Heeft Noordwijk een annuleringsverzekering? SPORT 4 Katwijk overrompeld door Excelsior Maassluis LOHC geeft voorsprong in slotfase uit handen ARC eindelijk verlost van degradatiezorgen Bernardo Bor is de vierde aanwinst Voorschoten '97 HDC 984 maandag 26 APRIL 2OO4 door Maarten Dekker noordwijk - De gedachten dwaalden af naar tropische oor den, naar spierwitte zandstran den, lekker luierend in de scha duw van een palmboom, cock- tailtje in de hand, een vervelend voetbaljaar alweer vergeten. Maar voor de voetballers van Noordwijk lijkt vakantie vieren nog heel ver weg. Met dank aan FC Lisse, dat in blessuretijd kei hard toesloeg aan de Duinwete ring: 2-3. Eerlijk is eerlijk: het leek een ge schikt moment om eens bij het plaatselijke reisbureau langs te gaan. Zes dagen geleden won Noordwijk de cruciale inhaal wedstrijd tegen Excelsior Maas sluis, waardoor de marge met de gevreesde twaalfde plaats opliep tot vijf punten. Die bar rière leek voldoende, met nog twee duels op de plank. Boeken dus, die langgekoesterde vlucht naar de zon. Maar sinds zaterdag ligt alles anders voor Noordwijk. Het gat met Excelsior is nog maar een gaatje, van twee punten. Bo vendien lijkt het resterende programma voordelig voor de achtervolgende equipe: ASWH komt zaterdag op bezoek in Maassluis, terwijl Noordwijk het op moet nemen tegen de kersverse kampioen, Quick Boys. Alsof dat scenario al niet somber genoeg is, moeten de rood-witten het in Katwijk stel len zonder steunpilaren als Jelle Korbee, Bram Meurs, Jeroen van Wetten en Patrick van Dam. Zij kregen een gele kaart in de midweekse confrontatie door Chris Hartman alphen aan den rijn - De zater dag begon slecht voor ARC. Het tweede team verloor de kampi oenswedstrijd tegen Quick Boys 2 in blessuretijd met 3-4. Later op de dag keerden de kansen. Het eerste verlengde zijn ver blijf in de hoofdklasse door in de tweede helft van de wed strijd tegen Hoek een 0-1 ach terstand om te zetten in een 2-1 overwinning. De wederopstanding van ARC was opmerkelijk, want in de eerste 45 minuten hadden de Alphenaren niets te vertellen. ARC deed zijn uiterste best, maar Hoek was gewoon een klasse beter. De Zeeuwen lieten de bal vlot van voet tot voet gaan, waarbij ze hem meestal slechts een keer raakten. ARC stond erbij en keek ernaar. ARC-trainer Dennis van den IJssel: „Hoek heeft enorm veel individuele kwaliteiten. We hebben de eerste helft echt ge zwijnd." ARC sloot het eerste speldeel af met een 0-1 achter- stajid. Al in de vierde minuut scoorde Arjan Human op aan geven van uitblinker Pauclair Jouda. Daarna kwam ARC enkele ke ren' goed weg. Ramazan Yuruk, vrjijgespeeld door Steven de Crpock, trof buiten bereik van R$mco Tuinenburg de paal. Joftida schoot alleen voor Tui nenburg tegen de keeper aan en een tweede doelpunt van Human werd afgekeurd, omdat er sprake zou zijn van buiten spel. Kennelijk beschikte arbiter Stange over een timmermans oog, want op het moment dat Yuruk de voorzet gaf, stond hij vrijwel op de achterlijn. ARC, met amateurintemational Stefan Schaafsma centraal ach terin, plaatste slechts inciden teel een plaagstootje over de linkervleugel. De aanvallen le verden niets op, omdat tot twee keer toe Maurice Bartels niet