SPORT 6
Leiderdorp besluit 'apart' jaar met zege
HDC 986
maandag 26 APRIL 2OO4
BUITENLANDS VOETBAL
BELCIE
Lierse-Anderlecht 1-1, Cercle-Brugge-St. Trui-
den 2-1, RC Genk-Beveren 1-0, Bergen-Wes-
terlo 0-0, Standard Luik-Heusden-Zolder 4-1,
Germinal-Charleroi 3-1, Lokeren-Antwerp FC
3-0, La Louvière-Gent 2-2.
Anderlecht 31-74 Lierse 31-36
Brugge 31-63 Gent 31-35
Standard Luik 31-61 St. Truiden 31-35
Moeskroen 31-55 Beveren 31-34
RCGenk 31-53 Bergen 31-33
Westerlo 31-48 Cercle-Brugge 31-33
Germinal 31-41 Charleroi 31-26
La Louvière 31-37 Antwerp FC 31-26
Lokeren 31-37 Heusden-Z. 31-25
DUITSLAND
Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg 0-
2 (0-1). 44. BaianoO-1, 65. Karhan 0-2. Rode
kaart: 69. Thiam (VfL Wolfsburg/2xgeel).
Hertha BSC - FC Kaiserslautern 3-0 (3-0). 2.
Marcelinho 1-0, 16. Wichniarek 2-0, 24. Bo-
bic 3-0.
Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 3-0 (2-0).
29 Skela 1-0 (strafschop), 45. Preuss, 72.
Beierle 3-0.
Hannover 96 - VfB Stuttgart 0-1 (0-1). 10.
Meissner 0-1.
Hamburger SV - FC Köln 4-2 (1-1). 41. Rahn
1-0, 44. Podolski 1-1, 52. Barbarez 2-1, 64.
Jarolim 3-1, 68.Fukal 4-1, 82. Springer 4-2.
Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 3-0 (2-
0). 6. Babic 1-0, 22. Franca 2-0, 54. Berba-
tow 3-0 (strafschop).
Hansa Rostock - Schalke 04 3-1 (1-1). 10.
Asamoah 1-0, 35. Tjikuzu 1-1, 62. Max 2-1,
68. Max 3-1.
Bayem München - TSV 1860 München 1-0 (0-
0). 50. Santa Cruz 1-0.
VfL Bochum - Werder Bremen 0-0.
Bremen 30-68 Wolfsburg 30-37
Bayern MOn. 30-62 Freiburg 30-34
VfB. Stuttgart 30-60 Hannover 96 30-33
B. Leverkusen 30-55 Borussia M 30-32
VfL. Bochum 30-49 Hertha BSC 30-32
Dortmund 30-48 Kaiserslautern 30-31
Schalke'04 30-43 1860 Munch. 30-30
HSV Hamburg 30-42 Frankfurt 30-29
Rostock 30-38 FC Koln 30-20
ENGELAND
Everton - Blackburn Rovers 0-1 (0-0). 81. Ste
ad 0-1.
Fulham - Charlton Athletic 2-0 (1-0). 18. Mal-
branque 1-0 (strafschop), 64. Davis 2-0.
Leicester City - Manchester City 1-1 (0-1). 45
Tarnat 0-1, 66. Scowcroft 1-1.
Manchester United - Liverpool 0-1 (0-0). 62
Murphy 0-1 (strafschop).
Middlesbrough - Aston Villa 1-2 (1-1). 41. Job
1-0, 45. Barry 1-1, 89. Crouch 1-2. Rode
kaart: 57. Solano (Aston Villa).
Southampton - Bolton Wanderers 1-2 (1-0).
21. Pahars 1-0, 77. Nolan 1-1, 78. Davies 1-
2.
Leeds United - Portsmouth 1-2 (0-1). 9. Yaku-
bu 0-1, 51. LuaLua 0-2, 83 Harte 1-2 (straf
schop).
Birmingham City - Wolverhampton Wanderers
2-2 (2-1). 6. Cameron 0-1, 34. Forssell 1-1,
41. Morrison 2-1, 75. Cort 1-1
Tottenham Hotspur - Arsenal 2-2 (0-2). 3.
Vieira 0-1, 35. Pires 0-2, 62. Redknapp 1-2,
90. Keane 2-2 (strafschop).
Newcastle United - Chelsea 2-1 (1-1). 5. Cole
0-1, 44. Ameobi 1-1, 48. Shearer 2-1.
Arsenal
Chelsea
Man. United
Newcastle
Liverpool
Aston V
Fulham
Charlton
Birmingham
Bolton
34-82 Southampton
35-72 Middlesbor.
35-71 Portsmouth
34-53 Blackburn R.
35-53 Everton
35-52 Tottenham
35-48 Man. City
35-48 Leeds
35-48 Leicester City
35-47 Wolves
FRANKRIJK
34-45
35-45
34-40
35-40
35-39
35-39
35-35
35-32
35-29
35-29
Monaco-Nantes 0-1, Auxerre-Sochaux 2-1,
T'lous-Ajaccio 3-1, Bastia-Bordeaux 0-2,
Guingamp-Lens 1-0, Lille-Strasbourg 0-1,
Lyon-Rennes 3-0, Metz-Nice 1-0, Montpellier-
Le Mans 0-3, Paris S.G.-Marseille 2-1.
Lyon 33-69 Lille 33-44
Paris S.G. 33-66 Rennes 33-42
Monaco 33-65 Bastia 33-38
Auxerre 33-57 Strasbourg 33-36
Sochaux 33-57 Guingamp 33-36
Marseille 33-53 Metz 33-35
Nantes 33-50 Toulouse 33-33
Bordeaux 33-46 Ajaccio 33-32
Lens 33-46 Montpellier 33-29
Nice 33-44 Le Mans 33-28
ITALIE
Ancona - Chievo Verona 0-2 (0-0). 57. Sala 0-
1,80. Semioli 0-2.
Bologna - Siena 3-1 (1-0). 32. Dalla Bona 1-0,
63. Bellucci 2-0, 68. Mignani 2-1, 83. Nervo
3-1.
Brescia - Perugia 1-1 (1-1). 37. Ravanelli 0-1,
45. Baggio 1-1 Rode kaart: 88. Petruzzi
(Brescia).
Inter - Lazio Roma 0-0.
Juventus - Lecce 3-4 (1-3). 3. Trezeguet 1-0,
24. Franceschini 1-1, 30. Konan 1-2, 44.
Konan 1-3, 52. Chevanton 1-4, 56. Maresca
2-4, 80. Del Piero 3-4.
Modena - Sampdoria 1-0 (0-0). 57. Kamara 1-
0.
Reggina - Parma 1-1 (0-1). 9. Bresciano 0-1,
48. Torrisi 1-1.
AS Roma - Empoli 3-0 (1-0). 41. Totti 1-0,
65. Carew 2-0, 89. Totti 3-0. Rode kaart: 68.
Vargas (Empoli), Carew (AS Roma).
Udinese - AC Milan 0-0.
AC Milan 31-76 Chievo 31-37
Roma 31-70 Brescia 31-34
Juventus 31-63 Lecce 31-34
Inter 31-53 Siena 31-31
Lazio 31-52 Modena 31-30
Parma 31-52 Reggina 31-30
Udinese 31-46 Empoli 31-27
Sampdoria 31-45 Perugia 31-23
Bologna 31-38 Ancona 31-10
SCHOTLAND
Dundee Utd.-Glasg. Rangers 3-3, Dunferml,-
Motherwell 3-0, Kilmarnock-Hibernian 2-0, Li
vingston-Aberdeen 2-0, Partick Thistle-Dun
dee 0-1, Heart of Midi.-Celtic 1-1.
Celtic 34-91 Livingston 34-39
Glasg. Rangers 34-75 Hibernian 34-38
Heart of Midi. 34-56 Dundee 34-37
Dunferml. 34-50 Kilmarnock 34-35
Motherwell 34-45 Aberdeen 34-34
Dundee Utd. 34-43 Partick Thistle 34-18
SPANJE
Real Madrid - FC Barcelona 1-2 (0-0). 54. So-
lari ,1-0, 56. Kluivert 1-1, 85. Xavi 1-2. Rode
kaart: 68. Figo (Madrid).
Espanyol - Atletico Madrid 3-1 (0-0). 64 Fred-
son 1-0, 82. Raducanu 2-0, 88. Raducanu 3-
0, 90. Torres 3-1.
Malaga - Deportivo la Coruna 1-1 (1-1). 20.
Victor 0-1,41. Canabal 1-1.
