Druk en soms wat tegendraads GESLAAGD Vlaaien voor geslaagde Visser 't Hooft Lyceum, Leiden LOCATIE ZUID-WEST Vmbo Consumptief-breed BL: Samir Achahbar, Wadih Achahbar, Souad Chabab, Ferry Flaman, Monique van Houten, Jessica Huschka, Jeannie Mourillon, Pim van Noort, Erica Quinland, Joanna van Rooijen, Selwyn van Seggelen, Patty de Veld, Bas van der Voort. Consumptief-breed GL: Tim van den Berg, Leona de Geus, Saskia Heems kerk, Sharissa Mink, Michelle Wens- veen, Tamara van der Wyngaard. Consumptief-breed KL: Sissi van Delft, RaTssa van Egmond, Chris van der Geest, Marion van der Ham, Amanda Janssen, Sandy Kozman, Wouter de Ru, Brian Vo- sters, Kim Wassink. Bouw-breed BL: Rowan Dool, Ali Kaya, Mark van der Wiel, Richard Groenendijk, Casper Knook, Joost Neuteboom, Danny Pape, Robin Pouwel, Michael Pracht, Mark Schilthuizen, Virginia Selier, Renè Straver, Michael van Tongeren, Rik van der Voort, Mike van Weeren. Stedelijk Gymnasium, Leiden Liesbeth Aarts, Stefan van den Akker, Pieter Akkerman, Yuen San Au, Yuen Sheng Au, Thomas Beekman, Coco van Beveren, Katrien Bijnsdorp, Ingrid Bir- ker, Willem Bodde, Kyra de Boer, Guido Bongers, Marti Borkent, Sina'Bosman, Michiel Brandt, Joep van den Broek D'O- brerian, Sanne Broekhof, Niels Christi- aans, Eduard Cousin, Lianne Cremers, Diren Demirdas, Dominique Derogee, Er ik Derwort, Caroline Deul, Gijs van Die pen, Wendy van Dijk, Kirsten van Dijk, Youri van Dijk, Tristan Duchenne, Luuk Duijridam, Jeroen van Eenennaam, Jael Eikerbout, Elise Elliott. Laurent Estour- gie, Lucas Falke, Willem Falkenburg, Jo- ny Ferket, Ilse Geijsel, Jessica de Gier, Michael de Graaf, Julie de Graaf, Annika Greup, Fabian Handschin, Judith Hane- maayer, Thijs van Harten, Joyce van Heeswijk, Alyssa Hendriks, Michelle Herfst, Nine Hinrichs, Emma Hoekman, Myrthe Hoorn, Olivier Houppermans, Di- mitry Huffnagel, Marieke Huijskens, Thijs Hulshof, Ivo van Hume, Thomas Janmaat, Saskia Jol, Christel de Jong, Jessica Kallenberg, Marise Kasteleyn, Deborah Keller, Dorian Kerklaan, Mirte van Keulen, Douwe Kiela, Heieen Kiela, Frank van der Klaauw, Lysanne Klatt, Jelte Kloosterman, Bas Kokshoom, Hilde Kooistra, Nigel Kooreman, Danielle Ko per, Mark van Koperen, Rutger Kraal, Jacqueline van Kruistum, Tim Ladrak, Edwin van Leeuwen, Charlotte Lieth, Gert-Jan Lindeboom, Dominique Lyczak, Jaap Maarleveld, Joppe Maat, Carla Mar- res, Ward Masclee, Erik van Mastrigt, Jaap van der Meer, Ronald Meijer, Teus Mejan, Caroliene Mellema, Ernest Misti- aen, Liselotte Neuteboom, Esther Nies- sen, Mei-lng Nieuwland, Prescillia van Noort, Mette Offerhaus, Roukayya Ou- eslati, Timo Ouwerkerk, Wouter Pierrot, Sjoerd Pijpers, Sophie Plak, Merel van Poelje, Laura Polet, Isaac Pouw, Sarah Punselie, Sarah-Heleen Reuvers, Xander van Riessen, Stephanie Rigters, Sebasti- aan Rijksen, Suzanne van Rijn, Job Sar- neel, Lenneke van Schaik, Reinier van Scherpenzeel, Eliane Scholtens, Bente Schöttelndreier, Jan-Jaap Schraverus, Rolf Sikkema, Cynthia van Slee, Laurens Smit, Kirsten Sneller, Danny Spieren burg, Koosje Spitz, Niels van Splunter, Annabella Steenlage, Wouter Stikvoort, Hedwig Stoffer, Pepijn van Straelen, Ha- gar Ter Kuile, Janneke Tijmensen, Irene Tomson, Lies Uljee, Arthur Veger. Lieke ten Velde, Marijn Verhoef, Remco Ver meulen, Felipe Vivolo, Merel Völkers, Jasper de Vries, Tjarco de Vries, Nicky van Vulpen, Kim Wagenaar, Lidewij War- ris, Pascal Weijers, Bo van Westerop, Lu- kas van de Wetering, Lucas Wiersma, Reza Wiguna, Hans van Wijk, Sophie Willems, Bob van Winden, Wies van Winsen, ralph