de noodzakelijke rust kon opbren gen voor een juiste voortzet ting. Vlak voor de pauze keerde doelman Jurgen Belpaire een inzet van dezelfde Bartels. In de tweede helft knokte ARC zich terug in de wedstrijd. De Alphenaren wonnen de per soonlijke duels en waren daar door gelijkwaardig aan Hoek, met Excelsior en zijn geschorst voor de slotwedstrijd. De slot wedstrijd van de reguliere com petitie wel te verstaan, want eindigt Noordwijk daadwerke lijk als twaalfde, dan moet het team in een beslissingswed strijd het vege lijf zien te red den. Zo ver hoeft het niet te komen, stelde winnend trainer Ruud Bröring. „Quick Boys gaat zich helemaal richten op de algehele amateurtitel. Die laten dat potje tegen Noordwijk gewoon lo pen." Het was een opmerking die slecht viel bij zijn collega Andiies Wendt, die toch al rondliep met een gezicht als een oorwurm. „Ruud zei van middag hetzelfde tegen ons. Wij zouden deze wedstrijd wel cadeau krijgen, als Quick Boys voor stond. Ik heb er weinig van gemerkt." Wendt had de hand beter in ei gen boezem kunnen steken, want Noordwijk had de neder laag volledig aan zichzelf te wij ten. In de tweede helft hield de thuisploeg zich louter bezig met het consolideren van de voorsprong (2-1) die voor rust was ontstaan. Met voetballen had het allemaal steeds minder te maken, met opzichtig tijdrek- ken en continu zeuren tegen de scheidsrechter des te meer. Noordwijk leek ermee weg te komen, maar vlak voor tijd ging het toch nog helemaal mis. Eerst schoot Kevin Winter de 2- 2 binnen, ongehinderd in het doelgebied van keeper Sander van der Veldt. Die rechtse di recte was pas het'begin. Drie minuten in blessuretijd volgde nog een mokerslag, de genade klap die Noordwijk helemaal op de knieën kreeg. Roel de Goede haalde uit. Gesmijt met kleedkamerdeuren en gezichten op onweer waren het gevolg. Het had helemaal niet zo ver hoeven komen. De vroege openingstreffer van Lis- senaar Rob Opdam werd hal verwege de eerste helft teniet gedaan door een sierlijk schot van Jeroen van Wetten. Tien minuten voor de pauze deed de rechterspits van Noordwijk het nog eens dunnetjes over, dit maal met een subtiel lobje over Lisse-doelman Kenny Heems kerk. Behalve de doelpunten was ook het spel van de Noord- wijkers in die fase van hoog ni veau. Belangrijk daarbij was de rol van Van Dam, die sinds de zege op Excelsior Maassluis eindelijk weer in de rol mag spelen die hem op het lijf is ge schreven: centrale spits annex aanspeelpunt. Te lang moest hij dit seizoen acteren als defensie ve middenvelder, als bulldozer die de rommel van anderen op ruimde. Misschien valt zo te verklaren dat Van Dam de ultieme kans miste om de wedstrijd tegen Lisse op slot te gooien: op het middenveld lijkt hij zijn neusje voor de goal kwijtgeraakt. De bonkige aanvaller kreeg in het begin van de tweede helft een ideale voorzet van Van Wetten, maar de Van Dams inzet zeilde hoog over het doel. Vlak daarna kopte De Goede aan de andere kant van het veld snoeihard op de lat, een voorteken voor wat Noordwijk nog te wachten stond. Maar hoe duidelijk de waar- Alphenaren winnen met 2-1 van Hoek dat eerder in de week technisch manager Patrick Naudts aan de kant zette. Van den IJssel: „Na rust