erichten Nierpatiënt studeert cum laude af FAMIL! Hé verplegende... Zin in een werkvakantie fd?éfjéJ fi: E3J Schitterend SAUERLAND 0 Advertentieservice hdcmedTa Giro 37071 MASSALE LIQUIDATIE-VERKO Het Dorpshuis de Zonnebloem KRAS MAANDAG X] JANUARI 2005 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten?? nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2,1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699 Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft. Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Bedroefd zijn wij door het toch nog onverwachte verlies van mijn geliefde zoon, onze broer en oom Arjen Wouda in de leeftijd van 57 jaar. C. Wouda-Hoogendoorn E. Wouda Willem Wouda Wil Wouda-Opdam Jornt en Krista Kars Bert Wouda Betty Wouda-van der Plas Manon en Jan Thirza Xander en Jeanette Samuel Noëlle Wil van Rijn-Wouda Jan van Rijn t Alkyone en Bert, Bertje en Lars Indra en Wim Maaike Katwijk, 14 januari 2005 Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve vriend Arjen Wouda Wim en Hammy Kroon Henri en Martine Petitjean Martien en Coby van Dijk Joop en Petra Hagemann Onze gedachten zijn bij Marijke, Ike en Martin, Anne en Frauke. Niemand leeft voor zichzelf. Niemand sterft voor zichzelf. Wij leven en sterven voor Cod onze Heer Aan hem behoren wij toe. Na een kort ziekbed, is te midden van haar gezin, overleden, onze zuster, schoonzuster en tante Margrietha Maria de Knegt echtgenote van leen Schippers in de leeftijd van 67 jaar. Wij wensen Leen en de kinderen veel sterkte toe. Familie de Knegt Leiden, 14 januari 2005 'Vaste rots van mijn behoud' Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee, dat de Here tot Zich heeft genomen mijn dierbare zorgza me moeder, schoonmoeder en onze lieve oma Jannetje Hogewoning weduwe van Jan van Egmond 19 januari 1915 t 16 januari 2005 Rijnsburg: Bert van Egmond Carolien van Egmond-Seijbel Robert Edward Rijnsburg, 16 januari 2005 Verzorgcentrum 'de VIietstede' Correspondentieadres: G. W. van Egmond Kamerlingh Onnesstraat 7 2231 MJ Rijnsburg De overledene is opgebaard in rouwcentrum 'De Laatste Eer' aan de Oude Vlietweg 5 te Rijnsburg, alwaar gelegenheid zal zijn tot condoleren woens dag 19 januari van 19.30 tot 21.00 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden donderdag 20 januari om 14.00 uur in de Grote- of Lau- rentiuskerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Hervormde begraafplaats aldaar. Enige en algemene kennisgeving Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt ze nog zo oud. Ie bidt dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de jaren tellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud bid je dat Cod haar halen zal, omdat je van haar houdt. Dankbaar voor alles wat zij in haar liefdevolle en toegewijde leven voor ons betekende, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, on ze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en mijn overgrootmoeder Cornelia Catharina Maria Ciere-Schutte In de leeftijd van 81 jaar. A. Ciere Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind Zorgcentrum Zuydtwijck Leiden, 15 januari 2005 Ravelstraat 27 2324 XX Leiden Wij danken de medewerkers van zorgcentrum Zuydtwijck voor de goede en liefdevolle verzorging. Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum Monuta Soek, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De dienst van Woord en Gebedsdienst voorafgaand aan de begrafenis wordt gehouden op woensdag 19 januari om 15.00 uur in de aula van begraafplaats Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Een moeder sterft altijd te vroeg, al wordt zij nog zo oud. je hoopt steeds dat ze nog een poosje blijft, omdat je van haar houdt. Maar als de jaren tellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud, dan denk je, ach sliep ze maar in, omdat je van haar houdt. Bedroefd om haar heengaan, maar met dankbare herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschonken, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Johanna Cornelis Dobbe-Meijer weduwe van Jacobus Johannes Dobbe 21 april 1913 t 15 januari 2005 Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Aar en Amstel voor de liefdevolle verzorging. Nieuwkoop, Aar en Amstel Correspondentieadres: Joke Verhage-Dobbe Stortebekerstraat 18 2421 EV Nieuwkoop Avondwake woensdagavond om 19.