vi Vacatureoverzicht1 3 qé 0900-0916 MET ALLES O rn t luuro: Paël la Goulash Alkemade Ki Lekker vakantieplannen mak Nu eerste 2 maanden gratis RVS Rechtsbijstand verzekering. meer vacatures op vacaturekrant.nl Account Manager Accurate Secretaresse Administratief Medewerker Arbeidsbemiddelaar Assistent Shopmanager Bouwkundige Collega Commercieel - Administratief Medewerker Commercieel/Administratief Medewerker Controle-Leider Coördinator Opleidingen Coördinerend Secretaresse Draadkraanmachinist Ervaren Loodgieter Ervaren Medewerker Preparatie Ervaren Vrachtwagenchauffeur Heibaas Jeugdtrainer (S) Jonge, Energieke Verkoper Koeltechnisch Service Monteur Leerling Monteurs Airconditioning Installaties Leerlingen Met Interesse Voor Dit Vakgebied Medewerker Verzekeringsadministratie Medewerker Afdeling Pensioenbeheer Medewerker Marketing Services Medewerker Verkoop Binnendienst Medewerkers Medisch Service Engineer Personal Assistant Secretaresse Wethouders Service Monteurs Showroomverkoper Verkoopster Verzorgende C Wijkziekenverzorgende Winkelmanager Zelfstandige Secretaresse (Directie) Secretaresse Arbeidsbemiddelaar Assistent Fiaalmanager Bestuursleden Buitendienst Verkopers Commerciële Buitendienst Medewerker Coördinatrice Coördinatrice/Locatiehoofd Naschoolse Opvang Cv Monteur Ervaren Loodgieter Directeur Docent Administratie (Link) En Economie Een Algemeen Medewerker Een Chauffeur Een Enthousiaste Boswachter Export En Import Medewerker Luchtvracht Gediplomeerde Kraamverzorgenden Groepsleid(St)Er Interieurverzorgers Leerling Verpleegkundigen Leid(St)Ers Naschoolse Opvang (Min. 8 Uur) Makelaar O.G Medewerker Financiële Administatie Medewerker Wegen Opzichter Planner Schadebehandelaar Senior Opzichter Trajectbegeleider Sociale Activering Verkoper Buitendienst Bedrijfsarrangementen, Fulltime. Vervangend Filiaalleider Werkvoorbereider - Projectleider Zorgplanner 32 Uur 1 Verkoopmedewerker Voor Zaterdag 1e Autotechnicus 1e Medewerkers Bediening 2 Verkoopmedewerkers Aankomend Uitvoerder Aanstormend Finance Manager (Heao-Be/Ac) Administrateur Administratief Medewerker Sales Allround Administratief Medewerker Calculator Callcenter Agents Cateringmedewerker Chef-Kok Commercieel Medewerker Binnendienst Communicatieadviseur/Tekstschrijver Eerste Medewerker Wet- En Regelgeving Energieke En Enthousiaste Beëdigd/Gecertificeerd Makelaar O.Z. Ervaren Bedrijfsleider Ervaren Medewerker Beleid En Strategie Financial Controller Hoofd Uitvoerder Hoofd Zwemzaken Incasso Medewerker Inkoopassistent Kandidaat-Ondernemers Lijmers Locatiemanager Medewerker Logistiek Medewerker Onderwijsadministratie Medewerkers Bediening Metselaars Officier Preparatie Planners Projectleiders Quality Assurance- En Registratieassistent(E) Relatiebeheerders Restaurant Manager Senior Hoofd Wonen Service Monteur Service-Monteur Thuiszorgintercedenten Traffic Medewerker/ Verkoop Binnendienstmedewerker Tuinman/Hovenier (Herhaalde Oproep) Twee Gezonde Benen Zelfstandig Werkend Kok Triple I Marquiette Schaap Makelaardij Cikam B.V. Princen Group Opleidingen Randstad Heyen Makelaars De Montclair Groep Mp Non-Ferro B.V. Lentink Accountants/Belastingadviseurs Randstad Gezondheidszorg Visio Nelis Infra Bv Techn. Bedrijf H. Zwart Bv Gemeente Bussum Int. Verhuisbedrijf Estafette, Marcel Witteveen B.V, Nelis Infra Bv Voetbalvereniging Nederhorst. Sailtron Trs B.V. De Kruijf Airconditioning Nelis Infra Bv Conservatrix Pno Hg International B.V. Trend Groep Nelis Infra Bv Onsite Engineers Nieuwe Dimensies B.V. Gemeente Hilversum Wanson Industries Nederland B.V. Schipper Bakkerij Schouten Randstad Gezondheidszorg Randstad Gezondheidszorg Randstad Kamphuis Berghuizen, Accountants/Belastingadviseurs Kinderopvang Het Kootertje Fred Van Houten Jan Sikkes - Lappenland De Vrijwilligerscentrale Haarlem Edbro Nederland B.V. Vermeer Holland Congregatie Der Zusters Van 'De Voorzienigheid" Het Kootertje Goes Installaties Stichting Openbaar Primair Onderwijs IJmond Linnaeus College Haarlem Vishandel Tel Vishandel Tel Pwn Waterleidingbedrijf Noord-Holland Cyber Freight International B.V. Samenzorg Thuiszorg Kraamzorg Skip Initial Dienstverlening Het Spaarne Ziekenhuis Het Kootertje Jeroen Van Den Boogaard Makelaars Pré Wonen Gemeente Castricum De Woonmaatschappij Connexxion Vellinga