hebben we het ongelooflijk goed gedaan. Beter voetbal hebben we volgens mij dit sei zoen niet gespeeld." Het gevolg was een open wed strijd, in hoog tempo afgewerkt, met kansen voor beide doelen. David Toxopeus werkte een kopbal van Yuruk van de doel lijn, Guillermo Graaven schoot vrij voor Belpaire naast. Aan de andere kant van het veld over kwam Wesley de Smet hetzelf de. Hij deponeerde met alleen Tuinenburg voor zich de bal naast het doel. Belpaire hield met prima reflexen Wouter Ver- heij en Graaven van scoren af. René van Meggelen had moe ten scoren, maar kopte naast. In de 64ste minuut was ARC eindelijk succesvol. Graaven bood Bartels een niet te missen kans. Gesterkt door deze goal bleef ARC aandringen. Tien minuten na de gelijkmaker maakte Graaven er op fraaie wijze 2-1 van. Hij omspeelde twee tegen standers en schoot de bal snoeihard in het kruis. Omdat Stange maar liefst negen minu ten bijtelde, bleef het nog 25 minuten spannend op sporpark Zegersloot. Invaller Leon van den Ouden had de stand op 2-2 kunnen brengen, maar reageer de te laat. En ARC had met wat meer overleg gemakkelijk een derde goal kunnen maken. Het gebeurde niet. Graaven sollici teerde bij Stange binnen twintig seconden twee keer naar geel en kreeg zijn zin: rood. Van den IJssel kon daar niet om malen, zijn team speelt ook in het seizoen 2004-2005 in de hoofdklasse. De trainer: „Een pak van mijn hart, al heb ik al tijd vertrouwen gehad in een goede afloop. Ik vind dat we het als debutant fantastisch gedaan hebben dit seizoen. De doel stelling was handhaven en dat is gelukt. Cruciaal in de slotfase van de competitie was de 4-1 overwinning op Katwijk. Mede daardoor zijn we steeds uit de buurt van de twaalfde plaats gebleven. Het is nu tijd voor een volgende stap. In het nieu we seizoen willen we graag uit groeien tot een stabiele mid denmoter." MMKI Katwijk-speler Jeroen Buijs aan de bal. Ploeggenoot Ronald Pronk en Fabian Keerveld (Excelsior Maassluis) kijken toe. Foto: Nico Ouwehand katwijk - Voor Katwijk stond niets meer op het spel, voor te genstander Excelsior Maassluis nog wel. En dat was te merken. Niet dat de Katwijkers hun best niet deden, maar de wil om te winnen was bij de bezoekers vele malen groter. Dat lukte ook: 2-3. Excelsior Maassluis kan Noordwijk nog inhalen in de race naar veiligheid. Katwijk miste drie spelers van wege een schorsing. Leen de Vreugd en Peter Ederveen zijn niet altijd basisspelers, maar Tim Kluivers is al weken de be langrijkste man in het team van trainer Freek Rienks. Hij werd node gemist als spelbepalende middenvelder, een positie die bij de Katwijkers al het hele sei zoen een probleem vormt. Mar tin Cruyff was voor die positie aangetrokken, maar is al het hele jaar geblesseerd. En Björn Meeuwsse wil niet meer voor elke training en wedstrijd uit België komen. Op het midden veld speelden nu Karim Hajji, Erwin Verkuylen (23), en de pas 19-jarige Jan Groen. Excelsior Maassluis schoot als een getergde leeuw uit de start blokken. De bezoekers zetten bijna de hele wedstrijd de Kat- wijkse defensie onder druk. .Toch kwam de thuisploeg op voorsprong: na een krap half uur gaf Hajji een lange pass, die bij de tweede paal door de klei ne Chris