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus te Aarlanderveen, waarna gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in de kerk. De Uitvaartdienst zal gehouden worden op donder dag 20 januari om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis op het parochiekerkhof aldaar zal plaatsvinden. Moeder houd van bloemen. Tuin de bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen en ied'reen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen we zien ze vallen naar de grond en dan opnieuw weer groeien zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien Toon Hermans Vandaag hebben wij onverwachts afscheid genomen van onze lieve Marianne Klok *18 november 1921 14 januari 2005 Sander en Truus Broers Grada Telkers-Duijts Marja en Eb van de Vechte Verzorgingshuis St. Joseph Correspondentieadres: G. Swartlaan 4 2481 AJ Woubrugge De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 19 januari om 12.00 uur in de aula van crematori um Alphen aan den Rijn, Verlengde Aarkade 22. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Haar wens is in vervulling. Na een moeilijke laatste periode is vrijdagmid rustig ingeslapen onze zus, schoonzus en tante Elisabeth Maria de Jong Bets 25 september 1916 14 januari 2005 Mevr. A. van der Salm-de Jong Mevr. M. M. P. van der Salm-de Jong Mevr. G. de Jong-van der Zon en verdere familie Correspondentieadres: Jaap en Joke Olsthoorn Westeindseweg 21 2381 EC Zoeterwoude Tante Bets is opgebaard, in de rouwkamer van Huize Emmaus, Bennebroekweg 1 te Zoeterwoude, waar doorlopend bezoek mogelijk is van 9.00 tot 19.00 uur. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen kunt u op dinsdag 18 januari van 19.30 tot 20.30 uur in de tuinkamer van Huize Emmaus. De Eucharistieviering voor haar zal worden gehou den op woensdag 19 januari om 10.00 uur in de kapel van Huize Emmaus, waarna aansluitend de crematieplechtigheid plaatsvindt in Crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 in Leiden. Na afloop is er in de ontvangkamer gelegenheid de familie te condoleren. "Welzalig hij, die de God van Jakob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op de Here, zijn Cod. Psalm 146: 5. Dankbaar voor alles wat zij in ons leven betekend heeft, maar ook bedroefd, geven wij kennis dat in haar Here en Heiland ontslapen is onze geliefde moeder en oma Elisabeth van den Oever-Knetsch weduwe van Gijsbert van den Oever, in de ouderdom van 94 jaar. Katwijk: G. van den Oever L.W.P. van den Oever-van der Bent Gijsbert Petra en Peter J.J. van den Oever J.J. van den Oever-Schaap Jos Roeland Zwitserland: E. Vogel-van den Oever R.A. Vogel Katwijk: G. Wagter-van den Oever L. Wagter Wolter en Sabrina Elise Katwijk aan den Rijn, 14 januari 2004 Huize "de Wilbert" Correspondentie-adres: L. Wagter, Commandeurs laan 40, 2223 BA Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 18 janu ari van 19.00 - 20.00 uur in het rouwcentrum, Zuid straat 103 te Katwijk aan Zee; tevens na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. woensdag 19 januari om 13.30 uur in de aula van de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Rust nu maar uit- je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan Bedroefd, maar dankbaar dat een langer lijden hem bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Willem van Westbroek in de leeftijd van 79 jaar. Al ie van Westbroek- van den Broek Wim en Rita Lenie en Nico Dinie Aad en Paula Ger en Annet Inge Rob en Lia Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zorgcentrum Oudshoorn Alpnen aan den Rijn, 14 januari 2005 Beethovenlaan 4f 2324 EM Leiden Liever geen bezoek aan huis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 18 januari van 20.15 tot 20.45 uur in uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden. De plechtigheid voorafgaande aan de begrafenis wordt gehouden op woensdag 19 januari om 14.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Dankbetuiging Lieve mensen, Bedankt voor jullie warmte en steun in welke vorm dan ook tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve Dick van Berkel Astrid, Daan, Thomas, Fenna en de gehele familie GELOOFT U DAT HET WEL LOSLOOPT MET ZWERFJONGEREN? Het aantal dak- en thuislozen is in vijf jaar verdubbeld. Onder hen steeds meer vrouwen, kinderen en jongeren. Wij geloven dat dit anders moet. WIJ GELOVEN www.legerdesheils.nl OFFICIËLE PUBLIEKE AANKONDJG|j van gehele omvangrijke importeurs- groothandelsvoorraad PERZISCHE-/OOSTERSE TAPIJ1 CHINESE-/NEPAL TAPIJTEN alsmede BERBERS. d.m.v- rechtstreekse verkoop aan particuR zonder enige tussenkomst van detailham zonder enige opslag of bijkomende kosl Alle tapijten zijn voorzien van een echtheids-/herkoni alsmede garantiecertificaat. Als u deze grote tapijt/al mist, dan mist u de kans van uw leven om een waar tapijt van buitengewone allure te verwerven, tegen 1/4 van de winkelwaai in alle gangbare afmetingen zoals e hal- en tafelmaten. Tot deze thans ter liquidatie opgedwongen voorrade waarde van enioe miljoenen, behoren o m. zijden Q