0900-0916 ïtjse Cruise- en hotelreis naar Newcastle Nu eerste 2 maanden gratis RVS Rechtsbijstand verzekering. Win 8 dagen zon in Antalya, Turkije! ;c(i (j qdato Tortilla Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 of www.amref.nl AMREF FLYING DOCTORS 'Vakantie T\ecreatie vvww.vakantiererrf^t Leidsch Dagblad biedt weer aantrekkelijke Vorstelijke koffie en verrassende hofjes in Zutphen René Diekstra's "De Kwestie van Gelui nu met extra korting 2,99 korting HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT... Selfsupporting Africa Lekker vakantieplannen maM MetVakantierecreatie.nl kunt u alle kant Sms nu vier maaltijden voor Afrika Oost-Europa e. 1,10 por ba 'f sms naar 2020: week a Als RVS adviseur kom ik veel bij gezinnen thuis. En die horen echt op als ik vertel over onze RVS Rechtsbijstandverzekering. Dat die bijvoorbeeld per jaar evenveel kost als een advocaat per uur. En dat je dan wel sterk staat als je, ik noem maar wat, onenigheid krijgt met je baas of de aannemer. Bovendien, als u voor 1 februari 2005 de RVS Rechtsbijstandverzekering afsluit, betaalt u de eerste twee maanden geen premie! Bel mij of één van mijn collega adviseurs bij u in de buurt: www.rvs.nl 0.10 p/min.) Winkelen tijdens de supersale in Newcastle of verwen je partner met een romatische Valentijnscruise. Speciaal voor abonnees van het Leidsch Dagblad heeft DFDS Seaways extra kamers ingekocht in het comfortabele Quality Hotel in het (winkel)hart van Newcastle tegen wel hele lage prijzen. De prijs is van 139 voor 79 per persoon. Profiteer van dit aanbod en vaar mee! Na de overtocht van IJmuiden naar Newcastle gaat u per bus naar het stadscentrum, waar u een hotel overnachting inclusief Engels ontbijt heeft. Newcastle heeft heel wat te bieden: overdag is het de grootste winkelstad van Noord-Engeland, 's avonds is er een ruime keus aan trendy restaurants, gezellige pubs, theatervoorstellingen en nachtclubs. In januari houden alle kleine en grote winkels en warenhuizen in Newcastle grandioze uitverkoop. De weersomstandigheden spelen hier geen rol, want vrijwel alle winkels bevinden zich in overdekte winkelcentra. Wie in februari zijn of haar partner, vriend of vriendin eens wil verrassen, hoeft niet verder te zoeken. Want wat is origineler dan met geliefde, vriend of vriendin een Minicruise te maken? Aan boord van de cruiseferries van DFDS Seaways genieten van de Valentijnssfeer: drankje aan de bar, dineetje met zeezicht, dansen in de nachtclub en een wandeling onder de sterrenhemel. Deze Valentijnservaring combineert u met een dagje Newcastle en op de terugreis naar IJmuiden maakt u alles nog een keer mee! De bruisende stad Newcastle, gelegen aan de rivier de Tyne, is een perfecte combinatie van oud en nieuw: Victoriaanse gebouwen naast de supermoderne Gateshead Millennium Bridge en authentieke Engelse overdekte markten naast hedendaagse warenhuizen en winkelcentra. Alle bezienswaardigheden en win kelstraten zijn op loopafstand van elkaar en een stadswandeling is dan ook de beste manier om deze ver rassende bestemming te ontdekken. Het Quality Hotel is centraal gele gen op 5 minuten lopen van het sta tion, temidden van vele winkels. Faciliteiten: cocktailbar, dakrest aurant, liften, 'Earls Court Fitness Centre' en parkeergarage (gratis). Alle kamers zijn voorzien van radio, TV, telefoon, bad of douche en toilet en faciliteiten om koffie en thee te zetten. Reisschema: vertrek IJmuiden 18.00 uur, aankomst Newcastle onderdeel van ingBè Pensioenen. Verzekeringen. Hypotheken. De lezersaanbiedingen verschijnen ond" verantwoordelijkheid van afdeling Oplag Leidsch Dagblad, Postbus 54, 2300 AB Informatie tel. 071 5356362. We gaan zorgvuldig om met persoonsc nadere informatie vindt u in het colofon 09.00 uur. Een hotelovernachting in het Quality Hotel in Newcastle. Vertrek Newcastle 17.30 uur, aan komst Ijmuiden 09.30 uur. Vertrekdata: elke zaterdag t/m woensdag van 21 januari t/m 30 maart 2005. De speciale aanbiedingsprijs: Bij vertrek van zondag t/m woensdag 79 per persoon 31 per kind). Bij vertrek op zaterdag 97 per persoon 40 per kind) Prijs voor kinderen t/m 15 jaar bij verblijf op kamer van twee vol wassenen. Geldig voor max. 1 kind per kamer en exclusief ontbijt. Inbegrepen: parkeergelegenheid bij nde terminal in IJmuiden, over tocht IJmuiden-Newcastle v.v. in 3- of 4-pers. binnenhut douche/toilet of 2-, 3- of 4-pers. economy hut Aan de rand van de stad Zutphen, tussen de Veluwe en de Gelderse Achterhoek, ligt het Golden Tulip Resort Zutphen. Abonnees van het Leidsch Dagblad kunnen met maar liefst 32% korting genieten van een verrassend samengesteld arrangement. Voorzien van een hofjes wandelroute boekje maakt u kennis met de charmante Hanzestad Zutphen. Volg een steegje tussen de oude koopmanshuizen door en u staat ineens in