(3) Infoavond Help dan 1,6 miljoe mensen die dat nie hebben! Vacatureoverzicht OpenUniversiteit Nederland BLIJ MET ALLES Investeer in 0 Royale kortingen tot 50 ARTIESTEN VOOR AZIE - GIRO 555 ALS JE IETS KAN DOEN Meubelplein Leiderdorp Toe aan een nieuwe uitdaging? De Open Universiteit biedt nieuwe perspectieven! meer vacatures op vacaturekrant.nl Activiteitenbegeleider Administrateur Administratief Medewerker Allround Reisadviseur Ma/ Aspirant Video Editors Creatieve DTP'er Eerst Verantwoordelijke Verzorgende Enthousiaste Medewerker Erkend Hypotheekadviseur Gediplomeerd Verzorgenden Helpdeskmedewerker Junior Systeembeheerder Horeca Medewerker Hypotheekadviseur Inspecteur Intercedent(E) Internationaal Logistiek/ Commercieel Medewerker Junior Account Manager Fulltime Logistiek Medewerker Medewerker Arbeidsvoorwaarden A En Managementassistent Medewerker Binnendienst Medewerker Receptie/Intake Medewerker Uitvoering Medewerker Verkoop Binnendienst Music Consultant Sales Manager Secretaresse Secretaresse Shopmanager Studio Coördinator Studio Medewerkers Telefonische Verkoper Binnendienst Verkoopster Met Ervaring (Assistent) Begeleiders Huiskamer 1 Wijkverpleegkundige (Wv) 1 Wijkziekenverzorgende (Wzv) 2e En 1e Monteurs 3 Wijkverpleegkundigen Met Zorginhoudelijke Regie (Wv-Zir) Aankomend Allround Monteur Accounting Officer Activiteitenbegeleider Afdelingshoofd All-Round Medewerk(St)Er Ambitieuze Verkoper Aphothekersassistenten Apothekersassistente Artsen Ass. Filiaalmanager Assistent Hoofd Klantenservices Begeleiders/ Verpleegkundigen Chauffeur (C) Commercieel Medewerker Binnen/Buitendienst Developers Een Ervaren Verkoper Een Receptionist Ons Visitekaartje Een Secretaresse Eerst Verantwoordelijke Verzorgende (EW) Energieke En Enthousiast Beëdigd/Gecertificeerd Makelaar O.Z. Export En Import Medewerker Luchtvracht Filiaalleidster Filiaalmanager Frontoffice Medewerker Groepswerkers Helpenden (Niveau 2) Instrumentmaker Fijnmechanisch (CNC) Inventariseerders Verspreidgegevens Jonge Bouwkundige Leerkrachten Medewerker Debiteurenadministratie Medewerker Financiële Administratie Medewerker Grootboek Medewerker Personeel En Salarisadministratie Medewerker Planning Control Medewerker Rooster- En Salarisadministratie Nachtbegeleiders/ Verpleegkundigen Ondernemer Operationeel Manager (V&V) Productie- Assemblage Medewerkers Psychiaters Receptioniste/Secretaresse Systeem-/Netwerkbeheerder Tandartsassistente Teamleider Telefonisch Verkoper Verkoopsters Op Part-Time Basis Verplegende Vertegenwoordigers Verzorgenden (Niveau 3) Werkplaats Receptionist Zorgcoördinator Zorgcoördinatoren Zorghulpen/Gastvrouwen Zorgpalet Baarn - Soest Commissariaat Voor De Media Hoogland Koeltechniek Toerkoop Reisburo Hagen Media Assist Lodeizenvannierop Zorgpalet Baarn - Soest Veilinghuis Van Spengen Alpha Hypotheken Zorgpalet Baarn - Soest Easyhosting BV Conferentiecentrum De Hoorneboeg Alpha Hypotheken Gom Schoonhouden Trend Groep Chemelco International Bv Luba Vaop Management BV Politie Gooi En Vechtstreek Comex Products B.V. Gemeente Huizen Dwr Bickery Food Group B.V. Music Images Publishing Bv Post Blankestijn Projecten Alpha Hypotheken Commissariaat Voor De Media Caroline Biss Laren Keune Haircosmetics Keune Haircosmetics Mercuri International Caroline Biss Laren Partners In De Zorg Thuiszorg Ijmond Thuiszorg Ijmond Automobielbedrijf Velserbeek B.V. Thuiszorg Ijmond Bertus-Dekker Seafood B.V. lata De Zorgbalans Groep Zuiderhout Zorgcontact Van De Wouw Hotelkamerinrichting De Jong's Autobedrijven De Stichting Apotheek Der Haarlemse Ziekenhuizen Kring Apotheek Hildebrand Brjider Verslavingszorg Score A.G. Landzaat Doe Het Zelf Center B.V. Brjider Verslavingszorg M.B. Post Doyen-Auto Nederland Tie Automobielbedrijf Velserbeek B.V. Automobielbedrijf Velserbeek B.V. Prins Makelaardij O.G. B. V. Partners in De Zorg Wilbrink 8c V.D. Vlugt Makelaars Cyber Freight International Bijou Brigitte Score Tempo-Team Uitzendbureau Brjider Verslavingszorg Partners In De Zorg Orservator Instruments Bv. Alfa Groep B.V. Hanselman Groep Vpco Stichting Partners In De Zorg S&O Stichting Partners In De Zorg Nederlandse Brandwonden Stichting Stichting Partners In De Zorg