HOOGVLIET Vacaturekrant www.lumc.nl *4 ambitieuze verkoper ZWETX f?RUITEN Productiemedewerksters TOVER een GLIMLACH...! Citroën FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER PLASTISCHE CHIRURGIE EN HEALTH CARE (M/V) H mm TEAMLEIDER M/V (FULLTIME) Bewezen de goedkoopste! meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-681 s Hoofd Stafsecretariaat m/v Heelkunde In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onder zoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. Het niveau van deze primaire taken valt of staat met een adequate secretariële ondersteuning. We zijn dan ook op zoek naar een zelfstandige 'rechterhand' voor de afdeling Heelkunde. H Het Stafsecretariaat biedt ondersteuning in de volle breedte aan het afdelingshoofd en de opleider van de afdeling Heelkunde. Een ver antwoordelijk taak, omdat hier de basis wordt gelegd voor een vlekkeloze workflow en resul taatgerichte bijeenkomsten en vergaderingen. I Als hoofd Stafsecretariaat bent u het centrale aanspreekpunt voor het management van de afdeling. Daarnaast geeft u leiding aan het Stafsecretariaat. Ook verzorgt - en coör dineert - u alle voorkomende secretariële en organisatorische werkzaamheden. Denk aan het plannen, beheren en coördineren van de agenda's. En aan het verzamelen en comple menteren van informatie en vergaderstukken voor de voorbereiding van bijeenkomsten en vergaderingen. U heeft een HAVO-diploma A (of vergelijkbaar) en volgde aansluitend de opleiding tot managementassistent. MS-Office (Word, Outlook) heeft voor u geen geheimen. En enkele jaren ervaring in een vergelijkbare, ondersteunende functie is een must. U werkt in een dienstverband van 36 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.494,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 7, CAO AZ). I Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over de functie belt u met de heer prof. dr. J.H. van Bockel, telefoon 071 526 40 05. Of met de heer prof. dr. Hamming, telefoon 071 526 40 05. H Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 22 januari 2005 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. de heer H.L.P. Mauer, hoofd P&O, Dienst Personeel Organisatie divisie 1 (K6-Q), Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer van de functie: A.04.HM.32/LD01. U kunt ook direct solliciteren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC, Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 eerste bij ondersteuning Flodus is een bureau dat (veelal kleine- tot middelgrote) bedrijven ondersteunt in de werving en selectie van hun personeel Voor onze opdrachtgever, een beleggingsmaatschappij in onroerende zaken, gevestigd in een mooi gerenoveerd pand in het hartje van Den Haag. zijn wij voor de directeur per direct op zoek naar een fulltime Privé-chauffeur (m/v) Het bedrijf: Onze opdrachtgever koopt, ontwikkelt, renoveert, verhuurt en beheert woningen, winkels en bedrijfspanden in heel Nederland. Het bedrijf bestaat uit 30 medewerkers en onderhoudt vele contacten met o.a. pensioenfondsen, institutionele beleggers, banken, notarissen, makelaars en projectontwikkelaars. Profiel: Vanzelfsprekend beschik je over een rijbewijs en veel rijervaring. Een servicegerichte instelling en een correct voorkomen is noodzakelijk, net als loyaliteit en het integer kunnen omgaan met vertrouwelijke informatie Daarnaast ben je flexibel ingesteld en vind je het geen probleem om af en toe s avonds te werken. Het in topconditie houden van de auto's en het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden is voor jou geen enkel probleem. Wij vragen van onze medewerkers een grote inzet, maar bieden daarvoor een passend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd? Mail of stuur je sollicitatiebrief met curriculum vitae ter attentie van mevrouw F. C. van Dusseldorp naar flodus@dds.nl of Prinses Marielaan 2, 2242 CK Wassenaar 4% ®rrs*r-; Zwet-Ruiten B.V. is een jong en