een stil groen hofje. Struinend van het een naar het andere hofje passeert u middel eeuwse gebouwen en vestingwer ken. Tijdens de wandelroute brengt u en bezoek aan Koffiebranderij de Pelikaan*. In deze branderij dat het predikaat Hofleverancier draagt, worden al bijna 2 eeuwen lang de meest verfijnde melanges gebrand. Niet voor niets heeft De Pelikaan al tot 2 maal toe de titel van "de beste koffie van Nederland verworven. Hier wordt u een voortreffelijke Afternoon Tea geserveerd met o.a. sandwiches^ muffins, scones met room/marmelade, bonbons soorten en warme hapjes. Er is een keuze uit 150 soorten thee waaronder supe rieure theemelanges voor de echte liefhebbers. Trekt u rustig ruim tijd uit voor deze belevenis, de mede werkers leggen u graag alles uit over de diverse soorten thee en kof fie en de bereiding ervan. Bij thuiskomst in het resort ligt er op uw kamer een welverdiend voet ven/vensetje voor u klaar. U kunt genieten van uw favoriete drankje in een van de gezellige bars of gebruik maken van de vele sport en Koffiebranderij de Pelikaan - Hofjes wandelroute door Zutphen - Voet verwensetje op de kamer - Vrij gebruik van zwembad, sauna, en internet - Korting op huur van tennis-, squash en bowling banen bij beschikbaarheid Abonnees van deze krant betalen slechts 89 i.p.v. 130 (exclusief 0,50 toeristenbelasting p.p.p.n.). Deze actie is geldig t/m 30 juni 2005. Voor info en reserveren neemt u direct contact op met Golden Tulip Resort Zutphen, De Stoven 37, 7206 AZ ZUTPHEN, telefoonnummer (0575) 525 555 of e-mail infozutphen@hotelinntel.com o.v.v. lezersaanbieding Leidsch Dagblad of kijk op www.hotelinntel.com. Leidsch sgSD VOORD: Voor alle mensen die de lezingen van René Diekstra hebble gemist heeft Karakter Uitgevers met hem een audio-CD opgenomen waarop maar liefst 75 minuten lang zijn inspb woorden te horen zijn. Op deze CD spreekt hij op een herkenbare en voor iedereen begrijpelijke, manier over zijn inzichten en ervaringen. Hij vertelt over de "vijf kamers van het leven" die ook in het boek De Kwestie van Geluk centraal staan. Deze CD, Een handvol geluk, is dan ook een inspirerend toevoeging aan dit (prachtig gebonden) boek van 421 pag. waarin zijn honderd beste columns van de afgelopen jaren staan. Bij de aanschaf van het boek De Kwestie van Geluk, waarin zijn honderd beste columns van de afgelopen jaren staan, krijgt u deze unieke CD er GRATIS bij. Deze CD is gratis en uitsluitend verkrijgbaar bij de receptie van het Leidsch Dagblad bij aankoop van het boek 'De kwestie van geluk'. Openingstijden: ma t/m donderdag van 8.30 tot 16.30 uur, vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur. Verkoopprijs boek 17,99, tot en met maart 2005 2,99 korting. U betaalt als lezer slechts 15,-. I I S GRATIS CD "Een handvol geluk' bij aanschaf van "De kwestie van Geluft van René Diekstra I Verkoopprijs €17 tot en met maart 20051 U betaalt slechts i I Uitsluitend verkrijgba het Leidsch Dagblad douche/toilet (afhankelijk van beschikbaarheid). Bustransfer van de terminal in Newcastle naar het centrum (station) v.v. Een overnachting in het Quality Hotel in 2-pers. kamer met bad of douche en toilet, incl. Engels ontbijt. Toeslagen per persoon: kinderen t/m 15 jaar krijgen 50% korting op de toeslagen m.u.v. Commodore- en hoteltoeslagen en bus: Verplichte brandstoftoeslag 9. Andere hutaccomodatie aan boord: 2-pers. binnenhut douche/toilet 20; 2-pers. buitenhut douche/ toilet 30; 2-pers. Commodore hut ind. ontbijt 50; 2-pers. Commodore de Luxe hut incl. ontbijt 70. Maaltijdenpakket aan boord (2x diner- en 2x ontbijtbuffet) 65 (max. 2 kinderen t/m 7 jaar eten gratis mee; kinderen t/m 15 jaar betalen 50%). Eenpersoonskamertoeslag in het hotel 19 p.p.p.n.. Extra hotel overnachting 28 p.p.p.n. (uitsluitend telefonisch te boeken). Op alle reizen van DFDS Seaways zijn de ANVR voorwaarden van toe passing. Terugreis uitstellen is niet mogelijk, tenzij extra hotelnacht(en) worden bijgeboekt. Reserveringskosten 15 per boeking. Bel voor informatie en reservering: DFDS Seaways (0255) 546666 o .v.v. HDCM. relax faciliteiten zoals: 4 indoor- en 7 outdoor tennisbanen, 10 bowling banen, 4 squashbanen, jeu de bou les baanlounge met spelletjeskast en internetcorner, overdekt zwem bad, sauna en fietshuur. Het 3-gan- gen diner wordt geserveerd in het sfeervolle la carte restaurant. Heeft u nog tijd over? De receptie medewerkers informeren u graag over de diverse fiets- en wandelmo gelijkheden en bezienswaardighe den in de directe omgeving. Koffiebranderij de Pelikaan is op zondag en maandag gesloten. Het arrangement bestaat uit: - 2 x overnachting in een comfortabele tweepersoonskamer - 2 x uitgebreid ontbijtbuffet - 3 gangendiner op de tweede dag - Uitgebreide Afternoon Tea in

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 10