HIK Senior Poliklinieksecretaresse® Rijnland drakenbu rc ASSISTENT PROJECTLEIDER LOODGIETERS MTS Hoofd Kwaliteitszorg (m/v) je kan wel een 3-delig maatpak dragen kun je het ook verkopen? ACCOUNTMANAGER energif COATINGS Constructeur ZATERDAG 24 APRIL 2OO4 HDC915 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep (075) 681 3677 Om adequaat in te kunnen spelen op de veranderde zorgvraag heelt recent een organisatieonderzoek plaatsgevonden in de polikliniek chirurgie van het Rijnland Ziekenhuis. Genoemd onderzoek heelt geleerd dat voor het bieden van optimale zorg -nu en in de toekomst- behoefte is aan ruimere differentiatie bij de invulling en uitvoering van de functies binnen de polikliniek. Daarom zijn we momenteel voor het secretariaat van de polikliniek chirurgie op zoek naar een Minimaal 32 uren per week (88,89%) Uw werkzaamheden: - u bent centraal aanspreekpunt voor chirurgen, arts- assistenten, verpleegkundigen, andere interne afdelingen en collega secretariaatsmedewerkers; - u coördineert en organiseert de logistieke, administratieve en secretariële werkzaamheden rondom een deel van het primaire proces, waarbij u bent gekoppeld aan enkele chirurgen; - u verricht administratieve en secretariële werkzaamheden; - u delegeert werkzaamheden naar collega's; - u voert extra taken uit voor de chirurg(en); - legt verantwoordelijkheid af aan de unitcoördinator. 1 Wij vragen: - het diploma medisch secretaresse of een vergelijkbare opleiding; - recente ziekenhuiservaring in vergelijkbare functie; - het vermogen om te delegeren en collega's te motiveren; - het vermogen om goed om te gaan met tijdsdruk en - een salaris van maximaal 2.282,- (FWG 40) CAO ziekenhuizen; - een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden; - een inwerk- en scholingsprogramma op maat. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Maud Fles, clustermanager, telefoon nummer 071 - 582 83 17. Voor meer informatie over het ziekenhuis verwijzen wij u naar www.rijnland.nl. U kunt ook een functiebeschrijving opvragen. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 7 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. Annet Slingerland afdeling Personeel Organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer; 016LD. - servicegerichtheid in denken en doen; - het leveren van een positieve bijdrage aan het optimaal functioneren van de polikliniek. Wij bieden: - een uitdagende baan op een prominente plek binnen de polikliniek chirurgie; ziekenhuis We hopen u te kunnen verwelkomen in onze die volop in beweging is! www.nti.nl NTI is een erkende afstandsonderwijs instelling met meer dan 250 opleidingen vooral op MBO- en HBO-niveau. Jaarlijks studeren zo'n 70.000 studenten met veel plezier bij het NTI. NTI Hogeschool en NTI MBO-College zijn op zoek naar een full-time: Die bij voorkeur meerdere jaren ervaring heeft in een onderwijsomgeving. Het vereiste werk- en denkniveau is HBO. Tot de taken behoort o.a: het minimaal con tinueren van de bereikte kwaliteit (ISO 9002), daarnaast zal voor respectievelijk MBO en HBO de aandacht met nadruk komen te liggen op de door KCE en NVAO vereiste standaarden. Met betrekking tot de laatste instantie is kennis van accre ditatie een pre. Uw brief met CV kunt u voor 30 april a.s. sturen naar: NTI Hogeschool t.a.v. Dhr. M. Kolsteren Postbus 2222 2301 CE Leiden Voor directe telefonische informatie kunt u bellen met 071-7501002. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Eichholtz Overseas Decorations is de toonaangevende groothandel in Nederland op het gebied van eigentijdse en klassieke sfeermeubelen, woonaccessoires en verlichting. Het hoofdkantoor met showrooms en Cash Carry magazijn, bevindt zich in Hillegom. Om onze toonaangevende positie te behouden zijn wij op zoek naar drie nieuwe collega's: Representatieve telefoniste/receptioniste (full time) De functie Klanten en leveranciers telefonisch te woord staan Klanten ontvangen en inschrijven Verwerken van inkomende en uitgaande post Secretariële en administratieve werkzaamheden Ondersteunen van de