de Wit, Wouter Wolfslag, Margo Ytsma, Tim Zierfuss. Vrije Scholengem. Rudolf Steiner, Leiden Havo: Anika van Evelingen, Marlous Foc- ke, Maurits Geelkerken, Tim Helming, Anna van der Horst, Sanne Joosen, Nic ky Klein, Brenda Okkerman, Marijn Ok- kerman. Haarlemmermeer lyceum, Hoofddorp Vmbo-TL: Daphne van Aalst, Hassan Amghar, Alex Arends, Denice van Beijn- um, Mike van den Berg, Patrick Borst, Silvana Coppola, Mohamed El-ldrissi, Mohammed Fennich, Marco Gerekink, Alvin de Groot, Yousri Hassbo, Stepha nie Hees, Tatjana van der Heijden, Nick Jorritsma, Sade Keizer, Jeffrey van Ko ningsveld, Raymond de Leeuw, Nick Louman, Thierry de la Mar, Joey Patrick, Kyra Pekelaer, Erwin van Rijn, Farahnaz Rodjan, Mylène Rooze, Michael Sieben- heller, Ilse Snijder, Sabine Specht, Jan- Peter Steetskamp, Sebastiaan Swertz, Ivar Vinkenborg, Linda Vlaanderen, Mei vin de Wijs. Havo: Musarrat Ahmed, Michal Arain, Amber Bartram, David ten Berge. Idonea van Bergen, Ilse de Boer, Martijn de Bok, Renée Brouwer, Ingrid Brüll, Olaf Burger, Naomi Citroen, Brenda van Dijk, Quint Douglas, Paulien de Groot, Joost van der Heijden, Kim Houet, Amber Ja gers, Lotte Jansen. Harry de Jong, Bian- ca Jongkind, Niels Jonker, Mark Kerk hof, Raynel Koole, Slaven Kraljevic, Ro gier Kreek, Charlotte van der Laag, Love ly Lapuz, Tim van Lieshout, Femke Maarse, Coen van den Merkenhof, Tim de Mooy, Misha van der Niet, Carlos Opoku, Benjamin Osei, Nils Penne- kamp, Phuong Phan, Marcel Pool, Soroush Setodeh Haghighi, Mark Smit, Vincent Smit, Evory Sno, Rehana Soebd- han, Rashid Soebdhan, Kevin Thomas sen, Ellen Vodegel, Nick Waasdorp. Vwo: Yasmeen Ahmed, Michael Baas. Marion Blom, Carlijn Hoogvliet, Britt Huijpen, KaTsin Li, Amber Lokken, De- nise Magendans, Bianca van Rijn, Clau dia Smit, Anita Troost, Ellen Vogel, Lara Warmelink. Bouw-breed KL: Kevin van Egmond, Maarten Feenstra, Marvin Sloos, Justin Schlagwein. Metalektro BL: Temur Aktas, Hoessein Amghar, Mitch Bavelaar, Maarten Berg man, Fettah Boukhrissa, Dennis Klein, Geke Kool, Vincent Kuijper, Patrick van Leest, Milano Misiedjan, Davy van J*ut- ten, Robin Roman, Kevin Romeyn, Ferry Starrenburg, Christian van Tent, Ferdi nand Verhoeff, Jeröme Zonneveld. Metalektro KL: Cor van Benten, Matthijs van Egmond, Rob Kuipers, Youssef Maayad, Rik Nagtegaal, Ben van Rossen, Hans Vader, Mathijs Willersen, Walter Zuidijk. Theoretische Leerweg: Martin Bavelaar, Stephan de Haas, Willem van der Krogt, Jorn Schilperoord, Tim Siera, Roland Slegtenhorst, Bernard Suuna. Zorg en Welzijn-breed BL: Sonnur Alver, Evelien van den Berg, Esmé Blomsma, Debbie de Boer, Rowena Brans, Melanie Brederode, Suzanne Brederode, Tülay Gezifi, Joyce Heetwinke, Suzanne Hop pers, Kim ten Hove, Hanife Karatas, Eve line van der Krogt, Kim Kruis, Rahila Martijn, Renate Riem, Shelley Rijsber- gen, Mandy Roodakker, Mandy Smit, Desireé Snelderwaard, Nicole van der Voet, Michelle van Willigen, Samantha Zandvliet. Zorg en Welzijn-breed GL: Saskia Bron, Dominique van Loon, Francis Nievaart, Joyce van der Reijden, Melissa Streeder. Zorg en Welzijn-breed KL: Chantal God- dijn, Kim Hamaker, Liza Harteveld, Ani ta Hulsbos, Saskia Karremans, Lisa Kroesemeijer, Patricia van der Krogt, Wendy Lommers, Melissa Nagtegaal, Lindsay Vaassen, Marjon van der Valk, Marcel la Wensveen, Peu Yee Yiu, Sonja van Zijl. LOCATIE KAGERSTRAAT Vmbo: Roosmarijn van Beelen, Hans van der Kraan, Ali Akbinar, Nina van Amster dam, Abdoullah Azzahid, Michelle Ba velaar, Torben Bisschop, Michael Hep- pener, Xolali Joval, Kilian van Kralingen, Maarten