t YOG SPEURDERS F A AA I LI erichten Advertentieservice HDCMEDIA veiling diemen-amsterdam www.deeland.nl 071-521 4(1 Leidsch Dagblad Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten*? nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2,1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft. Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement. Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiets), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Na een ongelijke strijd is woensdag 5 januari op veel te jonge leeftijd overleden ons verenigingslid en vrijwilliger Piet van der Plas Piet heeft maar 50 jaar oud mogen worden. We zul len zijn enthousiasme enorm missen en wensen zijn echtgenote Joke, kinderen Pieter en Marieke, familie en vrienden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens leden en bestuur van de K.W.V. "Skuytevaert" Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen, wat blijft zijn onze herinneringen. Wij zijn heel verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve zorgzame vader en schoonvader en onze lieve vrolijke opa Willem Kuijt op de leeftijd van 75 jaar. E. Kuijt-Kuijt Anneke en Henk Maarten en Coby Sander Anouk Willem Klaas en Sandra Lida en Johan Lizette en Jan Michiel Katwijk aan Zee, 6 januari 2005 "Overduin" Correspondentie-adres: Cleijn Duinplein 112, 2224 BA Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op Cleijn Duinplein 112 op maandag 10 januari van 19.00 - 20.30 uur. De afscheidsplechtigheid, voorafgaande aan de cre matie, is bepaald op dinsdag 11 januari om 11.00 uur in het crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Heden overleed op 84-jarige leeftijd Adolf Willem Hendrik van Schaik Gewoond hebbende te Leiden, W. de Zwijgerln 307 Leiden, 01 januari 2005 Correspondentie: Langebrug 60, 2311 TM Leiden De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 10 januari 2005 om 10.30 uur op de begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Voor informatie tijdens kantooruren: 071-5167259 'Meneer Van Schaik komt niet langer' Op 1 januari 2005 is op 84-jarige leeftijd overleden A. van Schaik De heer Van Schaik vervulde sedert zijn pensione ring bij Kamsteeg - nu 19 jaar geleden - nog nage noeg dagelijks uiteenlopende diensten voor het bedrijf waar hij zoveel van hield. Hij is voor ons bedrijf een waardevolle ondersteuning geweest. Daarvoor zijn wij hem zeer dankbaar. Wij zullen zijn aanwezigheid missen. Moge hij rusten in vrede. Directie en personeel Kamsteeg Auto Groep B.V. Met véél verdriet, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zo lang bij ons was, nemen wij afscheid van mijn dierbare man, onze zorgzame pa en lieve opa Jan Albert Charles Oplaat - Jan - in de leeftijd van 83 jaar. P. Th. M. Opiaat-van den Berg Wim Oplaat Jolande Oplaat-Verkuijlen Manon Derek Mary de Jongh-Oplaat Cor de Jongh Wouter Marieke en Peter en verdere familie 6 januari 2005 Korenbloemlaan 27 2343 VA Oegstgeest Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 10 januari van 19.30 tot 20.15 uur in Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De afscheidsdienst vindt plaats op dinsdag 11 janu ari om 12.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bloemen. Psalm 116:6 'De HERE bewaart de eenvoudigen' Bedroefd om het afscheid, maar in dankbare herin nering voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat na een moedig gedragen ziekte de HERE tot Zich heeft genomen onze lieve broer, zwager en oom Jannes de Vries 26 december 1943 t 6 januari 2005 Uit aller naam: C. de Vries 2235 BN Valkenburg (Z.H.) Het Zwammerveld 18 Correspondentieadres: Hoofdstraat 7a, Postbus 3, 2235 ZG Valkenburg (Z.H.) Onze broer, zwager en oom is opgebaard in het rouwcentrum De