MARATHON
Kinder G-loop
0.07-0.10 uur
0-1.15 uur
ft-nald van Kooperen
1:02:57
ftob Pikart
1:02:58
itjneke v/d Berg
1 02.58
Graham Edwards
1 0259
fj&èse Seijffers
1:02:59
Sandra Mcnicol
1:03:00
K< Braxhoven
1:03:01
lieke Roggeman
1:03:02
Lyanne Hazenberg
1 03 02
L$an Hoeve Van
1:03 03
francos Oostdijk
1:03:03
fenyWullur
1 03.04
jryié van den Broek
1.03:04
Crs5 ann Caristead
1:03:05
Puud Wuller
1:03:06
«arareet Sluimer
1.03:07
EsJierVeenman
1:03:07
We van Doggenaar
1 03.08
jyénda de Bakker
1:03:10
üurens Paardekooper
1:03:13
peetri Ouwehand
1:03:13
Vartn Van Noord
1:03:15
Errol Anijs
1:03:15
Esther Janssen
1:03:15
Henque van Maanen
103:16
BouPonsioen
1:03:18
linda Stolwijk
1:03.19
Ricky Volwater
1:03:19
Yoomi Lee
1:03:21
Eva van den Bos
1:03:21
Carla van der Poel
1:03:22
Rachel Barrett
1:03:24
Helena sjosjan Van den Brink
1:03:25
Peter Tïemego
1:03.26
toiske Tïemego
1:03:26
Chantal Schrama
1:03:26
Emmy Woerden
1:03.27
Leo Venhorst
1:03:29
jetse Albert Timmers
1:03:30
Patricia Vogel
1:03:31
Bea van Berne
1:03:31
A/jan Leget
1:03:31
Ghistaine in 't Veld
1:03:32
Lire Bruining
1:03 35
Ineke Wadman
1 ;03 36
ifcTuinhof
1:03:38
[tonen Wassenaar
1.03:39
Eeke van Nes
1:03.40
Wjam Mastop
1:03:40
Marieke Overbeek
1:03:41
Peter Rietkerken
1:03:41
Maneke Claas
1:03:41
Hadewich Rieff
1.03:43
toroen Draper
1:03:44
Henk Jonge
1:03:44
Uatyvan den Berg
1:03:44
Hanneke Bolt
1:03:45
Marjolein Laurens
1:03:48
BsrtKlaassen
Annemane Breet
1:03:48
1.03:48
Ronald Straathof
1 03 49
Martine Verhagen
1:03:50
Armelien van Duinen
1:03:51
Wouter Boin
1:03:53
toroen Stam
1:03:53
Wouter Dijksterhuis
1:03:53
Susanne Rosman
1.03:54
Lrselh Kasteel
1:03:55
loTros
1:03:55
Soelinderper Biharie
1:03:56
Ens Tros
1:03:56
Henk Oudshoom
1:03:56
Rogier van Bakkum
1:03:56
Hans Larrewijn
1:03:57
■l/argreet van der Put
Leontine van der Star
1:03:57
1:03:58
2 Daniel Tuit
1:03:58
Paul Bik
1.03:58
Willem Wolter
104.01
EPyOosterveer
1:04:04
TSyVork
1:04:04
l'n Oosterhof
1:04:07
Yvon van Tol
1:04:07
Rene van Lare
1:04:08
Joren Bosch
1:04:10
Irene Sormani
1:04:10
Barbara Goossens
1.04-11
Rchard Mekel
1-04.11
Vincent Bulte
1:04-12
Rob Bol
1:04:15
Suzan van Moorsel
1:04:15
Zachary Tveter
1:04:16
lieke Simens
1:04:19
Corrien van de Wetering
1:04:20
Rob Honsbeek
1:04:21
Mto de Winde
1:04 22
Marian de Jong-Gertsen
1 04 23
Trudi Zoet
1:04:23
Marcel Demmenie
1:04:24
Lesley Steijn
1 04 26
Cees van Dam
1:04:27
Maurice Kempes
1:04:32
Saskia Goetgeluk
1:04:33
Greet van Grieken
1:04:36
John van Noort
1:04 37
BenvanWijnsberge
1:04:39
Wana Koutroumpeli
1:04:40
Ineke Aten
1.04-41
Griel Bhikhie
1 04 42
Louis Eggen
1:04:43
1810
1811
1812
1813
1814
1815
1816
1817
1818
1819
1820
1821
1822
1823
1824
1825
1836
1837
1838
1839
1840
1841
1842
1843
1844
1845
1846
1847
1848
1849
1850
1851
1852
1853
1854
1855
1856
1857
1862
1863
1864
1870
1871
1872
1873
1874
1875
1876
1877
1878
1879
1893
1894
1895
1900
1901
1902
1903
1904
1905
1906
1907
1908
1909
1910
1911
1912
1913
1914
1915
1916
Linda Keizer
Maarten Doornbos
Tina Wrede
Carmen Dijksterhuis
Arie Noomen
Frida Luiten
Nelleke de Bruin
Judith Preston
Jasper Wieferink
Adrianus van de Poel
Dave Verhagen
Ineke Wieferink
Lotte Wieferink
Annemane van der Borgh
Marije van Lint
Jasja van Ark
Tonny Meijer
Monique Krosschell
Petra Wegdam
Mathieu Notebom
Mirjam Olivier
Aadvan der Tak
Helma Deegenaars
Els den Hollander
Martin de Goede
Ben Loos
Evert van Seggelen
John Wesselman
John Spreeuw
Ida Brinkhuis
Geert Jan Cazemier
Rita Wassenaar
Margot van der Bijl
Laura Albada Van
Lans van der Hanneke
Astrid Gort
Tom Weeber
Jon Mann
Dave Holswilder
Richard Lazeron
Connie van Seggelen
Renate Post
Frank Menges
Helga Develing
Ton Holswilder
Peter Bakker
Bea Kok
Aad Overgaag
Bianca Hofman
Annette Wesselingh-Hermans
Linda Kemper
Manielle de Aldrey
Moniek Nijssen
Annelies Liemburg
Tanya Kingdon
Carlijn van Weerd
Sandy Tiebie
Nicole Boot-Swinkels
Karin van Drunick-Jansen
Joop Biever
Coby West ra
Robin Allenson
Mariska Streefland
Elizabeth Kelsey
Gert Linden van De
Corrie Groen
Gerard Gerritsen
Lianne Bonarts
Jan Sormani
Nicoline Coorens
Vanessa Pin
Chns Knoop
Douwe Suesan
Saskia Rimmelzwaan
Jack van de Pol
Clara de Boo
Desiree Willemsen
Ben van Kan
Juliette Driel
Patrick Halkema
Djamila Ruth o Offermans-
Cyrus
Anneke Meijer
Myriam Markman
Marie Wit
Wendy Steenvoorden
Edith Sinkeldam
Jikke de Jong
Jopie Hooymans
Angelique Boonstra
Desiree Sjouwerman-Jochem
Walther Hasselo
Cindy Lo-A-Tjong
Jennifer Tveter
Femke Omtzigt
Anneke van Rijn
Paula Neuteboom
Diana Langkruis
Angelique Kroft
Martijn Reeuwijk
Yvonne Zandbergen
Astrid Vreeburg
Wilma Spreeuw
Anne-Marie Werf
üda Visser
Tineke van Woudenberg
Monica Renes
Tanja Pronk
Amba Helden
Bill Verschuyl
Agneet Roest
Elleke de Goede
1:04:44
1:04:45
1:04:46
1:04:47
1:04:47
1:04 49
1:04:50
1:04:51
1:04:51
1:04:52
1:04:52
1:04:52
1.04 52
1:04:57
1 04:59
1:05:00
1:05:01
1:05:01
1:0503
1:05:04
1:05:04
1.05:05
1 05:06
1:05:06
1:05:07
1:05:08
1:05:09
1:05:10
1:05:10
1 05.15
1.05 17
1:05:17
1:05:18
1:05:18
1:05:22
1:05:23
1:05:24
1:05:24
105:24
1:0525
1:05 25
1:05:26
1:05:26
1:05:26
1:05 26
1:05:27
1:05:27
1:05:30
1:05:31
1:05:31
1:05:32
1:05:33
1:05:33
1:05:33
1:05:36
1.05-38
1 05.38
1:05 38
1:05:39
1:05:39
1.05:41
1:0541
1:05:42
1 05:48
1.05:48
1 05:48
1:05:49 1983
1.05:50 1984
1:05:50 1985
1:05:50 1986
1:05:51 1987
1:05:51 1988
1:05.53 1989
1:05:55 1990
1.05:57 1991
1:05:59 1992
1:05:59 1993
1:06:01 1994
1:06:05 1995
1:06:06 1996
1:06:06 1997
1:06:07
1:06:07
1:06:10
1:06:11
106:13
1:06:14
1:06:14
1:06:14
106:18
1:06:18
1:06:19
1:06:22
1:06:25
1:06.30
1:06:31
1:06:33
1:06:34
1 06:36
1 06 37
1:06.38
1:06:46
1:06:46