Kranenburg, Dominique Tabe- ling, Sandy Verlinden, Desirée van Vliet, Tjitske Weizenbach, Meivin Zweistra, Semra Güldali, Richard Beun, Rianne Gerrits, Irin Jacques, Barthold Mackay, Stephanie Mercer, Gino Opdam, Derek Oplaat, Simone van Rossum, Sabine Zuidhoek, Jordi van Velzen, Joost van Wezenbeek, Tjerk Muller, Vincent Rhijnsburger, Ben de Vries, Mieke van der Wagt, Bob Westendorp, Tom Wes tendorp, Corinda Verkaik, Kevin de Gruijter, Lukas Spelier Havo: Lizzy van Goozen, Mark van Goozen, Maaike Grovenstein, Ciska Bos, Jan-Willem van Duyvenvoorde, Niels van Egmond, Antoon Gouw, Marja Haasnoot, William Koelewijn, Jan Minnee, William Ouwehand, Myrte van der Plas, Jos Aker boom, Karolien van Ark, Ton Bezemer, Casper Bookholt, Roland Brouwer, Kizzy Chin A Foeng, Robert Escudero Lamboo, Deborah Geerlof, David van Haasterer>, Lisanne Hendriks, Frederike van Heuve len, lona Hobosjan, David van Houten, Leonie Kolenbrander, Harriët Koorn, Se bastiaan Kruijf, Zeynep Kus, Sevada Me- liksetian, Ruben van Merweland, Ellen Pronk, Nicholas Touw, Maurice van der Vliet, André Voordouw, Priscilla de Vos, Sergio Vrede, Larissa van der Zeeuw, Si mon Bakker, Ilse Barkmeijer, Dragana Bjelanovic, Jordy Braat, Regina Bruins, Sebastiaan Centen, Bernard van Dijk, Ykevan Dok, Evelien Dubbeldeman, Shirien Duin, Laura van Ginkel, Kim Ha genaars, Alex de Jong, Stefanie de Jong, Sander Kuijt, Frank Lenselink, Meike Martijn, Nicky van Mierlo, Matthieu Moerman, Tessa Munneke, Sharen van Oosten, Larissa Ruijs, Bart de Ruijter, Josephine Slof, Tim Soesbergen, Tim van der Voort, Eduard Bezemer, Rosanne Ferrari, Coen Greidanus, Malou Hof- mann, Sohal Ismail, Rick van der Kraan, Faye van der Kroft, Thomas Kuijper, Al- bert Lanslots, Chris van Rossum, Serge Schoenmakers, Maartje Sypkens, Anne van Velzen, Arnaud van Zandwijk, Rob de Haas, Bart van der Hulst, Evi Rem merswaal, Suzanne van der Meer, Tim Beekhuis, Ramon van Delft, Mariet van Duijn, Arjen de Haas, Willem Haasbroek, Bas Heemskerk, Stefan Hus, Jessica van Iterson, Tom de Jong, Linda de Kluijver, Cynthia Kralt, Gerben Kralt, Kim Krom hout, Annika van der Luit, Annemarie de Mooij, Marianne de Mooij, Laurens Por- schen, Gerald Ravensbergen, Kitty Satu- malay, Linda Satumalay, Johanna Scho- neveld, Stefanie van der Sman, Dick Star, Miranda Vianen, Peter de Vries, Ri anne Goes, Karina Heemskerk, Daan Jansen, Stefan van Zeil, Dave Zoete melk, Mariska van Dijk, Lieke Loos, Den nis Paagman, Sanneke Reehoorn, Sylke Muller, Roeland Westmaas, Jill Wilmot, Marjon van der Vegte, Jan-Willem Haas noot, Anne Kerpershoek, Yolentha Sloot weg, Christiaan Hofman, Bart-Jan Luijk, Marloes Schipaanboord, Folkert Brok king, Cindy Berk, Marcella Deckers, Joni van Schie. Vwo: Glenn van Rijn, Chris van der Star, Kristiaan Brussee, Leendert van Duijn, Esther Hoogerdijk, Marieke Varkevisser, Roland Biemond, Khadija Ait El Houssi, Iris van den Berg, Brian Bingen, Claire Boender, Marieke van Bovene, Ben Dik- kes, Pieter Dool, Bouk van Geloven, Ter ry Guijt, Evelien van der Haagen, Hugo Heitmeijer, Jouke Hulzenga, Ali Lahdidi- oui, Anush Martirossian, Rahiela Mura- din, Heieen Paagman, Marieke van der Plaat, Casper van Tilburg, André van der Tuijn, Marijke Valstar, Marieke vanVeg- ten, Jos Wiersma, Sjoerd Ydema, Carlijn Bergshoeff, Lisette Broek, Michiel Glas beek, Jessica van Harten, Marleen Ho- gendoorn, Jordi Jansen, Dennis Keijzer, Desiree Krouwel, Steven van der Laan, Maaike Labots, Robin de Lange, Inge Liem, Niels Los, Robin Luining, Jolanda Vesseur, Leon van Vliet, Tim de Vries, Kevin