen. S.v.p. geen bezoek aan huis. Indien u geen kaart heeft ontvangen, gelieve u deze annonce als zodanig te beschouwen. "De HERE is mijn herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23: 1 Dankbaar dat we haar zo lang in ons midden moch ten hebben, maar ook diep bedroefd, geven wij ken nis dat de Here, voor ons toch nog onverwacht, tot Zich heeft genomen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Helena van der Pias-van der Bent weduwe van Willem van der Plas, in de gezegende ouderdom van 92 jaar. Marijke van der Plas Greet en Hennie Kalee-van der Plas Lenie en Jeroen den Hollander-van der Plas Lida en Herman Ouwehand-van der Plas Corrie en Ulrich Schneider-van der Plas Klein- en achterkleinkinderen 19 januari 2005 E.A. Borgerstraat 6 2225 AR Katwijk Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 22 januari van 18.00 - 19.00 uur in het rouwcentrum, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee; tevens na afloop van de begrafenis in het Kerkelijk Centrum. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. maan dag 24 januari om 13.30 uur in Kerkelijk Centrum "Het Anker", Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de oude begraafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. GEEN BLOEMEN Leiden, 1 augustus 1925 "De Heer is mijn herder" Na een kort ziekbed is ingeslapen onze lieve vader en opa Frans Crama weduwnaar van Baps van der Ster Leiden 19 januari 2005 Bep Zuyderduyn - Crama Piet Zuyderduyn Lizette en Jack Janneke en Arco Frank en Anne Ad Crama Greti Krammer Marianne Steffen Marga Goorden Correspondentieadres: Oude Vlietweg 9, kamer 46 2231 CN Rijnsburg Onze vader en opa is thuis op zijn kamer in de VI ietstede. De afscheidsdienst vindt plaats op maandag 24 januari, om 11.00 uur in kerkelijk centrum De Voorhof, Vliet Noordzijde 36 in Rijnsburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condole ren. De begrafenis vindt plaats om 13.30 uur op begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 in Leiden. Heef verdrietig, maar met grote dankbaarheid voor de liefde en zorg waarmee hij ons heeft omringd, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van Johannes Petrus Jozef Fteur Jan in de leeftijd van 74 jaar. Tiny Ffeur-von Wouw Kinderen en kleinkinderen Oegstgeest, 19 januari 2005 Deutzstraut 15 2342 AC Oegstgeest Jan is thuis. De Avondwake vindt plaats in de parochiekerk van de H. Willibrord, Rhijngeesterstraatweg 37 te Oegstgeest, maandag 24 januari aanvang 19.00 uur, waarna er gelegenheid is tot condoleren. De Uitvaartdienst, in genoemde kerk, is op dinsdag 25 januari, aanvang 10.30 uur, waarna de begrafenis op het parochiekerkhof zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren in La France, nabij de begraafplaats. In Memoriam 21 januari 2002 In Herinnering 21 januari 2005 Willem Brussee 'Krijg allemaal maar tandjes' Familie Brussee Familie Geulswijk Groentje Overal daar ben jij, je bent eigenlijk nooit weggeweest. Als een schaduw volg je mij In mijn hart, in mijn hoofd, je dacht dat ik vrij zou zijn. Maar dat ben ik niet. Het is wel over, maar nog niet voorbij.. KLAASSENS CONFECTIE ETAGE DRESSLER C0STUUMS 448- nu 199,- DRESSLER PANTALONS ersiC- nu 79,- WINTERJACKS in kort en lang nu 99,- 0VERHEMDEN KING ELMI nu 40% korting Gediplomeerde kledingcoupeur aanwezig, dus confectie als maatwerk afgeleverd. KLAASSENS BREESTRAAT 114ab LEIDEN kinder postzegels Kijk op www-kmderpostze uoor kinderen door kinden Ik houd van je, Manuela U bent van harte welkom bij Zuidstraat 56, telefoon 071-4012470 KATWIJK AAN ZEE 8-daagse vlieg- en rondreis Koningssteden van Marokko' 15-daagse vlieg- en rondreis "Highlights van Marokko' Vertrekdata: vrijwel iedere vr. van 18/2 t/m 28/10* Ontdek supervoordelig het magische Marokko! Met KRAS Stervakanties natuurlijk! Want wij hebben onlangs een top- contract gesloten met de gloednieuwe luchtvaartmaat schappij Atlas Blue (onderdeel van de gerenommeerde maatschappij Royal Air Maroc). Zij vliegen wekelijks recht streeks van Amsterdam naar Marrakech, waardoor wij 2 prachtige rondreizen tegen superprijzen voor u hebben kunnen samenstellen. Een 8-dgse rondreis 'Koningssteden van Marokko', waarbij u kennismaakt met oa Rabat, Meknès en Marrakech, welke u al boekt v.a. slechts 549 (elders betaalt u voor een soortgelijke reis min. 8191). En voor wie compleet Marokko wil zien, bieden we de 15-dgse rondreis Highlights van Marokko', met naast de konings steden ook aandacht voor het Atlas-gebergte, de Todhrakloof én Agadir.Wees er snel bij, want VOL VOL! Vertrekdata: vrijwel iedere vr.van 18/2 t/m 7* Sr I We beginnen de reis in de oude hoofdstad Rabat, waar we het rijk gedecoreerde mausoleum van Mohammed V en het koninklijk paleis bewonderen. Ook de vroegere Romeinse stad Volubilis en de bedevaartsbestemming Idriss staan op het programma. De volgende koningsstad die we bezoeken is Meknès, met de imposante Bab Mansour. Na een