Betis Sevilla - Real Sociedad 2-1 (2-1). 14
Benjamin 1-0, 20. Dani 2-0, 45. Nihat 2-1.
Celta de Vigo - Osasuna 1-0 (0-0). 49. Munoz
1-0.
Racing Santander - Albacete 0-2 (0-1). 43
PachecoO-1, 54. RedondoO-2.
Real Valladolid - Real Mallorca 1-3 (0-1). 16.
Delibasic 0-1, 59. Chema 1-1, 69 Correa 1-2,
84. Correa 1-3.
Real Zaragoza - Sevilla 4-4 (2-1). 5. Casquero
0-1, 26 Villa 1-1, 42. Villa 2-1, 47. Casquero
2-2; 53. Villa 3-2, 57. Villa 4-2, 67. Baptista
4-3(90. Carlos 4-4.
Vfllarreal - Murcia 1-0 (0-0). 59. Alvarez 1-0.
Athletic Bilbao - Valencia 1-1 (1-1). 13. Lopez
(strifschop) 0-1, 30. Del Horno 1-1.
Valencia 34-71 Mélaga 34-45
Real Madrid 34-70 Real Sociedad 34-40
FC B&rcelona 34-66 Albacete 34-40
Deportivo 34-62 Zaragoza 34-39
Atl. Bilbao 34-52 Mallorca 34-39
Osasuna 34-48 Santander 34-38
Atl Madrid 34-48 Valladolid 34-37
Sevilla 34-47 Espanyol 34-37
Villareal 34-47 Celta de Vigo 34-36
Rea| Betis 34-46 Murcia 34-^0
AMATEURVOETBAL
zaterdag
Reserve-elftallen
Hoofdklasse A ARC 2-Quick Boys 2 3-4, Ca-
pelle 2-Lisse 2 1-0, Barendrecht 2-Ter Leede
2 0-0, Voorschoten'97 2-Katwijk 2 3-1, Rijns-
burgse Boys 2-Excelsior M. 2 5-1, Noordwijk
2-SHO 2 5-0 Stand: Quick Boys 2 21-44, ARC
2 21-42, Rijnsburgse Boys 2 21-32, Noord
wijk 2 21-32, Voorschoten'97 2 21-30, Capel-
le 2 21-26, Excelsior M. 2 21-26, Katwijk 2
21-25, Ter Leede 2 20-23, Barendrecht 2 21-
23, Lisse 2 20-20, SHO 2 21-14
le klasse A JAC 2-LYRA 2 1-0, Quick Boys 3-
's-Gravenzandse SV 2 1-2, RCL 2-Ter Leede 3
5-1, Valken'68 2-Katwijk 3 2-1, Excelsior M.
3-Zevenhoven 2 1-5, Scheveningen 2-Vitesse
Delft 2 3-1.
2e klasse A Oegstgeest 2-Voorschoten'97 3
1-0, Forum Sport 3-Noordwi]k 4 3-1, Die Ha-
ghe 2-Rijnsburgse Boys 3 2-3, Quick Boys 5-
RCL 3 3-1, Ter Leede 4-Semper Altius 2 0-3,
DSVP 2-KRV 2 1-2.
2e klasse B Leonidas 2-Floreant 2 5-1,
Noordwijk 3-ARC 3 1-3, RWH 3-DSO 2 1-3,
De Jodan Boys 2-Quick Boys 4 2-3, Soccer
Boys 2-WDS 2 2-3, Forum Sport 2-Capelle 3
2-1.
3e klasse A Rijnsburgse Boys 4-SV35 2 2-2,
RCL 4-Zevenhoven 3 4-0, SEV 2-Koudekerk 2
1-4, BSC '68 2-Voorschoten'97 4 2-3, Be Fair
2-Woubrugge 2 3-2, Hazerswoudse Boys 2-
Katwijk 4 3-0.
4e klasse A Haagse Hout 2-Valken'68 4 3-2,
MVKV 2-Quick Boys 6 4-3, Kagia 2-Katwijk 5
3-3, JAC 3-Rijnsburgse Boys 5 3-1, Forum
Sport 4-0egstgeest 3 2-4, Noordwijk 5-KRV 3
3-3.
4e klasse B JAC 4-DW0 2 2-1, Valken'68 3-
SEV 3 1-0, Zwammerdam 2-Leiden 2 5-1,
Zoetermeer-Alphia 2 1-1, ARC 4-TAW 2 4-3.
4e klasse C Alexandria'66 2-SEV 4 3-1, Ber-
kel 3-HDV 0-4, Schiebroek '94 2-PKC85 2
uitg., DSVP 5-Capelle 4 2-0.
5e klasse A Rijnsburgse Boys 6-Lisse 3 afg.,
Quick Boys 7-Van Nispen 7-3, JAC 5-Noord-
wijk 6 4-2, GHC 2-Kagia 3 1-2, Katwijk 6-Ter
Leede 5 6-5.
5e klasse B LSW'70 2-GHC 3 0-1, Rooden-
burg 2-MVKV 3 2-7, UVS 3-Noordwijk 7 1-3,
Lisse 4-Rijnsburgse Boys 7 0-1, Quick Boys 8-
Katwijk 7 3-5, Oegstgeest 4-Valken'68 6 9-1.
5e klasse C ARC 5-Voorschoten'97 5 4-2,
Blauw-Zwart 2-Rijnsburgse Boys 8 1-8, Duin
oord/Jagers 3-Wassenaar 2 4-3, Tonegido/Hgs.
Bluf-JAC 6 4-1, SEV 5-Noordwijk 8 6-3.
5e klasse D Lugdunum 2-SJZ 3-4, DWO 3-AI-
phia 4 1-0, DSO 4-Hazerswoudse Boys 3 5-1,
Rijnsburgse Boys 9-De Jodan Boys 4 4-4, ARC
6-Aarlanderveen 2 3-4, Woubrugge 3-SVOW 2
3-2.
5e klasse ELinschoten 2-ARC 7 5-2, Moerka-
pelle 2-DW0 5 6-3, De Jodan Boys 5-Floreant
4 3-0, Hazerswoudse Boys 4-Waddinxveen 1-
4, DSO 5-Sportlust '46 5 2-3.
6e klasse A RCL 5-Oegstgeest 5 2-7, SV'35
4-Koudekerk 3 2-1, SEV 6-Rijnsburgse Boys
10 1-5, KRV 4-Quick Boys 9 4-8, Lisse 5-Kat-
wijk 8 2-4, ARC 8-DWO 6 4-2.
6e klasse B SV'35 5-Lisse 6 2-7, Noordwijk
9-RCL6 3-3, KRV 5-DWO 7 1-2, Koudekerk 4-
ARC 9 0-0, Alphia 5-DSO 6 1-1.
6e klasse C Valken'68 8-ARC 10 4-1, Leiden
3-Voorschoten'97 6 2-2, DoCoS-LSW'70 3 5-
1, Rijnsburgse Boys 12-FC Boshuizen 2 1-2.
6e klasse D Oegstgeest 6-Ter Leede 6 0-4,
DSO 7-DWO 8 4-1, ARC 11-Be Fair 5 4-2, Fo
rum Sport 5-SEV 7 1-1, Katwijk 11-RCL 8 1-
4, Quick Boys 12-Lisse 7 2-3.
6e klasse E Duinoord/Jagers 5-Bernardus 1-
3, Wassenaar 3-SV35 6 5-2, SVOW 3-Alphia
6 afg Katwijk 12-TAW 4 3-5.
6e klasse VA: Zwammerdam 4-JAC 7 1-2,
Haagse Hout 3-Duinoord/Jagers 4 1-3, Rijns
burgse Boys ll-Stompwijk'92 3-0, Be Fair 6-
Zestienhoven 5 1-7, Voorschoten'97 7-LYRA 8
1-1, 's-Gravenzandse SV 5-Schiebroek '94 3
2-0.
7e klasse A GWS 2-ARC 13 1-4, Alphia 7-
KRV 6 2-1, Valken'68 9-Noordwijk 10 1-4,
SJC 2-SEV 8 2-2, Oegstgeest 7-MVKV 4 6-4,
RCL 9-Quick Boys 14 afg..
7e klasse B Oegstgeest 8-Foreholte 2 1-1,
SEV 9-SJC 3 1-3, RCL 10-Alphia 8 5-3, WSB
2-Noordwijk 117-1.
7e klasse C Oegstgeest 9-Voorschoten'97 8
6-4, JAC 9-Noordwijk 12 3-2, Wassenaar 4-
Valken'68 10 3-2, SJC 4-RCL 11 9-2, Forum
Sport 6-Rijnsburgse Boys 13 3-3.