de Bie werd terugge- kopt op Sander Molenaar: 1-0. Kort daarna kwam Excelsior Maassluis op gelijke hoogte, door een harde knal van Harold Loeve. Gerechtigheid, en de be zoekers gingen na rust door met het gedreven spel. Hans- Jörgen Nicolaï tekende voor de 1-2, Loeve verraste de Katwijkse defensie en verruimde de voor sprong. Sander Molenaar had tussendoor een vrije trap nog op de lat geschoten. Molenaar bracht vijf minuten voor tijd de Katwijkers terug tot 2-3, maar Excelsior Maassluis liet de drie belangrijke punten niet meer in gevaar komen. Ter Leede Ter Leede moest van Scheve- ningen winnen om nog kans te maken op de derde periode. De ploeg ging dan ook fel van start, kreeg ook twee mooie kansen, maar slaagde er niet in te sco ren. Dat deed Steve Kenepa voor Scheveningen wel. De tweede helft draaide Ter Leede de zaken om. Via Hamdi en Cornelia en kwam de stand op 2-1. Na een fout van doelman Thomas Waasdorp kon Scheve ningen via Roeleveld een kwar tier voor tijd gelijkmaken. „Aan onze instelling heeft het niet gelegen", vond trainer Arie La gendijk. „We wilden graag win nen om kans te houden op de derde periode." Om die titel te winnen moet Ter Leede volgen de week bij Hoek winnen en dan nog is de ploeg afhankelijk van de concurrentie. Rijnsburgse Boys „Gewoon schandalig." Zo om schreef trainer Ted Verdonk- schot het spel van zijn ploeg bij door Mascha Welling hockey - LOHC moest gisteren genoe gen nemen met een gelijkspel tegen As- vion. Lange tijd stond LOHC op voor sprong dankzij drie doelpunten van Os wald Mattheussens, een van Derk van Viersen Trip en een van Menno Kamp- huysen. Toch maakte Asvion in de laat ste minuut nog gelijk: 5-5. Alecto won met 1-2 van Forward. Jos Douma maakte voor rust de 0-1 uit een strafcorner. Vlak na rust kwamen de Tilburgers op gelijke hoogte, maar Alec to hield het betere van het spel. Tijmen Voet scoorde vanuit een cirkelsituatie de 1-2. De Leiderdorpse formatie neemt dankzij deze overwinning en het gelijk spel van LOHC de tweede plaats over. Roomburg kan rustig het seizoen uit spelen. Gisteren deelde de Leidse ploeg (3-3) de punten met Qui Vive. In de vijf de minuut scoorde Robbert Walraven de 0-1, maar Qui Vive herpakte zich en ging de rust in met 3-1. In de tweede helft speelde Roomburg beter en kwam dankzij doelpunten van Niels Jakeman en Jelle Buitendijk langszij. Iii de tweede klasse A won Forescate makkelijk van IJssel met 2-0. De Voor schotenaren hadden moeite om hun Overwicht om te zetten in doelpunten. De ruststand was 1-0 dankzij een treffer van Victor ten Have. In de tweede helft miste Jelle Steensma een strafbal, maar vlak voor tijd scoorde Joost Baaten toch nog. Leidse Studs verloor met 3-2 van Hoek- sche Waard en is gedegradeerd uit de tweede klasse. De Leidse doelpunten kwamen van Maurik Cramer en Friso Calkoen. Catwijck won in de derde klasse van Voorne. Bij rust stond het al 4-1 door doelpunten van Robert-Jan Groeneveld, Dem Graaff en twee van Wouter Bol. In de tweede helft scoorde Bol nogmaals. Voome kwam door slordig spel van Ca twijck terug tot 5-3. Maar dankzij goals van Leon Pasmans en wederom Bol werd de eindstand op 7-3 bepaald. In Woerden speelde HC Alphen een zeer goede eerste