1:06 47
1 06 47
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
Rene Asma
Ria Hoogendoom
Yvonne Kammenga
Monique Turk
Andre Hans
Sander Comelissen
Anya van der Vlist
Jose Lubbe
Yvonne de Boer
Ralph Moorman
Wil Lantinga
Trudy Quak-Ottenhof
Louise Arnold
Peter van Dijk
Gus Sarstadt
Martijn Ouwehand
Harm de Boer
Anne Tetteroo
Pedro Tetteroo
Josephine Nederstigt
Lidy de Leeuw
Philomeen Crebolder
Jan Meijer
Aldine Burgman
Masja Burgman
Arnold Jongbloed
Nolda Wassenburg
Sanne Voogel
Sylvia van de Bosch
P Groeneveldt
Thea Smittenberg
Henri%otte Bakker
Gerard Berendse
Nanne Christ Blok
Eric van der Meer
Marianne van der Kraan
Erick W. van Houten
Regina Link
Koos Smit
Fransine Boeff
Leme Klerk
Gerben Rijpma
Jan Vervark
Claudia Schoen
Raymond van Rijnsoever
Ine Fredncksz
Henk Sr. Wanders
Lieke Janssen
Rob Regeer
Andrezej Przybysz
Ada Oosterhuis
Dennis van den Ouweelen
Monica Snels
Leen Coomans
Irene Kievit
Hanneke van der Pol
Corrie Booman
Judith Hartog
Esther Weeber
Miranda Steenbeek
Jan Zandvliet
Caroline de Boer
Ria Revier
Peter Revier
Robert de Zeeuw
Annemarie Weeber
Michael Vermeulen
Sandhya Kanhai
Lida Flesschedrager
Emma Arentsen
Nol Reijnders
Astrid Brammer
Jan Godthelp
Karien Roelands
Bernadette Togni
Esther de Weerd
Nicoline Hoogerbrugge
Jeanne de Weerd
Ria de Jong - Groeneweg
Liselijn Wisman
Atleet Spies
Ria Metselaar
Nelly Rikkengaa
Gerrit Kerkman
Peter Vermeulen
Nellie Jense
Plonie Brouwer
Joke Koning
Ineke Verpoorten
Shirley Lucas
Riet Volkers
Camelia Gavrila
Dagmar Minarikova
Ria Swager
Jantien Eising
Michael Warmerdam
Monique Oomes
Willem Dijksman
Darina Hajnikova
Julia Rens
Pascal Janssen
Claire Coombes
Eva Rombout
Rixt Verschoor
Jannegien Rutten
Trudy de Muinck
Kira Janssen
Janice Douwes
Anja Slegtenhorst
Wim de Wit
Wouter Rotmensen
John Verschoor
1:06:51
1:06:52
1:06 53
1:06.53
1:06:55
1 06:56
106:57
1:06:58
1:07:10
1:07:12
1:07:15
1:07-16
1:07:16
1:07:19
1.07:22
107:23
1:07:23
1:07:24
1:07:24
1 07.24
1:07 27
1:07:32
1:07:33
1.07:33
1:07.34
1:07:37
1:07:37
1:07:41
1:07:41
1:07-41
1:07:43
1:07:43
1:07:50
1:07:55
1:07:59
1:08:00
1:08:01
1:08.04
1:08:04
1:08:05
108.06
1 0806
1:08:07
1:08:15
1:08:17
1:08:18
1:08:19
1:08:21
1.08:23
1:08:23
1:08:27
1:08:44
1:08:46
1:08:48
1:08:48
1:09:03
1:09:06
1:09:06
1 09 15
1:09:17
1:09:20
1:09:20
1:09:21
1:09:21
1:09:23
1.09 23
1:09:27
1:09-27
1:09:28
1:09:28
1:09:31
1:09:32
1:09:35
1:09:37
1:09:37
1 09.44
1:09:49
1:09:50
1:09:50
1:10:00
1:10:01
1:10:02
1:10:09
1 10:09
1 10:13
1:10 24
1:10:26
1:10:35
2029 Margit Machielsen
2030 SietsAnnema
2031 BemaPluijms
2032 Lucie van Willigen
2033 Eka Groen
2034 Mike Askew
2035 Bozena Komorowska
2036 Danuta Szabunio
2037 Ryszard Kowalski
2038 Elly Smit - Cluister
2039 Marjolein Kersten
2040 Jeanmichel Saintmartin
2041 Manon Hockx
2042 Maarten Hulshoff
2043 A ran ka van der Borgh
2044 Rick Koolhaas
2045 Jerome van Dam
2046 Jennifer Frank
2047 Tamara van der Wal
2048 Tjan Taiong
2049 Hepke Bos
2050 Ame Rekelhof
2051 Ellen van der Mark
2052 Ilias Doxiadis
2053 Patrick Sloos
2054 Barbara Zweekhorst
2055 Dennis v.d Boon
2056 Irene Wuring
2057 Jacqueline Vergnes
2058 Maurice Bancsi
2059 Eveline Spring in 't Veld
2060 Carlos a Levy
2061 Ingrid Albreghs
2062 Anja Boheemen
2063 Erwin Boosten
2064 Ingrid Berg
2065 Ronald Smittenberg
2066 Carola van Heusden
2067 Jaenaet Pervers
2068 Shane Schutter
2069 Wim Brouwer
2070 MargoJordens
2071 Enny Duivenvoorden-
van der Zee
2072 Andries de Vries
2073 Stephan Garthoff
2074 Jan van Klaveren
2075 Janine Schutte
2076 Pb Schoolbaard
2077 Karin van Cleef
2078 Martine Elderkamp
2079 Hanna Hesselman
2080 Ton van Lierop
2081 Evelien van Lierop
2082 Nel Weeber
2083 Jan van Goor
2084 Jan Plasse
2085 Debbie van der Zwan
2086 Henk Nieman
2087 Carta Verwijmeren
2088 Joke van der Laken
2089 Edith Cramer
2090 Monique Loenen. Van
2091 BertKaestner
2092 Kamonchanok Sansuk
2093 Lieskina Brouwer
2094 Sylvia van Heeswijk
2095 Julie Harris
2096 Rosemarijn van Westbroek
2097 Leen van Westbroek
2098 Kevin Rooy De
2099 Leny Soldaat-Ouwerkerk
1.15-2.15 uur
110:35
1:1036
1.10:38
1:10:43
1.10:45
1 10:46
1:10:46
1:10:46
1:10:46
1-10:47
1 10-51
1 10:52
1:10:52
1:10:53
1:10:53
1:11:02
1:11:06
1:11:11
1 11.20
1 11 21
1:11:23
1:11:25
1:11:27
1:11:36
1:11:42
1:11:52
1:11:56
1:11:57
1:12:00
1:12:01
1:12:02
1:12:03
1:12:03
1:12:06
1:12:08
1:12:14
1.12:14
1:12.18
1:12:19
1:12:22
1:1222
1:12-28
1:12:29
1:12:29
1:12:38
1:12:42
1:12:47
1:12:50
1:12:57
1:13:03
1:13:03
1.13:05
1:13:10
1.13:19
1:1355
1:13:33
1.13:34
1:13:35
1:13:35
1-13:36
1.13:48
1:13 50
1:13:51
1.13:51
1:13:57
1.14:12
1:14:12
1:14:45
1:14:47
1 Yngwie Vanhoucke
0:07:03
2 Ayoub Benchaabane
0:07:06
3 Menno Dalmijn
007:08
4 Simon Jouby
0:07:10
5 GirmaSegaar
0:07:15
6 Uzoma Onwudiegwu
0:07:19
7 Liesbeth Bos
0:07:20
8 Thomas de Weers
0:07:29
9 Riccardo Sprong
0:07:31
10 Milan Elphick
0:07:31
11 Ronald Mink
0:07:31
12 Leon Veldman
0:07:32
13 Kilian Van Buuren
0:07:37
14 Estelle Klink
0:07:42
15 Koen Ravensbergen
0:07:44
16 Ben Devilee
0:0744
17 IvoMuusse
0:07:45
18 Melanie De Krom
0-07:46
19 Bryan Verhage
0:07:46
20 Amy Holman
0:07.49
21 PieterTeeuw
0:07:55
22 Wouter Zuiddam
0:07:56
23 Tjeerd Roosjen
0:07:56
24 Frank Ravensbergen
0:07:57
25 Lucas van Hooft
0.07:58
26 Karien Robbers
0:07:59
27 Angelo Carrilho
0:08:09
28 LoesSnell
0:08:13
29 MounisAsbihi
0:08:13
30 Nathalie Vosse
0:08:16
31 Ruben Morgenland
0:08:17
32 Thomas Buis
0:08:17
33 Vincent Buis
0:08.18
34 Hidde Klein
0.08:23
35 Rick van Hartevelt
0:08:26
36 Sijmen Schenner Voest
0:08:26
37 Joost van Benten
0:08:29
38 Tïjmen Distelvelt
0:08:30
39 Stan Ravensbergen
0:08:31
40 Philip Steenkamp