7e klasse D TAW 5-Woubrugge 4 8-2, FC
Boshuizen 3-Oegstgeest 10 3-2, SJZ 2-Lugdu-
num 3 2-3.
7e klasse E Zwammerdam 5-RKDEO 0-3, Al
phia 9-Zoetermeer 2 7-2, Spirit 7-DSO 9 1-4,
Zevenhoven 5-CVC Reeuwijk 4 3-2, ARC 14-
BVCB6 0-4
7e klasse VA: DSO 12-Semper Altius 5 2-3,
Leiden 4-Ter Leede 7 1-5, DSVP 7-Ter Leede
8 1-6, Nootdorp 4-SVOW 4 0-0, Rijnsburgse
Boys 14-Meerburg 5-3.
7e klasse VB: Sportlust '46 8-NSV '46 0-0,
Sportlust '46 9-Schiebroek '94 4 4-0, DONK-
RVC/Rijswijk 5 3-2, Nieuwkoop-Bergambacht
3 1-9, Meerburg 2-Be Fair 7 2-1.
8e klasse A SV'35 7-ARC 15 5-2, Forum
Sport 7-WSB 3 3-1, Leiden 6-Valken'68 11
2-4, Katwijk 13-Lisse 8 0-1, Oegstgeest 11-FC
Boshuizen 4 4-2.
8e klasse B GHC 4-WS8 4 3-2, Lisse 9-
Noordwijk 13 2-5, RCL 13-Oegstgeest 12 1-2,
Leiden 7-Quick Boys 17 afg., Valken'68 12-
Voorschoten'97 9 1-8.
8e klasse C SEV 12-Koudekerk 6 4-4, SJC 5-
Rijnsburgse Boys 16 1-8, Forum Sport 8-Kagia
4 3-3, Abbenes 3-JAC 8 3-3, SV'35 8-WSB 5
1-3, ARC 16-Quick Boys 18 afg..
8e klasse D SV'35 9-Leidsche Boys 2 3-4,
Teylmgen-WSB 6 0-7, Ter Leede 9-MVKV 5 8-
3, Lisse 10-Quick Boys 19 3-6, Noordwijk 14-
Valken'68 13 1-1, Oegstgeest 14-Voorscho-
ten'97 14 2-2.
8e klasse E Wassenaar 5-Tonegido/Hgs. Bluf
2 1-4, FC Rijnland-Lisse 11 4-0, Lugdunum
4-DWO 9 5-1, Kagia 5-Graaf W II VAC 7-0, Fo
rum Sport 9-Leiden 9 4-3.
8e klasse F Woubrugge 5-ARC 17 4-0, Spor
tief 3-HVZ 6-1, Waddinxveen 2-DSO 13 8-0,
De Jodan Boys 9-Gouda 5 1-5, Alphia 11-Kou-
dekerk 7 1-4.
8e klasse g Koudekerk 8-BVCB 7 1-2, Spor
tief 4-BSC '68 4 4-2, Soccer Boys 5-Stomp-
wijk'92 2 2-2, DWO 10-DS0 14 3-2, Aarlan-
derveen 4-Zevenhoven 6 0-4.
8e klasse VB: Woubrugge 6-Moerkapelle 6 1-
1, Voorschoten'97 12-Alphia 10 7-1, Aarlan-
derveen 5-Be Fair 9 uitg., BSC '68 5-Leidsche
Boys 3 7-0, Hazerswoudse Boys 6-Leiden 10
2-5.
8e klasse VC: Soccer Boys 8-Hazerswoudse
Boys 7 4-0, OVS Oudewater 3-Berkel 8 3-3,
DSVP 12-Moerkapelle 7 6-3, Sportlust '46 14-
Siveo '60 6 2-2, Gouda 6-XerxesDZB 7 afg.,
Spirit 11-SPV '81 3 4-10.
Zondag
Hoofdklasse A: Westlandia-ADO 20 0-1, AFC
34-Kranenburg 5-3, Elinkwijk-SWSMC 3-0,
Turkiyemspor-TEC 1-0, Hollandia-Omniworld
0-1, Argon-Nieuwenh. 2-0, AFC-Tonegido-
/Hgs. Bluf 1-1.
Turkiyem
25-48
AFC 34
25-34
AFC
25-42 Tonegido
25-30
Elinkwijk
25-42
SWSMC
25-30
Argon
25-40
Kranenburg
25-29
ADO 20
25-39
Hollandia
25-27
Omniworld
25-39
Nieuwenh.
25-23
Westlandia
25-36
TEC
25-18
Reserve-elftallen
Hoofdklasse A Excelsior'20 2-Sparta (AV) 2 3-
2. WSB 2-Quick 2 5-1, VELO 2-SWSMC 2 1-5,
UVS 2-0lympia 2 2-1, DHC 2-Spartaan'20 2 3-
1, Kranenburg 2-Westlandia 2 0-6.Stand: Kra
nenburg 2 22-43, UVS 2 22-37, Quick 2 22-
34, Westlandia 2 22-33, VELO 2 22-30, WSB
2 22-30, Excelsior'20 2 22-30, SWSMC 2 22-
29, DHC 2 22-26, Sparta (AV) 2 22-24, Olym-
pia 2 22-23, Spartaan'20 2 22-19.
le klasse A HBS 2-RKAW 2 5-0, VCS 2-Tone-
gido/Hgs. Bluf 2 2-0, GDA 2-Wilhelmus 2 5-0,
Laakkwartier 2-DWO 2 3-1, Alphense Boys 2-
RVC/Rijswijk 2 afg., ONA 2-Concordia 2 1-1.
2e klasse A VEP 2-DoCoS 2 7-2, ESTO 2-HW
2 2-3, SJC 2-Gouda 2 4-2, Foreholte 2-Woerden
2 3-1, WSB 3-DOSR 2 2-2, Blauw-Zwart 2-
Voorschoten'97 2 sno.
2e klasse B Oliveo 2-VELO 3 5-3, TOGB 2-
Schipluiden 2 1-6, DHL 2-Naaldwijk 2 1-1,
MSV '71 2-Den Hoorn 2 3-1, HMSH 2-Verburch
2 1-0, VUC 2-RKDEO 2 1-1.
3e klasse A VELO 4-DoCoS 3 2-5, Cromvliet 2-
Roodenburg 2 1-3, Lugdunum 2-Lisse 2 0-4,
Concordia 3-Westlandia 5 3-4, Zoetermeer 2-
Tonegido/Hgs. Bluf 4 6-0, Voorschoten'97 3-FC
Boshuizen 2 7-0.
3e klasse B VFC 2-Bernardus 2 2-1, HBS 3-
Alkmania 2 1-0, Delft 2-Altior 2 2-0, XerxesDZB
2-Full Speed 2 2-3, Floreant 2-Bodegraven 2 5-
1, Lisse 3-Stolwijk 2 1-3.
4e klasse A HW 3-FC Boshuizen 3 2-1, UDO
2-Blauw-Zwart 3 1-0, Van Nispen 2-SJZ 2 1-2,
VUC 4-FC Rijnland 2 afg ASC 2-Teylingen 2 1-
11.
4e klasse B SJZ 3-Alkmania 3 1-2, MMO 2-
ROAC'79 2 0-2, Stompwijk'92 2-NSV '46 2 2-
2, HW 4-Alphen 2 0-9, Bernardus 3-D0SR 3 6-
3, UDO 3-Meerburg 3 5-9.
4e klasse C Zoetermeer 3-ONA 3 1-1, Olympia
3-UNIO 3 1-0, Haastrecht 2-Moordrecht 2 2-1,
Cabauw 2-WSE 2 4-4.
5e klasse AWarmunda 2-Graaf W II VAC 3 2-7,
UDO 4-Forum Sport 2 3-1, Kickers'69 2-Wilhel-
mus 4 6-3, RKAW 4-Blauw-Zwart 4 3-2, Lisse
4-Teylingen 3 3-1, SJC 3-Foreholte 3 5-1.
5e klasse B FC Rijnland 3-GOL Sport 2 3-4,
Blauw-Zwart 5-Graaf W II VAC 4 0-2, DWO 3-
Taurus 4 6-1, Kickers'69 3-Leidsche Boys 2
afg., Altior 3-Lugdunum 3 0-5, FC Boshuizen 4-
LSW'70 3-1.
5e klasse C NSV '46 3-Alphense Boys 3 3-1,
Kickers'69 4-Nieuwkoop 3 2-3, Altior 4-MMO 3
4-1.