helft. In de twintigste minuut scoorde Thierry Ras het enige doelpunt van de wedstrijd. Alkemade boekte een overwinning op Forcial. Pim Slot opende de score voor Alkemade. Technisch speelde Alkema de niet goed, maar de ploeg uit Oude Wetering compenseerde dat met strijd lust. In de tweede helft kwam Forcial op gelijke hoogte, maar wederom Slot bracht zijn ploeg op voorsprong, waar na Peter Aardema na een goede coun ter voor de 1-3 zorgde. Voorhout verloor van Spijkenisse. Door een te slap begin kwam de ploeg al snel op een 0-3 achterstand. In de tweede helft maakte Mattieu de Man nog een mooi doelpunt, maar Spijkenisse ging door en won uiteindelijk met 1-8. In de streekderby tussen Noordwijk en Hisa- lis trok de ploeg uit Lisse aan het lang ste eind. Het werd 1-3 dankzij doelpun ten van Guus van het Padbosch en twee van Rogier Elsendoom. Vrouwen Alecto won in Wageningen, met geluk. Na een eerste helft waarin Alecto het initiatief aan de tegenstander moest la ten, gooide coach Maurits Eikenhout met succes zijn tactiek om. De ploeg uit Leiderdorp speelde beter en Frederique van Kaauwen bepaalde halverwege de tweede helft de eindstand op 0-1. Dankzij deze overwinning is Alecto vei- lig- In de eerste klasse A verloor Forescate met 1-3 van Dopie uit Delft, na een ruststand van 0-1. Om degradatie te voorkomen, moet de ploeg uit Voor schoten de laatste drie wedstrijden win nen. Het enige doelpunt van Forescate kwam op naam van Mascha Kimman. Coach Resa Taberima maakt volgend seizoen op de bank plaats voor Ewald Voordeman. Ook LOHC verloor. Na een doelpuntlo ze eerste helft werd het 4-1 voor Voor ne. Het Leidse doelpunt werd gemaakt door Vanessa Liem. Roomburg boekte in de eerste klasse B een belangrijke zege op Soest. De Leid se formatie domineerde het grootste deel van de wedstrijd. Toch was keep- ster Marielle Basart met een paar mooie reddingen belangrijk voor haar team. In de 31ste minuut zorgde Martine Fluits- ma koel voor de 1-0 eindstand. Room burg blijft tweede op de ranglijst, om dat koploper Spandersbosch ook won. In de tweede klasse B speelde HC Al phen gelijk. Tegen Soest kwamen de Al phenaren na twintig minuten op ach terstand. Maar Lonneke Span scoorde de 1-1. Noordwijk verloor in de derde klasse B met 0-7 van Weesp. Leidse Studs speelde slecht en verloor van Loenen met 4-1. Het Leidse doelpunt werd gescoord door Tessa van der Boo- men. Koploper in de derde klasse Catwijck speelde een belangrijke wedstrijd tegen nummer drie Heerhugowaard. Al in de zesde minuut viel de openingsgoal. Vlak voor rust kwam Heerhugowaard gelijk. Maar in de tweede helft scoorde Patricia Noort 2-1 en tien minuten later bepaalde Alice van Duin de eindstand op 3-1. Dankzij de overwinning staat Catwijck nu drie punten voor op num mer twee Terriërs. Hisalis verloor vierde klasse B met 0-3 van FIT Amsterdam. voorschoten - Voorschoten '97 heeft er voor volgend seizoen weer een nieuwe speler bij. Ber nardo Bor, een 23-jarige aan valler die ook op het midden veld uit de voeten kan, maakt de overstap van het Haagse GDA, een zondag-tweedeklas ser. Het is de vierde speler in korte tijd die Voorschoten vast legt. Rudy Lakwijk (keeper van Rijnsburgse Boys), Mario van Heiningen (ADO