L Voortaan elke ochtend: Leidsch Dagblad. Mijn wereld, mijn krant. s Rondreis SRI LAN k a £enmalic; TURKIJE ALL INCLUSIVE Leidsch üi Dagblad www.kras.nl Aarlanderveen, Afobenes, Alphen a.d. Rijn, Benthuizen, Bodegraven, Boskoop, Buitenkaag, Burgerveen, De Kwakel, De Zilk, Gelderswoude, Hazerswoude-Dorp, Hazerswoude-Rijndijk, Hillegom, Hoogmade, Kaag, Katwijk, Koudekerk a.d. Rijn, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Leimuiden, Leimuiderbrug, Lisse, Lisserbroek, Nieuw-Vennep, Nieuwe Wetering, Nieuwkoop, Nieuwveen, Noordwijk, Noordwijkerhout, Oegstgeest, Oud Ade, Oude Wetering, Rijnsaterwoude, Rijnsburg, Rijpwetering, Rijsenhout, Roelofarendsveen, Sassenheim, Stompwijk, Ter Aar, Valkenburg, Voorhout, Voorschoten, Waddinxveen, Warmond, Wassenaar, Weteringbrug, Woubrugge, Zevenhoven, Zoeterwoude, Zwammerdam. 073 - 5 999 9! Goedemorgen: n Spotgoedkope 16-daagse rondreis naar de 'Parel van de Indische Oceaan We hebben er weer één... zo'n absolute topaanbieding! Onze 16- daagse rondreis Sri Lanka is al jarenlang een absolute topper in ons pro gramma. Om dit te vieren hebben wij, in nauwe samenwerking met onze lokale agent, een ongelooflijk aanbod voor u dat u gewoon niet kunt laten liggen... Want normaal gesproken betaalt u voor deze prachtige reis naar de 'Parel van de Indische Oceaan' een reissom van 998, maar u kunt nu boeken vanaf slechts 798! Dit betekent dus maar liefst 200 korting!! Sri Lanka heeft ongelooflijk veel te bieden, zoals rijstvelden, thee plantages, tropische vegetatie, groene berglandschappen en boeiende steden met een indrukwekkend verleden. Zo maakt u kennis met o.a. Negombo, Kandy, Galle en Anuradhapura. Nog nooit kon u zó voor delig en zó compleet naar Sri Lanka! Gaat u mee op ontdekkingstocht naar dit tropische eiland met haar prachtige natuur en fascinerende cultuur? LET OP: deze aanbieding geldt alléén voor vertrek in de maanden mei en juni en er zijn slechts 150 plaatsen beschikbaar. Als u wilt profiteren van deze éénmalige korting van 200 per persoon, boek dan snel, want VOL VOL! Reisprogramma in 't kort We vliegen van Amsterdam naar de hoofdstad van Sri Lanka, Colombo. Van hieruit rijden we door naar Negombo, een oud vissersplaatsje met restan ten van een Hollandse kerk en een fort uit de VOC-tijd. Door het prachtige landschap rijden we naar de oude koningsstad Anuradhapura met zijn eeuwenoude tempels en kloosters en de bedevaartplaats Mihintale. We iii>i[iiwiwwii»'>iri(iwiiiii"iiTwriiiiwwcii[»i'aii»i[>iTn[iwi''''"irrf-|ipififi-r beklimmen de beroemde leeuwenrots in Sigiriya en bezichtigen de ruï- nestad Polonnaruwa, met de liggende en de staande boeddha. Via de rots tempels van Dambuila en de specerijentuin van Matale rijden we naar de laatste koningsstad, Kandy. Hier bezoeken we o.a. de beroemde Tempel van de Tand' en de plaatselijke markt, 's Avonds biedt KRAS Stervakanties u een culturele show aan (bij het programma inbegrepen). We reizen ver der naar het wereldberoemde Olifantenweeshuis in Pinnawela. Door naar Bandarawela, onderweg schenken we aandacht aan de overbekende theeplantages gelegen in het prachtige groene berglandschap van Sri Lanka. Via Galle, waar we het beroemde en unieke Dutch Fortress uit de Nederlandse VOC-tijd bezoeken, rijden we naar Hikkaduwa. Hier kunt u nog een paar dagen heerlijk aan het strand bijkomen van alle indrukken, die u tijdens deze fantastische reis heeft opgedaan. dé» VERTREKDATA HZ 93.575 Mei 7-14-21-28 798 Juni 4-11-18-25 €798 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 99, NS-Combikaart 8, luchthavenbelasting en reserveringskosten 45. Inclusief: vlucht Amsterdam-Colombo v.v. per charter (met tussen stop), hotelverzorging op basis van 14 x halfpension, rondreis per tou ringcar met airconditioning, Ned.spr. reisleiding ter plaatse, Engelsspr. gids, excursieprogramma, verblijf in toeristenklasse hotels in 2-pk met douche en toilet, culturele show in Kandy, jeeptocht door safaripark (exclusief entree park). Exclusief: entrees ca. 75 tot 85 p.p., fooien, vertrekbelasting ca. 10 p.p., eventuele verplichte plaatselijke gidsen, fac. excursies, luchthaven-/toeristenbelasting en res.kosten, diverse verzekeringen. Noot: programmawijzigingen voorbehouden. Min. aan tal deeln.: 28. Uit. ann.termijn bij onvold. deeln.: 21 dagen voor ver trek. Vraag uitgebreide reisbeschrijving HZ 93.575 Supervoordelige 8-/15-daagse strandvakanties in Bodrum Absolute bodemprijzen...! Al vele jaren is KRAS Stervakanties dé specia list in Nederland voor