Stichting Partners In De Zorg Brjider Verslavingszorg Dr. Vinyl Thuiszorg Ijmond Displays En Retail Brjider Verslavingszorg Kan Vlassenroot Advocaten Gemeente Noordwijkerhout Tandarts Orservator Instruments Bv. Hdc Media Bijou Brigitte De Zonnebloem Vossen Laboratories Int. B.V. Partners In De Zorg Kia Rustman Partners In De Zorg Stichting Sint Jacob Partners In De Zorg Bovenstaande vacatures zijn afgelopen zaterdag geplaatst in de HDC Media dagbladen. Heeft u de vacature gemist? Stuur dan een briefkaart naar: HDC Media. Personeel Accountgroep. Postbus 23.1500 EA Zaandam. Of mail naar: pag@hdc.nl Vermeld duidelijk uw naam. adres, de betreffende vacature (inclusief bedrijfsnaam) en het weeknummer. Deze en veel andere vacatures zijn ook op internet te vinden via de websites van onze dagbladen of op www.vacaturekrant.nl 'SE Vluchtelingen zijn blij met alles. Een tentzeil 5,40). Een jerrycan om water mee te halen 1,25). Een deken 3,60). Geluk is gemakkelijk te geven: giro 999, Stichting Vluchteling, Den Haag. STICHTING VLUCHTELING www.vluchteling.org 1070 3468946 Stadhouderslaan 28, 2517 HZ Den Haag JU KUNT [IETS DOEN". KOOP NU DE SINGLE EN STEUNDE SLACHTOFFERS VAN DE TSUNAMI Giro 555 SAMENWERK HULPORGANISi Den Haag De gehele opbrengst van deze single gaat naar Giro 555- www.giro555.nl www.artiestenvoorazie.nl ♦0»lnfotheek 'Groep N.V. Infotheek Groep N.V. is een snelgroeiende onderneming met ruim 130 medewerkers actief op de automatiserini Voor onze afdeling inkoop zoeken we naar een gemotiveerde medewerker. Het betreft een zeer interessante en lende functie in een jong en dynamisch team, welke de spil van onze organisatie vormt. Inkoopassistent Functieomschrijving: de werkzaamheden op de afdeling inkoop bestaan o.a. uit het afhandelen van inkoo begeleiding van inkopers: onderhoud artikelenbestand; inkopen van goederen en uitbouwen van structuren op inkoop. Functie-eisen: je hebt minimaal MBO denk- en werkniveau; kennis van en affiniteit met computers; je benl beschikbaar, accuraat; resultaat- en oplossingsgericht; je beschikt over goede mondelinge en schriftelijke kenni Nederlandse taal. Infotheek biedt een afwisselende baan met een prettige collegiale werksfeer. Je bent zeker van goede arbe waarden en volop opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Iets voor jou? Stuur je brief met CV naar: Infotheek Grc T.a.v. dhr. U. Kuper, Postbus 527, 2300 AM Leiden; ubbo.kuper@infotheek.nl Tevens zoeken wij: Commercieel medewerkers Accountmanagers Call centre medewerkers Bezoek www.infotheek.nl Winte SALI Wintersale op Meubelplein Leiderdorp! Het sneeuwt kortingen op de mol meubels. Hier30%.Daar50%.Completecollectiesgaandedeuruit.Dusalsi| een keer de koning te rijk wilt zijn, dan gaat u nü naar Meubelplein Leiden Snel, want op is op! Aanstaande donderdag koopavond. Aan de A4, afsj Gratis parkeren. Info: (071) 541 65 85 of www.meubelplein-leiderda Vorstelijk wonen begint op Meubelplein Leiderd Baalbergen Wonen Beddenland Bevers Vloeren Chairs+Chairs Houweling Interieur Keukenconcurrent Kooreman Woonadviseurs Lei Ligne Roset Montèl Sanders Meubelstad Sanders Keukenstad Slaapkamercentrum Showpain Siematic Stoutenbeek Woonideeër - wetenschappelijke opleidingen en cursussen op universitair niveau - studeren in je eigen tempo, op zelfgekozen plaatsen en tijden Bezoek een Infoavond in een van onze vestigingen. Alkmaar woensdag 19 januari woensdag 16 maart woensdag 8 juni Cultuurwetenschappen Milieuwetenschappen Managementwetenschappen Rechtswetenschappen Psychologie Informatica Onderwijskunde MW longemfyseem) is de derde doods- V oorzaak in Nederland. En het aan- tal kinderen met astma neemt nog steeds toe. Leven met astma betekent voortdurend leven met de angst om geen lucht meer te krijgen. Mensen met COPD hebben zelfs continu ademnood. Om mensen met astma en COPD meer lucht te geven collecteren in mei ruim 50.000 mensen voor het Astma Fonds. Voor wetenschappelijk onderzoek, een betere kwaliteit van de zorg, voorlichting en individuele hulp. Lucht over? Meld u aan als collecte-orga nisator! Bel 0800 - 2345 777 of naar ikcollecteer@astmafonds.nl. Giro 55055 Astma Fonds

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 8