Beeftink, Eibertjan van Blitters- wijk, Joost Bordonis, Alexander Chatza- kis, Marieke Hellinga, Mark Heukens- feldt Jansen, Gerhard Jansen, Na Rae de Jong, Bianca Noom, Jeannine Rijsdijk, DE MIDDELBARE SCHOOLTIJD VAN: IDOL MEIKE HURTS Naam: Meike Hurts (23) Middelbare schoolopleiding: mavo en havo op het Leidse Agnes College, tegenwoordig Bonaventura Col lege. Laatste deelcertificaten voor havo gehaald op het Boerhaave (volwassenonderwijs). Diploma: Wiskunde a: 6, economie: 6, tekenen: 7, ne- derlands: 7, muziek: 8, engels: 8. Tegenwoordig: Pabo-student, Idols-ster en zangeres. Met mavo en twee keer havo-examen heb je veel eindexamenervaring opgedaan, „Nou inderdaad. Ik heb in totaal zeven jaar over mijn middelbare schoolopleiding gedaan. Was pas in 2000 klaar. Leren interesseerde me namelijk niets. Ik kwam op het Agnes binnen met vwo-advies. Kwam via 3 havo uiteindelijk terecht in de vierde van de mavo. Ben na dat eindexamen doorgestroomd naar de havo en daar zakte ik op één vak. De rest van het havo-diploma heb ik toen aan het Boerhaave in deel certificaten gehaald. Ondertussen werkte ik overdag in kledingzaak Iff Co en cafe De Bruine Boon." Hoe kijk je op die eindexamens terug? „De mavo was een eitje. Daarvoor hoefde ik niets te doen. Voor sommige havo-examens leerde ik wel en dan was ik best wel zenuwachtig. Voor-de vakken waar ik niet voor leerde was ik niet nerveus, want dan was een eventuele slechte afloop gewoon mijn eigen schuld. Maar zo gauw ik ging leren vond ik het een stuk enger worden." Wat voor herinneringen heb je aan je middelbare school? „Goede! Laatst was de Agnes-reünie en toen liep ik weer eens door die gangen en dat gaf me zo'n goed gevoel. Kreeg een beetje heimwee. Ik realiseerde me ineens heel sterk dat die tijd echt over is en dat het nooit meer zo relaxt zal worden als dat het toen was. Destijds ervoer je dat niet zo. Vond je het helemaal niet relaxt. Maar hoe ouder je wordt, hoe meer druk, weet ik nu. Leren interesseerde me op de middelbare school niets, maar ik ging graag naar school vanwege de so ciale contacten. Had veel vrienden en vriendinnen en vond de omgang met hen veel belangrijker dan de lessen. Later op de pabo is die interesse voor leren er wel gekomen. Ik vond de lesstof daar zo interessant dat ik gelijk hartstikke fanatiek werd." Wat voor soort leerling was je? „Niet echt geïnteresseerd in de lessen dus. Ik was wel nadrukkelijk aanwezig. Druk en soms wat tegen draads. Maar niet echt vervelend, denk ik. Ik heb het maar een of twee keer echt aan de stok gehad met een docent." Wist je in die tijd al dat je zangeres wilde worden? „Ja, zingen en acteren, dat wil ik al mijn hele leven. De pabo wil ik wel afinaken hoor. Want ik vind het een heel leuke opleiding en juf is een heel leuk vak, maar nu geef ik het zingen, dansen en acteren voor rang. Die kans moet ik nu grijpen. De pabo is er over een paar jaar ook nog. Ik ben nu bezig in een mei dengroep. Daar ben ik voor gevraagd. Dit najaar worden we waarschijnlijk gelanceerd. Heel span nend allemaal." Heeft je school bijgedragen aan je muzikale ont wikkeling? „Jazeker. Ik deed mee aan elke culturele school avond. Vond het geweldig op het podium. Ook kon den we op het Agnes muziek kiezen als eindexamen vak en dat is altijd mijn lievelingsvak geweest. Onze docente, Tessa Kruis, heeft ons ook enorm gestimu leerd om door te gaan in de muziek. Ze heeft ons veel zelfvertrouwen gegeven en was erg met ons be gaan. Een van de meiden met wie ik op school in een close harmony-groepje zat, is onlangs cum laude