wat betreft supervoordeelacties naar het zonnige Turkije met superlage prijzen. En ook nu weer... want wij hebben waan zinnig laag geprijsde 8-/15-daagse strandvakanties naar de zonnige Türkse Westkust samengesteld. Samen met onze eigen vertegenwoordi ger in Turkije hebben we een prachtige én voordelige reis naar het 1 e klas vakantiedorp Club Voyage Bodrum Village, nabij één van de gezelligste badplaatsen van Turkije, Bodrum, samengesteld. U kunt al een 8-daagse reis o.b.v. all inclusive voor een prijs vanaf slechts 345 of een 15-daag- se reis vanaf slechts 469 boeken en daarbij is inbegrepen de vliegreis, transfers, verblijf in het fantastische en luxe 1 e klas vakantiedorp, diensten Nederlandssprekende reisleiding. Heeft u kinderen? Dan is dit een zeer geschikte aanbieding voor u! U krijgt forse kinderkortingen in dit hotel en... u kunt met 2 kinderen op de kamer boeken. Kortom, dit is dé kans om zeer voordelig te ontsnappen aan het Hollandse weer en u heerlijk te laten verwennen door de luxe van een le klas vakantiedorp... Dit is all inclusive! All inclusive wil zeggen dat alle maaltijden (dus zowel ontbijt, lunch als diner), alle lokale alcoholische en non-alcoholische drank jes en vele sport- en entertainmentactiviteiten zijn inbegrepen! U heeft uw portemonnee ter plaatse dus eigenlijk niet meer nodig! Bodrum Bodrum ligt aan een ruime baai aan de Egeïsche Zee. Centraal in deze baai ligt een schiereiland met daarop een Middeleeuwse kasteel. Het achterland van Bodrum is groen en heuvelachtig en u zult in de omgeving van de stad vele olijfboomgaarden tégenkomen. In het westelijke deel van de stad ligt een grote jachthaven, vanwaar de vele excursieboten ver trekken. De haven wordt aangedaan door vele kleurrijke vissersbootjes en houten zeiljachten. Aan de haven ligt een deels autovrije kade, die rich ting het centrum overloopt in een promenade met een keur aan terrasjes, bars en restaurants. Achter de promenade treft u honderden winkeltjes, van juweliers tot lederwarenzaken en van tapijtwinkels tot parfumerieën. En voor de late uurtjes zijn er voldoende bars en discotheken aa Niemand zal zich vervelen in deze bruisende badplaats! Ie klas vakantiedorp Club Voyage Bodrum Villag Dit 1 e klas vakantiedorp ligt in het plaatsje Türkbükü op ca. 20 km centrum van Bodrum. Het is direct gelegen aan het privé-kiezel/zan (gratis ligstoelen en parasols). Het complex beschikt over een lob receptie, restaurant, diverse bars, verscheidene winkeltjes, minidub tafeltennis, darts, zwembad met apart kinderbad, zonneterras m< ligstoelen en parasols. Tegen betaling kunt u gebruikmaken van computerspellen, tennisles en diverse watersporten. De kamers zijl ingericht en voorzien van telefoon, televisie, huurkluisje en een ba met douche, toilet en föhn. U verblijft op basis van all inclusive. VERTREKDATA HZ 94.833 Juni 8*-15*-22*-25-29* 5*-8-12* 8 dgn 345 359 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer v.a. 65, weekendtoeslag 25, luchthaven-/toeristenbelasting en reserveringskosten 49. Kinderkorting: 0 t/m 1 jaar: betalen 29 (ongeacht verblijfsduur) 1 e kind 2 t/m 11 jaar v.a. - 100 p.w. 2e kind 2 t/m 11 jaar v.a. - 50 p.w. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Bodrum v.v., transfer luchthaven- v.v., verblijf in 1 e klas vakantiedorp Club Voyage Bodrum Village zorging o.b.v. all inclusive, diensten Ned.spr. reisleiding. Exclusief: haven-/toeristenbelasting en res.kosten, visum, facultatieve exci div. verzekeringen. Vraag uitgebreide reisbeschrijving HZ 94.833 of kom naar ons reisbureau in: Alkmaar, Kanaalkade 28 Alphen a/d Rijn, Hooftstraat 112» Amersfoort, Stadsring 2 Amsterdam, Willemsparkweg 26 Apeldoorn, Kanaalstraat 36 Apeldoorn, Oranjerie 365 Arnhem, Stationsplein 13 Baam, Brinkstraat 17 Breda, Haagdijk 12a Delft, Markt 25 Den Bosch, Tolbrugstraat 12b Den Haag, Herengracht 10 Eindhoven, Stationsplein 28 Haarlem, Schagchelstraat 1 a Heerenveen, Dracht 22 Hengelo, Molenstraat 10 Hoorn, Veemarkt 45-47 Leeuwarden, Harlingersingel 2 - Nijmegen, Bloemerstraat 79 Rotterdam, Hoogstraat 47a Rotterdam, Westblaak 180 Steenwijk, Oosterstraat 3 Tilburg, J. van Stolbergstr. 25b Utrecht Voorstraat 98 Venlo, Parade 84 Zwolle, Sassenstraat 76 UITSLUITEND te boeken bij: Bezoek nu onze reisbureaus in Alkmaar, Kanaalkade 28, Amsterdam, Willemparksweg 26, Haarlem, Schagchelstraat la en Hoorn, Veemarkt 45-47 tel. bereikbaar: ma. t/m vr.: 08.30-20.30 uur, za.: 09.30-15

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 6