5e klasse D Gouda 3-Groeneweg 3 0-3, Nico-
laas Boys 3-Bodegraven 3 1-2, WSE 3-ESTO 3
4-8, Olympia 5-Woerden 3 6-1.
6e klasse A Van Nispen 3-Lugdunum 4 0-2,
WSB 4-DOSR 5 afg., Teylingen 4-ASC 3 5-2,
ROAC'79 4-UDO 5 6-4, Warmunda 3-DoCoS 4
6-3, SJZ 5-SJC 4 1-5.
6e klasse B HW 6-FC Boshuizen 5 3-6, Lug
dunum 5-VUC 5 1-5, SJC 5-SJZ 6 6-1, Voor
schoten'97 4-ASC 4 1-3, DOSR 6-D0C0S 5 1-3,
LSW'70 2-GHC 4-2.
6e klasse C Nicolaas Boys 4-SJC 6 1-5, Meer
burg 5-DOSR 7 8-2, ROAC'79 3-Nieuwkoop 4
2-3, Kickers'69 5-Taurus 2 2-3, SJZ 7-Stomp-
wijk'92 3 3-1, Alkmania 4-Alphense Boys 7 2-
1.
6e klasse EWSE 4-Lekkerkerk 3 3-1, Bodegra
ven 4-Floreant 3 1-3, Groeneweg 5-Kamerik 1-
6, Alphense Boys 5-Waddinxveen 2 2-2, Stol
wijk 4-ESTO 4 11-1
6e klasse F VEP 6-SMV/Hillegersberg 4 3-0,
CKC 4-EST0 5 3-1, TOGB 6-Alphense Boys 6 3-
0, Woerden 4-Nieuwerkerk 5 1-8, RVC '33 3-
WSE 5 3-2.
7e klasse ALisse 5-WSB 5 4-8, Leidsche Boys
3-Warmunda 4 2-2, Bernardus 5-KRV 1-3, Tey
lingen 5-SJC 7 2-1, Foreholte 4-UVS 4 afg..
7e klasse B Leidsche Boys 4-Haagse Hout 3 3-
1, D0C0S 6-Forum Sport 3 6-2, UVS 5-Forehol-
te 6 3-1, Tonegido/Hgs. Bluf 7-Duinoord/Jagers
2 15-1, Stompwijk'92 5-Graaf W II VAC 8 2-0.
7e klasse C DOSR 8-Altior 5 5-6, Zoetermeer
6-Leidsche Boys 5 1-4, Alkmania 5-GOL Sport 3
4-3, DSO 3-UVS 6 4-4, Alphense Boys 8-Duin-
oord/Jagers 3 afg..
7e klasse DStompwijk'92 6-Zoetermeer 7 0-6,
DSO 4-Alphen 3 3-2, DWO 4-R0AC79 5 2-0,
Altior 6-MMO 4 3-1, DOSR 9-Bernardus 8 2-0.
7e klasse VA: GHC 2-Marathon\Azzurri 4 3-1,
De Postduiven 5-BMT 3 1-6, Meerburg 6-RV-
C/Rijswijk 3 4-4, Voorschoten'97 6-Blauw-Zwart
6 1-3, Graaf W II VAC 6-Foreholte 5 1-4, FC
Boshuizen 6-VIOS 7 afg..
8e klasse A Teylingen 6-Roodenburg 4 4-3,
Warmunda 5-RKAW 9 2-3, D0C0S 7-ASC 5 2-
1SJC 8-Lisse 7 0-5.
8e klasse B RKAW IO-D0C0S 8 3-2, VUC 7-
Foreholte 9 4-0, Blauw-Zwart 7-SJC 9 2-3, HW
7-FC Boshuizen 7 1-3, Teylingen 7-ASC 6 2-5,
Lisse 8-GHC 6 3-6.
8e klasse C LSW'70 3-Lisse 9 1-3, GHC 4-Fo-
reholte 10 0-5, GOL Sport 4-FC Rijnland 4 1-2,
D0C0S 9-Leidsche Boys 7 1-1, Roodenburg 5-
HW 8 afg., VUC 8-Teylingen 8 uitg..
8e klasse D Leidsche Boys 6-GHC 5 7-2, Do-
CoS 10-Stompwijk'92 7 2-4, MMO 5-Teylingen
9 4-3, Alphense Boys 10-Zoeterrneer 5 3-3,
R KAW 11-SJZ 8 0-4, Bernardus 9-G0L Sport 5
1-2.
8e klasse E GOL Sport 6-Kickers'69 6 2-3,
WSE 6-Nicolaas Boys 5 1-0, FC Boshuizen 8-
Floreant 4 2-1, Alkmania 7-Meerburg 8 1-1, Al-
phen 4-Altior 7 7-0, D0C0S 11-Alphense Boys
11 7-1.
8e klasse F Nicolaas Boys 6-SJC 10 1-2, Ber
nardus 10-Alkmania 8 12-4, DOSR 10-MMO 6
4-1, SJZ 9-Meerburg 10 3-0, Alphense Boys
12-Stompwijk'92 8 3-1, UVS 8-Kickers'69 7
afg..
8e klasse gZoetermeer 9-Real Zoetermeer 2 1-
1, DVC 4-SJC 11 3-4, Alphense Boys 13-RK-
DEO 6 5-5, Taurus 6-Full Speed 7 1-3, Ooster-
heem-Concordia 6 6-2.
8e klasse VA: Meerburg 7-KRV 2 2-4, ASC 7-
GHC 3 2-9, FC Rijnland 5-NSV '46 4 6-1, Al-
phen 5-Altior 8 4-1, Nieuwkoop 5-UDO 6 afg.,
ASC 8-Forum Sport 53-1.
8e klasse VB: Tonegido/Hgs. Bluf 8-ADS 5 2-4,
RKDEO 7-Duinoord/Jagers 4 8-1, Meerburg 9-
DHL 5 2-5, Graaf W II VAC 10-LYRA 3 8-2,
RKSVM 7-Oliveo 13 1-6, Erasmus 7-Haagse
Hout 5 0-3.
JEUGDVOETBAL
A-junioren
Tweede divisie B: VCS- Westlandia 1-1, Sparta
(am)- UVS 2-3, Spartaan'20- Laakkwartier 4-0,
Excelsior M.- Feijenoord A2 8-1, Alphense B.-
Katwijk 6-0.
UVS
19-42
Quick Boys
19-21
Spartaan'20
20-39
Laakkwartier
19-19
Excelsior M.
18-36
Katwijk
19-18
VCS
18-36
Feijenoord A2
19-11
Alphense B.
19-32
Westlandia
19-10
Sparta (am)
19-29
Capitals
26-44
Rijnmond
25-28
Leiden
25-38
Noordkop
25-22
Zwolle
26-38
EBBC
24-16
Eiffel Towers
23-36
Akrides
26-16
Lely
26-36
PSV
24-14
Demon Astr.
23-34
MSV
25-10
Rotterdam
25-34
Arnhemia E.
22- 0
Almere
25-30
Hoofddorp
26- 0
Tanya Bröring wordt fel op de huid gezeten als ze naar de basket gaat. Grasshoppers won simpel van
Barons. Foto: Dick Hogewoning
Derde divisie B: Hoofddorp- Noordwijk 3-2, Ab
coude- ARC 1-1, Voorschoten'97- Zeeburgia 1-
0, DWS A2- FC Lisse 2-2, Blauw Wit A.- DCG
uitg.
DSO 18-37 FC Lisse 18-20
Hoofddorp 19-36 Abcoude 19-20
Voorschoten'97 20-35 Blauw Wit A. 15-13
DCG 17-33 DWSA2 18-13
Noordwijk 18-32 ARC 17-12
Zeeburgia 19-21
B-junioren
Tweede divisie B: Sparta (am)- Quick Boys 0-5,
DHC- Spartaan B2 9-1, Elinkwijk- ADO Den H:
B2 0-0, Alexandria- RKC Waalwijk 2-3, Den
Bosch B2- Barendrecht 0-6, UVS- SWSMC 3-4.
RKC Waalwijk 21-47 DHC 21-28
Barendrecht 21-43 UVS 21-28
SWSMC 21-41 Spartaan B2 21-28
Quick Boys 21-35 Alexandria 21-20
Elinkwijk 20-33 Sparta (am) 20-13
ADO Den H. B2 21-33 Den Bosch B2 21- 7
Derde divisie B: Sportlust'46- FC Lisse 2-0,
DSO- DCG 1-0, Hoofddorp- Zeeburgia 1-5, DWS
B2- AFC B2 2-1, Blauw Wit A.- ARC 2-2, Abcou
de- Haarlem B2 3-2.