af gestudeerd aan het conservatorium." Tekst: Marijn Kramp Foto: Hielco Kuipers Haemstede-Barger, Heemstede Vmbo: Joy van der Aar, Rukshana Ab- doel, Yvonne Apswoude, Tineke van Bakel, Anne-Marie Bakker, Donny Bak ker, Arthur van Beek, Pim van den Berg, Maurice van Berkum, Bart Bijnen, Rian ne Blom, Lisette de Boer, Bernard Bon- nema, Esther Boot, Walter Breman, Max Brugman, Michelle de Bruijn, Danny Buis, Saskia Bulters, Mitchell Cam- phens, Liesan Christjans, Maylan Chung, Simon Claassen, Niels Crabbendam, Sa- brina Credoe, Malika Dekker, Nikita Doornbosch, Jeffrey Dorissen, Cynthia de Droog, Stefan Elzinga, Elif Erhotamis, Roman Feije, Rianne van Geldorp, Yuri van Giffen. Rachid H'Bouk, Fleur van Haaster, Nick Habraken, Mark van Har- lingen, Stephan van Hattum, Onno Heems, Jerry Hermans, Leroy Heszier, Menno Hoek, Jurre Hoogervorst, Daen Hopman, Samantha Hurkmans, Kristin IJsselstein, Femke Jacobs, Janneke Jan sen, Rick Jansen, Katie Jaques, Ijaz Ka- lika, Samantha Koster, Meike Kriek, Em my Kruijthof, Ferdi Lammerse, Sarah Lednor, Koos van Leeuwen, Nick Lefe- ber, Jennifer Lefferts, Rebecca Levens, Ming Yan Li, Danny Lommerse, Dave Lo- wies, Rinse Marbus, Benjamin van der Meer, Dennis Meiman, Stein Metten, Mi ke van der Meulen, Bob Paardekooper, Danielle Picavet, Jorrit Plessius, Benja min van der Pol, Mariska Renooij, Wou ter Rikkers, Lisanne Rinkema, Elise Rol- vink, Nick van Roon, Amanda Visser, Je roen Schreuder, Romano Scotto di Mini- co, Steffen Smit, Robin Steenman, Mau rice Tennekes, Lynn van Tongeren, Nic ky Verkaik, Roy Vesseur, Wilco Vogt, Ar- lette Voorderhaak, Claire van der Vooren, Kasper Vrees, Frank de Vries, Sabine Wijers, Eva Wilde, Kathelijne Wille, Noud Wortel boer, Pieter van Wouden berg, Paul Zieltjens, Daniël Zwijnenburg Katholieke Scholen gemeenschap Hoofddorp Vmbo - TL: Amor Abania, Sunaina Bhoendie, Adrienne van den Bos, Rian ne Bos, Rebecca Breet, Johnny Breuer, Denzei Brijan, Charlotte Crouwel, Sven Dalenberg, Joris Datema, Jenny Elden, Caroline Fokkens, Lindsay Freijer, Tris tan da Gra^a, Jaimy Groenhuijzen, Joey Hartman, Leanne Heijst, Koichi Hirano, Chantal Hofboer, Hester van der Horst, Jacqueline van der Hout, Rianne Hou- tenbos, Nienke Hulsman, Patrick Iking, Tim Jansen, Michiel Janssen, Tim Jop pe, Nicky Kamerbeek, Niels Kossen, Joy ce Kruijer, Leandro van der Lans, Karen Meijer, Chenys Mulder, Linda de Nie, Anouska Nirrnal, Denise Notohadinogo- ro, Richard Proudley, Léonie Reeuwijk, Orhan Sahan, Petra Scheewe, Linsey Schlüter, Jennifer Schoone, Piotr Siebe- ling, Amy Siebert, Robin Stroet, Elyse Teuben, Britt Verrips, Femke van Vliet, Frank Wassing, Patricia Weltevreden. Havo: Amy Ang, Lennart Beishuizen, Mickel Berendes, Niels van Bergen, Sa- brina Bijkersma, Dion van der Born, Mar tin Boswijk, Sabine Dijt, Sherief El Eli- mi, Chris van Excel, Arjen van der Flier, Roos Gieselaar, Adrianne Ginder, Aman da Hammega, Margriet van der Heijden, Mike Holla, Chantal Honcoop, Ingrid van der Horst, Benjamin Keijser, Rachelle Keijsers, Corianne Koeckhoven, Shardé de Koning, Stephen Lam, Stefan Leen- ders, Anita Lenzen, Raül te Lintum, Nick van Looij, Patricia Loppies, Jessica Ma- chèn, Sarina Martens, Rick Meijer, De- bra van Mierlo, Rob Mittertreiner, Ella Montalbo, Razia Muradin, Laurens Pelli- kaan, Pascal de Reijke, Rutger Reyn- ders, Quintijn van der Roest, Norna Ross, Roxanne Schadee, Geertje Scharp, Sacha Schets, Claire Schipper, Merel Scholten, Mike Scholten, Mark Schutte, Debby Severing, Robert Silvis, Kim Smits, Tamar Snoep, Yannick