0:08:32
41 Jeff Holman
0:08:34
42 Samir v.d. Steeg
008.34
43 Hannah Regeer
0:08:35
44 Ralph Balfoort
0:08:39
45 Stefan Emmanouil
0:08:42
46 Aimilio Emmanouil
0:08:43
47 Dennis Pracht
0:08 43
48 Jeroen van Kooij
0:08:45
49 Christopher Tveter
0:08:46
50 Kars Davina
0:08:47
51 Jorrit Posthuma de Boer
0:0847
52 Koen van Haenngen
0:08:47
53 Chantlal Kooy
0:08:48
54 Daan van Kooij
0:08:48
55 Olivier Klijn
0:08:53
56 Ledmia Baghdadi
0:08:53
57 Alessandro Gianolio
0:08:53
58 Anouk Plug
008:55
59 Björn Kop
0:08:56
60 Nick Janssen
0:08:57
61 Martina Sprong
0:08:59
62 Tomas Bakker
0:09:00
63 Bart van Rooyen
0:09:01
64 Sancho Vllanueva
0:09:01
65 Emiel Leegwater
0:09:03
66 BartKooistra
0:09:03
67 Robbin van Wijk
0:09:05
68 Kevin van Giessen
0.09:06
69 Michiel Jacobi
0:09:06
70 Wesley Sinkeldam
0:09:07
71 Jim Delforterie
0:09:07
72 Stephan Schoonwater
0:09:07
73 Kent de Bruin
0:09:08
74 SandroTates
0:09:09
75 Frank Gelens
0:09:10
76 Leon Hup
0 09.10
77 Matthieu Thomas
0:09:10
78 Yannick Schipper
0:09:10
79 Casper Rietman
0:09:11
80 Stephanos Theodorou
0:09:16
81 Tessa van Schagen
0:09:16
82 SerkanYarim
0:09:16
83 Amber Castens
0:0916
84 Guillaume jorgens Veillat
0:09.16
85 Quider Baghdadi
0:09:17
86 Niels Ravensbergen
e7 Elias Theodorou
0:09:20
88 Niels Straaten Van
0:09:20
89 AdamAbdales
0:09:20
90 Ivo Willemsen
0:09:22
91 Koen van Splunter
009.22
92 Guy Versluys
0:0924
93 Bo Molenaar
0:09:24
94 Raymond Vosse
0:09:24
95 Thijs Kuipers
0:09:25
96 Ben de Visser
0:09:25
97 Chanssa van Haalem
0:09:26
98 Robin Baak
0:09:30
99 Jasmijn Cnossen
0:09:30
100 Dion van Haalem
0:09:30
101 Jeroen van Bergen
0:09:31
102 Esli Schnjer
0:09:31
103 Yorrick Driessen
0:09:31
104 Juliette Van Buuren
0:09:32
105 Rein Distelvelt
0:09:34
106 Tom Koolhaas
0.09:36
107 Tjomme Posthuma de Boer
0 09:39
108 HugoAnens
0:09:40
109 Francisca Meijer
0:09:40
110 Noa Onwudiegwu
0:09:40
111 Erwin Nachtegeller
0:09:40
112 Nick Quellhorst
0:09:40
113 Levi Selwijn van der Broek
0:09:42
114 Anthony van Gameren
0:09:42
115 Nicky Barendse
0:09:42
116 Stefan Harland
0:09:43
117 Frank Rotteveel
0:09:43
118 Esther Kuipers
0:09:44
119 Merijn Moens
0:09:45
120 BasvanBiemen
0:09:45
121 Abel Sier
0:09:46
122 Melanie de Vogel
0:09:46
123 Roel Meiman
0:09:47
124 ErikMetscher
0:09-48
125 Romario Versluys
0:09:49
126 Samuel hg Arends
0:09:49
127 Floor Meiman
0:09:49
128 Robin Matlya
0:09:50
129 JasperJanson
0:09:51
130 Thijs Bakker
0:09:52
131 Iris Elstgeest
0:09:52
132 Sam Janssen
0:09:52
133 Hugo Hoogeveen
0:09:53
134 Geert van Boom
0:09:56
135 Nick Neuteboom
0:09:57
136 Glenn v.d. Weijden
0.09:59
137 Demi Duivenvoorden
0:09:59
0.10-0.15 uur
138 Kevin Wildschut
0:10:01
139 Kimberty van Ginkel
0:10:01
140 Mike van Abswoude
0:10:01
141 Denise Mannee
0 10.02
142 Maurice Haan De
0:10:04
143 Jaap de Goeje
0:10:05
144 Tom Veeren
0:10:05
145 Hidde Wieringa
0:10:05
146 Lisanne Verhoeven
0:10:05
147 Yeroen de Aldrey
0:10:06
148 Manjn Kraan
010:06
149 Reinout Ubbink
0:10 08
150 Marije van der Heul
0:10:08
151 Thomas Kooy V.D.
0:10:08
152 Wesley Berk
0:10:08
153 Vincent Donders
0:10:10
154 Jean Pierre Bouman
0:10:10
155 Thom van den Eshof
0:10:11
156 Bauke v.d. Holst
0:10:12
157 Ivo de Graaf
0:10.13
158 Priscilla Meijer
0:10:14
159 Georgie van den Hengel
0:10:14
160 Edi Vording
0:10:16
161 Dave Ravensbergen
0:10:17
162 Roemer Bakker
0:10:17
163 Hilde Pracht
0:10:18
164 Suze Bloks
0:10:21
165 Asha Kanhai
0:10:22
166 Matthijs Nieuwenhuijsen
0:10:22
167 Bas Wendt
0:10:24
168 Sjors van Loon
0:10:26
169 David Belt
0-10.26
170 Florian Ubink
0:10:27
171 David Binyma
0:10:29
172 Hugo van den Eshof
0:10:29
173 Lisa Sweer
0:10:29
174 GossedeJong
0:10:30
175 Eline van Haasteren
0:10:30
176 Kelly Nachtegeller
0:10:31
177 Sandra van der Werf
0:10:34
178 Lisa Mink
0:10:34
179 Boy van Ees
0:10:35
180 Ben Kooreman
0:10:36
181 Maud Molenaar
0:10:37
182 Saskia Oostdam
0:10:38
183 DamasvanDam
0:10:38
184 Gideon Morgenland
0:10:38
185 Kirsten van Benten
0:10:39
186 Twan Loyer
0:10 39
187 Dennis van Beele
0:10:39
188 Daniel van der Maat
0:10:40
189 Iris Zoutendijk
0:10:43
190 Giorgio Hilling
0:10:43
191 Joost Kooistra
0:10:43
192 Stijn Pauli
0:10:44
193 Matthijs Otto
0:10*45
194 Nancy Loth
0:10:46
195 Liselotte Mulder
0:10:46
196 Yannick Schurwanz
0:10:46
197 Iris ten Have
0:10:47
2100
Nancy Bras
1:15:03
2101
Dirk van Rhijn
1:15:07
2102
Ellie Brinks
1:15:25
2103
Ria Luiten
1:15:28
2104
Manet Meier
1:15:38
2105
Ronald van Duijn
1:15:48
2106
Karin Beij
1:16:16
2107
Conny Tilburg
1:16:19
2108
Mineke Spring In T Veld
1-16:25
2109
Wilmavan der Zee
1:16:29
2110
Henny Peters
1:16:46
2111
Marion Kerst-Noest
1:16:48
2112
Tineke Hoekstra
1-16:49
2113
Marinke Deurhof
1:1651
2114
Mignon Strijk
1:16:52
2115
Hanna van Binsbergen
1:17:18
2116
T. Sypkens
1:17:21
2117
Rudy Blok
1:17:51
2118
Christien Deutekom
1:18:23
2119
Ninka Buter
1:1823
2120
Menno van der Holst
1:19:17
2121
Margo van Os
1:19:18
2122
Magda Bik
1.19:49
2123
Mirjam Zuidervaart
1:20:12
2124
Mirjam Hoorn
1:21:14
2125
Inge Klappe
1.21:27
2126
Astnd Hoogeveen
1:21:58
2127
Ton Schell
1:22:26
2126
Monique Gaag
1:22:28
2129
Koos Keijzer
1 2355
2130
Margje Schreven
1:29:10
2131
Margriet de Vries-Mulders
1:58:08
2132
Roy Csorba
1:59:16
2133
Dennis Groeneveld
2:02:16
2134
Sjors Leenen
2:02:56
2135
Ronald van Zanen
15:00:00
Namen: Jan en Harm van Brugge
Leeftijd: 46 jaar
Woonplaatsen: Hazerswoude en
Rijnsaterwoude
Tijden: 2:55:37 en 2:53:29
Harm: „Het was moeilijk om Jan ach
ter te moeten laten. Hij ging veel te
hard van start en dat moest ie de laat
ste vijf kilometer bekopen. Als twee
ling voel je dat de ander het moeilijk
heeft."