Den Haag) en Robin van der Errelen (RKAW) gingen Bor voor. Volgens secretaris Jelle Raap van Voorschoten '97 betekent dit niet dat er extra haast wordt gezet achter de ambitie om de hoofdklasse te halen. „We zijn de laatste tijd behoorlijk wat basisspelers kwijtgeraakt. Dat begon bij Tim Kluivers en ein digt bij de spelers die na dit sei zoen vertrekken." Stefan Rood- akkers, Marijn Mokveld, Mauri ce Franssen en Jan Bouwe Blankert verlaten Voorschoten. „We hebben elk seizoen spelers gehaald, maar meestal kwam dat pas op de overschrijvings- datum naar buiten. Nu begin nen we er wat eerder mee", zegt Raap. „Blijkbaar straalt de HOOFDKLASSE A ARC-Hoek 2-1 (0-1). 4. Human 0-1, tels 1-1, 74. Graaven 2-1. Rode kaj Graaven (ARC). Scheidsrechter: Stanj schouwers: 500. schuwing ook was, hij kwam niet aan. Wendt: „We verloren de controle op het middenveld, daar ging het mis." Mis, het ging vooral mis omdat Noord wijk zich te veel met treuzelen ging bezighouden en steeds minder met voetballen. Nota bene de gepensioneerde Arnold Reinders moest zich in de slot fase voorbereiden op een inval beurt, die toch maar mooi een halve minuut tijdwinst had kunnen opleveren. Nu gaat het Noordwijk alleen maar tijd kosten, heel veel tijd zelfs. Normaliter was de ploeg op 1 mei klaar geweest met het voetbaljaar. De wedstrijd om promotie/degradatie wordt pas over een paar weken gespeeld. Zouden de spelers ook een an nuleringsverzekering hebben afgesloten? 7 Verheij 8 Egberts 7 87. Strobbe 8 Graaven 7 Bartels 6 90. Verlaan ARC: Tuinenburg Simons Van Schie Schaafsma Toxopeus Van Meggelen Redjosetiko ASWH - Quick Boys 0-1 (0-0). 70. Van 0-1. Scheidsrechter: Zwaard. Toesch 2750. 7 Den Turk 7 Van der Gun 7 Van Beelen 7 Bekx 8 71.Torken 7 74. Keizer Van Dam Schoneveld Guyt Van der Plas Mussche Noordwijk - FC Lisse 2-3 (2-1). 8. 0p< 22. Van Wetten 1-1, 36. Van Wetten Kevin Winter 2-2, 90+3. De Goei Scheidsrechter: Oussoren. Toesc 700. Noordwijk: Van der Veldt Van Utrecht 49. Scholten Bos Korbee Van der Niet Van der Kolk FC Lisse: Heemskerk Dekker Janssen 79. Averdijk K. Winter Honsbeek Rahou Katwijk - Excelsior Maassluis 2-3 (1 Molenaar 1-0, 37. Loeve 1-1, 54. Nic 70. Loeve 1-3, 82. Molenaar 2-3. rechter: Harskamp. Toeschouwers: 751 6 Meurs 5 Van der Laan 6 Van Wetten 6 Van Dam 6 Pitti 5 79. Kleijn 6 Tan 6 Griffith 6 Opdam - 46. Schaap 7 De Goede 7 J. Winter Katwijk: De Jong Verkade 85. Varkevisser Pronk L' Ami Buijs Hajji 6 Verkuijlen 7 Groen - 59. Haasnoot 7 Molenaar 7 Price 7 67. Jonker 7 De Bie Kloetinge - Rijnsburgse Boys 3-2 (1 Zuijdwegt 1-0, 45+1. Zinhagel Schnater 1-2, 58. De Valk 2-2, 65. D< Scheidsrechter: Van Gijzen Toesc 300. Rijnsburgse Boys: Hegie Van Lochem Groot Onderwaater Van der Meij 38. Freke Kolder 5 80. Van der V 5 Nok 6 Schnater 6 Zinhagel 5 Redel 6 83. Kuhlman 6 Charité Ter Leede - Scheveningen 2-2 (0 Kenepa 0-1, 56. Hamdi 1-1, 74. Corr 75. Roeleveld 2-2. Scheidsrechter: schouwers: 600. 6 Kalkema 5 Koers 7 81. Kramer 7 Cornelia 7 Rbu 6 Hamdi 7 70. Escudero Achilles Veen - Capelle 0-4 (0-1). 