Splinter, Suzanne Stap, Debbie Suratman, Lisette Thamm, Kevin Timmerman, Marcelle Twiest, Jaïr Verwey, Fabienne Viegas, Sander Voet, Randy Vos, Kim de Vries, Sabine Wassink, Raymond Wensveen, Richard Zwiers. Vwo: Laura Andriessen, Rowinda Appel man, Marloes Bijl, Jolieneke Bleecke, Marina den Boef, Marijn Bruchner, Mar co Buitenhuis, Stephan Burger, Wendy Damman, Erik Dillen, Koen Duijnmayer, Aysegül Erkan, Rob Everaardt, Suzanne Frankenmolen, Milou de Groot, Roel Gruwel, Wendy Herle, Madeion Huur man, Daphne de Jong, Gwendoline Klous, Jolien Koopman, Diederik Lam merse, Michelle Machielsen, Robbert Machielsen, Pui Shan Man, Lisa van Mierlo, Tristan de Mooij. Linda Offer man, Tamara Paff, Monika Popieluch, Kenny Purwanta, Marc van der Schee, Saher Sheikh, Dewi Vrenegoor, Kim van Wijk, John-Paul Zigenhorn. Onderwijscentrum Leiden AFDELING OPDC Vmbo - sector economie, afdeling admi nistratie Lars Alberts, Leon van As, Annette Bliek, Jelle Buys, Bas Esman, Stephan Hama ker, Vincent Hand, Kevin Hendriks, Sjoerd van der Hoorn, Mehrdaad Hos- seinzahi, Martijn de Jong, Sander Kools, Kim Korpershoek, Kristie van der Lin den, Stefan Lubbe, Bram Mackaaij, Le on van der Meulen, Cynthia van de Meij- gaarden, Dion Olijerhoek, David Pelme- lay, Thymen de Rijk, Ted Spierenburg, Sarei van Veen, Steef Vliet-Vlieland, Rik Vonk, El lard de Wolf. Claire Visée, Stan van den Berg, Michael het Lam, Pieter Visser. Mirjam Boter- mans, Gert-Jan den Heijer, Ad den Hol lander, Desiree van den Hoonaard, Anna Jochemsen, Kevin Kromhout, Marjolein de Mooij, Mirjam Naves, Sabine Sneij- ders, Hans van Wezenbeek, Jacob Beek huis, Bob van der Hoorn, Sanne Kou- wenhoven, Sanne van der Star, Inge Wit- teman, Manon van Dijk, Arno Kret, Lob- ke Matze, Ruud Reijerse, Thea de Ruij ter, Marloes Vos, Kees-Jan Westmaas, Andrea Zwaan, Nicolet Bouma, Mathilda Knoop, Leonie de Vries, Nicoline Beun, Monique van Egmond, Mark van Keeken, Peter Kromhout, Adriaan Kolff, Cees van Rees, Joost van Schie, Marijke van Veen. LOCATIE LEIDERDORP Vmbo-T: Alexander Disseldorp, Amanda Bink, Anass Alhyane, Annebel Segaar, Anouk van Olphen, Bas van Hamersveld, Britt de Jeu, Daan Postma, Daya Elzen- ga, Dimitri Boekkooi, Dirk Derogee, Don Hoogkamer, Eefje Marijt, Elise Scholten, Firat Bavkir, Glenn van Smoorenburg, llona Verhoogt, Iris van Goozen, Jasper Winter, Jaswant Singh, Jim Koek, Kir sten Witteman, Klaas Bruins, Lianne de Bloois, Lidewijde Hoogenboom, van Riet, Maartje Brunt, Madieke Marieke Rasser, Marjolein Bouwe thijs van Nierop, Mirsad Berisha, Stol, Nick Daleman, Nick Elstgee Nick Nauta, Patrick Bakker, Rayr Kuisen, Rik Wentink, Sasja Wout Sharon Siebert, Thomas van der Tim Disseldorp, Tjarda de Water, Marks, Wieteke Beltman, Wouter Teijlingen, Zuhal Amiri. ionr -er; Mi LOCATIE RIJNSBURG Vmbo-TL: Sabine Aarssen, Pieti bergen, Wim van Beelen, Frank B" heij, Simon Bogerd, Bart de Bruii trick Corijn, Adriaan Dolle, Niels Duijvenbode, Kimberley Dunki Ja j7Jp Michiel van Egmond, Patrick Haz Susanne Heemskerk, Emiel Hoek ne Korteland, Jack Kromhout, Pit omhout, Bart van der Meij, Jan va Meij, Tom van der Meij, Lindy de Linda van Nieuwkoop, Wendy Ni meer, Karin van der Panne, Jacin der Plas, Stefan van Rijn, Evelien Rossum, Harry Santbulte, Peter S veld, Richard Verbree, Ruben Vin sanne van Vliet en Richard de Wii Vlietland College, Leiden Vmbo - TL: Nadia Abba, Hanane Amine, Mohamed El Annouri, René Bastiaan, Robin Bavelaar, Maria Berkhuizen, Eric Bruin, Kelvin van Deursen, Mariëlle Geerling, Danny Gips, Jimmy de Graaf, Cathy Hartevelt, Murat