Zeeburgia 21-52 DCG 18-24
DSO 20-43 Hoofddorp 20-23
Sportlust'46 21-36 FC Lisse 20-21
AFCB2 20-35 Blauw Wit A. 21-20
Haarlem B2 21-35 ARC 20-15
DWS B2 19-29 Abcoude 19^ 9
VROUWEN VOETBAL
Hoofdklasse: Stedoco- Muiden 2-2.
Ter Leede 20-53 Buitenveldert 20-28
FortunaW. 19-50 Braakhuizen 19-26
Wartburgia 19-36 Muiden 19-15
Saestum 16-34 't Zand 18-10
Or. Nassau 18-30 ODC 19- 8
Stedoco 19-28 NEC 18- 3
Eerste klasse A: Berkel- FC Lisse 0-2, KRV- Pan-
cratius 3-0, Oostkapelle- RWH 1-2, Rijsoord-
Wartburgia 2 4-0, Ter Leede 2- CSW 2-1, Reiger
Boys-RCL 3-2.
Ter Leede 2 22-51 Reiger Boys 22-29
KRV 22-48 Rijsoord 22-26
RWH 22-46 Wartburgia 2 22-25
CSW 22-40 Pancratius 22-24
RCL 22-33 Berkel 22- 8
Oostkapelle 22-31 FC Lisse 22- 7
Eerste klasse C: Alkmania- Saestum 2 4-2,
KFC'71- Buitenveldert 2 0-2, 't Goy- KFC 4-0,
UVS- Brabantia 0-7, DSE- TYBB 3-1.
KFC'71 20-45 TYBB 20-24
DSE 20-40 Alkmania 20-23
Buitenveldert 2 20-35 SJC 20-22
't Goy 20-34 KFC 20-18
Saestum 2 20-30 UVS 20-17
Brabantia 20-25
Tweede klasse A (zaterdag): Smerdiek- Nootdorp
.6-0, Zwaluwen- Jodan Boys 4-1, Spijkenisse-
RKDEO 4-1, Quick Boys- De Meeuwen 0-0.
Nootdorp 16-42 Quick Boys 17-20
Smerdiek 17-41 Tricht 18-20
RKDEO 15-29 Spijkenisse 17-18
Xerxes DZB 17-25 Jodan Boys 17-13
Zwaluwen 17-23 De Meeuwen 17-11
Derde klasse A (zaterdag): DSVP- Alphia 1-0,
Oegstgeest- ARC 1-0, Scheveningen-
Duin'rd/Jagers 4-1, Ter Leede 3- SVOW 5-0.
Ter Leede 3 17-48 SVOW 18-20
DSVP 17-44 ARC 15-19
RKAW 19-40 Duin'rd/Jagers 18-19
Scheveningen 18-25 KMD 2 17-17
Oegstgeest 18-23 RCL 2 17- 5
Alphia 18-20
Tweede klasse A (zondag): DUNO- Oliveo 2-1,
Bernardus- Iduna 1-5, DEH- DONK 1-1, West
landia- RVC'33 1-0, KFC'71 2- JuVentaS 6-1,
DWO- VEP 1-1.
DONK 20-43 KFC'71 2 20-26
DWO 19-40 DEH 19-25
Iduna 20-39 JuVentaS 18-17
Bernardus 21-35 Oliveo 18-17
VEP 20-33 Westlandia 18-15
DUNO 19-27 RVC'33 20- 5
Derde klasse A (zondag): Floreant- ESTO 2-1,
door Menno Schraven
basketbal - BV Leiderdorp
kan ondanks een 67-69 over
winning op Lieshout in de
laatste wedstrijd van de com
petitie alvast vooruit gaan kij
ken naar het volgend seizoen.
Het team van coach Joris
Zandbergen kon zich bij voor
baat al niet meer plaatsen voor
de play-offs, terwijl Lieshout
daar zeker van was. In een
open wedstrijd speelde Leider
dorp vooral een goede tweede
helft, waar het voor de rust
vooral op snelheid werd afge
troefd.
BV Leiderdorp 'eindigde dit
seizoen uiteindelijk op een te
leurstellende tiende plaats
(van in totaal twaalf ploegen),
maar had ook met het nodige
blessureleed en een tussentijds
vertrek van een van de twee
Amerikaanse speelsters te ma
ken. Zandbergen: „Zeker in de
laatste vijf wedstrijden kregen
de vijf junioren daardoor veel
speeltijd en dat is positief. Vol
gend jaar zullen we dan ook
veel jeugd gaan inpassen.
Daartegenover staat het gemis
van Kika Stijgér. Zij kiest er
voor om er een jaartje tussen
uit te gaan. Het was hoe dan
ook een apart seizoen, dat we
in elk geval goed hebben afge
sloten."
Scores BV Leiderdorp: LeCuy-
er 20 (13 rebounds), Leitner
17, Bransz 9 (14 rebounds).
Gibo Groep/Grasshoppers be
gon slap en ongeconcentreerd
aan de wedstrijd tegen Barons,
maar won op basis van een
goede tweede helft uiteindelijk
ruim met 79-53. De overwin
ning kwam tot stand zonder
de Amerikaanse Tiffany Coll,
die op uitnodiging van een
profkamp terugkeerde naar de
Verenigde Staten. Ze zal ook
niet meer terugkeren voor de
play-offduels tegen Den Hel
der.
Grasshoppers was tegen Ba
rons verdedigend alert en pak
te in totaal dertig 'steals'. Ook
de punten werden keurig ver
deeld over een groot aantal
speelsters. Coach René Mul
der: „Dat is ook de kracht van
dit team. We zijn heel blij dat
we, tegen de verwachting in,
de play-offs hebben gehaald.
Het mooiste zou zijn als we
ook nog een wedstrijd kunnen
winnen."
Scores Grasshoppers: Tanya
Bröring 16, De Jong 15, Talia
Versteeg 12, De Zwart 11, Van
Bohemen 11, Guyt 11.
De mannen van MSV wonnen
thuis maar moeizaam van de
gradatiekandidaat Akrides, 77-
74. Na een gelijkopgaande eer
ste helft, sloeg de Noordwijkse
promotiedivisionist direct aan
het begin van het derde kwart
een gat van tien punten. De
ploeg kon die voorsprong lan
ge tijd vasthouden, totdat Akri
des in de slotfase MSV tot drie
punten naderde. In de laatste
aanval kreeg Akrides nog een
drietal mogelijkheden om g
lijk te maken vanachter de
driepuntslijn. Tot opluchting
van de Noordwijkers bleef een
noodzakelijke verlenging, net
als vorige week, uit.
BS Leiden heeft dit basketbal
jaar weinig meer om voor te
spelen - de ploeg eindigt tus
sen de zesde en achtste plaats
- en dat was te merken in de
wedstrijd tegen kampioens
kandidaat Eastwood Tigers.
Een rampzalige eerste helft
(48-17) werd gevolgd door een
betere tweede (45-36) waar
door de eindstand 93-53 be
droeg.
Coach Martin Hoekstra sprak
van een 'collectief misschie
ten' en kwalificeerde de wan
prestatie van de Leidenaars als
de 'slechtste van dit seizoen'.
„We zullen in elk geval nog
een wedstrijd, liefst meer,
moeten winnen om over het
hele seizoen een positief resul
taat, vijftig procent of meer, te
behalen."
Scores BS Leiden: Schelvis 16,
Moinat 12 (13 rebounds)
Bernardus 2- WSE 0-3, UVS 2- NSV'46 3-2,
Leidsche Boys- UDO 3-1, Alkmania 2- UNIO 2-
1, Lekkerkerk-Bergambacht uitg.
ESTO 19-45 UNIO 17-23
UVS 2 19-42 Lekkerkerk 20-23
UDO 17-40 WSE 20-23
Floreant 20-40 Leidsche Boys 20-16
Alkmania 2 20-37 Bergambacht 20-10
NSV'46 20-30 Bernardus 2 22- 8
ZAALVOETBAL
Hoofdklasse: PPSC- Groenoord 4-5, All Green's-
Semper Altius 7-8, WIA- Bax 2 10-3, Arents-
burg- Noordzee 6-9, Tutor- Simeko'82 6-2.
taan), 5. Seijsener, 6. Kerkvlied (Leiden Atle
tiek);
Vrouwen, 5 km: 1. Van Wely (Amsterdam)
18.02, 4. Van Beelen (AV Rijnsoever) 19.39,
5. Lendfers (Lisse) 19.49. Eindstand circuit:
1. Van der Linde (A'dam), 2. De Vries (Leiden
Atletiek), 3. Van Beelen, 5. Lendfers;
10 km: 1. Van de Spijker (Den Haag) 37.30,
4. Hendriksen (Leiden Atletiek) 40 32, 5.
Beerlage (Leiden Atletiek) 41.03 Eindstand
circuit: 1 Van de Spijker, 3. Hendriksen, 5.