Jan: Tussen de 23 en de 38 kilometer
was het andersom. Toen zat Harm bij
mij op het vinketouw en kon hij maar
net aan blijven haken. Ik kon dat aan
het einde niet meer. Jammer, anders
had ik hem nog gepakt in de sprint!"
198 Kevin Zoetemelk
199 Ewout Meiman
200 Floor Koene
201 Sjoerd Wesselman
202 Michelle Loth
203 Kristol van Boven
204 Jorge Bonekamp
205 Isa Keuter
206 Jop Koene
207 Frank Buitenwerf
208 BasWilderman
209 Martijn Munk
210 Reinier Prins
211 Liselou Lolkes de Beer
212 Robin Blok
213 Tessa Straathof
214 Julia de Mooy
215 Koen ten Have
216 MarcDevilee
217 Nina Schouten
218 Dante Riato
219 RosaMeij
220 Peter Geriagh
221 Jelle van Haasteren
222 Tijn van Alphen
223 Niek van Bohemen
224 DemiSchrijer
225 Eva van de Kar
226 Mart Nije
227 Joey Rijn Van
228 FilipJouby
229 Martijn Verhagen
230 Tim Smit
231 Bas de Goede
232 Maikel de Bruin
233 Leah Claproth
234 AnneZekveld
235 Denise van Abswoude
236 Ronald Verheugd
237 Hanneke Leegwater
238 Ilse Verhagen
239 Leon van Ruiten
240 Dennis van lersel
241 Julianne van Ginkel
242 Lorenzo Braxhoven
243 Gijs Provily
244 Marcel van Zijp
245 Annabel de Mooij
246 Tom Kuipers
247 Ruben Goede
248 Maarten van lersel
249 Marjolein de Mooij
250 Bob van Alphen
251 Annabel de Goede
252 Franka Blok
253 Esme Tensen
254 RoelVording
255 Lars van Wijk
256 Koen Slootweg
257 Dymph Dieben
258 Jordy Glasmacher
259 Roy de Bruin
260 Pepijn Grim
261 Lars Grim
262 Theo van Seggelen Jr.
263 Rick Wanrooij
264 Rene van Abswoude
265 Marioes Vording
266 Marieke Kuipers
267 Bethany Clark
268 Bouke van Kesteren
269 Sam Wildeman
270 Noortje Bahdada
271 Pasqualle Kloosterman
272 KimSnell
273 Laura de Vries
274 Lucas Zandbergen
275 Stephanie Wildschut
276 Mischa Haan De
277 Jelle Steenbeek
278 Jennifer de Jong
279 Sarah jorgens Veillat
280 Bart Poos
281 Niels Kloosterman
282 Stefano Skafidas
283 Nadine Rol
284 Dennis van der Heij
285 Angela Schrijver
286 Ruth de Visser
287 ReinWieringa
288 Thomas Visser
289 Joy Prins
290 Merel De Waard
291 Adnan Abdelkrim
292 UshaTan
293 Martijn Melet
294 Arend van Ees
295 Nicholas Tveter
296 Jochem van Boom
297 Marjolein Verhoeven
298 Hanneke de Goeje
299 Damian Amirjani
300 Joos Davina
301 Pjotr Smittenaar
302 Bram van Teijlingen
303 Wouter Ubbink
304 Anne van Teijlingen
305 Sarah Paling
306 Elizabeth Tveter
307 Sacha Mannee
308 Koen Keuter
309 Boyd van Kommer
310 Elles van Rijn
311 Job van Haasteren
312 Millea Binyam
313 Tessel Boer
314 Tim Iking
315 Kim de Boer
316 Thomas Chaudron
317 Lottie Oostdam
318 Mare Blok
319 Jaap de Goede
320 Elini Skafidas
321 Romy Dubbeldeman
322 Lili Emma Szuhai
323 Jolijn ten Harkei
324 Melissa van Bohemen
325 Gabriella de Wekker
326 Milou Langenbach
327 VeraStein
328 Laurien Roest
329 Leon Jumelet
330 Femke van Giessen
331 Hidde van Rooijen
332 Lukas van der Heul
333 Emma van der Minne
334 Laura Smit
335 Yara van Boven
336 Eveline Castelein
337 Tom Hensing
338 Mathijs Jacobi
339 Marjolein Leegwater
340 Timo van Abswoude
341 Joris Geriagh
0:10:49
0:10:49
0:10:49
0:10:50
0:10:50
0:10:51
0:10:51
0:10:52
0:10:53
0:10:53
0:10:53
0:10:54
0:10:55
0:10:55
0:10:56
0:10:58
0:10:58
0:10:59
0:11:01
0:11:02
0:11:03
0:11:03
0:11:04
0:11:08
0:11:10
0:11:11
0:11:13
0:11:13
0:11:14
0:11:14
0:11:15
0:11:15
0:11:16
0:11:16
0:11:16
0:11:17
0:11:18
0:11:18
0:11:19
0:11:19
0:11:20
0:11:20
0:11:20
0:11:21
0:1131
0:11:22
0:1135
0:11:26
0:11:26
0:11:29
0:11:30
0:11:31
0:11:31
0:11:31
0:11:31
0:11:32
0:11:32
0:11:32
0:11:33
0:11:33
0:11:33
0:11:34
0:11:37
0:11:37
0:11:40
0:11:40
0:11:41
0:11:41
0:11:42
0:11:43
0:11:44
0:11:45
0:11:45
0:11:45
0:11:46
0:11:47
0:11:47
0:11:49
0:11:49
0:11:49
0:11:49
0:11:50
0:11:50
0:11:51
0:11:51
0:11:51
0:11:53
0:11:53
0:11:53
0:11-55
0:11:56
0:11:56
0:11:56
0:11:57
0:11:57
0:11:59
0:11:59
0:12:01
0:12:02
0:12:05
0:12:06
a 12:06
0:12:07
0:12:07
0:12:09
0:12:10
0:12:11
0:12:11
0:12:11
0:12:12
0:12:12
0:12:14
0:12:15
0:12:15
0:12:19
0:12:19
0:12:21
0:12:21
0:1231
0:12:22
0:12:22
0:12:25
0:12:25
0:12:27
0:12:28
0:12:32
0:12:35
0:12:37
0:12:40
0:12:40
0:12:41
0:12:41
0:12:41
0:12:42
0:12:43
012:44
0:12:44
0:12:46
0:12:47
0:1249
0:12:51
0:12:53
0:12:53
0.12:55
MAANDAG I4.JUNI 2004
342 Tamara Belt
343 Sjoerd Roosjen
344 Mayke Cools
345 Damek Dieben
346 Aron Elstgeest
347 Puck Coorens
348 Daan Veen Van
349 Willem Steve Boomgaardt
350 Fkxis Langenbach
351 Sharoon Matlya
352 Joes de Kok
353 Tieme Moens
354 Sofie van Haasteren
355 Sophia Wilhe Paling
356 Pauline Rasser
357 Simon van der Poel
358 Jorden Beij
359 Axl Beij
360 Anne Rietman
361 Manuela Schrijer
362 Maaike Berghuis
363 Wouter Kraaij
364 Danny Pret
365 Joey van Es
366 Tobias Slingerland
367 Julia van Braak
368 Laura Detmar
369 ViktoriaTrautner
370 Thom Steur
371 Julian Winterdal
372 Julius de Mooy
373 Yarrid Knijnenburg
374 Casper Horst
375 Ryan Devïlee
376 Remy Rol
377 Melissa Redel
378 Ilse Balfoort
379 Victor Onink
380 Darryt Knijnenburg
381 Lara Gelens
382 Thomas Stein
383 Eliane Winterdal
384 Linde Nieman
385 Anouk van den Nieuwendijk
386 Lisanne Castelein
387 Cas Bolt
388 Julian de Aldrey
389 Mick Veldhuijse
390 Martijn Straathof
391 Sarah Schoort
392 Bodine Bremer
393 Ellen van Bergen
394 Ischa Bremer
395 Melanie Fasseur
396 Robbert Reeuwijk
397 Dapne Reeuwijk
398 Fije van Leeuwen
399 Frederika Nieuwenhuijsen
400 Lara van Leeuwen
401 Colin Staphorst
402 Manjn van Rijssel
403 Jelmer Visser
404 El Wali Shaima
405 Nina van Rossum
406 Kristy van Rijn
407 Sacha Detmar
408 Driss Bahdada
409 Erik van Rossum
410 Ftyan van Kommer
411 Ilse Zoetemelk
412 Franka Prins
