mwmHIÊkSËm Hoofdprijs: Tweede prijs: Zaterdag 3 juli gaat de Tour de France van start. Drie weken lang zullen 's werelds beste wielrenners om de dagprijzen en de klassementen strijden. U kunt meedoen met Tour de Kans van het Leidsch Dagblad. Stel uw eigen ploeg van vijftien coureurs samen. Hun prestaties in de Tour de France bepalen of u in de prijzen valt van de Tour de Kans! Dagelijks leest u in de krant en op internet wie de dagwinnaars van het spel zijn en hoe de strijd om de hoofdprijzen ver loopt. In elke Touretappe maakt u kans op de dag prijs, een halfjaarabonnement op het blad Fiets. Voor de winnaar van het eindklassement staat een profes sionele racefiets van Jan Janssen uitgerust met de modernste technieken klaar, de tweede prijs is een hometrainer van Tunturi en de derde prijs is een vol ledig verzorgd driedaags fietsarrangement voor twee personen naar Limburg Door het spel krijgt de Tour de France een extra dimensie. U ervaart de hele Tour lang de spanning over wat uw renners zullen doen in de koers. Elke dag kan een renner uit uw ploeg de etappe winnen of u kunt uw positie in het algemeen klassement verbete ren. Bovendien kunt u met familie, vrienden of colle ga's onderling meten wie van u de beste ploegleider is. Voor deelname aan Tour de Kans vragen wij een bij drage in de administratiekosten. Abonnees betalen 2,- per inschrijving en niet-abonnees betalen 4,- per inschrijving, maximaal 6 personen per adres. Betaling geschiedt d.m.v. automatische incasso. Vanaf vandaag kunt u zich via de website www.leidschdagblad.nl/tourdekans inschrijven. Wie kan meedoen? Tour de Kans is een spel voor iedereen en kent geen leeftijdsgrens, ledereen die over Internet beschikt kan meespelen. U mag zo vaak meedoen als u wilt. U betaalt voor elk team administratiekosten. Inschrijven U kunt zich vanaf vandaag inschrijven voor het spel op onze website www.leidschdagblad.nl/tourdekans Let op: de officiële deelnemerslijst van renners en hun rugnummers zijn pas vrijdagavond 2 juli bekend. Tot die tijd kunt u gebruik maken van een voorlopige deelnemerslijst. U kunt tot zaterdag 3 juli 22.00 uur de samenstelling van uw ploeg zo veel en zo vaak wijzigen als u wilt. Op zaterdag 3 juli kunt u zich ook telefonisch inschrijven via 072 5196 800. Tijdens de Tour worden uw score en uw plaats in het alge meen klassement na elke etappe automatisch bijge werkt. Op de website kunt u bekijken hoeveel punten u hebt gescoord in elke etappe, hoe hoog u bent geëindigd in de etappe-uitslag en hoe hoog u staat in het algemeen klassement. In het Leidsch Dagblad wordt ook aandacht besteed aan de Tour de Kans. Meer informatie Alle spelregels staan in de krant van zaterdag 3 juli. En u vindt meer informatie op de website www.leidschdagblad.nl/tourdekans. Van de 189 renners die op zaterdag 3 juli van start gaan in de Tour de France selecteert u er vijftien voor uw eigen ploeg. Die ploeg geeft u uiterlijk zaterdag 3 juli aan ons door. Uw renners kunnen punten voor u verdienen. Als een renner uit uw ploeg een etappe in de Tour de France wint, krijgt u 12 punten. Wordt een van uw renners tweede, dan krijgt u 10 punten en voor de renners uit uw ploeg die als derde tot en met tiende finishen, krijgt u aflopend 8 tot en met 1 punt. Bonuspunten krijgt u als een renner op dezelfde plaats in de etappe eindigt als waar hij staat in uw ploeg. U krijgt dus bonuspunten als Lance Armstrong een etappe wint en hij ook boven aan staat in uw lijst van vijftien ren ners. Is die overeenkomst er bij een renner die bij de eerste vijf in de etappe eindigt, dan krijgt u 3 bonuspunten. Voor renners die zesde tot en met tiende worden, krijgt u 2 bonuspunten. Dus u scoort 2 bonuspunten als Michael Boogerd als negende finisht en hij ook op de negende plek in uw ploeg staat. Wie zo in een etappe de meeste punten scoort, wint de dagprijs. De punten die u in elke etappe verzamelt worden bij elkaar opgeteld en wie aan het eind van de Tour de France de meeste punten heeft, wint de hoofdprijs. Onderlinge competitie U strijdt tegen alle andere deelnemers aan het spel. Maar als u zich inschrijft via de website kunt u bovendien een onderlinge competitie houden met bijvoorbeeld vrienden, familieleden, collega's of clubgenoten. Op de website kunt u een subpool aanmaken en bekenden via e-mail uitnodigen om mee te doen aan uw onderlinge competitie. Alle deelnemers aan uw subpool doen uiteraard ook mee aan de strijd om de dag- en hoofdprijzen. Deelnemers aan een onderlinge competitie dienen zich wel eerst zelf in te schrijven als deelnemer. Medewerkers van HDC Media en hun gezinsleden zijn uitgesloten van deelname. k Voor het eindklassement zijn er drie prijzen.ln elke etappe (met uitzondering van de ploegentijdrit) maakt u kans op de dagprijs, een halfjaarabonnement op het blad Fiets. een uiterst moderne handgebouwde racefiets van Jan Janssen ter waarde van 995,-. De racefiets is uitgerust met een frame van 7005 double butted aluminium en is gelakt met een airbrush lakdesign. De fiets is afgemonteerd met Shimano Soracomponenten met maar liefst 24 versnellingen, geïntegreerde STI rem-schakelgrepen en clipless racepedalen. De racefiets is beschikbaar gesteld door Jan Janssen i| Ie »P 'g te een professionele hometrainer ter waarde van 499,- beschikbaar gesteld door Tunturi.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 40