ro Op zoek naar een nieuwe baan? Projectleider m/v >n:071-3414909 jTD Vacaturekrant ->r randstad jij neemt graag initiatief begin dan hier is alleen geldig bij 1 iemmelen Sports RijlMEkE Fa w w jjjXl Vacaturekrant.nl Av meerbanenopvacaturekrant.nl Adverteren075-6813677 pag@hdc.n MUNSSEN UFTEN De Mijnssen Groep heeft een vooraanstaande positie opgebouwd op het gebied van installatie, onderhoud, modernisering en renovatie van elektrische en hydraulische personen- en goederenliften. Vanuit het kantoor in Emmeloord wordt de Nederlandse markt actief bewerkt. De organisatie is sterk in ontwikkeling en op de toekomst gericht. Mijnssen Liften werkt met een jong team van circa 120 werknemers, waarbij collegialiteit en een professionele instelling een belangrijke rol spelen. De groep maakt onderdeel uit van de Britse moedermaatschappij Pickerings Europe Ltd. Vanwege het voortdurende succes en de geplande expansie in de markt, openen we per 1 januari 2005 ons regionale verkoopkantoor in Leiden, waarvoor wij op zoek zijn naar een: COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST - LEIDEN M/V In deze functie zult u hoofdzakelijk de verkopers in de buitendienst ondersteunen. Uw verantwoordelijkheden en bevoegdheden omvatten de volgende werkzaamheden: Telefonische acquisitie Het verkrijgen van aanvragen die kunnen leiden tot offertes Het voorbereiden van offertes Het verwerken van de verkoopgegevens in het verkoopinformatiesysteem. Receptiewerkzaamheden voor zover nodig. In deze funktie rapporteert u rechtstreeks aan de Business development manager. Het profiel: De geschikte kandidaat heeft een commerciële opleiding genoten op minimaal MBO+ Voorts dient hij of zij over de volgende kwaliteiten te beschikken: werkt zelfstandig commercieel gedreven pro-aktieve instelling communicatief ingesteld representatief - flexibel accuraat beheerst de Engelse taal in woord en schrift. Ons aanbod: Wij bieden je een zelfstandige baan in een jong team bij een vooraanstaand groeiend bedrijf met goede toekomstperspectieven. Je kunt rekenen op een prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor deze functie dan verzoeken wij u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie te reageren. U kunt uw sollicitatiebrief met uw CV sturen naar: Mijnssen Liften b.v., t.a.v. de heer A. J. Pannen, Postbus 23, 8300 AA Emmeloord. Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met dhr. A. J. Pannen, telefoonnummer 0527 - 613458. hoogst persoonlijk Wendy Entzinger 071 524 95 08 Schuttersveld 9 Leiden secretaresse m/Woor een kleine branchegerichte organi satie zijn wij op zoek naar een secretaresse voor ongeveer 24 uur per week, verdeeld over 5 ochtenden. Het betreft een vacature met uitzicht op vast dienstverband. Belangrijke taken zijn correspondentie en organiseren van evenementen. Naast de secretariële werkzaamheden ben je ook aanspreekpunt voor de organisatie. Wij zoeken iemand met een mbo- opleiding en relevante werkervaring. Bovendien is het en grote pre als je affiniteit met (klassieke) muziek hebt. Beschik je daarnaast over organisatietalent, uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden en ben je sociaal vaardig? Neem dan contact met ons op. Wij zoeken een kandidaat uit de directe omgeving van Voorschoten. kijk voor meer banen op www.randstad.nl t&lV RRHB - je bent verantwoordelijk voor het zelf standig regelen van verschillende werken op het technische, financiële en administratieve vlak en regelt zelf standig de inkoop op het gebied van onderaannemers, materiaal en materieel; -je houdt toezicht op de correcte uitvoe ring van de werkzaamheden, middels werkbezoeken en afsprakencoördinatie (zoals planning, werkvergadering, enz). Wij vragen: - MTS/ HTS Bouwkunde og. met bij voorkeur enkele jaren werkervaring in soortgelijke functie; - je beheerst de meest voorkomende soft ware pakketten zoals Office en Ibis-Trad en beschikt over de volgende karakter eigenschappen; stressbestendig, punctueel, team-player, deskundig, efficiënt, helikopterview en je bent bovenal een echte bouwer! - je bent tussen de 25 jaar en 45 jaar oud. Wij bieden: - Een goed salaris (afhankelijk van niveau en leeftijd); - goede secundaire arbeids voorwaarden; - een auto van de zaak; - een zeer prettige en prestatie gerichte werksfeer; - mogelijkheden tot bijscholing en/of aanvullende cursussen. Je kunt schriftelijk solliciteren op deze functie door je sollicitatie brief en CV te sturen naar Jobo De Bouwers t.a.v. Bas van Dijk. ADRES I Adiniiaalsweg 4 -2315 SC Leiden Tel. (071) 522 72 25 fax (071) 521 96 21 www.jobodebouwers.ni aangesloten bij: Acquisitie naar aanleiding van deze vacature door detachering- erdof uitzendbureaus wordt niet gewaardeerd. H Vacaturekrant.nl Wij zoeken per direct een (fulltime) Jobo De Bouwers is een allround bouwonderneming met de regio Leiden als werkterrein. Ons bedrijf biedt totaal oplossingen in bouwen en verbouwen. Tot onze activiteiten behoren woning bouw, utiliteitsbouw, verbouw, onder houd. renovatie en restauratie In toenemende maté manifesteert Jobo ,De Bouwers zich, mede dankzij een grote kennis van de regionale markt, succesvol als initiatiefnemer en ont wikkelaar van bouwprojecten. Deze worden (al dan niet in samenwerking met derden) ontwikkeld, gefinancierd en gerealiseerd. Jobo De Bouwers ts reeds 30 jaar gevestigd In Leiden en heeft ruim 40 medewerkers in vaste dienst, Wij opereren zelfstandig vanuit een uit stekend geoutilleerd bedrijfsbureau en beschikken over een. eigen machinale werkplaats, magazijn en garage. Tevens bedienen wij onze opdrachtgevers met twintig bestelbussen ingericht als mobiele werkplaais. De functie: Je bent als projectleider verant woordelijk voor acquisitie en het volledige uitvoeringsproces die je uitvoert in nauw overleg met klanten, architecten, timmerlieden en onder aannemers. Je werkt samen met een jong en enthousiast kader en kan beschikken over administratieve bijstand van de binnendienst en over een uitgebreid softwarepakket. -Je calculeert én offreert de bouw kundige werkzaamheden; -staat in voor de planning, organisatie en coördinatie van de timmerlieden en onderaannemers die je rechtstreeks aanstuurt; - voert de nacalculatie uit van de betrok ken onderaannemers en leveranciers naar prestatie en waarde; - je ben.t de centrale gesprekspartner naar de opdrachtgevers en uitvoerende partijen toe, hebt leidinggevende capa citeiten en stuurt zelfstandig de uitvoe ring aan;

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 38