erichten TER DUIN ®0 SUBAR FAMI SPEURDERS De Westerschelde Advertentieservice hdcmedTa Giro 800 800 Uw partner in mobiliteit k« Leidsch Dagblad VRIJDAG 24 DECEMBER 2OO4 901 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten^nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editie(s), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Mededeling aan adverteerders voor de familieberichtenpagina van maandag 27 december. I.v.m. 2' kerstdag verzoeken wij uw advertenties op te geven zondag 26 december vóór 15.00 uur. De gebruikelijke aanleveradressen zijn hiervoor be schikbaar. Voor informatie tel. 072 - 5196 699. Overleden Huilen doe je 's nachts'. Diep bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en altijd zorgzame moeder, schoon moeder, oma en overgrootoma Johanna Wilhelmina Catharina Onvlee Anna weduwe van Klaas van der Steen eerder weduwe van Anton Albertus Vreeken Leiden, 13 maart 1914 t Leiden, 21 december 2004 Moeder was een sterke vrouw die midden in het le ven stond en haar gezin altijd op de eerste plaats stelde. Ondanks de vele tegenslagen wist zij haar le ven altijd weer een positieve wending te geven. Zij heeft ons haar levenskunst meegegeven, daar zijn we haar dankbaar voor. Toon Vreeken t Harry, Jolanda en Xander llona, Johan, Joey en Max Nancy, Daniel, Yael en Noa Tiny en Gerrit van der Linden Monique, Theo, Robin, Suzanne en Brigitte Edwin, Esther, Lotte en Thijs Annie en Jaap Foks Joyce en Kiki Gerda Vreeken t Sarie en Hans Onderwater Klaas-Jan, Barbara, Tim en Isa Lenie en Bram de Roode Saskia, Rody, Randy en Ryan Wil, Els t en Yvon van der Steen Thomas en Sandy Leiden: Cees en Marthie van der Steen Albertina Agnessstraat 37 2316 EV Leiden Moeder is overgebracht naar Uitvaart Zorgcentrum Leiden, Lange Mare 69 te Leiden, alwaar geen be zoek. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 24 decem ber om 11.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouw- weg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze annonce als zodanig te beschouwen. Leiden: Leiderdorp: Ridderkerk: Leiden: Leiden: Leiden: Lieve Oma Leiden Je bent nu een sterretje We zullen elke dag naar je kijken en zwaaien Bedankt voor wat je ons hebt meegegeven. Liefs Joyce en Kiki Rust zacht lieve Omi Saskia en Rody Rust zacht Oma Stok Love you Randy en Ryan Dag lieve Oma Veel liefs Klaas-Jan en Barbara Dag lieve Oma Steen Dikke knuffel Je grote jongen Tim Je kleine prinses Isa Dag lieve Oma Bedankt voor alles wat je hebt gedaan Thomas en Sandy Het is tijd ik moet nu gaan ik zal geen afscheid nemen Kijk naar me uit in de regenbogen hoog in de lucht als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is kijk dan naar me uit en hou van me zoals ik van jullie gehouden heb Zoals zij was zo is zij gegaan, vriendelijk en zonder ophef. Zij was beschikbaar voor wie op haar reken de. Ans een vrouw om van te houden. Joanna Maria Luiten 47 jaar jong Willibrord en Sjaan Maroesja - Erik Sjoerd - Suzan Jessica Rutger Kees Marijke en Jan Marieke, Michiel, Kasper Helmi en Simon Ruud en Meike 22 december 2004 Correspondentieadres: Zuidbuurtseweg 9 2381 LB Zoeterwoude Ans is thuis opgebaard in haar eigen vertrouwde omgeving. U bent welkom op vrijdag en zaterdag van 14.00 tot 18.00 uur en zondag van 12.00 tot 15.00 uur. Afscheid nemen van Ans kunt u tijdens de Avondwake op zondag 26 december om 19.00 uur in de H. Laurentiuskerk, Dr. van Noortstraat 88 te Stompwijk. Gelegenheid tot condoleren alleen schriftelijk, voor en na de Avondwake en Eucharistieviering. De Eucharistieviering voor Ans wordt opgedragen op maandag 27 december om 10.30 uur in bovenge noemde kerk, waarna wij Ans zullen bijzetten in het familiegraf op de begraafplaats aldaar. Psalm 23 "De Heer is mijn Herder." Kwetsbaar geworden aan het eind van haar leven, hebben wij bedroefd afscheid genomen van onze zorgzame en optimistische moeder en lieve oma Lenie Kromhout-de Mooij weduwe van Johannes Kromhout 15 februari 1924 t 22 december 2004 Soest: Daan Kromhout Gerda Kromhout-de Leeuw Joost Linda Rijnsburg: Rinus Kromhout Mia Kromhout-Kapel Richard Mariëlle en Richard