413 Lars de Ridder
414 Jillian Suitela
415 Peter Sierat
416 PaulTrautner
417 Marcellino Moenen
418 Riiziane Golamun
419 Meike van Haeringen
420 Saskia Slingerland
421 llseLoyer
422 Tjeerd Priester
423 Levy Van As
424 Nina Van As
425 Elise Derksen
426 Isabel Newerla
427 Sean Molenaar
428 Cindy Hoogevorst
429 Bob Goedbloed
430 Ilse Bergman
431 Hip Goedbloed
432 Eva Zekveld
433 Gabriel Hartevelt
0.15-0.18 uur
434 Siebe Cools
435 Zoe Clark
436 Jordi van der Kwaak
437 Hayley Martin
438 Thom Wesselman
439 Jeroen Carree
440 Dwayne Werners
441 Loekie Schouten
442 Tomas van Daalen
443 Boody Swanenburg
444 Niels Horst
445 Quirijn Waaijenberg
446 Hugo Onink
447 Eveline Buis
448 Sanne Rotmensen
449 Tessa de Rooij
450 Paulina Bodenko
451 Guido Bruin De
452 Younes Abdelkrim
453 Roos Neven
454 Stan Bakker
455 Ritse Waaijenberg
456 Joyce Bodenstaff
457 Lars de Ridder
458 Robin Schoonwater
459 David van der Maat
460 Nikki Kroft
461 Thomas van Seggelen
462 Tess Coorens
463 Benoit Coorens
464 Rachid Nagih
465 Laurien Melet
466 Sem Kruis
467 Mitchell Hulselmans
468 Rebecca Fasseur
469 Stefame Buenrostro
470 Floris Cnossen
471 Luc Quellhorst
472 Denise Janssen
473 Hanna Tveter
474 Fleur van Berkel
475 Matthijs Bekker
476 Erik Buenrostro
0:12.55
0:12:55
0:12:56
0:12:56
0:12:57
0:12:57
0:12:58
0:13:00
0:13:00
0:13:01
0:13:01
0:13.01
0:13:01
0:13:04
0:13:05
0:13:05
0:13:06
0:13:07
0:13:09
0:13:10
0:13:10
0:13:12
0:13:13
0:13:18
0:13:20
0:13:22
0:13:24
0:13:26
0:13:26
0:13:27
0:13:27
0:13:28
0:13:28
0:13:29
0:13:30
0:13:31
0:13:32
0:13:33
0:13:34
0:13:34
0:13:35
0:13:35
0:13:38
0:13:44
0:13:45
0:13:46
0:13:47
0:13:48
0:13:49
0:13:49
0:13:50
0:13:50
0:13:50
0:13:51
0:13:51
0:13:51
0:13:52
0:13:53
0:1354
0:13:56
0:13:59
0:14:02
0:14:02
0:14:11
0:14:11
0:14:12
0:14:12
0:14:14
0:14:18
0:14:25
0:14:27
0-14:28
0:14:28
0:14:30
0:14:32
0:14:33
0:14:36
0:14:37
0:14:40
0:14:41
0:14:41
0:14:51
0:14:51
0:14:52
0:14:52
0:14:53
0:14:55
0:14:55
0:14:55
0:14:57
0:14:58
0:14:59
0:15:00
0:15.-00
0:15:03
0:15.-04
0:1556
0:15:06
0:15:07
0:15:08
0:15:09
0:15:11
0:15:13
0:15:13
0:15:14
0:15:14
0:15:15
0:15:17
0:15:20
0:15:22
0:15:23
0:15:26
0:15:26
0:15:30
0:15:31
0:15:34
0:15:34
0:15:36
0:15:38
0:15:44
0:15:49
0:15:58
0:15:59
0:16:05
0:16:24
0:16:32
0:16:37
0:17:01
0:17:25
0:17:58
0:18:07
0:18:22
0:18:24
0:18:30
0:18:43
De foto's op de uitslagenpagi
na's zijn van Hieico Kuipers en
Taco van der Eb.
SPORTUITSLAGEN
VOETBAL
amstel beker voor amateurs.
A:D8S-Sneek 0-1; sv Meerssen - DBS 0-
sk - sv Meerssen 1-0 Eindstand: 1
2-6 (2-0), 2. DBS 2-1 (0-1), 3. sv
Mn 2-1 (0-1). DBS tweede na straf-
pen
B: Sporting Maroc - Bennekom 2-3; Ter
-Sporting Maroc 2-0 (Doelpunten: Mi-
Hcemheuvel en Hicham Rbii)Bennekom
leede 0-1 (Doelpunt: Patrick Kalkema).
Tand: Ter Leede 2-6 (3-0), 2. Bennekom
1-3), 3. Sporting Maroc 2-0 (2-5).
-'Ter Leede - Sneek (Noord) 2-0 (Doelpun-
Wkema 2x). 3de/4de plaats: DBS (Zuid I) -
km (Oost) 0-3. 5de/6de plaats: sv Meers-
lil)-Sporting Maroc (West I) 0-4.
ig Ter Leede in finale: Waasdorp; Boe-
Hoogkamer, Van Zeist, Lensink; Jans-
Jong), Rbii (De Louw). Bloemheuvel;
1. Kalkema, Hamdi (Escudero).
elificatie CONCACAF-zone.
Nederlandse Antillen - Honduras 1-
8. Suazo 0-1, 67. Suazo 0-2, 75. Hose
*>bo: Suriname - Guatemala 1-1 (1-1)
i® Cuba - Costa Rica 2-2 (1-2)
tJamaica - Haiti 1-1 (0-1).
ATLETIEK
Gouden Spike.
1 100 m 3,5 m/s): 1, Caimin Douglas
2.10,34, 3. Beck 10,37, 7. Davis (Lei-
Mek) 10,65; 200 m 2,9 m/s): 1
"<«1 20,81, 2. Van Balkom 20,99, 3.
!»oop 21,29, 7. Davis 21,89; 400 m: 1.
!|l (ZAf) 46,56, 2. El Ralfioui 46,79, 3.
3 (Zim) 47,35, 6. Van Ree (Leiden Atle-
47,90, 23. Hoogkamer (De Spartaan)
800 m: 1. Okken 1.46,14, 2 Hatungi-
(8ur) 1.47,85, 3. Vanchaze (Bel)
'2:3.000 m: 1. Licht 8.04,85, 2. Buck
807,43, 3. Van den Broek 8.08,03, 6
^5 (Leiden Atletiek) 8.26,45, 20. Brou-
Koning (Leiden Atletiek) 9.05,65; 110
k finale 1,7 m/s): 1. Hughes (VSt)
2.0e Souza (Bra) 13,55, 3 Sedoc
Series 2.2 m/s): 9. Rietveld (llion)
400 m horden: 1. Veldhuijzen 52,30, 2.
IGuy) 52,89, 3 Peeters 53,60; 3.000 m
1. Blokland 8.49,21, 2. Keijsers
4,3. Van de Berg 9.15,39, 8. Luijendijk
Atletiek) 9.49,13, kogel: 1. Smith
discus: 1 Smith 63,79, 2. Krawczyk
'.10,3. Van der Bilt 57,58, 8. Scheffers
'Atletiek) 48,43; polsstokhoog: 1. Looije
2 Kholev (Isr) 5,40; kogelslingeren: 1
88,26,2. Van Noort (De Spartaan) 53,97,
fc' (Leiden Atletiek) 45,98; ver: 1. Gaisan
'•92. 2, Cools 7,65, 3. McClintock (ZAf)
100 m 2,6 m/s): 1. Gestsdottir (IJs)
2. Dankwah 11.93. 3. Baarssen 11,95;
'1+4.5 m/s): 1. Sheehy (Ier) 23,72, 2.
Schulte 24,27, 3. Baarssen 24,28; 800 m: 1.
Ballantine (Jam) 2.02,41, 2. Visschers
2.02,98, 3. Serwaa (Gha) 2.03,61, 4. Jaber
2.03,77 3.000 m: 1. Van der 8lerk (ZAf)
9.29,78, 2. Burgman 9.31,75, 3. Van Campen
(Bel) 9.34,13, 5. Raedts (Leiden Atletiek)
9 38,83; 100 m horden 1. Bolt 13,67, 2.
Tschomba (Bel) 13,88, 3. Hoos 13,95, 13. Van
der Poel (De Spartaan) 15,28, 15. Fransen (De
Spartaan) 15,40, 400 m horden 1. De Jong
"58,38, 2. Pekelharing (ZAf) 59,80, 3 Ruben
60,21; kogel: 1. Tunks-Koeman 18,22; ver: 1.
Gestsdottir (IJs) 6,00, 2. Boxhoorn 5,99, 3.
Mulder (Atletics) 5,92, 8. Van der Poel 5,35;
hoog: 1 Bolt (Groningen Atletiek) 1,72, 2. Lan
gen (AAC '61) 1,72, 3. Van Osch (AAC) 1,72, 4.
Fransen 1,69; kogelslingeren: 1 Van der Schilt
(Groningen Atletiek) 63,16.
Watford. Internationale wedstrijd.
Mannen, 10.000 m: 1. Maase (Ned) 27.51,99,
2. Raymaekers (Ned) 29.04,85. 3. O'Dowd
(GBr) 29 05,08. Bijzonderheid: Maase plaatst
zich voor OS.
Erfurt. Internationale wedstrijd.
