Laat kinderen spelen WAT DOE JIJ TEGEN AGRESSIE EN GEWELD Advertentieservice hdcmedTa Sjaak www.zinloosgeweld.nl Giro 37071 F A M I 1.1 EjRi erichten Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichtenc nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 16.30 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Bedroefd geven wij kennis dat is overleden Henk Buis Echtgenoot van Gerda van Dorrestein Eerder weduwnaar van Truus Vlasveld Vader en lieve opa van: Nadja en Michel Mick, Ferry Hendrik-Jan en Jannette Minouk, Rosan en Samme Ik voel dat liefde groter is dan leven en uitstijgt boven plaats en tijd. Soms zie ik in haar ogen even 'n glimlach van de eeuwigheid. Toon Hermans Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat onverwacht uit ons midden is weggenomen onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Sara Zee-Groenendijk weduwe van H.J. Zee 25 november 1930 Leiden 15 november 2004 Leiden: Jan en Marian Richard en Angeliqué Leidschendam: Henny en Gloria Claire Jesse Phoebe Voorschoten: Sandy en Erwin Junior Maxime Den Haag: Joyce van Oostrom Soede Correspondentieadres: Jan Zee Apollolaan 598 2324 CJ Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 21 november van 15.30 tot 16.15 uur in Uit vaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 23 november om 11.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Het is volbracht Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van Isaac Selier 17 mei ip26 f 13 november 2004 voorhout LeentjeSclier-Van loef NooRDwijK Rietje IVijnands-Van loef Aad Wijnands en verdere familie De begrafenis hee/t in stilte plaatsgevonden. De crematieplechtigheid van Johanna Catharina de Vogel- Regeer zal plaatsvinden op dinsdag 23 november om 12.00 uur in het crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarbij u wordt uitgenodigd. Veel te vroeg hebben wij, na een kortstondig ziek bed, afscheid moeten nemen van onze lieve mam en oma Olga Imelda Johanna Maria van Diggele-Bouwman Geboren: Overleden: 14 september 1932 17 november 2004 Harold Carlo, Joy Miranda en Jürgen Jenni, Jan Enrico en Ida Cok en Jolanda Jill, Bob, Loïs Irene en Huib Olga Tweety «£S> Essen rode 17 2317 CD Leiden Mam is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek De afscheidsplechtigheid wordt gehouden op dins dag 23 november om 14.00 uur in de kapel van de R.K. begraafplaats Zijlpoort, Haven 64 te Leiden. Aansluitend zullen wij haar bijzetten in het familie graf. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve, vrolijke, altijd belangstellende vriendin: MARIJKE JUMELET Zwemmen, uitgaan, lunchen, kleien, lachen, nooit meer samen. Nel en José Heden is in de gezegende leeftijd van 92 jaar zacht en kalm ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Geertruida den Hollander-Snoeker Truus weduwe van P. S. G. den Hollander partner van P. C. de Haas t 6 maart 1912 +18 november 2004 fóncras en Bep Truus en Gerrit Jan en Suze Australië: Edy en Paul Joop en Margriet Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Prinsenstraat 80 2316 HP Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 22 november van 19.30 tot 20.15 uur in Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De afscheidsplechtigheid vindt plaats op dinsdag 23 november om 13.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij zijn verdrietig, maar hebben er vrede mee, dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorg zame vader en opa Eitje de Grave op de leeftijd van 87 jaar. A. G. de Grave-van Beelen Anneke Jasmijn Dirk Joosje José en Simon Dirk, Simon, Job, Roos 18 november 2004 Jan van Brakelstraat 30 2224 RL Katwijk Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 22 november van 19.00-20.00 uur in het rouw- centrum, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 23 november om 11.00 uur in de zaal van de Ichthuskerk, Nachtegaal laan 7 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 12.00 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Ichthuskerk. Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou- Heden ga ik in Uw huis vertoeven. Lucas 19, vers 15 Na alle fijne jaren die wij met hem mochten bele ven, hebben wij afscheid genomen van mijn innig geliefde man en onze onvergetelijke vader en opa Cornells Kloos 12 oktober 1927 18 november 2004 M. D. Kloos-Broekhuizen Maljard en Adrie Jaap en Alinde Cees en Margriet Riek en Trudy Kleinkinderen en achterkleinkind Beyaert 27 2202 PT Noordwijk De dienst van Woord en Gebed, waarin Ds. H. Bakker zal voorgaan, zal plaatsvinden in de Hervormde kerk aan de Voorstraat te Noordwijk- Binnen op 23 november om 11.00 uur, waarna we hem begeleiden naar de Algemene Begraafplaats aan de Oude Zeeweg. In plaats van bloemen liever een gift in de bus in de kerk voor de kankerbestrijding. In zijn slaap is rustig en kalm overleden onze lieve bijzondere man, vader, schoonvader en opa Huub van der Reijden in de leeftijd van 80 jaar. Corrie van der Reijden- van den Berg Eric en Josje Niels Babette Ingrid en Edwin Jasper en Mary Bieke Tycho en Angela Dasha Janinka 19 november 2004 Almondeweg 2 2343 AA Oegstgeest Huub is thuis opgebaard, alwaar geen bezoek. De samenkomst zal worden gehouden op dinsdag 23 november om 14.00 uur in 't Groene Kerkje, Haarlemmerstraatweg 3 te Oegstgeest, waarna aansluitend de bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het naast de kerk gelegen Willibrords Erf. Moedig heel haar leven Niet gespaard gebleven Sterk is het lijden doorstaan Rustig is zij heengegaan Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg die zij ons gegeven heeft is, op 73-jarige leeftijd, na een langdurig gedragen lijden, rustig van ons heenge gaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Josephina Neuteboom-Paauw weduwe van Petrus Johannes Neuteboom 119 november 2004 Voorschoten: Jan en Lenie Bart Joost *11 maart 1931 Leiderdorp: José en Laurens Laurens en Loekie Peter en Danny Marieke en Niels Scheepswerf 42 te Leiden Correspondentieadres: J. Neuteboom Bestevaar 20 2253 XX Voorschoten Moeder is thuis. U kunt daar afscheid van haar nemen op dinsdag 23 november van 19.00 tot 19.45 uur. De Uitvaartmis zal worden opgedragen op woens dag 24 november om 11.00 uur in de parochiekerk van OLV Hemelvaart en St. Joseph, Herensingel 3 te Leiden, waarna wij haar zullen begeleiden naar begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden, voor de bijzetting in het familiegraf. Na de bijzetting is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Lieve Oma Neuteboom We zullen je missen Bart Joost Laurens en Loekie Peter en Danny Marieke en Niels In Memoriam Voor altijd dichtbij ons 20 november 2002 20 november 2004 Anneke Prangers Soms is het beter iets moois te verliezen, dan het nooit te hebben gehad. Dankbetuiging Uw medeleven en de vele blijken van belar zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij ontv ben na het overlijden van onze lieve, zorgzam schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Mina Sira-Megchelse hebben ons heel goed gedaan. Onze welgemeende dank daarvoor. Kinderen, klein- en achterklein Ingrid en Erik Leiderdorp, november 2004 GELOOFT U DAT HET WEL LOSLOOPT MET ZWERFJONGEREN? Het aantal dak- en thuislozen is in vijf jaar verdubbeld. Onder hen steeds meer vrouwen, kinderen en jongeren. Wij geloven dat dit anders moet WIJ GELOVEN www.legerdesheils.nl Wij betuigen familie, vrienden en kennis oprechte dank voor het medeleven en de bel; tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn onze lieve vader en opa Nico Hogenboom De grote belangstelling, alle lieve woorden, kaarten en telefoontjes zijn een grote steun in hf ken van het verlies. Riet Hogenboom-van der Mi kinderen en kleinkinderen Poldertocht Leiderdorp Zo talrijk waren de bewijzen van deelm betoond na het overlijden van onze innig (klein)zoon en broer agd Laurens-Jan Baks dat het ons niet mogelijk is u allen hiervoor p uwj te bedanken. Langs deze weg willen wij eenieder, die van hi q, ming blijk gaven, hetzij door het zenden van ,naj brieven, persoonlijk bezoek of door aanwezig jjeii de crematie, hartelijk dank zeggen. U kunt er van overtuigd zijn dat uw sympath iter grote troost is in deze moeilijke tijd. Namens de familie: Marco en Tineke Baks-Boer Harold Harriët en Hans Oegstgeest, november 2004 de: zich elfsi Als kinderen samen spelen leren ze samenleven. Denk samen met uw kinderen na over waar en hoe zij kunnen spelen. Vraag het gratis SpelenSpel aan bij Jantje Beton!

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4