Laatste Eer aan de Oude Vlietweg 5 te Rijnsburg, alwaar gelegenheid zla zijn tot con doleren maandag 10 januari van 19.30 tot 21.00 uur. De samenkomst zal gehouden worden dinsdag 11 januari om 14.00 uur in de Geref. Kerk (vrijgemaakt) aan het Lambrechtsveld te Valkenburg (Z.H.), waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Valkenburg (Z.H). Met groot verdriet hebben wij vernomen van het heengaan van Giuseppe 'Beppino' Devich Onze gedachten gaan naar een gevoel van liefde en dankbaarheid. Grazie Beppino! Familie Nico Belfi Angela Sala Giuseppe 'Pino' Devich heeft ons verlaten Nog jong was hij bij ons werkzaam, opgenomen in ons gezin, 22 jaar lang. Veel hebben wij gezamenlijk meegemaakt, weieens pret en spot, ja gezellig, maar ook moeilijkheden en droefheid. Hij stond ons altijd bij: hardwerkend, goudeerlijk en leuk steunend. Onvergetelijk! Beppino: God zal je ook liefhebben. 'La Torino' ijs Luigi en Armida Giacomo en familie Maria en familie Bedroefd om haar heengaan, maar met dankbare herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschon ken, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame, lieve moeder, oma en overgrootmoeder Maartje Spierenburg- Remmelzwaal weduwe van Arie Spierenburg Katwijk 5 november 1915 Hillegom 1 januari 2005 Schagen: Inge en Ab Beesemer Bennebroek: Kees en Karin Spierenburg Zwaanshoek: Trudy en Gosse Haringa Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Zwarteweg 18 2121 BC Bennebroek De begrafenis heeft op woensdag 5 januari 2005 plaatsgevonden op de Nederlands Hervormde begraafplaats te Bennebroek. Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle ver zorging, die zij heeft mogen ontvangen op de afde ling Elsbroek in Den Weeligenberg. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Heidi Oosterveer-Dessauvagie echtgenote van onze collega Rinus Oosterveer. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Rinus en David. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Directie en medewerkers Menken Drinks B.V. Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. De ma van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen wij: Dank je voor alles wat je voor ons hebt gedaan. Elisabeth Magdalena Maria van Saase-Koot Bep 16 augustus 1927 t 6 januari 2005 Mijn vrouw, onze moeder en oma is van ons heengegaan. In onze herinnering zal zij altijd bij ons zijn. Haar kinderen: Haar kleinkinderen: Wim van Saase Anton, Henry en Ans Wim en Riny, Ria en Gerrit Ada en René, Alfons en Corrie Pieter en Silvia, Ben en Mieke Luc, Anniek, Danielle, Lieke, Maartje, Marleen, Joop, Loes, Gert, Thijs, Els, Wim, Bart, Maud, Kim, Stan, Nina Zilkerbinnenweg 69 2191 AE De Zilk Bep is thuis waar gelegenheid is om afscheid te nemen op zaterdag en zondag van 15.30 tot 17.00 uur. De uitvaartdienst zal gehouden worden op dinsdag 11 januari om 10.00 uur in de H. Hartkerk, Beeklaan 13 te De Zilk, waarna wij haar begeleiden en te rusten leggen op het parochiekerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om samen te zijn in de Duinpan aan de Sportlaan 34 te De Zilk. Abba, Vader, U alleen, Heden nam de Heere, na een aantal moeilijke jaren, uit onze familiekring weg onze geliefde schoon zuster en tante Wilhelmina Alida Korpershoek-Haasnoot Familie Korpershoek Neven en nichten Valkenburg, 5 januari 2005 Nu aan het einde van mijn leven breng ik, van zorg en strijden moe, voor elke dag, mij hier gegeven, U hoger, reiner loflied toe. Moegestreden en verlangend om in te gaan is, na een liefdevolle verzorging in Huize Overduin afdeling "Elsbes", zacht en kalm ontslapen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Grietje den Heijer weduwe van Pieter Kralt op de leeftijd van 85 jaar Uit aller naam: Familie Kralt Familie