Haykir, Daan Heijnis, Melanie Hoek, Evert Hogervorst, Ameet Jairam, Lianne de Jong, Jonathan Jonk, Michel van Klaveren, Olaf Klui vers, Man/in van der Krogt, Jim van der Linden, Corbin Los, Cyndi Luyten, Mi chael Mast, Sam Moonen, Tara Otten, Atilla Otto, Dexter Pardon, Peter Ravens bergen, Yanthe Rooijakkers, Roel Schenk, Michel Schouls, Joost Schrama, Floris van der Sluis, Lennaerd van der Steen, Nick van Stein, Mariska van Velzen, Warsha Verwey, Mark Vijlbrief, Kimberley Witteman, Bas de Wolf, Den ny Zoetemelk, Nazli Ozdemir. Havo: Jeroen Adamse, Maaike van den Akker, Samantha Annaars, Imro Bate laan, Mischa Berg, Jitske Bergsma, Lea Berk, Bart van Berkel, Michiel Bernsen, Denise de Boer, Dominique Bosch, Ron- ja Brail, Mark Cordromp, Bram Demoed, Nathalie Derogee, Jolijn Dickhoff, Mari- ke van Dijk, Madeion van der Drift, Si- ham Faouzi, Annemarie van Gent, Je roen Gijsman, Marjolein de Goede, Nan do van Gorkum, Denise Hensen, Iris Holswilder, Diana Holverda, Bram Huls bos, Ferry van Iperen, Stanley Janssen, Cl ban mai Liesbeth Kerssen, Nahome Kribbt M nis Lamboo, Saffiya van Landewi irst van Leeuwen, Kim van Leeuwen, Mooijman, Anne Moormann, Sus#* Möllers, Wouter van Nood, René I Rachid Obadi, John Onderwater, Oosthoek, Matthijs Overduin, Main D Palm, Anita van Reisen, Roxanni Rie, Marjolein Ris, Yoran Ritman, aan Smeenk, Auke Spaanderman Steensma, Martijn Stoop, Merijn hof, Jan Willem Timmers, Jarik T< >f'e cole Truijens, Ryanne Turenhout,der ten Uijlenbroek, Els van Veen, Ka 'nS Veldhuizen, Wesley Verschoor, RrfAs Versteegen, Mathijs de Vries, Pet«Wic Wansink, Ross Watson, Elmer We e hout, Thomas Wolvers, Colinda v#°ul Zeeuw, Mark van Zijp. Atheneum: Rypke Bakker, Leon ^ar Viannette den Boer, Liesbeth de 8,da Floor Drees, Laurens van der Drift?ath ter Eilander, Linda Erades, Merel l^0' den Eshof, Caroline Geijsman, JosTim man, Joeri Gonlag, Dorien van GoMe Jan de Groot, Emine Güler, BerthP®' Haaster, Bas Holswilder, Ulas Hi da Kraan, Jeroen Kriek, Dianne meer, Rutger Laumen, Linde Lint Paulien Martijn, Victor de Moor, Oorsprong, Jolanda Oorthuizen, Over beek, Simone van Poelgeest,^1 Postma, Winke Rintjema, Anouk fatt derman, Linda Stomphorst, Walt#™- meij, Barbara van der Vlugt, Sanri Mi der Voort, Wei Yong Wang, Wesleyus 1 ink, Kanta van Zonneveld. j ^a; f La L01 |,Ev Jirr lofc Wellantcollege, Rijnsburg Vmbo: Kariene van den Burg, Mark Gra- vekamp, Keesjan Haasnoot, William Hel ders, Nicole Hoek, Arjan Imthorn, Corine Kromhout, Sandra Ouwehand, Corniels van der Plas, Miranda Spierenburg, Frank Wassink, Petra Hazenoot, Leen Hus, Joyce van Leeuwen, Wendy Leij- deckers, Marriëlle Messemaker, Sabrina Monster, Mirjam Mos, Elisa van Omme ren, Manon Ouwehand, Christine van der Plas, Diana van Rijn, AnneTalsma, Anouk Wierenga, Touria El Boussaïdi, Miranda Heemskerk, Dianne Kramer, Robin Kramer, Kees Kuijt, Esther Meij- vogel, Anja Noppen, Michel Ouwehand, Jan Plug, Lindsay van der Reijden, Linda Schalkers, Laurens Snijder, AnningTsai, Jacqueline de Vogel, José van Beelen, Gerda Bekx, Mirjam van Duijn, Jan-Wil lem van Duijvenvoorde, Elise Haasnoot, Cindy Hageraats, Kelly Heemskerk, Jaco Jonker, Gerard de Lange, Tamara Nop pen, Trea Ouwehand, Tessa van der Plas, René Potters, Arie Vooijs, Annelies Durieux, Larissa Hagendijk, Margreet Houwaard, Linda de Jong, Ruben Kruijt, Herman van Leeuwen, Martin Messema ker, Michael Ouwehand, Ada van der Plas, Annelies van der Plas, Lucienne van der Plas, Machiel van der Plas, Jen ny Schaap, Hendrik-Jan Schenk, Jantine Schonenberg, Judith Timmermans, An