SNS Logopedist v/m SNS Bank zoekt collega's voor nieuw kantoor Vacature Afrika-Studiecentrum managementassistent (M/V) Bank SNS Bank is anders dan andere banken. Om te beginnen zijn we niet de grootste. We hebben ook al geen kantoren in het buitenland en bovendien realiseren we ons dat we niet overal goed in kunnen zijn. Dit willen we graag zo houden. We weten namelijk heel goed waar we wél goed in zijn. Bij SNS Bank zijn we van mening dat bankieren anders kan, voor particulieren én voor het «|0»lnfotheek f Groep N.V Infotheek Groep N.V. is een snelgroeiende onderneming met ruim 130 medewerkers actief op de automatiseringsmarkt. Voor onze afdeling inkoop zoeken we naar een gemotiveerde medewerker. Het betreft een zeer interessante en afwisse lende functie in een jong en dynamisch team, welke de spil van onze organisatie vormt. Inkoopassistent Functieomschrijving: de werkzaamheden op de afdeling inkoop bestaan o.a. uit het afhandelen van inkooporders; begeleiding van inkopers; onderhoud artikelenbestand; inkopen van goederen en uitbouwen van structuren op afdeling inkoop. Functie-eisen: je hebt minimaal MBO denk- en werkniveau; kennis van en affiniteit met computers; je bent fulltime beschikbaar, accuraat; resultaat- en oplossingsgericht; je beschikt over goede mondelinge en schriftelijke kennis van de Nederlandse taal. Infotheek biedt een afwisselende baan met een prettige collegiale werksfeer. Je bent zeker van goede arbeidsvoor waarden en volop opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Iets voor jou? Stuur je brief met CV naar: Infotheek Groep N.V., T.a.v. dhr. U. Kuper, Postbus 527, 2300 AM Leiden; ubbo.kuper@infotheek.nl Tevens zoeken wij: Commercieel medewerkers Accountmanagers Call centre medewerkers Bezoek www.infotheek.nl Ken jij onze nieuwe collega? Bij aanname krijg jij 500! Kijk snel op onze site! Het Raamwerk is op i januari 2005 ontstaan uit een fusie tussen Stichting Bollenstreek in Noordwijkerhout en het Rijnlands Voorzieningen Centrum in Katwijk. HETDAAMNIRK Voor de Divisie Gespecialiseerde Ondersteuning zoeken wij op korte termijn een 12 uur per week, 16 uur per week ter vervanging van zwangerschapsverlof De Divisie Gespecialiseerde Ondersteuning bestaat uit een aantal functies die behoren bij het primaire proces zoals medisch, paramedisch en gedragskundigen, een aantal staffuncties kwaliteit, beleid, communicatie, ondersteuning cliënten medezeggenschap en de afdeling bemiddeling. De divisieleden dragen bij aan een zowel kwantitatieve als kwalitatieve verantwoorde dienstverlening ten behoeve van behandeling, begeleiding en advies naar klanten. De klanten zijn cliënten, maar ook anderen zoals directie, management en andere medewerkers. De divisie heeft een trekkersrol als het gaat om innovatie en het onderhouden van regionale samenwerking. DE FUNCTIE Ondersteunende communicatie (OC) vormt de hoofdmoot van uw werkzaamheden binnen een gemotiveerd team. Er worden door de cliënten diverse communicatievormen gebruikt en/of geoefend. Hierbij worden zowel eenvoudige als technisch hoogwaardige communicatiehulpmiddelen (o.a diverse softwareprogramma's) gebruikt. Het is uw taak de bewoner en de gesprekspartners in zijn/haar omgeving te begeleiden bij het oefenen en toepassen van de communicatie(vormen). De juiste programma's en/of hulpmiddelen hierbij te kiezen, en hen hier optimaal gebruik van te leren maken in dagelijkse situaties, zoals advisering bij eet- en drinkproblemen en audiometrische screening van bewonersgroep. OPLEIDING Diploma opleiding logopedie, alsmede bewijs van bevoegdheid. PROFIEL U kunt functioneren in multidisciplinair teamverband en u kunt zelfstandig werken. U heeft ervaring met ondersteunende communicatie en kennis van eet- en drinkproblematiek U beschikt over goede contactuele eigenschappen en organisatorische vaardigheden. ARBEIDSVOORWAARDEN De functie is ingedeeld in FWG 50/55 conform de CAO-Gehandicaptenzorg. De arbeidsovereenkomst van 12 uur wordt aangegaan voor de duur van 1 jaar met de mogelijkheid tot verlenging. De zwangerschapsvervanging is van half maart