Noordzee
22-49
Simeko'82
22-34
Westlandia
22-41
All Green's
22-30
WIA
22-38
Semper Altius
22-28
Tutor
22-38
Groenoord
22-21
ZVOB
22-36
Arentsburg
22-20
PPSC
22-34
Bax 2
22- 9
AMERICAN FOOTBALL
Amsterdam. NFL Europe. Rhein Fire (Dui) -
Berlin Thunder (Dui) 10-14, Cologne Cen
turions (Dui) - Scottish Claymores (Scho) 17-3,
Amsterdam Admirals (Ned) - Frankfurt Galaxy
(Dui) 21-17 n.v. Stand: 1. Berlin Thunder 4-4,
2. Frankfurt Galaxy 4-3, 3. Rhein Fire 4-2, 4.
Amsterdam Admirals 4-2, 5. Cologne Cen
turions 4-1, 6. Scottish Claymaores4-0.
ATLETIEK
Noordwijkerhout, Zorg Zekerheidcircuit.
5 km: 1. Roodakker (Den Haag) 16.06, 2
Pleeth (Leiden Atletiek) 16.14, 3 Molevelt
(Leiden Atletiek) 16.24, 4 La Lau (Leiden At
letiek) 16.29, 5 Anker (Leiden Atletiek)
16.36. Eindstand circuit: 1. Roodakker, 2.
Pleeth, 3. Molevelt, 5. Anker, 6. La Lau;
10 km: 1. Sobhi (Marokko) 29.56, 3. Bakker
(De Spartaan) 32.38, 5. Van Velzen (Leiden
Atletiek) 34.06, 6. Van der Hoeven (Leiden At
letiek) 34.17. Eindstand circuit: 1. Bakker, 2
Van Velzen, 3. Wesseling (Noordwijk);
21,1 km: 1. Bouaroui (Marokko) 1.09.05, 3
Kortekaas (TV Bollenstreek) 1.12.19, 7. Seij
sener (NSL) 1.19.13, 8. Notenboom (NSL)
1.19.13 Eindstand circuit: 1. Boon (De Spar-
21,1 km: 1. Van Leeuwen (LRRC) 1.26.33, 5.
Rotteveel (TT Luyten) 1.31.33. Eindstand cir
cuit: 1. Van Wely (A'dam), 3. Rotteveel, 4 Van
Leeuwen.
Competitie tweede divisie, Santpoort.
100 m: 9. Schniedewind (De Spartaan)
11,66; 200 m: 5. Schniedewind 23,10, 800
m: 2. De Boer (AAV '36) 2.00,03; 1.500 m: 4.
Wubben (AAV '36) 4.12,84; 5.000 m: 8. Pe
tiet (AAV '36) 16.23,73, 400 m horden: 5.
Van der Meer (De Spartaan) 61,13, kogel: 2.
Koot (De Spartaan) 13,42; discus: 3. Koot
41,46; Speer: 7. Van der Poel (De Spartaan)
46,76;
Vrouwen, kogel: 1. Roxanne van Noort (De
Spartaan) 11,62, 4. Van der Kraan (De Spar
taan) 10,57; discus: 2. Van der Veek (De Spar
taan) 31,88.
Zaandam, avondwedstrijd.
Werpdriekamp (kogel, discus, speer): 1. Schef-
fers (Leiden Atletiek) 12,32; 45,67; 48,12.
AUTOSPORT
Imola. Grand Prix San Marino, WK Formule 1,
vierde race: 1. Michael Schumacher (Dui) Fer
rari 205,609 km in 1.26.19,670 (212,406
km/u), 2. Button (GBr) BAR-Honda op
0.09,702, 3. Montoya (Col) Williams-BMW
0.21,617, 4. Alonso (Spa) Renault 0.23,654,
5. Trulli (Ita) Renault 0.36,216, 6. Barrichello
(Bra) Ferrari 0.36,683, 7. Ralf Schumacher
(Dui) Williams-BMW 0.55,730, 8. Raikkonen
(Fin) McLaren-Mercedes op 1 ronde, 9. Fisi-
chella (Ita) Sauber-Petronas, 10. Massa (Bra)
Sauber-Petronas, 11. Panis (Fra) Toyota, 12.
Coulthard (GBr) McLaren-Mercedes, 13. Web
ber (Aus) Jaguar-Cosworth, 14 Klien (Oos) Ja-
guar-Cosworth op 2 ronden, 15. Baumgartner
(Hon) Minardi-Cosworth op 4 ronden, 16. Sato
(Jap) BAR-Honda op 6 ronden Stand WK cou
reurs: 1. Michael Schumacher 40 punten, 2.
Vrouwen
Eredivisie Elite A: Shooters- J Jumpers 56-71,
Binnenland- Landslake L. 77-84, Cape- Lely
64-61.
Noordkop- 27-48 Lely 27-30
Binnenland 27-42 Landslake L. 27-30
J.Jumpers 27-30 Shooters 27-28
Eredivisie Elite B: Grasshoppers- Barons 79-53,
Lieshout- Leiderdorp 67-69, MPC- Wildcats 83-
Lieshout 27-30 Leiderdorp 27-24
Grasshoppers 27-28 Wildcats 26- 4
Celeritudo 27-28 Barons 26- 0
Junioren: Utrecht- Grasshoppers 48-61, DAS-
Hoofddorp 56-55, Windmill Fl.- Leiderdorp 77-
Noordkop
20-38 DAS
21-16
Grasshoppers
21-38 Celeritudo
22-16
Wildcats
19-26 Leiderdorp
21-14
Windmill Fl.
21-26 J.Jumpers
22-14
PSV
21-24 Utrecht
22-12
Hoofddorp
22-22 Twente I.C.
22- 8
HOCKEY
Mannen
Eerste klasse B: Derby- HIC 2-7, Qui Vive-
Roomburg 3-3, Nieuwegein- Pijnacker 2-4, Lei
den- Asvion 5-5, Forward- Alecto 1-2, Gouda-
Shinty 3-0.
HIC
19-43
Roomburg
19-26
Alecto
19-39
Forward
19-25
Leiden
19-38
Gouda
19-20
Asvion
19-32
Pijnacker
19-14
Shinty
19-31
Nieuwegein
19-12
Qui Vive
19-30
Derby
19-11
Cartouche
19-48
Gouda
19-21
HDS
19-40
Leiden
19-20
Dopie
19-36
Ring Pass
19-17
Craeyenh.
19-33
Drunen
19-16
Groen Geel
19-32
Voorne
19-15
Zwart Wit
19-27
Forescate
19-10
Eerste klasse
B: Almere
- Qui Vive 2-1, Reigers-
AMVJ 0-1, Spandersb.-
HBS 3-2,
Roomburg-
Shinty 1-0,
Amstelveen- VW 0-5,
Rood Wit-
USHC 0-2
Spandersb.
19-43
USHC
19-28
Roomburg
19-41
VW
19-23
Shinty
19-33
HBS
19-21
Rood Wit
19-31
Almere
19-18
Amstelveen
19-30
Reigers
19-12
Qui Vive
19-30
AMVJ
19-12
Tweede klass
e B: Zoetermeer- Bennebroek 7-2,
Strawber.- Vianen 3-0, Alphen- Soest 1-1, Kievi
ten- Hilversum 0-2, Voordaan- Kraaien 6-0, Alk
maar- Myra 4-
■8.
Hilversum
19-50
Strawber.
19-26
Zoetermeer
19-45
Kieviten
19-25
Myra
19-44
Vianen
19-16
Voordaan
19-37
Alphen
19-14
Bennebroek
19-31
Kraaien
19- 6
Soest
19-30
Alkmaar
19- 4
Eerste klasse E: Sporting Delta-Sporting Trigon
13-17, Ready-Snel 17-16, Ados-Triaz 15-12,
DKC-Vlaardingen 14-11.