dynamische Import-Exportonder neming van -snijbloemen en gespecialiseerd in het vervaardi ger! van een breed assortiment boeketten voor de grootwinkel bedrijven in Eijropa. Met ongeveer 50 collega's zijn we dagelijks betrokken bij het maken en afleveren van onze boeketten, welke met veel gevoel voor de markt en vakmanschap worden gemaakt. Sinds enige tijd zijn wij 'Florimarkt' gecertificeerd. v Wij zijn gevestigd in een uitstekend bereikbaar en herkenbare locatie aan De Lasso te Roelofarendsveen. In verband met een verdere uitbreiding en intensivering van onze activiteiten, zijn wij voor onze locatie in Roelofarendsveen op korte termijn op zoek naar: De productiemedewerkers verrichten in teamverband diverse, uit eenlopende werkzaamheden, zoals het maken van boeketten en het verpakken en het verzendklaar maken van de boeketten. Wij vragen van jou een enthousiaste en flexibele werkinstelling, verantwoordelijkheidsgevoel, nauwkeurigheid en een collegiale instelling. Ben je op zoek naar een leuke en afwisselde parttime baan met flex ibele werktijden en spreekt ons bedrijf je aan, bel dan eens voor meer informatie en vraag naar Ron of Ivo. Zwet-Ruiten B.V. Postbus 55 2370 AB Roelofarendsveen Tel. 071-3320180 of i.jansen@zwetruiten.nl Kom werken op Vakantie- en attractiepark Duinrell in Wassenaar in een tijdelijke fulltime/parttime/oproepfunctie. Ben je servicegericht en op zoek naar een leuke baan? WWW. duinrell.ni of bel tel. (070) 5155 155 voor meer informatie. DUINRELL, DAAR KIKKER JE VAN OP! V/ij zijn De Jong's Autobedrijf, officieel Citroën dealer voor i Leiden, Duin- en Bollenstreek onderdeel van Harold de Jong j Beheer. Naast de autobedrijven bestaat de onderneming uit i een autoverhuurbedrijf, een autoleasebedrijf, een schade- bedrijf en brandstofstations. In totaal werken er bij onze gehele groep zo'n 140 personen. Wij zijn geen doorsnee bedrijf, maar wij zijn ook geen bijzonder autobedrijf... Wij zijn een bedrijf dat gewoon doet wat er van ons wordt verwacht.. Wij komen onze afspraken na... Wij bellen wél terug- In onze visie op dienstverlening staat persoonlijke aandacht steeds voorop, of dat nu gaat om de klant of om een van onze medewerkers. En onze visie slaat aan, dat blijkt uit de gestage groei van onze onderneming. Wij verwachten van al onze medewerkers de nodige inbreng en bieden alle mogelijkheden tot ontplooiing. Werken bij De Jong's Autobedrijf betekent een grote mate van zelfstandigheid, doorgroeimogelijkheden en vooral wer ken in een uitstekende, informele sfeer. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze krant zenden aan: De Jong's Autobedrnjven, t.a.v. afdeling personeelszaken, Postbus 42, 2220 AA Katwijk; of per e-mail aan: pzdejong@hetnet.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De beste dealer van Nederland is op zoek naar een Wij zoeken een echte bijter; iemand die het onderhouden van contacten met onze klanten net zo belangrijk vindt als wij en actief bezig is met de markt en zijn vak. Je bent onze nieuwe verkoper als.... - je beschikt over goede contactuele eigenschappen; - een IVA-opleiding of een opleiding op HBO niveau hebt gevolgd; - in het bezit bent van een rijbewijs B; - de ambitie hebt om door te groeien. Wij bieden je dan... - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; - goede scholingsmogelijkheden; - volop doorgroeikansen. De Jong's Autobedrijven Koningin Julianalaan 1 2224 EW Katwijk 071 - 402 85 54 Kennedylaan 118 2324 EZ Leiden 071 - 579 69 69 Arnoudstraat 22 2182 DZ Hillegom 0252 - 51 82 53 www dejongsautobedrijven.nl Dichterbij dan u denkt! A Mentor staat wereldwijd bekend als gerenommeerd producent en leverancier van medische produc ten. Het hoofdkantoor is gevestigd a Barbara, California [USA], De marketing- en verkooporgani satie Mentor Benelux, gevestigd in Leiden, omvat twee marketing units, te weten Plastische Chirurgie en Health Care. Op dit moment zijn wfj op zoek naar