t/m juni 2005. Goede secundaire arbeidsvoor waarden (o.a. kinderopvang, spaarloonregeling). INFORMATIE Voor meer informatie over deze functie kan contact worden opgenomen met Ludwine Denaux, manager Divisie Gespecialiseerde Ondersteuning, telefoonnummer 0252 34 56 78. SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Het Raamwerk, t.a.v. afdeling PO&O, Postbus 244,2210 AE Noordwijkerhout De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 21 en 26 januari 2005. Graag op de brief én envelop het vacaturenummer vermelden: 501 Het Raamwerk ondersteunt mensen met een lichamelijke en/of verstandeBjke beperking opdat zij 'gewoon' hun eigen leven kunnen leiden. 'Gewoon' betekent zélf regie hebben over je leven, zélf keuzes maken, rechten en plichten hebben, autonoom zijn, vrienden hebben, je kunnen ontplooien, naar vermogen bijdragen aan de samenleving, een zinvol leven leiden. Circa 800 medewerkers bieden een grote diversiteit aan ondersteuning en begeleiding op het gebied van wonen, dagbesteding en (para)medlsche zorg aan ruim 700 cliënten, Het Raamwerk wil medewerkers een eigentijds sociaal klimaat bieden dat gekenmerkt wordt door openheid, repect en een hoge mate van eigen verantwoordelijkheid. Het werkgebied van Het Raamwerk Is de regio Zuid-Holland Noord, het Csitcaal Bureau is gevestigd In Noordwijkerhout. Het Afrika-Studiecentrum is een toonaangevend wetenschappelijk onderzoeksinstituut en informatiecen trum. Het ASC is opgericht in 1947 en telt ca. 50 medewerkers. Het houdt zich bezig met onderzoek over Afrika op het terrein van de sociale wetenschappen. Daarnaast is het verzamelen en verspreiden van ken nis en informatie over Afrika een belangrijke taak. Het ASC doet dit o.a. door het publiceren van boeken en artikelen en het organiseren van seminars en conferenties. De organisatie kent een afdeling onderzoek, een afdeling bibliotheek, documentatie en informatie en een afdeling ondersteunende diensten. Wegens vertrek van één van de huidige managementassistenten ontstaat binnen de afdeling onder steunende diensten per 1 maart 2005 een vacature voor een 38 uur per week Kerntaken ondersteuning directeur en management alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden uitvoering gastmedewerkersprogramma Afrikaanse wetenschappers website-onderhoud ondersteuning kantoorautomatisering Profiel relevante opleiding (HBO-denkniveau) ervaring in een soortgelijke functie ruime ervaring met Windows en het MS Office-pakket goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, kennis van Frans is een pre affiniteit met Afrika organisatietalent, representatief, accuraat, klantvriendelijk, stressbestendig, proactief Geboden wordt Een afwisselende baan in een informele, wetenschappelijke omgeving. Deze functie is ingeschaald in salarisschaal 7 van de CAO Nederlandse Universiteiten (max. 2459,- bruto, op basis van een vol ledige werkweek). De aanstelling geldt voor één jaar met uitzicht op vast dienstverband. Reageren en informatie Schriftelijke reacties voor 24 januari 2005 sturen aan: Prof. dr. L.J. de Haan Directeur Afrika-Studiecentrum Postbus 9555 2300 RB Leiden of per e-mail: lhaan@fsw.leidenuniv.nl Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Hester Sanderman of Maaike Westra, managementassistenten, tel: 071-527 3376/72 Voor een uitgebreide functietypering zie de volgende link op onze website: h ttp://asc. leidenuniv. nl/news/ MKB. Toegankelijker, sprankelender en vooral minder traditioneel. Dat is onze drijfveer. En het zorgt ervoor dat we ook daadwerkelijk innovatiever zijn dan de andere banken. Vandaar ons motto: Zo kan het ook. Voor ons nieuw te openen kantoor in Leiden zijn we op korte termijn op zoek naar mensen voor de volgende functies: Medewerker Cliëntenservice, Adviseur Particulieren, Adviseur Hypotheken, Kantoordirecteur Heb je ook het idee dat bankieren anders kan en denk je hier een bijdrage aan te kunnen leveren, kijk dan op snsbank.nl/vacatures. Hier vind jetevens informatie vooreen aantal vacatures in Den Haag en Katwijk.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 18