Ready 10-20 Snel
Sp. Trigon 11-19 Ados
Vlaardingen 10-11 Triaz
Sp. Delta 11-11 DKC
11-8
11-8
11-5
11-4
Barrichello 24, 3. Button 23, 4. Montoya 18,
5. Alonso 16, 6. Trulli 15, 7. Ralf Schumacher
9, 8. Sato, Coulthard 4, 10. Massa, Webber,
Raikkonen 1. Stand WK constructeurs: 1. Fer
rari 64 punten, 2. Renault 31, 3. Williams-
BMW, BAR-Honda 27, 5. McLaren-Mercedes
5, 6. Sauber-Petronas, Jaguar-Cosworth 1
Imola. Formule 3000. Eerste race: 1. Liuzzi
(Ita) 152,686 kilometer in 52.46,960, 2. Toc-
cacelo (Ita) op 0.08,8, 3. Doornbos (Ned)
0.31, 4. Gianmaria (Ita) 0.33,5, 5. Enge (Tsj)
0.34,5, 6. Van Hooydonk (Bel) 0.44.
BASKETBAL
Mannen
Promotiedivisie: Aris- Zwolle 2 100-92, Eiffel
Towers 2- ASVU 101-46, MSV- Akrides 77-74,
Attacus- Punch 61-76, Almere 2- Red Giants
67-54, WGW- PSV 79-95, Early Bird- Demon
Astr. 2 76-83, Challengers- Groene Uilen 68-
85.
Aris 27-52 Demon Astr. 2 26-22
Early Bird 25-42 PSV 26-22
MSV 25-36 Red Giants 25-20
Zwolle 2 26-32 Attacus 26-20
Eiffel Towers 2 24-30 WGW 26-20
Groene Uilen 26-30 Akrides 26-18
Almere 2 26-26 Challengers 26-10
Punch 26-26 ASVU 26- 6
Eerste divisie: BCA- Racing B'wijk 79-98, US-
Black Eagles 72-91, Voorburg- Rowic 82-64
Eastwood T.- Leiden 93-53, Tonegido'65
Dunckers 79-55, Utrecht- Hoofddorp 52-64
Arnhemia E.- EBBC 2 65-66, Quo vadis - Zoe-
bas unb.
EBBC 2 24-38 Tonegido'65 26-26
Eastwood T 24-36 Hoofddorp 25-22
Quo Vadis 25-36 Black Eagles 26-22
Arnhemia E. 26-36 Racing B'wijk 26-22
Dunckers 26-36 US 26-18
Zoebas 24-30 Utrecht 26-16
Voorburg 25-30 Rowic 25- 6
Leiden 26-28 BCA 26- 4
Junioren: Arnhemia E - Zwolle 39-142, Lely-
Rijnmond 77-76, Akrides- PSV 72-61, Rotter
dam- Demon Astr. 75-41, Almere- Leiden 56-
Geel 5-TOP 3 13-20.
Jun. hoofdklasse A: KVS-OWO 10-?
Geel-TOP 10-22, Unitas-DOS'46 16j
Zaandijk-Deetos 11-10.
Jun. overgangsklasse C: Dindoa-OZC
Ternpo-OZC 9-10, Fortuna-KCC 14-
Woudenberg 18-10.
MOTORSPORT
Valkenswaard. WK motorcross, Grote
Nederland. MX2(125cc tweetakt/25(
takt), eerste manche: 1. Townley (N
40.47,587, 2. Rattray (ZAf) KTM op
Cairoli (Ita) Yamaha 28,939, 4. Sword
wasaki 39,454, 5. McFarlane (Aus)
40,491, 6. Federici (Ita) Yamaha 42,
Vromans (Ned) Yamaha 1 ronde. Uitgei
Reuver (Ned) KTM, Strik (Ned) KTM
manche: 1. Townley 41.10,089,
9,002, 3. Chiodi (Ita) Yamaha 12,2)
Reuver 15,262, 5. Nunn (GBr) Hondi
6. Sword (GBr) Kawasaki 19,895, 20
1 ronde, 23. Strik. Eindstand GP: 1 Ti
punten, 2. Rattray 44, 3. Chiodi 34,
ver 18, 27. Vromans 1 Stand WK na
races: 1. Townley 169, 2. Sword 152,
lane 128, 4. Rattray 127, 5. De Reu
MX1 (250cc tweetakt/450cc viertak
manche: 1. Melotte (Bel) Yamaha 4(
2. Everts (Bel) Yamaha 10,338, 3. Si
Suzuki 16,147, 4. Pichon (Fra) Honds
5. Strijbos (Bel) Suzuki 38,613, 6.
(Bel) Honda 51,641, 20. Verhoeven,
ronde, 21. Robins/Yamaha, 25. Boekl
gevallen: Van den Bergh/Yamaha. Twi
che: 1. Everts 40.11,053, 2. Melotte
Smets 1,795, 4. Pichon 21,069, 5
(NZe) Honda 29,822, 6. Strijbos 32
Robins 1 ronde, 21. Verhoeven. U
Das/Honda, Van den Bergh, Boekho
stand GP: 1 Everts 47, 2. Melotte 47,
40, 22. Robins, Verhoeven 1. Stam
Everts 176, 2. Melotte 150,3. Ramon
TENNIS
Tweede klasse A: Zoetermeer- Dordrecht 1-1,
Hoeksche W.- Leidse Studs 3-2, Forescate- IJs-
sel 2-0, Kieviten- Aeolus 1-2, HDS- Groen Geel
1-5, Spirit- Pollux 3-1.
Aeolus 19-52 Zoetermeer 19-26
Groen Geel 19-48 Kieviten 19-23
Spirit 19-35 Dordrecht 19-18
HDS 19-33 Pollux 19-15
IJssel 19-32 Hoeksche W. 19-13
Forescate 19-28 Leidse Studs 19-4
Vrouwen
Overgangsklasse B: Geel Zwart- Alliance 1-1,
Gooische- Schaerw.'de 2-1, Wageningen- Alecto
0-1, Pinoke- Zwolle 4-0, HIC- MOP 1-1, SCHC-
DSHC 12-0.
SCHC 20-58 MOP 20-23
HIC 20-46 Alecto 20-20
Pinoke 20-43 Wageningen 20-17
Gooische 20-36 Alliance 20-16
Zwolle 20-35 Geel Zwart 20-10
Schaerw.'de 20-27 DSHC 20- 9
Eerste klasse A: Ring Pass- Zwart Wit 5-1, Voor-
ne- Leiden 4-1, Forescate- Dopie 1-3, Cartou
che- Craeyenh. 5-0, HDS- Groen Geel 1-1, Gou
da- Drunen 2-1.
Mannen
Eredivisie: Dekker Tennis- Dash'35
huisje- Halfweg 3-3, ALTV- Zee en
TOS- Bastion Baselaar 3-3.
Gemengd
Eerste klasse 1: Unit 4/Lobbelaer- Am
4-4, Bastion Baselaar- GTR 2-6, NIP-
7-1, HillegomseTC-Venlo7-l.
Eerste klasse 4: Shot- Juliana 2-6,
Heerhogowaard 3 0-8, Unicum- Metsi
5, Joy Jaagpad- Popeye 3 unb.
Monte Carlo. Mannen, Masters Series
joen euro. Halve finales: Coria (Arg/
(Rus) 6-4 1-6 6-3, Schüttler (Dui/
(Spa/8) 7-6 6-4. Finale: Coria - Schüt
16-3.
Fed Cup. Wereldgroep, eerste ronde.
Verenigde Staten 1-4, Rusland - Aus
Lecce: Italië - Tsjechië 2-1, Oostenrij
kije 3-2, België - Kroatië 3-2, Spanje
land 3-2, Frankrijk - Duitsland 5-0, A
Japan 4-1.
VOLLEYBAL
Tweede divisie
Croonenburg
Martinus 2
Alterno
Omniworld 2
HW
Rijnmond 2
Mannen
I: Croonenburg- HW 3
22-85 SSS 3
22-68 US
22-65 Arvevo
22-65 SDS
22-59 Leython
22-56 Dinto
Eerste klasse A: besl.wedstrijd: Leytrtj
linko 2 2-3 (Leython 3 degradeert).
Vrouwen |l
Tweede divisie B: besl.wedstrijd: fl
Scylla 0-3 (Scylla promoveert). L
Promotieklasse A: Inter Rijswijk 2- Skf
Jupiter
Nesselande 2
Leython
Kalinko
Delta
Sovicos
22-87 Zovoc 2 F
22-83 Netwerk L
22-76 Inter Rijswijlf
22-70 Skania I
22-52 Be Fair L
22-50 Visade 3 r
WATERPOLO
Tweede klasse C: Aquafit- De Futen
Kempvis- De Gouwe 8-7, Vlaardingr
8-7, Oceanus- Het Y 9-10, Hoorn- S
5-10, DAW-De Dolfijn 11-9.