Vrouwen. 100 m: 1. Schielke (Dui) 11,21 (uit
geschakeld in series Van den Akker/11,63. Van
Assendelft/11,76); 100 m horden: 1. Sjevtsjen-
ko (Rus) 12,88, 2. McCrey (VSt) 12,91; 400 m
horden: 1. Petsjonkina (Rus) 53,78, 2. Glover
(VSt) 55,23; kogel: 1. Ostaptsjoek (WRu)
19,12; polsstokhoog: 1. Dragila (VSt) 4,55, 4 x
100m: 1. Oekraïne 43,36, 2. Nigeria 44,25, 3.
Nederland (Van den Akker, Poelman. Van Assen
delft, Kramer) 44,46.
AUTOSPORT
Montreal. WK Formule 1, Grote Prijs van Cana
da.
Achtste wedstrijd: 1. Michael Schumacher (Dui)
Ferrari 305,270 km in 1.28.24,803 (gem.
207,165 km/uur), 2. Ralf Schumacher (Dui)
Williams, op 1,062, 3. Barrichello (Bra) Ferrari
5,108, 4 Button (Eng) Bar-Honda 20,409, 5.
Montoya (Col) Williams 21,200, op 1 ronde: 6.
Fisichella (Ita) Sauber, 7 Raikkonen (Fin)
McLaren, 8. Da Matta (Bra) Toyota, 9. Coulthard
(Sch) McLaren, 10 Panis (Fra) Toyota, op 2 ron
den: 11. Glock (Dui) Jordan, 12. Heidfeld (Dui)
Jordan, op 3 ronden: 13. Klien (Dui) Jaguar, op
4 ronden: 14. Baumgartner (Hon) Minardi.
WK-klassement na acht races: 1. Michael Schu
macher 70 punten, 2. Barrichello 52, 3. Button
43, 4. Trulli (Ita) Renault 36, 5. Montoya 28, 6.
Alonso (Spa) Renault 25, 7. Ralf Schumacher
20, 8. Sato (Jap) Bar-Honda, Fischella 8, 10.
Massa 5.
WK-klassement merken: 1 Ferrari 122 punten,
2 Renault 61, 3. Bar-Honda 51, 4. Williams
48. 5 Sauber 13.
Le Mans. 24 uursrace. 1Kristensen/Capello/A-
ra (Den/lta/Jap) Audi R8 379 ronden. 2 Her-
bert/Davies/Smith (GBr) Audi op 41,354 secon
den, 3. Lehto/Werner/Pirro (Fin/Dui/lta) op 11
ronden. 4. Comas/Ayari/Treluyer (Fra) Pescarolo-
Judd op 18 ronden. 5. Biela/Kaffer/McNish
(Dui/Dui/GBr) Audi; 7. Lammers/Dyson/Kaneishi
(Ned/VSt/Jap) Dome-Judd, 11. Kox/Enge/Menu
(Ned/Tsj/GBr) Ferrari 550, 19. Tom Coronel/Jus-
tin Wilson/Firman (Ned/GBr/ler) Dome-Judd,
20. Hugenholtz/Montain/Rob Wilson (Ned/G-
Br/GBr) Ferrari 360.
GOLF
Noordwijk. Stern Nationaal Open, 50.000 euro
Eindstand: 1. Kraaij (Zeist) 291 slagen (+3), 2.
Niemer (amateur), Miller (Schoorl), De Vries
(am) 293, 5. Crosby (Roosendaal) 295, 6. Woof
(Eng), Besseling (am), Uhlenbeck (Apeldoorn)
297, 9. Rubay Bouwman (am) 298, 10. Van der
Velde (Voorhout), Steenkamer (Haarlem) 299.
MOTORSPORT
Barcelona. WK wegrace, Grote Prijs van Catalo-
nië.
MotoGP: 1. Rossi (Ita) Yamaha 44.03,255
(gem. 160.949 km/uur), 2. Gibernau (Spa)
Honda 0,159, 3. Melandri (Ita) Yamaha
13,923, 4. Checa (Spa) Yamaha 19,213, 5. Ed
wards (VSt) Honda 21,205,6 Xaus (Spa) Duca-
ti 22,847 Stand WK na 5 van 16 races: 1. Gi
bernau 106, 2. Rossi 101, 3. Biaggi 80.
250cc: 1. De Puniet (Fra) Aprilia 41.29,955
(157,189 km/uur), 2. Pedrosa (Spa) Honda
0,109, 3. Elias (Spa) Honda 9,521, 4. Porto
(Arg) Aprilia 20,871, 5. Fonsi Nieto (Spa) Apri
lia 34,337, 6. Aoyama (Jap) Honda 37,559.
Stand WK: 1. De Puniet 98, 2. Pedrosa 90, 3.
Porto 63.
125cc: 1. Barbera (Spa) Aprilia 41.17,986
(151,081 km/uur), 2. Dovizioso (Ita) Honda
0,016, 3. Pablo Nieto (Spa) Aprilia 0,342, 4.
Stoner (Aus) KTM 0,400, 5. Lorenzo (Spa) Der-
bi 0,548, 6. Bautista (Spa) Aprilia 0,733.
Stand WK: 1. Dovizioso 96, 2. Barbera 74, 3.
Locatelli 73.
PAARDENSPORT
Duindigt, eerste koers: 1. Talent Groenhof
(1.16,7), 2. Revanche S, 3. Robert Crown. Toto
(4-7-2): winnend 2,80; duo 9,90; trio 33,80.
Tweede koers: 1. Nimba (GER) (1.57,1), 2. Ta-
quin (GB)x, 3. Hyland Park (GB). Niet gestart:
Solitary Man. Toto (1-4-2): winnend 1,50; duo
3,30; trio 17,90; dubbel winnend 5,10; troost
dw (4-3) 2,50. Derde koers: 1 River Deep M
(1.18,2), 2. Rih Frisia, 3. Paco Belvedere. Toto
(4-2-3): winnend 4,60; duo 15,20; trio 129,60.
Vierde koers-. 1 Boschetto (1.17,8), 2. Second
D (GB)x. 3. Little Kathy,. Niet gestart: Mike the
Spud (GB). Toto (1-7-9): winnend 2,90; duo
24.40;Jrio 116,10 Vijfde koers: 1 Lars Char
ming (1.1772JT2rTeunie Boszorg, 3 Trafalgar.
Niet gestart: Still Incredible. Toto (1-6-8): win
nend 6.50; duo 43,20; trio 211,30. Zesde
koers: 1. Dadji (BEL) (2.09,4), 2. Egei (RUS).
3. Casan (DEN). Toto (1-8-2): winnend 18,50;
duo 177,70, trio 2498,70. Zevende koers: 1.
Rich Born Dean (1.17,8), 2. Sanne Weber, 3.
Punto Banco. Toto (1-7-5): winnend 3,90; duo
22 ,20; trio 359,70 Achtste koers: 1 Laura
Vrythout (1.16,7), 2. Record Park, 3. Chairman
Spirit, 4. Simone Enzelens. Niet gestart: Reine
Vryenesse. Toto (2-8-10-1): winnend 7,70; duo
16,60; kwartet 704,00. Negende koers: 1. Jo-
han (1.16,4), 2. Our Secret, 3. Leffoartwa. Niet
gestart: Le Normand. Toto (5-2-7): winnend
2,10; duo 5,00; trio 18,10.
Totalisatoromzet: 71.684,50
Wolvega, eerste koers: 1. Orchide Hornline
(1.16,3), 2. Pay me Back, 3. Rowanna Meadow
Toto (6-1-4): winnend 2,10; duo 3,60; trio
32,20. Tweede koers: 1. Taglia Transs R
(1.19,0), 2. Sanda Pluto W 3. Texel Jet Valley.
Niet gestart: Tis de Landerije. Toto (9-8-10):
winnend 2,40; duo 16,70; trio 129,90, dubbel
winnend 3,90 Derde koers: 1 Ronja Hornline
(1.18,8), 2. San Marco 3. Reality Expo Toto
(8-3-2): winnend 4,00; duo 21,80; trio 162,00.
Vierde koers: 1. Tanja di Angeli (1.18,1), 2.
Trigger Dragon 3. Reliance Meadow,. Niet ge
start: Speedking Beemd. Rascal Raj. Toto (1-3-
7): winnend 1,70, duo 8,10; trio 35,80. Vijfde
koers: 1. Pecos Greenacre (1.19,0), 2 Ronald
van Ranum 3. Rambo Neyenrode Niet gestart:
Rick Dragon,. Toto (2-3-8): winnend 7,20; duo
23,90; trio 94,10. Zesde koers: 1. Replay Twigs
(1 16,6), 2. Patrol Limburgia 3. Ralph BS To
to (6-2-8): winnend 6,50; duo 217,00; trio
1143,00. Zevende koers: 1. Trento Rapida
(1.18,0), 2. TopshotLimburgia 3. Taros Sam-
mer Toto (2-3-8): winnend 2,30; duo 5,50;
trio 17,60. Achtste koers: 1. Sjon Steenwijk
(1.17,6), 2. Super Keiler 3. Rebellin 4
Thechocolatekid Toto (4-10-12): winnend
4,80; duo 17,80; trio 229,50 Negende koers:
1. Savoir Boko (1.19,8), 2. Talent Future 3.
Tristate Rapida. Toto (10-5-2-2): winnend
19,00; duo 401,50; kwartet 2206,70. Tiende
koers: 1. Sholty Boko (1.15,0), 2. Starfighter
LM 3. Speedy Renka. Niet gestart: Succes Bo
ko. Toto (5-7-8): winnend 1,50; duo 4,50; trio
9,50. Elfde koers: 1. Nevil Star (1.14,9), 2.