verkoopbinnendienst Functie-eisen Ruime ervaring in vergelijkbare functie Algemeen beschaafd Nederlands spreken Klantvriendelijk en servicegericht zijn Gemotiveerde en flexibele instelling Goede beheersing van Nederlands, Engels en Duits in woord en geschrift Kennis van MS Word en MS Excel is een pré Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Interieurstyliste (20 uur) De functie Assisteren bij het stylen van onze vaste showrooms in Hillegom en Nieuwegein Assisteren bij het stylen van onze beursstands in binnen- en buitenland Assisteren bij het stylen van Eichholtz woonconcepten bij klanten in Nederland 'Mooffiboards' maken voor sfeerkamers in onze nieuwe showroom Functie-eisen Aantal jaren ervaring met het stylen van ruimtes in de meubelbranche Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Flexibele, communicatieve en commerciële instelling Met de hand én met computer kunnen uittekenen en inrichten van ruimtes Goed op de hoogte zijn van de laatste trends op het gebied van interieur Kennis van MS Windows en MS Office is een pré Bijrijder (full time) De bijrijder laadt de vrachtwagen met meubelen en bezorgt samen met onze chauffeur de bestellingen bij onze klanten door heel Nederland. Voor deze functie zijn we op zoek naar iemand die geen moeite heeft met tillen. Bovendien kunt u goed samenwerken en heeft u geen 9 tot 5 mentaliteit. Ervaring met meubelbezorging is niet noodzakelijk. Wij bieden Voor bovengenoemde functies bieden wij een afwisselende en interessante werkomgeving binnen een snelgroeiend bedrijf, waar initiatieven op prijs gesteld worden. Bovendien kunnen wij u goede primaire en secundaire voorwaarden bieden, waaronder een pensioenregeling bij vast dienstverband. Solliciteren Uw schriftelijke sollicitatiebrief, inclusief CV kunt u sturen naar: Eichholtz Overseas Decorations B.V. t.a.v. personeelszaken, Satellietbaan 5, 2181 MG Hillegom of per e-mail naar info@eichholtz.nl Voor meer informatie kunt u kijken op www.eichholtz.nl Voor de regio Noord-West Nederland zoeken wij een Ben je een dynamische persoohlijkheid met aantoonbare verkoopervaring en begrijp je het woord "relatiebeheer"? Dan wacht je een mooie toekomst bij PW6 Bedrijfsveilige Kleding B.V. PWG is een groeiend bedrijf waar hoogwaardige veiligheidskleding zoals brandweerkleding, reflectiekleding en doorwerkkleding ontwikkeld en gemaakt wordt. De baan: - het verstevigen van de relaties met bestaande klanten - het verwerven van nieuwe relaties - het op een creatieve manier zoeken naar nieuwe kansen Onze wensen: - minimaal MBO-niveau - bekendheid in de branche is een pré - geen 9 tot 5 mentaliteit - aantoonbare commerciëlè kwaliteiten - doel- en resultaatgericht - geldig rijbewijs B je profiel: - collegiale instelling, teamworker - een stressbestendige en stabiele persoonlijkheid met een natuurlijk ovenwicht - wonend in het rayon Wij bieden: een afwisselende job binnen een dynamische organisatie met prima arbeidsvoorwaarden. Mensen met ambitie groeien mee met PWG. je sollicitatiebrief voorzien van CV stuur je binnen 14 dagen aan onderstaand adres: PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 103 4460 AC Goes E-mail: info@pwg.nl www.pwg.nl PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. Voor onze loodgietersafdeling zoeken wij een Omschrijving van werkzaamheden: Het maken van calculaties en offertes Het verzorgen van de werkvoorbereiding Het begeleiden van diverse werken in uitvoering Het verzorgen van diverse administratieve handelingen inzake uitvoering Functieprofiel: Leeftijd tussen 19 en 24 jaar MBO niveau 3-4 Grote mate van zelfstandigheid en accuratesse Rijbewijs B Wij zoeken allround loodgieters die het leuk vinden om veel zijdige en afwisselende projecten op zelfstandige wijze voor ons te realiseren. Het werkgebied ligt in de regio Leiden. Bij deze functie krijg je een bedrijfsauto tot je beschikking. Reactie Een uitstekend salaris, goede arbeidsvoorwaarden en een gezellige werksfeer zijn vanzelfsprekend binnen ons bedrijf. Indien je informatie wenst over de bovenstaande functies dan