Eva Bennekom: Hans Kromhout Koos Kingma Ami Jannes Rijnsburg: Annette Braun-Kromhout Michael Braun Marloes en Rob Johan Marissa Oegstgeest, 22 december 2004 Huize Van Wijckerslooth Correspondentieadres: M. Kromhout Voorhouterweg 52, 2231 NG Rijnsburg Gelegenheid tot condoleren maandag 27 december van 19.30 tot 21.00 uur in de bovenzaal van de Immanuëlkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den dinsdag 28 december om 14.00 uur in de Maranathakerk aan de Burg. Hermansstraat te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de bovenzaal van de Immanuëlkerk. Na een lange moeilijke periode van gezondheid is uit onze familiekring weggenomen onze schoon zuster en tante Lenie de Mooij weduwe van Johannes Kromhout Uit aller naam: Familie Kromhout Rijnsburg, 22 december 2004 In Memoriam 26 december 2003 26 december 2004 Bertus Thiels De tijd gaat voorbij zonder jou. De dagen gaan over in jaren. We hebben miljoenen herinneringen en duizenden stille tranen. De pijn wordt minder scherp, het doet iets minder zeer. Het missen wordt niet minder, maar steeds een beetje meer. INTERNET: www.naardeoverkant.tk Na het 'Prentenboek van Leiderdorp' en het boek 'Op de Stoep van de Hoge Rijndijk' schreef Rita Pieterse-Zwetsloot in 2002 haar derde boek 'Naar de Overkant'. Dit unieke boekwerk voor alle leeftijden mag u niet missen. Het prachtig uitgevoerde boek van 500 pagina's en 1150 illustraties bevat een rijkdom aan materialen uit de oorlogsjaren 1940-'45, de Bevrijding en wat zich toen afspeelde in de samenleving van Leiderdorp en Zoeterwoude HR. Het is nu nog te koop voor 50,- bij Liethorps Boeckhuys, Hoogmadeseweg, Leiderdorp en bij Rita Pieterse-Zwetsloot, Rijnenburg 24, Leiderdorp, tel.nr. 071-5890483 AANKONDIGING iNGEVOLGE ART. 54 RV. Bij exploit van 21 (eenentwintig) december 2004 heb ik Jacobus Johannes Ruigrok belasting deurwaarder. kantoorhoudende te Leiden, Stationsplein 7, op verzoek van de ontvanger van de Belastingdienst Holland- Midden kantoor Leiden, Stationsplein 7, t.l.v. M. L. Maas, geb. 02-09-1954 laatste lijk woonachtig te Amsterdam, Jac. Catskade 31-2 thans ver trokken onbekend waarheen, betekend een dwangbevel aan het parket van dhr. /vrouwe offi cier van justitie te Den Haag, inzake verschuldigde succes sierecht betreffende de nala tenschap van L. G. Maas- Wielinga (overt te Leiden d.d. 21-07-2001). Afschriften hiervan zijn te ver krijgen bij mij belastingdeur waarder. De belastingdeurwaarder, van de belastingdienst Holland- Midden/kantoor Leiden J. J. Ruijgrok IN NOOD, NEDERLANDSE RODE Help de mensen in Irak! De hulporganisaties zijn in actie Help nu en geef www.giro800800.nl SHO Den Haag lvoorvogb^ —MM—BW Als we nu niets doen, raakt de kluut zijn thuis kwijt De Westerschelde: leefgebied van de kluut en vele andere kustvogels. Scheepvaart en industrie bedreigen dit unieke gebied. Daarom hebben de vogels u hard nodig! Draag bij aan het behoud van een vogelrijke Westerschelde. GIRO 65 65 00. Vogelbescherming NEDERLAND Telefoon 030-693 77 77 www.vogelbescherming.nl SUBARU 6 Sterren Dealer Service Verkoop Onderhoud Erkend schadeherstel Keyserswey 75 071 - 3620200 Noordwijk Industrieterrein 's-Graven Tel. 072-519 68 68 Fax 072-519 68 69 Speurders, Postbus 2, 1800 AA Alkm www.speurders.nl speurders@hdc.nl Met een rubrieksadvertentie in het Leidsch Dagblad i.c.m. Haarlems Dagblad en IJmuider Courant bereikt u ruim 273.000 lezi Felicitaties Mededelingen Websites Oproepen en reünies Verloren, vermist en gevonden Markten en braderieën Uitgaan Concertkaarten Kennismaking en relaties Relatiebureaus Relatielijnen Feesten en partijen Bruid en bruidegom Baby, peuter en kleuter Senioren Lichaamsverzorging Sport, spel en hobby Medische- en/of sportmassage Therapie en welzijn Natuurlijke/biologische producten Boeken Kunst en antiek Mode en kleding Muziek Verzamelingen Personeel gevraagd - Administratief - Commercieel - Horeca - Kappers - (Para-) medisch - Schoonmaak - Technisch - Bouw - Automatisering - Logistiek - Winkel - Divers - Vakantiewerk - Huishoudelijk (vraag en aanbod) Personeel aangeboden Oppas/au pair Bijverdiensten