16 0-1, 69. Van Dongen 0-2, (e.d.) 74. der 0-3, 82. Van Tier 0-4. Scheidsre de Meyer. Toeschouwers: 150. Quick Boys Lisse Ter Leede Rijnsb. B. Schevening. Hoek Capelle ASWH Katwijk ARC Noordwijk Excelsior M. Kloetinge Achilles V 25 16 25 15 25 12 25 12 25 12 25 11 25 10 25 9 25 9 25 6 10 25 4 5 25 3 3 3 6 49 7 42 8 41 8 41 8 39 8 37 10 33 11 32 11 32 13 30p 9 28;1 16 17ir 19 12h Kloetinge: 3-2. „Binnen een week hebben we alles ver speeld. Vorige week deden we nog mee om het kampioen schap. Nu hadden we de derde periode kunnen winnen en ook dat is niet gelukt." Erg somber ziet dat er overigens niet uit voor Rijnsburgse Boys. De Rijnsburgers krijgen volgende week het al gedegradeerde Achilles Veen op bezoek. Door doelpunten van Zinhagel en Schnater kwam Rijnsburgse Boys nog wel op een 1-2 voor sprong. Die gaf de ploeg weer weg, Kloetinge scoorde twee keer uit spelhervattingen. Licht puntje voor Rijnsburgse Boys was de rentree van Joost Kuhl man. De spits was ruim een half jaar geblesseerd en viel tien minuten voor een einde in. Derde Periode Quick B. 8-19 Lisse f1 Rijnsb Boys 8-16 Ter Leede Topscorers: 1. Cornelia (Ter Lee, 2. Roeland (Capelle), Marnix v (Quick Boys) 17; 4. Molenaar 16; 5. Verbaan (ASWH), Jeffrey (FC Lisse) 13; 7. Van Gelder «ff De Valk (Kloetinge) 12; 9. Van j den (Hoek), Kluivers (Katwijk) Human (Hoek), Van Wetten (No Voskuil (Scheveningen) 10. Programma volgende week: Rijn Boys - Achilles Veen, FC Lisse -I, ge, Quick Boys - Noordwijk, S, Maassluis-ASWH, Scheveningf' wijk, Hoek-Ter Leede, Capelle -O' r HOOFDKLASSE B* IJsselm.v.-GWV 4-3, DOVO-Sp.' 4-0, Huizen-DeltaSport 3-3, TOO jansd. 1-3, Sparta N.-SH0 0-2j( kom-Marken 0-2 h vereniging een gezonde ambitie en een goede sfeer uit." De ambitie is nog steeds op ter mijn uit te groeien tot een hoofdklasser. Die kan dit sei zoen al worden bereikt. Voor Voorschoten'97 begint op 15 mei de nacompetitie. De 1-0 nederlaag tegen DOTO deed er zaterdag niet meer toe. Er werd wel gestreden, vooral in defensief opzicht, maar ook weer niet op het scherp van de snede. Blessures en schorsin gen moesten vermeden worden en dat credo zal ongetwijfeld ook opgaan voor de slotwed strijd tiiuis tegen kampioen Ba- rendrecht. Toch liep Ergun Bayran een gele kaart op waar door hij geschorst wordt. We hebben thuis nog niet verloren na de winterstop en Baren- drecht is natuurlijk een prima oefenpartner voor het toetje", aldus coach Gerard Désar. DO TO maakte een kwartier voor tijd uit een vrije trap de win nende treffer. Voorschoten '97: Mokveld; Bouwe Blankert, Borst, Roodakkers, Jonk, Bayram, Roest, Van Delft, Karremans (46. Vreede), Van Dijken, Fransen D0V0 IJsselm.v. Spakenburg SH0 Bennekom Sparta N. Huizen Ajax Marken Heerjansd. DeltaSport TOGR GWV 23 17 23 17 23 14 23 10 23 10 23 10 24 8 23 8 23 8 23 7 23 7 23 6 23 4 2 4 5; 1 5 5: 4 5 46 3 10 33 3 10 33 2 11 3lj 7 9 31 5 10 29 3 12 27 5 11 26 3 13 24 5 12 23 5 14 1) HOOFDKLASSE BeQuick'28-Harkem. B 1-1, pen-Nunspeet 1-1, CSV-Urk 4- ten-ACV 2-1, WHC-SDC Putten vo Boys-Or. Nassau 1-2, W0G-( den 1-2 Genemuiden BeQuick'28 WHC ACV Harkem. B VVOG SDC Putten Urk DOS Kampen Nunspeet Dronten Flevo Boys CSV Or. Nassau 25 18 25 17 25 13 25 12 25 12 25 10 25 10 25 10 25 8 25 7 25 7 6 1 61 2 6 5: 5 7 4 4 9 41 4 9 4( 8 7 31 6 9 3 5 10 3 7 10 3 6 12 2 4 14 2 8 12 2 7 14 1 4 17 1

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4