Derde klasse B: Heerhogow- Muiderberg 6-0,
Leidse Studs- Catwijck 0-4, Hoorn- Terriers 0-3,
Castricum- Noordwijk 5-1, Weesp- Loenen 4-0,
Maarssen-Haarlem 1-1.
Catwijck 18-49 Haarlem 18-25
Terriers 18-46 Noordwijk 18-20
Heerhogow. 18-39 Leidse Studs 18-17
Castricum 18-37 Loenen 18-13
Maarssen 18-31 Muiderberg 18- 7
Weesp 18-26 Hoorn 18--»3
Vierde klasse B: FIT A'dam- Hisalis 3-0.
Eerste klasse F: Bolnes-IJsselvogels 15-14,
HKC (H)-Antilopen 12-7, K0AG-0W0 16-13,
Pernix-Vitesse 14-10.
KOAG 11-19 HKC (H) 9-10'
Antilopen 11-15 Vitesse 11- 7
Bolnes 10-13 IJsselvogels 11-6
Pernix 11-11 OWO 10- 3
Tweede klasse F: Dijkvogels-ZKC'31 11-11,
VEO-Kios 12-11, DKV (IJ)-Velocitas 14-10,
Tempo-Fiks 16-13 (Tempo promoveert).
Tempo 11-20 DKV (IJ) 11-9
VEO 11-14 Fiks 10-8
Dijkvogels 11-14 ZKC'31 11-6
Kios 10-12 Velocitas 11-3
Derde klasse A: VZOD-SDO (H) 14-5, De Vinken-
Fluks 13-12, Luno-Madjoe 13-13.
De Vinken 11-19 Fluks 11-11
Madjoe 11-16 VZOD 11-10
Thor (H) 11-15 DSO(A) 11- 5
Lu no 11-12 SDO(H) 11-0
Derde klasse C: Crescendo-Aurora 11-12, Hoger
Op-AW/DTV 10-12, DKV Victoria-Olympiek 17-
9, De Danaïden-Purmer 17-9.
DKVVict. 11-21 Olympiek 11-10
AW/DTV 11-18 Purmer 11- 6
De Danaïden 11-14 Aurora 10- 4
Crescendo 11-11 HogerOp 10-2
Derde klasse D: KZ Leiden-Nieuw Flora 14-6,
Waterland-Haarlem 10-18, Oosterkwartier-
Stormvogels 14-15.
Haarlem 11-20 Oosterkwartier 11-9
KZ Leiden 10-18 Nieuw Flora 11-8
Stormvogels 10-11 GKV (H) 10-4
Badhoevedorp 10-11 Waterland 11-3
Drachten 2 3-4 Rohda 2 3-0
Res. eerste klasse C: BEP 3-Blauw Wit 4 11-16,
DOS/WK 3-Wit Blauw 3 15-15, KVZ 2-Sporting
Trigon 2 12-13, Steeds Hooger 2-Koog Zaandijk
3 16-18; F: Avanti 2-De Meeuwen 3 10-14,
Tempo 2-PKC 4 17-8, Fiducia 2-KVA 2 5-12,
Groen Geel 3-Excelsior 2 19-8; G: KOAG 2-
Maassluis 2 14-13, Pernix 2-Oranje Wit 3 10-9,
Swift(M) 2-GKV(G) 2 7-10, HKC(H) 2-PKC 5
15-19.
Res. tweede klasse A: KVS 5-Meervogels 5 17-
11, TOP 4-Fiducia 3 12-17, De Vinken 2-ONDO
(G) 2 s.n.o., ODO(M) 2-OWO 2 15-14; D: EKVA
2-Haarlem 2 10-8, De Danaïden 2-Sporting Tri
gon 3 10-8, Swift(A) 2-KVS 4 16-20, Groen
22-42 Het Y Ir
DAW 22-34 De Gouwe i
Katwijk 22-29 Oceanus r
Sassenheim 22-23 Hoorn tl
De Futen 22-23 De Kempvis
De Dolfijn 22-20 Aquafit
Derde klasse C: Westland'96- ZPCH
NZ/PC 11-5, Noordkop- Koudekerk 6
Alkemade 8-9, NVA/HHC- DWT 3-6.
1
KZC 20-31 Koudekerk
DWT 20-31 ZPCH Ij
Westland'96 20-29 VZV 1
Alkemade 20-26 Noordkop tl
ZDHC 20-24 NZ/PC ji
NVA/HHC 20-23 F
Vrouwen
Hoofdklasse play-offs: 5e/6e plaatst,
reus- GZC/Donk 9-17, GZC/Donk- ZT
9-3, 7e/8e plaats: PSV- LZ 1886 7-6,
PSV 12-7, PSV- LZ 1886 5-6, 9e/fc
De Ham- OZ/PC 10-9, OZ/PC- De Ij
lle/12e plaats: ZPB- Twente 6-lfl
ZPB14-4.
Eerste klasse: Brandenburg 2- Polar L
2, Polar Bears 2- De Gouwe 2 8-9, Li^
2- Brandenburg 2 3-4, GZC/Donk 2-
2, Brandenburg 2- PSV 2 5-4, NVA/H
3-7, De Zijl/Vivax- UZSC 8-6, Swol-
uitg. (J
GZC/Donk 2 22-37 Polar Bears!
De Gouwe 2 22-35 PSV 2
De Zijl/Vivax 22-31 Lumio/Ravijijl
UZSC 22-23 TriVia
NVA/HHC 21-22 De Ham 2 fi
Brandenburg 2 21-22 Swol
Tweede klasse A: De Snippen- ZWV-I
5-2, LZ 1668 2- Robben gest. (1-6).
Robben 22-40 De Snippen'
Rapido'82 22-39 Alkemade P
ZWV-Nereus 2 22-35 LZ 1886 2
DWT 22-30 Vlaardingen
DAW 22-25 Watervlo L
Alliance 22-24 De Kempvisf
WIELRENNEN S
Ï5
Ans. Luik-Bastenaken-Luik, 5e wedstf
wereldbeker. 1. Rebellin (Ita) 2i
6.20.09 (40,800 km/u), 2. Boo£r
0.02, 3. Vinokoerov (Kaz) 0.04, 4. S»6
chez (Spa) 0.08, 5. Dekker (Ned) 0.11S
Ier (Dui), 7. Scarponi (Ita), 8. Basso (k
milton (VSt), 10. Vicioso (Spa), 11.
(Dui), 12. Etxebarria (Spa), 13. MazO
0.16, 14. Freire (Spa), 15. Mentsjo\ij
Vandenbroucke (Bel), 17. Landaluze_.
Brochard (Fra), 19. Landis (VSt), r
(Spa), 82. Tankink 6.52, 84. Lotz, (1
13.28. WB-stand 1. Rebellin 200n
Boogerd 146, 3. Wesemann 131, 4.
5. Dekker 115, 6. Backstedt (Zwef*
Hoffman 70,12. Van Bon 68, 29. Va
36. j
Zaandam. Ronde van Noord-Hollar
Dijk (Honselersdijk) 200 km in 4.29
dresen (Den), 3. Koerts (Weelde), )i
(Deurningen), 5. Schur (Alkmaar), 6.L
Pluijm (Hank).
Dahlonega (VSt). Ronde van GeoiO
etappe (Dalton-Dahlonega): 1. McCe
224.3 km in 5.40.16, 2, Commea
0.53, 3. Dionne (Can), 4. Voigt (Du*
nangeli (Ita), 6 Bellotti (Ita). Zes3[
Athens - Hiawassee/Young Harris: 1*1
206.4 km in 5.16.29, 2. Voigt 0.1.
strong (VSt), 4. Horner (VSt) 0.27,
(VSt) 1.02, 6. Julich (VSt) 1.08. Alg« j
2.59, 6. Calle 3.07.
Ronde van Nedersaksen. Vierde etapia
- Melle: 1. Hondo (Dui) 182 km in
Glasner (Dui), 3. Cadamuro (Ita),
cher (Dui), 5. Kraft (Dui). Vijfde etap
Leer: 1. Hondo (Dui) 188,3 km in
Kopp (Dui), 3. Dekkers (Ned), 4. ScL.
5. Baumann (Dui), 6. Siedler (Dui),
(Ned). Eindklassement: 1. RoesBl
22.17.41, 2. Kupfernagel (Dui) 3]
Schreck 2.27, 4 Sweet (Aus) 3.05
(Ned) 4.00, 6. Hondo 8 02. lc