Cursussen en opleidingen Bedrijfs-onroerend goed Onroerend goed gevraagd Onroerend goed aangeboden Te huur gevraagd Te huur aangeboden Recreatie-onroerend goed Woonruimte gevraagd* Woonruimte aangeboden Woonarken Woningruil Verhuizingen en inboedels Woninginrichting en meubilair Huishoudelijke apparatuur Verzekeringen, hypotheken en geldzaken Rijscholen Auto's Bedrijfwagens Aanhangwagens Auto-onderdelen, Auto-accessoires en reparaties Motoren Fietsen, brommers, scooters Zaken en transacties Vraag en aanbod Machines en gereedschappen Onderhoud en reparaties Bouwmaterialen Land- en tuinbouw Tuinen- en tuinbenodigdhed Dieren- en dierenbenodigdheden Vakantie en recreatie Watersport Kamperen Caravans en campers Audio, tv en video Computers en software Foto en film Internet Telecommunicatie Automatisering Diversen Erotieklijnen Erotische sites Contactclubs Personeel diverse clubs Escortservice Massage Erotiek Rubrieken waar betaling vooi sing mogelijk van toepassing Tarieven voor bedrijven, ondernemers en instellingen Leidsch dagblad Millimetertarief per kolom per mm Logo/fototarief per kolom per mm Personeels per kolom per mm Personeels met logo/fototarief per kolom per mm ma.t/m vr. za. €0,90 €1,02 €1,01 €0,99 €1,10 €1,11 Internet Alle advertenties worden automatisch drie wel doorgeplaatst naar de sites van Haarlems Dagbli IJmuider Courant,Leidsch Dagblad. Zie de sites www.haarlemsdagblad.nl, www.leidschdagblad. www.ijmuidercourant.nl €1,15 €1,27 Voor de rubrieken erotieklijnen, contactclubs, escort service, massage, erotiek en erotische sites geldt een toeslag van 25% op het millimetertarief. Tegen een gunstig combinatietarief kunt u uw adver tentie plaatsen in de gehele oplage van de Hollandse Dagbladcombinatie. De edities van deze oplage zijn: Noordhollands Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, Leidsch Dagblad, De Gooi- Eemlander. U bereikt dan ca. 900.000 lezers. Tarieven voor particulieren Particulieren kunnen tegen een speciaal tarief plaatsen. Zie voor tarieven en voorwaarden de hokjesbon elders in uw dagblad. Brief onder nummer U kunt belangstellenden op uw advertentie laten reageren via uw dagblad door in uw advertentie de vermelding 'brief onder nummer' op te nemen. De bij ons binnengekomen reacties sturen we op dins dag en vrijdag aan u door. Hiervoor berekenen wij 5,- aan administratiekosten. Stuur uw reactie naar bovenstaand adres. Zet in de linkerbovenhoek van de envelop het in de advertentie genoemde nummer. Sluittijden Wij adviseren u uw advertenties ruim voor plaat r aan te leveren, zodat wij in staat zijn de juiste a 1 dacht aan uw opdracht te besteden. De telefoni r sluittijd is 2 dagen van tevoren vóór 17.00 uur, vi plaatsing van de volgende dag. Advertentieopdrachten voor de zaterdageditie c ri u donderdag vóór 17.00 uur bij ons aan te leven t. Voor de maandageditie vóór vrijdag 12.00 uur. hl;11 Bewijsnummers Bewijsnummers worden uitsluitend op aanvraag tegen betaling van 3,05 excl. BTW verzonden. Aansprakelijkheid Met betrekking tot de aansprakelijkheid zijn onL. advertentievoorwaarden van toepassing die wij verzoek kunnen toezenden. Bent u niet tevreden over uw geplaatste advert neemt u dan contact met ons op zodat wij zor< kunnen dragen voor een passende oplossing. Voorbehoud Wij behouden ons het recht voor advertentietel te wijzigen en opdrachten te weigeren. Zie de Regelen voor het Advertentiewezen 1990, gede neerd ter Griffie van de Arrondissementsrechtb en bij de Kamers van Koophandel in Nederland. Meer informatie Wilt u meer weten? Neemt u dan contact op mi onze medewerkers. Zij kunnen u adviseren en brochure toezenden met daarin o.a.het versprei gebied, de bereikcijfers en alle advertentie-mog heden. U kunt ook kijken op internet. speurders, id Vluchtelingen zijn blij met alles. Een tentzeil 5 Een jerrycan om water mee te halen 1,25). Een deken (€3,60). Het geluk van vluchtelingen is gemakkelijk te ge giro 999, Stichting Vluchteling, Den Haag. www.vluchtelini 1070 346894f Stadhouderslaaf 2517 HZ Den Hi 0 S T I C H T I I VLUCHTELII

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4