kun je, tijdens kantooruren, bellen naar Patrick Ammerlaan, telefoonnummer 071 - 521 31 21. Na 19.00 uur te bereiken onder nummer 06-27 044 753 EnergiQ is de nieuwe naam die staat voor de samenwerking vai twee, voor de regio Leiden, bekende en vertrouwde bedrijvi Elfa Leiden elektrotechniek en loodgieterswerken en JJ de Jonf klimaattechniek. Beide bedrijve bestaan al meer dan 40 jaar. EnergiQ is een totaalinstallateui Vanuit de drie bedrijfsunits EnergiQ elektrotechniek, Energi klimaattechniek en EnergiQ loodgieterswerken worden de werkzaamheden uitgevoerd op het gebied van elektrotechniek datanetwerken, intercom- en communicatiesystemen, sanitai loodgieterij, zink- en dakwerkc centrale verwarming, koeling, gebouwbeheersystemen, legionella preventie en facilitei management. Onze opdracht gevers zijn veelal aannemers, architecten, overheidsinstelling en particulieren. loodgieterswerken Nieuwenhuizenweg 23 2314 XP Leiden Telefoon 071 521 31 21 Telefax 071 521 36 81 E-mail elfa@energiq.nl Servo Balans producent van elektronische en mechanische weegmachines voor industriële toepassing. Weegmachines worden in eigen beheer ontwikkeld, uitgewerkt en gefabriceerd volgens specificaties van de klant. Wegens toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar: EEN ERVAREN LASSER CONSTRUCTIEBANKWERKER Afwisselend las- en constructiewerk. Leeftijd: 20-35 jaar Opleiding c.q. kennisniveau: bij voorkeur LTS of MTS werktuigbouw Sollicitatie richten aan: Servo Balans International BV t.a.v. de heer E.W.P. van Diest Jan Evertsenlaan 4 2224 SV KATWIJK Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer van Diest, telefoon 071-40 30 101. PtlTNI KEEK COATINGS is een toonaangevende bouw-vr handel met vestigingen in Leiden, Haarlem en Purmf Voor onze hoofdvestiging te Leiden zoeken wij op kf termijn een ALLROUND ADMINISTRAIi MEDEWERKER (M/V) 16 uur per week op de werkdagen woensdag en vrijd Leeftijd 25-35 jaar. Functie-eisen: - Opleiding M.B.O. of gelijkwaardig; - Ervaring in het zowel zelfstandig als in teamverb; van een (geautomatiseerde) administratie: Word-Ej - Accuraat, flexibel; idnl De functie omvat: - Het coderen en boeken van inkoopfacturen; - Het factureren van de verkoopfacturen: - Ondersteunen van het hoofd van de financiële adrri (o.a. boeken van kas, bank, giro en debiteurenbehej - Mede ondersteunen bij het opzetten van een gedegi raadadministratie; - Diverse andere administratieve werkzaamheden; u Wij bièderf: - een uitstekend salaris; - - goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals pensin regeling. - een prettige werksfeer in een klein team en moden omgeving U kunt uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van uv richten aan Keek Coatings B.V., Postbus 1127, 2302 BC Leiden. T.a.v. Dhr. J.A. Keek (directeur). Uitdagend Vernieuwend Drakenburgh ontwikkelt, fabriceert, bouwt en monteert op klantspecificatie complete turnké^ projecten voor de industrie. Met circa 70 medewerkers speelt zij een onafhankelijke rol bij ontwikkelen van staalconstructies, machines en apparaten over het volle spectrum van toelevering waaronder offshore, kraanbouw, betonwaren/-mortel en bulkhandling. Drakenburgh is ter versterking van de afdeling Engineering op zoek naar u: (fulltime) Het ontwerpen van constructies en het (laten) uitwerken daarvan tot werktekeningen. Het maken van de benodigde berekeningen. Het onderhouden van contacten met klanten en toeleveranciers. De afdeling bestaat uit 5 personen. De functie: Uw profiel: Opleiding: HTS Wtb. Ervaring: Minimaal 5 jaar Kennis: Cad 2D, bijvoorkeur 3D Werkervaring: Bij productiebedrijven in de machine- en/of staalbouw. Karakter: No-nonsense mentaliteit, team-player en communicatief Wij bieden: Een toegespitst salaris. n Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO klein metaal). c Een prettige informele werksfeer. n b Contact: de heer ir. C. Mineur Telefoon: 071-5225455 fs E-mail: c.mineur@drakenburah.nl r >1 Drakenburgh B.V. Admiraal Banckertweg 32 Postbus 3088 2301 DB L Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 12