V Leidsch Dagblad ST F Mijn wereld, Leidsch Dagblad Uitslag loterij! De krant die u nn voor u ligt, uw eigen Leidsch Dagblad, verschijnt vandaag voor het eerst in de ochtend. Een historisch moment derhalve. Iets waar we samen met onze abonnees op feestelijke wijze hij stil willen staan. Afgelopen week hebben alle abonnees van Leidsch Dagblad een brief ontvangen, waarin een en ander wordt toegelicht; zo starten we vandaag met een spaaractie voor een prachtig servies en maken alle abonnees kans op een leuke prijs. In de brief die u vorige week van ons heeft gekregen, is een lotnummer meegedrukt. Op deze pagina kunt u controleren of u een prijs gewonnen heeft. Als dat zo is, wat we van harte hopen, kunt u uw prijs komen ophalen (brief meenemen s.v.p.) bij het kantoor van Leidsch Dagblad aan de Rooseveltstraat 82. De prijzen kunnen vanaf 20 april tot uiterlijk 31 mei worden afgehaald. 1 x twinlife outfit voor de EK voor het hele gezin! Het aftellen is begonnen, de oranjegekte is van start gegaan.Twinlife kan jouw beleving van alle oranje feesten nog mooier maken met kleding in alle kleuren en maten. Kortom: hippe T-shirts, longsleefs, vesten en blouses voor het hele gezin. Om het geheel compleet te maken, is er ook een funpakket aan de prijs toegevoegd met een gekke klapstaaf, een paar oranje klompen, een maffe voetbalhoed en 1 zweetbandje. 1 x Zilveren armband van Nomination De kracht van het innovatieve Nomination- concept zit 'm in het feit dat je je armband, ring of horlogeband helemaal zelf samen kunt stellen en versieren; precies op maat. Wat er allemaal mogelijk is met een k Nomination-armband is hierbij afgebeeld. U stelt uiteraard uw persoonlijke armband samen. www.nomination.nl 14143 11013 Een culinaire rondvaart maken, een gastronomische masterclass onder leiding van een topkok of wijngaardwandelingen door Zuid-Limburg. Nederlanders laten zich in toenemende mate van hun bourgondische kant zien. De geheel vernieuwde editie 2004 van Er-op Uit! geeft verrassende ideeën voor culinaire uitstapjes in ons land.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 8