neke Varkevisser, Mirjam van der Zwart, Melinda Regeer, Jessica van den Haak, Daisy Plug, Paul Duindam, Jorn van der Heide, Ingrid Coevert, Bart Japenga, Er- win van den Bosch, Tim Buchner, Fiona van der Graaf, Marion de Mooij, Jan Ten- sen, William Broeders, Krystle Drieber gen, Rianne Fokkema, Thijs Maat, Leo nie Meijvogel, Jeroen Offereins, Denise Ravensbergen, Léonie Vletter, Kjella Zandbergen, Danielle van Delft, Marlien den Haan, Monique Hoek, Mark de Ko ning, Arnold Schoneveld, Hans Star, Ma riska Bakker, Yvonne van der Meer, Anne van de Weer, Tamar van Duijn, Pieter Guijt, Janet de Mooij, Pim van den Wouter de Vries, Simone Franse, 1 landa Hoffland, Carina de Mooij: van der Bent, Wendy Binnendijk, f Masmeijer, Cees de Vries, Sjaak K| hout, Steven Dragt, André Duyves LOCATIE OEGSTGEEST BL Landbouw: Ramon de Zwart, van der Zwart, Jolanda Zandvliet, jan van Zadelhoff, Caroline Wa: Jeroen Vink, Frans-Willem Vink, Verhaegen, Sander van 't Veer, Mi gelaar, Roxanne Siecker, Eline Rt Kirsten de Roos, Chris Peterson, Perfors, Linda Oudshoorn, Laura Luijt, Donanda Letteboer, Raymi Leeuwen, Yavuz Kus, Joey Klop, Kleine, Anne-Fleur Innemee, Sar Hoos, Anne Hoogenboom, Mark ders, Angelique Holswilder, Bai ting, Nathalie Hemerik, Gert-Jan kerk, John Heemskerk, Kevin vanj Remco van Ees, Peter van Eeden, Ederveen, Daisy Duivenvoorden, Duijndam, Chantal Douwes, Rei Boer, Michael Bodijn, Tamara Del schop, Désirée Bink, Marjolein Bi' Fesum Shenkoru. LBL Landbouw: Roelof Walter, Gij Mooij, Cindy de Mooij, Thorn van Meij, Willem Langeveld, Roy Hi Frank Hoek. GL Landbouw: Laura Kelderman. TL Landbouw: Erik van der Ham, Custers. KL Landbouw: Tanya Wildenburg] chelleTeske, Carmen Slierings, Ruijgrok, Corlene Rooijakkers, Kil Rolink, Vincent Roijers, Veroniqur Sandy Pelt, Roel Oliehoek, JessieI Moorsel, Bart Kruik, Lianne van Nicky Koning, Laura Knops, Patrii Kampen, Tessa Janson, Joey HusJ Heenk, Marieke Heemskerk, Mom Heemskerk, Daisy van Hal, Elaine! deken, Tonantzin Godinez Flores, van Gijlswijk, Jos van der Eist, Duivenvoorden, Peter Delhaas, Ji Dam, Rick Buurman, Joyce van de Berg, Jeannette Barendregt. pel rJDri Het Leidsch Dagblad trakteert ook dit jaar weer 25 geslaagden op een vlaai. De gelukkigen kun nen zich melden bij het redactie secretariaat: Gerry Broxterman of Yvonne Leenart (071-5356 401 of 404). Zij nemen het adres op en versturen een brief waarmee de winnaars de vlaai kunnen af halen bij Multivlaai aan de Kore- vaarstraat in Leiden of in winkel centrum Winkelhof in Leider dorp. De vlaaien kunnen daar tot uiterlijk zaterdag 31 juli worden afgehaald De winnaars zijn: Peggy van der Lans (Fioretti Lis- se), Roeland Jooren, Davit Atabekjan en Mischa Oudenbroek (ROC Lei den), Jessica Pesik (Teylingen Duinzigt Oegstgeest), Teus de Bruijn (Groene Hart Al phen a/d Rijn), Fesum Shenkoru (Wellant Oegst geest), 1 Li Larissa Hagendijk (Wellant Kirr burg) Th Laurens Brouwer (Rijnlands'-K senaar), F Rahiela Muradin en Justin ]"a Schlagwein, (Visser 't HooftKa| den), Pa Lotte Zonneveld (Rijnlands lBi< senheim), in c Lisette Nederstigt (Bona Ro»ol arendsveen), me Jan Willem Sip en Elfriede ff K (Andreas Katwijk), Viveka Toetenel (Adelbert senaar), fan Lody Meijer (Rijnlands Oegsgat geest). erg Jimmy Stouten en Amanda-lis Nieuwbuurt (Teylingen KTS'ari Voorhout), bu Annick Wouters en Rhobin (Da Vinei Leiden), j™ Sabrina Wittebol en Daniël er Chang (Scala Alphen a/d Rijta Sjoerd Pijpers (Stedelijk Leien! Nahome Kribbe (Vlietland Uiza den). Ly

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4