Orestes 3. Papi Raul Niet gestart: Kim
0'Kemp. Toto (6-4-3): winnend 2,30; duo
24,00; trio 87,90.
Totalisatoromzet: 82.921,50.
PRIJSVRAGEN
Lucky Day 3425, d.d. 12.06.2004: 2-8-13-19-
31-32-34-35-38-40-42-49-51-52-53-58-61-
67-71-77
Lotto 752, d.d. 12/06/2004:
4, 8,13,17, 25, 43 bonusgetal 37, kleur groen
Euro Loterij: 167336
Actuele Jackpot: 7.300.000..
Jackpot Lotto.trekking 19/06/2004: e
7.600.000,.
(Onder voorbehoud van typefouten)
Luzern. Olympisch kwalificatietoernooi, eerste
dag.
Mannen vier-zonder-stuurman, naar finale: Tsje
chië 6.00,46, Griekenland 6.02,33. Naar her
kansing: Nederland (Rom Colthoff, Schuuring,
Kleinlugtenbelt en Braggaar) 6.08,58.
Vrouwen, skiff, naar halve finale: Dekker (Ned)
8.30,62, Bjerknes (Noo) 8.37,59, Jolly (Aus)
8.37,61, Svensson (Zwe) 8.18,03, Sakickiene
(Lit) 8.23.94, Rode (Let) 8.27,71, Devine (VSt)
8.19,87, Rajle (Kro) 8.30,14, Beever (GBr)
8.34,25.
SOFTBAL
Mannen, hoofdklasse: Spikes - Kokolishi 0-14,
Spikes - Kokolishi 4-6, TK Flags - Scr Storks
0-10, TK Flags - Scr Storks 2-9, Survivors -
Raggers Th 8-14, Survivors - Raggers Th 3-14.
Centrals - Survivors 12-0, Centrals - Survivors
4-5, AIMS EHS - RCH/Pingui 3-0, AIMS EHS -
RCH/Pingui 10-0.
TENNIS
Halle. Mannen, 790.000 euro.
Halve finales: Fish (VSt/6) - Schüttler (Dui/2) 6-
4 4-6 7-6, Federer (Zwi/1) - Novak (Tsj) 6-3 6-4.
Finale: Federer - Fish 6-0 6-3.
Londen. Queen's, mannen, 767.000 euro.
Halve finales: Grosjean (Fra/5) - Hyung-taik
(ZKo) 6-7 7-6 6-2. Roddick (VSt/1) - Hewitt
(Aus/6) 7-6 6-3. Finale: Roddick - Grosjean 7-6
6-4.
Birmingham. Vrouwen, 150.000 euro.
Halve finales: Sjarapova (Rus/3) - Schnyder
(Zwi/2) 6-1 6-7 6-3, Golovin (Fra) - Loit (Fra/9)
6-3 5-7 7-5. Finale: Sjarapova - Golovin 4-6 6-2
6-1.
Eredivisie, halve finales play-offs:
Hilverheide-Groenekan 3-3, Hllverheide wint op
setscore (9-8). (Serna (Spa)-Parra (Spa) 7-6, 4-
6, 7-6; Sucha (Slo)-Cervanova (Slo) 6-2, 6-0;
Van Scheppingen (Ned)-Kunitsyn (Rus) 5-7, 6-
2, 4-6; Wessels (Ned)-Wang (Tai) 4-6, 6-3, 2-6;
Serna/Sfar (Spa/Tun)-Parra/Pous-Tio (Spa/Spa)
2-6, 6-4, 5-7; Van ScheppingenAVessels (Ned-
/Ned)-Kunitsyn/Wassen (Rus/Ned) 6-4, 1-6, 6-
3).
De Manege-Popeye Goldstar 3-3, De Manege
wint op setscore (8-6). (Tamaëla (Ned)-Lee-Wa-
ters (Vst) 6-7, 2-6; Czink (Hon)-Trik (Ned) 6-3,
7-6; Navarro (Spa)-Smit (Ned) 6-3, 3-6, 3-6;
Rojer (Cur)-Nicklisch (Oos) 6-3, 7-6; Czink/But-
kiewicz (Hon/BeD-Lee-Waters/Trik (Vst/Ned) 6-
4, 6-4; Navarro/Rojer (Spa/Curl-De Beer/Nick-
lisch (Ned/Oos) 5-7, 6-3, 0-2 opgave De Mane
ge)
Finale: Hilverheide-De Manege 4-1. (Serna
(Spa)-Czink (Hon) 6-3, 6-2; Sucha (Slo)-Tamae-
la (Ned) 4-6. 6-3, 6-1; Van Scheppingen (Ned)-
Navarro (Spa) 4-6, 5-7; Wessels (Ned)-Rojer
(Cur) 7-6, 6-3; Serna/Svensson (Spa/Zwe)-
Czink/Butkiewicz (Hon/Bel) 6-3, 6-2; Van
Scheppmgen/Wessels (Ned/Ned)-Navarro/Rojer
(Spa/Cur), niet meer gespeeld).
Open toernooi De Munnik, Leiderdorp
HE3, halve finales: W. Thomas (5) - N. Ravens-
bergen 6-2 6-0; R. Goedegebuure (7) - T. van
Ingen 6-3 7-5. Finale: Thomas - Goedegebuure
6-1 6-0. DE3, halve finales: L. Gerth-Verhoeve
(1) - A. Wissink 6-3 6-3; I. Kruit - M. Aalders 4-
6 6-4 7-5. Finale: Gerth-Verhoeve - Kruit 6-0 6-
4. HE4, halve finales: M. de Weger (1) - T. Wol-
ters 6-0 6-2; M. v.d. Bor (2) - J. Jagel 6-3 6-0.
Finale: De Weger - V.d. Bor 6-4 6-3. DE4, halve
finales: L. Wijsman (1) - A. v.d. Berge 6-3 6-3;
5. Korenhof (2)-G. v.d. Willige 6-1 6-2. Finale:
Korenhof - Wijsman 6-4 6-4. HD3/4, finale: N
Ravensbergen/F. Vogel - R. Goedegebuure/J.
Vandenbussche 6-2 7-6.
HE5, halve finales: T Bavelaar (1) - B. van Em
merik 6-1 6-1; R. d'Hooghe (3) - R. v d. Meer 4-
6 6-4 4-2 opgave. Finale: d'Hooghe - Bavelaar
6-4 7-6. DE5, poule: 1. L. Wijsman (1). HE6, fi
nale: J Rotteveel - R. Vletter 6-2 7-5. DE6,
poule: 1. Bertine de Groot. HE7, finale: S. Ozce-
lik - S. v.d. Wilk 6-1 7-5. DE7, finale: F. v.d.
Ven-L. Rueb 6-1 6-3.
TRIATLON
Bodegraven. Olympische afstand (1 km zwem
men, 40 km fietsen, 10 km lopen).
Mannen: 1 Ten Brink (Bodegraven) 1.50.24, 2.
Van de Werff (Linschoten) 1.50.26, 3. Claassen
(Groesbeek) 1.51.26, 4, Rost (Rijkevoort)
1,52.31, 5. Borreman (Alphen aan den Rijn)
1.53.12.
Vrouwen: 1 Kelja (Gorinchem) 2.06.44.
VOLLEYBAL
European League, mannen.
Groep 1: Tsjechië - Kroatië 3-0, Tsechië - Kroa
tië 3-2. Stand: 1. Tsjechië 8-10 (19-14), 2.
Rusland 6-8 (14-10), 3. Turkije 6-6 (9-12), 4.
Kroatië 8-4 (13-21). Groep 2: Finland - Neder
land 1-3 (19-25 27-25 23-25 18-25), Slowa
kije - Duitsland 0-3. Stand: 1. Duitsland 8-12
(20-9), 2. Nederland 8-12 (22-12), 3. Finland
8-8 (15-20), 4. Slowakije 8-0 (8-24).
World League.
Groep A: Griekenland - Portugal 3-0, Brazilië -
Spanje 3-1, Brazilië - Spanje 3-0, Griekenland -
Portugal 3-1. Stand: 1. Brazilië 4-8, 2. Grieken
land 4-4, 3. Spanje 4-2, 4. Portugal 4-2. Groep
B: Polen - Bulgarije 3-1, Frankrijk - Japan 3-0,
Polen - Bulgarije 2-3, Frankrijk - Japan 3-0.