Hellenberg Katwijk, 7 januari 2005 Huize Overduin Correspondentieadres: J. Hellenberg Siegenlaan 47 2231 PB Rijnsburg Onze moeder, schoonmoeder en oma is opgebaard in het rouwcentrum De Laatste Eer aan de Oude Vlietweg 5 te Rijnsburg, alwaar gelegenheid zal zijn tot condoleren dinsdag 11 januari van 19.30 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 12 januari om 14.00 uur in de Hervormde Grote Kerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg, waarna de begrafenis plaatsvinden op de Hervormde begraaf plaats aldaar. In Memoriam 8 januari in herinnering Hans Kok Iedere dag onze Hans we missen je Belangstelling voor de Eerste Wereldoorlog...? De Volksuniversiteit Leiden organiseert een boeiende cursus van zes avonden over deze verschrikkelijke maar tegelijkertijd intrigerende periode. Onderwerpen: Het ontstaan en verloop van de strijd, Verdun en Somme als case studies van militair falen; de weerslag ervan op maatschappij en cultuur en uiteraard de implicaties van Vercaillpc Meld u aan via 071-5141141 of kijk op www.keno-leiden.nl T. (071) 341 23 15 Dag en nacht bereikbaar www.schellingerhout.nl Begrafenissen Crematies Wilsbeschikking Deposito's Verzekeringen Nazorg AVONDVEILING VAN ANTIEK-MEUBILAIR- TAPIJTEN-SCHILDERIJEN-AQUARELLEN- GOUD-ZILVER-CUROSA (5700 KAVELS) Ter veiling komen vele nalatenschappen, o.a. de nalatenschap - gehele inboedel van mevr. Houthoff van kasteel Trompenburgh te 's-Graveland. KIJKDAGEN: vrij entree voor particulieren en handelaren Donderdag 13 januari van 10.00-21.00 uur Vrijdag 14 t/m zondag 16 januari van 10.00-17.00 uur DE ELAND DE ZON LOTH GIJSELMAN Weesperstraat 110, 1112 AP Diemen-Amsterdam (industrieterrein Verrijn Stuart) Uitstekend bereikbaar en gratis parkeren Tel. 020-623.03.43 email info@deeland.nl Op onze site vindt u de catalogus met afbeeldingen (5200 stuks) Cursus Antiek van 12 avonden start 17 februari Inbreng en gratis taxatie dagelijks ma. t/m vrij. 3 Yoga Gezondheidscentrum Li WIJ BESTAAN 25 JAAR 1980 - 2( Wij starten weer met het nieuwe YOGA-SE1 Onze lessen zijn gericht op; Welzijn en ontsj: van geest en lichaam, d.m.v. rek- en strekoefe voor al de gewrichten en de hele wervelkolom aktivering van de bloedcirkulalie en ook adcmtei Veel psycho-fysieke klachten kunnen met worden benaderd, zoals; geen rust meer kunnei angstigheid, slaapstoornissen, stress, hyperver verkrampingen van spieren en pezen en het darr Onze lessen zijn overdag en 's avonds, onder lei «L. ZIT A HRACH PETER DITM U kunt bellen voor informatie en/of opgave voor de kursus C worden aanbevolen door veel van de Leidse artsen en fysioth Lesadres HOGEWOERD 175a - 2311 HL L Ons centrum is bij geen enkele sekte of beweging aangi VOOR KINDEREN MET MINDER KA Tiny en Wim Tel. 072-519 68 68 Fax 072-519 68 69 Speurders, Postbus 2, 1800 AA Alkr www.speurders.nl speurders@hdc.nl Met een rubrieksadvertentie in het Leidsch Dagblad i.c.m. Haarlems Dagblad en IJmuider Courant bereikt u ruim 273.000 lez Felicitaties Mededelingen Websites Oproepen en reünies Verloren, vermist en gevonden Markten en braderieën Uitgaan Concertkaarten Kennismaking en relaties Relatiebureaus Relatielijnen Feesten en partijen Bruid en bruidegom Baby, peuter en kleuter Senioren Lichaamsverzorging Sport, spel en hobby Medische- en/of sportmassage Therapie en welzijn Natuurlijke/biologische producten Boeken Kunst en antiek Mode en kleding Muziek Verzamelingen Personeel gevraagd - Administratief - Commercieel - Horeca - Kappers - (Para-) medisch - Schoonmaak - Technisch - Bouw - Automatisering - Logistiek - Winkel - Divers - Vakantiewerk - Huishoudelijk (vraag en aanbod) Personeel aangeboden Oppas/au pair Bijverdiensten Cursussen en opleidingen Bedrijfs-onroerend goed Onroerend