Isphahans, Nains. Mesheds, Tabriz, Herekes. Afsha; Heriz, Bidjars, Kars. Keshans, Yayalis, Kazaks, Shirv Belouchistans, Yagcebedirs, Kashmirs, Dosemealtis etc. etc. in vele maten (ook zeer grote) en variëteit» Chinese tapijten in de zwaarste knopingen uitgevoe vele pasteltinten. Authentieke tapijten uit Nepal! Marokkaanse Berbertapijten (zware kwaliteit) in vele Alles moet verkocht worden ongeacht de prijs. Stuk stuk voor een fractie van de waarde, al vanaf 50 ei» stuk. U kunt ook Kerklaan 10a Katwijk a/d Rijn Maandag 18 januari 11.00-16.001 ORIENTA B.V. TEL: 06 539444: Het lijkt zo normaal. Maar niet voor een nierpatiënt. Want voor een nierpatiënt is het vaak heel bijzonder om mee te doen aan activ die zo vanzelfsprekend lijken. Om te voorkomen dat nierpatiënten in een isolement raken, werkt de Nierstid eraan nierpatiënten meer vrijheid te geven. Soms lukt dat al heel goed. Met nachtdialyse bijvoorbeeld. Maar met soms zijn we niet tevreden. Er is nog veel inzet en daadkracht nodig om nierpatiënten een f zo normaal mogelijk leven te laten leiden. I Uw hulp helpt. Nierstichting, giro 88.000. NIERSTICHTIf Wil jij de Zonnebloem helpen om 7.200 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons enthousiaste en supergemotiveerde team van ruim Ill i-.'.L 7.000 vrijwilligers, waaronder een groot voor persoon»!' aantal verpleegkundigen en ziekenver- waarom zorgenden. Het kost je een weekje van je vrije tijd, maar je krijgt er dan ook heel wat voor terug. NATIONALE VERENICING Postbus 2100. 4800 CC Breda Postbank 10'98 510 E-mail info@zonnebloem nl Internet www.zonnebloem nl m - INCLUSIEF: verblijf in Mercure Hotel Lüdenscheid**** verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijtbuffet gebruik overdekt zwembad Supervoordelig naar prachtig stukje Duitsland Nog plannen om er heerlijk tussen uit te gaan? Ga dan eens naar het Sauerland'Want dit schitterende gebied, niet ver over de grens, is de ideale plek om tot rust te komen. In het prachtige heuvellandschap kunt u heerlijk wandelen en in de pittoreske plaatsjes kunt u gezellig winkelen of beziens waardigheden bezoeken. KRAS heeft een 4-daags verblijf samengesteld in het 4-sterren Mercure Hotel Lüdenscheid vanaf slechts 69, waarbij uw dagelijkse eenvoudige ont bijtbuffet is inbegrepen' U ziet het. bij KRAS krijgt u altijd de allerbeste reis-prijsverhouding. dus aarzel niet langer en book een gezellige midweek of een lang weekend weg! MERCURE HOTEL LÜDENSCHEID**** Aan de rand van het stadspark van Lüdenscheid bevindt zich het 4-sterren Mercure Hotel Lüdenscheid. Het hotel is voor zien van liften, restaurant, diverse bars. parkeergelegenheid, gratis overdekt zwembad en gratis sauna. Verder kunt u tegen betaling gebruik maken van het solarium, massage en de kegelbanen Uw comfortabele kamer beschikt over tv, radio, telefoon, minibar, bad/douche en toilet. De verzorging is op basis van logies en dagelijks (eenvoudig) ontbijtbuffet Maar tegen een toeslag kunt u ook bijboeken voor halfpen- sion inclusief 2 drankjes. TIPS VOOR UITSTAPJES In het 700 jaar oude plaatsje Lüdenscheid vindt u onder meer de oude middeleeuwse ringmuur, het Raadhuis, het Parktheater en het Stadspark.Ook liefhebbers voor wandelen en fietsen komen in het prachtige Sauerland aan hun trekken. Bovendien kunt u in de omgeving heerlijke uitstapjes maken. Wat dacht u van het oude vestingstadje Attendom met de beroemde druipsteengrotten, het mijnmuseum in Rams- beck. de Edersee en Schloss Wilhemshóhe in Kassei. Als u geluk heeft ligt er in de winter voldoende sneeuw voor een afdaling van de beroemde hellingen rondom Winterberg of Willmgen Of maakt u liever een leuke wandeltocht door de sneeuw? Natuurlijk kunnen ook de langlaufers uitstekend uit de voeten als er sneeuw ligt op één van de vele loipen Kortom als het weer mee zit, is het Sauerland één van de gezelligste wintersportbestemmingen dicht bij huis Aankomstdata HW 97.469 Toeslagen per persoon: 1 -persoonskamer va. 20, uitgebreid ontbijtbuffet v a 10, halfpension met standaard ontbijt v.a. 51, half- pension met uitgebreid ontbijtbuffet v.a. 61, reserve- ringskosten 15 (verplicht, per boeking). Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: vervoer, reserveringskosten, div. verzekeringen. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HW 97 469 Ook op zondag telefonisch bereikbaar! KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u In: Alkmaar Kanaalkade 28 3 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 IA! Baam Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 ïK www.kras.nl ma t/m vr. 0I.1O-2O.SO uur, ia: 09.10-1S.10 uur i «o: I1.00-IS.00 uur SS 073 - 5 999 999

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4