Stand: 1. Frankrijk 4-6, 2. Polen 4-6, 3. Bulga
rije 4-4, 4 Japan 4-0 Groep C: Serviè-Mon-
tenegro - China 2-3, Italië - Cuba 2-3. Serviê-
Montenegro - China 3-0, Italië - Cuba 3-0.
Stand: 1 Italië 4-6, 2. Serviê-Montenegro 4-4,
3 Cuba 4-4,4. China 4-2.
Timmendorfer Strand (Dui). EK beach.
Mannen, groep J: Karassev/Koelikovski (Rus) -
Maas/Bram Ronnes 2-0 (22-20 21-16); groep L:
Berg/Dahl (Zwe) - De Gruijter/Gijs Ronnes 2-0
(23-21 21-18).
Halve finales: Egger/Heyer (Zwi) - Klemperer-
/Rademacher (Dui) 2-0 (30-28 21-18), Markus
Dieckmann/Reckermann (Dui) - Heuscher/Kobel
(Zwi) 2-0 (21-16 21-18). Finale: Dieckmann-
/Reckermann - Egger/Heyer 2-0 (21-16 27-25).
Om derde plaats: Heuscher/Kobel - Klemperer-
/Rademacher 2-0 (21-16 21-18).
Eindstand: 1. Dieckmann/Reckermann, 2. Eg-
ger/heyer, 3. Heuscher/Kobel, 4. Klemperer-
/Rademacher; 19. Maas/Bram Ronnes en De
Gruijter/Gijs Ronnes.
Vrouwen, halve finales: Kuhn/Schnyder-Benoit
(Zwi) - Gatelli/Perotta (Ita) 2-1 (21-18 11-21
17-15), Celbova/Novakova (Tsj) - Glesnes/Maas-
eide (Noo) 1-2 (17-21 21-14 12-15). Finale:
Kuhn/Schnyder - Glesnes/Maaseide 2-0 (21-13
21-16). Om derde plaats: Gatelli/Perotta - Cel
bova/Novakova 2-0 (21-15 22-20).
Eindstand: 1. Kuhn/Schnyder. 2. Glesnes/Maas-
eide, 3. Gatelli/Perotta. 4. Celbova/Novakova,
27. Keizer/Mooren, 35 De Vries/Visser.
Carolina (PRi). World Tour beach, mannen.
Tweede ronde: Rogers/Scott (VSt) - Max Back-
er/Emiel Boersma (Ned) 2-0 (21-16 21-15);
herkansing: Asahi/Nishimura (Jap) - Backer-
/Boersma 2-0(21-17 21-16) Halve finales: Ba-
racetti/Conde (Arg) - Franco/Tande (Bra) 2-0
(28-26 21-18), Pedro Cunha/ParS Ferreira (Bra)
- Holdren/Metzger (VSt) 2-1 (21-15 15-21 15-
10). Finale: Cunha/Para - Barceti/Conde 2-0
(21-17 35-33). Om derde plaats: Franco/Tande
- Holdren/Metzger 2-0 (22-20 21-19). Eind
stand: 1. Cunha/Para, 2. Baraceti/Conde, 3.
Franco/Tande, 4. Holdren/Metzger; 17. Backer-
/Boersma.
WIELRENNEN
Ronde van Zwitserland.
Eerste etappe, Sursee - Beromünster: 1 Ullrich
(Dui) 176 km in 4.07.56, 2. Camenzmd (Zwi),
3. Jeker (Zwi), 4. Zampieri (Zwi), 5. Canada Gar
cia (Spa), 6. Moos (Zwi) 0.15, 7. Vinokoerov
(Kaz), 8. Kolobnev (Rus), 9. Niermann (Dui),
10. Detilloux (Bel), 75. Tankink 18.31, 83. Ve-
neberg, 127. Boven, 130. Weenmg, 135. Lö-
wik, 139. Voskamp, 140. Den Bakker, 141.
Hoffman, 142. Hiemstra.
Tweede etappe, Dürrenroth - Rheinfelden: 1.
McEwen (Aus) 169,9 km in 3.44.57, 2. Pollack
(Dui), 3. Hunter (ZAf), 4. Kirchen (Lux), 5.
Hammond (GBr), 6. Loddo (Ita), 7 Dean (NZe),
8. Guidi (Ita), 9. Commesso (Ita), 10. Kolobnev
(Rus). 14. Löwik, 25. Hiemstra. 30. Ullrich. 43
Voskamp, 80. Veneberg, 103. Den Bakker, 109.
Weening, 120. Boven 0.56, 133. Hoffman
5.43, 140 Tankink 7.21.
Algemeen klassement: 1 Ullrich 7.52.43, 2.
Camenzind 0.02, 3. Jeker 0 06. 4. Zampieri
0.07, 5. Canada (Spa) 0.08, 6. Bodrogi (Hon)
0.22, 7. Julich (VSt) 0.24, 8. Kolobnev 0.25. 9
Ciom (Ita). 10. Vila (Spa). 66 LOwik 18.41. 80
Veneberg, 83 Hiemstra, 90 Voskamp, 112.
Weenmg 19.02. 113. Den Bakker, 121 Boven
19.36. 134 Hoffman 24.24, 139. Tankink
26.02.
Dauphiné Libéré.
Zesde etappe. Gap - Grenoble: 1. Rasmussen
(Den) 144 km in 4.04.44, 2. Basso (Ita) 5.20,
3 Voeckler (Fra) 6.43, 4. Guttierez (Spa), 5.
Mercado (Spa), 6. Lovkvist (Zwe). 7. Sastre
(Spa), 8. Landis (VSt), 9. Virenque (Fra), 10.
Botsjarov (Rus), 55. Lotz 21.26, 56. Dekker,
57. De Groot
Zevende etappe, Grenoble - Grenoble: 1 0'Gra-
dy (Aus) 200 km in 5.21.40, 2. Casar (Fra)
0.19, 3. Horillo (Spa) 3.14, 4. Moeravjev (Kaz),
5. Reynaud (Fra) 4.53, 6. Geslin (Fra) 4.55, 7.
Armstrong (VSt) 6.44, 8. Gutierrez (Spa), 9.
Pereiro (Spa), 10. Leipheimer (VSt), 11. Mayo
(Spa), 13. Hamilton (VSt), 15. Rasmussen
(Den), 17 Sevilla (Spa), 53. Lotz 12.52, 64. De
Groot 15.06, 65. Erik Dekker.
Eindklassement: 1 Mayo 29.27.15, 2. Hamil
ton 0.36, 3. Sevilla 1.14, 4. Armstrong 2.00. 5.
Mercado (Spa) 2.32, 6. Gutierrez 2.36, 7. Ras
mussen 2.39, 8. Leipheimer 3.33, 9. Pereiro
3.58, 10. Landaluze (Spa) 4.02, 58. Lotz
42.40, 66 De Groot 52.26.67 Dekker 52.31
Ronde van Oostenrijk
St Veit an der Glan - Bad Kersburg: 1 Kuyckx
(Bel) 195 km in 4.21.33. 2. Moerenhout (Ned)
0.01, 3. Mor. (Ita). 4. Steels (Bel) 1.31. 5.
Scarpom (Ita). 6. Gardeyn (Bel), 46. Eltink, 61.
Clement, 81 Groenendaal.
Zevende etappe, start en finish Wenen: 1
Dierckxsens (Bel) 124 km in 2.39.42, 2. Steels
(Bel), 3. Summer (Oos), 4. Weissinger (Dui), 5
Vanderaerden (Bel), 6. Herman (Tsj). 11. Eltink
(Ned), 60. Clement, 61. Groenendaal, 62. Moe
renhout.
Eindklassement: 1 Evans (Aus) 26.27.36, 2.
Scarponi (Ita) 0.19, 3. Vandelli (Ita) 0.28, 4
Konecny (Tsj) 1.07, 5. Golcer(Slv) 1.28, 6. Cra
ke (Aus). 15. Eltink 3.49, 21. Moerenhout
7.26, 54 Groenendaal 27.53, 74. Clement
34 10.
Sopelana. Emakumeen Bira, vrouwen.
Eindklassement: 1 Somamba (Spa) 9.09.24.
2. Melchers (Ned) 1.40, 3. Luperim (Ita) 2.13,
4 Brandli (Zwi) 2.16, 5. Ruano (Spa) 2.24, 15.
Grimberg 8.48, 19. Ghita Beltman 10.12, 24.
Bosman 12.33, 28. Van Essen 15.28, 29. Vis
ser 16.38, 37. Chantal Beltman 24.46, 43.
Mansveld 30.21, 44. Broek 30.57, 50. Van
Haasterd 35.57, 52. Groenveld 36.39, 55. Wal-
laard 44.25, 57. Van der Wiel 45.42.
ZAALKORFBAL
Hoofdklasse A/B, finale: Die Haghe - PKC 18 -
Sopot. EK Mistral, mannen.
Eindstand: 1 Miarczynski (Pol) 43. 2 Bon-
temps (Fra) 47. 3 Oberemko (Oek) 62. 4 Hu-