goed gevraagd Onroerend goed aangeboden Te huur gevraagd Te huur aangeboden Recreatie-onroerend goed Woonruimte gevraagd* Woonruimte aangeboden Woonarken Woningruil Verhuizingen en inboedels Woninginrichting en meubilair Huishoudelijke apparatuur Verzekeringen, hypotheken en geldzaken Rijscholen Auto's Bedrijfwagens Aanhangwagens Auto-onderdelen, Auto-accessoires en reparaties Motoren Fietsen, brommers, scooters Zaken en transacties Vraag en aanbod Machines en gereedschappen Onderhoud en reparaties Bouwmaterialen Land- en tuinbouw Tuinen- en tuinbenodigdhe Dieren- en dierenbenodigdheden Vakantie en recreatie Watersport Kamperen Caravans en campers Audio, tv en video Computers en software Foto en film Internet Telecommunicatie Automatisering Diversen Erotieklijnen Erotische sites Contactclubs Personeel diverse clubs Escortservice Massage Erotiek Rubrieken waar betaling voo sing mogelijk van toepassing Tarieven voor bedrijven, ondernemers en instellingen Leidsch dagblad Millimetertarief per kolom per mm Logo/fototarief per kolom per mm Personeels per kolom per mm Personeels met logo/fototarief per kolom per mm ma.t/m vr. za. €0,90 €0,99 €1,02 €1,01 €1,10 €1,11 €1,15 €1,27 Voor de rubrieken erotieklijnen, contactclubs, escort service, massage, erotiek en erotische sites geldt een toeslag van 25% op het millimetertarief. Tegen een gunstig combinatietarief kunt u uw adver tentie plaatsen in de gehele oplage van de Hollandse Dagbladcombinatie. De edities van deze oplage zijn: Noordhollands Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, Leidsch Dagblad, De Gooi- Eemlander. U bereikt dan ca. 900.000 lezers. Tarieven voor particulieren Particulieren kunnen tegen een speciaal tarief plaatsen. Zie voor tarieven en voorwaarden de hokjesbon elders in uw dagblad. Brief onder nummer U kunt belangstellenden op uw advertentie laten reageren via uw dagblad door in uw advertentie de vermelding 'brief onder nummer' op te nemen. De bij ons binnengekomen reacties sturen we op dins dag en vrijdag aan u door. Hiervoor berekenen wij 5,- aan administratiekosten. Stuur uw reactie naar bovenstaand adres. Zet in de linkerbovenhoek van de envelop het in de advertentie genoemde nummer. Internet Alle advertenties worden automatisch drie wekf doorgeplaatst naar de sites van Haarlems Dagbl IJmuider Courant,Leidsch Dagblad. Zie de sites www.haarlemsdagblad.nl, www.leidschdagblad. www.ijmuidercourant.nl Sluittijden Wij adviseren u uw advertenties ruim voor plaat aan te leveren, zodat wij in staat zijn de juiste a dacht aan uw opdracht te besteden. De telefoni sluittijd is 2 dagen van tevoren vóór 17.00 uur, v plaatsing van de volgende dag. Advertentieopdrachten voor de zaterdageditie c u donderdag vóór 17.00 uur bij ons aan te leven Voor de maandageditie vóór vrijdag 12.00 uur. Bewijsnummers Bewijsnummers worden uitsluitend op aanvraag tegen betaling van 3,05 excl. BTW verzonden. Aansprakelijkheid Met betrekking tot de aansprakelijkheid zijn om advertentievoorwaarden van toepassing die wij verzoek kunnen toezenden. Bent u niet tevreden over uw geplaatste adverte neemt u dan contact met ons op zodat wij zorg kunnen dragen voor een passende oplossing. Voorbehoud Wij behouden ons het recht voor advertentietek te wijzigen en opdrachten te weigeren. Zie de Regelen voor het Advertentiewezen 1990, gede neerd ter Griffie van de Arrondissementsrechtbê en bij de Kamers van Koophandel in Nederland. Meer informatie Wilt u meer weten? Neemt u dan contact op me onze medewerkers. Zij kunnen u adviseren en e brochure toezenden met daarin o.a.het versprei gebied, de bereikcijfers en alle advertentie-mog heden. U kunt ook kijken op internet. speurders, nl

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4