Classic SOUTH AFRICA 79 Sensational SOUTH AFRI Heerlijke 15-daagse rondreis door 'skitterend Suid Afrika' Ik *P 1 Schitterende 16-daagse rondreis naar prachtig Zuid-Afrika www.kras. Vertrekdata HZ 93.593 W Vertrekdata HZ 93.595 073 - 5 999 Het reisprogramma in het kort U vliegt van Amsterdam naar Johannesburg, waarna u kennis maakt met het nabij gelegen Pretoria. Via stadjes als Middelburg en Belfast gaan we naar het mijnstadje Pilgrim's rest. Vervolgens maken we een prachtige natuurtocht langs o.a. de indrukwekkende Blyde River Canyon, Bourkes Luck Potholes en het vergezicht God's Window. Hierna volgt één van de hoogtepunten van deze reis: het Kruger National Park. Als u geluk heeft, ziet u hier de 'big five' (leeuw, lui paard, neushoorn, buffel en olifant). In Swaziland bezoeken we de hoofdstad, Mbabane en in Zululand maken we kennis met de levenswijze van het trotse Zulu volk. We vervolgen onze weg naar de Indische Oceaan naar de stad Durban, waar u o.a. de bekende Indian Market kan bezoeken. Via East London bereiken we het onvergetelijke historische stadje Grahamstown. We vervolgen onze route langs o.a. Tsitsikamma Forest, de bekende Storms River Bridge, Plettenberg Bay en Knysna. Deze stad ligt in het hart van de tuinenroute. Via deze route rijden we naar de struisveren- hoofdstad Oudtshoorn en de Cango Caves. Ook schenken we aandacht aan het mooie Mosselbaai en het historische Swellendam. We eindigen deze reis in Kaapstad. Hier ziei beroemde Tafelberg, het South African Museum, het Victoria en Alfred Waterfront en Kasteel de Goede Hoop. Ook bre een kort bezoek aan Stellenbosch, de op één na oudste stad van Zuid-Afrika. Einde van een prachtige reis. Verlenging U kunt deze reis ook met een volle week strand verlenging in Kaapstad voor een prijs vanaf slechts 270 p.p. U v« een 2-persoonskamer met alle faciliteiten en met dagelijks een uitgebreid ontbijtbuffet. HZ 93.594 Mei 6-13-20-27 1359 September 16-23 Juni 3-10-17-24 1359 Oktober 7-14 Juli 1-8-15 1359 Otober 21-28 Augustus 5-12-19-26 1359 November 4-11-18-25 September 2 1379 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 249, oktober en november 269, luchthaven-/toeristenbelasting en reserveringskosten ca. 69, veiligheidstoeslag 6, NS-Combikaart 8. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Johannesburg en Kaapstad-Amsterdam per KLM, rondreis per comfortabele tou: Nederlandssprekende reisleiding ter plaatse, excursieprogramma, verblijf in goede toeristenklasse hotels op basis van 14x lo ontbijt. Exclusief: facultatieve excursies, entrees, luchthaven-/toeristenbelasting en reserveringskosten, brandstoftoeslag heidstoeslag, reis- en annuleringsverzekering. Minimum aantal deelnemers: 28. Uiterste annuleringstermijn bij onv. deelna dagen voor vertrek. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reis HZ 93.593/594 Al jaren ononderbroken volgeboekt, deze 15-daagse rondreis Classic South Africa!! Ook dit winterseizoen voert KRAS Stervakanties een groot aantal rondreizen uit door het fantastische Zuid-Afrika, één van de mooiste vakantielanden ter wereld. In samenwerking met de KLM (die zorgdraagt voor de non-stop vlucht) kunnen we u deze reis al aanbieden vanaf slechts 1359! Wij hebben een schitterend excursieprogramma voor u samengesteld die u van Johannesburg naar Kaapstad brengt. U maakt onder meer kennis met Pretoria, het fascinerende Kruger Park, Swaziland, de veelzijdige tuinenroute, Stellenbosch en natuurlijk het bruisende Kaapstad. Het afwisselende landschap, de zeer boeiende natuurparken en zeker niet te vergeten de altijd zo vriendelijke bevolking met het 'skitterende' Zuid-Afrikaanse taaltje. Echt... Zuid-Afrika moet je niet alleen bekijken, maar ook meemaken! Maak dit jaar kennis met het mooiste vakantieland ter wereld... Zuid-Afrika! Al jarenlang een absolute topbestemming in ons programma. In samenwerking met de KLM, het Zuid-Afrikaans verkeersburo en onze agent ter plaatse kunnen wij u onze 16- daagse