bezoek aan Fès rijden we via het skiresort Ifrane naar Beni Mellal.We eindigen deze prachtige reis in het fascinerende Marrakech, waar we o.a. het paleis Badie Bahia bezoeken. U verblijft op basis van halfpension. Reisnummer HW96.716/HZ 15.879 Allereerst bezoeken we het oude Rabat en de indruk wekkende Romeinse ruines van Volubilis. Ons volgende hoogtepunt is Meknès, met het bekende mausoleum van Sultan Moulay Ismail. Na een bezoek aan de oudste konings stad Fès, rijden we dwars door het Midden-Atlasgebergte naar levendige Erfoud. En wat dacht u van een wandeling dbör de beroemde Todhrakloof? Ook schenken we aandacht aan Ouarzazate en Tamegrouth. In de parel van Zuid- Marokko, Marrakech, zien we onder meer het prachtige Djemaa-EI-Fnaplein.De laatste dagen kunt u heerlijk bijkomen aan het strand van Agadir. U verblijft op basis van halfpen sion, met uitzondering van Agadir: logies en ontbijt. Reisnummers HW 96 717/HZ 15.882 Toeslagen per persoon: l-persoonskamerS-dgagse reis 85/15-daagse reis 129, luchthavenbelasting en feser- veringskoSten 65. Prijzen zijn p.p, tenzij anders vermeld. Exclusief: entrees, fooien, fac. excursies, (uchthaven-Ztoeristenbel. en res.kosten, div verzekeringen Min aantal deeln.: 30. Uiterste annuleringstermijn bij onvoldoende deelname: 8 dgn voor vertrek Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HW 96.716/96,717/HZ15.879/15.882 Ook op zondag telefonisch bereikbaar! KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Jg} Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112* Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 sï I SPOTGOEDKOPE 6-daagse BUSREIS tijdens populair krokusvakantie. i de KRAS Geldpas! info: www.krasgeldpas.nl INCLUSIEF: reis per Comfort Class touringcar transfers naar en van diverse skigebieden ervaren chauffeur verblijf in Hotel Lamm*** of Gasthof Goldener Stern"* verzorging o.b.v. halfpension Voordelig genieten van de sneeuw Met de krokusvakantie spotgoedkoop naar de sneeuw? Dat kan natuurlijk bij KRAS Stervakanties want wij hebben weer een geweldige wintersportaanbieding in deze populaire vakantie periode samengesteld. Onze touringcar brengt u dagelijks naar steeds andere skigebieden. Daarom zijn deze reizen geschikt voor zowel beginnende als gevorderde skiërs. Zelfs niet-winter- sporters kunnen op deze bestemmingen prachtige wandelin gen maken. Voor zo n supercomplete 6-daagse busreis in goed verzorgde familiehotels verblijft u al vanaf slechts 269! En deze pnjs is inclusief dagelijks ontbijtbuffet en 3-gangen diner! Zorg dat u er snel bij bent, want vol vol! 6 DGN Tirol-TARRENZ Vertrekdatum: 6/2 Het dorpje Tarrenz, gelegen in het Tiroler Gurgltal, biedt de bekende Oostenrijkse gastvrijheid. U verblijft hier in het sfeervolle Hotel Lamm, gelegen in het kleine centrum Van hieruit brengt onze bus u dagelijks naar uitstekende skige bieden in de omgeving. Vlakbij ligt het gezellige en over zichtelijke skigebied Imst. Onze bus brengt u ook naar het dalstation van de Pitrtaler gletsjer, waar u vervolgens met de hoogstgelegen kabeltrein van Oostenrijk naar toe gebracht wordt. Sneeuwzeker? Absoluut! U verblijft tijdens deze reis in Hotel Lamm in een comfortabele 2-persoonska- mer, voorzien van douche, toilettelefoon, tv en deels bal kon. Dagelijks kunt u gebruikmaken van het ontbijtbuffet en een 3-gangen diner met keuzemenu. Reisnummer HW 96.840 Vertrekdata: 6-13/2 Gelegen in het Lammertal nabij Salzburg, is St. Koloman een ideale bestemming voor uw sneeuwvakantie. We ver kennen vanuit het 3-sterren Gasthof Goldener Stern het uitstekende skigebied 'Dachstein-West', waar onze touring car u elke ochtend naar toe brengt en aan het eind van de middag weer ophaalt Oa's gemakkelijk1 Zowel beginnende alsmede gevorderde skiërs kunnen hier prima uit de voeten U kunt zelfs met een uitgebreide skipas naar de Skigebieden van Ischl en Abtenau Het gemoedelijke Gasthof Goldener Stern beschikt over een stube, sauna (1 x p.w. gratis), restau rant en een huisbar. Uw gezellig ingerichte 2-persoonskamer is voorzien van bad of douche en toilet, tv en telefoon 's Ochtend kunt u gebruikmaken van het ontbijtbuffet en 's avonds kunt u genieten van een heerlijk 3-gangen diner met saladebuffet. Reisnummer HW 96.839 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 25, reser- veringskosten 15 (verplicht, fier boeking). Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief- niet genoemde maaltijden, eventuele liftpas en loipengel- den, ski-en langlaufmateriaal, div. verzekeringen, min.aan tal deelnj28, uiterste annuleringstermijn 6 dgn Vraag uit gebreide réisbeschrijving reisnummer HW 96.839/96.840 Ook op zondag telefonisch bereikbaar! KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 j Baam Brinkstraat 17 Haar,?m Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 1 www.kras.nl rj—-- zo: 11.00-15.00 uur TT 073 - 5 999 999

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4