kandidaten voor de functie van: DE FUNCTIE: U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse werkzaamheden op de administratie. Tot uw voornaamste taken/verantwoor delijkheden behoren; debiteuren- en crediteurenbeheer, facturatie, liquidi- teitsbeheer. Als financieel administratief medewerker rapporteert u aan het hoofd van de afdeling. WIJ VRAGEN: Een enthousiaste medewerker op MB0- niveau met een aantal jaren werkervaring in een soort gelijke functie. Tevens is voor deze boeiende en veelzijdige functie een goede beheersing van de Nederlandse en de Engelse taal, alsmede bekendheid met geautomatiseerde administratiesystemen, bij voorkeur JDEdwards, noodzakelijk. WIJ BIEDEN: Een fulltime zelfstandige functie in een- klein, hecht team binnen een prettige en informele werksfeer. Naast een goed inkomen zorgen wij voor een up-to-date arbeidsvoorwaardenpakket en goede ontplooiingsmogelijkheden INTERESSE? Dan kunt u uw sollicitatiebrief met CV richten aan. Mentor Benelux B V t.a.v. Melanie Hund Postbus 56 2300 AB Leiden E-mail: mhund@Mentor-Benelux.nl Mocht u vragen hebben over de inhi van de functie, dan kunt u telefonist contact op nemen met de heer Sjaak Kliffen (tel. 071 524 99 16) \w ILBRINK< K E L VD. VLUGT Wilbrink v.d. Vlugt makelaars is een toonaangevend makelaarskantoor actief in de gehele regio Haarlem-Den Haag. Het lidmaatschap van de NVM, Garantiemakelaars en de Qualisgroep (een selecte groep makelaars actiefin het exclusieve segment) geeft garantie op een optimale dienstverlening. Binnen ons jonge, professionele team is er full-time plaats voor een Energieke en enthousiaste beëdigd/gecertificeerd makelaar o.z. DE FUNCTIE Als lid van een team ben je verantwoordelijk voor het zelfstandig verwerven van verkoopopdrachten en het realiseren van verkopen, aankopen en taxaties. Je bent ondernemend en enthousiast ingesteld en je bent een sterke, hartelijke persoonlijk heid. Actief, representatief en integer. HBO denkniveau met uitstekende communi catieve en commerciële vaardigheden. WIJ BIEDEN Een afwisselende uitdagende functie met een goede salariëring, betaalde studie, een auto van de zaak en een prettige werksfeer bij een kwalitatief sterke organisatie. GEÏNTERESSEERD? We zien graag je reactie tegemoet. Stuur je brief en curriculum vitae naar onderstaand adres t.a.v. de heer F.R. Wilbrink. Uiteraard worden reacties zeer vertrouwelijk behandeld. Hoogvliet B.V. is een supermarktketen met 42 moderne filialen in Zuid-Holland, Utrecht en Gelderland. Het Service- en Distributiecentrum bevindt zich in Alphen aan den Rijn. De organisatie telt zo'n 3.400 enthousiaste medewerkers met gevoel voor kwaliteit en service. Klantgerichtheid staat bij Hoogvliet voorop. Voor ons distributiecentrum. Eikenlaan 265 te Alphen aan den Rijn, zoeken wij: Functieomschrijving: De teamleider geeft leiding aan de medewerkers in het distributie centrum en vervult een spilfunctie binnen het gehele logistieke proces. Hij/zij is verantwoordelijk voor de operationele gang van zaken en tevens aan spreekpunt voor de medewerkers. Functie-eisen: MBO/HBO werk- en denkniveau; ervaring in het werken in een distributiecentrum; flexibele instelling; bereidheid om op wisselende tijden te werken; leidinggevende en communicatieve eigenschappen. Wij bieden: een uitdagende functie in een prettige werkomgeving; flexibele werktijden; ziekteverzuim bonus; winstdelingsregeling; de kans om jezelf te ontwikkelen. Interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met cv naar Hoogvliet B.V., t.a.v. de afdeling Werving/selectie DC, Postbus 434, 2400 AK, Alphen aan den Rijn. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met deze afdeling 0172-418320. U kunt ook rechtstreeks solliciteren op www.hoogvliet.com idc ÏSV 4uz adv ;rai ito: eek net laar lgSi sfo end nar Sle, en aar lerp uit t San Ueni irvo ïiddi opti Qua: erMi hall voll WWV et pe

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 14