rondreis Sensational South Africa aanbieden vanaf slechts 1279! En dat is inclusief de vliegreis per KLM, hotel- verblijf met dagelijks ontbijt, rondreis per comfortabele touringcar, Nederlandssprekende reisleiding en een prachtig excursiepro gramma. U maakt kennis met de absolute hoogtepunten van 'skitterend Suid Afrika'. We bezoeken onder andere de rege ringshoofdstad Pretoria, het befaamde Kruger National Park, Swaziland, het St. Lucia Reservaat, Zululand en de badplaats Durban. Echt, Zuid-Afrika moet u gezien hebben! Het reisprogramma in het kort Per non-stop vlucht van de KLM vliegen we naar Johannesburg, het financiële hart van Zuid-Afrika. Hier kunt u deelnemen aan een facultatieve excursie naar Soweto, het township dat het hart van de apartheidsstrijd vormde. We rijden naar het statige Pretoria en vervolgens door de Mpumulanga streek. Dan volgt de beroemde 'Panoramische Route' via Blyde River Canyon, Bourkes Luck Potholes en God's Window. We eindigen deze tocht in het historische mijnstadje Pilgrim's Rest. We reizen door een schitterende natuurrijke omgeving naar de leven dige plaats Tzaneen. Aansluitend naar het wereldberoem de Kruger National Park, voor velen ongetwijfeld het hoogtepunt van deze reis. Als u geluk heeft dan kunt u de 'Big Five' van heel dichtbij zien! Via Badplaas gaat de reis verder naar Swaziland en het prachtige St. Lucia Reservaat, met als centrum het St. Lucia Meer. Tevens kunt u een bezoek brengen aan Dumazulu, een traditioneel Zuludorp (facultatief). Zuidwaarts rijden we naar de mooie (bad)plaats Durban, gelegen aan de warme Indische Oceaan. De laatste paar dagen kunt u nog heerlijk genieten van de zon en het strand in de vlakbij Durban gelegen b Umhlanga. Verlenging U kunt deze reis ook met een volle week strand verlengen aan de Indische oceaan nabij Durban (Umhlanga) voor i vanaf slechts 275 p.p. U verblijft in een 2-persoonskamer met alle faciliteiten en met dagelijks een uitgebreid or fet. HZ 93.596 Mei 5-12-19-26 1298 September 1-8-15 Juni 2-9-16-23-30 1279 September 22-29 Juli 7-14-21-28 1298 Oktober 6-13-20-27 Augustus 4-11-18-25 1298 November 3-10-17-24 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 250, luchthaven-/toeristenbelasting en reserveringskosten 69, veiligheidstoeslag KLM 6, NS-Combikaart 8. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Johannesburg v.v. per KLM, rondreis per comfortabele touringcar, Nederlandssprekende rei: ding, verblijf in toeristenklasse hotels in 2-persoonskamer met bad of douche en toilet, hotelverzorging o.b.v. 14 x logies er bijt, beschreven excursieprogramma. Exclusief: entrees, facultatieve excursies, luchthaven-/toeristenbelasting en reservering kosten, brandstoftoeslag, veiligheidstoeslag, reis- en annuleringsverzekering. Minimum aantal deelnemers: 28. Uiterste ann ringstermijn bij onvoldoende deelname: 21 dagen voor vertrek. Vraag uitgebreide reisbeschrijving HZ 93.595/596 of kom naar ons reisbureau in: Alkmaar, Kanaalkade 28 Alphen a/d Rijn, Hooftstraat 112 Amersfoort, Stadsring 2 Amsterdam, Willemsparkweg 26 Apeldoorn, Kanaalstraat 36 Apeldoorn, Oranjerie 365 Arnhem, Stationsplein 13 Baarn, Brinkstraat 17 Breda, Haagdijk 12a Delft, Markt 25 Den Bosch, Tolbrugstraat 12b Den Haag, Herengracht 10 Eindhoven, Stationsplein 28 Haarlem, Schagchelstraat la Heerenveen, Dracht 22 Hengelo, Molenstraat 10 Hoorn, Veemarkt 45-47 Leeuwarden, Harlingersingel 2 Nijmegen, Bloemerstraat 79 Rotterdam, Hoogstraat 47a Rotterdam, Westblaak 180 Steenwijk, Oosterstraat 3 Tilburg, J, van Stolbergstr, 25b Utrecht, Voorstraat 98 Venlo, Parade 84 Zwolle, Sassenstraat 76 UITSLUITEND te boeken bij: Bezoek nu onze reisbureaus in Alkmaar, Kanaalkade 28, Amsterdam, Willemparksweg 26, Haarlem, Schagchelstraat la en Hoorn, Veemarkt 45-47 INFORMATIE, REISBESCHRIJVINGEN EN BOEI 24 UUR PER DAG, 7 DAGEN PER WEI tel. bereikbaar: maandag t/m vrijdag: 08.30- ———i zaterdag: 09.30-

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 20