Assurantiën Bv De Woonmaatschappij Welschap Slotemakers Antislipschool Aldi Zaandam B. V. Koelman B.V. Bouwonderneming Take Good Care London Mode Markeur Holding Theater - Cinema - Culinair Café Castellum London Mode Heijmans Vijzelaar En Van Eijkeren Hoogeveen En Koek Bv Manpower Fransen Administratiekantoor Consultancy B.V. Heijmans Manpower Randstad Theater - Cinema - Culinair Café Castellum Manpower Reijers Communicatie Kabinet Der Koningin Wilbrink V.D. Vlugt Makelaars London Mode Woningbouwvereniging Alkemade Fugro Survey B.V. Heijmans Optisport Heemstede B.V Berntsen Mulder Advocaten Infotheek Groep N V. Dynadro B.V. Romaca Metselwerken Bv Philadelphia Lumc Universiteit Leiden Theater - Cinema - Culinair Café Castellum Romaca Metselwerken Bv Gemeente Rijnwoude Thuiszorg Groot Rijnland Loi Hexal B.V. Thuiszorg Groot Rijnland Theater - Cinema - Culinair Café Castellum Het Raamwerk Interbrew Nederland N. V. V.O.F. Warmerdam Verwarmingssystemen Thuiszorg Groot Rijnland Laarhoven Design International B.V. Gemeente Katwijk Www.Handjehelpen.Ni Theater - Cinema - Culinair Café Castellum Bovenstaande vacatures zijn afgelopen zaterdag geplaatst in de HDC Media dagbladen. Heeft u de vacature gemist? Stuur dan een briefkaart naar: HOC Media, Personeel Accountgroep. Postbus 23,1500 EA Zaandam. Of mail naar: pag@hdc.nl Vermeld duidelijk uw naam, adres, de betreffende vacature (inclusief bedrijfsnaam) en het weeknummer. Oeze en veel andere vacatures zijn ook op internet te vinden via de websites van onze dagbladen of op www.vacaturekrant.nl ONTWERP OEBIEDSPLAN EN SMB TRANSFORMATIEGEBIED Burgemeester en wethouders van Alkemade maken ingevolge artikel 7 e.v. van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) bekend dat het ontwerp van het gebiedsplan transformatie gebied en geïntegreerd Strategische MilieuBeoordeling met ingang van 20 januari 2005 gedurende 4 weken voor een ieder ter inzage ligt in de publiekskamer van het gemeentehuis, Westeinde 7 te Roelofarendsveen. Inzage is mogelijk op werk dagen vanaf 08.30 tot 12.30 uur. Buiten de openingstijden kunt u de stukken ook inzien. Hiervoor dient u wel een afspraak te maken met dhr.J. Berends. De inspraakavond vindt plaats op 2 februari. Het plan zal dan vanaf 18.30 uur ter inzage liggen en om 19.30 uur wordt de presentatie gestart. Hét ontwerp plan is een nadere uitwerking van de structuurvisie en omvat globaal het gebied ingesloten door Langeweg, de dwarssloot achter het Noordeinde/Zuideinde en het Braassemermeer. Gedurende bovengenoemde termijn van vier weken kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerpgebieds- plan bij het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. De gemeenteraad zal degenen die tijdig hun zienswijze kenbaar hebben gemaakt in de gelegenheid stellen een nadere mondelinge toelichting te geven, 19 januari 2005. Burgemeester en wethouders van Alkemade. gemeente Voor meer Informatie kunt u contact opnemen met dhr. J.Berends van de afdeling Wonen en Milieu, telefoonnummer (071) 33272 05 of via hei algemene e-mail adres van de gemeente: info@gemeentealkemade.nl Vluchtelingen zijn blij met alles. Een tentzeil 5,40). Een jerrycan om water mee te halen 1,25). Een deken 3,60). Geluk is gemakkelijk te geven: giro 999, Stichting Vluchteling, Den Haag. STICHTING VLUCHTELING www.vluchteling.org 1070 3468946 Stadhouderslaan 28, 2517 HZ Den Haag tjocr MetVakantierecreatie.nl kunt u alle kan is Win een 3 daags Genieten-arrangemerï voor 2 personen! Kijk snel op www.vakantierecreatie.nl 'Vakantie "V T^ecreatie w.w w.va i ïcreat Sms nu vier maaitijden voor Afrika Oost-Europa 1,10 pert» 1 sms naar 2020: week a 1 0 Als RVS adviseur kom ik veel bij gezinnen thuis. En die horen echt op als ik vertel over onze RVS Rechtsbijstandverzekering. Dat die bijvoorbeeld per jaar evenveel kost als een advocaat per uur. En dat je dan wel sterk staat als je, ik noem maar wat, onenigheid krijgt met je baas of de aannemer. Bovendien, als u voor 1 februari 2005 de RVS Rechtsbijstandverzekering afsluit, betaalt u de eerste twee maanden geen premie! Bel mij of één van mijn collega adviseurs bij u in de buurt: www.rvs.nl 0.10 p/min.) onderdeel van ingAi) Pensioenen. Verzekeringen. Hypotheken.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 8